דיון הטקטיקה והסגל

ריאל-מדריד

(Chagi) #1

אחרי כמה ימי רגיעה של להבין מה עשינו פה, אנסה להוסיף את משנתי.

קודם כל אני חושב שיש לנו קבוצה מאוד חזקה, הכי חזקה באירופה (מצחיק לכתוב את זה כשאנחנו אלופי אירופה אבל אנשים אוהבים לערפל את זה כי לא עברנו את באיירן/ברצלונה).

יותר מזה , אני חושב שגם אוהדי ריאל ממעיטים בשחקנים שמשחקים. טוני קרוס, אלוף אירופה עם באיירן וריאל מדריד, אלוף עולם (ואף אחד לא יתפלא אם הוא יהיה גם אלוף אירופה בקרוב). סרחיו ראמוס שחייב לתת טעות פר משחק בא במאני טיים ומוליך את הקבוצה הזאת לשתי זכיות בשלוש שנים (!!).
יש לנו חוליית הגנה פסיכית, אין קבוצה שמתקרבת אלינו מבחינת שחקני הגנה, רק באיירן אולי.
פפה, ראמוס, ואראן, קרבחל ודנילו מצד אחד ומרסלו ונאצ׳ו מהצד השני סוגרים חוליית הגנה משוגעת.
באשר לדנילו- תנו לו עוד עונה ואני חושב שנבין גם למה שילמו עליו כזה סכום - לא שהוא יהיה המגן הראשון כי קרבחאל מבחינתי המגן הטוב בעולם בלי מתחרים וגם בפער ניכר מהשאר ונראה לי שאפילו דנילו הופתע שהוא היה המגן הפותח בתחילת העונה.

הקישור שלנו : קסימרו הענק, שחקן אדיר פשוט אדיר. אז השם שלו קצת מתגלגל פחות טוב על הלשון והפנים שלו נראות שמנמנות אז קשה לקבל אותו בסביבה כל כך נוצצת כשעומדים לצדך אלופי עולם וכריסטיאנו אחד. ולחשוב שהוא נרכש בשישה מיליון יורו (תקנו אותי אם אני טועה).

קרוס - אחד הקשרים הטובים בעולם מבחינתי. הוא היה נראה לי קצת אאוטסיידר בפן החברתי - טיפוס שקט שאוהב את הפינה שלו והוא עדיין לא מצא אותה, עד שזידאן הגיע. הבחור צריך להיות הפליימייקר שלנו. תמיד כשהוא נמצא באיזור 20 מטר מהשער ולא צריך לדאוג כ׳כ להגנה דברים טובים קורים.

על לוקה מודריץ׳ קשה לי לדבר. כל סופרלטיב או מחמאה שאתן לו לא באמת תתאר כמה הבן אדם הזה חשוב לקבוצה. פנומן.

אני חושב שגם פלורנטינו התעשת והבין שעומד לנו בשער השוער בכושר הטוב בעולם כרגע. אם הוא נותן עוד עונה כזו הוא גם יבסס את מעמדו כטוב בעולם.

האחרון שארצה לדבר עליו הוא איך לא כריסטיאנו. הבן אדם מדגים לעולם בכל שנייה שהוא עדיין משחק איך צריך מתנהג מקצוען אמיתי.
ההשקעה, ההתמדה האופי, הפאקינג ריצה שהוא דפק שם בדקה 117 כשהוא נראה גמור. אולי הוא לא כשרוני כמו שחקנים אחרים (במיוחד כרגע לנוכח הגיל) ואולי קצת אבד הקסם, אבל כריסטיאנו רונאלדו השחקן הטוב בעולם כי הוא לקח את זה והשיג את זה בגלל כל מה שכתבתי למעלה ולא כי נגעו בו המים הקדושים. הוא מהווה דוגמא מבחינתי לכל שחקן כדורגל שרוצה להיות טוב מה צריך לעשות. מה לעשות, לא כולם נולדו מסי.

לגבי הקיץ - מבחינתי ריאל צריכה להתחזק במספר עמדות : מגן שמאלי, קשר אחורי, קיצוני וחלוץ.

האידיאל מבחינתי (אני מנסה להיות קצת הגיוני אחרת שמות כמו סוארז אגוארו ועוד היו עולים כאן) הם :

• קאנטה לקישור
  • מוראטה הביתה
  • רודריגז מוולפסבורג (אלאבה חלום אבל קצת לא פרקטי לדעתי)
  • מרקו רויס (הוא האידיאל מבחינתי אבל אני חושב שאדן הזאר יגיע בגלל זידאן. גם קאנטה יגיע בגלל זידאן לדעתי).

*הייתי חושב להוסיף אולי עוד קשר 50/50 אבל כשיש את קובא ואיסקו אני בספק אם צריך (אם אסנסיו ישתלב לא יהיה מבסוט ממני).

אני חושב שנפרד מארבלואה, חסה וחאמס. אני לא יודע כמה שחקנים יכולים להירשם בסגל אבל עם כמה טאצ׳ים קטנים אנחנו גם לוקחים את הגביע ה12 וגם את הליגה.

זו הייתה משנתי, עכשיו לחגיגות עד הסופר קאפ.

האללה מדריד !

מחזור 28 :: 2-1 בחוץ על אתלטיק בילבאו. משחק מעולה לצמד המבקיעים, קאסמירו ובנזמה
הגרלת רבע גמר ליגת האלופות :: ברוכה הבאה באיירן מינכן
(hasanElmatador) #2

רוח הקיץ נושבת לפורום!

בקשר לחיזוק הקבוצה, אני חושב שהצעד הראשון צריך להיות מכירה של דנילו ובמקומו להביא מגן ימני שאפשר לסמוך עליו, עד לפני הגמר חשבתי שיש לתת לו עוד עונה, אחרי הגמר שיניתי את דעתי, חבל לנו על הזמן.

מגן שמאלי מחליף, לא צריך את אלאבה, מה רע בברנאט? אחד בין קאנטה או קריקוביאק לקישור האחורי. מוראטה כחלוץ מחליף. ובמקום חאמס הייתי מקבל בשמחה אחד בין רויס/הזארד/ מחרז.

(JRM) #3

[QUOTE=Chagi;1681849]
קודם כל אני חושב שיש לנו קבוצה מאוד חזקה, הכי חזקה באירופה (מצחיק לכתוב את זה כשאנחנו אלופי אירופה אבל אנשים אוהבים לערפל את זה כי לא עברנו את באיירן/ברצלונה).
האללה מדריד ![/QUOTE]

לדעתי אנחנו עדיין לא שם. ואם היינו פוגשים את באיירן/בארסה/אתלטיקו ברבע-חצי היינו מתקשים יותר ממה שהתקשינו בגמר. מבחינת סגל יש לנו בין שלושת הסגלים החזקים ביותר באירופה, ותחת זידאן יש לנו את הפוטנציאל להפוך לקבוצה היסטורית. אך כדי להשלים את הפאזל חסר לנו כמה חלקים(או שצריך להיפטר מכמה חלקים לא מתאימים).
לא יודע מה קורה עם הפרשה בקניית צעירים ואם אנו יכולים לקנות שחקנים בקיץ הבא, אך מה שחשוב הוא לשמור על סגל בריא ומאוזן. (עוד מעט יורו ובטח פרז ירצה את השחקנים שייככבו שם XD).

-בשער אנו מסודרים. בהגנה צריך לזרוק את דנילו לאיזשהי קבוצה פראיירית ולקנות מגן ימני/שמאלי (עם עדיפות לשמאלי), כי גם ככה נאצ’ו יכול לסגור את שתי העמדות.
-בהתקפה לדעתי חלוץ מחליף זה MUST. ואסקז וחסה מחליפים מצוינים לסופרסטארים שלנו, ולגבי בנזמה אני פשוט לא יודע. אני בטוח שזידאן לא רוצה למכור אותו. מצד אחד רק סוארס(ואולי לבנדובסקי) עדיפים עליו, מצד שני הבנאדם מתעסק בקקה/נפצע הרבה.
-בקישור המצב יותר מורכב. קאסימירו צריך להיות הקשר האחורי הפותח שלנו אך לא היחיד בסגל, לכן קשר אחורי מחליף גם דרוש לסגל בריא.

-עכשיו לנקודה הכי חשובה חאמס+איסקו.
אני מאוד אוהב את שני השחקנים האלה אך במערך שלנו הם לדעתי לא מתאימים. חאמס עבר פציעה קשה בתחילת העונה וחשבתי שהוא יחזור לעצמו, אבל כלום לא מתחבר לו. לא יודע מה הסיבה ואם אפשר לשחק איתו עוד עונה, את כאב הראש הזה אשאיר לזיזו.
איסקו זה סיפור אחר לגמרי. ברגע ההחתמה אמרתי לעצמי שהחתמנו את אינייסטה/דקו/קאקה החדש. יש לו הרבה קסם ברגליים, אך מעט מאוד תועלת. עליו צריך לדעתי לוותר. אם זה בידי הייתי מוכר את שניהם ומביא את פוגבה.

(SantiagoBernabeu) #4

יכול להיות שמאמן הנבחרת של אובמיאנג יודע משהו?

הוא נחמד, אבל אני לא יודע כמה הוא אפקטיבי במצב שבו אנחנו מפעילים את הלחץ, המגרש גם ככה קטן וצפוף, ואין באמת מקום לרוץ. ככה זה לפחות 70% מהמשחקים בכל עונה. הוא מוגבל מבחינה טכנית וזה לא מתאים לנו, לעניות דעתי.

הייתי מעדיף ווינגר או חלוץ מהיר עם טכניקה טובה ורגל מדוייקת. הזאר הוא חלום, אבל לך תוציא אותו מצ’לסי.

[QUOTE=JRM;1681874]איסקו זה סיפור אחר לגמרי. ברגע ההחתמה אמרתי לעצמי שהחתמנו את אינייסטה/דקו/קאקה החדש. יש לו הרבה קסם ברגליים, אך מעט מאוד תועלת. עליו צריך לדעתי לוותר.[/QUOTE]

מוקדם מאוד לוותר על איסקו לטעמי. הוא כן יכול לשחק בעמדת ה50\50 בניגוד לחאמס, והוא דווקא דיי טוב שם. הוא בא לידיי ביטוי במשחק לחץ. עברה עליו שנה לא טובה שבה הוא קיבל מעט מאוד הזדמנויות בתקופה של בניטז, אבל לאחרונה הוא שיחק מצוין ובלט מאוד לטובה נגד הסיטי בברנבאו. אני עדיין מאמין שיש לו את הפוטנציאל להפוך לאחד הגדולים בעולם, וזה רק עניין של זמן.

(Mádridistа) #5

הבעיה היא שכל עוד אנחנו נשארים במערך של חלוץ אחד אי אפשר להביא סופרסטאר מוכח לעמדה הזאת. כל עוד בנזמה כאן הוא יהיה שחקן הרכב, ואף חלוץ מהסוג הנ"ל לא יסכים להיות כינור שני ולחכות שהוא ייפצע (אפילו שזה קורה לעיתים קרובות). אם נתעלם מזה - אובמייאנג נראה לי חיזוק מעולה. חלוץ מהיר וקילר ברחבה, אחרי עונה אדירה, ולא אמור להיות יקר מידי.

הדילמה הגדולה היא חאמס. קצת כואב הסיפור שלו. לא נראה שזידאן ממש סופר אותו והביטחון שלו דיי ברצפה. אני בעד לתת לו עוד עונה, אבל דיי קשה לי לראות אותו משתלב במערך שלנו כמו שצריך.

(SantiagoBernabeu) #6

אם מביאים מישהו מסגנון כמו של אובמיאנג, דיבאלה, הזאר וכן הלאה, שיכולים לשחק בכל עמדה בהתקפה, זה לא בעיה. יש לך פציעות, יש לך משחקים שאתה חייב לתת מנוחה לשחקנים שלך, תראה כמה ואסקז וחסה שיחקו השנה בהרכב. נדיר היה ששלישיית ההתקפה היתה כשירה.
יכול להיות שאנחנו זורקים שמות לאוויר כשבמדריד בכלל לא חושבים עליהם, אנחנו לא באמת יודעים.

חאמס מבחינתי אין לו מקום בקבוצה. הוא שחקן טוב, אבל מוגבל מאוד לעמדה אחת שכבר אין לה מקום אצלינו או בכל קבוצה גדולה. העמדה שלו הלכה לעולמה והוא לא מסתגל לעמדות אחרות. בקבוצת כוכבים המשחק לא יכול להיבנות על שחקן אחד והוא מסוג השחקנים שצריכים שהמשחק ישוחק סביבם. אוזיל היה אותו דבר, וקאקה אותו דבר. עכשיו זה הרבה יותר בולט לעין.

(Chagi) #7

אני חושב שכדאי להמתין עם המערך . אני בספק אם נרוץ עוד הרבה עם ה 4-3-3 הזה. אני חושב שתוך עונה-שתיים אנחנו נשנה את המערך (ואז כל האופי של השחקנים שמתאימים לריאל ישתנה).

(SantiagoBernabeu) #8

על פי מה קבעת שנחליף מערך? אנחנו עם המערך הזה מאז שאוזיל עזב*. אם חאמס עוזב זו תהיה החותמת הסופית לכך שאנחנו לא משחקים במערך הזה יותר.
בלי לציין בכלל שהעמדה הזאת נמחקה כמעט כליל בכדורגל המודרני. אין היום קשר שמחוייב נטו להתקפה, כולם עושים הגנה חוץ מהחלוץ. כולל את הווינגרים שבמקרה שלנו הם בייל ורונאלדו. ה10 הקלאסי שעומד במקום, מקבל את הכדורים ושולח אותם לשחקן אחר כבר לא קיים, לפחות לא ברמות הגבוהות.

המערך הזה הפך לסוג של קונצזוס בכדורגל, מעט מאוד קבוצות טופ משחקות אחרת. הוא הכי מאוזן בין הגנה להתקפה בגלל שהוא מאפשר שיתוף של יותר שחקנים בעלי יכולת התקפית, במקום לשחק עם שני קשרים בעלי אופי הגנתי. לנו בכלל מערך כזה יהיה רע כי לרוב קבוצות מצטופפות נגדנו ואנחנו צריכים את העזרה הזאת מאחור עם עוד שחקן טכני (במקרה שלנו כרגע זה קרוס שמשחק על העמדה שלו), ועם זאת אפקטיבי גם במשחק הלחץ ומנווט את המשחק כשצריך.

*היתה לנו תקופה שדי מריה היה יוצא מעמדת ה50/50 לאגף שמאל ורונאלדו נכנס פנימה לרחבה, וכך היינו יוצרים 4-4-2, אבל עדיין בלי קשר התקפי. שני קשרים 50/50, שני ווינגרים, ושני חלוצים.

(Chagi) #9

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1681887]על פי מה קבעת שנחליף מערך? אנחנו עם המערך הזה מאז שאוזיל עזב*. אם חאמס עוזב זו תהיה החותמת הסופית לכך שאנחנו לא משחקים במערך הזה יותר.
בלי לציין בכלל שהעמדה הזאת נמחקה כמעט כליל בכדורגל המודרני. אין היום קשר שמחוייב נטו להתקפה, כולם עושים הגנה חוץ מהחלוץ. כולל את הווינגרים שבמקרה שלנו הם בייל ורונאלדו. ה10 הקלאסי שעומד במקום, מקבל את הכדורים ושולח אותם לשחקן אחר כבר לא קיים, לפחות לא ברמות הגבוהות.

המערך הזה הפך לסוג של קונצזוס בכדורגל, מעט מאוד קבוצות טופ משחקות אחרת. הוא הכי מאוזן בין הגנה להתקפה בגלל שהוא מאפשר שיתוף של יותר שחקנים בעלי יכולת התקפית, במקום לשחק עם שני קשרים בעלי אופי הגנתי. לנו בכלל מערך כזה יהיה רע כי לרוב קבוצות מצטופפות נגדנו ואנחנו צריכים את העזרה הזאת מאחור עם עוד שחקן טכני (במקרה שלנו כרגע זה קרוס שמשחק על העמדה שלו), ועם זאת אפקטיבי גם במשחק הלחץ ומנווט את המשחק כשצריך.

