שינויים במערכת הפורומים של ספורטאנטר


(Sasha) #1

שלום לכולם,

בתקופה האחרונה נעשו מספר שינויים במערכת הפורומים של ספורטאנטר שראוי להביא לידיעתכם.

 • נתחיל מחדשות חיוביות: פורום ספורט כללי עובר תחייה מחודשת בהנהגתה של הנהלה חדשה שעושה הכל כדי שהפורום יהווה כר פורה לדיונים מרתקים על כל סוגי הספורט שהם לא כדורגל. בין אם יצא לכם להציץ ובין אם לא ידעתם על קיומו של הפורום - זה הזמן!

 • בנימה עצובה יותר, נאלצנו לסגור 3 פורומים עקב מצב של חוסר פעילות שנמשך כבר כמעט עונה שלמה: הפורום האיטלקי, הפורום הישראלי ופורום משחקים. זה בפירוש לא אומר שאנחנו מוותרים על הנושאים הללו בספורטאנטר, אלא פשוט מצמצמים אותם. 4 דיונים נפתחו לכדורגל האיטלקי והישראלי בפורום העולמי, דיון למשחקים נפתח בקפיטריה.
  דיון הליגה האיטלקית
  דיון נבחרת איטליה
  דיון ליגת העל הישראלית
  דיון נבחרת ישראל
  דיון משחקים וקונסולות

 • בנוסף, את ארכיוני הפורומים הללו ועוד כמה ארכיונים מעניינים תוכלו למצוא באגף החדש שפתחנו בתחתית הפורום: ארכיון לימודים אקסטרניים, שכולל את הפורום האיטלקי, הישראלי, הפועל ת"א, מילאן, מנצ’סטר סיטי, משחקים וטריוויה.

בנימה אישית, אני מניח שכולכם שמתם לב לירידה מסויימת בכמות הדיונים וההודעות בשלל הפורומים. אנחנו נעשה הכל כדי להפוך את המצב אבל יותר מתמיד העזרה שלכם משמעותית כאן כי בלי ה"גרעין" של משתמשי הפורום, שימשיך להיות פעיל ולתרום לדיונים השונים, אי אפשר לשנות כלום. ספורטאנטר מאז ומתמיד חרט על דגלו שהאיכות קודמת לכמות וזה מה שאנו צריכים לשאוף אליו.

שאלות, מענות, בעיות - מוזמנים לכתוב בדיון שנפתח לשם כך.