דיון הטקטיקה והסגל

ריאל-מדריד

(Mr.Maestro) #782

מצטער, אבל ריווח משחק ומסירה לתנועה של המגן לא נקרא משחק רוחב. כאן מתבטא השקר שלכם. ממליץ לך לראות שוב פעם את המשחק וממש להתמקד בטוני. אהה ותסתכל גם על שחקני ההתקפה שלנו, ועל הסטטיות שלהם, ואז תשאל למה אי אפשר להכניס להם כדורים דרך האמצע.

במחצית הראשונה קרוס הכניס כדור מצויין לרונאלדו, שהשתהה יותר מדי ואיבד את הכדור.
אנא מכם תכנסו ותראו את המשחק מאתמול שוב פעם, מבטיח לכם שמי שיש לו “זוג עיניים” יראה עד כמה זה בלוף כל עניין של מסירות הרוחב שגיא מנסה בכוח למכור לנו פה.
אשמח אם תתן קישור לאתר שממנו אתה לוקח את מפת המסירות, תודה.

(de_la_red) #783

מאסטרו, אנחנו רואים את המשחקים. אנא ממך אתה, תצפה שוב במשחק ובכל המשחקים העונה. בעצם עזוב, כבר עברת את הנקודת האל חזור בלאו הכי. אבל תמשיך להשתמש בצירוף “גניבת דעת” כל פעם אתה יותר מקורי מהפעם הקודמת.

(Mr.Maestro) #784

תסתכל על המשחק מאתמול במקום לקשקש על נקודת אל חזור. מה לעשות שאתם מדברים שטויות, אז אתה טוען שהוא משחק לרוחב, ואני טוען אחרת, וממליץ לך לראות את המשחק מאתמול שוב פעם! מה לעשות שמה שאתם עושים זה האמא של גניבת דעת. אתה יודע מה אני אפילו מוכן לשבת איתך בסקייפ (פשוט אני לא גר בארץ) ולעבור על כל המהלכים של טוני מאתמול ולהראות לך כמה אתה וחבריך טועים!

(hasanElmatador) #785

מציע לך לראות את 10 הדקות של קובא כדי לראות איך קשר נורמאלי אמור לשחק.
קרוס היה טוב בסטנדרטים שלו, אפילו חלק ממסירות הרוחב הן בעיניי פעולות טובות. הוא גם מכתיב את הקצב בצורה טובה. הבעיה היא שהוא פשוט לא משחק לעומק ,כן, לפעמים פשוט אין אופצית מסירה לעומק, אבל גם כשיש הוא מוסר לרוחב רוב הפעמים, מעבר לזה הוא לא מצטרף להתקפה, לא עושה תנועה אחרי המסירות, לא מסוגל לעבור שחקן בחצי של היריבה, לא רץ עם הכדור והוא חתיכת סמרטוט בכל מובן המילה, מדהים איך קשר מגיע לרמות הגבוהות ביותר ללא קוח פיזי.

(whykds) #786

עזוב רגע קרוס לא קרוס - זו תעודת עניות בעיקר לשלישיית ההתקפה.
המגינים לא מצילים את המצב - הרמות ונייחים זו ממש שיטת המשחק שלנו. לצערנו רונאלדו יעיל יותר ככה, בנזמה בעונה פושרת ובייל זה לא שחקן של מהלכי צירופים סטייל בארסה - גם אף פעם לא היה.
כתבתי בעבר - נקודת המוצא היא איך מפיקים מרונאלדו את המירב. כל השאר רק נגזר מזה.

(Guy) #787

זה בסדר גמור להרים הרבה ולהשתמש במגינים, אפילו כשיטה מרכזית כאשר יש את הכלים לכך, ובמיוחד מול הגנות צפופות. הבעיה היא שקשה לנו מאוד להגיע למצבים בדרכים אחרות.

