אופניים :: עונת 2017 :: פרום זוכה גם בוואלטה ומשלים דאבל היסטורי! קונטאדור פורש

(Paul Heyman) #320

:cry:

מישל סקארפוני נהרג בתאונת דרכים.

מקור

(Colombian Cowboy) #321

עצוב, עצוב, עצוב.

איזה חדשות רעות לרוכב הנהדר הזה. משפף פוסט של יאיר בן עמי הפרפורמה בישראל בכל הנוגע לענף.

מיקלה סקארפוני - נדרס למוות.

מנצח הג’ירו 2011 ואחרי שרק אתמול סיים במקום ה- 6 בקטע האחרון של “Tour of the Alps” ושישי בדירוג המצטבר בסופי, הספיק לשוב לביתו, לצאת לרכיבת שחרור ולהידרס למוות על ידי נהג משאית שלא הבחין בו.

סקארפוני הגיע לטור של האלפ (שנקרא פעם “ג’ירו דל טרנטינו”) בכושר שיא ולאחר שהתבשר כי יהיה המוביל של קבוצת אסטנה בג’ירו, לאחר שפאביו ארו נפצע בברכו.

הוא הפגין יכולות מרשימות ואף הוביל לאחר ניצחון בקטע הראשון.
בשנה בה הוא ניצח בג’ירו הוא גם ניצח במרוץ הזה.
סקארפוני היה בן 37.

הוא רכב כמקצוען בדרג הבכיר משנת 2002 וירד לדרג שני למספר עונות, לפני שחזר לדרג הראשון בשנת 2011, השנה בה במדי קבוצת “מארידה” סיים שני בג’ירו והוכרז כמנצח לאחר פסילתו של קונטאדור.

בוידיאו - הניצחון האחרון של מיקלה סקארפוני - יהיה זכרו ברוך.
https://www.youtube.com/watch?v=R0EZoAwPLWU

מוכרח להוסיף כאן עוד וידאו מהג’ירו שנה שעברה אחרי קטע 20 בו סקארפוני קרע את התחת בשביל ניבאלי.

ניבאלי מחבק את סקארפוני וואלוורדה מצטרף.

יהי זכרו ברוך.

עוד תמונות של החברים הטובים סקארפוני וניבאלי מהג’ירו האחרון.

עוד שחקן הלך לעולמו :: על טרגדיות בספורט.
(Colombian Cowboy) #322

שבוע הארדנים (אמסטל גולד, פלאש וולון, ליאז’-באסטון-ליאז’) מסתיים כשהיום התקיים המהדורה ה 103 של הליאז’ באסטון.

באמסטל גולד ניצח פיליפ ז’ילבר כשהוא עוקף על המטרים האחרונים את קווטקובסקי - הפולני הנהדר של סקיי - שיצא לספרינט קצת מוקדם והתעייף שניה לפני הזמן. אלבסיני השלים את הפודיום. בהמשך התברר שז’ילבר סחב פציעה מתאונה שהתרחשה קודם ורכב פצוע כל הדרך אל הניצחון. מדהים!! כמובן שהוא פרש משני המירוצים האחרים לצערו.

הפלאש ואלון היה שוב (ושוב ושוב. פעם חמישית בקריירה ורביעית ברציפות!!) של אלחנדרו וואלוורדה הסוגר את קיר הסיום בספרינט בעליה כמו שרק הוא יודע לעשות. אבסלוטי.

פלאש ואלון 2017

המירוץ היום שהוא החשוב מבין כל השלושה ואחד מחמשת המונומנטים - נפתח עם טקס לרוכב של אסטנה (כובדו בשורה הראשונה קבוצת אסטנה) מיקלה סקארפוני שנדרס למוות אתמול. רוכבי אסטנה נראו דומעים וכך גם אני מבפנים.

מפה לשם וואלורדה משלים דאבל נהדר (לא בפעם הראשונה) כשהוא בשבוע הקרוב יחגוג 37!! שוב עליה בסוף שוב דן מרטין תוקף (עד מתי לנסות להיות הראשון שפורץ? בטור, בפלאש ואלון, היום, אני מתחיל לחשוב שהוא אוהב את מקום 2 יותר מלנצח), ושוב אלחנדרו הגדול לא סופר אותו ממטר וחולף על פניו בדרך לארבע פעמים ניצחון בליאז’-באסטון-ליאז’. מדהים ומפעים!!

