כדור הזהב 2015 :: ליאו מסי בפעם החמישית!

(SantiagoBernabeu) #63

אם רונאלדו יזכה אני לא אופתע. למעלה מחמישים שערים, 16 מהם בליגת האלופות, כולל זכייה כמובן בגמר. אם מגיע לו זו עוד שאלה, אבל אני בטוח שלא אני כאוהד ריאל, ולא אוהדי בארסה אובייקטיביים מספיק כדי לקבוע.

(וווה.) #64

כדי להיות השחקן הטוב בעולם אתה צריך להיות השחקן הטוב באירופה וכדי להיות השחקן הטוב באירופה אתה צריך לפני כן להיות השחקן הטוב בספרד וכדי להיות השחקן הטוב בספרד אתה צריך להיות השחקן הטוב במדריד

אורגינל אומר הוא אפילו לא השחקן הטוב ביותר בריאל מדריד

(xavi131) #65

בגלל שיש בקיץ את היורו את הקופה אין ממש טעם לדון בזה. זכייה או אפילו הגעה לגמר של פורטוגל (לא שאני חושב שזה יתרחש) תעניק בוודאות לרונלדו את כדור הזהב.
זכייה של מסי או סוארז גם היא יכולה להעניק לאחד מהם את הפרס.
יותר מידי מישתנים.

(אסף-בארסה) #66

סנטיאגו, אני חושב שאני כן מספיק אובייקטיבי להגיד את דעתי הכנה וזה שאני אוהד בארסה לא ישנה זאת, ומי שמכיר אותי, וביניהם גם אוהדי ריאל יודעים זאת, ובשנים שהגיע לרונאלדו ידעתי להגיד זאת.

באופן כללי, אני חושב שכדור הזהב צריך להנתן לשחקן שהיה הטוב ביותר באותה שנה. העונה, חד משמעית כריסטיאנו רונאלדו לא היה השחקן הטוב באירופה, בטח לא טוב יותר מלואיס סוארז. אבל שוב, הפרס הזה למרבה הטיפשות נתן על שנה קלנדרית, ואם רונאלדו ייתן יורו מטורף ויהיה השחקן הטוב ביותר בחודשים יוני-דצמבר הוא בהחלט יהיה מועמד ראוי מאוד.

ושוב כל מה שאמרתי זה על סמך דעתי למי ראוי. אין לי ספק שסוארז לא יזכה בכדור הזהב כי הוא לא פופולרי ונוצץ כמו רונאלדו ומסי, ואחרי הפנדל המנצח והורדת החולצה רונאלדו ייזכר בתודעה כזה שהביא במו רגליו לריאל את הגביע מה שרחוק מהמציאות.

רוב אוהדי הכדורגל הם אוהדי כותרות ואוהבים לנתח על סמך רגע ספציפי ולא בצורה עניינית.

(SantiagoBernabeu) #67

שוב, אני מכריז על עצמי כלא אובייקטיבי. אני לא מכיר כל אחד מאוהדי בארסה באופן אישי (סורי), אבל מעריך שגם אצלכם יש כאלו שלא אובייקטיביים.
כך או כך התארים האישיים לא משנים בכלום. אף אחד לא סופר אותם אחרי שהשחקן פורש וזה לא ממש מעניין אף אחד. כריסטיאנו ומסי הוכיחו את עצמם מספיק, וזכיה אחת יותר או פחות לא תשנה את איך שהם יזכרו בעתיד.

(אסף-בארסה) #68

כולנו סובייקטיבים ברמה הרגשית, ברמה המקצועית אני לא חושב שיש לי בעיה לנתח ולהגיד את דעתי בצורה אובייקטיבית (קרבאחל המגן הטוב בעולם, מודריץ׳ הקשר הטוב בעולם, פפה שאני כל כך שונא אותו הוא בלם ענק, ערן זהבי ה*** היה ראוי פי כמה מברדה לתואר שחקן השנה ואני אדום, להמשיך?), אני בהחלט מסכים איתך שיש הרבה אוהדי בארסה שלא עושים את הניתוק הזה, בדיוק כמו שיש אוהדי ריאל כאלה ובכל מקום. אם אתה מעיד על עצמך כאחד כזה אז סבבה. אני לא.

בקשר לשאר ההודעה שלך אני מסכים.

