אופניים :: עונת 2017 :: פרום זוכה גם בוואלטה ומשלים דאבל היסטורי! קונטאדור פורש

(שי) #101

כולם ירכבו היום הכי טוב כי אי אפשר לתקן ומקומות 2-7 ינסו לפרוץ קדימה. פריצות כאלו יפרקו את דיסקברו ואולי יעברו גם את ארמסטרונג.

פחחח…

מי שראה את הכתבה על הגנטיקה של ארמסטרונג בסדר עולמי - יבין. הבן אדם באמת סופרמן.

(Ronaldo#9) #102

הבן אדם באמת סופרמן.

מי שראה אתמול את המירוץ נגד השעון - לאנס רכב בצורה מדהימה, הקצב שלו היה מדהים.

עכשיו בפריז הם יותר מרוכזים בלהעביר דאחקות מאשר הנסיעה עצמה.

עוד מעט הוא ישתה שמפניה תוך כדי הנסיעה :stuck_out_tongue:

(ניצן10) #103

יש משהו שלא הבנתי.
איך ארמסטרונג, שזכה רק בקטע אחד בטור, אתמול, ניצב במקום הראשון במרחק 4.30 דקות מאיבן באסו?
לפי זכרוני יש כאלה שזכו כבר ב-3 קטעים.

(Lavi Batis) #104

המיקום בטור נבחר לפי הזמן המצטבר שכל רוכב השיג מהרוכב השני.

הסבר: נגיד ורוכב א’ השיג את רוכב ב’ בקטע אחד ב4 דקות. (רוכב א’ סיים ראשון ורוכב ב’ סיים שני).
בשני הקטעים הבאים רוכב ב’ הגיע ראשון אבל במרחק של דקה ושתי דקות מהרוכב א’.

כפי שאתה רואה, בזמן המצטבר, רוכב א’ זוכה.

(ניצן10) #105

נראה לי שהבנתי :smiley: ::slight_smile:

(ג'ון הקטן) #106

אין ספק לאנס הוא הגדול מכולם
תזכרו מה אמרתי:שנה הבאה אלכסנדר וינוקורוב לוקח-יש לו את הפוטנציאל והוא יעשה את זה.

(Dimgold) #107

אין ספק לאנס הוא הגדול מכולם
תזכרו מה אמרתי:שנה הבאה אלכסנדר וינוקורוב לוקח-יש לו את הפוטנציאל והוא יעשה את זה.

(Haifa Til'l i Die) #108

ממש לא נראה לי.
לפי דעתי הגיע זמנו של יאן אורליך לחזור אל המקום הטבעי שלו -אלוף הטור.
איבן באסו ייתן את הפייט הקבוע בהרים אבל לא נראה לי שאחרי פרישתו של לאנס, מישהו יגנוב לאורליך את ההצגה.

(ג'ון הקטן) #109

ממש לא נראה לי.
לפי דעתי הגיע זמנו של יאן אורליך לחזור אל המקום הטבעי שלו -אלוף הטור.
איבן באסו ייתן את הפייט הקבוע בהרים אבל לא נראה לי שאחרי פרישתו של לאנס, מישהו יגנוב לאורליך את ההצגה.

אולריך היה פשוט גרוע בטור הנוכחי,למרות שהוא הצליח בסוף איך שהוא להגיע לפודיום זה ממש לא הגיע לו,הוא לא ניצח אף קטע(ואפילו לא היה קרוב) והוא לא איים על ארמסטרונג אפילו לשנייה.
אם אתה שואל אותי (אתה לא אבל אם) אני משאיר את וינוקורוב ונותן לו להוביל את טי-מובייל שנה הבאה (ולא לשחרר אותו ולאבד את הרוכב הטוב ביותר שלה) ולהעיף את אולריך לעזאזל או לתת לו להיות רוכב משני.
דיי יאן אולריך זה כבר פאסה.

נ.ב וזה בלי שהזכרנו את באסו וראסמוסן שיש להם את היכולת (עם קצת שיפורים) להתחרות שנה הבאה על התואר.