הנה הקילומטר האחרון…

הכוכב של העונה עד כה - אלחנדרו וואלורדה באלמונטה (מאחור דן מרטין מקוויק סטפ). ללא מתחרים!!

וכך מסתיים השלב הראשון של העונה ונפתחת לה עונת הגראנד טורס!! לא יכול לחכות כבר…

(Colombian Cowboy) #323

בקושי זמן יש לי, אז למי שעוקב אחר הענף המופלא הנה טור שלי על הקטע ה16 שהיה אתמול. תהנו!!

http://debuzzer.com/buzz/80277/

ביי עד לפעם הבאה…

(Colombian Cowboy) #324

אין לי הרבה זמן, אבל אחרי ג’ירו צמוד ומטורף התחיל בשבת הטור דה פראנס 2017 ואין קול ואין קשב??

הנה כמה מילים שכתבתי לפני יומיים…

http://debuzzer.com/buzz/81024/

(Paul Heyman) #325

(מצטער על השליליות דן)
בואנה זה אמיתי זה?

למה לעזאזל זה צריך להיחשב “ספורטיבי” או “נכון” שרגליים של ספורטאי יראו ככה?
זה מזעזע ברמות על.

זה ממש גורם לי לחשוב: “ברור שהם משתמשים בסמים כולם שם - פאקינג תראה מה הולך שם עם הגוף שלהם”.

זה פשוט לא הגיוני שרגליים של ספורטאי יראו ככה ואולי כדאי באירגון שם לחשוב על הענף שלהם מחדש ועל מה צריכות להיות הדרישות מרוכב אופניים. לי אישית לראות דבר כזה לא מעורר שום תחושות של “איזה ספורטאים הירואים” ו"זה ענף כל כך תחרותי וקשה שאני רוצה להתחיל לראות ולעקוב אחריו"; זה רק גורם לי לרצות לשמור כמה שיותר מרחק מהטירוף הזה.

(Colombian Cowboy) #326

שטויות במיץ. כך לא נראות רגליים של רוכב אופניים בטח לא אחרי הקטע בו צולמה התמונה (קטע 16 ההררי).

האופציות הן,

1. עבר על הרוכב משהו. לא השתמש בסרגל המאמצים שלו נכון, לא אכל נכון, התייבש, הצטנן, וואטאבר… וכך הגיע לכזו תוצאה. (ראיתי אותו רוכב יופי היום, כך שבוא נגיד - האופציה הזו בסיכויים של 0.099)
  2. חירטוט. פוטושופ יודע לעשות יופי של עבודה בכל הנוגע להקצנה, הנה דוגמה טובה.
  3. האופציה המסתברת ביותר, אור. כאחד המתעניין בצילום (מלמעלה אך מתעניין) אפשר לעשות עם האור והחושך דברים מטורפים… ואם כן, קרדיט לצלם!

בחר אחת מהאפשרויות. אך זכור משהו, אם כך היו נראים רגליים של רוכב אחרי יום רכיבה לא היה לו סיכוי לרכב למחרת בקצב הרכיבה הסטנדרטי. שום סיכוי!

(Paul Heyman) #327

אני ממש מקווה שאתה צודק דן,

כי התמונה היא מפוסט אישי של אחד הרוכבים בטור בשם פאבל פוליינסקי (Paweł Poljański) והנה קישור לפוסט המקורי:

בגלל זה לחשוב שהוא ספציפית בשביל איזה פוסט סתם בפייסבוק טרח והתעסק עם פוטושוט וזוויות צילום עם תאורה מיוחדת וכו’…

אני פשוט אסכם ואגיד שאני מאוד מקווה שהתמונה הזאת היא לא ראי הענף והמצב של הספורטאים בו.

(Colombian Cowboy) #328

@Paul_Heyman

דני, מיוחד בשבילך…

(Colombian Cowboy) #329

קטע 21 בטור דה פראנס היום יתקיים כבמסורת הטור דרך השאנז אליזה.

כריס פרום הבטיח את ניצחונו בנג"ש אתמול במרסיי ולוקח את השלישי ברציפות והרביעי בסך הכל.

בכך מסתיימים להם שלושה שבועות של עונג צרוף. הגראנד טור הבא - וואלטה אספניה - יחל ב23/9.

(Colombian Cowboy) #330

פרום משלים דאבל היסטורי וזוכה גם בוואלטה אספניה!

קונטאדור פורש בקלאס עם הצגה בקטע 20 בטיפוס על האנגלירו.

כמ מילים שכתבתי על זה… תהנו.

http://debuzzer.com/buzz/82944/