*היתה לנו תקופה שדי מריה היה יוצא מעמדת ה50/50 לאגף שמאל ורונאלדו נכנס פנימה לרחבה, וכך היינו יוצרים 4-4-2, אבל עדיין בלי קשר התקפי. שני קשרים 50/50, שני ווינגרים, ושני חלוצים.[/QUOTE]

לא קבעתי שנחליף מערך. בגלל שכריסטיאנו היה כל כך חד בצד שמאל בשנים האחרונות אז בייל שיחק את הקונטרה שלו באגף שמאל. אני חושב שבייל הכי טוב כשהוא בא מהאמצע, אני חושב שהוא גם חושב את זה (על פי כל הפרסומים שהוא ביקש להיות באמצע וכל זה) ואני חושב שמתישהו יגיע הרגע הזה שכריסטיאנו ייחשב שחקן משלים עוד יותר ממה שהוא היום ואז המערך יוכל להיות קצת יותר גמיש.

מה גם שהמשחקים הכי טובים של ריאל בשנים האחרונות היו כשאחד מהBBC לא שיחקו (ששיחקנו בעצם עם ארבעה קשרים).

(SantiagoBernabeu) #10

מה הכוונה מערך גמיש, עם קשר התקפי? אני עדיין לא רואה את ההקשר.
כשאחד מהשלישייה לא היה כשיר מי שהחליף אותם היו חסה, ואסקז, לפי כן די מריה וקאייחון. בלי לשנות מערך. היו נסיונות לתפקד את חאמס ואיסקו כfalse 9 אבל זה לא עלה יפה.

(Chagi) #11

המערך שלנו הגיע כדי למקסם את היכולת של כריסטיאנו. בייל, קרוס, איסקו , חאמס ועוד שיחקו בעמדה זרה להם כי רונאלדו היה הכי טוב מצד שמאל.
בהנחה שאכן תוך עונה שתיים כריסטיאנו יירד עוד ביכולת ונניח המשחק ייבנה על בייל אז יכול להיות שהמערך ישתנה על מנת למקסם את היכולת של בייל וכדי להביא אותו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.
שוב, זו רק השערה.

(SantiagoBernabeu) #12

עדכון שמועות:

לפי האס, דוד אלאבה הוא המטרה הראשית שלנו לקיץ הזה. ריאל מציעה חמישים, באיירן לא תתחיל לדבר על פחות מ80.
לעומת זאת במארקה הוא לא מוזכר. מישכן מוזכרים בכתבה שמבוססת על אתר ההימורים nethive, הם דוד דה חאה, עדן הזאר, ואובמיאנג, לבנדובסקי ופוגבה.
דוד דה חאה דיי מובן. אם תבחרו להמר עליו כשחקן ריאל מדריד הקיץ, תקבלו 2.5 יורו על כל יורו שתשקיעו. לגבי הזאר, זידאן תמיד אהב אותו ולכן הוא מדורג גבוהה ברשימת הסיכויים. אם תהמרו עליו והוא אכן יהיה הרכש הבא בברנבאו, תקבלו יחס של 3.75. הבא אחריו הוא אובמיאנג, שמאמן הנבחרת שלו טען כי הוא עובר לריאל מדריד. דורטמונד מצידה הכחישה. היחס שלו הוא 6 יורו. אחריו מגיע לבנדובסקי (9),לאחר מכן יש את פוגבה (11), ניימאר (15) ואלאבה (17).

