אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(Paul Heyman) #2951

RAW

• אז השבוע הם חזרו לבאר של ג’ייסון ג’ורדן “הבן של” אחרי שבועות שבו התעלמו מהנקודה הזאת ונתנו לו פשוט להראות יכולות בזירה (דבר שעבר יחסית בסדר, בטח שיותר טוב מהשבועות הראשונים אחרי ה"חשיפה" הגדולה). תראו, זה אופרת סבון, אבל ממש אופרת סבון חמורה כל הסיפור הזה; ואם את התקופה הזאת בהתאבקות מכנים כרגע “Reality Era” אז סיפורים מהסוג הזה בסביבה של ההתאבקות כרגע, יוצאים מאוד מאוד מצועצעים. אבל קורט אנגל נותן לזה את כל מה שהוא יכול, אז נראה… אני עדיין מקווה שבשלב מסוים זה הכל יתגלה כשקר ופניית ההיל של ג’ורדן תהיה העובדה שהוא התקדם על חשבון הנאיביות של אנגל. עד אז… יש לנו לפחות את המיז ששוב פעם רוצח על המיקרופון. אז זה המיז מול ג’ייסון ג’ורדן, אני יכול לחיות עם זה; נראה לאן זה יתקדם.

• סוף סוף החלטה טובה בהקשר לביילי. להחזיר אותה אל מול הקהל הביתי של שלה (היא מסאן חוזה) הייתה בחירה ממש טובה, היא קיבלה פופ ענקי (ולא הבוז הצורם שהיא קיבלה לפני הפציעה שלה). אני יכול אפילו להבין את ההחלטה להוסיף אותה אחרי הלילה לקרב האליפות. Hurra אחרון לכולן שם לפני שאוסקה מגיע ומנצחת את כולם אחת אחרי השנייה. הפרומואים של אוסקה ממשיכים להיות פנומינליים.

• אתם יודעים, על הנייר - דיוויזיית זוגות עם אמברוז ורולינס, ההארדיז, שיימוס וסזארו, ואנדרסון וגלואס - אמורה להיות מדהימה. ובאמת ברמת ההתאבקות בזירה, הקרבות שלהם הם פנטסטים. אבל זה לא להאמין שלא מצליחים לספר סיפור אחד טוב של פיוד בין כל הקבוצות האלו. ומהצד השני בסמאקדאון יש לכם את בערך הניו דיי והאוסוז בלבד (בריזאנגו שם אבל לצערינו לא מתייחסים אליהם בזירה, ובנג’מין וגייבל רק מתחילים) אבל הפיוד שלהם הוא כל כך רותח שלא אכפת לאף אחד שהם ממשיכים להילחם ביניהם (עוזר שיש להם כימיה מטורפת וכל הקרבות שלהם מטורפים גם כן). בהקשר לקרב המשולש השבוע - עבודת התאבקות מדהימה של כל המתאבקים, אין מה להגיד.

• ה"דיון" בין סטרומן ללסנר היה מה שזה היה צריך להיות. לא משהו מיוחד, אבל גם לא היה נדרש משהו יותר מזה. הקרב הזה מוכר את עצמו עוד לפני שהשניים האלו בכלל עמדו אחד מול השני בזירה בלילה אחרי סאמרסלאם. עכשיו רק נשאר לראות את הקרב עצמו.

• קצת חבל שהפרומו הכי טוב של ריינס בכל הסיפור הזה הגיע כשסינה לא היה מולו בזירה. אחרי הירידה על ההשעייה של ריינס על שימוש בסמים (זה היה על תרופה לשמירה על ריכוז אגב, רק למען הסדר הטוב), התשובה של ריינס השבוע עם ההזכרה של אלכס ריילי (שדיבר הרבה אחרי ששוחרר מה-WWE שהסיבה העיקרית לשיחרור שלו היה ג’ון סינה) הייתה מעולה. ההכנסה של הרוק והפרומואים של סינה עליו בזמנו הייתה גם חמודה אם כי מעט צפוייה, אבל סתם הערה קטנה… NM בראשון הקרוב בלילה הולך להיות בלוס אנג’לס… איפה שהרוק מתגורר…cough cough…

• פרידה הולמת ומכבדת במהלך כל הערב לזכרו של בובי “The Brain” הינן.

• אני חושב שוינס מקמהאן פשוט נהנה לראות את אנזו אמורה מקבל מכות. #ThankyouStrowman #ThankyouNeville

• עוד נקודה מהירה, אני כבר לא מתבייש בזה: אליאס סמסון הוא פשוט אדיר.

סיפור מתפתח בימים האחרונים עם משפחת רודס.

להזכירכם, הבן הצעיר קודי רודס (סטארדאסט) עזב את החברה שנה שעברה אחרי שנים של תיסכול מהמעמד שלו וחוסר הנכונות של האנשים מאחורי הקלעים לתת לו להתפתח.

עכשיו, אתמול ה-WWE הכריזו שהם הולכים להחזיר מוטיב ישן לאירוע לייב של סמאקדאון בדצמבר, הם מתכוונים להחזיר את ה-Starrcade, שמי שיצר את האירוע הזה עוד בשנות השמונים היה אביהם של קודי ודסטין רודס - החלום האמריקאי דאסטי רודס.

ההחלטה הזאת עוררה קצת כעס אצל הבן הצעיר, קודי ומשפחתו (שמאז העזיבה שלו נהפך לבין הכוכבים היותר פופלריים וגדולים באינדיז), וגם קודי וגם אישתו ברנדי הוציאו הודעות בטוויטר:

אישית אני לא מבין את הכעס פה. רק בגלל שהאירוע נוצר על ידי דאסטי, עכשיו ל-WWE אסור להשתמש בזה מתי שהם רוצים (הזכויות הם שלהם)? אבל ניחא.

התגובה של מייקל הייז לא איחרה להגיע:

גולדאסט (דאסטין רודס) גם כן הגיב אחרי זה:

ולבסוף, ההארדיז הגיבו גם כן:

עכשיו נחכה לעידכונים בעתיד. בכל מקרה, זה לא ידוע אם זה יהיה אירוע לייב סגור (House show) או אירוע לייב מיוחד שישודר למשל בנטוורק כמו אירועים דומים בעבר כגון Beast in the East או Roadblock המקורי.

(Paul Heyman) #2952

SMACKDOWN

• לא התוכנית הכי מרתקת בעולם, אבל אני מניח שאין דרך שלא תהיה הרגשה של נפילה אחרי התוכנית המעולה של שבוע שעבר.

• אני שמח בכל זאת שנתנו את המיין איוונט של התוכנית לנשים; פעם היינו מתלוננים שאם כבר אין קרב מיין איוונט ענקי של ה-Heavyweights למה שלא לתת תשומת לב לדיוויזיות אחרות כמו הזוגות או הנשים. ואנחנו רואים את זה קורה יותר ויותר לאחרונה וזה צעד מבורך.

• שארלוט חזרה אחרי תקופה קשה מבחינה אישית והיא נראית גם קצת בצורה צינית (עם נסיבות מהחיים האישיים) מוכנה לחלוטין לפוש ענקי בתור בייבי פייס. אז כאמור, זה קצת ציני להשתמש בעובדה שכולם יודעים שאבא שלה היה מרחק נגיעה ממוות אבל כאמור להתעלם מזה יהיה מטומטם, כי כמו שכרגע אמרתי - כולם יודעים מזה. אז למה לא - הוא חיי וריק פלייר יהיה הראשון שירצה שישתמשו בזה בשביל לקדם סיפור. הקרב המרובע היה אומנם קצר אבל דיי נחמד.

• הרבה מקומות בהם שום דבר לא קרה ודברים רק זזו כמו מילימטרים לקראת ההתפתחויות שלהם (אני מניח ששומרים דברים לאחרי NM כשהפוקוס יהיה לחלוטין על סמאקדאון ו-HiaC). זה כולל קרב על חגורת אליפות ארה"ב שזה נראה שיהיה AJ סטיילס מול בארון קורבין וטיי דילינג’ר (יכול להיות דווקא קרב סופר כיפי), האוסוז מול הניו דיי (הלוואי שאותם יכניסו לתוך HiaC, כי הפיוד הזה לחלוטין מגיע לו סיום גרנדיאוזי בתוך הכלוב); והקרב שנראה שיקרה בסופו של דבר בין דולף זיגלר לבובי רוד, כי כל העניין הזה עם הכניסות יהיה חייב להוביל לבסוף לכניסה Glorious. אגב בובי רוד…

• מקום אחד שבברור רואים את החוסר תיכנון המוחלט של ה-WWE זה עם בובי רוד. אז ברור שאין להם תוכנית מידית להכניס אותו לקרב אליפות וברור שהם בונים אותו לקראת פיוד ראשון עם דולף זיגלר כדי Get him Over (לא יודע כמה הוא באמת צריך את זה אבל נגיד, יותר מ-80% מהקהל של ה-WWE לא בהכרח רואה NXT אז אני מבין את הפואנטה). אבל לא היה יותר הגיוני אז קודם כל לבנות את כל הסיפור הזה של זיגלר ואז לתוך זה לעשות את ה-Debut של בובי רוד? במקום זהוא כבר עשה את הבכורה שלו, ואז נעלם מטלוויזיה לגמרי עד שמסיימים עם הבנייה של זיגלר…

• העניינים של שיין וקווין אוונס נשמרו למינימום, אבל הפרומו של שיין היה קצר ולעניין ועבד יפה והוא עובד מעולה כרגע בתור בייביפייס (אין מה להגיד) והפרומו של קווין אוונס מוכיח שוב פעם כמה הבן אדם הזה מעולה בפרומו, הוא יודע לסובב משפט ורעיון בצורה שלחלוטין נשמעת הגיונית גם אם היא לא באמת הגיונית.