(shum22) #69

רונאלדו פתח את השנה בצורה מזוויעה, אבל מאז שזידאן הגיע למדריד אני חושב שהוא השחקן “בכושר הטוב בעולם” אחרי סוארז. בגלל שרונאלדו זכה באלופות - הייתי נותן את התואר לרונאלדו. אם גריזמן ייקח את היורו ויקבל את הפרס או אם סוארז יקבל את הפרס אני אהיה בסדר גמור עם זה גם כן.

אגב, אם רונאלדו לא הביא את התואר לריאל אז מי הביא? המכשול הכי גדול שעמד מול ריאל היה הגומלין בוולפסבורג והוא דפק שם שלושער, מעבר לזה כבש 13 שערים נוספים וגם כבש את הפנדל המכריע בבעיטות ההכרעה. אם יש שחקן אחד שאני צריך לומר “הוא הביא לריאל את התואר” - זה רונאלדו.

(HJKL) #70

גם מול רומא הוא עשה את ההבדל. ועדיין, אני לא באמת חושב שזה מספיק בשביל להצדיק כדור זהב. צריך לראות מה הוא יעשה ביורו (ספויילר: לא הרבה), ותחילת שנה הבאה.

סווארז מוביל כרגע, אבל אין אף שחקן שאפשר לסגור את השנה עבורו כבר ביוני אם הוא לא זכה בצ׳מפיונס. באמת מוקדם מידי לדיון הזה בשנה שיש גם יורו וגם קופה (ובמידה פחותה משמעותית גם האולמפיאדה יכולה להיכנס לשיקול, תלוי מי ישחק שם)

(אסף-בארסה) #75

לנוכחות של רונאלדו לא הייתה שום משמעות במשחקי המאני טיים בחצאי הגמר והגמר (אל תצחיקו אותי עם הפנדל, באמת, אני מקווה שהשאיפה היא לדיון ברמה גבוהה) השלושער של וולפסבורג הוא יפה אבל כולנו יודעים שרונאלדו הגיע למצב שהוא ממש לא היה צריך להגיע מלכתחילה מול קבוצה שהיא פי כמה חלשה מריאל מדריד.

אני לא מוצא סיבה להעניק את כדור הזהב לרונאלדו על סמך זה שהוא זכה בליגת האלופות. דרוגבה זכה ב-2012 בליגת האלופות כאשר באמת הביא לבדו לצ׳לסי את הגביע בניגוד לרונאלדו, ובנוסף מול מפלצות כדורגל- גם אז חשבת שמגיע לו כדור הזהב?

שלא לדבר על ריברי שזכה בטראבל ולא זכה לטובת רונאלדו שלא זכה בשום תואר באותה עונה (תחזרו לדיון ותראו שאמרתי שרונאלדו ראוי ממנו לכדור הזהב באותה עונה).

כדור הזהב בעיני צריך להנתן לשחקן שהיה הטוב ביותר באותה שנה, כמובן שיכולת במשחקים מכריעים מול יריבות חזקות, בין היתר בצ׳מפיונס, היא פרמטר אבל לא ראינו שום דבר מיוחד מרונאלדו בהיבט הזה העונה (להיפך, היכולת והסטטיסטיקה שלו מול הקבוצות החזקות העונה גרועה מאי פעם), בטח לעומת שחקנים כמו סוארז וגריזמן.

בכל מקרה, כפי שאמרתי וציינו פה גם, יש עוד הרבה זמן בגלל שמדובר בפרס על שנה קלנדרית, אבל כרגע רונאלדו בעיני רחוק מאוד מלהיות ראוי לכדור הזהב.

(suarez) #76

מצחיק לראות איך רונאלדו לקח את כל התהילה עם הפנדל, גם ביורו 2012 הוא רצה לבעוט את הפנדל המכריע אבל זה לא הגיע לזה ובסוף פורטוגל הודחו.
בגמר הזה לא היה איזה שחקן שנתן משחק יוצא דופן שאפשר לכתוב עליו סיפור, אז רונאלדו סיפק לתקשורת כותרת יפה לפחות.

הבעיטה המכרעת הזאת היא אפילו פחות מלחיצה מהבעיטות הקודמות, בבעיטה הזאת אתה יודע שגם אם אתה מחמיץ זה חוזר לשיוויון, בבעיטות שלפני כל החמצה והקבוצה השנייה עולה ליתרון, ווינר שווינר הבנאדם יודע איך לככב ולשווק את עצמו.