בתקופות יותר טובות, אפילו העונה עד איזור ינואר, היינו גומרים משחק כמו אתמול הרבה יותר מוקדם. במחצית השניה אלאבס שלטה בכדור ויצאה קדימה ועדיין לא הצלחנו לעשות שום דבר עד הגול של איסקו. התקפות מעבר כאלה כמו בגול של איסקו אנחנו אמורים לעשות הרבה יותר והרבה יותר טוב. רונאלדו הבקיע בערך חצי טריליון גולים בהתקפות סמי-מתפרצות כאלה. אחת הבעיות היא שהוא איבד מהירות, זה ברור, אבל זה לא רק זה ולא רק הוא.

(saharsacc) #788

אני לא מבין מאיזה חלק שרשמתי החלטת ששפטתי את איסקו וקובאציץ לרעה ולכן החלטת להצדיק את היכולת הזו (כביכול) בזה שהם לא מקבלים דקות משחק. מבחינתי קישור של קאסמירו קובא ואיסקו הוא הקישור האידאלי לתקופה הקרובה בהתחשב בכושר המזעזע של קרוס ומודריץ. היום(אתמול) שיחקנו מול אלאבס, לא נגד בילבאו, ומעבר לזה שהקישור היה גרוע לא הייתה תרומה להגנה, ובזה כל אדם בעל עין בלתי מזוינת מסוגל להבחין. כל פעם שהם עברו את הקו של הקישור דרך האמצע(וזה קרה 1001 פעמים) שחקני אלאבס נשארו לבד לגמרי. קאסמירו כמעט תמיד מכסה את האיזור הזה, וזה למה קבוצות בדרך כלל תקופות נגדנו מהאגפים(עם דגש על אגף ימין). רונאלדו לא ב"יום נורמלי" כבר שנתיים והוא היה גרוע כהרגלו. תזכור, אתה מנסה לחשוב על דרכים שהקבוצה תראה טוב יותר.
מהחלק הזה ועד ההצעה בפעם ה1000 של השיטה שלך אין שום דבר שסותר את הדעה שלי. גם אני חושב שקובא ואיסקו עדיפים בהרבה על מי שמשחק כרגע, וחייבים לקבל דקות על חשבונם.
אגיד את זה שוב, מודריץ לא יודע להגן ברמה מספקת כדי להשאר לבד מאחורה. הוא לא יודע לסגור שטחים, הוא לא מהיר, לא מתקל מצטיין ובטח שלא פיזי.
כמו גם אני לא מבין איך מודריץ ינהל את המשחק מאחורה? אם הוא יקח את הכדור גבוה הוא לא יעשה את התפקיד של הקשר האחורי וישאיר אותנו חשופים. כדורים ארוכים(מאוד) סגנון אלונסו הוא לא מסוגל לתת. ופסים לרוחב\מגנים גם קאסמירו יודע לתת יפה. מה מעניקה ההצבה שלו שם? אנחנו נאכל חרא בדיוק כמו שקרוס נמצא שם. אני לא מבין מה ההיגיון שאתה מודה שקרוס כמעט ולא תורם לשטף ההתקפי ואתה משאיר אותו בהרכב. ובוא נגיד שזה איכשהו יעבוד והוא יהיה לפליימקר האחורי הראשון על הפלנטה. נראה לך שהוא יכול לסחוב 90 דקות של עבודה הגנתית וניהול משחק?
אני לא מבין את ההסכמה הזו על הנגרות של קאסמירו. לבחור אחוז מסירות סביר בהחלט והכדורים הארוכים שלו לא רעים בכלל(אפרופו משחק לעומק לעומת משחק לרוחב).
בכל מקרה אני לא רואה טעם להמשיך את הדיון. אם אתה חושב שהתרומה של קאסמירו מסתכמת בלחלץ כדורים ולכסח יריבים שיהיה לך לבריאות. קאסמירו הוא השחקן הטוב והחשוב בקישור, ולא, החלפות מקום מרובות של מודריץ קובא וקרוס וכל ניהול משחק דמיוני מאחורה(נראה לי המצאת תפקיד חדש-פליימקר התקפי אחורי) לא יחפו על הוצאה מההרכב של הבריזלאי.
וסיכמנו שזה סהר, לא?