• אז הכיוון של ההייפ ברוז זה לא פניית היל ובגידה של אחד מהם נגד השני כמו שזה נראה בכמה זמנים בחודשים האחרונים, אלא לפניית היל של שניהם ביחד. אתם יודעים מה, הם הצליחו לתפוס אותי עם הקטע שלהם מאחורי הקלעים בתוכנית הזאת. אני ממש מסוקרן לראות את זה קורה עכשיו.

רגע מאוד יפה של רומאן ריינס.

קשה להתווכח עם העבודה שה-WWE עושים עם הקהילה ובמיוחד עם Make A Wish Foundation. הפעם הסיפור מגיע מאוהד חולה מחלה קשה שהחלום שלו התגשם כשהוא בילה את כל היום ביום שני ביחד עם הסופרסטאר האהוב עליו -רומאן ריינס. לבסוף אחרי RAW והקרב האפל שהיה אחרי התוכנית (רומאן ריינס מול ברון סטרומן בקרב רחוב כדי לשלוח את האנשים שמחים הביתה), ריינס ירד מהזירה, הוריד את הכפפה שלו ונתן אותה לאוהד הזה בזמן שהוא לחש לו מילים של עידוד ואמר לו שעכשיו “הם אחים”. האוהד התרגש בבירור. אז בהחלט כל הכבוד איפה שזה מגיע, ופה זה לגמרי מגיע. הנה הסרטון:

(LIOROM12) #2953

שתי התכניות היו די מאכזבות, או לכל היותר למל"מיות בעיניי.

יש תחושה ש-NM יהיה אירוע שנזכור עוד שנים. נקווה לא להתאכזב.

כמה טוב שיש NXT :raised_hands:

(sh4rky) #2954

מישהו שם נדפק לחלוטין. הכנעה באמצע הזירה ו- 4 פינישרים של ג’ון סינה כולל אחד מהחבל לא מספיקים להכניע את רומן ריינס?
אפילו דה רוק ואוסטין בשיאם לא קיבלו כזה סופרמן בוקינג. באמת שנמאס והם עברו כל גבול.

(LIOROM12) #2955

NM עמד בציפיות בענק מבחינתי.

פתחנו את הערב עם קרב סולידי על ה-IC. הקרב התנהל ונגמר כצפוי, אבל בוצע כמו שצריך.

הקרב של בריי ופין באלור היה כנראה הטוב ביותר שלהם(בגלל מה שקרה לפני הקרב היה ברור לגמרי שפין יינצח, אבל היה אחלה של קרב). אין שום דבר שאמור למנוע את ההפרדות של שני הצדדים לכיוונים יותר טובים.

קרב הזוגות - אדיר. לא ברור איך סזארו הגיע למצב שהוא איבד את השיניים ממהלך שכזה, אבל זה הוסיף קצת לדרמה. קרב הזוגות הטוב ביותר של 2017 בינתיים לדעתי.

קרב הנשים - היה טוב ממה שציפיתי. אני חושב שכולן קיבלנו הזדמנות להראות קצת התקפה והקרב זרם טוב מאוד. נראה כאילו הכיוון הוא אלקסה ומיקי ג’יימס בהמשך(לפי מה שהיא אמרה ב RAW TALK). נראה.

אנזו אלוף ה-CW. ברמאות כמובן. אהבתי את הסיפור של הקרב, ואמנם נוויל הוא בבירור מתאבק יותר טוב, וזה גם מה שהם העבירו לנו בקרב - אבל אני יכול להבין למה הם נתנו פה ניצחון כזה לאנזו. האם זה יגרום לאנשים לראות את 205 לייב? לא בטוח. אבל לפחות הם מנסים קצת לשנות(אפילו שזה קרה רק בגלל העובדה שאנזו עצבן את כולם בחדר ההלבשה).

ריינס ניצח את סינה. בצדק. אחרי קרב מצוין, כמצופה. אחרי שסינה הצליח לתת את ה-AA השני ברצף, חשבתי שאולי הם יעשו פה טעות וייתנו לו לנצח איכשהו, אבל הם פשוט רצו להפוך את ריינס לסופר סופרמן. סינה החמיא לו מאוד ב RAW TALK ואמר כמה שינוי הוא רואה בו מאז שהתחיל הפיוד והם מנסים להפוך אותו באמת ל “The Guy” עם הניצחון על טייקר ברסלמניה והפיוד הזה עם סינה, האם הוא יקבל יחס שונה הלילה? כנראה שלא. שום דבר לא ישתנה בלי Heel Turn של ריינס.

ME - סטרומן היה יותר קרוב לניצחון ממה שג’ו הגיע, אבל בסופו של דבר לסנר שמר. מעניין אותי מאוד איך הסיפור הזה ממשיך, כי אם הפיוד נגמר ככה אז לסנר נראה כמו מפלצת שבאמת לא ניתנת לעצירה(עד שרומן יגיע כמובן :face_with_raised_eyebrow: )

(Dnlshrem) #2956

סיקור נהדר! יפורסם בעמוד הפייסבוק של ספורטאנטר. אם מעוניין בתיוג שלח את שמך בפרטי

(LIOROM12) #2957

RAW:

מי שהרגיש שה-ME היה טוב אבל היה חסר בו משהו(למשל תקיפה של כל הדיוויזיה על אנזו או סתם עוד קצת מכות מסטרומן) - קיבל את זה, אבל אחרי שירדו מהאוויר. אני גיליתי את זה רק כי ראיתי 205 לייב היום.
חבל שלא נתנו לנו לראות את זה בלייב ולצאת עם התחושה הטובה עד הסוף.
במבט כללי על הסגמנט הזה - זה בדיוק מה שרציתי שיקרה אחרי הזכייה של אנזו ב-NM. עכשיו הוא לגמרי היל שם ונוויל בדרך הבטוחה לצד הפייס שוב. בהחלט שינוי מרענן ונדרש בגזרת ה-CW.

מישהו מבין למה פין באלור ובריי וואייט ממשיכים את הפיוד? בחייאת WWE, שחררו אותנו מזה.

עוד בגזרת הדברים הלא מובנים - רומן ריינס מקבל קרב על חגורת ה-IC בשבוע הבא. נתחיל מזה שסגמנט הפתיחה היה די נחמד, וגם הקרב(והכיסוח של ריינס בסיומו) היה אחלה - אבל למה זה טוב? צריך לראות מה הם עושים הלאה.

סטרומן הגיע עצבני בדיוק כמו שציפינו והרג את קורט הוקינס המסכן(הסטריק נמשך) ואחר כך גם את אמברוז(ואת אנזו כאמור אחרי שהתכנית ירדה מהאוויר). בשבוע הבא הוא כנראה ינצח גם את רולינס, ואני מקווה שזה יוביל בסופו של דבר לעוד קרב עם לסנר, כי יש קצת תחושת פספוס אחרי הקרב ב-NM.
אהבתי מה שעושים עם אמברוז ורולינס. בין אם זה יוביל לפירוק ובין אם זה סתם בשביל הבידור, זה נחמד ביותר.

בגזרת הנשים - אז הפיוד הבא של אלקסה יהיה באמת עם מיקי ג’יימס. יכול להיות שיהיה נחמד לראות את מיקי זוכה בעוד אליפות, אבל בסופו של דבר אלקסה צריכה לצאת מפה עם החגורה.
קיבלנו קצת קרעים בין סאשה לביילי לפני קרב הזוגות שלהן עם ניה ואמה, אבל שום דבר בקרב עצמו והן ניצחו. אני חושב שהיל טרן של סאשה יגיע בסופו של דבר, ואני מקווה שהם ידעו להביא לנו אותו בזמן המתאים ועם סיפור טוב.

סמאקדאון:

הפיוד על חגורת ה-WWE הוא בדיחה שלא מתאימה אפילו לפיוד לואו-קארד. חסר להם שנאקאמורה לא יוצא עם החגורה מ-HIAC ומתחילים לבנות אותה מחדש לרמה הראויה. כשרואים את זה פשוט מרגישים את הירידה בעניין כלפי התכנית כולה.

אמנם לא באותה רמה נמוכה, אבל גם חגורת ארה"ב עם הסיפור של AJ - קורבין - טיי דילינג’ר ממש לא מספק את הסחורה. אין פה מה להאשים את האלוף כמובן, בניגוד להחלטה ללכת עם ג’ינדר כאלוף WWE.
אז הוכרז שנקבל את AJ נגד קורבין ב-HIAC ואני מקווה שפה הסיפור ייגמר. או לפחות יתפתח לכיוון נורמלי.

אז השינוי הדרסטי שעשו ההייפ ברו’ס זה לא להיות מתואמים בזירה. אני עדיין נותן לזה צ’אנס. ניו דיי נגד האוסוז בקרב אחרון(?) בתוך HIAC.

שארלוט קיבלה פופ ענקי בכניסה שלה וניצחה את כרמלה. אם צריך להמר מעכשיו - שארלוט מנצחת את נאטאליה ב-HIAC וכרמלה פודה את המזוודה ולוקחת לה את החגורה.

Happy Rusev Day Everybody - נראה לאן הולך הסיפור הזה.

שאפו לדניאל שחזה את זה - הסיפור ההזוי של דולף זיגלר ייגמר בפיוד עם בובי רוד. אני חושב שאם היינו מקבלים את הבכורה של רוד הלילה זה היה מטורף, אבל אני יכול להבין למה רצו להציג אותו קצת לקהל הרחב לפני(בניגוד למה שעשו עם זיגלר ונאקאמורה בזמנו).

ולסיום - קיבלנו, אחרי פרק זמן סביר, עוד קרב בין KO לסאמי זיין. זה התחיל בסגמנט פתיחה נחמד של השניים, ונגמר ב-ME עם הפסקה של הקרב אחרי ש-KO נותן לסאמי פאוור בומב מחוץ לזירה. אחרי שהוא נראה מעורער על מה שעשה, הוא מחליט להמשיך בתקיפה ושיין מגיע להצלה - ומקבל את סאמי בפנים.
הסיפור המרכזי של התכנית צובר תאוצה לקראת HIAC ואני מקווה מאוד שהם לא יפשלו פה בבוקינג בהמשך.