אני חושב שזהות הזוכה בכדור הזהב תלך עד הרגע האחרון, יש עוד חצי עונה וגם יורו וקופה (לא יודע כמה הקופה השנה תחשב באמת, מה שבטוח לא כמו היורו)

אפילו לראמוס יש סיכוי לזכות בכדור הזהב, מי יודע מה יהיה ביורו, פתאום ידפוק איזה נגיחה בגמר שתביא לספרד את היורו והוא הופך לפייבוריט.

(אסף-בארסה) #77

עצם העובדה שאתה אומר וצודק, שאם ראמוס יינגח שער נצחון בגמר היורו הוא יהיה מועמד לגיטימי בעיני העולם לכדור הזהב זאת לאחר העונה אולי החלשה בקריירה שלו, מצביעה בדיוק על הבעיה שאני מוחה עליה.

גם אינייסטה בזכות בעיטה אחת בגמר המונדיאל הפך למועמד לגיטימי לכדור הזהב, זאת לאחר שנה בינונית מאוד שלו ומלאת פציעות.

זו בדיוק הבעיה- רוב האנשים בעולם, ולצערי לא מעטים גם כאן בפורום, מתייחסים לכדורגל כמו תכנית ריאליטי ומחפשים רגע תהילה אחד, גם אם הוא המקרי ביותר, במקום לשפוט בצורה אמיתית ומקצועית עונה שלמה (!!!) של שחקן.

(Cholo) #78

אובייקטיבית אצלינו גבי שחקן העונה, אבל הוא בקושי על הספסל של נבחרת ליגת האלופות. כי הוא לא מבקיע.
וחוץ מחוסר היכולת אפילו של אנשי מקצוע לבחור בשחקן המצטיין ולא בכובש המצטיין, עצם זה שבוחרים את שחקן העונה לשחקן השנה עושה את כל העניין לדפוק. רונאלדו, אגב, פורמאלית יכול להיות שחקן השנה כי כל החארטה אצלו היתה ב-2015.

(וווה.) #79

אורגינל אומר בשביל להכיל את האגו של רונאלדו אפשר גם להמציא פרסים כמו שההתאחדות הספרדית עשתה בעבר לא צריך לחתוך שנים קלנדריות.

בריאל כמו באתלטיקו שחקני ההגנה והקישור הם השחקנים האיכותיים יותר שמביאים את התארים בשורה התחתונה.

(shum22) #80

[QUOTE=אסף-בארסה;1681880]לנוכחות של רונאלדו לא הייתה שום משמעות במשחקי המאני טיים בחצאי הגמר והגמר (אל תצחיקו אותי עם הפנדל, באמת, אני מקווה שהשאיפה היא לדיון ברמה גבוהה) השלושער של וולפסבורג הוא יפה אבל כולנו יודעים שרונאלדו הגיע למצב שהוא ממש לא היה צריך להגיע מלכתחילה מול קבוצה שהיא פי כמה חלשה מריאל מדריד.
אני לא מוצא סיבה להעניק את כדור הזהב לרונאלדו על סמך זה שהוא זכה בליגת האלופות. דרוגבה זכה ב-2012 בליגת האלופות כאשר באמת הביא לבדו לצ׳לסי את הגביע בניגוד לרונאלדו, ובנוסף מול מפלצות כדורגל- גם אז חשבת שמגיע לו כדור הזהב?
שלא לדבר על ריברי שזכה בטראבל ולא זכה לטובת רונאלדו שלא זכה בשום תואר באותה עונה (תחזרו לדיון ותראו שאמרתי שרונאלדו ראוי ממנו לכדור הזהב באותה עונה).
כדור הזהב בעיני צריך להנתן לשחקן שהיה הטוב ביותר באותה שנה, כמובן שיכולת במשחקים מכריעים מול יריבות חזקות, בין היתר בצ׳מפיונס, היא פרמטר אבל לא ראינו שום דבר מיוחד מרונאלדו בהיבט הזה העונה (להיפך, היכולת והסטטיסטיקה שלו מול הקבוצות החזקות העונה גרועה מאי פעם), בטח לעומת שחקנים כמו סוארז וגריזמן.
[/QUOTE]

מה, רציני? “רונאלדו נקלע למצב שלא היה צריך להיקלע עליו” - רונאלדו מוסר שהוא מתנצל שהוא, והוא לבדו הפסיד לוולפסבורג במשחק הראשון. הקבוצה כקבוצה הגיעה למצב הזה ורונאלדו הוציא אותה מהמצב הזה. זה מה שנקרא “להוביל קבוצה.”