(titi camara) #789

אני מספר לעצמי בדיוק את אותו הדבר אחרי כל משחק כבר מעל חודש וחצי, וכל משחק הוא נראה פחות טוב מהמשחק הקודם, אני כבר בשלב של להתחיל לדאוג…
עם מודריץ’ העכשווי יהיה מאוד קשה לעבור את החודש הקרוב, במיוחד את באיירן מינכן, בנזמה חצי התעורר, מודריץ’ חייב להיות הבא בתור.

(whykds) #790

זה דיון מעניין.
את המתפרצות היינו עושים יותר טוב כמובן בעידן מוריניו (אלונסו חדירה;די מאריה אוזיל רונאלדו;בנזמה) וגם בתקופה הטובה של אנצ׳לוטי (איסקו מודריץ׳ קרוס חאמס;רונאלדו בנזמה). ברור לגמרי שחלק מה׳אשמה׳ היא בגלל שרונאלדו זה כבר לא אותו דבר, אבל נשאלת השאלה מדוע יש ירידה חדה גם בזה למרות שבסגל יש שחקן כמו גארת בייל שעל פניו הוא קלאסי למשחק מעבר מהיר:

1. חיסרון של שחקן שיכול להעביר מהר את הכדור קדימה (קרוס עושה את זה אבל לא טוב כמו אלונסו, בעוד שחאמס בקושי משחק. אין די מאריה).
  2. משהו לא מאומן מספיק, לא מתורגל, לא שוטף. וזה גם התשובה ללמה אנחנו לא מאורגנים מספיק בהגנה או למה אנחנו לא מייצרים מספיק מצבי הבקעה. צריך להכיר בזה שמעבר לחולשה בסגל כרגע זידאן מעמיד קבוצה לא מספיק טובה ביחס למה שאפשר להוציא ממנה.

(titi camara) #791

למה להסתכל רק פנימה ואף פעם לא החוצה ?

כלומר ריאל מדריד(וגם ברצלונה) לא טובות העונה כמו בעונות הקודמות לא רק בגלל שהן נחלשו, יש גם ליגה שצימצמה פערים, יש טקטיקות חדשות שמשוחקות נגד ריאל מדריד(וגם ברצלונה).

לפני כמה שנים עם חזרתו של פרז והמאבק עם ברצלונה שתי הענקיות פתחו פער ענק משאר הליגה הספרדית, בשנים האחרונות רואים שהפער הזה מצטמק, עונה אחרי עונה שאר הקבוצות סוגרות את הפער והעונה זה בא לידי ביטוי כמעט בכל משחק, זה לא רק שריאל מדריד וברצלונה נחלשו זה גם שאר הקבוצות שמשחקות כדורגת הרבה יותר טוב !
העונה קבוצות בינוניות וטובות(ולפעמים גם מהתחתית) לא באות נגד ריאל כדי להתבנקר ולקוות לנס, הם מעיזות הרבה יותר, הרבה פעמים רואים לחץ גבוה(ונגד ברצלונה הרבה פעמים לחץ מאוד מאוד גבוה), הקבוצות כבר יודעות להניע כדור מול לחץ ולא סתם בועטות כדורים סתמיים למעלה, בהרבה מקרים הם משתחררות מלחץ עם הנעת כדו טובה ומנצלות פרצות שנשארות מאחורה.
יש לזכור שקבוצות אלה משחקות כל עונה(לפחות) פעמיים מול ריאל ופעמיים מול ברצלונה, כבר לא כ"כ חוששות ויודעות למה לצפות, הן כבר ערוכות ויודעות מה מצפה ויש להן ניסיון מספיק כדי שהרגליים לא ירעדו.
שער יתרון מוקדם שהיה בהכרח נגמר בגוליאדה לפני כמה שנים כבר לא מרתיע קבוצות בליגה שמצליחות הרבה פעמים לחזור למשחק.

נכון, ריאל מדריד וברצלונה פחות טובות העונה מבשנים קודמות, אבל זאת לא הסיבה היחידה למה כ"כ קשה העונה לנצח משחקים, מי שחושב שהכל זה רק כושר גרוע של הענקיות עושה עוול לליגה הכי טובה בעולם.

לדעתי ריאל מדריד וברצלונה בליגה הגרמנית/איטלקית/אנגלית ומקבלים את הליגה הספרדית של לפני כמה שנים, תשים את הגדולות של הליגות האלה בספרדית והם יקבלו את השוק של החיים שלהם.

(Mr.Maestro) #792

אני בטוח שזידאן כופה על ריאל סגנון משחק מהאגפים, זה תמיד אותו סגנון משחק. אפשר להאשים את כל העולם, אבל לא צריך להיות גאון כדורגל בשביל להבין את הדרישות של זידאן בנוגע לסגנון המשחק שלנו.
בנוגע למשחק אתמול, כל המצבים של אלאבס הגיעו מהגבהות לרחבה מהאגפים, ודרך האמצע אני לא זוכר שאלאבס הצליחו כל כך לסכן אותנו. אפשר שוב פעם להאשים את טוני, ואפשר לנסות לבין מה הלך שם. איפה מגינים שימנעו הגבהות מהצדדים? איפה הכיסוי של הבלמים על החלוצים של אלאבס?

יש פה נטייה בפורום להקטין או להעצים יכולת של שחקן. עם כל הכבוד לקובא, ולכניסות שלו דרך האמצע במשחקים שהוא שיחק, לא ראיתי את ריאל קוטשת את היריב, ותכלס ראיתי בדיוק את אותה ריאל הבינונית שאני רואה כל העונה עם קובא או בלעדיו. רצו פה שישחקו עם קשר קדמי, כמו שאיסקו שיחק אתמול, אבל שוב פעם ריאל הייתה בינונית. אם למישהו עוד לא נפל האסימון, הבעיה שלנו היא ההתקפה, נקודה! כי בקישור כבר ראינו את כל הוריאציות, ולמעט משחקים בודדים לא ראיתי משהו מדהים אלא אותה יכולת בינונית עד עלובה. האצבע המאשימה שלי היא כרגע כלפי זידאן, שנהנה מזה שיש לו שחקנים עם יכולת אישית אדירה שיודעים לגמור משחקים! כי טקטית אין כלום ושום דבר, אותה תבנית משחק טוני/מודריץ’ מוסרים למגינים שמגביהים לרחבה וזהו.

(amos12) #793

אתה כל כך טועה. הליגה הספרדית השנה חלשה ביחס לשנים קודמות.

(מגן ימני) #794

אני לא זוכר שנה שלא אמרת את זה.

(amos12) #795

זיכרון קצר. ויאריאל פחות טובה, אתלטיקו פחות טובה, ולנסיה פחות טובה, בילבאו וסוסיאדד תקועות, היחידה שטובה יותר היא סביליה.

הרמה בתחתית נוראית.

(hasanElmatador) #796

אז אתה אומר שזידאן מראש שולל את האפשרות לשחק לעומק למרות שיש לו את הכלים וכתוצאה הקבוצה מתקשה מאוד להגיע למצבים?! איזה קבוצה הוא מאמן בכלל?!

לא דיברתי ספיציפית על המשחק האחרון אלא בכללי, מהרגע ששם את החולצה הלבנה עד היום.
כמובן שלא הכל באשמת קרוס רק שהיכולת הירודה של מודריץ׳ הבליטה בצורה ברורה עד כמה קרוס מגביל אותנו. ההבדל ביניהם הוא שמודריץ׳ עושה את הפעולה הנכונה וטועה, אתה יודע הוא לא ימשיך לטעות לעד ואיפשהו הוא יחזור לכושר הטוב ויצליח להוציא את הפס קדימה או את הדריבל… ואם זה לא יקרה, פשוט יסומן, מתישהו יאבד את חולצת ההרכב ומתישהו יימכר.
מצד שני יש את קרוס שהוא כמעט ולא טועה כי הוא כמעט ולא מנסה. את ההגבהות לצדדים או לשטחים מתים זה טוב ויפה אבל קשר 50-50 צריך לדעת לתת הרבה הרבה יותר. קשרים מהסוג הזה בדרך כלל נהיים אחוריים אבל עם היכולת ההגנתית של קרוס זה נשמע כמו בדיחה.

אני ממש לא אומר שקובא מדהים, ואם תרצה, אני אפילו לא מרוצה ממנו כי הוא עדיין לא הגיע לרמה לה ציפיתי למרות שאני משוכנע שיש לו את היכולת, קצת חושש מהאישיות שלו. כמובן שהוא גם לא מקבל מספיק דקות משחק (ואני הייתי הראשון לקפוץ משמחה כאשר החתמנו אותו כי אהבתי אותו מאוד כשהיה באינטר).
אני אומר שעם קשר 50-50 סביר אנחנו מתחילים להיראות כמו קבוצה סבירה. קצת לעומק קצת לצדדים, דריבל פה, בעיטה מחוץ לרחבה שם… וכן, עם קובא על המגרש השתפרנו מאוד, התחלנו להניע בחצי של היריבה וכבשנו שני שערים.

(Mr.Maestro) #797

צריך להיות טיפש או עיוור בשביל לא לראות את תבנית המשחק של ריאל, הכל מתבצע דרך האגפים זה עובדה. אני לא אומר שאין פעולות שקוראות דרך האמצע, אבל מעל 90% מהפעולות האפקטיביות מגיעות מהאגפים. אני אישית יודע איזה קבוצה זידאן מאמן, רק שאני חושב שהוא מאמן בינוני, שכבר מעל כחצי שנה לא מצליח לייצר שטף משחק, והקבוצה נראית על הפנים מבחינת איכות המשחק.

אני רואה שיש כאן המון מושפעים משטיפת המוח של גיא. מה הקשר היכולת הירודה של מודריץ’ ליכולת של קרוס. אני אמרתי פה לאחד המשתמשים שאני מוכן לעבור על הפעולות של קרוס במהלך המשחק, ולהראות שכל השטויות שאתם רושמים לא יותר מגניבת דעת אחד גדולה!

עד הגול של איסקו, נראית בדיוק אותו דבר כמו שנראית עם מודריץ’, אותה ריאל אנמית.

(gev) #798

סהר, אתה מפספס את הכוונה בהודעות שלי.
אני לא אומר שקאסמירו לא יודע לשחק עם הכדור, אני אומר שהוא לא עושה את זה. עם כל הכבוד לזה שהוא יודע למסור וגם למסור קדימה בפועל מה שקורה הוא שקרוס יורד לשחק עליו ומודריץ יורד גם לקו של קרוס, וכל הקישור מתרחק מהאיזור המסוכן. תוסיף את העובדה שקרוס ומודריץ לא קשרים תוקפים טובים (מודריץ כן תורם הרבה כשהוא בכושר) ותקבל קישור שלא תורם לנו כמעט בכלום.
אתם שואלים למה המשחק שלנו מבוסס על מגנים? כי הם השחקנים היחידים שעושים תנועה בין קו הקישור (המאוד אחורי שלנו) לבין ההתקפה שלנו (המאוד נייחת) הם המגנים.
כתבתי זאת כבר, לא אכפת לי שגם קאסמירו ישאר בתפקיד, אבל אם הוא קשר אחורי בהגנה שיהיה כזה גם בהתקפה, וש2 הקשרים הנוספים ישחקו יותר קדימה ויתנו לנו את האקסטרה מהם למעלה.

ואתה שואל למה אני ממציא עמדה חדשה? העמדה הזאת כבר קיימת, מדובר בקשר אחורי שהוא לא גרזן, זה משהו חדשני טיפה ופחות מקובל היום, אבל זה הכיוון אליו הכדורגל הולך. בעבר גם לא היו משחקים עם 3 קשרים שעושים הגנה, היום מאוד קשה, פעם מגן היה עושה כמעט ורק הגנה. אני יכול להמשיך עד מחר.
העידן היום הוא עידן בו מסתכלים על יכולת המסירה של שוערים, הפורום השכן משווה בין טר שטגן לבראבו על ידי השוואת הדיוק שלהם במסירה ומרחק המסירה הממוצע ומספר מסירות למשחק. הכדורגל משתנה למשחק בו כל השחקנים צריכים לדעת לעשות הכל בצורה טובה הרבה יותר, גם אם על חשבון התכונה העיקרית אותה הם צריכים להביא.

עכשיו אתה רוצה לדעת למה אני כל כך נעול על קישור ללא גרזן?
בשנים האחרונות מאז הפעם הראשונה שניסינו את המערך של הקישור ללא גרזן (עונת 14-15) המשחקים הטובים ביותר שלנו שוחקו ב442 ללא קשר אחורי (קרוס, מודריץ, איסקו, וחאמס) ואחר כך ב433 בלי קשר אחורי (קרוס, מודריץ, וחאמס/איסקו).
אתם יכולים להגיד עד מחר שזה קרס מול הגדולות, אך בפועל ככה הצגנו את הכדורגל הטוב ביותר שלנו, וגם נגד הגדולות.

עכשיו אני לא אומר לעשות בדיוק את זה, אני אומר ללמוד מטעויות, קרוס הוכיח פעם אחר פעם שהוא הרבה יותר מידי רך וחסר משמעת לתפקיד של הקשר האחורי, הוא מוותר בקלות מידי על כדורים ופשוט לא מספיק טוב לטעמי לתפקיד.
מודריץ כמובן שלא מושלם לשם, אך הוא ממושמע יותר מקרוס, אגרסיבי ממנו, משקיע הרבה יותר ממנו וטוב ממנו הגנתית לטעמי. ובכושר הנוכחי והגיל שלו הוא לא יכול יותר להיות המנוע שהיה עד היום כ50-50 המחבר בין הקישור להתקפה.

הביסוס העיקרי של כל מי שתוקף אותי שאני לא מבין בכדורגל הוא שהמערך ללא גרזן כשל פעם אחר פעם, אז הטענה הנגדית שלי היא שזה פשוט לא נכון, המערך הזה הצליח לטעמי מאוד טוב והכדורגל הטוב ביותר שלנו בשנים האחרונות (גם נגד הגדולות) הגיע במערך הזה, וכל זה כשלא אחר מטוני קרוס, שמכונה פה כעצלן שלא יודע לעשות הגנה הוא הקשר האחורי, אני מציע ללמוד מהטעויות שהיו לנו ובוא בעת להמשיך עם השיטה היחידה שהצליחה לנו בשנים האחרונות (מלבד להתפלל לפדחת של ראמוס)

אתם מדברים על גניבת דעת? גניבת הדעת הכי גדולה שלנו היא הטענה שטוענת שהמערך ללא הגרזן כשל טוטלית. אני לא טוען שהיה הצלחה מסחררת, אך בהחלט בתור אבטיפוס של מערך ללא קשר אחורי קלאסי ועם שחקנים לא מאוד מתאימים הוא היה מוצלח למדי ועם תיקונים בנקודות מסוימות הוא ישתפר הרבה יותר.

(hasanElmatador) #799

יש מאמנים שכופים את השיטה שלהם על הקבוצה (גווארדיולה) ויש מאמנים שמתאימים את השיטה לסגל השחקנים (אנצ׳לוטי). זידאן הוא סוג של אנצ׳לוטי הגנתי כזה לטעמי.
הקבוצה משחקת חרא כבר תקופה ארוכה וסופגת אש מהאוהדים והעיתונות בגלל שיטת המשחק השבלונית. צריך להיות טיפש כדי לחשוב שזה מה שרוצה זידאן. פתאום נכנס קובא ולא ידוע איך הקבוצה מתחילה לשחק בצורה יוצר מאוזנת. הדיון כאן הוא לא על קובא, שים במקומו כל קשר 50-50 סביר לרמות האלה ותקבל אותה תוצאה.

