קול היורו :: דיון תקשורת, שידורים, שדרנים ופרשנים

(moshe34) #51

SantiagoBernabeu
המשחק לא היה אמור להיות משודר רק בצרלטון.
רשת קנתה את זכויות השידור של המשחק. אבל מגלל הגמר של התוכנית ריאלטי לא יכלה לשדר את כולו.
אם לא היה המירוץ למיליון אז המשחק היה משודר כולו ברשת לא חצי שעה או משהו כזה.
ובמקרה כזה שלא יקנו מראש את הזכויות של המשחק ויאפשרו ל[B]ערוץ פתוח אחר[/B] לשדר אותו.
אם הם לא היו קונים את הזכויות למשחק הספיצפי הזה אז ערוץ 10 או ערוץ אחד היו קונים אותו.
הם קנו אותו רק בשביל לחסום שידור בערוץ פתוח אחר.
זה לא שהם התעוררו שעה לפני המשחק ראו שאין אף אחד אחר ואז החליטו לקנות חצי שעה של משחק.
הכל היה ידוע מראש פה. לוחות הזמנים, הגמר של המירוץ למיליון.
זה פשוט מראה שכל פעם הטיקונים מוציאים דרך חדשה לזלזל בנו ואנחנו עוד קוראים לזה גשם במקום יריקות.
ומחפשים להצדיק את זה.
אני רק יכול לדמיין :
משחק פליאוף באנ בי אי למשל ואז מגלל שיקולים זרים היה משודר רק רבע אחד מהמשחק בשידור ישיר.
ראשים היו עפים. רעידת אדמה בכל ערוצי התקשורת שם.
אבל פה כתבה אחת בוואלה וזהו.

(SantiagoBernabeu) #52

טוב אולי אתה צודק. אני לא מבין מספיק בנושא כדי לקבוע מי צודק ומי לא.

(moshe34) #53

אין פה יותר מידי מה להבין.
זכויות שידור למשחקים נמכרים הרי לפני פתיחה של ארועי ספורט. (כמה חודשים לפני)
הגמר למיליון גם נקבע מראש.
כך שרשת ידעו מ[B]ראש [/B]שהם לא יוכלו לשדר את המשחק במלואו.
אם הכל היה ידוע מראש, למה הם בכלל קנו אותו?
אם הניהול היה כמו בשוק ואף ערוץ אחר לא היה רוצה לשדר את המשחק ורשת היו נכנסים ברגע האחרון אז היתי אומר שאתם צודקים.
אבל יש עוד שתי ערוצים פתוחים שרוצים לשדר משחקים ביורו, למה רשת לא איפשרה להם את האפשרות הזאת?
רק בשביל לחסל תחרות ולמנוע מערוץ פתוח אחר לשדר את המשחק הזה.

(Dovi) #54

היו מספיק משחקים ביורו הזה ששודרו רק בספורט 1 וספורט 2 ואף ערוץ פתוח לא קנה (בעיקר בשלב הבתים אבל היו גם משחקים בשלב 1/8 הגמר). לא יודע מאיפה החלטת שזה אמור היה להיות משודר בערוץ פתוח ורשת קנתה אותו בחזירות כדי שערוץ אחר לא יוכל לשדר פתוח.
צרלטון עם פטיש לנבחרת האנגלית כי הם משדרים את הליגה ולאורך כל הטורניר משחקי הנבחרת האנגלית שודרו שם (גם במשחקי צ’מפיונס הם בדרך כלל לוקחים משחקים עם קבוצות אנגליות), בכל לוחות השידורים הופיע שהמשחק ישודר בספורט 1 ולכן אני לא אתפלא אם הם מראש היו אמורים לשדר את המשחק במלואו ורשת רק סתמו חור בלוח השידורים שלהם עם חצי השעה האחרונה.

אגב, לא מדובר בגמר של המירוץ למיליון אלא פרק סתמי באמצע העונה.

(Cholo) #55

מה שבטוח זה שרשת רכשה את כל המשחק ולא חצי שעה ממנו. לכאורה בשביל להחזיר את ההשקעה צריך היה גם לשדר 90 דקות. אז העניין הזה מאוד מסריח.
ותארו שככה היו משדרים סרט, רק חצי שעה של הסוף.