(LIOROM12) #2958

RAW:

אוקיי אז השבוע קיבלנו התקדמות משמעותית בחלק מהמקרים, ועוד מאותו דבר בחלק אחר:

המתקדמים:

אם איך שמכורים לנו סיפורים בתכנית אחת ולאחר מכן עוזבים אותם לחלוטין, חששתי שמה שהיה בשבוע שעבר בין ריינס למיזטוראז’ היה טיזר בלבד ולא באמת איחוד של השילד. אבל אחרי התכנית הזאת - זה הולך לקרות. הרבה יותר טוב שהכניסו לשם את שיימוס וסזארו במקום שני הליצנים(ככה ממשיכים להתייחס אליהם גם אחרי הצירוף שלהם למיז. כיאה לבזבוז הטאלנטים הרגיל בחברה). הסגמנט שסגר את התכנית באמת גרם להתרגשות. השאלה היחידה שנותרה פתוחה זה האם לברון סטרומן גם יהיה חלק פה? אם לא, אז סתם הוא קיבל שבועיים לכסח שני מתאבקים מהטופ. זה לא דבר רע, בטח שזה קורה עם סטרומן והופך את זה לאיכשהו הגיוני - אבל יש מצב שגם פה עוד יהיו שינויים.

פעם ראשונה בפיוד הארוך מדי של פין באלור ובריי וואייט - קיבלנו משהו באמת מרתק. מסתבר שסיסטר אביגייל לא מתה ונחנו עומדים לפגוש בזמן הקרוב. וואלה אם פוגעים פה בסטוריליין, יש סיכוי שהמניה של בריי תעלה שוב. יהיה מעניין מאוד לראות מה יהיה פה.

סוג של התקדמות - משום מה ניה ג’קס חזרה להיות הבסטי של אלקסה, מה שחייב להוביל בסופו של דבר לפיוד ביניהן וקרב מוזר מאוד, והגנה עליה מפני מיקי ג’'יימס. מיקי עמדה לנצח את ניה ג’קס(אחרי שניה קרעה אותה במספר הזדמנויות בחודשים האחרונים - לא שכחנו WWE) ואלקסה תקפה אותה. קורט אנגל הכריז על קרב ביניהן ב-TLC. אצל שאר הנשים קיבלנו עוד קרב זוגות, ופה נראה שסאשה ביילי שכחו לגמרי ממה שהיה בשבוע שעבר והדבר היחיד שקיבלנו פה זה הפיכה של אלישה פוקס לפייס עם הבגידה של אמה בה. ממש מעניין…:roll_eyes:

CW - עוד פעם ב-ME. הכיוון היה צפוי פה לגמרי אחרי שכל הדיוויזייה איבדה את הסיכוי לאליפות והוכנס סעיף בתכנית שאסור להם לגעת בו הפעם. אנזו על המיק היה אדיר כרגיל וסחב את הסגמנט הזה בצורה מרשימה. הבאסה היחידה היא באשר למצטרף החדש - קאליסטו. אין לי שום בעיה איתו, והרבה יותר הגיוני שהוא יהיה שם מאשר ברוסטר ה"רגיל" - אבל הייתה תחושה שאנחנו הולכים לקבל פה מישהו חדש ומפתיע. קצת מבאס, אבל התקדמות טובה.

ה"די אותו דבר":

ג’ייסון ג’ורדן שוב מצוות למאט הארדי בהיעדרו של ג’ף, והם מפסידים הפעם לגאלוס ואנדרסון.

אליאס מנצח את המתאבק המתקאמבק טייטוס אוניל וממשיך בפיוד עם הבראנד שלו. נו מילא.

סמאקדאון:

תכנית Go Home די סטנדרטית. אין הרבה מה להגיד עליה, לא קיבלנו שום דבר חדש או מעניין.

יש צורך רציני בשינויים אחרי HIAC.

(LIOROM12) #2959

רציתי לסכם את Hell In A Cell כאירוע טוב, אבל… ואז, כמו ביותר מדי אירועים בשנים האחרונות, קיבלנו ME שהותיר אותנו בתחושה שונה.

לפני שנגיע לסוף המפתיע, נלך לפי הסדר:

*פתחנו את האירוע עם קרב HIAC על אליפות הזוגות בין הניו דיי ולאוסוז, וכצפויי - קיבלנו קרב אדיר. השני בטיבו באירוע לדעתי, וזה רק בגלל החלטת הבוקינג בקרב האחרון. אחרי 20 דקות ברוטאליות מאוד, ששיקפו את זה שהיריבות בין שתי הקבוצות הגיעה לשיא - קיבלנו במפתיע אלופים חדשים. אני קצת חלוק בדעתי בקשר להחלטה הזאת מכיוון שקשה לי לראות איך שוברים את השיא שהגיעו אליו פה מכל הבחינות, ןמצד שני - שתי הקבוצות האלה עובדות כל כך טוב ביחד ויש עוד בנייה לעשות לזוגות הבאים בתור(שלטון וגייבל ככל הנראה).

*רנדי אורטון נגד רוסב - קרב לא רע, אבל למה רנדי ניצח פה? יש מחסור רציני במתאבקים הילים במיד-טופ קארד - ורוסב בהחלט יכול להיות כזה. אורטון גם ככה אובר בטירוף עם הקהל(למרות שדמות הפייס שלו כל כך משעממת), והפסד פה לא היה מזיז לו. רוסב, לעומתו - חייב להתחיל לנצח כדי לחזור להיות איום משמעותי. בינתיים המעבר שלו מ RAW לא שינה כלום, וחבל מאוד שכך.

*נאטליה נגד שארלוט - קרב טוב בין שתי מתאבקות שיודעות את העבודה בזירה. הבוקינג הבנאלי פה היה לתת את הניצחון לשארלוט ולהביא את כרמלה שתפדה את המזוודה. אבל במקום זה החליטו ללכת לכיוון אחר(או לכל הפחות קצת ארוך יותר). במהלך הזה הם אולי מנסים להפוך את שארלוט לפייס עוד יותר אהובה ברגע שהיא תחזור מה"פציעה" הזאת, אבל אני חושב ששארלוט הייתה כבר מספיק “חמה” עכשיו עם כל הסיפור עם אבא שלה. אני כן חושב שהתרחיש של שארלוט מנצחת את נאטליה ומאבדת לכרמלה בעזרת המזוודה עדיין ייצא לפועל, רק בשלב מאוחר יותר.

*אליפות ארה"ב - אז ב Kick-Off קיבלנו סגמנט קצר ובו טיי דילינג’ר מצא את דרכו לקרב על האליפות והפך את זה לקרב משולש. אני מבין את ההחלטה הזאת. הקרב המקורי בין AJ לקורבין היה מצב של Lose-Lose מכיוון שהפסד נוסף של קורבין היה קובר אותו עוד יותר עמוק(ונראה שהם החליטו לסלוח לו על השטויות שלו בטוויטר שהובילה לאובדן המזוודה שלו - ככל הנראה) והפסד של AJ לקורבין במומנטום שהוא היה בו - היה מוציא את AJ חלש איכשהו. אז הכניסו לשם את דילינג’ר שייקח את ההצמדה אחרי מהלך היל קלאסי של קורבין. היה קרב טוב ממה שציפיתי הודות למהלך הזה, אז אין תלונות פה.

*ג’ינדר מאהאל נגד נאקאמורה - עוד ניצחון עלוב לאוסף של האלוף המאיים ג’ינדר. באמת שנמאס כבר לכתוב עד כמה ההחלטה לשים עליו את החגורה פוגעת בתכנית. אם רק היו בונים את זה נכון, יכול להיות שבשלב מסוים היינו מוכנים לקבל את ג’ינדר מאהאל אלוף WWE(לא בטוח בכלל), אבל בנו את זה כל כך עקום שזה רק מזיק יותר כל שבוע.
באמת שלא אכפת לי מה יעשו אחרת, רק שיעבירו את החגורה למישהו אחר. הקרב הגרוע ביותר של הערב בלי ספק.

*בובי רוד נגד דולף זיגלר - דולף בתפקידו החדש כחונך עולי NXT סיפק לנו קרב טוב עם בובי רוד. לא משהו מטורף, אבל סולידי בהחלט. הבעיה היחידה הייתה עם הסיום. למה לא לתת לרוד ניצחון מרשים, ויתרה מזאת - לתת לו ניצחון “ערמומי” של היל עם Roll-Up עם תפיסה בטייטס? ממש לא ברור לי. הפיוד הזה כמובן ימשיך, אבל אני לא רואה איך מוציאים ממנו משהו מעניין באמת.

*ME - הגענו לסיום המפתיע. אז אחרי קרב קשוח וטוב קיבלנו את הרגע שכולנו חיכינו לו - המוב המשוגע של שיין. אחרי ש-KO ושיין נלחמו קצת על תקרת הכלוב(חשבתי שהוא יישבר באחד מהמהלכים שם), KO החליט לרדת ושיין רדף אחריו וגרם לו ליפול מהכלוב על שולחן שדרנים. אבל כמו שכולנו מכירים את שיין - זה לא מספיק לו. במקום להצמיד את אוונס, הוא מחליט לשים אותו על שולחן שדרנים נוסף ומטפס על הכלוב כדי לקפוץ עליו. ברגע הזה חשבתי שאוונס פשוט יזוז הצידה לפני ששיין יינחת עליו, וזה גם מה שחשבתי שקרה בהתחלה - עד שהשדרנים הסבו את תשומת ליבי שמישהו התערב. ואז קיבלנו את המידע הכי מפתיע שיש - סאמי זיין הציל את קווין אוונס! וואו. ואחר כך הוא גם גרר אותו על שיין וממש דחף את השופט שיספור. אין לי מושג מה כל זה אומר לעתיד, אבל ממש מסקרן לראות מה יהיה בהמשך. עם כל הכבוד לאיחוד המתקרב של השילד - זה בעיניי הסיפור הכי גדול ב-WWE כרגע.

