פוליטיקה כחול לבן

פוליטיקה

(Uriah) #4627

מאוד משעשע, במיוחד לאור העובדה שביש עתיד אין בחירות פנימיות.

(Lukaku) #4628

יש שיגידו שהעובדה שאין בחירות פנימיות גורמת לחכים של המפלגה להתעסק יותר בעבודה שלהם ופחות בלחתור אחד תחת השני ולחסל יריבים פוליטים.

בכל אופן, אני עדיין לא מבין את הליכודניקים החדשים. זה בדיוק כמו שאנשי ימין יקימו את ה-‘מרצניקים החדשים’.

(ganjo) #4629

שאלת תם (מהרגע הראשון לא עקבתי אחר הנושא אז אני באמת לא מבין) - מה הבעיה של הליכוד עם הליכודניקים החדשים? האם היותם ליברליים?

הבעיה היא שהם אנשי שמאל.

הם קוראים לעצמם ליכודניקים חדשים בתור הסוואה לרצון לשנות את הליכוד מבפנים כסוס טרויאני, לשנות את הליכוד כמפלגה ימנית מובהקת שאינה מתפשרת מול האוייב הערבי ולא ששה לפתרון שתי מדינות בכל מחיר.

(ganjo) #4631

כלומר הם תומכים בנאום בר אילן?

תשמע אני איש ימין קיצוני ואני אתמוך במדינה פלסטינית אם התנאים שלנו יתקיימו והפלסטינים לא מעוניינים בקיום התנאים שלנו ולכן אין מדינה פלסטינית וכנראה שגם לא תקום מדינה פלסטינית בדורנו אנו.

(ganjo) #4633

אבל זה לא עונה על השאלה ששאלתי… אם אני מבין נכון הם אומרים שמבחינתם הנושא המדיני לא ממש רלוונטי ושבאופן כללי הם תומכים באמנת הליכוד ולפי השמועות גם בנאום בר אילן. לא הבנתי מדוע הם סמולנים

(DoctorGonzo) #4634

השטויות של הליכודניקים הישנים מצחיקות… יש מחיר לכל שיטה דמוקרטית, ובדיוק כמו שהפייגלינים הכניסו את אנשיהם לפני מספר שנים, כץ והוועדים מאז ומעולם, רגב והגפסואים בנוהל, ככה הליכודניקים החדשים הכניסו את קיש בנוכחית, וכנראה הרבה יותר חכ"ים בבאה. אין לתיירי הנרי שום ידע באם מדובר באנשי שמאל או לא, זה מחזור ססמאות של אנשים שיודעים שאין להם שום סיכוי להתמודד עם הבלוק הזה של ה-12 אלף מתפקדים של הל"ח, ומספרים פה סיפורים על אנשי סמול קיצוני (עוד פעם סורוס לא?) שבאו להפוך את הליכוד למרצ 2. אז אותו יואב קיש למשל, או יודאס, ממקימי הל"ח מספר פה עכשיו עד כמה הם מסוכנים, כן כן - אותו אחד שנכנס על 1300 קולות של אותם ל"ח עכשיו מלכלך עליהם חופשי. והרעיון המדהים שלו? אם אתה מתפקד למפלגה, אתה מוותר על זכותך הדמוקטית להצביע בקלפי ביום הבוחר. ביום שיהיה פה בג"צ שיאשר דבר כזה, אפשר לסגור את המדינה. הצעה יותר מעניינת שהליכודניקים החדשים הציעו בעצמם היא בחירת הרשימה לכנסת ביום הבחירות לכנסת, ובכך לסיים את סאגת הדילים של כץ, רגב ודומיהם, וכמובן של הליכודניקים החדשים בעצמם.

ממה שאני קורא מאנשי הל"ח מדובר בנאשים שהם בעיקר ניאו-ליברליים שרוצים להתוות כיוון כלכלי חדש, קרי ישן (א-לה מודעי וביבי של פעם), לליכוד שויתר מזמן על אותם ערכי שוק חופשי שהוא סיפר ומספר לנו כאן בלי בושה (כן אוריה, אני מדבר עליך).

אנשי השמאל האלה ששמו לעצמם מטרה להפוך את הליכוד מבפנים לא יצלח, תאמין לי הרבה מתפקדים מהם התפקדו התפקדויות כפולות ומשולשות ואף מרובעות, הרבה מהם עברו על החוק.

דבר שני מתכוונים בליכוד לערוך בדיקה לכל “ליכודניק חדש” שהוא אכן איש ליכוד ולא איש שמאל שבשם הדמוקרטיה מנסה לשנות את מפלגת השלטון מבפנים כסוס טרויאני.

גאנג’ו, אי אפשר להיות בליכוד בלי מדיניות ימנית ברורה ובלתי מתפשרת מול האוייב הערבי. אם הם רוצים להתעלם מהנושא המדיני מקומם במפלגת העבודה, יש עתיד או מרצ. בטח לא באימפריה כמו הליכוד, מפלגת השלטון שאינשאללה תמשיך לשלוט עד לעולמי עולמים!!!

(ganjo) #4636

תשובה ילדותית… ברגע שראש הממשלה מטעם הליכוד לא חזר בו מנאום בר אילן אז לקרוא לליכודניקים החדשים סמולנים זה סתם ביזאר…

אין סתירה בין נאום בר אילן לאמירות הליכוד.

תקום בכיף מדינה פלסטינית שיתמלאו כל אחת ואחת מהדרישות של ישראל והאינטרסים הביטחוניים שלה.

ככל שהפלסטינים לא יענו לדרישותנו, כך לא תוקם מדינה פלשתינית בפאתי כפר סבא. תודה.

(DoctorGonzo) #4638

לבדוק התפקדות כפולה זה קל ולא מעניין כלל, ולא נראה לי שזה מדאיג כלל את הל"הח. מה יעשו עם כל השאר? איך בדיוק הליכוד מתכוון לערוך בדיקה לכל מתפקד חדש? משאל ידע כללי בתורת ז’בו או שמי שבא בטוב בעין של ביטן מתקבל? מכונת אמת? או אולי שבועת הליכוד כפי שרצה בשבוע שעבר בוואצאפ?

(ganjo) #4639

השאלה היא איפה הסתירה בין מה שאומרים הליכודניקים החדשים לבין מה שאומרים הליכודניקים הישנים?

גונוזו, ישנן מספיק דרכים לבדוק האם המתפקד אכן ליכודניק בכל רמ"ח איבריו או סתם סוס טרויאני.

מתכוונים לבדוק למשל התבטאויות ופוסטים בפייסבוק, הצבעות בעבר(בבחירות), לשאול פשוט מה העמדות של המתפקד בנושאים המדיניים וכהנה וכהנה בדיקות.

צריך להבין שלא מדובר פה בהתפקדות למפלגה שבקושי עוברת את אחוז החסימה כמו מרצ, אלא למפלגת שלטון כמו הליכוד, שזוכה בקולות הציבור שוב ושוב בזכות, בראש ובראשונה, העמדה המדינית והפוליטית. מליון איש מצביעים למפלגה הזאת. זה לא צחוק ואי אפשר להכניס כל שמאלן שישמש סוס טרויאני בתוך האימפריה הזאת.

הליכודניקים החדשים מדברים רק על הנושאים החברתיים-סוציאליים ונמנעים מלהגיד מה עמדתם הפוליטית והמדינית. לכן ההמנעות הזאת בעצם אומרת שהם בכיף יתנו את יהודה ושומרון לערבים, יתקפלו לקווי 67’ ויסירו את הסגר מעל עזה. וזה לא יקרה בליכוד. אולי במרצ.

אם הם באמת היו ימניים כמו שהליכוד דוגל הם היו מצהירים בריש גלי.

(Shusaku) #4642

טיטי, התגובות שלך מביכות. חוץ מלצעוק מפלגת שלטון וסוס טרויאני אתה לא עושה הרבה.

האם כל ועד העובדים של התעשייה האווירית עומד בקריטריונים שלך? מה עם וועד בעלי הרישיונות למוניות?

ברור שיש קבוצה מסויימת בתוך הליכוד שלא אוהבת את נתניהו ואת המדיניות שלו.

זה לא מעניין כי כל אלה שמתנגדים לנתניהו לא באמת משפיעים וחוץ מלהתראיין בתחנות רדיו נגד ביבי הם לא יכולים להזיק. הליכוד תשאר מפלגה ימנית מרכזית חזקה ויציבה שתנהיג באחריות ובנחישות את ישראל.

(ganjo) #4645

דף המסרים של הליכוד נשמע קצת מגוחך… אם הם לא אומרים משהו זו הוכחה שהם חושבים אחרת למרות שהם מעידים שהם לא. בליכוד הנוכחי אין מקום לריבלין למרידור לבגין ללבנת ללבני… או הזדהות מוחלטת עם מתניהו ועסקניו או בוגדים עוכרי ישראל גייס חמישי

תאמין לי שהחשדות בליכודניקים החדשים לא נובעים סתם וחלק מהם הם באמת שמאלנים. בדקו התבטאויות של חלק מהם ודעותיהם בפירוש הם של מפלגת העבודה ולא של הליכוד(שהיא מפלגה ימנית).

אגב לקחתי בחשבון שצורת ההתנסחות שלי תשמע כמו דף המסרים של נתניהו אז אני מתנצל, פשוט זה באמת ובתמים מה שאני חושב. וזה יצא כמו בדף המסרים, כנראה.