אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(LIOROM12) #2931

קרו כל כך הרבה דברים בארבעת ימי ההיאבקות שקיבלנו, שקשה להתייחס להכל.

נתחיל בזה ש-TakeOver שוב עמד בציפיות הגבוהות, ואף התעלה עליהן. NXT ממשיכים לעשות בית ספר לרוסטר הראשי, וחבל שאנחנו לא מקבלים שמץ מזה בבראנדים המובילים.

*אנדרדה סיאן אלמאס היה צריך את הניצחון יותר, ונקווה שבאמת יוציאו אותו לדרך חדשה. אם לא יפשלו איתו - ג’וני גרגנו הולך להיות הדניאל בריאן הבא.

*מעניין מתי תיעצר הריצה של אליסטר בלאק. מה שכן, אני עוד מחכה לראות אותו בפיוד ולא בקרבות אקראיים.

*אני לא הופתעתי מהניצחון של סאניטי, ממה שקרה אחרי הקרב לגמרי כן. על אף השמועות שהיו. אני חושב שAOP עדיין לא סיימו את תפקידם בNXT ויש להם עוד דרך לעבור בדרך לרוסטר הראשי.

*אמבר מון נתנה באמת הכל וגם הפעם לא הצליחה(מוזר שפעם שעברה אסקה ניצחה מלוכלך ועכשיו נקי, אבל עזבו שטויות). אני חושב שמחכים להזרים קצת דם חדש לפני המעבר של אסקה לרוסטר הראשי.

*ה-ME הפתיע כמובן עם מה שקרה אחרי הקרב וסיים את האירוע עם תחושה אפילו טובה יותר, אבל גם הקרב עצמו היה מעולה. לפינת חוסר ההיגיון - רודריק סטרונג כבר לא יזכה לפגוש את בובי רוד. מה עושים איתו עכשיו?

על סאמרסלאם נאמר פה מספיק. אכזבה גדולה. עם כל הכבוד לזה שכולם רוצים להופיע ב-PPV, אי אפשר להמשיך עם אירועים כל כך ארוכים. בטח לא עם קרבות חסרי פואנטה כמו אלה שקיבלנו פה.

RAW הייתה בסדר.

בצד החיובי - סגמנט הפתיחה שמביא לנו את לסנר נגד סטרומן ב-No Mercy, ההופעה של סינה וההודעה שהוא רוצה קרב סופרמנים נגד רומן, הפרומו של המיז וקרב הזוגות של רולינס ואמברוז נגד ההארדיז.

בצד השלילי - שוב משפילים את אמה, קרב 4X4 מיותר של ה-CW וגם ביג קאס נגד אנזו שנגמר בטרם עת עם הפציעה של האיש הגדול. פין באלור וג’ייסון ג’ורדן נתנו קרב לא רע, אבל אני לא מצליח להבין איך זה עוזר למישהו מהם. בואו נחזיר את פין למסלול שהוא צריך להיות בו בבקשה.

סמאקדאון הייתה טיפה טובה יותר. בעיקר בזכות ההצטרפות של בובי רוד ושלטון בנג’מין.

יהיה מעניין מאוד לראות אם באמת יצוותו את שלטון לצ’אד גייבל בטווח הארוך.

AJ ו-KO מסיימים את הפיוד ביניהם רשמית. אפשר להגיד שלא קיבלנו בשום שלב קרב מדהים מהשניים, אולי בגלל שהחליטו להוסיף את שיין למשוואה שלהם. חבל.

מספיק לבזבז את סמי זיין.

טוב לדעת שדולף זיגלר חזר מאיפשהו שלא סיפרו לנו בכלל שהוא הולך. בשבוע הבא נקבל זיגלר חדש. אוקיי…

מסתבר שנאקאמורה ממשיך לפיוד עם ג’ינדר. אחת הסיבות להתדרדרות של סמאקדאון בחודשים האחרונים היא האלוף שלה. לא יודע אם המהלך הזה הוביל לצמיחת הפופולריות של ה-WWE בהודו, אבל מבחינת כל השאר זה היה מהלך קטסטרופלי מבחינתי. הגיע הזמן להפסיק עם השטות הזאת.

(Paul Heyman) #2932

בובי רוד אמנם עשה את הבכורה שלו ברוסטר הראשי אבל הוא לא עוזב לחלוטין את NXT עדיין, ובדומה לקווין אוונס בעבר הוא עוד יעשה כמה צילומים ב-NXT בעיקר כדי לסגור קצוות סיפורים.

אז אני מניח שבין הדברים שיסגרו שם זה איזה קרב עם רודי.

השמועות עכשיו שעם הבכורה של בנג’מין ורוד בסמאקדאון והמעבר של סינה ל-RAW, שלכרגע נגמרו השינויים ברוסטרים ולא צפויים מעברים או עליות נוספות.

(LIOROM12) #2933

עדכון CW קצר למי שעוד מתעניין - נכנסתי לראות 205 לייב כדי לראות את קרב האליפות בין נוויל לטוזוואה, ונוויל ניצח. אחרי הקרב הוא התחיל לדבר קצת ואז קטעה אותו המוזיקה של לא אחר מאשר אנזו אמורה, שפחות או יותר הכריז שהוא מצטרף לדיוויזיית ה-CW. אני לא חושב שזה איזה מהלך מטורף שיכניס חשיבות כלשהי לדיוויזיה הכושלת הזאת(בגלל הבוקינג, המתאבקים מעולים אחד-אחד), אבל זה מהלך טוב לכל הצדדים. אם כי אני עדיין לא משוכנע ביכולות ההיאבקות של אנזו.

(Paul Heyman) #2934

חדשות מ-NXT מהלילה:

אוסקה ויתרה על התואר שלה והודיעה שהיא עוזבת את NXT לקראת מעבר ל-RAW או לסמאקדאון, שכנראה יתרחש ברגע שהיא תחלים מהפציעה שלה (6-8 שבועות).

הוא עוזבת את NXT בלתי מנוצחת אחרי יותר מ-500 ימים שבהן היא החזיקה בתואר.

ופשוט תמונה יפה אגב מסאמרסלאם של שני החברים:

(LIOROM12) #2935

RAW די טובה קיבלנו הלילה.

החל מהבאטל רויאל המפתיע(למה בריי ופין עדיין בפיוד? למה מלכתחילה ולמה ממשיכים עם זה?) שמסתיים עם ניצחון של ג’ף הארדי, אחרי שמדיח את ג’ייסון ג’ורדן. אני לא יודע לאן הולכים עם ה-IC, אבל העיקר שעושים איתה משהו.

אנזו אמורה מנצח את נועם דאר אחרי קרב די משמים ועם סיום שלא דומה לפינישר בשום צורה. לא ההתחלה הכי מרשימה.

אמה ניצחה סוף סוף קרב קצר מאוד עם Roll-Up עלוב. פשוט בזבוז מה שהולך שם.

שני קרבות היחידים אחד אחרי השני(מהלך נחמד מאוד) של סת’ ודין נגד שיימוס וסזארו היו טובים, כל אחד בפני עצמו - וגם ברמת הסיפור והיצירתיות. יכלו לדחוף לנו את הקרב של אמברוז ושיימוס בשבוע הבא כמו תמיד, אבל הפתיעו ושמו אותו פה. מילה טובה לכותבים.

סגמנט מעולה,כרגיל, של היימן. ואפילו זכינו לשמוע את ברוק משחיל משפט.

ה-ME היה בצדק קרב האליפות בין סאשה לאלקסה. ככה נותנים יוקרה לחגורה. סאשה שוב מפסידה את החגורה בקרב חוזר, ולמען האמת - לא ברור לי למה היא זכתה בסאמרסלאם אם זאת התוצאה של זה. רק בשביל Feel Good Moment באירוע? בקשר לסיום עם ניה ג’קס - זה היה ברור שהיא באה לתקוף את אלקסה. איך מתקדמים עם זה? נראה.

ולסיום, הסגמנט שמקבל ע"י נכון לעכשיו את תואר סגמנט השנה - חתימת החוזה בין ג’ון סינה לרומן ריינס לקראת קרב ביניהם ב-No Mercy. סינה פתח חזק על רומן, ואז רומן קצת התבלבל וסינה הדליק אותו והכניס לו קטנות במהלך כל הסגמנט - וסינה גמר אותו בתשובה לדברים של רומן. הסגמנט הזה הרגיש כל כך Shoot שזה מפחיד. סינה על המיק זאת פשוט אמנות. גם שונאיו יודו בזה.

(LOS BLANCO) #2936

סינה שם את ריינס בכיס ועזב את האולם.

(Paul Heyman) #2937

RAW

• היו שמועות שהסגמנט של סינה וריינס היה מאולתר וסינה פשוט חיסל את ריינס באילתור (כיאילו שמישהו היה צריך הוכחה כדי לדעת שזאת האמת) אבל דייב מלצר מדווח ששני המתאבקים נשארו לגמרי עם התסריט בסגמנט הזה; ז"א, אני מניח שהמעידה הקטנה של ריינס לא הייתה מכוונת (היא גם לא הייתה ממש דרמתית, אז הבחור שכח את המשפט שלו לדקה… שישאל את רנדי אורטון איך זה :smiley: ) אבל לפי מלצר - הכוונה של ה-WWE הייתה לגמרי שסינה יחסל מילולית את ריינס פה (אם להיות הוגן, מלבד הרגע שבו הוא שכח מה להגיד, רומאן חתך בעיקרון של עניין, אחלה פרומו. סינה זה פשוט עדיין סינה ואין אף אחד בכל ה-WWE שמתקרב לרמה שלו בחרא הזה; בזה, הוא המלך). מעניין מאוד, כי אני משוכנע לחלוטין שב-NM ריינס הולך לנצח (להזכירכם, הוא הפסיד בכל PPV מאז מאניה). ככה או ככה, יש הרגשה היסטורית בנוגע לפיוד הזה והמשמעות שתהיה לו לדמות של רומאן ריינס. Shit’s gonna go down.

• ילדים בארה"ב הולכים לישון עם סיוטים הלילה מהמראה המגולח של ביג שואו.

• אין מתאבק אחר ב-WWE שלא משנה כמה מחרבנים עליו, וכשהוא מקבל פירורים - הוא עדיין מצליח להפוך אותם לזהב, כמו המיז. אין לתאר את הכבוד שיש לי לכישורים שלו ולהתעקשות שלו להישאר רלוונטי.

• הבאט לרויאל היה ממש כיפי, עם הרבה רגעים קטנים בתוכו שהיו משעשעים. ההארדיז מאכילים חברה לביג שואו לתת צ’ופים, פין באלור ואנדרסון וגלואס כמעט מאוחדים (כמו בימים היפים בבולט קלאב ביפן), המיז עוזר לבו דאלאס, ג’ף מול פין (מי לא הרגיש התרגשות כשהם נעמדו אחד מול השני?), ג’ורדן מעיף את המיזטורז’ (סוף סוף למדו לתת לו בוקינג מול אנשים שהקהל אשכרה רוצה לשרוק להם בוז הא?), וכמובן שלבסוף ניצחון של ג’ף הארדי. אין לי שום התנגדות שבעולם לזה, יש שגם יגידו שאני מצפה ומתרגש לקרב הזה. רמת הכשרון שיש ברוסטר של ה-WWE היא פשוט חולנית וזה היה ברור לחלוטין בבאטר רויאל הזה.

• בריי מול באלור ממשיך? למה? למרות שהביצוע המהיר של כל הכניסות והיציאות של בריי הפעם נעשו בצורה מאוד יפה.

• רוצים לדעת את כל מה שבעייתי וחולה ב-CW? תראו את אנזו אמורה השבוע. מתאבק שלא ניצח קרב יחידים אחד ברוסטר הראשי, בדיחת הדיוויזייה, עובר ל-CW וישר מנצח קרב ומנסים לצייר אותו בתור מתאבק שמהווה איום לנוויל (ההשוואה של שני המתאבקים הזאתי אמורה לגרום לכם לבכות). כשה-CW התחילו הם תוארו בתור המתאבקים הטכניים הטובים בעולם שרק נמצאים בדוויזיית משקל נמוכה יותר, והשמות של המתאבקים שיש בדיוויזייה הזאת הוא מטורף (סדריק אלכסנדר, נוויל, טוזאווה, מוסטפה עלי, ריץ’ סוון וכו’ כו’) ועכשיו זאת דיוויזייה שבה אנזו אמורה הוא מתאבק ליגיטימי של טופ קארד. פאקינג בדיחה.

• תהרגו אותי, אין לי מושג מה הקטע עם חגורת אליפות הנשים של RAW. אם התוכנית הייתה להגיע לאלכסה מול ניה (אין לי בעיה מיוחדת עם זה), אז למה לעזאל היה צריך לתת לסאשה בנקס את התואר ובסופו של דבר לקבור אותה עוד יותר עמוק עם פעם רביעית שהיא לא מסוגלת לשמור על חגורת האליפות אפילו פעם אחת בצורה מוצלחת. כל החרא שהם עשו לביילי עכשיו הם עושים לסאשה בנקס. ומה התוצאה בסופו של דבר? דיוויזייה שבה אפשר להתייחס ברצינות רק לניה (לא מוכנה באמת לליגה הגדולה, אולי בעוד שנה, שנתיים) ואלכסה בליס (מדהימה על המיקרופון, אבל חייבית מתאבק מעולה לידה בשביל להוציא ממנה קרב טוב כרגע. יש לה עוד הרבה לשפר בזירה. מספיק לראות את הטורניר נשים שהתחיל כרגע כדי להבין עוד כמה יש לה לעבוד), ושני מתאבקות הטובות ביותר של הדיוויזייה קבורות עמוק עמוק עמוק באדמה (במקרה של ביילי זה ממש חמור, היא מקבלת בוז בכל מקום עכשיו. פאקינג ביילי מקבלת בוז בכל מקום), והמתאבקת השלישית הכי כשרונית שלהם (אמה) עכשיו משחקת דמות של חולת נפש. אפשר להגיד הרבה דברים רעים על דיוויזיית הנשים של סמאקדאון, אבל אצליהם יש לפחות יציבות לתקופה ארוכה אצל האלופה לשעבר, נעומי (שהפכה לאובר בטירוף, תראו מה קורה כשנותנים למישהי בוקינג נורמלי), ויש להם דיוויזיה שבה כל אחת נחשבת למתמודדת לגיטימית בדיוויזיה (כולן, כל אחת ואחת… טוב חוץ מלאנה). ולא משנה לאיזה קרב טוב סאשה בנקס מצליחה לסחוב את אלכסה בליס, זה לא יכול להסתיר את הטימטום שהולך בבוקינג של הדיוויזיה הזאת ב-RAW.