(gev keren) #13

טוב נגמרה העונה והגיע הזמן לתכנן את עונה הבאה.
אני ממש לא חושב שצריך איזהשהו שינוי עצום אבל כן צריך חיזוקים קטנים:
עמדת השוער: מבחינתי סגורה לעוד הרבה שנים, נבאס השוער הטוב בעולם לטעמי וקאסיה שוער שני מעולה.
בלמים: גם פה מצבינו מעולה, צמד בלמים פותח מהטופ של הטופ ובלם מחליף צעיר שיכול בקלות לפתוח בכל קסיצה כמעט בעולם, ובלם רביעי מצוין ושקט שאפשר תמיד לסמוך עליו.
מגן ימין: קרבאחל המגן הטוב בעולם ובניגוד לכולכם אני מספיק סומך על דנילו כמגן שני, הוא כרגע חסר ביטחון ובהחלט שלא שווה את מה ששילמנו עליו, אבל את ההפסד כבר לא נכסה ואיפה נשיג מגן מחליף טוב ממנו?
מגן שמאל: מרסלו מעולה אך חייבים גיבוי שהוא לא נאצ’ו.
קישור אחורי: קאסמירו מעולה ואני מבחינתי ממשיך לתת לו את הקרדיט, אך חייבים גיבוי שהוא לא קרוס. קאנטה?
50-50: מודריץ קרוס וקובא, מבחינתי העמדה הזו סגורה.
קישור התקפי: איסקו צריך להמשיך וחאמס לא מתאים.
התקפה: חייבים חלוץ נוסף על בנזמה. והייתי מביא כבר קיצוני מהטופ העולמי. רויס? הזארד? כי אישית אני מרגיש שרונאלדו קרוב לגמור את הסוס ובייל שביר. חוץ מזה אני מבסוט על ואסקז וגם חסה אשמח שישאר.

סיכום:
מגן שמאלי מחליף - רודריגז?
קשר אחורי לרוטציות עם קאסמירו - קאנטה?
חלוץ נוסף טוב - אובמיאנג? או סוף סוף יצליחו להביא את אגוארו או לבנדובסקי?
קיצוני מהטופ שיכנס לרוטציות עם רונאלדו ובייל שהראשון כבר פחות מספק את הסחורה וקרוב לסוף והשני חצי עונה פצוע. ושהטובים מבין השלושה ישחקו. רויס והזארד גם יעשו יותר הגנה מרונאלדו אז בכלל הרווחנו.

למכור את חאמס.

הייתי גם אותי שמח לראות את פוגבה במקום איסקו. אך קשה לי להאמין שזה יקרה…

(Michael Scofield) #14

[RIGHT]מגן ימין: קרבאחל המגן הטוב בעולם ובניגוד לכולכם אני מספיק סומך על דנילו כמגן שני, הוא כרגע חסר ביטחון ובהחלט שלא שווה את מה ששילמנו עליו, אבל את ההפסד כבר לא נכסה ואיפה נשיג מגן מחליף טוב ממנו?[/RIGHT]

בספורטק הקרוב לביתך.

(בלקברי) #15

אל תהיה כ’‘כ בטוח שאת ההפסד כבר לא נכסה; יובנטוס עפ’‘י לא מעט דיווחים מוכנה לשלם לא מעט עבורו(אם כי נראה שאלבס כרגע בדרך אליהם), וגם אם לא יובה יש את פסז’ שתשאר רק עם אורייר(ואן דר ויל עוזב), שחקן סופר בעייתי, לא אתפלא כלל אם גם הוא ייחתך. אני בכל אופן מקווה שזיזו דוחף למכירה של דנילו, הוא כ’'כ רע הגנתית… דייגו יורנטה שנתן עונה גדולה יכול למלא את מקומו.

את הכסף הייתי משקיע על מגן שמאלי. ריקרדו רודריגז מגן אדיר.

(SRamos) #16

באמת לא מצליח להבין את האנשים שפוזלים לעוד ועוד כוכבים, אין לנו מספיק ? כוכב מגיע עם הרבה תופעות לוואי מעבר ליכולות מקצועיות טובות.
למה צריך 2 קשרים אחורים וורלד קלאס ? אני לא בטוח שקסאמירו יסכים אחרי העונה הזאת לחזור לתקן שחקן סגל שצריך להוכיח את עצמו, עוד ווינגר וורלד קלאס ? ואסקס, חסה ואפילו אסנסיו עזים ? אם יש את רונאלדו ובייל לא צריך יותר מ3 הספרדים.

צריכים מגן שמאלי מחליף, להחליף את דנילו בכל קונוס אחר שטוען לכתר, השחקן הרכב היחיד (והבכלל לא גרוע כמו שעושים ממנו) שהייתי בעד להחליף או לתת לו תחרות זה בנזמה וכרגע היחיד שרלוונטי והגיוני להגיע זה לבנדובסקי.

הקיץ המושלם מבחינתי

דנילו עוזב
רודריגז מגיע
פוגבה מצטרף (מהשחקנים הבודדים שקודם תביא אחרי זה תשבור את הראש)
אסנסיו ויורנטה מצטרפים לקבוצה.

