קול היורו :: דיון תקשורת, שידורים, שדרנים ופרשנים

(Ehud) #31

[QUOTE=רוברטו באג’יו 31;1684395]איזו בדיחה . אחד המשחקים הכי חלשים של הטורניר ( לפחות על הנייר ) ושני ערוצים משדרים אותו , 2 שדרים , 2 פרשנים וכולם מהאולפן .
מדינה כל כך קטנה ו 4 גופי תקשורת משדרים טורניר אחד . רק בישראל…[/QUOTE]

השידור בערוץ 11 הוא פתוח, בספורט1 לא, תחשוב על אלה שאין באפשרותם הכלכלית לקנות את הערוץ של ספורט1
רק ערוץ 11 הוא העקשן שמשדר עם 2 שדרנים שונים, ערוץ 2 ו-10 משתמשים בצוותי שידור של ספורט1 שנמצאים בצרפת.

4 גופי שידור שמשדרים טורניר אחד? בארגנטינה 6 ערוצים שונים עם 6 שדרנים שונים משדרים כל משחק של ארגנטינה או טורניר מונדיאל, חלקם פתוחים חלקם לא, פשוט תבחר איפה ועם מי בא לך לראות.

חוץ מזה כל עוד כולם באולפן זה לא עולה לאף אחד כסף אז מצידי שיהיו 8 פרשנים, לפעמים אנשים מחפשים על מה להתלונן סתם שזה מעייף.

(רוברטו באג'יו 31) #32

נו באמת…אתה משווה את ארגנטינה לישראל ? ארגנטינה מופיעה בכל הטורנירים הגדולים ואנחנו לא . ארגנטינה מדינה ענקית של חולי כדורגל ואנחנו לא .
אתה באמת לא מבין את הטימטום של שידור מהאולפן בשני ערוצים שונים ? מילא ערוץ 1 היו שולחים צוות שידור לצרפת .
לא עולה לאף אחד כסף ? ערוץ 11 רכש את כל המשחקים הלא מעניינים ואנחנו משלמים על זה אגרה .

(moshe34) #33

השדר האיסלנדי במחווה נדירה ל"מאיר תירגע"
[TW]745694539738943488[/TW]

(sus) #34

אם אני אשמע עוד פעם אחת ביורו הזה שאירלנד הם בריטיים!!!

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

(רוברטו באג'יו 31) #35

נימני לפני בעיטת הפנדל של לבאנדובסקי : " הוא יחמיץ " . כמובן שרוברט מבקיע .
דקה לאחר מכן , בעיטת פנדל נוספת של הפולנים , ונימני שוב קובע : " יש לי הרגשה רעה לגבי השחקן הזה " .
איינשטיין בתגובה : "אמרת את זה גם לפני הבעיטה של לבאנדובסקי " .
נימני כמובן לא נשאר חייב : " לא אמרתי , אל תכניס לי מילים לפה " .

(Oleguer 23) #36

מי הסדיסט שרואה איינשטיין-נמני כשיש את הורסקי וחזן בערוץ 1 החינמי?

(Ehud) #37

ההבדל של לשמוע את הפרשנות של אברם גרנט ואת רמת הדיוק שהוא מגיע אליה לעומת ניר לווין, אייל לחמן או אבי נימני זה ההבדל בין ליגה לאומית בישראל לצ’מפיונשיפ באנגליה.

(Merengue) #38

[QUOTE=Oleguer 23;1685077]מי הסדיסט שרואה איינשטיין-נמני כשיש את הורסקי וחזן בערוץ 1 החינמי?[/QUOTE]
זאת האלטרנטיבה הכי טובה שיכולת להביא ?
זו נבלה וזו טרפה.

(Oleguer 23) #39

[QUOTE=Merengue;1685211]זאת האלטרנטיבה הכי טובה שיכולת להביא ?
זו נבלה וזו טרפה.[/QUOTE]
אם מציעים לי שני צוותי שידור בו בעת, אני בחיים לא אקח את אבי נמני.

(Dovi) #40

אני קורא ברשת, לדוגמא בכתבה הזאת בוואלה, ביקורת על ערוץ 2 שהצטרף למשחק של אנגליה-איסלנד רק בדקה ה65.

