הדיון האינפורמטיבי :: לראשונה בהיסטוריה, יורו של 24 נבחרות! ככה זה יקרה

(chelsea777) #44

תם שלב הבתים של יורו 2016!

עולות לשמינית הגמר כראשי בתים: [B]צרפת, ווילס, גרמניה, קרואטיה, איטליה והונגריה.[/B]

עולות לשמינית הגמר כסגניות: [B]שוויץ, אנגליה, פולין, ספרד, בלגיה ואיסלנד.[/B]

עולות לשמינית הגמר מהמקום השלישי: [B]סלובקיה, אירלנד, פורטוגל וצפון אירלנד.
[/B]
מודחות בסיום שלב הבתים: [B]אלבניה, רומניה, רוסיה, אוקראינה, טורקיה, צ’כיה, אוסטריה ושבדיה.[/B]

קצת נתונים:

משחקים שהתקיימו: 36
שערים שנכבשו: 68 (ממוצע של 1.88 שערים למשחק)
כמות משחקים שהסתיימה ללא שערים: 4

הבית הפורה ביותר: בית F עם 15 שערים.
הבית הדל ביותר: בית C עם 7 שערים.

הנבחרת הפורה ביותר: ווילס והונגריה עם 6 שערים כל אחת.
הנבחרת שכבשה הכי פחות: אוקראינה עם 0 שערים (היחידה בטורניר).
הנבחרת בעלת ההגנה הטובה ביותר: גרמניה ופולין לא ספגו.

מלך השערים של שלב הבתים: גארת’ בייל מווילס ואלברו מוראטה מספרד עם 3 שערים כל אחד.

שימו לב, אף נבחרת לא הצליחה לצבור 9 נק’.

(Oleguer 23) #45

אל תטעו, אין פייבוריטיות, ואפילו אירלנד מגיעה לוהטת מתמיד במטרה לנקום בצרפת על היד. יהיה חם.

היורו הזה נהדר, בגלל שהוא המשך ישיר לטורניר המוקדמות שאני מאוד נהניתי ממנו (בעיקר בגלל הסדר של המשחקים וחוסר הבלגאן), אבל גם בגלל הפערים שצומצמו.

(Parliament) #46

צד שמאל:
קרואטיה בלגיה בחצי נשמע סביר לחלוטין.

מצד ימין:
אני לא בטוח שספרד עוברת את איטליה. פאק אני לא סגור על זה שאנגליה עוברת את איסלנד חח.

משהו בכל הבלאגן נראה מצויין.

(Oleguer 23) #47

זה טוב מאוד כי בצד ה"חלש" יש כביכול פחות שמות, אבל זה מרענן כי יש קבוצות טובות כמו בלגיה וקרואטיה שסוף סוף יש להן הזדמנות להראות איזה כח הן. בינינו, כל השמות הגדולים בצד ה"חזק" לא צריכות שיסדרו להן הגרלה טובה. בכדורגל אתה צריך כל פעם מחדש להלחם על השם שלך ועל הגדולה שלך, ואני רוצה לראות רענון. זה לא יוון כל מי שעלה יודע לשחק כדורגל, וזה מה שכיף, נקבל אלופה מרשימה.

(רוני) #48

השיטה וסדר המשחקים של הנבחרות במקום השלישי ממש דפוקה. נוצר מצב שפורטוגל שרק לפני יומיים שיחקה את משחקה האחרון בשלב הבתים תשחק בשמינית כבר מחר (יומיים של מנוחה בלבד!). מנגד, צרפת למשל ששיחקה ב 19 לחודש את משחקה האחרון תשחק בשמינית הגמר רק ביום ראשון הקרוב ה- 26 לחודש (שבוע שלם של מנוחה). בכלל בכלל לא הגיוני ולא הוגן.

על הנייר לפי הגרלת משחקי הנוקאאוט, פורטוגל ובלגיה אחת מהן צריכה להיות בגמר. ואני אומר שזה ממש לא יהיה כך. קרואטיה לא תפתיע אם תדיח את פורטוגל כבר מחר. גם פולין נבחרת חזקה והונגריה תעשה חיים קשים ביותר לבלגיה. הכל באמת פתוח בצד הפחות אטרקטיבי של ההגרלה.

(chelsea777) #49

מבחינתי קוראטיה פייבוריטית מול פורטוגל. מהבית בו שיחקה קרואטיה וסיימה ראשונה, אני די בטוח שפורטוגל הייתה מודחת. אין להם יותר מדי חוץ מרונאלדו ונאני.

