עבודה וקריירה

(Sasha) #1

[B]

קרדיט ל-Ender על הכתיבה והרעיון הנהדר. כולי תקווה שהדיון הזה ישגשג ואולי אף יקרב בין חברי הפורום.[/B]

היי חברים,

[RIGHT]כמו שאתם בטח יודעים, להרבה חבר’ה צעירים היום אין ממש מושג מה הם רוצים לעשות בחיים, והם מתלבטים מה הם רוצים ללמוד, במה הם רוצים לעבוד וכו’. סביר להניח שזה המצב גם עבור הרבה חבר’ה צעירים בפורום. המטרה שלנו בדיון הזה היא לעזור להם!

איך נעזור להם? נספר להם מה אנחנו עושים, למה זה מגניב, ולמי אנחנו חושבים שזה מתאים.

אז נכון שיש את דיון לימודים אקדמיים, אבל אני חושב שיהיה ממש נחמד אם גם יהיה דיון מרוכז בו אנשים שכבר עברו מסלול מסוים (של לימודים ועבודה, רק של לימודים או רק של עבודה) יספרו חוויות מהמסלול שלהם. כלומר, דיון בו כל אחד יוכל לכתוב על עצמו בהודעה מרוכזת מה הוא למד, במה הוא עובד, חוויותיו מהמסלול, האם הוא ממליץ ולמי הוא חושב שזה מתאים.

זה גם ייתן לחבר’ה הצעירים מידע מרוכז, וגם יאפשר להם להציג שאלות ממוקדות באופן פרטי לאנשים הרלוונטיים.

לסיכום, בדיון הזה אתם מוזמנים להיות “משווקים הוגנים” של הלימודים, העבודות ומסלולי הקריירה שלכם - בשביל הדורות הבאים.

כמובן שניתן לנצל את הבמה של הדיון הזה גם לדיבורים כלליים יותר על לימודים ועבודה (עם דגש על השני), שיתוף אישי, שאלות וכו’.

לנוחיות הקוראים, בהודעת הפתיחה ירוכזו קישורים להודעות של אנשים המציגות מסלולי קריירה.

[/RIGHT]

(zurman) #2

אני רואה שעוד אין זרימה של ממש אז אתחיל בשאלה, מישהו שלמד הנדסת ביוטכנולוגיה/ביוטכנולוגיה ויכול לשפוך קצת אור על הנושא?

(Hank moody) #3

אני מקווה שזה במקום המתאים.התקבלתי לחברת רדווד,יש לי המון שאלות אז אם מישהו מכיר ועובד שם אשמח שידבר איתי בפרטי

(Danrom1988) #4

היי אנשים, אני דן. אומנם יש לי חשבון חדש אבל נרשמתי במקור ב2005 כתבתי תקופה יחסית ארוכה אבל איפה שהו במהלך השנים הפכתי ל"חשבון רפאים" שרק קורא… ובסוף משום מה גם גיליתי שאני כבר לא יכול לכתוב הודעות אז ויתרתי על הנושא. בכל אופן לעינייננו תמיד זכרתי את הפורום לטובה ומקום עם אנשים בכל הגילאים שיכולים לעזור, אז רציתי לדעת מה אתם חושבים על עבודה ביס כנציג טכני ובכללי… חיפשתי טיפה בגוגל ובאופן מעניין לא מצאתי משהו רלבנטי. אם זה מעניין מישהו עליי או על העבודה גם אשמח לפרט.