הקשר הוא שברגע שמדוריץ׳ הפסיק להכניס כדורים, אתה שם לב שהקבוצה הפסיקה לשחק לעומק טוטאלית ושקרוס לא עוזר בפן הזה בצורה מוחלטת. בהתחלה כולם היו בסדר עם זה כי מודריץ׳ עשה את העבודה. היום זה כבר לא מספיק אלא אם יחזור מודריץ׳ ליכולת שיא או להחליף אותו בקשר של 120 מיליון יורו.
הפיתרון, כדי להשאיר קרוס בהרכב ולא להרגיש את מגרעותיו זה שישחק לידו קשר על שיעשה את העבודה וקשר אחורי כדי להגן. בשביל מה? בשביל כדורים אלכסוניים לכנפים. סבבה! התוצאה היא

1. שהמגנים הם שחקני ההתקפה החשובים במערך.
  2. 1000 הרמה כל משחק.
  3. זה מסביר למה זידאן החליף לא פעם את מודריץ׳ בלוקאס. כי מצד ימין מודריץ׳ תמיד תומך בקרבחאל והוא בעצם מתפקד כחצי כנף ומוצא את עצמו תמיד בצד ימין.
  4. מצד שמאל מרסלו לא מקבל תמיכה מקרוס והוא תמיד מבודד וכולם כבר לא מרוצים מהיכולת שלו. נגד אלבס שיחק איסקו במקום קרוס ופתאום המגן השמאלי נהייה מסוכן.

כיום, הקישור האופטימלי לדעתי זה קסימירו, איסקו וקובאצ׳יץ׳. אני מקווה שזידאן יפתח איתם מחר רק בשביל שנקבל הוכחה (או להפך) בכל הנוגע לקרוס ואולי יאיר איזה מנורה אדומה אצל זיזו רגע לפני הרצף הקטלני.

(titi camara) #800

לא יודע בדיוק מה אתה חושב שראית ועל איזה משחק מאוזן אתה בדיוק מדבר…מאז שקובאצ’יץ’ נכנס הקבוצה שיחקה יותר גרוע, 2 שערים ממתפרצות בדקות האחרונות לא אומרות שקובאצ’יץ’ הביא שינוי.

אתה מדבר על כדורים אלכסונים לכנפיים כאילו שכל שחקן יכול לתת את המסירות האלה, כדורים ארוכים ומדוייקים לכנפיים זה אחד המסירות הכי קשות ! כל כדור כזה זה סיכוי של כדור שנחטף והתקפה מתפרצת מהצד השני, קרוס מדייק כמעט ב-100% בכדורים האלה, ואלה כדורים שיכולים לעשות נזק אדיר לקבוצה היריבה כשהם בתזמון הנכון לא פחות מעל כדור עומק.

די להיות תוקי לא כ"כ מקורי שגם מעתיק לא כ"כ נכון דעות של אחרים.

(Mr.Maestro) #801

אז אם מודריץ’ לא מבצע את תפקידו כמו שצריך, אז זה מראה על מגרעות של קרוס? תיאוריה מעניינת. בפועל השנה קיבלנו את כל הוריאציות שאנשים הציעו פה בקישור, בתכלס לא היה שינוי ביכולת, אבל כשהיו שינויים בהתקפה, לא פעם קיבלנו את ריאל הרבה יותר תוססת ואטרקיבית. כמו המשחק הראשון מול סביליה בגביע. [quote=“hasanElmatador, post:95, topic:78799”]
הקבוצה משחקת חרא כבר תקופה ארוכה וסופגת אש מהאוהדים והעיתונות בגלל שיטת המשחק השבלונית. צריך להיות טיפש כדי לחשוב שזה מה שרוצה זידאן.
[/quote]

זה לא משנה מה זידאן רוצה, אלא מה עושה בשביל לפתור את הבעיה. כרגע הוא לא מוצא פתרונות, מזלנו שלפחות היכולת הבינונית לא משתקפת בתוצאות. בגלל כל מה שרשמתי אני אישית לא תופס מזידאן איזה מאמן גדול, המזל שלו שיש לו שחקנים בעלי יכולת אישית גבוהה שעושים גולים מכלום, ולזידאן גם יש המון מזל ואת סרחיו ראמוס.