אני אישית לא מסכים עם הביקורת. מדובר בערוץ מסחרי פתוח שחי מפרסומות ומשדר מספיק משחקים ביורו הזה.
אתמול שידרו את איטליה-ספרד במלואו ונתנו 25 דקות אחרונות ממשחק של אנגליה-איסלנד ממשחק שהם לא היו מחויבים להראות בכלל.
לא מבין על מה התלונה, הגישה של או הכל או כלום ילדותית וההשוואה למקרה של טלעד והשידור המשולב של הפיגוע והכדורגל, הזויה.

(SantiagoBernabeu) #41

דובי אני מסכים עם הביקורת, ויותר מזה כבר העתקתי את הלינק ובאתי לפרסם אותו אך הקדמת אותי.
אתה רוצה לשדר המירוץ למיליון? תשדר ותעביר את המשחק לערוץ אחר. למה הצופים צריכים לסבול מזה שאתה לא רוצה ליצור הפסקה בשידורים של התוכנית ולפספס משחק היסטורי בגלל זה? כן, תשאיר את זה בערוץ סגור ותכבד את הצופים.

ערוץ 2 לא בנוי לשדר משחקי כדורגל. כמות הפרסומות, המחוייבות לחדשות וכן הלאה, זה לא שווה. בגמר ליגת האלופות מייד עם שריקת הסיום ישר יצאו לפרסומות וחזרו לחצי דקה להנפת הגביע. פעם אחת (באחת ממשחקי ליגת האלופות) חזרו למחצית השניה בדקה 46 כי היה חשוב להם לתקוע עוד פרסומת, זה לא זה. או שאתה משדר את זה נורמלי או שאל תשדר בכלל.
וההיתממות הזאת של ‘עשינו לכם טובה’ בכלל מגעילה ומתנשאת. אם אתם כל כך דואגים לנו תשדרו גם יונייטד ליברפול או דורטמונד באיירן בערוץ פתוח, זה יותר מעניין מאיסלנד נגד אנגליה. הם עשו את זה משיקולי רייטינג כדי להרוויח עוד כמה דקות של רייטינג גבוהה על חשבון הצופים שבאמת היו מעוניינים לצפות במשחק אך לא מנוסים מספיק כדי להשיג שידור באינטרנט.

הכל או כלום, בוודאי. אתה היית רוצה לצפות במשחק נוקאאוט של בארסה כשהיא בפיגור 2-1 רק מהדקה ה66? אני מאמין שלא, ואני מאמין שזה היה מרתיח לך את הדם.

קשת ורשת שתי רשתות מגעילות. קשת לפחות לא הורסת לנו את היורו.

(moshe34) #42

צודק במאה אחוז.
זה שערוריה שאם היה באמת רגלוטור מתפקד במדינה רשת היתה צריכה לחטוף עונש קשה מאוד על התרגיל המכוער.
אין ביכולתם לשדר את כל המשחק אנא תעבירו אותו לערוץ אחר.

(Dovi) #43

אבל המשחק שודר במלואו בערוץ אחר, לא מבין את הבעיה.

זה לא שהם קנו משחק ושידרו אותו מהדקה ה65 בגלל המירוץ למיליון אלא הצטרפו לשידור ששידר מההתחלה בספורט 1 או 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Oleguer 23) #44

ערוץ 1 או 10 היו שמחים לשדר את המשחק ולהתחלף במשחק אחר. בטח כשזה היה ידוע מראש.

(moshe34) #45

[QUOTE=Dovi;1685569]אבל המשחק שודר במלואו בערוץ אחר, לא מבין את הבעיה.