העניין עם דרוגבה - שוב, על מה מדובר בכלל? איך ב2012 דרוגבה סחב את צ’לסי? בגלל שער בגמר ועוד פנדל? באותה עונה, צ’לסי סיימו בליגה במקום השישי ומבחינת יכולת דרוגבה לא היה אפילו בטופ 30. ואם כל זה לא מספיק - מולו היה את רונאלדו ומסי בשיאם.
הפרס צריך להיות שקלול בין יכולת ותארים: מבחינת הישגים רונאלדו כנראה המוביל - ליגת האלופות שווה קצת יותר מדאבל מקומי ומבחינת יכולת ב-2016 הוא מס’ 2 לטעמי ולא בהפרש גדול בכלל.

כמו שאמרתי, אני גם לא אצעק “ביזיון” אם סוארז יזכה, אבל רונאלדו הוא בטח אחד המתמודדים המובילים כרגע שהיחידים שיכולים להצטרף למועמדות הם גריזמן אם יזכה ביורו או מסי אם ייתן תצוגה בלתי נשכחת בקופה (כמובן שגם כל שחקן מוביל של באיירן/ריאל/יובה/בארסה שייתן טורניר יורו שיזכר לדורות + זכיה הופך למועמד ראוי).

(BannedT) #81

[QUOTE=Ron915228;1681963]
העניין עם דרוגבה - שוב, על מה מדובר בכלל? איך ב2012 דרוגבה סחב את צ’לסי? בגלל שער בגמר ועוד פנדל? באותה עונה, צ’לסי סיימו בליגה במקום השישי ומבחינת יכולת דרוגבה לא היה אפילו בטופ 30. ואם כל זה לא מספיק - מולו היה את רונאלדו ומסי בשיאם.
הפרס צריך להיות שקלול בין יכולת ותארים: מבחינת הישגים רונאלדו כנראה המוביל - ליגת האלופות שווה קצת יותר מדאבל מקומי ומבחינת יכולת ב-2016 הוא מס’ 2 לטעמי ולא בהפרש גדול בכלל.

כמו שאמרתי, אני גם לא אצעק “ביזיון” אם סוארז יזכה, אבל רונאלדו הוא בטח אחד המתמודדים המובילים כרגע שהיחידים שיכולים להצטרף למועמדות הם גריזמן אם יזכה ביורו או מסי אם ייתן תצוגה בלתי נשכחת בקופה (כמובן שגם כל שחקן מוביל של באיירן/ריאל/יובה/בארסה שייתן טורניר יורו שיזכר לדורות + זכיה הופך למועמד ראוי).[/QUOTE]

אני מסכים עם מה שאמרת על דרוגבה, צ’לסי בכלליות הייתה לא משהו בכלל בשנה הזאת ועם כל הכבוד לדרוגבה אני לא חושב שהגיע לו משהו בכלל.
עכשיו נמשיך, אני חושב שלסוארס מגיע ביג טיים השנה, הוא היה ענק ואני חושב שבדאבל המקומי אפשר לתת לו המון המון קרדיט (באליפות הוא היה מאוד מאוד חשוב), רונאלדו כבש מספר אסטרונומי של שערים אבל בואו נתמקד בגולים שלו נגד וולפסבורג ורומא ולא נגד מאלמו. המשחק השני מול וולפסבורג היה הרגע שלו ומאז הוא לא היה משהו, כשבמשחק הראשון הוא לא מרשים במיוחד, אני מתכוון לזה ברצינות שאני אומר שאם רונאלדו לא יפציץ ביורו הפרס הזה ממש אבל ממש לא מגיע לו. הפרס הזה לא מגיע לשחקן שרגע השיא שלו בעונה זה המשחק מול וולפסבורג והפנדל בגמר כשבין לבין הוא לא ממש עושה משהו מיוחד. אם הוא היה מפזז כמו איזה שד בגמר שבמקרה לא הבקיע או בישל אני ללא ספק הייתי מפרגן לו, אבל סוארס היה מפחיד השנה ברמות אחרות. בכל מקרה אם סוארס לא יזכה בקופה אני לא חושב שהוא ייקח.

