דיון הכדורסל האירופי: מתחילים לסיים את שלב הבתים

(LIOROM12) #128

בינתיים אתה בכיוון אהוד :wink:

אז פנרבחצ’ה מנצחת את ריאל ותפגוש את אולימפיאקוס שמפתיעה את צסק"א.

לא ציפיתי שזה יהיה הגמר העונה, אבל נקבל משחק יורוליג אול-סקול עם סקור נמוך ודרמה. יהיה מעניין.

(סארי) #129

אני חןשב שהגיע הזמן להיפרד מלאסו, למרות שלריאל יש את הסגל הטוב באירופה הוא תמיד מפשל ברגעים החשובים, ולא לא מעניין אותי שזה באיסטנבול.

(LIOROM12) #130

לאסו מזכיר לי קצת את זידאן. מבחינת ניהול משחק - שניהם לא ברמה הגבוהה ביותר, אבל הם יודעים לנהל סגל ולהשאיר את כולם מרוצים(לפחות כלפי חוץ). בעוד זידאן עוד יכול(ואני מאמין שיצליח) להתקדם מבחינת טקטיקה וקבלת החלטות במהלך משחקים, ששני אלו הם פרמטרים שמגיעים עם ניסיון - את לאסו ראינו כבר כמה שנים, וזה מרגיש כאילו הוא לא מתקדם בנושא הזה. אפילו ההחלטה שלו לא לרשום את נוצ’יוני ופליפה רייס הכה מנוסים למשחק כזה - היא פשוט רעה בעיניי. ואני יודע שהסגל של ריאל עמוק בטירוף, וכדי לרשום אותם היה צריך לוותר על שניים לא פחות טובים.

לסיכום - האם פאבלו לאסו הוא המאמן המתאים לריאל זאת שאלה טובה. אני נוטה יותר לכיוון של מאמן חדש, אבל אני לא סגור על זה. מה גם שקשה לי קצת לחשוב על מאמן פוטנציאלי בשוק שיוכל לעשות עבודה יותר טובה ממנו כרגע.

(Colombian Cowboy) #131

פשוט הזוי. השועל הסרבי ז’ליקו אוברדוביץ’ הגדול מוביל (יום ראשון השבוע) את פנרבחצ’ה לזכיה לראשונה בהיסטוריה שלה (ולראשונה קבוצה טורקית) ביורוליג ולגביע תשיעי מ11 גמרים בהם השתתף, ועד עכשיו (יום רביעי) אף לו תגובה אחת??