אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(Eli Salem) #2971

אני חושב שאחרי שינסקה נקמורה צריך להגיד מזל טוב לכותבים של הWWE , כאחד שלא מכיר את אוסקה הבנתי שיש עליה הייפ רציני ושהיא ממש טובה בזירה או משהו כזה , האמת שציפיתי למשהו דומיננטי אבל זה לא קרה

מוזר לי שהכותבים לא נתנו לאוסקה פוש של מפלצת על ההתחלה , היה לאמה בTLC יותר מדי אגרסיביות והיא נכנסה בה לא קצת , מעבר לזה שחשבתי שהקרב יגמר מהר אבל זה היה קרב ארוך ואוסקה לא נראתה מיוחדת בכלל , כנל לגבי הקרב השני שלהן בRAW
בכלל זה רק אני או שהיפנים פשוט לא מרגישים שזה זה?
לא שינסקה ולא אוסקה מעניינים מספיק ובאמת בעולם של הWWE אין לי שמץ מה מתלהבים מהם

(ItamarLA) #2972

אלי, עם קריאייטיב ובעלים כמו וינס, גם קני אומגה או קאזויצ׳קה אוקאדה ייראו מביכים, מה לעשות. תראה את אסקה באינדיז, מתאבקת מדהימה. אני מסכים לגבי שינסקה שהוא אוברייטד, הוא לא הצדיק בשיט את כל ההייפ שהוא בא איתו מיפן, אבל מחוץ לWWE היו לו קרבות מדהימים.

https://youtu.be/UOkXGgJwmVk שינסקה נגד סטיילס , בטוח שתשנה את דעתך אחרי שתראה את הקרב הזה. לגבי אסקה, כל מתאבק טוב נהרס בWWE , היו מעטים שהצליחו לממש את הפוטנציאל, והיא רק בתחילת דרכה ברוסטר הראשי.

(ItamarLA) #2973

ג׳ינדר נפצע, בעקבות כך סטיילס הוא האלוף החדש, כמובן שהאחרון הרבה יותר ראוי לזה והוא צריך לזכות באליפות הזאת בזכות, ולא בגלל החלטה שהתקבלה ברגע האחרון בגלל שג׳ינדר פצוע. בכל מקרה התוכניות הבאות יכוונו את כולנו לקראת סירייס