לסיכום - מבחינת היאבקות קיבלנו אירוע טוב מאוד. לעיתים אפילו יותר מזה. מבחינת סטוריליין - יש פה פוטנציאל לדברים טובים. רק שידאגו לטפל בבעיית אליפות ה-WWE ולמצוא סיפור טוב לאליפות ארה"ב - והצד הכחול בהחלט מסוגל לחזור למה שהוא היה בתחילת הספליט.

(LIOROM12) #2960

סיכום שבועי:

RAW:

*הסיפור המרכזי הוא כמובן האיחוד הרשמי של השילד. זה נפתח בסגמנט פתיחה מעולה עם המיז ושיימוס וסזארו, והמשיך בהגנה על מאט הארדי מפני ברון סטרומן(עם פאוור בומב על שולחן השדרנים כמו בימים הטובים). אז אחרי שהוכרז שנקבל קרב TLC של השילד נגד המיז, שיימוס וסזארו - הוסיפו גם את ברון סטרומן למשוואה. יהיה כיף.

*בגזרת הנשים קיבלנו סגמנט די נחמד של אלקסה ומיקי ג’יימס, שמחמם עוד את הפיוד בדרך לקרב האליפות ב-TLC. חוץ מזה היה סגמנט מאחורי הקלעים די גרוע שהוביל לקרב הדחות מחומש על הזכות להפסיד לאסקה בבכורה שלה באירוע. בסופו של דבר אמה היא הזוכה המאושרת - ההחלטה הכי הגיונית ונכונה. יכול להיות שקיבלנו גם עוד תאקל קטן שיוביל בסוף לפיוד המיוחל בין סאשה לביילי, אבל אי אפשר לדעת כרגע אם זה סתם היה לצורך הקרב הזה כמו שקרה ב No Mercy.

*אחרי שהתחלנו לפתח ציפיות שהפיוד של בריי וואייט ופין באלור עשוי להפוך למשהו באמת מעניין עם הכנסה של מתמודדת חדשה/ישנה לדמות של סיסטר אביגיל - נראה שזה הופך להיות אחד הדברים המגוחכים שקיבלנו. אם זה באמת יסתיים באיזה אלטר-אגו הזוי של בריי וואייט כמו שמסתמן מהתכנית הזאת - זה יהיה בזבוז ענק. כמו רוב הקריירה של בריי.

*CW - אחרי סגמנט לא רע בין אנזו לקורט אנגל קיבלנו קרב אליפות ב-ME בין אנזו לקאליסטו, עם כל שאר מתאבקי הדיוויזיה מחוץ לזירה. אחרי קרב די משעמם, אנזו כבר עמד לנצח, אבל מוסטאפה עלי הציל את קאליסטו. קאליסטו ניצל את ההזדמנות וזכה, באופן די מפתיע, באליפות. הסיפור המעניין קשור דווקא למי שלא נכח בקרב בכלל - נוויל. ע"פ הדיווחים, נוויל היה אמור להתמודד נגד אנזו בתכנית הזו באותו סוג של קרב, רק לא קרב אליפות. אלא שנוויל עזב את המקום בתחילת התכנית שינה את התכניות. ככה שקיבלנו את הקרב של אנזו וקאליסטו פה, במקום ב-TLC(עדיין נקבל קרב ביניהם באירוע, רק שקאליסטו יגיע כאלוף). לא ברור עדיין מה זה אומר בקשר לנוויל, אבל אני מקווה מאוד שהוא לא יעזוב.

SmackDown:

*סגמנט פתיחה מעולה של האוסוז וניו דיי שכלל בעיקר דיבורים של התאומים. היה קצת מוזר לשמוע פרומו כזה “פייסי” מצידם, אבל היה בזה משהו הגיוני בהתחשב בנסיבות. מה הנסיבות? לגמור את הפיוד עם הניו דיי. אפילו שזה מוזר שניו דיי לא מבקשים בכלל את הקרב החוזר שמגיע להם, אבל שוב - העניין הוא שהפיוד הזה באמת הגיע לשיא. אחרי שהאוסוז ירדו על שאר הדיוויזיה, יצאו הזוגות אחד אחרי השני(הייפ ברו’ס, גייבל ושלטון, בריזאנגו, אסנשן) וזה נגמר בהכרזה של דניאל בריאן על קרב מרובע שייקבע מי ה-NO.1 Contenders לאליפות הזוגות. אחרי קרב לא רע קיבלנו את התוצאה המתבקשת - צ’אד גייבל ושלטון בנג’מין. מבחינת היאבקות בזירה מדובר בפיוד עם פוטנציאל מצוין, עכשיו נראה אם יוכלו למצוא קצת מסביב שיוסיף לזה.

*Brawl קטן מאחוריי הקלעים בין כל המתאבקות הוביל לקרב של כרמלה ובקי לינץ’. טוב לראות את בקי לינץ’ מקבלת זמן מסך, כי היא לכל הפחות המתאבקת השנייה בטיבה בדיוויזיה. מצד שני - כרמלה לא נראית מאיימת בכלל ומפסידה רוב הזמן. אני מאמין שהיא תצליח לפדות את המזוודה כשיגיע הזמן, אבל הריין שלה יהיה כנראה קצר מאוד. וזה לא שימוש נכון למזוודה. כנראה שהיה חשוב להם יותר האירוע עצמו של קרב מזוודה ראשון(ושני, כי פישלו בראשון…) אצל הנשים והסיפור שם מאשר חשיבה לטווח הארוך.

*רנדי אורטון ושינסקה נאקאמורה שיתפו פעולה משום מה נגד רוסב ואיידן אינגליש. הפייסים ניצחו כמובן, בקרב שלאף אחד מושג מה הוא תרם לעתיד.

*לוק הארפר ואריק רואן מתאחדים שוב תחת שם חדש. הם הוכיחו כבר שהם צמד שיכול להוות כוח רציני, אבל לעשות את זה ככה בלי שום הסבר למה הארפר(שהוא עוד מתאבק נהדר ומבוזבז) החליט לחזור לצד ההיל ולחזור לשתף פעולה עם רואן. טוב שהם חוזרים, אבל צריך לבנות את זה.

*בארון קורבין ניצח את AJ סטיילס בקרב החוזר על אליפות ארה"ב. קודם כל - יופי. סיימנו עם הפיוד הגרוע הזה, ונקווה שזה יחזיר את AJ למקום שהוא חייב להיות בו - ה-ME. מי הפיוד הבא של קורבין יהיה? כנראה טיי דילינג’ר/בובי רוד/רנדי אורטון.

*שום זכר לאלוף ה-WWE ג’ינדר מאהאל. יאללה AJ תציל אותנו מהבדיחה הזאת.

*סגמנט מצוין עם פרומו אדיר של קווין אוונס וסאמי זיין(היה ממש סוריאליסטי לראות את השלט של חדר ההלבשה שלהם). KO כמובן אחד מהטובים על המיק, וזיין נתן הסבר סופר הגיוני להתערבות שלו בקרב של KO ושיין ב-HIAC. אני לא יודע אם הייתה פה חשיבה לטווח הארוך שהובילה למהלך הזה, או פשוט חוסר שימוש מזעזע בסאמי מאז הספליט והחלטת בוקינג גאונית משום מקום(אני לצערי יותר נוטה לסיבה השנייה) - אבל זה סיפור ענק. מעניין מאוד איך ימשיכו מכאן.

(sh4rky) #2961

העיתוי של איחוד השילד טיפה מוזר לי.
רומן ריינס מנצח את הפרנצ’ייז פלייר של החברה ומקבל רשמית את הלפיד, ומיד חוזר להיות חלק מ- ולא הכוכב הראשי. ציפיתי שאחרי נצחון כזה שהוא בעצם הצהרה, יריצו את ריינס קדימה עד הסוף. אני מניח שהם מחכים לרסלמניה כדי לתת לו את האליפות, ולכן אני חושב שעדיף היה לחכות עם הקרב נגד סינה לרויאל ראמבל או לאירוע קרוב יותר לרסלמניה. כרגע נראה שהם פשוט מפספסים את המומנטום שיצרו עבורו. איחוד השילד היה מרגש את כולם בכל מקרה.

(LIOROM12) #2962

הקטע הוא שלא באמת נוצר מומנטום(ולמען האמת - יכול להיות שאף לא באמת יהיה לו כזה אצל האוהדים) בעקבות הפיוד הזה. הוא עדיין מקבל שריקות בוז בכל הזדמנות - אפילו בסגמנט מאחורי הקלעים אחרי שהשילד תקפו את סטרומן השבוע הוא קיבל שריקות כשהוא דיבר בחלק מהזמן. המטרה הברורה מבחינתם זה להגיע לזכייה שלו באליפות נגד ברוק לסנר ברסלמניה 34.
אני מאמין שהאיחוד הזה אמור לנסות להביא לו תמיכה מחודשת מהקהל. מבחינתי התסריט הכי טוב שיכול לצאת מהדבר הזה הוא בגידה של רומן ריינס ופירוק השילד לפני הפיוד עם לסנר. אבל מכיוון שאני בספק מאוד גדול שנקבל משהו שכזה - נסתפק באיחוד הזה ונהנה ממנו כמה שאפשר.

Mark my words - האיחוד הזה מסתיים בטרן של אמברוז. תחושת בטן.

כבר כמה שנים שצריך לנתח את הבוקינג בטופ של הקארד דרך משקפי “איך מוציאים את רומאן אובר כפייס”. החברה פשוט מנסה הכל, אבל הכל: ניצחונות על סטרומן וסינה, השילד, אולי גם יגיע עוד ניצחון בראמבל. כל עלילה היא רק כלי בשביל רומאן, וזה די מבאס שכל הקארד משועבד למטרה שאף אחד בקהל לא רוצה. הפתרון הפשוט הוא אכן היל-טרן של רומאן, אבל זה היה המצב מאז תחילת הפוש שלו והחברה המשיכה בעקשנותה. אני חסר תקווה שזה יקרה הפעם.

(Eli Salem) #2964

אז פעם ראשונה שאני מגיב מהמשתמש הזה (שכחתי את המייל , אני bianconeri89)
אז אמרתי שאני קורא פה תמיד אבל אף פעם לא מדבר אז אולי אני אגיב קצת .

נוויל:
העניין שקורה עם נוויל נורא מעצבן ,אני יכול להבין למה נוויל רוצה\ביקש לעזוב את ה WWE (לפי השמועות)
הבן אדם טוב מדי בשביל הקרוזרוויט , הבן אדם נראה מספיק טוב כדי להתחרות בRAW\SMACK על החגורות , ובזירה הוא מספיק טוב בוודאות ואין סיבה שהוא בכלל יהיה בפיוד\מקום שני לאנזו , לא מבין למה הדבליואי בכלל נתנו לאנזו (שהוא די משעשע אין מה להגיד) את החגורה , הם דיי הרגו את היוקרה שעוד נשארה לקרוזרוויט ואמרו משהו כמו "היכולות בזירה לא מעניינות , רק העובדה שהבן אדם מוכר מוצרים ומעלה עניין "

האיחוד של השילד:
זה מרגיש ונראה לי לפחות שכל האיחוד הזה נעשה בסופו של דבר כדי לגרום לרומן להיות OVER בצורה מסויימת(כמו שאמר ידידי PACO PAVON) , כאילו הם כבר ניסו הכל חוץ מלהפוך אותו להיל וזה הדבר האחרון שעוד נותר , להחזיר אותו לחבר’ה שאיתם הוא לא יקבל בוז צורם , קצת מבואס בשביל אמברוז ורולינס

בריי וואיט נגד פין באלור:
אני לא יודע למה כולם צוחקים על עניין האלטר-איגו של בריי , כאילו…אנדרטייקר לא יותר הגיוני ממנו ועדיין אף אחד לא מחגך ככה עליו , אז נכון השינוי קול והאיפור לא הכי רצינים אבל תחשבו שיש קהל של בני 12 ומטה כמו שכולנו היינו ולהם זה נראה די מעניין ואפילו מפחיד כמו שכולנו ראינו את טייקר בתור ילדים , ובגדול בריי שחקן מעולה ובמיקרופון הוא טופ 4-3 היום בחברה, בגדול אם בריי מפסיד בקרב הבא שהוא בא עם הכוחות של סיסטר אביגייל זה לגמרי רציחת הדמות , עזבו את זה שבכלל הוא כמעט תמיד מפסיד בפיודים והוא פשוט מלא בבלבולי שכל מאמב’ו ג’אמבו ואף פעם לא מגבה את זה במעשים, מקווה שיקח את הקרב הבא נגד פין בכל אופן , הפיוד הזה מאוס

שינסקה נקמורה:
זה עניין שאני זוכר שאמרתי מזמן ואני די חושב שזה נכון גם לעכשיו , אני יכול להבין שביפן ובסטרונג סטייל שינסקה היה נראה כמו BIG DEAL …אולי ב NXT זה גם היה נראה טוב …אבל משהו פשוט לא מתחבר לי עם שינסקה , הכניסה שלו מגניבה והכל…אבל הוא לא יודע לדבר ולפעמים זה נראה מגוחך ברמות + הוא לא נראה כמו CHAMP MATERIAL מבחינה פיזית + בסגנון של הדבליואי הוא לא יכול להלחם בסגנון הסטרונג סטייל מה שיחודי לו , כל אלו פשוט גורמים לי לחשוב “זה לא מתרומם” , עכשיו כנראה שהבוקינג לא טוב אבל עדיין הוא כדמות פשוט לא מעניינת מספיק, העובדה שהפסיד פעם שנייה לג’ינדר רק מראה שכנראה לא רק אני חושב ככה ויכול להיות שגם בWWE אין מספיק אמון עליו כדי לשים עליו את החגורה (ועוד סיבות כלכליות שקשורות בהודו)

סמי זיין , KO
אני מאוד אהבתי את ההיל טרן של סמי זיין , אפשר לחשוב שכל מי שיצא נגד שיין מקמן יהיה ה"רע" בסיפור , אבל אחרי התכנית בסמקדאון וכששומעים את הטיעונים של סמי…אי אפשר שלא להסכים איתו , והאמת שאני חושב שלגמרי מגיע לו פוש , אם נקמורה קיבל הזדמנות על החגורה סמי זיין צריך ועוד אייך , הוא מדבר יותר טוב , הוא נראה יחסית יותר טוב , הוא יוצר אמפתיה , אני חושב שסמי זיין יכל בקלות להיות הדניאל בראיין החדש כי הוא לגמרי PURE BABYFACE שכבר אין כאלו , אבל גם בתור היל הוא צריך לקבל קצת יותר הזדמנויות…(והכניסה שלו אדירה ! LETS GOO)

AJ, קורבין
הגיע הזמן שAJ יעזוב את החגורה הזאת , הוא לגמרי צריך להיות אלוף , הוא כל כך טוב בזירה וכל כך חבל שהגיע מאוחר בקריירה לWWE,
אין לי מושג איך בארון קורבין עוד פה , הבן אדם חלש במיקרופון , הוא יחסית גבוה אז זה מראה מאיים קצת , אבל הוא לגמרי לא מעניין כדמות וכאיש בזירה , ג’ינדר לדעתי טוב ממנו בהרבה למרות כל ההייט לג’ינדר. לדעתי זיין צריך לקחת את החגורה הזאת וAJ צריך לקחת לג’ינדר את האליפות

(ItamarLA) #2965

סיכום תוכניות השבוע בWWE:

הRAW התחיל עם מיודענו, קורט אנגל שדיבר קצת על המיק’ ( על השילד בעיקר.) ואז השילד קטעו את דבריו, נשמעה המנגינה שלהם והם נכנסו…ממדרגות היציעים, רשמית חזרנו ל2013 ( אם זה עוד לא היה ברור, ) וגם הם נכנסו עם מדיהם הישנים ( מאותה תקופה של 2013 כאמור.)
השילד בעצם הכריזו על שובם ועל איחודם באופן די רשמי בזירה.
ואז המיז, ברון סטרומן,שיימוס וסזארו, וקורטיס אקסל ( רק אלוקים יודע איך הוא קשור לזה). הם לא נכנסו לזירה אלא עמדו בשורה ליד הכניסה של המתאבקים…קורט הכריז על הקרבות שייתקיימו בRAW הזה, קרב על אליפות הזוגות של מותג RAW בין סזארו ושיימוס ( אחד הציוותים ההזויים והלא ברורים אם כבר). והמאיין איבנט, ברון סטרומן נגד רומן ריינס בקרב כלוב.

נמשיך עם אליאס, אליאס עשה את הקטע הקבוע שלו, תקראו לזה סגמנט או משהו אחר…הסגמנט עם הגיטרה בזירה שהוא מציג את עצמו ומנגן וכו’…רק שלצידו ישבו לוק גאלווז, וקארל אנדרסון בעוד שהאחרונים מנסים לשיר והציבו רף חדש להבכה ( באותו רגע אני בטוח שהם יצטערו שעזבו את njpw ) . זה התגלגל לקרב בין אפולו קרוז טייטוס אוניל וג’ייסון ג’ורדן, לאליאנס ו’הקלאב’ ( לוק וקראל כאמור.) הקרב היה נחמד פלוס וסוף סוף ראינו את אפולו מנצח, מתחילת הקרב ועד סופו לא היה ספק מי הולך לנצח, והפעם ידם של אפולו טייטוס וג’ייסון היו על העליונה, לאחר שוינס כנראה החליט לסיים את ההתקשרות של ג’ייסון עם צ’אד גייבל, ופיתחו את הסיפור עם זה שכביכול הוא הבן של קורט, נראה שנותנים לו מיני פוש…קודם ניצחון על קארל, ואחרי זה על אליאנס, קארל ולוק. תוך כדי שהוא מציג יכולת לא רעה ודומיננטיות.

ריאיון של אמה שאלקסיה התערבה והתחילה קצת ללכלך על אסקה. די מוזר שאסקה היא השם הכי חם בדיוויזיה והיא עוד לא עשתה קרב רשמי ראשון ברוסטר הראשי, נכון היא מתאבקת מדהימה, והיה לה את הריין הכי ארוך בהיסטוריה על חגורת אליפות הנשים של NXT( אם אינני טועה.) אבל אני כבר חוזה שוינס מתכנן לה את הפוש הכי גדול שראינו מאז ימי רומן ריינס. אני מקווה שהיא תצדיק את זה.

המשכנו עם קרב ישר ממחלקת הקרוזוויט, סדריק אלכסנדר מלווה בריץ’ סוואן נגד ג’ק גאלהאר מלווה בבריאן קנדריק, מאוד חבל ומצער שככה בריאן קנדריק וסוואן מעבירים את קריירת ההיאבקות שלהם כרגע, “כמלווים”. סדריק ניצח בקרב בינוני.

המשכנו עם MizTV! תוכנית הטוק שואו הטובה בהיסטוריה! ( לפחות כמו שמיז מציג אותה.)
ברון סטרומן, הוכיח לכולם שמעבר לעובדה שהוא מפלצת גדולה שיכולה לכסח אותך ביד אחת וברגליים קשורות, הוא גם יודע לדבר. הוא הבהיר כמה הוא רוצה לשבור את השילד וכמה הוא מחכה לזה…מיז המשיך את דבריו כעיקרון ואיתגר אותם, עד שקורט קטע אותו באמצע, קורט די השתיק אותו ואמר לו שאם בקרב הכלוב בRaw הזה, סטרומן יפסיד, הוא יודח מהקרב בTLC.
סטרומן הסכים לתנאים.

-אלישה פאקס נגד סאשה בנקס, נראה כעיקרון כמו קרב בלי יותר מדי קשרים למציאות שאמור בסהכ למלא את השעתיים של התוכנית ולהוריד עוד כמה דקות, אתם יכולים להגיד שזה קרב המשך למה שהיה בשבוע שעבר, אבל אני לא קונה אותו. סתם למלא את הזמן של התוכנית…לעניות דעתי.הקרב עצמו יחסית לדיוויזיה היה קרב סביר מינוס מינוס מינוס מינוס, ואחכ באמצע ריאיון של סאשה על הקרב,אלישה תקפה אותה מאחור. נקבע קרב לTLC בקיקאוף בין אלישה וסאשה, כמה חבל שTLC, אירוע שמתיימר להיות בין הגדולים בשנה של הWWE, מוציא קרב כזה, עם בנייה כזאת, מצער ביותר.

נמשיך עם אנזו אמורה, סהכ
אני די נהנה ממנו, ואני חושב שהוא היל מצויין ( אף על פי שהפיוד עם קאליסטו די מבוסס על המציאות.) אני בטוח שהזכייה של קאליסטו בRAW של שבוע שעבר, הייתה מחווה לאדי גררו ז"ל, עכשיו, לדעתי זה לא היה צריך לקרות. ז"א זו מחווה יפה, אבל היא לא צריכה לבוא על חשבון מתאבקים אחרים, הריין של אנזו היה אמור להימשך הרבה יותר זמן לדעתי. כאמור קאליסטו נכנס ודיבר עם המבטא המקסיקני הכבד שלו…לא רע סהכ. ואז אנזו ושאר חבריו ההילים ( רוב ההילים במחלקת הקרוזוויט, כמו ניס או דר ) תקפו את אנזו. בשלב מסויים מוסטפא עלי נחלץ לעזרתו של קאליסטו אבל זה לא עזר נגד כל החבורה של אנזו ואנזו. קטע טוב לדעתי סהכ.

שיימוס וסזארו נגד השילד ( סת’ ואמברוז )
אתם כבר יודעים איך הקרב הזה נגמר, לא משהו בלתי צפוי, אף אחד לא ייקח לשילד את החגורה בשיא האיחוד שלהם. קרב לא רע לסטנדרטים של WWE.

המשכנו עם קורטיס שמנסה לעודד את סטרומן שיימוס וסזארו,ולהכניס בהם דרייב ומוטיבציה, זה התרחש בחדר הלבשה אני חושב. ואחכ הוא הלך ‘לחפש’ את רומן.

אחרי זה ראינו את באלור, שבעצם הציג את הקונטרה לסיסטר אביגל ( מן מפלצת כזו שחבויה בתוך באלור, בדיוק כמו שסיסטר אביגל חבויה בתוך בריי…או מה שזה לא יהיה.) לדעתי
בריי וואיט צריך לקפל ת’באסטה וללכת הביתה, הדמות שלו כבר חרושה, הוא הפסיד פיודים שהיו אמורים לקדם אותו, ולמילים שלו אין כבר שום משמעות או ייצוג…הוא פשוט אומר דברים בלי משמעות ואחרי זה מפסיד בלי הפסקה, זה טיפשי, זה עלוב.וזה מזלזל, הוא צריך ללכת הביתה. הפיודים שלו נגד אורטון,סינה,ריינס,ועוד מתאבקים אחרים…הוא הפסיד אותם. זה פשוט מראה שלכל המונולוגים המרגשים שהוא מדבר עליהם בזירה…אין כל משמעות. וזה חבל. לגבי באלור…קשה לשפוט אותו ברצינות עד עכשיו, פציעות וזה…you know. הוא רק עכשיו התחיל עם הקונטרה הזו שלו, נשפוט בהמשך.

אלקסה בליס ואמה נגד מיקי ג’יימס, לא ברור לי למה הקרב הזה היה נחוץ. קרב בינוני מאוד שלא ראינו ממנו דברים חדשים. השמיים זועקים שביילי כבר תקבל את הפוש לאליפות, תחזיק את האליפות לריין ארוך, ואחרי זה
תעשה את ההיל טרן במעבר חד. נמשיך לחכות.

וכנראה שקורטיס לא היה צריך לקבל אומץ ולפגוש את השילד, כי הם תלו אותו מהרגליים…לא יודע ככ איך להגיב לדבר הזה.

הגענו למאיין איבנט, רומאן ריינס נגד ברון סטרומן בקרב כלוב. רומן טרם למד לעשות עוד מהלכים חוץ מה2 מהלכים החרושים ברמות שלו, מתאבק אוברייטד בטירוף עם פוש מוגזם שלו. צריך בהחלט להנמיך להבות כרגע. באיזשהו שלב רומן התחמק מאחד המהלכים של סטרומן, ועשה עליו מהלכים, וניסה לצאת מהזירה ולנצח, ואז שיימוס וסזארו ניסו לטפס על הכלוב, אבל השילד תפסו אותם וזה גרר לעימות ( כמובן פיזי שמדובר בWWE :blush:) וזה נגרר לאיזה מחסן או חנייה מאחורי הקלעים, ומיז נעל אותם שם. ואז רומן התכונן לספיר ובסוף גם ביצע אותו,אבל אז…הזירה הובערה… והאש המפורסת שאנחנו זוכרים אותה כבר למעלה מעשור…חזרה. קיין חזר, בהפתעה גדולה. תראו אני מי שאתם יכולים לכנות, “חסיד אינדיז.” אני חולה על אינדיז ומעדיף את זה בכל יום, בכל דקה, בכל שעה, ובכל שנייה על WWE. אבל הקטע הזה היה חזק בטירוף. לא ציפיתי לזה בכלל, לאחר שנה שקיין לא פעיל…בהחלט מפתיע, ומאוד מסקרן לראות את השיתוף של סטרומן וקיין…קיין עשה לרומן שני צ’וק סלאם, ואחרי זה ברון סטרומן עם 2 ראנינג פאוור סלאם לרומן. כמובן שרומן לא קם וזה ניצחון לסטרומן, לאחר מכן מיז ישב כל אחד הסולמות והכריז על המצטרף החדש לצוות שלו. קיין!

סהכ RAW לא רע, כמובן יחסית לסטנדרט של WWE. הרבה דברים שמפריעים לי ופירטתי במהלך הסיקור.

SMACK DOWN:
הסמאק התחיל עם הגנרל מנג’ר, דניאל בריאן. הוא קיבל את הפופים וההיטים המפורסמים של הקהל של הYES! YES! וכרגיל שבריאן נכנס לזירה, עשרות אלפי אנשים מריעים לו, זה לא היה שונה הפעם. דניאל דיבר על המיק’, החמיא לקהל ואמר כמה זה נפלא להיות שוב בבית. אבל הוא התמקד בעיקר בסמי זיין ובשינוי שלו…בשלב מסויים זיין קטע אותו ונכנס, ראו בבירור שמאז ההיל טרן שלו הוא נכנס בהליכה אחרת, בהבעות פנים שונות,הוא פשוט מישהו אחר מאז ההיל טרן ( כצפוי יש להגיד). סמי לא הבין מה דניאל רוצה ממנו, ושהוא אותו בנאדם בדיוק. דניאל לא הבין איך יש לזיין את הפרצוף להופיע כאן ולחייך אחרי מה שעשה בHIAC. זה המשיך והמשיך,לא אפרט את הכל, קווין אוונס הצטרף גם הוא לזירה, זרק כמה מילים אופייניות לו ואחרי זה חיבק את זיין ובריאן הסתובב והלך ( אני לא אפרט יותר מדי, כמו שאמרתי.)

נמשיך עם קרב הנשים. שארלוט,בקי לינץ’,ונעמי, נגד טמינה,לנה, ונטליה. קרב שכולו רק לתת לגיטימציה לפיוד של נאטליה ושארלוט, ולקדם אותו. שארלוט נראתה הכי טוב בקרב ובסוף גם נכנעה אחרי ההכנעה המפורסמת. כרמלה זוכה הMITB של הנשים, פירשנה עם הפרשנים. אני מתקשה להבין מה קורה עם שארלוט, היא לא מתנהגת כמו פייסית, אבל היא נלחמת לצד פייסיות, ונלחמת נגד היליות, קשה להבין. קרב לא רע אבל שארלוט עשתה אותו כזה.

הSMACK המשיך עם קטע בבאקסטייג’, שבו בריאן מודיע לסמי ולאוונס שהם יתמודדו במאיין איבנט נגד לא אחרים מאשר שינסקה ואורטון.אגיד בהמשך מה אני חושב על זה.

ואז, היה איזה פרומו הזוי שסביר להניח שאף בנאדם לא יודע איך הוא קשור למציאות ואו לWWE, בריזאנגו והאסנשיין בבדיחה הגדולה ביותר של עולם הרסלינג בשנים האחרונות, מגוחך ועצוב בו זמנית.

אבל לצערי, מה שקרה אחכ מתמודד חזק גם על התואר הזה. סין קארה ( או כמו שאני מתאר אותו, בוץ’ קארה ) הוא מתאבק עלוב ופאתטי וחבר של בנאדם וחרא של פרטנר, הוא בושה ללוצ’דורים, עכשיו…לתת לו לנצח את אלוף ארצות הברית,שהוא מוכיח עליוניות? זה מביש ואני מתבייש בזה בשביל קורבין ( שגם עליו יש לי הרבה מה לומר, נשמור לפעם אחרת.) זה מגוחך ועלוב, ואני מאוד מאוד מקווה שלא ייתנו לבוץ’ קארה אליפות, כי זו תהיה בושה אמיתית.בטח שיש הרבה יותר מתאבקים שראויים לזה פי מיליון יותר ממנו, ועכשיו שסטיילס מתרכז בג’ינדר…אבוי לבושה. אבוי לנו.