(chelsea777) #50

הושלמה תמונת רבע גמר היורו. היום (שלישי) וברביעי תהיה לנו מנוחה קלה אחרי שלושה ימים גדושים של שמינית גמר, וימים חמישי, שישי, שבת וראשון, יביאו לנו את משחקי רבע הגמר המסקרנים. משחק אחד בכל יום. זה מה שמצפה לנו:

30.6 // חמישי :: [B]פולין - פורטוגל[/B] :: הנבחרת הפולנית חולמת על המשך המסע שלה ורוצה חצי גמר. לבנדובסקי עדיין מחכה לשער ראשון. רונאלדו והחברים שלו מנגד, יודעים שעם סדר ההגרלות, הם יכולים לחלום על גמר.

1.7 // שישי :: [B]ווילס - בלגיה[/B] :: הקרב הגדול בין גארת’ בייל לאדן הזארד. ווילס נשאה הנציגה הבריטית היחידה ורוצה להמשיך לנצח. בלגיה, אחרי פתיחה עם הפסד צורם לאיטליה, השתפרה והגיע לשיא עם רביעיה מול הונגריה בשמינית. הם רוצים ללכת עד הסוף.

2.7 // שבת :: [B]גרמניה - איטליה[/B] :: המשחק הגדול של רבע הגמר, משחק שהוא בעצם גמר בפני עצמו. אלופי העולם פוגשים לראשונה נבחרת גדולה ביורו הנוכחי, שיחפשו נקמה על ההדחה על ידי האיטלקים בחצי הגמר של 2012. אגב נקמה, איטליה השיגה כזאת עם הניצחון הענק על ספרד בשמינית הגמר, ששלח את אלופת אירופה הביתה. איטליה תעשה “הרצחת וגם ירשת?”.

3.7 // ראשון :: [B]צרפת - איסלנד[/B] :: המשחק האחרון של רבע הגמר היה צריך להפגיש את המארחת ואת אנגליה למשחק קלאסי. אך האנגלים פישלו איפה שאף אחד לא ציפה, וזו תהיה איסלנד על הבמה הגדולה מול צרפת. לצרפתים אסור ליפול איפה שנפלו האנגלים, האיסלנדים רוצים להמשיך לחלום. יוון 2004, איסלנד 2016?

(chelsea777) #51

אני רואה הרבה תלונות על שיטת ההגרלה של שלבי הנוקאווט והחלוקה שלהם. בסופו של דבר, נבחרות כמו הונגריה וקרואטיה הגיעו למשל לחצי אחד, אך אסור לשכוח שנכנסו כראשי בתים. נבחרות כמו ספרד, אנגליה ופורטוגל לא עשו בבית את מה שצופה מהן, ו"הרסו" את החלוקה של שמינית הגמר. עשיתי סימולציה קטנה, מה היה קורה למשל אם ספרד, אנגליה ופורטוגל היו מסיימות ראשונות בבית שלהן. ככה שמינית הגמר היה נראה:

שוויץ - פולין
ספרד - הונגריה
אנגליה - צפון אירלנד
[U]פורטוגל - בלגיה[/U]
גרמניה - סלובקיה
איטליה - קרואטיה
צרפת - אירלנד
ווילס - אוסטריה

בחלק אחד היה לנו את ספרד, אנגליה, פורטוגל ובלגיה. בחלק השני את גרמניה, איטליה וצרפת. החלק השני עדיין היה חזק יותר, אך בצורה יותר מאוזנת. אי אפשר לחשב את כל הדברים מראש. הפעם ספרד, אנגליה ופורטוגל פישלו. אלה גם היו יכולות להיות גרמניה וצרפת, ואז הדברים היו נראים גם כן אחרת. כן אפשר לומר שההגרלה היא מאוזנת, אבל תמיד יש הפתעות.

(chelsea777) #52

נקבעה תמונת חצי גמר היורו:

ביום רביעי הקרוב, נקבל את המנה הראשונה עם קרב בין פורטוגל לווילס על הכרטיס לגמר. כריסטיאנו רונאלדו מול גארת’ בייל. ביום חמישי, נקבל את המנה העיקרית עם המשחק בין צרפת המארחת לבין גרמניה אלופת העולם. בסיום אותו משחק, נדע את זהות הנבחרות בגמר יורו 2016!

[B]פורטוגל - ווילס[/B] // אצטדיון פארק אולימפיק ליון // יום רביעי, 6.7.16, 22:00
[B]גרמניה - צרפת[/B] // אצטדיון הולודרום // יום חמישי, 7.7.16, 22:00

(chelsea777) #53

זהו זה חברים. 50 משחקים מאחורינו, והמשחק האחרון יגיע ביום ראשון הקרוב:

[B]גמר יורו 2016
פורטוגל - צרפת[/B] // אצטדיון פארק דה פראנס // יום ראשון, 10.7.16, 22:00 // שידור ישיר בערוץ 2

(chelsea777) #54

אי אפשר כבר לחכות!