(moshe34) #56

עזוב אני פורש.
dovi החליט פעם ראשונה שגוף שידור כלשהו קונה רק חצי שעה של משחק.
מה בפעם הבאה?
יחליטו שהם רוכשים רק את ההארכה? ואחרי זה רק פנדלים?
ואחרי זה רק את הנפת הגביע?
מה הדבר הבא?

בחיים לא שמעתי על זה לפני…
אין כזה דבר לקנות מראש חצי שעה של משחק למען השם.
מוכרים זכויות של משחקים שלמים.
המשחק המדובר נרכש מראש עוד לפני היורו. והיה מיועד שרשת תשדר אותו (ערוץ פתוח).

אני חושב שברור פה כמעט לכולם פה שרשת קנתה את הזכות לשדר את [B]כל המשחק[/B]… באמת שאני כבר לא יודע איך לענות על זה.
היא זו שבחרה לשדר רק חצי שעה של משחק.
אם היא היתה רוצה היא היתה יכולה לשדר את המשחק במלואו.
ואם היא היתה מורכבת מאנשים בעלי יושר ואתיקה היא היתה מאפשרת לערוץ 10 או ערוץ אחד לשדר את [B]כל [/B]המשחק.
אין אפשרות לגונן על רשת פה, באמת שאין.
וזה לא משנה לי איזה פרק שודר מאיזה ריאלטי מעפן שהם משדרים שם זה לא רלונטי.

(serginhо) #57

http://one.co.il/Article/169232.html

2010: ישראל מנצחת 3-2 את איסלנד. תראו את הזלזול של הטוקבקיסטים. “נבחרת בחצי שקל”, “חכמים על חלשים”, “אחת הנבחרות החלשות שהגיעו לארץ”, “נבחרת של אסקימואים” ועוד ועוד.

2016: איפה הם ואיפה אנחנו…

(Dovi) #58

קטע משעשע בגרמניה איטליה:
שכנר: ״ועכשיו, דמיאן עומד להכנס, אתם יכולים לנחש אם זה במקום דה שיליו או סטוררו, אבל בטח לא פלורנצי שעם משחק מצוין היום״

כמובן שמי שיוצא הוא פלורנצי…

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Sasha) #59

לא יוצא לי לשמוע הרבה את זאביק זלצר כי רכשתי את החבילה של ספורט 1 רק בשביל היורו, אבל נהנה לשמוע אותו מפרשן. רהוט, לא מתלהם, מנתח נכון מהלכים ומעניין מאוד לשמיעה.

(ManutdFan) #60

לא יודע מה שמעת אצלו. רהוט קשה לי לקרוא לו כשכל מילה שלישית שלו זה “שוב”, חוזר על משפטים בוריאציות שונות, אומר יותר מדי את המילה “אבל” כשאין בכלל ניגודיות במשפט,
והכי מעצבן, הוא חכם בדיעבד בהמון מקרים. שחקן בעט לא טוב, היה צריך למסור. הוא מסר, אז הוא היה צריך לבעוט. וגם ניתוח משחק לא הרגשתי אצלו יותר מדי, יותר בכיוון של אומר לנו מה קרה במהלך בצורה יותר יפה מנימני.

(Lukaku) #61

[QUOTE=Sasha;1686278]לא יוצא לי לשמוע הרבה את זאביק זלצר כי רכשתי את החבילה של ספורט 1 רק בשביל היורו, אבל נהנה לשמוע אותו מפרשן. רהוט, לא מתלהם, מנתח נכון מהלכים ומעניין מאוד לשמיעה.[/QUOTE]

זה כי לא יוצא לך לשמוע הרבה את זאביק זלצר.

(Tomerick) #62

אין לי בעיה עם זלצר, יש לו מגרעות כמו לכל אחד אחר אבל שומעים שהוא רציני יותר וברמה מעל פרשנים פחוניסטים אחרים בארץ. עם זאת… שוב הקטע הזה של פרשנים שמרגישים שהם צריכים להעיר על כל דבר קטן. זלצר הוא אחד מאלה, הוא פשוט לא שותק ולא רואה אף פעם לנכון לתת למשחק לזרום מבלי להעיר על כל דרדלה או על כל מסירה חלשה או מהלך מיותר. די לתופעה הבלתי נסבלת הזאת.

(Sasha) #63

יכול להיות שאתם צודקים, אולי פשוט הורגלתי לרמה הנמוכה של השדרים בארץ ולכן הסטנדרטים נמוכים יותר. בכל קרה אעדיף תמיד לשמוע את זאביק מאשר את חיים רביבו ושות’.