אני חושסב שחאמס שחקן אדיר, אבל בקבוצה הזאת עם השיטה הנוכחית אין לו יותר מדי מקום, לא אבכה אם הוא יעזוב ואני מעדיף עליו את איסקו למרות שהוא לא בהכרח שחקן טוב ממנו.

(LIOROM12) #17

אני חושב שהרכישות שנראה לא צריכות של שחקנים עם ב"פרופיל" גבוה. כל העולם יודע מה החוסרים בסגל של ריאל מדריד(מגן שמאלי מחליף, קשר אחורי נוסף וחלוץ נוסף). למה כתבתי נוספים בעמדות הקשר האחורי והחלוץ? כי אלו עמדו לא חד משמעיות באשר לשחקן שנמצא שם כרגע.

אני שומע שלעמדת המגן השמאלי עולים שמות כמו אלאבה וריקארדו רודריגז. אלאבה זה פנטזיה מארץ הפנטזיות, לא יקרה ואין באמת צורך בו.
המגן השמאלי שצריך(ולדעתי יגיע) יהיה שחקן בפרופיל יותר נמוך בסגנון של רודריגז או וונדל מלברקוזן ששמו עלה במהלך העונה. משמע- שחקן צעיר יחסית שהתנסה כבר במסגרות האירופאיות.

בקשר לעמדת הקשר האחורי- השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא- האם קאסמירו מספיק טוב להיות הקשר האחורי הפותח בריאל מדריד?
מבחינתי, הבחור הוכיח את עצמו ולקחנו איתו(והרבה בזכותו) אליפות אירופה. והוא רק ילך וישתפר(כבר העונה, מאז שזידאן מונה, הוא צמצמם עד העלים את השטויות עם הכדור שהוא היה עושה. ושיקבל ביטחון אנחנו גם נראה ממנו שערים מחוץ לרחבה כי יש לו בעיטה מעולה).
לכן- אני מקווה שיגיע קשר אחורי [B]נוסף [/B]שיחליף את קאסמירו במקרי הרחקה/פציעה/רוטציה ולא שחקן כמו קאנטה שיקח לו את המקום בהרכב. לא קל למצוא קשר אחורי טוב, אבל שחקן ברמה של מחליף אני חושב שאפשרי בהחלט. רק לא להמשיך לחלטר שם עם קרוס בבקשה :21a9uf8:

חלוץ- אני לא הייתי מתומכי בנזמה לאורך השנים, אבל השנה הוא פשוט סחב אותנו בהרבה משחקים ואני לא רואה שום סיבה להחליף אותו.
בקשר לחלוץ הנוסף שצריך להגיע, כל החצים מצביעים על מוראטה- ואשמח מאוד אם זה יקרה.

בקשר לשחקנים העוזבים:
חאמס- אני לא רואה מצב שהקולומביאני ממשיך פה. מצד אחד חבל, כי הוא באמת מהשחקנים המוכשרים בעולם שהוא בשיאו. אבל אי אפשר להתעלם מחוסר ההתאמה למערך והעובדה שזידאן פשוט לא סומך עליו.
דנילו- ראינו לאורך העונה הזו שכנראה שהברזילאי לא עומד בלחצים של הרמה הזאת. הוא היה נהדר בפורטו ולא סתם שילמנו עליו סכום כזה.
אני אקבל כל החלטה של המועדון בעניינו. במקרה הכי גרוע- נאצ’ו יכול לשחקן כמגן ימני ולעשות את העבודה.
חסה- לא סגור אם הוא צריך להישאר סופר סאב אצלנו, או לצאת להשאלה שעשויה לפתח אותו ולהחזיר אותו אלינו ברמת הקיצוני הפותח שהוא עמד להיות לפני הפציעה הארורה.

