גברים בשחור :: על חוקה, משפט ובכי

(Shusaku) #23

שתי התופעות לא סותרות אחת את השנייה, ואם אחת מהן לא מטופלת זה לא הופך לבסדר את השנייה. שופטים לא מטפלים לא במשחק אלים של שחקנים ולא בבזבוזי זמן. שתי התופעות הורסות את המשחק.

(MUFON) #24

מישהו יכול אולי להסביר לי על שום מה ולמה נתן השופט הרוסי פנדל לאיסלנד ?

(Pedja Mijatovic) #25

שחקן מספר 4 ששכחתי את שמו ביצע עבירה. קשה לראות זאת כי ההילוכים החוזרים מסיבה כלשהי מראים דווקא את האי-עבירה של השוער שבאה לפני. פנדל מוצדק.

(Cholo) #26

יכול להיות שהיתה עבירה על השוער ובזה התמקדו בהילוכים החוזרים.

(סארי) #27

השער הזה של ספרד היה צריך להיפסל…נבדל ברור של מוראטה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(Dovi) #28

גם הפנדל של ספרד (שלא היה צריך להשרק ככל הנראה) היה צריך להבעט שוב כי השוער יצא מקו השער באופן לא חוקי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Sasha) #29

תגידו, הצהובים יתאפסו בחצי הגמר או ששחקנים יוכלו להחמיץ גם את הגמר?

(סארי) #30

מתאפסים בחצי.

(titi camara) #31

לדעתי כל העניין של הצהובים זה בזיון אחד גדול…

אם זה תלוי בי שחקן מורחק ממשחק רק אם הוא צובר צהוב בשני משחקים רצופים בנוקאואט כאשר צהוב בודד מהבית המוקדם נגרר לשמינית.

כלומר כרטיס בבית המוקדם וכרטיס בשמינית והשחקן לא משחק ברבע, כרטיס בבית המוקדם וכרטיס ברבע והשחקן משחק בחצי, כרטיס ברבע הגמר וכרטיס בחצי הגמר והשחקן לא משחק בגמר.

(ManutdFan) #32

אולי הזיכרון שלי בוגד בי, אבל אני חושב שפעם זה היה ככה, או משהו דומה. בגלל שרצו למנוע השעיות מהגמר, שינו את החוקה.
אני עדיין לא מבין למה לא להוסיף עוד כרטיס - שלושה כרטיסים צהובים והשעיה. שניים זה מעט מדי.
ובכל מקרה, צריך לבטל כרטיסים לא מוצדקים. לא ייתכן ששחקן יקבל צהוב והשעיה על עבירה שבכלל לא ביצע.
בקיצור, הרבה חורים. מישהו באמת מופתע?

(סארי) #34

[QUOTE=ManutdFan;1686006]אולי הזיכרון שלי בוגד בי, אבל אני חושב שפעם זה היה ככה, או משהו דומה. בגלל שרצו למנוע השעיות מהגמר, שינו את החוקה.
אני עדיין לא מבין למה לא להוסיף עוד כרטיס - שלושה כרטיסים צהובים והשעיה. שניים זה מעט מדי.
ובכל מקרה, צריך לבטל כרטיסים לא מוצדקים. לא ייתכן ששחקן יקבל צהוב והשעיה על עבירה שבכלל לא ביצע.
בקיצור, הרבה חורים. מישהו באמת מופתע?[/QUOTE]
תקדים צ’אבי אלונסו וגמר ליגת האלופות ב 2014.

(Cholo) #35

[QUOTE=דניאל.;1686033]איזה באסה, רמזי היה חייב לקבל צהוב ברבע? :sad:[/QUOTE]
צהוב לא כ"כ משכנע, אבל כזה שאי אפשר לבטל.

(Dovi) #36

למיטב הבנתי לפי החוקה החדשה בונוצ׳י היה צריך לקבל צהוב וכדור של גרמניה מהרחבה שלה כשהתוצאה 1-0.

(SantiagoBernabeu) #37

הוא רק האט ולא עצר לחלוטין… בכל אופן הוא שיחק באש…

(Dovi) #38

אני אצפה אח״כ שוב, אבל לדעתי עצר ברמה שאם היה שם תמרור עצור וזה טסט, הוא עובר.

(Sasha) #40

//youtu.be/kkheJJYhU04

אני לא חושב שזאת נקראת עצירה מלאה, אבל בחוקה של פיפ"א יש הבחנה מדוייקת למקרים כאלה?

(Cholo) #41

כאילו לא מספיק שקלטנברג עשה טעויות חמורות בגמר היורו, הוא סיים את המשחק עם צהוב על משיכת זמן שניה לפני השריקה לסיום. ביזיון.

(Sasha) #42

אולי פספסתי או לא שמתי לב, אבל על איזה טעויות חמורות אתה מדבר? (זוכר רק כדור חופשי שנתן לפורטוגל בהארכה כשבכלל זו הייתה נגיעת יד של שחקן פורטוגלי)

(Cholo) #43

כבר זה מספיק. שופט עיוור צבעים בגמר יורו. הצהוב למטיודי על זה שהוא נדרס והתעלמות מעבירה של פנדל על ז’ירו. על אותה העבירה על אותו ז’ירו אבל במרכז המגרש הוא שרק.