כדור הזהב 2015 :: ליאו מסי בפעם החמישית!

(R_E_M) #42

אני באמת מנסה להבין למה אתה משתדל כל כך לגרור את זה ל"דיון בועה".
היחיד שכן היה צריך להיכנס וזה ביזיון שלא נכנס הוא בוסקטס, כל השאר הם העדפות שאפשר להתווכח עליהם, כמו שציינתי בעמדת הבלמים, המגן השמאלי ובעמדת החלוץ. זה שהם במקרה שחקני ריאל לא קשור לעניין, גם טיאגו סילבה הוא בחירה בזיונית לשנת 2015 והוא בכלל חלילה וחס לא שחקן ריאל.
סגנית אלופת אירופה צריכה לשלוח נציג אחד? באיירן מינכן עם נציג אחד? תסלח לי אבל יש פה בחירה של הרכב שילד בן 15 ששיחק בפיפא יותר מידי בחר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(borntorun) #43

בונוצ’י היה עדיף מקייליני, שהיה עדיף מראמוס וסילבה שכן נכנסו. פוגבה היה פחות טוב ממרקיזיו האנדרייטד הנצחי ומוידאל (שגם זכה בקופה על הדרך). אבל שוב, זו תחרות פופולריות, ואני מניח שיובה צריכה לשמוח בכלל שיש לה נציג ושזה לא אוטומטית בארסה\ריאל…
עוד על תקן מרקיזיו, בוסקטס שהיה הרבה יותר טוב מאינייסטה לדעתי אבל פחות זוהר ממנו.
מודריץ’ השנה לא היה צריך להיות שם, מצד שני ב2014 הוא היה חייב להיות אבל לא נכנס… לך תבין.
יובה דאבליסטית והגיעה לגמר ליגת האלופות והגיע לה נציגות גדולה יותר. ריאל בעונה חלשה ולא הגיע לה נציגים, מלבד רונאלדו כמובן.

בקיצור… משהו כזה
בופון (שיניתי מנוייר שהיה פה במקור)
אלאבה, בונוצ’י, בואטנג\פיקה, אלבס
בוסקטס, מרקיזיו, אינייסטה\וידאל
ניימאר, מסי, רונאלדו.

(xavi131) #44

[QUOTE=Patience;1660481]איפה המנהל שימחק לאוהדי ברצלונה את הפוסטים?
להגיד שלשחקני ריאל אין מקום בנבחרת זה א’, להכניס במקומם שחקני ברצלונה זו בדיוק הפופוליסטיות.
בואו נעשה נבחרת השנה את ברצלונה וזהו.[/QUOTE]
אתה באמת מאמין שההגנה של ריאל מדריד היתה כל כך טובה שהגיע גם לראמוס וגם למרסלו להיות בנבחרת השנה? לוקה מורדיץ היה פצוע בחלק גדול מהשנה והוא עדיין לא חזר לכושר המעולה של שנת 2014. שנת 2015 הייתה שנה מזעזעת לריאל מדריד, מבחינת יכולת ותארים.
לא יכול להיות שלריאל יש יותר שחקנים בנבחרת מאשר יובנטוס, שהעיפה אותה מליגת האלופות.
לא יכול להיות שסרחיו בוסקטס, לטעמי הקשר האחורי הכי טוב בעולם (ובמרחק עצום מהשאר), לא נמצא בנבחרת.

ברצלונה זכתה בפאקינג טראבל, נראה לי שהיה הגיוני אם היה רוב לשחקני בארסה בנבחרת, מול קבוצה שלא זכתה בכלום והפסידה בכמעט כל מבחן חשוב שהיה לה ב2015

(Patience) #45

בסדר, אני מסכים ללא ספק שלראמוס ומודריץ’ אין מקום כלל בנבחרת.
עם זאת, אלאבה הציג יכולת טובה משל מרסלו אשתקד? אלבס היה בשיאו? סוארז היה טוב מלבנדובסקי?
הבעיה המרכזית בנבחרת, שחלק ממכם אמרתם, זה האפליה הברורה שקבוצות כמו יובנטוס מקבלות שנה אחר שנה.
מעניין יותר- עם היכולת הנוכחית של רונאלדו, מעניין לראות אם הוא יכנס לנבחרת בשנה הבאה.:grin:

(xavi131) #46

[QUOTE=Patience;1660488]בסדר, אני מסכים ללא ספק שלראמוס ומודריץ’ אין מקום כלל בנבחרת.
עם זאת, אלאבה הציג יכולת טובה משל מרסלו אשתקד? אלבס היה בשיאו? סוארז היה טוב מלבנדובסקי?
הבעיה המרכזית בנבחרת, שחלק ממכם אמרתם, זה האפליה הברורה שקבוצות כמו יובנטוס מקבלות שנה אחר שנה.
מעניין יותר- עם היכולת הנוכחית של רונאלדו, מעניין לראות אם הוא יכנס לנבחרת בשנה הבאה.:grin:[/QUOTE]
אלבס לתדהמתי, וגם לתדהמת כל ״הבועה״ היה פשוט מעולה בשנת 2015 ובעיקר ברגעים הקרייטים. האם היה מגן ימני יותר טוב ממנו בשנת 2015?
האמת לא יודע לגבי אלאבה, היה פצוע רוב העונה. אפשר להכניס את מרסלו,בלחץ.
בופון לדעתי היה צריך להיות שוער השנה, בגילו המופלג להיות במרחק נגיעה בטראבל כשוער? די חסר תגדים.
סוארז מול לבנדוסקי? אין תחרות, סוארז כל כך משמעותי למשחק של בארסה, זה לא רק הגולים, זה התנועה, הלחץ וכמות הבישולים המדהימה.

(asaf1919) #47

יפה המנהל שימחק לאוהדי ברצלונה את הפוסטים?
להגיד שלשחקני ריאל אין מקום בנבחרת זה א’, להכניס במקומם שחקני ברצלונה זו בדיוק הפופוליסטיות.
בואו נעשה נבחרת השנה את ברצלונה וזהו.

[QUOTE=Patience;1660488]בסדר, אני מסכים ללא ספק שלראמוס ומודריץ’ אין מקום כלל בנבחרת.
מעניין יותר- עם היכולת הנוכחית של רונאלדו, מעניין לראות אם הוא יכנס לנבחרת בשנה הבאה.:grin:[/QUOTE]
נהיה טרנד חדש בפורום, לקרוא לאוהדי ברצלונה אוהדי ‘בועה’, להכניס להם מילים לפה ואז לרשום את ההודעה הכי בועתית שיש.
איך לעזאזל אפשר לחשוב שלאלבה אין מקום שם על חשבון מרסלו? נכון, לא הייתה לו עונה מטורפת והוא לא היה הבורג הכי משמעותי בבארסה אבל הוא בהחלט נתן עונה טובה יותר משל מרסלו, וגם אם לא והם עשו עונה דומה- מרסלו סיים אותה עם 0 תארים בעוד אלבה עם 5.
בטח שהוא נתן שנה טובה יותר משל אלאבה שהיה פצוע ובחלק מהזמן כלל לא שיחק כמגן.
איך אפשר לחשוב שאין מקום לבוסקטס על חשבון מודריץ? אפילו לראקיטיץ’ יש מקום לפניו(אבל אם הייתי בוחר כנראה שהבחירה שלי הייתה כמו של BTR, הרכב מעולה. אולי רק מחליף את בופון בנוייר ואלבה באלאבה).
“סוארז היה טוב מלבנדוסקי?” חחחח. ברור שסוארז היה יותר טוב מלבנדובסקי ואם היה צדק הוא גם היה נכנס לפני רונאלדו(אבל כמובן שאפשר לקבל את הבחירה בו) . הבן אדם הבקיע צמד נגד הסיטי בחוץ, צמד נגד פריס בחוץ, הבקיע את שער הניצחון בגמר, הבקיע את שער הניצחון בקלאסיקו שכנראה סלל את הדרך לאליפות והבקיע גם העונה בקלאסיקו. מוזמן לבדוק מה רונאלדו או לבנדובסקי עשו באותו פרק זמן.
“אלבס היה בשיאו?” כן. איזה מגן ימני נתן שנה טובה משלו? הוא סתם המון פיות ונתן שנה פשוט מעולה.
אני יודע שבפורום הזה לא תומכים בדיונים מהסוג הזה של בארסה-ריאל אבל יש לפעמים הודעות שיכולות לשגע פילים שפשוט אי אפשר להעביר אותם לסדר היום, חוסר מודעות מהרמות הכי גבוהות שיש.

(borntorun) #48

שכחתי את בופון כשכתבתי את ההרכב ההוא, בהחלט בחירה עדיפה וראויה יותר מנוייר.

אגב, ידעתם שההתאחדות האיטלקית סירבה להצביע כמחאה על כך שבופון לא נבחר לשורטליסט של הבחירה? (אוספינה אגב כן נבחר).

(Patience) #49

[QUOTE=asaf1919;1660493]נהיה טרנד חדש בפורום, לקרוא לאוהדי ברצלונה אוהדי ‘בועה’, להכניס להם מילים לפה ואז לרשום את ההודעה הכי בועתית שיש.
איך לעזאזל אפשר לחשוב שלאלבה אין מקום שם על חשבון מרסלו? נכון, לא הייתה לו עונה מטורפת והוא לא היה הבורג הכי משמעותי בבארסה אבל הוא בהחלט נתן עונה טובה יותר משל מרסלו, וגם אם לא והם עשו עונה דומה- מרסלו סיים אותה עם 0 תארים בעוד אלבה עם 5.
בטח שהוא נתן שנה טובה יותר משל אלאבה שהיה פצוע ובחלק מהזמן כלל לא שיחק כמגן.
איך אפשר לחשוב שאין מקום לבוסקטס על חשבון מודריץ? אפילו לראקיטיץ’ יש מקום לפניו(אבל אם הייתי בוחר כנראה שהבחירה שלי הייתה כמו של BTR, הרכב מעולה. אולי רק מחליף את בופון בנוייר ואלבה באלאבה).
“סוארז היה טוב מלבנדוסקי?” חחחח. ברור שסוארז היה יותר טוב מלבנדובסקי ואם היה צדק הוא גם היה נכנס לפני רונאלדו(אבל כמובן שאפשר לקבל את הבחירה בו) . הבן אדם הבקיע צמד נגד הסיטי בחוץ, צמד נגד פריס בחוץ, הבקיע את שער הניצחון בגמר, הבקיע את שער הניצחון בקלאסיקו שכנראה סלל את הדרך לאליפות והבקיע גם העונה בקלאסיקו. מוזמן לבדוק מה רונאלדו או לבנדובסקי עשו באותו פרק זמן.
“אלבס היה בשיאו?” כן. איזה מגן ימני נתן שנה טובה משלו? הוא סתם המון פיות ונתן שנה פשוט מעולה.
אני יודע שבפורום הזה לא תומכים בדיונים מהסוג הזה של בארסה-ריאל אבל יש לפעמים הודעות שיכולות לשגע פילים שפשוט אי אפשר להעביר אותם לסדר היום, חוסר מודעות מהרמות הכי גבוהות שיש.[/QUOTE]

אהלן, אשמח אם לא תגיב לי להודעות בנימה של התנשאות- להלן המשפט האחרון שלך, לא מתאים.

השוני בינינו מבוסס על ההבדל בתפיסתנו את הפרמטרים לבחירה. בעוד אתה מייחס לזכייה בתארים חשיבות עליונה ובלעדית, אני רואה בה כפרמטר חשוב בין פרמטרים חשובים אחרים- כמו איזון בין יכולת לבין תארים. זאת אומרת, שלפי דבריך, אני מבין שאדריאנו המגן השמאלי של ברצלונה ראוי להיכלל בהרכב השנה, או לכל הפחות בהרכב המחליפים, רק עצם היותו שחקן שזכה בתארים. לדברי, זכיה בתארים היא משמעותית, אך היא לא חזות הכל, אם כי צירוף של יכולת אישית, יכולת השפעה בקבוצה, תארים קבוצתיים ותארים אישיים, לכן אמנם אלאבה זכה בתואר, אך האם הוא היה טוב ממרסלו?

לא נתתי ספק בעדיפות בוסקטס על מודריץ’, הפניתי את תשומת הלב של הגולשים על כך שאי אפשר לטעון שחלק מהקבוצה שנבחרה לא מתאימה ומנגד להציב שחקן של ברצלונה על כל עמדה.

(xavi131) #50

[QUOTE=borntorun;1660495]שכחתי את בופון כשכתבתי את ההרכב ההוא, בהחלט בחירה עדיפה וראויה יותר מנוייר.

אגב, ידעתם שההתאחדות האיטלקית סירבה להצביע כמחאה על כך שבופון לא נבחר לשורטליסט של הבחירה? (אוספינה אגב כן נבחר).[/QUOTE]
צעד בהחלט מובן.
זה לא רק שבופן לא נבחר לשורטליסט, כמה שחקנים איטלקיים נכנסו לרשימה? נכון שהליגה במצב פח, אבל אף אחד משחקני ההגנה של יובנטוס?