בנוגע לפסקה האחרונה, שוב, אני מסכים, היורו הוא טורניר ענק ואם שחקן של זוכת הליגה המקומית שלו או קבוצה שהרשימה באלופות ירשום זכייה על שמו סיכוי גדול מאוד שיהיה הזוכה. בקופה, חוץ ממסי או סוארס, אני לא רואה מישהו שיכול לקנות לעצמו מועמדות.

(Shusaku) #82

אני אתחיל ואומר שלמרות שלדעתי הוא הראוי ביותר, סוארז לא הולך לזכות בכדור הזהב. [STRIKE]חבורת המושחתים[/STRIKE] פיפ"א לא סובלים אותו, וכפי שמשה אמר - הם יעשו לו טובה, אם יתנו לו את המקום השלישי.

חוץ מסוארז, אני לא חושב שיש שחקן שהתבלט במיוחד השנה על פני שאר השחקנים באירופה או בעולם.

לנושא רונאלדו. 11 מ16 הגולים שלו בליגה האלופות השנה הגיעו מול האימפריות של מאלמו ודונייצק. אה כן, וב2015.

ב2016 רונאלדו נתן משחק אחד גדול בליגת האלופות, מול קבוצת החוץ הגרועה ביותר בגרמניה. סיריוסלי, אפילו שטוטגארט והאנובר שירדו ליגה עשו עונת חוץ טובה יותר מאשר וולפסבורג.

הייתה עונה מאוד מוזרה, ואני חושב שחוץ מסוארז שבעולם אידיאלי לוקח את המקום הראשון, מקומות 2-3 פתוחים לחלוטין. יורו, הקופה והחצי הראשון של העונה הקרובה צריכים להיות קריטיים בבחירה.

כל האמור מעלה, לא גורע מהעובדה שכדור הזהב כבר בכיס של רונאלדו. המצביעים לפרס חסרי כל מושג בכדורגל, והם הולכים לפי שמות. מסי יסיים שני למרות העונה השקטה יחסית שלו.

(dkaro) #83

לא רק שהדאבל של ברצלונה מרשים יותר מהאלופות של ריאל, אלא גם שהמניות של סוארז בדאבל הזה גדולות בהרבה מאשר אלו של רונאלדו בתואר של ריאל.

זה עוד מוקדם לקבוע ויש לנו עוד יורו וקופה על הראש, אבל נכון לעכשיו אין בכלל ספק שסוארז צריך להוביל במירוץ.

(Michael Scofield) #85

אני חושב שאם החלטת להגדיר את היכולת של רונאלדו תוך הסתכלות על “שערים מול קבוצות קטנות” אפשר באותה מידה להוריד מסוארז שזכה בגביע המלך שריאל לא באמת השתתפה בו. פתאום הדאבל מקבל צבע קצת אחר לא?
מבחינתי יש מספרים ויש טיימינג. כל השער זה פרשנות שמושפעת מדי מבחירות והעדפות סובייקטיביות.
רונאלדו לא בעונת השיא שלו זה לא סוד. אבל הוא כבש בשמינית הגמר וברבע הגמר והיה פקטור גם בגמר האלופות שזה התואר שהכי נחשב לדעת הרוב, לא רק לדעתי.
סוארז היה באמת מדהים השנה ושדרג את המשחק שלו, ומצד שני רונאלדו בעונה בינונית עדיין לא הרחק מאחוריו. אני גם לא רואה את שוסאקו מקזז לסוארז רביעיות מול לה קורוניה והקבוצה שבאה אחריה.
מסכים שהתואר צריך להיות מבוסס סופית על התוצאות בטורנירי הנבחרות, אך עושה רושם שהיסטורית היורו מקבל יותר קרדיט מהקופה. בהינתן העובדה שפורטוגל פחות דומיננטית ביבשתה מאשר אורוגוואי בדרום אמריקה אפשר היה להניח שסוארז ייקח, אבל אני חושב שבאיזשהו מקום התואר הזה כבר הוחלט אחרי הפנדל שהביא למדריד את הגביע ה-11 (5 למניין הגויים).
אגב, אם סוארז לא זוכה בגלל הנשיכות שלו והתדמית שאירגן לו הוא לגמרי הביא את זה על עצמו.

