כדור הזהב 2015 :: ליאו מסי בפעם החמישית!

(moshe34) #22

ואלו המועמדים לשער השנה:

לואיס אנריקה פפ וסאמפולי מועמדים למאמן השנה:

(Spaceman Nerazzurro) #23

אפילו גארי מדל היה יותר ראוי מכריסטיאנו בעונה האחרונה. לשמחתי מסי יזכה, כי הוא ראוי ובכל זאת יש גבול עד כמה אפשר לעוות את המציאות, אבל הפרס הזה הוא משהו שאפשר לזרוק לפח ישר אחריי הטקס.

(האחיין של קרלס) #24

ניתן להצביע באתר של אופ"א לאחד משלושת הפיינליסטים של פרש פושקאש.

(moshe34) #25

טוב אפילו לא מנסים פה לשמור על איזושהי רמה של מתח:
[TW]684745905749266433[/TW]

(GonzaloHiguainn) #26

בטח שמסי יזכה,למרות שהתואר הזה משוחד ומזוייף
כי פשוט בושה שרונאלדו נמצא בשלישייה הזאת,ואני אוהד ריאל.
אם בייל היה במקומו אז היה אפשר להבין.

(moshe34) #27

ראיתי את הבחירה לנבחרת השנה של פיפא:
ופה הפסקתי לראות את הטקס, כמו כל שנה שערוריה.

(Ehud) #28

[RIGHT]“אני רוצה להודות לכדורגל על כל מה שנתן לי”- לאו מסי

כבר יותר מאגדה

[/RIGHT]

(Dovi) #29

לא רוצה להרוס לברזילאי החביב את הרגע, אבל אם הוא שער השנה, אז אלירן עטר גם היה צריך לזכות בזמנו כי הגול שלו היה הרבה יותר מרשים מהטיל של רונאלדו. הטענה אז היתה ׳המעמד׳ וכדו׳ ופה משום מה זה לא תפס.
גם אם אני מוציא את מסי מהמשוואה אני חושב שהייתי בוחר בכל שער (כמעט) שהיה במועמדים הראשונים על פני השער הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(רוברטו באג'יו 31) #30

כל הכבוד למסי , אחד הגדולים בכל הזמנים . שחקן שצומח פעם ב - 50 שנה אולי . לא הייתי צריך את הטקס המטופש כדי לדעת את זה .
אותי מעניין מה אלי גוטמן לקח כשהוא הצביע ל : רונאלדו , בייל ומולר . נראה לי הוא התבלבל עם שנת 2014 . או שאולי הוא לא התבלבל והוא באמת ובתמים מאמין בבחירות ההזויות שלו . לא מפתיע שלא סיימנו אפילו מקום 3 במוקדמות היורו עם כזה מאמן שלא רואה בכלל כדורגל עולמי ולא יודע מה הלך בשנה שעברה .

(moshe34) #31

בעניין השער אני לא מקבל את זה.
השער היפה בניגוד לקטוגוריות אחרות זה של טעם אישי של כל אחד.
וכמו שאומרים על טעם ועל ריח אין על מה להתוכח.
כל בחירה היא לגיטימית בעיני.
דרך אגב, הברזילאים עשו לובינג מאוד גדול לשער שלו ודי ברור היה למי שעקב אחרי זה שהוא יהיה זה שיזכה בפרס.
אין לי טענות פה.
לגבי גוטמן, אני מסכים עם רוברטו פה, פשוט הזוי.
מילא רונאלדו אבל בייל ומולר???
מסי לא בשלישיה?
וזה מאמן מנוסה ואחד שאמור להיות אחראי על סקאוטינג בהפועל ת"א?
WTF???
אם אני כבירי, אני מתקשר עוד הלילה לעורך דין שלי ומברר איתו כמה יעלה לי לבטל את החוזה עם גוטמן, ואם אי שפיות זה עילה מוצדקת.
טוב הוא בחר בשכטר…
מזל שהוא לא בחר בערן זהבי…

(רוברטו באג'יו 31) #32

מוס , ראיתי שרשמת שהבחירה לנבחרת השנה היא שערורייה . אני באופן אישי לא מייחס חשיבות בכלל לטקסים האלה אבל עדיין מעניין אותי לדעת את מי היית מחליף ומכניס במקומם ?

(R_E_M) #33

תיאגו סילבה וראמוס הם בחירה הזויה לגמרי, הייתי לוקח לפחות בלם אחד מיובה אם לא שניים לאייש את חוליית ההגנה, גם פיקה יכול להיכנס לנבחרת.
מרסלו בשמאל? איפה אלאבה?
מודריץ? השחקן היה פצוע חצי משנת 2015 וגם ברגעים שלא, לא היה פקטור משמעותי מבחינת הישגים או תארים, כניסה של בוסקטס הייתה חייבת להיות שם.

עם השלישייה ההתקפית לא אתווכח, אני חושב שסוארס או לבנדוסקי היו צריכים להיכנס במקום רונאלדו אבל אני מוכן לקבל על טעם ועל ריח. שאר הבחירות כמו שאמרתי הזויות עד מסריחות מאוד.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(moshe34) #34

דבר ראשון מוציא את תיאגו סילבה משם.
הוא בחור טוב ובלם טוב אבל הוא מזמן לא שייך לטופ בעולם, לא ברמה של הנבחרת ולא ברמת הקבוצות.
טוב שלא שמו את דויד לואיז שם.
יש לי עוד כמה שינוים ברשימה אבל זה יהפוך פה את הפורום למלחמות בארסה ריאל ואני מעדיף לשתוק.
גם על אלבס לפי דעתי אפשר היה לותר עליו.

(asaf1919) #35

עדיף שתבינו כבר שהבחירה הזאת יותר פופוליסטית מאשר עניינית, זה יחסוך לכם המון סימני שאלה ועצבים.
איך זה הגיוני שלקבוצה שזכתה בטריפל יש את אותה כמות נציגים כמו לקבוצה שלא עשתה שום דבר בשנה האחרונה? קשה לי להאמין שיש מישהו עם קצת שכל שראה כדורגל השנה ובאמת חושב שלמרסלו מודריץ וראמוס יש מקום בקבוצת השנה. זאת בחירה שמעורב בה רגש והיא רחוקה מלהיות מקצועית ואובייקטיבית. גם בשנה שעברה הכניסו את אינייסטה בלי שעשה שום דבר בשנת 2014.
מבחינתי הטקס בשנה שעברה ריסק את טיפת העניין האחרונה שהייתה לי סביב הטקס הזה עם הבחירה ההזויה בלב על חשבון צ’ולו כמאמן השנה.

(סארי) #36

למה אלאבה לא היה פצוע חצי עונה?
כולם שוכחים שאת נבחרת השנה אנחנו בוחרים,ז"א הקהל ולא כל אחד מבין בכדורגל כמוך וכמוני,זאת בחירה פופוליסטית ולא יותר מזה.
לקייליני מגיע להיות בנבחרת הזו,הוא היה הבלם הטוב באירופה ביי פאר,גם לפיקה מגיע,אבל על זה אפשר להתווכח.

(Footy) #37

[QUOTE=סארי;1660459]למה אלאבה לא היה פצוע חצי עונה?
[B]כולם שוכחים שאת נבחרת השנה אנחנו בוחרים,ז"א הקהל[/B] ולא כל אחד מבין בכדורגל כמוך וכמוני,זאת בחירה פופוליסטית ולא יותר מזה.
לקייליני מגיע להיות בנבחרת הזו,הוא היה הבלם הטוב באירופה ביי פאר,גם לפיקה מגיע,אבל על זה אפשר להתווכח.[/QUOTE]

לא הקהל. שחקני הכדורגל עצמם בוחרים את ההרכב.
לדעתי זה מכובד יותר שחברייך לענף בוחרים בך ולא עיתונאים או מעריצים.

שאר המקומות והאחוזי ההצבעות

(רוברטו באג'יו 31) #38

מסכים לגבי קייליני . היה חייב להיות בפנים . תענוג של שחקן ובלם .
זאת הנבחרת שהייתי בוחר :
נוייר
אזפיליקווטה פיקה קייליני דני אלבס

בוסקטס   פוגבה וידאל

נאיימר                      מסי
                                סוארז

(לא משנה) #39

הבלם הכי טוב בעולם כבר שלוש-ארבע שנים הוא דייגו גודין. ולמרות שאני לא חושב שיש מישהו שממש קרוב אליו, הוא משחק באתלטיקו ונבחרת קטנה יחסית ולכן לעולם לא יקבל את הכבוד שמקבל מישהו כמו ראמוס שהוא חלק אינטגרלי מההגנה המצחיקה של ריאל מדריד. גם בלי לזלזל בבלמים של יובנטוס, ההגנה של אתלטיקו יותר חזקה ומתמודדת עם יריבות הרבה יותר חזקות מבחינה התקפית.

רק למי שלא מודע לעובדות, לאתלטיקו הייתה בשנתיים האחרונות את ההגנה הטובה ביותר בליגת האלופות (בעונה שעברה גם אם מפסיקים את הספירה ברבע הגמר) והעונה הם ספגו שמונה שערים ב19 משחקי ליגה וזה במצב ששלושה מבין חמשת שחקני ההגנה מתחלפים לאורך התקופה.
יש שיגידו שזו “הטקטיקה של סימאונה”. אז נכון, זה חלק מזה, אבל זה נכון לכל שחקן הגנה: השחקנים של באיירן וברצלונה משחקים בקבוצות סופר דומיננטיות שבקושי מותקפות ולפחות ההגנה המהוללת של באיירן נחשפת במערומיה כמעט בכל משחק מול יריבה חזקה. יובנטוס שולטת לחלוטין בליגה האיטלקית ולא פוגשת שם התקפות ברמת הטופ האירופאי. ההגנה של ריאל מדריד מצליחה להיראות אפילו מתוך אותה דומיננטיות כביכול. טיאגו סילבה משחק בליגה הצרפתית ומעולם לא הגיע לחצי גמר ליגת האלופות.

מעבר כמובן לעיוות המקצועי שהבחירות הללו מייצרות ומייצגות, הן משדרות מסר רע לכדורגל: אתה חייב לשחק בקבוצות הכי מתוקשרות בכדי לקבל הכרה.

(hasanElmatador) #40

האמת הדיון הזה הוא הוכחה להרכבי הפיפא המשוגעים. הסיבה היא פשוטה, האוהדים הולכים אחרי השחקנים המפורסמים יותר ולא באמת יודעים את העובדות מחוץ לתחומי הקבוצה שלהם או הליגה במצב הטוב. קייליני? לא, בונוצ’י היה הבורג המרכזי בעונה שעברה בהגנה של יובה, השני בטיבו היה ברזאליי.

(Patience) #41

איפה המנהל שימחק לאוהדי ברצלונה את הפוסטים?
להגיד שלשחקני ריאל אין מקום בנבחרת זה א’, להכניס במקומם שחקני ברצלונה זו בדיוק הפופוליסטיות.
בואו נעשה נבחרת השנה את ברצלונה וזהו.