• סמואה ג’ו נפצע במהלך הסופ"ש, לא משהו חמור והוא כנראה יעדר בסיבוב הזה לקראת NM ואמור לחזור ל-PPV הבא של RAW. מי שכן כנראה נפצע בצורה חמורה זה קסבייר וודס מהניו דיי שנפל בצורה מזעזעת באירוע לייב של סמאקדאון אתמול בלילה ולפי הדיווחים “פוצץ” את הברך שלו בצורה חמורה. אין עדיין עידכונים רשמיים על הפציעה או משך ההחלמה אבל זה ממש לא נראה טוב לצערינו.

הרבה דברים שצריך לדבר עליהם השבוע ואני ממש אנסה להספיק הכל בימים הקרובים.

מחר יש את סמאקדאון עם הבכורה המחודשת של שלטון בנג’מין, ומלבד זה צריך לספר לכם על הסיפור החם ביותר בסצנת האינדיז השבוע עם סקסי סטאר ורוזמארי (מבטיח להגיע לזה מחר או מחרתיים) ובנוסף אני רוצה להעלות הודעה על הכל הסיבוב הראשון של טורניר הנשים וכל המתאבקות שיש שם, ויש שם כמה שמות שאנחנו ממש ממש צריכים לדבר עליהן.

(Paul Heyman) #2938

SMACKDOWN

• כמה כיף היה לראות את שלטון בנג’מין שוב, שעדיין נראה פשוט פנטסטי בזירה. והשילוב שלו עם עוד מתאבק משכמו ומעלה כמו צ’אד גייבל יוצר צמד מאוד מאוד מעניין בזירה, ואני בהחלט נקנתי עם הבכורה שלהם לקראת ההמשך כרגע. היו גם כמה רגעים שרמזו אולי על גם סיפור עם הציוות שלהם כזה נראה שהסיפור יהיה “איך הם הולכים להצליח להתחבר ולעבוד ביחד”.

• חדשות מאוד מאוד טובות בהקשר לפציעה של אקסבייר וודס. הייתה דאגה גדולה שהוא קיבל פציעה מאוד חמורה עם תקופת החלמה של חודשים ארוכים. אבל וודס חשף הלילה בערוץ הגיימינג שלו ביוטוב את העובדה שהוא קיבל MCL sprain בלבד והוא לא ציין באיזה דרגת חומרה. אם זה דרגה 1 אז זה שבוע עד שבועיים להחלמה, ואם זה דרגה 2 אז זה 2-4 שבועות של החלמה. ככה או ככה זה הרבה פחות מהחשש הראשוני.

• חבל על קרב כזה קצר בין שני מתאבקים מעולים כמו AJ וטיי דילינג’ר.

• היי תראו, נותנים לרוסב להיות משהו מעבר לבולגרי שונא ארה"ב והוא ישר חותך פרומו מעולה. קטעים הדברים האלו הא…

• בובי רוד ממשיך לבסס את עצמו ברוסטר הראשי. אגב, שבוע שעבר הוא היה נגד איידן אינגליש והשבוע נגד מייק קאנאליס (קרב לא ארוך אבל מאוד נחמד וכיפי), זה אומר שהם כרגע דוחפים את רוד בתור פייס?

• הייתי יכול לחיות גם עם יותר התחרפנות של קווין אוונס אחרי שבוע שעבר, אבל התערבות בקרב ולדפוק את סאמי זיין רק כדי הבהיר נקודה לשיין מקמהאן זה גם סבבה.

• נאטאליה עם משפט אדיר: “Im gonna make you the baron Corbin of the womens devision”. נעומי עם פרומו פשוט שמכריז על הקרב החוזר וכרמלה ממשיכה להיות בצד הפיוד עם המזוודה שלה. בוקינג פשוט, לא מסובך שבו כל השלושה הן אובר כרגע. תלמדו - RAW.

• ניו דיי מול האוסוז לא צריך להיות עדיין מעניין או כיפיף אבל הם כן. בריזאנגו אמורים להיות משעמים גם כן בשלב הזה, אבל הם לא. לכו תבינו.

• בצורה יוצאת דופן, הקרב המרכזי לא היה יותר מדי מרתק או איכותי לדעתי. אבל הסיום שאחרי הקרב היה בהחלט שווה את זה. השאלה אם זה בעל משמעות ותחילת הדרך של אורטון לחזור להיות היל (הרבה יותר אפקטיבי מאשר פייס) או שזה סתם דבר מגניב לסיים תוכנית וחסר משמעות כמו שה-WWE עושים הרבה פעמים לאחרונה.

(Paul Heyman) #2939

MAE YOUNG CLASSIC

(ספויילרים בנוגע לסיבוב הראשון פה ושם)
אז אחרי שהצלחתי לראות את ארבעת הפרקים הראשונים, אני אנסה לדבר קצת היום על המתאבקות שהיו בסיבוב הראשון ואיזה פוטנציאל אני רואה בחלקן. יש כבר שמועות על כל מיני מתאבקות שקיבלו הצעות לחוזים אחרי הטורניר הזה, ויש כאלו שכבר חתמו לפני ויש כאלו שאני משוכנע שיחתמו עכשיו. בכל מקרה, יאללה - נתחיל.

• Jazzy Gabert - אוקיי, הבחורה הגרמנייה הזאת חייבת לקבל חוזה היום. אתמול. היא כל מה שרוצים ב-RAW שניה ג’קס תלמד להיות, רק שהיא כבר… שם. המראה הברוטאלי, הבעות הפנים, הדרך שבה היא מדברת בזלזול על איך היא רוצה להכאיב למתאבקות מולה. שימו אותה ברגע הזה ברוסטר הראשי מול כל מתאבק פייס ויש לך פיוד פייס מול היל קלאסי In the bag. אני לא רואה סיכוי גדול שה-WWE לא מציעים לה חוזה.

• Rachel Evers - אז זאת הבת של פול אלרינג (המנג’ר לשעבר של דמולישן, והיום המנג’ר של AOP מ-NXT). היא באה ממשפחה של התאבקות כאמור ויש לה כישרון, אבל היא יחסית צעירה (24) וההרגשה שלי היא שהיא צריכה עוד עבודה. אומנם ראיתי רק קרב אחד שלה, אבל היא נראתה די מהוססת ולא לגמרי בשליטה מלאה בקרב הזה, אז סביר להניח שבגלל הקשרים המשפחתיים שלה שהיא תמצא את עצמה במערכת הפיתוח, ושם היא כנראה צריכה להיות. שנה שנתיים של פשוט עבודה ולהתאמן ב-NXT עם מופעי הלייב שלהם ויש פה פוטנציאל.

• Kay Lee Ray - כנראה המתאבקת השלישית שהיה הכי חבל להפסיד כל כך מוקדם (אחרי טסה בלאנשרד וז’אזי גאברט). יש לה כשרון ענקי והיא עובדת בצורה מאוד יפה וחדה בזירה. היא בין המתאבקות הבולטות ביותר באירופה בשנים האחרונות והייתי ממש שמח לראות יותר ממנה.

• Princesa Sugehit, Mercedes Martinez, Nicole Savoy - אני שם פה את המתאבקות האלו בקבוצה אחת כי אלו כולן מתאבקות בעלות שם ויחסית נמצאות בעסק לתקופה ארוכה כבר. ואולי חלקית בגלל זה הן קיבלו קרבות שהם ניצחו ביחסית קלות בסיבוב הראשון בקיפייב ולא בדיוק הציגו את הכישורים שבגללן הן נחשבות לשם בעולם; אז אני פשוט מחכה לראות מה הן יעשו בסיבוב/ים הבא/ים כדי לראות יותר.

• Xia Li, Zeda, Reina Gonzales, Sage Becket, Miranda Salinas, Vanessa Borne, Kavita Devi - אלו כולן מתאבקות צעירות יותר או פחות שכולן כבר נמצאת בפיתוח ב-NXT. הם עדיין “לא שם” אבל הם בדרך.

• Renee Michelle, Marti Belle, Ayesha Raymond - אלו כולן מתאבקות צעירות יותר או פחות שלא נמצאות בפיתוח ב-NXT. וכנראה שגם לא כדאי. לא ראיתי מהן שום דבר שגרם לי להתרגש יותר מדי.

• Candice LaRae - אישתו של ג’וני גרגאנו המדהים מ-NXT. והקטע המצחיק הוא (ואני בטוח שהם שומעים את זה הרבה) אבל היא פשוט בדיוק מה שהייתה מצפה בזירה ממי ששמעת שהיא מתאבקת ואשתו של ג’וני גארגאנו. בדיוק אותה רמה של בייביפייס טבעי ורמה גבוהה מאוד של התאבקות טכנית בזירה. מתאבקת עם שנים של ניסיון באינדיז - ושם ענקי ומכובד מהעבודה הזאת, הכל נראה טוב אצלה בזירה ואם כבר בעלה נמצא בחברה, אני לא רואה שום סיבה שה-WWE לא ירצו להכניס גם את אישתו מתחת לסככה.

• Sarah Logan - הנה סיפור מוזר. מדובר במתאבקת אינדיז מאוד מבוססת בשם Crazy Marry Dobson והיא חתמה ב-WWE כבר לפני שנה (2016) כשהיא הייתה מופיעה גם בחוזה אורחת כבר מ-2014. היא כישרון ענקי, וכל מי שראה אותם גם לפני זה וגם בקרב שלה פה בסיבוב הראשון מול מיה ים (שתכף נדבר עלייה), רואה מיד איזה רמה של כישרון מדובר פה. אבל מאז שהיא חתמה ב-NXT היא לא בדיוק קודמה לקדמת הבמה כמו מתאבקות אינדי אחרות (אמבר מון, רובי ריוט וכו’ לדוגמא) והיו אפילו שמועות שהיא לא מרוצה ועוזבת בשלב מסויים לפני כמה חודשים. היא הפריכה את השמועות האלו מיד בטוויטר, ולאחרונה היא התחילה לתת כמה קרבות פה ושם ב-NXT, והגימיק החדש שלה עם הבחורה שהתאבקה עם עיזים בחווה כילדה (אחד מהדברים שנייג’ל מגיניס הכי נהנה להמציא בכל שידור שהוא יכול אני בטוח) בהחלט תופס. אני מקווה שהיא תקבל את הפוש שהיא צריכה מפה והלאה ב-NXT, כי היא כשרון ענקי.

• _Mia Yim, Sereena Deeb, Santana Gerret_t - מאוד פשוט. שלוש מתאבקות ותיקות (דיב הייתה אפילו בעבר ב-WWE בתור חברה ב-Straight Edge Society של CM פאנק). הן כולן מעולות בזירה והן כולן יהיו תוספת מעולה לרוסטר של ה-WWE. נראה אם מישהי מהן יקבלו הצעות בהמשך.

• Shayna Baszler - טוב פה אנחנו מדברים כבר על שם ליגיטימי מאוד. אחד מארבעת ה-Horsewomen של ה-UFC לשעבר. כל מה שהיא עושה בזירה צועק “ליגיטימית” ו"כוכבת ענקית". אמרתי את זה מתחילת ההכרזה על השמות, אני אהיה מאוד מופתע אם היא וקיירי סיין לא מגיעות לגמר ביחד. אני אהיה עוד יותר מופתע אם היא לא מוחתמת ב-WWE מיד בסיום הטורניר.

• Kairi Sane - עוד שם שאין יותר מדי מה להרחיב. כוכבת ענקית, מתאבקת חולנית שסיפקה את הקרב הטוב ביותר בסיבוב הראשון עם טסה בלאנשרד. אוסקה עוזבת את NXT וקיירי סיין כבר חתומה ב-WWE, היא הולכת להיות כוכבת ענקית בלי שום צל של ספק.

• Tessa Blenchard - מתאבקת דור שלישי (סבא שלה ג’ו בלאנשרד ואבא שלה טאלי בלאנשרד). צעירה בטירוף (22) וכישרונית באותה המידה. היא כבר הספיקה עד גיל 22 לתת כמה קרבות אורח ב-NXT ולמיטב ידיעתי בעבר עדיין לא היו מעוניינים ב-NXT להחתים אותה לחוזה מלא והיא גם לא רצתה להתקבע במקום אחד, ובכל מקרה היא רק בת 22. יש לה מראה, יש לה טכניקה חדה ומעולה בזירה וכל זה בגיל מאוד צעיר וכאמור, סיפקה את הקרב של הסיבוב עם קיירי סיין; אני לא יודע אם היא תוחתם כבר עכשיו או אולי בעתיד בעוד שנה שנתיים, אבל היא בסופו של דבר תגיע ל-WWE.

• Bianca Blair - פרוספקט של ריצת משוכות בזמן שהייתה בקולג’ בארה"ב והייתה מדורגת בטופ 10 הארציות בזמנו בארה"ב. היא גם מתאמנת ומתחרה בקרוספיט לשעבר לפני שנאלצה לפרוש בגלל סינדרום intercostal chondritis (מישהו יודע בדיוק מה זה, מוזמן לפרט) והתגלתה ע"י מארק הנרי שהציע לה לעשות tryout ל-WWE. אחרי שני נסיונות היא התקבלה וחתמה על חוזה עם ה-WWE ב-2016. הבחורה בברור בכושר מטורף והיא נראית מאוד מסודרת בזירה. צריכה עדיין להוסיף מעט לארסנל של המהלכים שלה בזירה אבל בואנה, היא משדרת כריזמה בכל מהלך שלה והיא ממש נראית לי כמו נעומי עתידית (רק הרבה יותר טובה בזירה לדעתי).

• Dakota Kai - מתאבק ניו זילנדית שאני לא הכרתי יותר מדי לפני זה (הייתה באיזה הופעת אורח בקרב אחד אי שם ב-2015 ב-NXT) ומאוד אהבתי את מה שהיא הראתה בזירה. היא הזכירה לי את אלכסה בליס - רק נחמדה. היא כבר חתומה על חוזה ב-WWE ובהחלט לדעתי תתחיל להיות חלק יותר אקטיבי ב-NXT בעתיד הקרוב.

• Rhea Ripley - עצם ההגדרה לכישרון עתידי ענקי. בחורה עם רקע בכדורגל באוסטרליה. די גבוהה ועם מבנה גוף שמזכיר את זה של שארלוט ובואנה איזה כשרון בזירה, סה"כ בת 20. כבר חתומה על חוזה עם ה-WWE. כוכבת עתיד מובטחת.