(Lavi Batis) #110

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=7&id=767444

:-\

(Hristo Stoixkov) #111

לביא, אתה יודע שזה בולשיט.

לאנס כבר אמר: הוא ערך אלפי בדיקות סמים במהלך הקריירה שלו ואף לא דיקה אחת הייתה חיובית. הל’אקיפ סתם מחפש את ארמסטרונג כדי לעשות כותרות.

(Lavi Batis) #112

ברור שאני מסכים איתך שזה בולשיט!

אני אף פעם לא חשדתי בלאנס. הסמיילי היה מיועד לעיתון שרק עושה רעש.

(Rosicky) #113

לא מוכרחים לרוץ ולהגיד שברור שזה בולשיט, סך הכל אני מניח שאף אחד מאיתנו לא עשה התמחות במעבדת סמים, אבל צריך לזכור כמה דברים, ואת זה אומר בנאדם שלא סובל את ארמסטרונג, האופי שלו, סגנון הרכיבה שלו או הטקטיקה הספורטיבית שלו -

1. לא היה ספורטאי בהיסטוריה העולמית, קבלו תיקון - אדם בהסטוריה האנושית, שנבדק לסמים יותר מלאנס ארמסטרונג. ב5 חודשי הקיץ (עונת הרכיבה המקצוענית בUCI) ארמסטרונג משתין בכוס בסביבות ה…100 פעמים. לא מגזים.

מה זה אומר? שאו שאין על ארמסטרונג כלום, או שהוא מקדיש את כל הונו ומעמדו להסתרה בלתי אפשרית לעינינו של הנושא, דהיינו נעשה כאן מאמץ שטרם נראה בתולדות האנושות לפתח סם בלתי-נראה.

אני מניח שכולכם תסכימו שהאופציה השניה היא לא סבירה במיוחד. מצד שני, גם היכולת של ארמסטרונג, קיבולת הריאות שלו וקצב שריפת האנרגיה שלו לא ממש מתקבלת על הדעת :wink:

וברצינות, זה הל’אקיפ, יש לו יותר פרסומים על סמים אצל ארמסטרונג מאשר אייטמים על הגלקטיקוס הצהובים ביציע העיתונות. כנראה שזה לא רציני.

(Totti 10) #114

אין ספק שארמסטרונג נקי. פשוט מגעיל הלינץ’ הזה שכל התקשורת והעיתונאות העולמית, ובראשה הל’אקיפ, שמחפש כל דרך לבטל את הזכיות של ארמסטרונג בטור דה פרנס.

אני מתחיל להבין את לאנס שהוא מתעצבן מכך כבר. הבנאדם משנת 1999 עובר בדיקות סמים למיניהם ותמיד יוצא נקי, וכעת (כמו בכל שנה) מאשימים אותו בשימוש בחומרים אסורים.

אני לא מבין, מה קשה להם לקבל את העובדה שלאנס ארמסטרונג הוא הרוכב הטוב בהיסטוריית הטור דה פרנס? חייב להמציא תירוצים כמו שימוש בסמים לכך? פשוט אי אפשר להבין את התקשורת של היום. בושה מה שעושים ללאנס.

(ג'ון הקטן) #115

הקפצה!

לאחרונה הודיעו מארגני הטור דה פראנס שהטור של 2007 יפתח…בלונדון.

(oded) #116

טור דה פראנס 2006 יוצא לדרך

האם באסו יוסיף את הטור לניצחון בג’ירו?

חברים, בשבת מתחיל הטור דה פראנס, ואני שמח מאוד לומר שבניגוד לשנים קודמות, השנה הוא צפוי להיות תחרותי. אמנם בשנים שעברו אפשר היה ליהנות בצפיה באחד מגדולי הספורטאים אי פעם, אבל מבחינתי, אין כטעמה של תחרות ספורטיבית אמיתית. נראה כמה יצא לי באמת לחזות ואולי להתרשם מהאווירה בצרפת (אם כי אני אעזוב את צרפת לפני השלבים המעניינים באמת בהרים). השנה, מסלול הטור עובר בצרפת בניגוד לכיוון השעון, כך שקטעי הפירנאים יבואו לפני קטעי האלפים, שיהיו קרובים מאוד לסיום המרוץ. אני מקווה שזה רק יעזור למתח.