בגזרת המושאלים:
צ’רישב- שחקן מצוין. במידה וחסה ייצא להשאלה- הייתי רוצה לראות אותו חורך את האגף השמאלי אצלנו במקומו כשחקן רוטציה לגיטימי.
אסנסיו- המושאל הכי כישרוני ומבטיח שלנו. למי שלא יצא לראות קצת את אספניול העונה- הילד ענק. הוא יעביר את מחנה האימונים אצלנו ואז תתקבל ההחלטה לגביו. לדעתי הוא צריך להיות מושאל לקבוצה כמו ויאריאל/סביליה שמשחקות באירופה שיצבור קצת ניסיון ברמות האלה.
דייגו יורנטה- צריך להיות מושאל עוד עונה. כישרון מבטיח ללא ספק, אבל צריך עוד השתפשפות ואנחנו ממש לא צריכים בלמים כרגע בכל מקרה.

(dkaro) #18

לא מעט הודעות הקשורות לסגל ותכנונו נכתבו כאן מאז האיש והשרירים נעץ את המסמר השני בשלוש שנים בלבד ברשת של אתלטיקו, ולפיכך החלטתי לפתוח תרד ייעודי שייעסוק בשאלה שמעסיקה לא מעט אוהדי כדורגל בין גרבוץ אחד למשנהו בקיץ המשעמם: כיצד נכון וראוי לבנות את הסגל לעונה הבאה?

שימו לב שמטרת התרד היא לדון בנושא בניית הסגל על כל המשתמע מכך - מבחינה טקטית, פיננסית, מקצועית וכו’. זה גם המקום לפרסם שמועות מהעיתונות. בכל אופן, שימוב לב שהדיון צריך להתבסס על [I]משהו[/I], כלומר: יש מקום לדבר על מי צריך לעזוב ויש מקום לדבר על פנטזיות ריאליות שיש עליהן מינימום של שמועות בעיתונים. אין מקום לשיחות שתגלושנה לפנטזיות מוחלטות (דהיינו: את אף אחד לא מעניין אם הייתם רוצים להעיף את רונאלדו ומודריץ’ ולבנות קבוצה שמתבססת על פוגבה ומסי). כמו כן, כמובן שראוי ונכון לבסס את דעתם על טקטיקה, כלכלה וכדומה - אין לזרוק הודעות של חצי משפט שלא אומרות שום דבר.

דיון העברות פורמאלי שיהווה מצע לעדכון חברי הפורום על דברים יותר קונקרטיים והעברות שפורסמו באופן פורמאלי, ייפתח בהמשך כבכל קיץ. בנוסף, דיון הטקטיקה יינעל שכן זהו המקום הנכון לדבר על הטקטיקה בהקשר של בניית הסגל. לקראת העונה הבאה נפתח דיון חדש שיהיה רלוונטי לאותה עונה.

אני מעביר לכאן את כלל ההודעות המפוזרות שהצטברו בנושא בימים האחרונים.

אז… תהנו ! שיהיה לכולנו אחלה קיץ, ולא לשכוח לשטוף עיניכם במארקה ובביקיני.

(SantiagoBernabeu) #19

זידאן התראיין היום בטורינו ונשאל על כמה סוגיות מעניינות.
“איסקו לא זז מריאל מדריד”.
“פוגבה שחקן גדול, שכל קבוצה בעולם היתה רוצה. אבל הוא שייך ליובה ואנחנו כרגע מחכים”.
לגבי מוראטה, יכול להיות שישאילו אותו שנה נוספת ליובה והוא יחזור בעוד שנה.פורסם גם שבשבוע הבא תתקיים פגישה בין פרז למארוטה בנוגע לעתידו. יובה מבחינתה תנסה לצרף את איסקו באותה הזדמנות.

עוד מהאס, ריאל מדריד תגיש הצעה על רוברט לנדובסקי. מספקים על איזשהו הסכם עוד מהמשחק בין ריאל לבאיירן לפני שנתיים בחצי גמר האלופות. לפי מה שהם רומרים שם, חוסה אנחל סאנצ’ז נפגש עם הסוכן שלו והם סגרו דברים בניהם.
לי אישית זה נשמע שיש שתי אופציות, או שבאס החליטו לפרק את באיירן מינכן או שממש משעמם להם שם.

(Niro) #20

[QUOTE=Michael Scofield;1682075]בספורטק הקרוב לביתך.[/QUOTE]
הלכת רחוק, יש לך בקבוצה את נאצ’ו. מגן ימני הרבה יותר טוב מדנילו ומרוב המגינים המחליפים באירופה.