בטח שמתם לב ש... :: דיון הפיקנטריה הרשמי!

(chelsea777) #1

ברוכים הבאים לדיון הפיקנטריה הרשמי של יורו 2016!

כל מה שמצחיק, פיקנטי ומעניין - נכנס לפה. הרי למה לצחוק לבד שאפשר לצחוק ביחד?

עומדת להיות לנו כמות ענקית של 51 משחקים בתוך חודש אחד. בטוח שיהיו מהלכים כאלה ואחרים שאולי נעלמו מעיניי הכלל, דברים מבדרים ועובדות פיקנטיות שמישהו קרא עליהם ברשת או שם אליהם לב במקרה. שתפו אותנו, ובין משחק למשחק נוכל גם לצחוק קצת.

רק שימו לב שהדיון לא נהפך לפח של ספאם, כי זו לא המטרה!

דיון מהנה!

10 השחקנים הטובים ביותר שיראו את היורו מהבית:

http://www.gazzettaworld.com/euro-2016-news/10-best-players-missing/

(Shusaku) #3

[QUOTE=il Diavolo;1682651]10 השחקנים הטובים ביותר שיראו את היורו מהבית:

http://www.gazzettaworld.com/euro-2016-news/10-best-players-missing/[/QUOTE]
האלה שלא מבינים: איפה מסי ברשימה?

(דה-חאה) #4

הכדור הרשמי של הטורניר.

(Sasha) #5

ז’ירו, חלוצה של נבחרת צרפת, הבטיח שיצבע את זקנו בצבעי הדגל הצרפתי אם נבחרתו תזכה בגביע.

בתמונה: ככה זה אמור להיראות :grin:

(Merengue) #7

דני קארבחל צבע את הזקן שלו לבלונד כשריאל זכתה בלה דסימה. מעניין אם היה קורה אותו דבר אם הוא לא היה מפספס את היורו בגלל פציעה וספרד הייתה לוקחת.

רשת Sky דירגה את 100 השחקנים הטובים ביותר שיקחו חלק ביורו. מקומות 81-100 פורסמו:

(BannedT) #9

רק חבל שזו פשוט רשימה שלקוחה לפי ציונים מ-whoscored.

(moshe34) #10

לפי איזה קרטיונים אתה היית בוחר?

(BannedT) #11

דווקא לא לזה התכוונתי, אלא לעובדה שהם משחררים את המקומות בצורה כזאת שאפשר פשוט לבדוק באתר ולראות מי הבא בתור.
אבל אם כבר שאלת את השאלה הזאת, לא הייתי אוסף ציוני ליגה מ-whoscored (שזה אחלה אתר אגב) כדי למקם חלוץ מסוים מעל מגן שמאלי מסוים ואפילו כדי להחליט איזה בלם יותר טוב. אני באמת לא הבנתי אם אתה מנסה להתחכם איתי או שאתה מתעניין בדעתו של אדם רנדומלי באינטרנט. בכל מקרה אני לא יודע כמה תתרצה כשתגלה שוורנבלום השוודי טוב מבוסקטס, ראקיטיץ’ ואינייסטה. בכל מקרה אני לא מאמין שהם ימשיכו במקומות הגבוהים יותר רק לפי הדירוג הזה ובמקומות הנמוכים הם מדרגים ככה מחוסר עצלנות וחוסר ידע.

רשת Sky האיטלקית פרסמה הבוקר את נבחרת השחקנים היקרים ביותר של היורו:

מישהו רוצה לנחש מי הוא השחקן היקר ביותר?

(sus) #13

מנהלים- האם יש אישור לפתוח דיון פאנטזי?

(Sasha) #14

בוודאי! לך על זה.

(BannedT) #17

אני מצטער, אי אפשר לקחת את הדירוג הזה ברצינות.

(moshe34) #18

[QUOTE=BannedT;1682991. אני באמת לא הבנתי אם אתה מנסה להתחכם איתי או שאתה מתעניין בדעתו של אדם רנדומלי באינטרנט. בכל מקרה אני לא יודע כמה תתרצה כשתגלה שוורנבלום השוודי טוב מבוסקטס, ראקיטיץ’ ואינייסטה. בכל מקרה אני לא מאמין שהם ימשיכו במקומות הגבוהים יותר רק לפי הדירוג הזה ובמקומות הנמוכים הם מדרגים ככה מחוסר עצלנות וחוסר ידע.[/QUOTE]
מצטער, פעם הבאה אני לא ישאל אותך.
פשוט, מסקרן אותי איך אפשר לדרג 100 שחקנים מקבוצות שונות מליגות שונות בלי אתרים מסוג של whoscored.
לא שאלתי בציניות או משהו כזה.
יכול שלא הבנתי נכון.

mos, להתבסס על אתר סטטיסטיקות כזה או אחר זה בסדר, אבל כשכל הדירוג מבוסס על ציון ממוצע מהעונה האחרונה אז הוא קצת מאבד מהטעם שלו וכתבתי את זה למעלה. חבל שהם לא נתנו לאחד העיתונאים שלהם לבחור את 100 השחקנים הטובים בטורניר על סמך דעה אישית, גם בחירות הזויות היו מתקבלות (די) בהבנה.

(BannedT) #20

[QUOTE=mos34;1683216]מצטער, פעם הבאה אני לא ישאל אותך.
פשוט, מסקרן אותי איך אפשר לדרג 100 שחקנים מקבוצות שונות מליגות שונות בלי אתרים מסוג של whoscored.
לא שאלתי בציניות או משהו כזה.
יכול שלא הבנתי נכון.[/QUOTE]

אין בעיה, זה פשוט נראה לי עוקצני. חוץ מזה il Diavolo[RIGHT] [/RIGHT] מעליי הסביר את זה כמו שצריך, להיעזר בדירוג זה טוב ויפה, אבל אם תסתמך נטו על הציונים האלה תגלה שערן זהבי הוא כנראה אחד מה-20 הטובים באירופה.

(chelsea777) #21

בדיוק מה שרציתי להגיד. אם מדרגים בצורה הזאת, אז אם ישראל הייתה ביורו, זהבי היה מדורג מאוד גבוה. דירוג לא הגיוני.

(צוד) #22

נשים את זה פה.הבנאדם גאון.

השחקנים הותיקים (35+) וה-U21 הטובים ביותר ביורו עפ"י UEFA: