פוליטיקה כחול לבן

פוליטיקה

אגב מתניהו, זה נראה לך שממשלה תתפרק בגלל חבר קרוב שנתן סיגרים ושמפניות גם בזמן שנתניהו לא היה בפוליטיקה(אחרי התבוסה בבחירות 99)?

זה לא תיק לבית משפט ‘תיק המתנות’, אין פה שום שוחד. הם חברים טובים מזה שנים רבות ואין בניהם יחסי תן וקח. לכן לא יוגש כתב אישום, כי לא היה כלום - כי אין כלום.

כן אני מודע לכך שאני בדעת מיעוט כאן וזה בסדר גמור מבחינתי, לפחות זאת הוכחה שיש כאן סובלנות כלפי דעות של אחרים, פלורליזם במיטבו.

(ganjo) #4648

ראשית לא מדובר בחבר אחד, שנית מדובר בדפוס לא חברי ויקר מאוד, שלישית (והכי חשוב) מדובר בעבירה על החוק. אז אלא אם אתה מתכוון לשכתב רטרואקטיבית את לשון החוק מה שתודה לאל אתה לא יכול לעשות (כי חוק המתנות נועד למנוע שחיתויות נוסח אלה והוא הכרחי לגמרי ולא איזוטרי כמו שמנסים במספר מקומות להציגו) הרי שמדובר לגמרי בתיק לבית משפט ומאחר ומתניהו הודה בעצמו שקיבל את המתנות (כלומר הודה שעבר על החוק) הרי שלגמרי יהיה משהו כי היה ויש משהו.

אגב אשמח לקבל פירוט לגבי מה שבדקו על התבטאויות הליכודניקים החדשים.

(Uriah) #4649

למען האמת אין לי בעיה עקרונית עם דיקטטורה פנים מפלגתית, אבל לפיד הוא כל כך מלא בעצמו שהוא אפילו לא שם לב לכך שהוא חסם את הליכודניקים החדשים בפייסבוק שלו…

אני חושב שהם בעיקרון חבורה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה, אבל ניחא - הם יצביעו לאותם אנשים כמוני כנראה. מבחינתי הם אחלה :+1:

לא רואה שום סרט של פסילת חברי ליכוד, אני גם לא יודע איך אפשר לבדוק מי נחשב לליכודניק חדש. זה בסך הכל אחלה PR מבחינתם, הלוואי והיה לנו (הליברלים בליכוד) סיקור מאותו הסוג.

ובינתיים קבוצת הספורטאנטרים החדשים של אוריה הולכת וגדלה, רק אתמול פקדתי ספורטאנטריסט לליכוד והוא ממש לא הראשון ולא האחרון :grinning:

(DoctorGonzo) #4650

אותך לביטן

ליברלים, חדשים, קיצר - אשכנזים סמולנים?

(Uriah) #4651

אתה מנסה לגרור אותי לשיח של זהויות? :anguished:

תמסור לביטן שהוא יכול לחפש את החברים שלו, הקומבינה של המחוזות נגמרה ומעכשיו הרשימה היא ארצית.

(DoctorGonzo) #4652

אם נוריד את המסכות, כולם יודעים שהסאבטקסט נגד הלה"ח הוא שיח של זהויות…

שמתם את ביטן ברשימת חיסול?

(Uriah) #4653

לא ברשימת חיסול, פשוט לא ברשימת מומלצים. אני לא מוצא בו שום ערך…

בכנות, אני לא יודע איך לאפיין את הליברלים החדשים. חברה שלי מרוקאית, לגבי שאר הפקודים אני לא סגור על מידת האשכנזיות שלהם. אולי גם את זה ביטן צריך לבדוק?

(ganjo) #4654

מעניין מה מתניהו מסתיר… או שאולי הוא מחכה לאביב הורביץ שיחזור מהחופשה?

(DoctorGonzo) #4655

“חלק ממכריי הטובים ביותר הם מרוקאים…” וכול’

ליאור - הוא יודע בדיוק עד כמה השיחות שלו עם רגב יכולות לפגוע בו בפרשת 2000, ובמיוחד בתצהיר שנתן לוועדת הבחירות המרכזית בבחירות ה-2015.

(ganjo) #4656

אם למשטרה עדיין אין את פירוט השיחות אז היועמש באמת צריך להתפטר

(DoctorGonzo) #4657

לאותה משטרה היו את הקלטות הריהרו עם שיחת ביבי-נוני והיועמ"ש קבר את זה עמוק במשך מספר חודשים. אגב, בבקשה שלו לבג"צ ביבי מוסר שימלא אחר החלטת ביהמ"ש, שזה אומר למסור היום את המידע לדרוקר וערוץ 10, אבל לפי הבאז ברשת הוא מתכונן כבר מול עתירה נוספת לחשיפת מועד שיחותיו על אלוביץ’.

(ganjo) #4658

בינתיים אני לא רואה שהוא פרסם את זה ואני גם לא רואה שהוא הודיע שיפרסם…

(Uriah) #4659

זה פשוט שיח משעמם מאוד בעיני ואפילו בזוי. אני שייך ל"ישוב הישן", מה זה משנה בכלל?

שיטענו לגופו של טיעון ולא למוצאו של הטוען.

(Uriah) #4660

גונזו, ליאור - אם אני מבין נכון מבחינה משפטית כרגע המצב הוא כדלקמן:

תקנו אותי אם אני טועה. אין שום כוונה להגיש כתב אישום, נכון?

(DoctorGonzo) #4661

סאבקוץ’ מילגה, אבל כתבתי עוד בתחילת הדרך שעם הטייח הג’ינגי אין שום סיכוי שיוגש כתב אישום, כל שכן חקירה רצינית בפרשת 3000.

(ganjo) #4662

אוריה על מה אתה מדבר?

(DoctorGonzo) #4663

הגיע לו ה-meme הזה בקבוצת הוואצאפ הרשמית של “אוהבים את שרה נתניהו” והוא חיפש הזדמנות לשים אותו…

(Uriah) #4664

הרבה יותר טוב מאוהבים את שרה נתניהו

(DoctorGonzo) #4665

מי מריץ את זה? יאיר האן?

(Uriah) #4666

יורש העצר בשבילך