(asaf1919) #51

[QUOTE=Patience;1660499]אהלן, אשמח אם לא תגיב לי להודעות בנימה של התנשאות- להלן המשפט האחרון שלך, לא מתאים.

השוני בינינו מבוסס על ההבדל בתפיסתנו את הפרמטרים לבחירה. בעוד אתה מייחס לזכייה בתארים חשיבות עליונה ובלעדית, אני רואה בה כפרמטר חשוב בין פרמטרים חשובים אחרים- כמו איזון בין יכולת לבין תארים. זאת אומרת, שלפי דבריך, אני מבין שאדריאנו המגן השמאלי של ברצלונה ראוי להיכלל בהרכב השנה, או לכל הפחות בהרכב המחליפים, רק עצם היותו שחקן שזכה בתארים. לדברי, זכיה בתארים היא משמעותית, אך היא לא חזות הכל, אם כי צירוף של יכולת אישית, יכולת השפעה בקבוצה, תארים קבוצתיים ותארים אישיים, לכן אמנם אלאבה זכה בתואר, אך האם הוא היה טוב ממרסלו?

לא נתתי ספק בעדיפות בוסקטס על מודריץ’, הפניתי את תשומת הלב של הגולשים על כך שאי אפשר לטעון שחלק מהקבוצה שנבחרה לא מתאימה ומנגד להציב שחקן של ברצלונה על כל עמדה.[/QUOTE]
מקבל את ההערה בהתחלה.

הדוגמה עם אדריאנו זאת בדיוק הנקודה שרשמתי עליה מקודם עם הכנסת מילים לפה. איך לפי דברי הבנת שאני חושב שאדריאנו ראוי להיות בהרכב השנה או בהרכב המחליפים?
אין בינינו בכלל הבדל בתפיסה כי אני חושב בדיוק כמוך, השחקנים שצריכים להיבחר הם שחקנים שנתנו שנה אישית טובה ואם הקבוצה שלהם זכתה בתארים זה בונוס ל"ניקוד".
השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא האם מרסלו נתן עונה כל כך הרבה יותר טובה משל אלבה כדי להתעלם מהבדל התארים בינהם? במה בכלל מרסלו היה טוב יותר מאלבה בשנה האחרונה? בצד ההגנתי? בהתקפי? הוא לא עלה עליו באף פרמטר וכשאתה מוסיף לזה את התארים אני חושב שאין כאן אפילו תחרות בינהם. אין למרסלו מה לחפש בנבחרת השנה נקודה(כך גם לראמוס ומודריץ).

אתה רשמת ש’אוהדי בארסה’ הם פופוליסטים ושצריך למחוק להם את ההודעות בגלל שהם חושבים שעל כל שחקן של ריאל היה צריך להיות שחקן של בארסה. אני רק מנסה להראות לך שעל כל שחקן של ריאל הייתה בחירה הרבה יותר הגיונית מבארסה(או מיובה\באיירן) ולאו דווקא זה מה שהיה צריך להיות.
רק להסרת הספק- אני כלל לא מתרגש מהרכבי השנה האלה, ברור שהבחירות הן פופוליסטיות ולא מקצועיות וגם רשמתי על זה לפני זה. אחרי שצ’ולו לא נבחר למאמן השנה בשנה שעברה הטקס הזה מבחינתי פשוט לא רלוונטי.

(אוהד כדורגל) #52

השאלה המעניינת היא כמה פעמים רונאלדו עוד יהיה מסוגל מבחינה פיזית להשתחל לשלישייה הסופית של כדור הזהב. כבר השנה לדעתי היו שחקנים יותר ראויים ממנו להיכלל בשלישייה למרות הסטטיסטיקה של רונאלדו. ועדיין הוא שם, יותר בגלל המספרים ופחות בגלל יכולת אישית סוחפת. עכשיו בטח תגידו שזה הכדורגל - להבקיע כמה שיותר שערים, אבל תכל’ס לשערים של סוארז היה ערך גבוה יותר משל רונאלדו. האם הוא יכול להמציא את עצמו מחדש ובאמת להיות ראוי למעמד ? את זה כנראה נדע כשנגיע לרגעים המכריעים של העונה הקרובה. כרגע זה נראה כאילו מצביעים קודם כל ל"דמות" ופחות לכדורגלן שהוא.