והמשכנו עם קטע על המיק’ של ג’ינדר. ת’כלס ג’ינדר עם כמה שהאליפות הזו לא ראויה לו, ועם כמה שזה היה מהלך מתוכנן של וינס בגלל שהוא הלך חזק על הודו מבחינת מודעות,מכירות, ופיתוח…ג’ינדר לא גרוע על המיקרופון יחסית. והסינג בראדר עושים עבודה מצוינת, והם יותר טובים מהעוזרים של רולינס בזמנו לדעתי.הם יודעים להוציא אותו אובר, והלוק שלהם תפור על ציוות עם ג’ינדר, וג’ינדר גם יודע לשחק לא רע את הקטע של ההודי המסורתי טוב מאוד, למרות כל מה שאמרתי, מספר הדברים השליליים בפיוד הזה, עולה על החיובים בפער גדול לדעתי. ג’ינדר איתגר את הענק, את מיודענו, את ברוק לסנר. סטיילס נכנס אחכ ותקף את ג’ינדר על מה שהוא מכנה, הראג’ה… ובעצם מה שכנראה יוביל לקרב ביניהם בזמן הקרוב. וגילינו שתהיה התייחסות מצד היימן להצעה של לסנר… ( טוב רק היימן מדבר )

ואחרי זה לקרב שהכי עלה על העצבים שלי בזמן האחרון ( טוב, אחרי קארה וקורבין.) בובי רוד נגד זיגלר, דבר ראשון: אני לא מבין למה בכלל מבזבזים את רוד עם זיגלר, הוא שווה הרבה יותר מזה. דבר שני, לעולם לא תשכנעו אותי שזיגלר היל, הוא היל גרוע ופאתטי, הוא לא משכנע ונטול כריזמה. והכניסה הורודה שלו והשיער הבלונדיני שלו שמתעופף לכל עבר, גם לא תורמים לעניין שאני אקנה את זה שהוא היל. וגם השיר שלו. וכל הנצנוץ הזה. דבר שלישי, עוד לתת לזיגלר לנצח? בהצמדה הזאת שאני מתעב אותה, שהיא כאילו טעות? אנחה גדולה בובי מתאבק ענק שעשה פלאים באינדיז, וזה מה שהוא מקבל? מצדי ישר להעביר לRAW ולמאיין איבנט. וזיגלר עצמו…תמיד היה גרוע.

אחרי זה ראינו איזה פרומו הניו דיי שיענו מתגרים באיידן אינגליש, וחברו היקר…רוסב ( חברויות וציוותים הרי נוצרים בקטעי באקסטייג’ מוזרים ומקריים!, שכחתם?):

ואז המאיין איבנט: שינסקה ואורטון נגד אוונס וזיין, הקרב היה סביר ולא ראינו חידושים מיוחדים. קיבלנו הוכחה לזה שזיין הוא הפך להיל מוחלט, בזה שניצח אחרי שבעט לאורטון בבאשכים ואחרי זה עשה לו את המהלך שלו…ואחרי זה אוונס חיקה את נאקאמורה והציג את חברו הטוב! סמי זיין!

עד כאן שבוע WWE.
מתנצל מעומק ליבי על החפירה, הפוסט הראשון שלי באשכול הזה ובכללי בפורום! ושוב, סליחה על החפירה!

(LIOROM12) #2966

קודם כל - ברוך הבא לפורום איתמר(?). טוב שיהיו פה עוד אנשים שייתנו דעה על מה שקורה בעולם ההיאבקות.

אני מסכים שיש הרבה בעיות בוקינג, שנובעות בעיקר מהחלטות שמטרתן לייצר רייטינג ו"למכור את המוצר". אבל אני חולק עליך בחלק מהנושאים פה:

*רומן ריינס. נכון, הוא לא המתאבק הכי טוב בעולם בזירה, ובטח לא על המיק. אבל - אני לא חושב שאפשר להגיד שהוא מתאבק רע. הוא מספק קרבות טובים כבר הרבה זמן. הוא קורבן ענק של מקבלי ההחלטות למעלה. כמו שכתבתי כבר - זה באמת שקוף שכל האיחוד הזה הוא ניסיון לגרום לאוהדים לעודד אותו שוב. בראייה אובייקטיבית - הסיכוי שזה יסתיים בהצלחה הוא אפסי. תנסה ליהנות מהדברים הטובים שנקבל מהאיחוד הזה.

*ביילי. קורבן נוסף של המערכת. הבייביפייס האולטימטיבית שהצליחה לגרום לכולם לאהוב אותה ב-NXT, הגיעה לרוסטר הראשי וחטפה שורה של החלטות בוקינג שהובילו אותה למצב שהיא מקבלת בוז(!) ושקשה לקחת אותה ברצינות כרגע. בדומה לרומן, נדמה שגם פה יש רק פתרון אחד שבאמת ייתן לה זינוק לקריירה - פיוד עם סאשה. מי שלא ראה מה השתיים האלה מסוגלות לספק ביחד בזירה - לכו לראות. אנחנו מקבלים טיזים קטנים של זה בשבועות האחרונים, ואני מקווה מאוד שזה יסתיים בפיוד המיוחל שיוציא את שתיהן לדרך חדשה(סאשה שוב “התדרדרה” לפיוד עם אלישה פוקס. נו באמת).

*בריזאנגו. אמנם הם משכו את עניין התקיפה יותר מדי(ועדיין מושכים, למרות שזה כבר ברור שאלו הארפר ורואן), אבל אני באמת לא יכול להגיד משהו רע על השניים האלה. כל סגמנט שלהם יותר מבדר מהשני(ואני בטוח שאם היינו מבינים את כל הבדיחות שרצות שם אז בכלל היינו נהנים מזה עוד יותר). חבל שהפוש שלהם בזירה היה בערך לתכנית אחת. נקווה שהפיוד המתקרב עם הארפר ורואן(למי יש כוח לרשום את הכינוי החדש שלהם…) יוביל גם לקידום בתחום הזה.

בקטנה על מה שקיבלנו השבוע:

RAW:

תכנית Go-Home טובה לקראת TLC. חבל שחוץ מה-ME האדיר והברוטאלי שאנחנו צפויים לקבל - אין אף קרב נוסף עם סטיפולציה כלשהי.

כל סגמנט שהיה קשור ל-ME שנקבל בראשון בלילה היה מעולה. החל מהפתיחה, קרב הזוגות, ,MIZ-TV, הסגמנטים מאחוריי הקלעים, וכמובן קרב הכלוב שהסתיים בצורה מאוד מאוד לא צפויה. אהבתי מאוד את זה שהוסיפו עניין לקרב והיה מתח מי יהיה המתאבק החמישי בקבוצת המיז(אחרי שהוא הכריז שזה לא היה אמור להיות אקסל בשום שלב). כשחושבים על זה - ההחלטה על קיין היא די הגיונית. הם היו צריכים מישהו שייתן אימפקט רציני, אבל שלא יאפיל על הסיפור הגדול של הקרב - האיחוד של השילד כמובן. קיין כבר ממש אחרי השיא, אבל ההוספה שלו בהחלט מוסיפה לקרב. אפילו עם זה יסתכם בעיקר בבילד הקטן הזה לקראתו.

חוץ מזה לא קיבלנו יותר מדי דברים משמעותיים, ולמען האמת העניין ב-TLC יתרכז כמעט לגמרי ב-ME בלבד(יהיה מעניין גם לראות את סיסטר אביגיל נגד הדימון קינג ואת הבכורה של אסקה). קשה לבנות ליין אפ מרשים בלי קרב על החגורה המרכזית ואליפות הזוגות.

SmackDown:

הצד הכחול צריך להעביר חודש עד Survivor Series, וזה מורגש.

ממש לא ברור לי מאיפה הביאו לנו את סין קארה פתאום ולמה הוא צריך לנצח את קורבין(שופט יקר - ברגע שהמתאבק יוצא מהזירה, מאפסים את הספירה. Just saying). אני מאוד מקווה שהשטות ההזויה הזאת תסתיים בקרוב ונקבל סיפור טוב לחגורה הזאת אחרי יותר מדי זמן.

קרב נשים 3 על 3 הכי בנאלי שיכלנו לקבל. תתכוננו כי זה קרבות מהסוג הזה זה שהולך לקרות עד האירוע בגזרת הנשים.

סגמנט קצר מאחוריי הקלעים של האוסוז ואחר כך גם של גייבל ושלטון. די נחמד. מחכה לראות את הזוגות האלה ביחד בזירה.

בובי רוד ודולף זיגלר ממשיכים בפיוד על כניסות וניצחונות מלוכלכים של Roll-Up עלוב עם תפיסה בטייטס. לקרוא לזה מיותר זה אנדרסטייטמנט. לפחות תספקו לנו קרב טוב לפני הסיום הגרוע…

ג’ינדר מאהאל הוא אלוף פח ואחת הסיבות המרכזיות להתדרדרות של הצד הכחול בחודשים האחרונים, אבל מהתכנית הזאת אפשר לצאת מעודדים בנושא. קודם כל האתגר המפתיע שהוא הציע ללסנר(שהולך לקרוע אותו ואת החברים הקטנים שלו ב-Survivor Series, וחשוב מכך - העובדה ש AJ סטיילס הוא באמת הבא בתור. ואלא אם כן הם ממש מטומטמים שם ב-WWE - זה יסתיים עם AJ כאלוף החדש.

קווין אוונס וסאמי זיין מאחדים כוחות לראשונה ומנצחים בצורה הכי הילית שיש את רנדי אורטון ונאקאמורה, ששוב מצוותים ביחד. שבוע שעבר תהיתי מה המטרה של הציוות של אורטון ונאקאמורה, ואחרי התכנית הזאת אני חושב שאני מבין את הכיוון שהולכים אליו - קרב ההדחות המסורתי של Survivor Series, בין הקבוצה של KO(שתכלול כמובן את זיין ועוד כמה הילים) לקבוצה של שיין מקמהן(שיין לא יתאבק שוב, אלא יבחר את הקבוצה שתכלול את אורטון, נאקאמורה ועוד כמה פייסים).

(ItamarLA) #2967

כן, איתמר. ותודה רבה!

*רומן ריינס, הקרבות של ריינס בזמן האחרון היו טובים, בגלל שהוא נלחם נגד פרטנרים מעולים, איג’יי,סטרומן,וכו’…לא בגלל יכולות אישיות או משהו יוצא מן הכלל, נטו בגלל יריבים. אפשר להאשים בכל דבר שקורה בWWE את מקבלי ההחלטות, אבל זה לא רק זה. זה גם המיק’, האילתורים המגוחכים, שלא נדבר על 0 יצירתיות בזירה וכו’. אני מסכים שהוא לא כזה גרוע ויש לו את הלוק ואת המסה, אבל זה לא עוזר לו. בטח לו עם התופסת בוקינג הגרוע שהוא מקבל.
*ביילי:מסכים, הפיתרון השני: הוא פשוט לנסות להתיר את החוזה ולעבור לארגון אחר. אבל זה כבר יותר מסובך.
*בריזאנגו, הם מבדרים אבל הם בדיחה. בדיחה עצובה. והאסנשיין בכלל, מדהים איך הם הפכו ממפלצות איומות לשני חננות עם איפור.
לגבי הראו…גם אני די נהנתי, ואני חסיד של האינדיז. היה שיפור ולפחות מי שהיה צריך לנצח, ניצח. זה עדיין לא התעלה לרמות גבוהות אבל יחסית אל הארגון עצמו, זה היה לא רע.

סמאק: אני לא מבין למה סין קארה עוד לא פרש לדוקים, אני באמת לא מבין למה לתת לו לנצח, ובדיוק שסטיילס כבר לא בפיוד עם אדון קורבין…כל הסימנים מראים שזה הולך לפיוד ואני מקווה שאני טועה. לדעתי בובי רוד היה צריך להחזיק את אליפות ארצות הברית ולקדם אותו לאט ובהדרגה למאיין איבנט.
בובי וזיגלר…מסכים ומחזק.גרוע ועלוב.
ג’ינדר אחד האלופים הגרועים בהיסטוריה, אבל יש לו נקודות טובות. וינס פשוט היה הדוק על הודו ברמות קיצוניות. אני עוד לא יודע מה יקרה בסורבייבר סייריס,יש עוד זמן ואני לא בטוח שלסנר ינצח. אבל אם ג’ינדר מנצח…בחיי שאני עושה עוד הפסקה גדולה מהwwe.יש גבול.
זה היה גנרי רצח שבסוף כל הסיפור בין שיין ואוונס יסתיים בקרב הדחות, האמת שהתחלתי לחשוש ש אשכרה יעשו את נאקאמורה ואורטון טאג טים ( עוד סיבה לקפוץ מהחלון ) ונצטרך לספוג את זה. אני מעדיף קרב הדחות, אבל מעניין מי יהיו שאר ההילים עם זיין ואוונס…

(ItamarLA) #2968

Lucha Underground!!!
רואים רק WWE? מכירים רק WWE? ואולי קצת TNA? ממליץ לכם בחום להכיר ארגון חדש,דרמטי,ומותח עם השקעה יוצאת דופן בדמויות ובסטרוליינים, לוצ’ה אנדרגראונד ( או בקיצור,לוצ’ה.) מבחינת סטרוליינים ודמויות, מדובר באחד הארגונים הטובים בעולם אם לא ה-
מתח,עלילות קשות,דם, בגידות, ואת האווירה הכי מחשמלת שקיים בעולם הרסלינג. לוצ’ה היא סדרת דרמה שמשלבת רסלינג, או ארגון רסלינג המשלב דרמה ומתח ברמה מאוד גבוהה, אני מעדיף את האופציה השנייה, אבל רגע…נתחיל מההתחלה.
לוצ’ה אנדרגראונד היא סדרת דרמה וארגון רסלינג, היא מנוהלת ( רק בסדרה) על ידי דריו קוואטו. דריו הוא בנאדם מפוקפק מאוד ואח של המפלצת הראשית בארגון, מאטאזנה קוואטו, כאשר אתה נלחם מול מאטאזנה אתה מעמיד את קריירת היאבקותך בסכנה, וגם את חייך בסכנה. זה אתגר רציני, מאטאזנה הוא הברון סטרומן של לוצ’ה אנדרגראונד, רק פי 200 יותר מאיים וטוב. וזה שהוא אח של המנהל, רק מקנה לו עוד ועוד נקודות כוח בארגון. מאטאזנה לבוש בבגדים ירוקים של עובד פחם, ועם מסכה שחורה ומאיימת. לאחרונה יש לו פיוד נגד דרגון אצטקה ג’וניור, מתאבק מצויין. לא רוצה לספיילר לכם יותר מדי ולכן לא אפרט, אבל מאטאזנה גם בגלל שהוא כל כך מסוכן הוא גם נמצא בתוך כלוב מרבית הזמן ( כל מה שסיפרתי לכם עליו עכשיו זה כמובן חלק מהתסריט עלילה של הסדרה, כן? )
עוד מתאבק בולט שנמצא בארגון הוא ג’וני מונדו שאנו מכירים מצויין. ג’וני מונדו, הוא ג’ון מוריסון וג’וני אימפקט. בלוצ’ה שם הבמה שלו זה ג’וני מונדו. הוא גם האלוף הראשי בארגון. הוא מתאבק בלוצ’ה ( קיצור של לוצ’ה אדרגראונד ומעכשיו אקרא להם כך ) עם אשתו טאיה.

עכשיו…בלוצ’ה אין הפרדות של משקל או מין, כן כן כן, בחור ששוקל 200 ק"ג יכול להילחם נגד בחורה שלא שוקלת רבע ממנו. ובגלל שאין הפרדות במשקלים או במין, לפני ג’וני מונדו ( מוריסון ), דיווה הייתה האלופה הראשית של הארגון! וואו! לזה קוראים מהפכת נשים אמיתית (ולא כמו הלוקשים שמוכרים לנו בWWE).

שואלים את עצמכם היום…מה קורה עם ריי מיסטריו? איפה הוא? הוא פרש? הוא לא פרש? התשובה הוא שהוא נמצא בלוצ’ה אנדרגראונד! חי ונושם, מעורב בפיודים, ומרבה להתאבק. הוא גם המנטור של דרגון אצטקה ג’וניור (שנמצא בפיוד נגד מאטאזנה שעליו דיברתי קודם, זה עוד אחד ממה שהוביל לפיוד ביניהם.) עוד קצת על החוקים וכל הדברים וכו’:

• יש שלושה אליפויות (סוג של הביניבשתית שלהם, האליפות הראשית, ואלופי הטריו’)
  • אין טאג טימס’, יש רק טריו’ ( שלושה מתאבקים ) או סטייבלים.
  • יש תוכנית שבועית אחת באורך של כ45 דקות, כל יום חמישי.
  • הסדרה מצולמת באולם הטמפל בלוס אנג’לס.
  • יש 2 PPV בלבד, אחד ששמו אצטק וורפר ( כמו רויאל ראמבל, רק שמדיחים עם ספירות.) ואחד שהוא כמו הרסלמניה, אולטימה לוצ’ה שמו, שמתחלק לכמה ימים ולחלקים.
    -ללוצ’ה יש פרקים ועונות, היא לא הולכת לפי כל ארגון רסלינג כמו WWE או NJPW. לוצ’ה הולכת לפי סדרות טלוויזיה, עם פרקים ועונות.
    אז היום בעצם, עד נקודת הזמן הזאת, אנחנו בעונה 3 בפרק 40 ( בחלק הרביעי של אולטימה לוצ’ה).
    אני אשאיר לינקים לצפייה, אבל אני ממליץ לכם אם אתם באמת באמת רוצים להכיר את הארגון, לחזור להתחלה של כל זה, בעונה 1 ( שגם הייתה העונה הכי טובה מבחינת סטורליין ודמויות.) הסדרה גם משודרת בנטפליקס, ובאל ריי נטוורק.

קישורים לצפייה:

החלק הרביעי של אולטימה לוצ’ה:http://watchwrestling.in/watch-lucha-underground-season-3-episode-40-101817/

החלק השלישי:

החלק השני: http://watchwrestling.in/watch-lucha-underground-season-3-episode-38-10417/

החלק הראשון: http://watchwrestling.in/watch-lucha-underground-season-3-episode-37-92717/

http://www.allwrestling.org/watch-lucha-underground-season-3-episode-37-9272017-full-show-online-free/

כל עונה 2 של לוצ’ה אנדרגראונד: http://watchwrestling.in/page/5/?s=Lucha+underground חשוב להגיד שזה לא כל הסרטונים, תחפשו מה3/2 לפברואר 2016 או מה27 לינואר 2016, העונה הסתיימה ב20 ליולי 2016.

(ItamarLA) #2969

טוב אז אם חייתם במערה ב12 שעות האחרונות, או שאתם פשוט לא מעודכנים…קורט אנגל חוזר לזירת ההיאבקות, והוא יחליף בTLC את רומן ריינס, למעשה, הקרב עכשיו הוא קורט אנגל, סת רולינס, ודין אמברוז, נגד קיין, שיימוס וסזארו, מיז וברון סטרומן. גם בריי וויאט יעדר מהאירוע, ואיג’יי סטיילס מסמאקדאון יחליף אותו בקרב שלו נגד באלור. אז בעצם, באלור נגד סטיילס. שינויים של הדקה ה90 איך לומר…http://sport1.maariv.co.il/other-industries/WWE/Article-789193

(LIOROM12) #2970

איזו הפתעה ענקית.

צריך להעריך את ההחלטה של החברה לוותר על תכניות עתידיות כמו החזרה הגדולה של קורט אנגל לזירה, ופיוד בין AJ לפין באלור. לא מובן מאליו בכלל המהלכים שהם עשו פה כדי לרצות את האוהדים פה.

קצת מבאס שזה מה שקורה מבחינת סטוריליין, אבל חשוב מכך - נקווה שהחולים יחלימו במהרה וזה לא יהיה רציני כל כך.