(Uriah) #86

אליאור, האם כתבת בתגובה להודעה שלי? מכיוון שאני דווקא הגנתי על חשיבות המספרים של רונאלדו מול קבוצות קטנות.
סוארס פצוע ולפי מיטב המסורת הוא יחמיץ לפחות חלק מהטורניר.

ראוי לציין שסוארס הוא מלך השערים ומלך הבישולים (ביחד עם מסי) של הליגה הספרדית.

דובר כאן לא מעט על האופי של לואיסיטו, באופן אישי אני מרחם על מי שלא יכול להעריך את האישיות המדהימה שלו ואם כך מרגישים עיתונאים ומאמני נבחרות ברחבי העולם - אז שיהיה. שיחנקו העיתונאים הצבועים וברוני FIFA שמחלקים מונדיאלים לדיקטטורות ומונרכיות, לפחות זכינו לגנוב אותו במחיר מציאה בגלל אותו רצח אופי. אני מודה על ההזדמנות שנפלה בקרבי לראות אותו בעיניים וכל שנייה שלו על המגרש במדי הבלאוגרנה זו מתנה. אז כדורי זהב ופרסים פוליטיים לא בטוח שיהיו לו, אבל לפחות לי (ואני בטוח שלעוד רבים) הוא נתן השראה.

(Michael Scofield) #87

[QUOTE=Uriah;1682240]אליאור, האם כתבת בתגובה להודעה שלי? מכיוון שאני דווקא הגנתי על חשיבות המספרים של רונאלדו מול קבוצות קטנות.
סוארס פצוע ולפי מיטב המסורת הוא יחמיץ לפחות חלק מהטורניר.

ראוי לציין שסוארס הוא מלך השערים ומלך הבישולים (ביחד עם מסי) של הליגה הספרדית.

דובר כאן לא מעט על האופי של לואיסיטו, באופן אישי אני מרחם על מי שלא יכול להעריך את האישיות המדהימה שלו ואם כך מרגישים עיתונאים ומאמני נבחרות ברחבי העולם - אז שיהיה. שיחנקו העיתונאים הצבועים וברוני FIFA שמחלקים מונדיאלים לדיקטטורות ומונרכיות, לפחות זכינו לגנוב אותו במחיר מציאה בגלל אותו רצח אופי. אני מודה על ההזדמנות שנפלה בקרבי לראות אותו בעיניים וכל שנייה שלו על המגרש במדי הבלאוגרנה זו מתנה. אז כדורי זהב ופרסים פוליטיים לא בטוח שיהיו לו, אבל לפחות לי (ואני בטוח שלעוד רבים) הוא נתן השראה.[/QUOTE]

כן אוריה האמת שפשוט אני לא נכנס לכאן הרבה אז לא ידעתי מה קצב התגובות והחלטתי לא לצטט.
משום מה נתפסתי להגדרה שלך כשאמרת קבוצות קטנות ולכן חשבתי שדווקא המעטת בחשיבותם של מספרים.
סוארז נראה בחור באמת אחלה וחבר מעולה, כל הפרטנרים שלו בקבוצות שלו אוהבים אותו ועל היכולת אין ויכוח. אני מאוד חיבבתי אותו גם אחרי שעצר כדור מקו השער במונדיאל, אבל הנשיכות שלו (שכנראה לא נובעות מרוע אלא מבעיה פסיכולוגית כלשהי) די גרמו לי לסלוד ממנו. כרגע אני בעיקר נהנה\סובל (תבחר אתה) מהיכולת שלו על כר הדשא. אם לומר את האמת לא רציתי אותו בריאל אחרי הנשיכה האחרונה וגם כעת אחרי שהוא גרם לי לסבול לא אחת אני עדיין מעדיף שלא ילבש לבן והכי לא בקטע מתחסד. הוא שחקן ענק, כנראה בנאדם וחבר מדהים אבל הכבוד שלו לקולגות די מבאס. שמח שאתה נהנה ממנו ולגמרי מקבל את זה.
לגבי הפציעה שלו, לא ידעתי.
בכל מקרה בנוגע לכדור הזהב זו רק השערה, ככה שלגמרי יכול להיות שהוא יזכה גם בגלל היכולת וגם בגלל שהוא די ניקה את עצמו בשנתיים האלה בבארסה והתנער מתדמית הפרא. אני מן הסתם מעדיף לצעוק SIIIIII ביחד עם כריס :guns2: