תמונת היום :: בואו לחלוק את המראות המרתקים והמרגשים ביותר של היורו

(Tomerick) #1

הכירו את סופר ויקטור, הסופר-קמע של יורו 2016! בכלל לא דומה לאנדי מצעצוע של סיפור!

ברוכים הבאים לת’רד תמונת היום של היורו. הת’רד שהולך להיות העמוס ביותר במהלך הטורניר הקרב ובא.

זהו המקום לשתף בו תמונות, איורים, ציורים, שרטוטים, פיסולים, סאטירות, מחזות ושירים ושאר כל הירקות: כל דבר שהבליט לכם את היום במשחקי המונדיאל המרתקים, או כל דבר שמבליט את התקופה.

מטרת הת’רד הזה היא קלילה כי זהו ת’רד קליל. ובכל זאת, חוק אחד או שניים (או עשרה):

• לא יכול להדגיש מספיק: לא לפרסם יותר מ-2-3 תמונות בהודעה. אל תאלצו אותנו למחוק הודעת ‘שרשורתמונות’ סטייל ישראבלוג ולהרוס לכם את מלאכתכם. אם אתם בכל זאת חפצים אנא תנו קישור לאתר ממנו לקוחות כל התמונות, אך הימנעו (!) על כל פנים מלהציף את הת’רד. פליז.

• גם אם אלו אחלה בחלה של תמונות, נא לדאוג שאם יבואו בכמות יחסית גדולה אזי שלפחות תהיינה קטנות וגם אז, במספר שלא יעלה על 5-6 תמונות. רוצים להגיע מתישהו למטה לעמוד.

• הימנעו מלפרסם פה תמונה בנאלית של רונאלדו במדי פורטוגל רץ או ראמוס מחפש את האף. תאמינו לי שהשחקנים האלה לא קולטים למה נדחפים להם לפרצוף עם מצלמה בזמן שהם מתאמנים - אפשר לחשוב מה הם מצלמים שם… באלוטלי נותן כאפה בתחת לבופון ובופון מסתכל בעצבים אבל אז מהנהן ומחייך במבט של “Boy this guy…” טוב בעצם אני הייתי מסתכל על תמונה כזאת. אבל כל תמונה אחרת? להימנע מתמונות בנאליות!

• לזרוק כמה מילים על תמונה מרגשת זה בסדר גמור, אך הימנעו מקיום דיונים אשר סוטים ממטרת הת’רד.

• בבקשה תמונות שקשורות ליורו… אם ג’סטין ביבר יצפה בזוכה הסופית ואז יצטלם בזמן שהוא אומר על כוכב הנבחרת הבוכה: “הוא בטוח Believer!”, זה לא אומר שזה חייב להופיע פה. וכמובן להימנע מהתמונה השגרתית של אוהדת הנבחרת חצי שחקנית הפורנו שמבטיחה לרוץ ערומה אם הנבחרת תזכה, אבל אף פעם לא עושה זאת באמת… [STRIKE]זה לא יאה לפורום ולא במקום[/STRIKE] זה פשוט מאכזב שהיא לא.

למישהו יש ספק?

(LOS BLANCO) #3

(chelsea777) #4

(הגברת שאקה עם חולצה מיוחדת שכוללת את סמלי שוויץ ואלבניה, במשחק בין שני הבנים שלה)

(האחים גרניט וטואלנט שאקה במשחק בין שוויץ לאלבניה)

(Sasha) #5

התפרצות השמחה הוולשית.

האנגלים המומים. רגע השוויון של רוסיה.

(LOS BLANCO) #6

(Sasha) #8

:azn:

(Tomerick) #9

תמונה לכאורה בנאלית משהו, אבל וואלה התרגשתי. השער הנהדר של פלה הובקע, השחקנים האיטלקים פשוט חגגו כמו שאף נבחרת לא חגגה עד כה ניצחון, אבל שניות בלבד מהבקעת השער ראיתי שם את ג’יג’י בופון מגיע באמוק לחגוג כשספק הוא גם דומע מהתרגשות ספק סתם מזיע. אני רוצה להאמין שזו אופציה #1… האיש הזה לא מפסיק להדהים אותי ולרגש, המחויבות והמסירות הזאת לנצח ולהוקיר כל ניצחון וניצחון שמגיע - זה דבר שאיננו מובן מאליו בייחוד עבור שוער שזכה כמעט בכל דבר אפשרי בקריירה. איש גדול.

(hasanElmatador) #10

(Ehud) #11

כדורגל זה טירוף כדורגל זה שיגעון על הדשא וביציע יחדיו

(Shusaku) #12

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(Ehud) #13

לא להאמין שהצרפתים הסכימו לזה, אני די בשוק…

(Parliament) #14

(Ehud) #15

ג’יגי’ בופון חוגג על קורת השער עם הקהל את העפלה האיטלקית לשמינית, כבר נגמרו לי המילים על האישיות המדהימה הזאת, איזה קפטן אדיר ואיזה אדם הוא השוער הטוב בהיסטוריה הזה.

(Mendieta) #16

אני חייב לציין, מדובר בטורניר המרגש ביותר שראיתי.

זה התחיל עם פאייט שבכה בגול שלו במשחק נגד אוקראינה-

זה נמשך עם אוהד קרואטיה שקופץ ומנשק את מודריץ’-

אוהד ווילס בוכה מעצבים והתרגשות-

רוני סוף סוף ווינר עם נאוויל-

דריו סרנה חוזר אחרי שאביו נפטר בוכה בהמון ומקדישים לו את השער הראשון-

ומעל הכל, אוהד ספרד עיוור עם מסר לנבחרתו-

“אני לא רואה, אבל אני מרגיש אותך”…וואו.

(רוני) #17

אחד הגדולים באמת פורש מנבחרת שבדיה.
הוא אומנם לא כבש ביורו רביעי כמו רנאלדו, אבל שבדיה כבר לא תהיה אותה נבחרת בלעדיו. שאפו ענק לכישרון ענק!

הופעות : 116
שערים : 62 מלך השערים בכל הזמנים
הופעת בכורה : 2001

(cruzurry) #18

הגול של שאקירי אתמול פשוט מדהים מכל הזוויות

הלוואי שהוא ישחק לנצח.

(chelsea777) #20

ביום שבו בופון יפרוש, יפול דבר בעולם הכדורגל.

(רוני) #21

מגיע להם על טורניר גדול והפתעה מאוד נעימה. הפתעת יורו 2016 ללא ספק!