זה לא שהם קנו משחק ושידרו אותו מהדקה ה65 בגלל המירוץ למיליון אלא הצטרפו לשידור ששידר מההתחלה בספורט 1 או 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
ספורט 1 ושתים זה ערוצים בתשלום, רשת זה ערוץ פתוח.
זה ההבדל. "ויחי ההבדל הקטן"
לא מבין על מה אתה מתוכח פה. באמת.
זה שערוריה שאני לא חושב שיכול לקראות במדינה אחרת חוץ משלנו.
הם עושים את זה כי אין פה שום רגולטור אמיתי ושום גוף רציני לא יעניש אותם על זה.
לא שמעתי תקדים בעבר על גוף שידור שזילזל כך בצופים שלו.
אפילו משחק בין קריית שמונה להפועל סומסום בליגת העל שלנו אסור להתיחס בצורה כזו ובטח לא משחק של נוקאוט ביורו.
בושה וחרפה

(Dovi) #46

לא כל המשחקין ביורו משודרים בערוצים פתוחים.
המשחק הזה היה אמור להיות משודר רק בצארלטון וערוץ 2 הצטרף אליו בסיום.
היה אסור לו להצטרף?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(moshe34) #47

המשחק הזה שודר ברשת. מה שאומר שלהם היתה את הזכות לשדר את כולו (הבחירה לשדר רק חצי שעה זה ההחלטה שלהם).

רוצים לשדר את המירוץ למיליון אין בעיה, תפנו לערוץ 10 או ערוץ 1 ותנו להם לשדר את כל המשחק.
או שבכלל אל תרכשו את המשחק הספיציפי הזה כי הרי הם ידעו מראש את התאריכים.

לא מבין למה אתה ממשיך עם זה. אין פה שאלה או מקום לדיון זה החלטה שערוריתית חד וחלק.

(SantiagoBernabeu) #48

אם הוא שודר גם בערוץ אחר אז זה עניין אחר לגמרי, והביקורת לא מוצדקת. בכל אופן משחקי כדורגל שמשודרים (רק) בערוץ 2 זה פשע לספורט.
חבל רק שהכתב בחר להטעות ו’שכח’ לציין שהמשחק שודר גם בערוץ בתשלום.

(moshe34) #49

הוא שודר בערוצים בתשלום, משמע שאם אני היתי רוצה לראות את ה60 דקות הראשונות של המשחק היתי צריך לשלם לצרלטון מחיר של חודש שלם של תשלום.
וזה רק בשביל שעה אחת של משחק!!
לרשת היה את הזכוית שידור של[B] כל[/B] המשחק.
בואו נבדיל בין ערוץ פתוח לערוץ בתשלום זה שתי דברים שונים…
רשת זה ערוץ פתוח. ספורט 1 וספורט 2 הם ערוצים בתשלום.
זה לא שבכל מקרה הם היו משדרים רק חצי שעה או משהו כזה של המשחק. זה היה אילוץ מגלל גמר של תוכנית ריאלטי כלשהי.
אתם יודעים מה, בואו תפסיקו לדבר באויר. תבדקו בכל מדינה מערבית מתוקנת אחרת תקדים כזה ואם קיים תחזרו אלי עם תשובה.
מתי שודר משחק של מפעל ספורט חשוב (כלשהו) ועוד בשלבים הכי חשובים שלו רק חצי שעה או משהו כזה.
רשת ידעו על לוחות הזמנים של היורו, הם ידעו על הגמר של המירוץ למיליון, הם ידעו שהם לא יוכלו לשדר את כל המשחק מגלל סדר העדיפות שלהם.
אבל בכל זאת הם רכשו אותו. ולמה? הסיבה היחידה היא בגלל שהם חזירים ולמנוע מערוץ עשר או אחד את הזכות לשדר אותו.
שאלה תמימה:
כמה מאיתנו לפני המשחק הבינו שהמשחק לא ישודר במלואו ורק חצי שעה ממנו?
אני אישית ראיתי את המשחק בערוץ זר אז לא נפגעתי מזה, אני מניח שבניגוד אלי יש רבים שנפגעו מזה.
אבל תמשיכו לקרוא לזה שיורקים עליכם גשם. זה תחביב ידוע במדינה שלנו.

(SantiagoBernabeu) #50

כן מוס אבל תבין, הם לא היו חייבים לשדר את המשחק הזה. המשחק הזה היה אמור להיות משודר אך ורק בצ’רלטון. הם החליטו אחרי המירוץ לשדר את זה במקום איזה תוכנית שקר כלשהי. זה שהם קנו את הזכויות לא מכריח אותם לשדר את המשחק, הם היו יכולים לשדר כל מה שבא להם כל עוד המשחק משודר בערוץ אחר.