(Tomer9000) #53

אף שחקן מהליגה האנגלית ואף שחקן שהגיע לו להיות בהרכב השנה מהליגה האנגלית.
מה דעתכם?

(Shusaku) #54

רונאלדו לא רק נכנס לשלישייה. הוא לקח מקום שני! הסיבה היחידה היא יחסי הציור האדירים שהעיתונות העולמית עושה לו. אפילו בתקשורת הישראלית עדיין משווים אותו למסי, למרות שפערי האיכות בין שניהם הרקיעו שחקים בשנה האחרונה. אשכרה אלי גוטמן הצביע לרונאלדו, בייל ומולר. זוועה.

(אוהד כדורגל) #55

המקום השני של רונאלדו זו באמת תעודת עניות לתואר הזה. וההפרש בין רונאלדו לניימאר שעומד על 20 אחוז הוא בכלל תלוש מהמציאות. מספיק הקלאסיקו האחרון כדי לראות כמה ניימאר משפיע על מהלך המשחק לעומת רונאלדו. גדולה של שחקן נמדדת גם ביכולת לקחת את המושכות ולגרור את הקבוצה, רונאלדו לא היה פאקטור בקלאסיקו האחרון בעוד שניימאר היה האקס-פאקטור.

גם במשחק נגד אתלטיקו בגמר ליגת האלופות רונאלדו נעלם, אתה מצפה משחקני השלישייה משהו שהוא מעבר. אבל כנראה שלכל אחד הסטנדרט שלו להערכה של כדורגלן. זידאן זכה בשלושה כדורי זהב, זידאן לא היה סקורר גדול אבל הוא היה גיים צ’יינג’ר, גם אינייסטה היה ראוי לשלושה כדורי זהב, בדיוק כמו שני הרונלדואים וזידאן.

מסי הוא באמת לא בר השוואה כי מסי הוא השילוב של גול סקורר ברמה הטכנית הגבוה ביותר וגם עושה משחק ברמה הגבוה ביותר, אלמלא הפציעות של רונאלדו הברזילאי אולי הוא היה גם מתקרב למסי, מבחינת כשרון הוא לא נפל ממנו. מסי הוא הגדול מכולם.

(xavi131) #56

[QUOTE=tomer9000;1660522]אף שחקן מהליגה האנגלית ואף שחקן שהגיע לו להיות בהרכב השנה מהליגה האנגלית.
מה דעתכם?[/QUOTE]
הקבוצות האנגליות עפו מאוד מוקדם מליגת האלופות, הבחירה להרכב הזה מאוד תלויה בהצלחות באירופה. הזארד סיים את שנת 2015 בצורה מזעזעת, אם הוא היה נשאר בכושר שלו הוא אולי היה יכול להשתחל לנבחרת.
הליגה האנגלית נמצאת בתקופה מאוד מוזרה, אף קבוצה לא מראה יכולת כזאת מדהימה ואף שחקן לא הראה יכולת כזאת גבוה.
לא מפתיע.

(Ehud) #57

חברים הדיון הזה גם ככה הוא תמיד דיון קשה ותמיד מגיע למצב הבועתי שלו עד שהוא מתפוצץ, נמחק ונסגר .
אז השנה תכבדו אחד את השני, תציגו את הטענות בשפה נאותה ותעזרו לי לא להגיע למצב שאני שוקל שוב לסגור את הדיון במחיקת הודעות היסטרית , תודה

(Michaelpiano) #58

קצת להמשיך את הדיון של אסף וPatiance,

אפשר לקחת שחקנים שאוהדי בארסה חושבים שהיו צריכים להיכנס לנבחרת ולא נכנסו ולראות האם באמת היו יותר טובים מהם בעונה האחרונה, כי גם לי יש את אותם הפרמטרים לבחינה.

נניח, אינייסטה. אינייסטה אמנם נתן שנים גדולות יותר, אך הוא ללא ספק השחקן המוביל בקישור ההתקפי של בארסה, ושוב היה שם ברגעים החשובים, מעבר לזה שאפילו בכושר פחות מטורף שלו הוא פשוט שחקן שכל אחד ירצה בקבוצה שלו, כי הוא פשוט פנומן. על זה אני חושב שאנחנו יכולים להסכים נכון? וביחד עם זה באים התארים.

ניקח את וידאל, שאוהדי יובנטוס בטוחים שהוא צריך להיכנס לנבחרת. מעבר לזה שגם לו כבר היו עונות גדולות יותר בקריירה, אם משווים בין שני השחקנים, אינייסטה, מה לעשות, שחקן גדול יותר. אני חושב שגם על זה אנחנו מסכימים, ואני רוצה להדגיש שאני מאד אוהב את וידאל. עכשיו מעבר לזה, לאינייסטה יש גם את הירתון הקל של זכיה ב5 תארים. למעשה אני לא חושב שהיה קשר התקפי יותר טוב מאינייסטה העונה.

על בוסקטס אף אחד לא מתווכח.

אלבה: תכלס, אני לא חושב שלאלבה הייתה העונה הכי טוב בקריירה, למרות שהוא היה מצוין, ומעבר לזה אני גם לא חושב שהוא שחקן גדול כמו אלבס נניח (שאגב נתן עונה אדירה!) אבל איזה מגנים שמאליים יכולים להיכנס לנבחרת במקומו? מרסלו, לבטח לא היה טוב מאלבה, ואפילו אם היה טוב כמוהו (אני לא בטוח) הוא לא זכה בשום תואר. דויד אלאבה, היה פצוע חצי מהשנה, ולמרות שהוא בעיני שחקן הרבה יותר טוב מאלבה, לאלבה בסופו של דבר הייתה עונה טובה יותר. יש כמובן את פטריס אברה, שהוא כבר מבוגר אך נתן עונה (לפחות לפי מה שראיתי) מצוינת בהגנה של יובה, ויכול להיות שבשקלול הכל הוא נותן פייט ראוי לעמדה בהרכב. מעבר לזה לא עולה לראשי שום מגן שמאלי שהיה ראוי יותר מאלבה. מרסלו זו בדיחה מצחיקה.

אלבס - אני אוהב את אלבס וחושב שהוא שחקן ענק, ומעבר לזה הוא נתן עונה מדהימה והיה קריטי ודומיננטי וממובילי ברצלונה. והוא לדעתי המגן הימני הטוב ביותר בעולם, אז קשה לי לראות מישהו ראוי יותר ממנו. אזפיליקווטה הוא מצוין, גם קרבחל, אבל אלבס שוב התעלה עליהם, אם לא ביכולת, אז בתוצאות. מי שאמור היה להיות הרבה יותר גבוהה בהתמודדות על ההרכת הוא ליכטשטיינר, וכאן נכנס משחק שדומה למקרה אינייסטה - וידאל. בסופו של דבר, עם כמה שליצ’י הוא נהדר, אלבס פשוט שחקן גדול יותר.

לגבי הבלמים, אז אני לא אבחר שנים, אבל רק בונוצ’י, קייליני, פיקה ובואטנג נכנסים בקלות לפניהם.

ובשער, למה אף אחד לא מדבר על קלאודיו בראבו?

(Bundy) #59

[QUOTE=Michaelpiano;1660652]ובשער, למה אף אחד לא מדבר על קלאודיו בראבו?[/QUOTE]

צודק לחלוטין.
זכה בקופה אמריקה אבל לא היה שיחק בליגת האלופות וזה כנראה מה שלקח ממנו את שוער השנה.

(boris163) #61

שאלה מעניינת, מי הולך לזכות בכדור הזהב 2016?
רונאלדו לא עשה יותר מידי, ומסי היה פצוע תקופה

(אסף-בארסה) #62

לדעתי הכנה והאובייקטיבית לואיס סוארז היה חד משמעית השחקן הדומיננטי והטוב ביותר העונה, אבל כדור הזהב מוענק בינואר על שנה קלנדרית ויש עוד 7 חודשים, זה המון.

זה תלוי מאוד איך העונה הבאה תפתח, וגם מה שיהיה בקופה/יורו.

בכל מקרה אני לא חושב שלסוארז יש סיכוי, זה פרס פופוליסטי שמוענק על ידי הצבעות שחקנים שבד״כ מצביעים לשחקנים הפופולריים יותר (רונאלדו ומסי).

לרונאלדו יש סיכוי לא רע אחרי הזכייה בצ׳מפיונס והפנדל שהוא כבש שייכזר כזה שהביא לריאל את הגביע (שיהיה ברור, אני רק מנתח את סיכויי ההצבעה מבחינה פופולארית, אני בשום אופן לא חושב שרונאלדו הביא לריאל את הגביע היום בעצמו או שהוא היה השחקן הטוב ביותר העונה כי האמת רחוקה מכך, וגם אוהדי רונאלדו יודעים זאת בתוך תוכם).

בכל מקרה יש עוד זמן.