הפייבוריט שלי הוא איוון באסו, בעיקר על סמך היכולת שלו מהטור הקודם ועל סמך העובדה שבשנה שעברה נדמה היה לי שאולריך לא קיבל מחבריו לטי מובייל את התמיכה שלה הוא ציפה. בכל מקרה, לא נראה לי שלאולריך נשארו עוד הרבה טורים לתת. אבל כאמור, השנה, סוף סוף, הכול יהיה שונה. נראה כמה כותבים נוספים יתעניינו בו מלבדי בשנה של מונדיאל, אבל אתם צריכים לזכור שכל הקטעים המעניינים יגיעו לאחר משחק הגמר.

למעוניינים, ריכוז לינקים קצר שייתן לכם קצת מידע ויכולת להיכנס לאווירה:

האתר הרשמי:

לינקים לסיקור של יאיר בן עמי בהארץ, בתקווה שימשיכו לתפקד (הייתי נותן לינק לוואלה!, אבל יש שם רק חלק אחד מהשלושה):

המסלול והקבוצות:
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=732695&contrassID=2&subContrassID=8&sbSubContrassID=0

המועמדים לניצחון:
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=732693&contrassID=2&subContrassID=8&sbSubContrassID=0

על מה שנשאר מדיסקברי צ’אנל והמנהל האגדי שלה:
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=732694&contrassID=2&subContrassID=8&sbSubContrassID=0

(ג'ון הקטן) #117

יאן אולריך הורחק מהטור דה פראנס אחרי שנזרק עי קבוצתו טי מובייל בגלל חשד לשימוש בסמים.

לכתבה של יורוספורט

עריכה: הרגע קראתי שגם איוון באסו שזכה בג’ירו השנה,בחוץ!
בגלל אותו חשד לשימוש בסמים.

עכשיו באמת קשה לי לראות משהו שיעצור את אלכסנדר וינוקורוב מזכייה בטור (אולי ראסמוסן,אבל גם את זה קשה לי לראות).

(ג'ון הקטן) #118

קבוצתו של אלכסנדר וינוקורוב החליטה לפרוש מהטור הנוכחי בגלל פרשיות הסמים שבהם מואשמים חברי הקבוצה . :frowning:

(Caesar Adriano) #119

טור דה פראנס 2006: הטור המסומם.

לאנדיס בושה.

כל הענף הזה רקוב מהיסוד.
רוב הרוכבים משתמשים בחומרים אסורים, וגם המארגנים יודעים את זה.

(Pessotino) #120

אני לא יתחיל לסכם עכשיו את הטור, זה יקח לי הרבה זמן, אבל למרות שאני רואה שהחשיפה פה לתחרות הקשה בעולם נמוכה ביותר, אני ירשה לעצמי להגיד שזה היה הטור הטוב ביותר שלי יצא לראות, ועובדתית הטור הצמוד ביותר בכל שנותיו (למעלה מ-100 שנה).

בכל אופן, למי שכן ראה את הטור, ואת הרכיבה הפנונמלית של לאנדיס בקטע ה-17, אחרי שבקטע ה-16 הוא היה באפיסת כוחות ובקושי סיים, היה ברור שמשהו פה מסריח. הוא לא היה יכול לבצע רכיבת סולו כזאת נדירה אחרי שכמעט סיים את המירוץ באלפים רק יום לפני זה. אני רק יכול להצטער על כך שלא גילו את התוצאות מיד אחרי אותו קטע, ואז היה סיכוי טוב לאנדריאס קלודן להלחם על החולצה הצהובה. לא נורא, לפחות אמריקאקי לא זכה. מזל טוב לפריירו.