• Piper Niven - בעצם אחת מהדוגמאות הרבות לפריצה והפריחה שיש בהתאבקות הבריטית בשנים האחרונות. רצף של מתאבקים ומתאבקות כמו ניקי קרוס, קיליאן דיין וכו’… היא ממש הגרסה הנשית של קיליאן דיין האמתי והיא נראתה מעולה בזירה. וזה לא רק העבודה ההתקפית שלה אלא הדרך שבא היא מוכרת התקפה של היריבה שלה, ועוד עם הגודל שלה? הייתי מחתים אותה רק כדי ללמד את ניה ג’קס איך לעשות את זה כמו מקצוענית.

• Taynara Conti - לוחמת ג’ודו ו-MMA לשעבר מברזיל. ה-WWE רדפו אחריה זמן מה לפי שמועות ולבסוף הצליחו להחתים אותה. סה"כ בת 23 ועם כמה שנים ב-PC שבהן היא גם תלמד אנגלית טובה ויש פה כוכבת עתיד.

• Lacey Evans - בת 27, חיילת Marine לשעבר בצבא ארה"ב, ילדה בת בגיל 23 ואני נראה לי צרפתי פה בעבר ראיון שלה ב-ESPN או משהו. בחורה עם מוטיבציה אדירה ומוסר עבודה מטורף, כבר כמובן חתומה ב-NXT עם כמה קרבות פה ושם גם בטלוויזייה. אני ממליץ לכם להכיר אותה קצת כי רק על סמך הנחישות שנראה שיש לה, אני בטוח שהיא הולכת להצליח ב-WWE.

• Toni Storm - סיפור דומה לפייפר נבין, בעובדה שהיא חלק מאותה פריחה בסצנת ההתאבקות הבריטית (למרות שהיא במקור אוסטרלית). היא כבר שולטת לחלוטין בדמות שלה, במראה שלה, עבודה מעולה בתוך הזירה. מאוד מאוד התרשמתי ממנה ונראה לי שהיא תלך רחוק בטורניר הזה. אם זאת הייתה בחירה שלי, הייתי מחתים אותה לסמאקדאון או RAW כבר היום.

טוב, ניסיתי לתת קצת רקע והתרשמות ראשונית שלי מהמתאבקות בטורניר הזה. ה-4 פרקים הראשונים היו מאוד מהנים, למרות שהרגשתי שהצוות קומנטרי של ג’ים רוס וליטה לא בדיוק עובד מעולה כמו הצוות של מאורו רנאלו ודניאל בריאן בטורניר CW שנה שעברה. אבל עדיין, טורניר סופר מהנה ועכשיו הצטמצנו ל-16 מתאבקות וזה נראה שהסיבוב השני הולך להיות מעולה.

(Paul Heyman) #2940

חדשות:

• אז הרבה שינויים בקומנטרי של ה-WWE. זה התחיל מ-JBL שהודיע שהוא פורש מהעבודה שלו בסמאקדאון כדי להתמקד באירגון למען ילדים בסיכון שלו. בעקבות זה הוכרז שקורי גרייבס מצטרף לצוות קומנטרי של סמאקדאון במקום JBL (ביחד עם טום פיליפס וביירון סקסטון). גרייבס אם כך יהיה גם בסמאקדאון וגם ב-RAW; אבל את התפקיד שלו ב-205לייב ומיין איוונט (התוכנית של הlow card של הארגון) הוא יעזוב ובמקומו שם - יחליף אותו נייג’ל מגיניס מ-NXT.

• הארבע פרקים הבאים של טורניר הנשים שוחרר היום לנטוורק.

• אם אתם רוצים להבין את העוצמה השיווקית של הודו (ובדרך להבין את מה שעושים בסמאקדאון עם ג’ינדר מאהאל), אז אפשר לראות את זה בבירור בקליפים של הסיבוב הראשון של טורניר הנשים. כל ה-16 קרבות יצאו בסרטונים של highlights לכל קרב. הייתם חושבים שהקרבות הכי נצפים יהיו הקרבות של כוכבות אינדי מבוססות כמו קיירי סיין או טוני סטורם וכו’; אבל לא, הסרטון הכי נצפה (ובפער עצום, פעם של פי 18 מהסרטון השני ברשימה; 1.8 מיליון צפיות היו לו אתמול אל מול 107 אלף של הסרטון השני בכמות) הוא הקרב של דקוטה קאי מול קביטה דבי שהיא המתאבקת הראשונה ב-WWE מ… כמובן שהודו. למען האמת הסרטון הזה היה הסרטון הנצפה ביותר של ה-WWE ביוטוב במהלך כל השבוע הזה, הרבה יותר גם מהסרטון של הפרומו של סינה וריינס או הסגמנט של ברוק לסנר לדוגמא.

• הוכרז להלילה ב-RAW, קרב Steel Cage בין הביג שואו לברון סטרומן. זה כנראה יהיה המיין איוונט, כשהמיין איוונט של סמאקדאון יהיה כנראה הקרב N1C של רנדי אורטון מול שינסקה נאקאמורה.

(Paul Heyman) #2941

RAW

תכנית בסדר.

זה היה הלילה Labor Day בארה"ב אז היינו יכולים לקבל את אחת התוכניות ה"חג" האלו של ה-WWE שבהן אנחנו רואים את כל הזוועות שמתביישים להוציא בכל שאר הזמן.

אבל, לא - הייתה דווקא אחלה תוכנית בגדול; רק מה, שום דבר לא התקדם בדיוק (וזה הגיוני בלהתחשב במה שכתבתי במשפט הקודם).

ריינס וסינה נתנו שיחזור קצת למה שהיה שבוע שעבר, רק שהפעם רומאן סיים עם ידו על העיליונה. הבנייה לקרב הזה היא אדירה, אין שום תלונות - אני רק מקווה שזה לא יהיה סתם קטע של “אני לא מכבד אותך” לפני הקרב ו-“אני מכבד אותך” אחרי הקרב מצד שני הצדדים. יש הרגשה של משהו יותר גדול והשנה ה-WWE גם ביחד עם העובדה שריינס לא מנצח ב-PPV מאז מאניה, עדיין מצליחים להביא לו בוקינג מאוד יצירתי ומעניין. אז אני פשוט מקווה שזה ימשיך גם ב-NM.

דיוויזיית הנשים ממשיכה להיות פאזל עבורי. הייתי מוכן לקבל את כל מה שקורה, רק בלי הזכייה באמצע של סאשה בנקס בתואר באמצע - זה ממש קילקל את כל הסיפור של הדיוויזייה הזאת עבורי כרגע (ז"א ספציפית הזכייה ואז האיבוד המאוד מהיר, אם להיות מדוייק). אבל פאק - אמה בקרב על חגורת האליפות ב-PPV… אשרינו…

ברון סטרומן מקבל בוקינג מושלם מזה חודשים ארוכים, והשבוע היה לא שונה. מי שעושה את הבוקינג של הקרבות שלו צריך לקבל העלאה בשכר כי הוא עושה עבודה מושלמת - סטרומן נראה מדהים בכל אחד מהקרבות שלו.

חסר לי סמואה ג’ו… (6 שבועות פציעה כמו שסיפרתי).

(Paul Heyman) #2942

Smackdown

• לפי הדיווחים, קווין אוונס הוא בין המתאבקים שמקבלים מספיק גב מאחורי הקלעים כדי להחליט בעצמו על הפרומואים שלו בלי יותר מדי התערבות של הכותבים, ורואים בשבועות האחרונים איך התוכנית באמת הופכת להיות ה-KO Show. רוב התוכנית השבוע עסקה באמת בסיפור של KO ושיין מקמהאן, עם הפרומו של אוונס על שיין וה-Brawl שהגיע אחרי וכל מה שהלך מאחורי הקלעים במהלך התוכנית כשבסוף אנחנו יודעים ששין מקמהאן מושעה ווינס מקמהאן הולך להיות שבוע הבא בתוכנית שמסתמנת כמיני PPV עבור סמאקדאון.

• בין לבין היו כמה דברים טובים וכמה דברים… מוזרים. את כל הקטע של כרמלה ואלסוורף אני לא לגמרי מבין. התגובה שלה אחרי ההפסד לנאטאליה הייתה דווקא לא רעה (פה ושם כרמלה מראה דברים לא רעים בכלל על המיקרופון) אבל אחרי זה היא מנשק את אלסוורף ואז נותנת לו סתירה; מה לעזאזל הולך שם?

• ההפסד של סאמי זיין היה מאוד מאכזב, זה לא ברור בעליל למה אחד המתאבקים הטכניים הטובים ביותר בחברה, שכרגע עדיין אובר לחלוטין עם הקהל בתור בייביפייס - ועדיין הוא נקבר עם שני הפסדים ברצף לאיידן אינגליש? עכשיו אין לי שום דבר רע נגד אינגליש מקבל פוש כזה או אחר - אבל האם אין פייסים אחרים שאפשר לתת לו ניצחונות מול כדי לבנות אותו? סין קארה לדוגמא?

• התוכנית הייתה כבדה מאוד בחומרים מאחורי הקלעים (כשרוב הפוקוס כאמור היה על KO) אבל עדיין קיבלנו כמה קרבות לא רעים במהלך התוכנית. כרמלה ונאטאליה היה מספק, טיי דילינג’ר ובארון קורבין נתנו קרב בכלל לא רע - וזה נראה ש קורבין יצא מהמלונה סוף סוף והעונש שלו נגמר; ואפילו יצא לנו מזה קרב שבוע הבא בין דילינג’ר ל-AJ שאמור להיות פנטסטי.

• לבסוף המיין איוונט לחלוטין לא איכזב. ז"א היינו רוצים לראות את הקרב הזה של אורטון ונאקאמורה בתור קרב ME באיזה PPV למשך 20 דקות פלוס, אבל נאלצנו להסתפק על קרב N1C מול ג’ינדר מאהאל באורך עשר דקות… עדיין היה קרב מעולה כשהחילוף של נאקאמורה מה-RKO לתוך נעילת מרפק היה ממש ממש מגניב. אז נאקאמורה ניצח (החלטת בוקינג נכונה) ונקווה שהוא גם יצליח סוף סוף לקחת את החגורה מג’ינדר.

• שבוע הבא, מיני PPV בסמאקדאון: קרב אליפות נשים (נעומי מול האלופה נאטאליה), קרב אליפות זוגות (הניו דיי מול האלופים האוסוז) בקרב רחוב (ז"א אין חוקים), קרב אליפות ארה"ב (AJ האלוף מול טיי דילינג’ר) ולבסוף… וינס מקמהאן. הולך להיות שמיייח.

(Paul Heyman) #2943

RAW

• תוכנית שהיא עצם ההגדרה של הבעיה של תוכנית של 3 שעות. כי עם לחתוך בבשר, ולהוציא את כל השטויות המשעממות שהיו בתוכנית הזאת, אנחנו היינו נשארים עם תוכנית באורך שעתיים שהיא מעולה.

• שימוש יפה עשו בג’ייסון ג’ורדן בשבועיים האחרונים. אומנם הוא הפך להיות הג’ובר לכוכבים, אבל הוא עושה את זה תוך כדי הצגת הכשרון שלו בזירה בצורה מאוד יפה ותוך כדי שהוא מקבל חותמת “מתחרה” מכוכבים כמו סינה וריינס, ויש לזה משמעות. שימו לב שהקומנטרי גם הפסיק לחפור על זה שהוא הבן של… אומרים את זה אולי פעם אחת בתוכנית וכל שאר הזמן מדברים על היכולות שלו בזירה, וזה חכם - כי זה מחבר את הקהל למה שכרגע מעניין אותו בג’ורדן.

• ריינס ב- Full Heel Mode הערב והיו לו כמה משפטים עם זינג נחמד בהם במהלך מלחמת הפרומו השבועית שלו עם סינה, אבל הייתה תחושה מאוד מתנשאת שלו במהלך כל הפרומו ואני כבר מעבר ללנסות להבין מה כל זה אומר בהקשר לדמות של ריינס כי לא משנה כמה פעמים התלהבתי בעבר כי חשבתי שזה יוביל לאנשהו, ה-WWE תמיד הוכיחו אותי כטועה. כן יש תחושה שזה לא יכולת להיות סתם קרב 1 על 1 ב-NM ומשהו צריך לקרות שם. קשה לראות את סינה מנצח כי הוא אמור לעזוב מעט אחרי כדי לצלם עוד סרט, אבל חייבים לנסות לספר משהו דרמתי - וזה נראה שזה לפחות יקרה, השאלה תהיה כמובן, מה.

• הנשים קיבלו 10 דקות חסרות משמעות לחלוטין. סאשה ניצחה את אמה בהכנעה אחרי שאלכסה עשתה בעיקר פרצופים עצבניים ונאיה ג’קס לא אמרה שום דבר; נתראה שבוע הבא… האמתי רגע…

• אוסקה בדרך ל-RAW! אולי יפסיקו לשחק בקקה כמו שהם עושים עם הדיוויזיה הזאת מזה הרבה זמן. תנו את התואר לאוסקה ושהיא תחזיק בו בסגנון NXT; תהפכו את הרצף הבלתי מנוצחת שלה לסיפור ענקי. היא By Far המתאבקת המעניינת ביותר בזירה של ה-WWE מאז ומעולם כנראה ויש עוצמה לדיוויזייה כשהיא האלופה וזה פשוט רולטה של מי ינסה להוריד אותה מהאולימפוס כל פעם. אגב ראשון, הפרומו הראשון לאוסקה היה פנומינלי. אגב שני, הקטע הקטן מאחורי הקלעים - מוכיח שוב פעם שאלכסה בליס היא הדמות הכי טובה אצל הנשים

• גולדאסט בן 48; כבוד. הפיוד של בריי וואייט ופין באלור אפשר להגיד שהשתפר בסיבוב הזה, בעיקר כי בריי הפעם מדבר בהגיון וזה לא סתם השטויות הרגילות שלו (ש-Mind you, אני עדיין לרוב אוכל בכפית - פשוט כי ה-Delivery שלו כל כך טוב) והפעולות שלו השבוע היו הגיוניות בהקשר לפיוד (שפין לא יכול לנצח אותו בלי האולטר אגו שלו).

• יש משהו משעשע בהתלהבות האדירה של קול מכל שיר חדש של אליאס, ואז מתפקע מצחוק במהלך כל השיר. היה גם משעשע לשמוע אותו קורא לבריי וואייט “מייק” בשידור חי - השם האמיתי של אבא שלו הוא מייק רוטאנדה, ויש מצב טוב שמאחורי הקלעים מכנים את בריי גם מייק, אני לא בטוח איך זה עובד אצל האמריקאים… :slight_smile:

• לא זוכר מתי פעם אחרונה שמתאבק קיבל בוקינג לעשות no sell גם לסינה וגם לברוק לסנר - בערב אחד. קשה להתווכח עם הבוקינג המפלצתי שסטרומן מקבל.

• מזל טוב למיז ומאריס; היה נחמד לראות את אנזו מחוסל, ונשאר רק לקוות שהתוכנית היא שנוויל פשוט יחסל אותו ב-NM. המיין איוונט היה מבחינת סיפור די משעמם, אבל אחלה אקשן בזירה.

(Paul Heyman) #2944

SMACKDOWN

• יודעים מה, שהאוסוז והניו דיי פשוט ימשיכו להילחם עד שיגמר להם הרעיונות. כי כל קרב שלהם זה פשוט תענוג, ואף קרב שלהם לא יה אפילו מבייש קרב זוגות של טייקאובר (זה אומר הרבה). עוד קרב מדהים של שני הזוגות האלו שיש להם סינרגיה וכימיה אדירה בזירה - ואני לא רואה שום סיבה לעצור את זה. האמתי, את שלטון בנג’מין וצ’אד גייבל - אני מרשה להכניס לסיפור הזה; הם נראים מדהים ביחד. גם בריזאנגו למי ששכח, מורכבים משני מתאבקים שכל פעם שהם בזירה הם מוכיחים איזה כשרון אדיר יש להם.

• נעומי ונאטאליה נתנו קרב יותר טוב בסאמרסלאם, הפעם זה היה רק סביר. את הקטע של כרמלה ואלסוורף אני עדיין לא מבין, חוץ מזה שהיא אמרה כמה פעמים שהיא עכשיו בשליטה, אז עדיין לא הבנתי - לפני זה המוח והכוח בקבוצה היה אלסוורף? לא שמתי לב…

• AJ וטיי נתנו אחלה של קרב, ואני שמח שדילינג’ר מקבל בוקינג דומה לג’ייסון ג’ורדן כרגע עם הפסדים לכוכב וחותמת “מתחרה”. אם תהיה לזה המשכיות זה יהיה נהדר. עכשיו מה לעזאזל הולך עם סאמי זיין?! רוסב עם פרומו מאיים ומעולה השבוע.

• כתבתי כבר שבוע שעבר שסמאקדאון הופכת להיות באמת ותמים ה-KO שואו, ואין לי שום התנגדות לזה. והשבוע ממשיך באותו הרצף כשכל התוכנית עסקה בגדול סביב הסיפור של KO ומשפחת מקמהאן. כבוד לצ’יפ קהונה אגב, בגיל 73 לקחת באמפים כאלו בשביל סיפור ולקדם מתאבק (KO) זה חתיכת הקרבה. מחמאות מכל הצדדים גם לסגמנט הפתיחה של קווין אוונס וכמובן לסיום המהדהד עם וינס, זה מגביר את הדליקה ובונה פיוד חם אש ל-KO שזה הדבר הכי חשוב פה. אני חושב שרובנו יכלו להמר שוינס מקמהאן יכריז על קרב ב-HIAC בין KO לשיין אבל אני לא חושב שהרבה הימרו שיקרה מה שיקרה. איזה סיום מחשמל.

• אני גם לא חושב שזה יסתיים פה או בקרב ב-HIAC. אני חושב שקווין אוונס ינצח בקרב הזה והסיפור הזה יחמיר וימשיך ושיין יהיה חייב למצוא מתאבק כדי לעצור את KO. ואלוהים אדירים אני מקווה שהם יפנו לסאמי זיין.

• אגב, מוזר להגיד - אבל אם לרומאן ריינס היה רבע על המקרופון שיש לוינס מקמהאן…

• כל עוד דולף זיגלר רק מדבר ועושה כניסות של מתאבקים אחרים, ולא נלחם בזירה ומוכיח את הנקודה שלו של “אני יכול לעשות את כל הכניסות אבל אף אחד לא יכול לעבוד בזירה כמוני”, כל הקטעים האלו די חסרי משמעות לא?

(LIOROM12) #2945

שתי תכניות טובות מאוד קיבלנו השבוע. בעוד שבסמאקדאון ידענו שזה הולך לבוא, ב-RAW הפתיעו לטובה(ברובה).

RAW:

מבחינתי - סטרומן ולסנר לא צריכים להופיע בשבוע הבא. בעוד לסנר לא מופיע גם ככה, אני חושב שאי אפשר להוציא את סטרומן יותר מאיים ממה שקיבלנו פה. תנו פרומו כמו שאתם יודעים ויאללה ל-NM.

סינה VS רומן על המיק 3 - זה פשוט מעולה. הפיוד הזה הוא אחד המעניינים שקיבלנו כבר הרבה זמן, גם ברמת הסטוריליין וגם ממה שנקבל משניהם בזירה.

הסיפור של בריי ובאלור לא מצליח להתעות באמת, ואני חושב שרוב האנשים היו מעדיפים שייגמר כבר בסאמרסלאם. אם כי, ההחלטה לשים עוד קרב אחרי שבאלור ניצח כדימון קינג, ועכשיו לראות אם הוא יכול לנצח בלי זה - היא די מעניינת. אבל לטובת שניהם - בבקשה בואו נתקדם אחרי NM.

דיוויזיית הזוגות מושכת עד האירוע, והאמת שהם לא מאכזבים.

אסקה ב-RAW!!! נתנו לה הצגה ראויה בהחלט. האם היא יותר מתאימה ל-RAW מאשר לסמאקדאון? לא בטוח. אבל אי אפשר לחכות כבר שתחלים מהפציעה ותערוך בכורה ברוסטר הראשי.

לא ממש הבנתי מה רצו לעשות עם הסגמנט של המיז ואנזו, אבל קיבלנו עוד עבודת מיק מעולה של המיז(מזל טוב) והקרב עצמו היה מהנה עם ההערות שזרקו בתוכו.

סמאקדאון:

קרב מעולה בין AJ לטיי דילינג’ר.

הסיפור של דולף זיגלר פשוט טיפשי ולא מבדר אפילו.

דיוויזיית הזוגות בראשות ניו דיי והאוסוז ממשיכה להרשים. הייתי רוצה לראות קרב משולש עם שלטון וגייבל בהמשך. ההייפ ברוס נראים בדרך לפיצוץ עם היל טורן של ריידר.

נעומי יוצאת מחוץ לתמונת האליפות. בקי או שארלוט? נראלי שבקי צריכה להיות קודם. נעלמה לאחרונה.

וכמובן שהסיפור המרכזי המשיך להיות KO נגד המקמהאנים. זה היה די ברור שנקבל קרב HIAC בין KO לשיין, אבל הפרומו היה נהדר והסיום…כמה אמונה צריכה להיות ב-KO כדי לתת לו סגמנט שכזה. רק שזה לא ייגמר באיזה ניצחון מעפן של שיין. התחלתם סיפור גדול - בוא נעמוד בציפיות שלו.

(Paul Heyman) #2946

חדשות:

• דייב מלצר מדווח שהתיכנון המקורי ל-MYC היה שקיירי סיין תנצח בגמר את טוני סטורם. בהמשך הדרך עם הכניסה לתמונה של ארבעת ה-Horsewomen של ה-UFC התוכנית השתנתה להפסד של טוני סטורם בחצי הגמר לסיין כדי לתת פוש מלא לשיינה בייזלר בטורניר. ההחלטה לתת לסיין את הניצחון בגמר כנראה נעשתה רק ביום שני האחרון כשהחליטו שצריך לתת את כל הפוקוס על סיין כרגע כי הקרב של ה-4 Horsewomen הוא לא כרגע אלא בעתיד.

• עוד מלצר מדווח שהייתה התלבטות מאוד גדולה מאחורי הקלעים בנוגע לאיפה אוסקה צריכה להגיע. ההחלטה בסופו של דבר נפלה על RAW מכיוון שהתחושה מאחורי הקלעים היא שהדיוויזייה של RAW צריכה חיזוק ויותר עומק מאשר הדיוויזייה של סמאקדאון. תוספת של כותב צנוע זה, זה כי בסמאקדאון אשכרה השקיעו בלתת בוקינג טוב לכל המתחרות בדיוויזייה ולא קברו את כולן מלבד אלכסה בליס כמו שעשו ב-RAW (עדיין צורם הקבירה של ביילי).

• הוכרז כבר שקיירי סיין עכשיו תלחם בקרב על תואר אליפות הנשים של NXT בטייקאובר הקרוב ביוסטון. עדיין לא ברור האם היא תלחם בקרב 1 מול 1 (אז זה יהיה כנראה מול אמבר מון) או שאולי יהיה קרב מרובה משתתפים.

• עוד נחשף בנוגע להיט שיש לבארון קורבין מאחורי הקלעים. מתברר שהסיבה האמיתית לתחילת הבעיות שלו היה שבמהלך הרצאה של מרצה מבחוץ שהגיע להרצות למתאבקים על זעזועי מוח, בארון קורבין יצא והתווכח מאוד עם אותו מרצה כי הוא הרגיש שהוא מזלזל בעניין זעזועי המוח לשחקני NFL (קורבין היה ב-NFL בעבר) ועוד יותר התברר שקורבין הוא חלק מתביעת ענק של שחקני NFL לשעבר מול הארגון בהקשר לזעזועי מוח. ב-WWE משום מה לא ידעו על העובדה הזאת עד לאותו הרגע, ובלהתחשב שיש כבר כמה שנים תביעת ענק של מתאבקי WWE לשעבר מול הארגון על , ניחשתם נכון - זעזועי מוח, יכול מאוד להיות שזה השפיע על ההפלה המהירה שלו של המזוודה וההפסד לג’ון סינה בסאמרסלאם.

• התכנון המקורי היה שלסנר מנצח את סטרומן ב-NM. כרגע הקלפים חזרו להיות באוויר בהחלטת הבוקינג הזאת. ברוק לסנר לא מוכרז לאף תאריך ב-WWE אחרי NM, ויכול להיות שהוא ירצה זמן לנוח אחרי NM. עכשיו, הוא יכול גם “לנוח” מבלי לאבד את התואר אבל במינימום דייב מלצר מדווח שאין כרגע עדיין החלטה מי מנצח בין סטרומן ללסנר שבוע הבא.

(Paul Heyman) #2947

אגב, המלצה חמה לתפוס את 205לייב של השבוע.

סגמנט היסטרי של בריזאנגו שקפצו לביקור, ו-Heel Turn של טופ סטאר…

(LIOROM12) #2948

אדירים! הגיע הזמן שיקבלו גם זמן בזירה כי הם בהחלט יכולים להעמיק את הדיוויזיה הזאת.

ראיתי במקרה 205 לייב, וכל כך חבל לי שהחבר’ה המוכשרים האלה מתבזבזים ככה. הקרב של TJP וסוואן היה מעולה(איזה פינישר של סוואן, וואו). הסגמנט המפתיע עם בריזאנגו הרג והסוף העוד יותר מפתיע עם ההיל טרן(למי שלא ראה - יש לכם זמן כנראה עד RAW לראות, כי אני מניח שזה יקבל התייחסות שם) היה ממש משום מקום.

בקטנה על NXT:

פייס טרן של ניקי קרוס? לא מופרך בהתחשב בזה שסאניטי נהיו סוג של פייסים באופן מוזר…

ואדם קול ושות’ תוקפים עכשיו גם את הבריטים(קרב אליפות מצוין כרגיל). Nobody’s safe.

(Paul Heyman) #2949

NXT זאת שעת ההתאבקות הטובה ביותר שיש בכל שבוע.

האמתי שסאניטי הפכו לפייסים ברגע שהם הלכו נגד AOP, והתקיפה של הסטייבל החדש של אדם קול ביססה את זה סופית (אגב יש להם שם לסטייבל הזה עכשיו: The Undisputed Era). היחידה שאיכשהו לא הפכה פייס באופן רשמי הייתה באמת ניקי קרוס, והשבוע היה הצעד המתבקש הזה. ואחרי הקרב הפנומינלי שהיה לה עם אוסקה עם הספוט של הסופלקס מהטופ של הסולם לתוך שולחן הקומנטרי - יהיה מאוד קל לקבל אותה בתור פייס מטורפת. בכלל, כל מה שניקי קרוס עושה זה תענוג אדיר, כי זה כל כך כיף לראות מתאבק/ת שמבינה לחלוטין מה הדמות שלה וממלאת אותה עד הסוף.

אגב מחשבה שעלתה בפודקסט השבועי של סטיב ולרסון בנוגע ל-NXT של השבוע, והם דיברו על ה-Ealy Brothers שנלחמו במונטז פורד (כוכב ענקי בהתהוות) ואנג’לו דוקינס. הם שמו לב שלא רק שהאחים האלו הם דומים בתספורת ותווי הפנים, אלא הם גם זהים במבנה הגוף ומבנה השרירים.

אתם מבינים כמה עבודה צריך בשביל זה?

זה אומר שהם עושים את אותם האימונים, אותה הדיאטה וכו’…

(Paul Heyman) #2950

בובי “The Brain” הינן, הלך לעולמו אתמול בלילה בגיל 73.

הינן עשה את הבכורה שלו ב-1960, תחילה כמתאבק, אבל עבר לתפקיד “מנג’ר” ב-WWA במהרה. זה לא היה עד ל-AWA איפה שהוא התחיל להיות מכונה “המוח”, והמשיך להפוך לדעת רבים, למנג’ר הגדול והטוב בכל הזמנים. בשנות ה-80 וה-90 הוא עבד גם עבור WCW וגם עבור ה-WWF, גם בתפקיד קומנטרי לצד חברו הטוב, גורילה מנסון. ב-2004, הינן נכנס להיכל התהילה של ה-WWE.

אם אתם רוצים אנקדוטה קצרה שממחישה מי היה האדם. מי ממכם אי פעם תהה למה באמת פול היימן מכנה את עצמו בתור Advocate וכל פעם טורח להדגיש שהוא לא המנג’ר של ברוק לסנר (למרות שבתפקיד שלו הוא לחלוטין כן). פול היימן הסביר את זה פעם והוא אמר “אני רוצה להיות הכי טוב במה שאני עושה ואין אף אחד שיכול להיות מנג’ר יותר טוב מבובי הינן”.