מנהל חדש לפורום ספורט כללי

(Sasha) #1

תגידו הרבה מזל טוב ל-cerv שנבחר ביחד עם רוני לתפעל את פורום ספורט כללי ולהחזיר אותו לימים יפים יותר! :slight_smile:

(Ehud) #2

מזל טוב! סומך עליכם שתרימו את הפורום הזה :slight_smile:

(Interista) #3

מזל טוב ושיהיה לכם בהצלחה :slight_smile:

(רוני) #4

יאללה לעבודה!

בהצלחה :slight_smile:

(Paul Heyman) #5

תודה לכולם!
מקווה שנוכל עם העזרה של כולם להרים את הפורום הזה לימים זוהרים, זה שיש כאן נושא בשביל כל אחד- בזה אני בטוח!
אז יאללה לעבודה ולכיף :slight_smile:

(moshe34) #6

מזל טוב !!!
תמשיך להיות מקורי וללכת נגד הזרם אני אוהב את זה.

(האחיין של קרלס) #7

מזל טוב ובהצלחה!

(Colombian Cowboy) #8

[QUOTE=רiני;1673354]יאללה לעבודה!
[/QUOTE]

[QUOTE=Cerv;1673364]תודה לכולם!
מקווה שנוכל עם העזרה של כולם להרים את הפורום הזה לימים זוהרים, זה שיש כאן נושא בשביל כל אחד- בזה אני בטוח!
אז יאללה לעבודה ולכיף :)[/QUOTE]

בהצלחה!!

אני באופן אישי חובב NBA, פוטבול (מאוד!) טניס ואופני כביש. אם יש חבר’ה איתי בראש אשמח לנסות יחדיו לרומם את ענפי הספורט האלו…

(Colombian Cowboy) #10

השאלה היא האם יש כאן קהילה האוהדת פוטבול.

בסופרבול הקודם לכ נרשמה תגובה, פייטון מאנינג פרש ואף אדם לא הזיל דמעה, ועכשיו היה לו הדראפט (הדראפט הכי חשוב בארה"ב. יותר מהNBA) ותגובה אין.

אשמח לנסות להחיות את הפורום, אך אין לי טעם אם אני כותב לעצמי…

(Paul Heyman) #11

אם אתה מרגיש תשוקה בנוגע לנושא ורוצה לכתוב עליו, אני ממליץ לך בשיא החום לעשות את זה. הרבה פעמים אנשים מעוניינים גם בלקרוא דעה אחרת, אולי לא בהכרח תקבל עשרים תגובות(קשה לי לדבר בשם אנשים אחרים) אבל אני מבטיח לך שגם הודעה יחידה אנשים יקראו ויהנו.

או קיצור, שעצם העובדה של כמה אנשים יענו לך, שלא תהיה הפקטור היחיד בהחלטה האם לכתוב על נושא או לא :slight_smile:

(Colombian Cowboy) #12

להיפך, אין לי צורך בתגובות או לייקים. אך חשוב לי שאנשים חובבי פוטבול יקראו וייהנו. אם אין כאלו כאן זה יהיה מיותר.

ובלי כל קשר, אנסה להביא קצת אוהדי פוטבול החובבים בכתיבה.

(Ehud) #13

[QUOTE=Colombian cowboy;1677557]להיפך, אין לי צורך בתגובות או לייקים. אך חשוב לי שאנשים חובבי פוטבול יקראו וייהנו. אם אין כאלו כאן זה יהיה מיותר.

ובלי כל קשר, אנסה להביא קצת אוהדי פוטבול החובבים בכתיבה.[/QUOTE]

אז קח לך פרוייקט.
אני תכלס התחלתי להתעניין ממש בפוטבול רק בשנה האחרונה כי לא התחברתי (לעומת הרוגבי שאני מאוד אוהב) עדיין לא הכי חזק בעולם עם ה-900 אלף חוקים שיש שם ועם ההיסטוריה המטורפת, מכיר אבל לא חזק ואשמח אם תכתוב ותעדכן ותסביר זה לחלוטין יגרום לי להיכנס לזה יותר ויהיה לי גם מישהו זמין לשאול אותו.

(ganjo) #14

שמח להודיע על הצטרפותו של colombian cowboy לצוות הניהול של הפורום הכללי:hi:

(Paul Heyman) #15

ברוך הבא לצוות והצלחה והנאה מהתפקיד!

יאללה לעבודה :slight_smile:

(Ehud) #16

ברוך הבא ובהצלחה! קולומביאני ראשון בגף הניהול שלנו, לאן התדרדרנו :grin:

(Colombian Cowboy) #17

הרעיון לפתח את אותם ענפי ספורט הנחבאים מעיניי הישראלי הממוצע קסום בעיניי.

כל בקשתי - שתפו פעולה. הביאו חברים המתעניינים, פנו זמן להגיב, ובעיקר אל תתנו לפורום להיות אינפורמטיבי נטו. זה פורום וכאן בדיוק המקום להתנצח!

עונת הNBA בפתח, עונת הNFL בעיצומה וזה הזמן לקפוץ פנימה.

בהצלחה חברים!!

(moshe34) #18

ברוך הבא לניהול, מינוי מבורך
בהצלחה!

(DoctorGonzo) #19

בהצלחה קאובוי

(Sasha) #20

המון בהצלחה!! מינוי מעולה :slight_smile: