אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(sh4rky) #2911

מסכים לחלוטין. ראיתי את אנגל שנים בתקופה שלו כמתאבק, ואני בקושי זוכר פעמים בהן השתמש בזה. פתאום הוא לא יודע לומר שום דבר אחר.

(Paul Heyman) #2912

הרשו לי לנסח את זה ככה:

אם אתם רוצים לראות את קורט אנגל מתאבק בזירה של WWE שוב פעם, You better damn hope שהוא עושה הכל בדיוק כמו שמבקשים ממנו עכשיו מאחורי הקלעים, והוא מוכיח את עצמו שאפשר לסמוך עליו. כי העניין הכי ענקי עם החזרה שלו בכלל ל-WWE היה העובדה שבמשך שנים וינס מקמהאן פחד להחזיר את קורט אנגל ל-WWE רק מהסיבה שהוא פחד שהוא ימות ממנת יתר וזה יהיה בזמן שהוא נמצא בחברה.

אז אם וינס מקמהאן מבקש ממנו להגיד את המשפט הזה 10 פעמים בכל תוכנית, כאינטרס של כולנו - אנחנו כדאי מאוד שנקווה שהוא אומר אותו 11 פעמים.

(Paul Heyman) #2913

תוכנית סמאקדאון ביזארית.

החלטה ביזארית עוד יותר עם קורבין. (קברו אותו פרקטית, ולמה זה תמיד ג’ון סינה).

אפילו בריזאנגו לא הצליחו להציל השבוע.

זהו, אין לי יותר מה לכתוב על סמאקדאון.

חדשות:

• זה נראה שלאנה תעבור בחזרה לתפקיד יותר של מנג’ר (עם טאמינה) כדי להתאמן יותר ולהשתפר בזירה.

• ריק פלייר עבר ניתוח במעיים בהצלחה. מתברר שהייתה שם חסימה שהובילה לכל הבעיות שהוא חווה, כולל פגיעה קשה בכליות. הוא עדיין מורדם ומונשם ומוגדר במצב קריטי.

• נשארה עוד תוכנית גו הום אחרונה. NXT - הלילה. מהם תמיד מגיע הישועה :slight_smile:

התגובה של סת’ רולינס כשסיפרו לו מה קרה עם קורבין במהלך ראיון עם ESPN:

(LIOROM12) #2914

עד הסיום של ה-ME, אפשר היה להגדיר את סמאקדאון כסבירה(יש שיגידו מינוס, יש שיגידו פלוס).

ואז קיבלנו את קרב החלומות של ג’ון סינה נגד ג’ינדר מאהאל First time ever!@#$%
אני מבין שאומרים לשדרנים להגיד את כל מה שיוצא להם מהפה, אבל זה היה כל כך עלוב הניסיון הזה להאדיר את הקרב הזה. זה היה ברור שג’ינדר לא יכול להפסיד שוב נקי אחרי שבוע שעבר, וסינה כמובן שלא יכול. אז במקום ללכת על האופציה של ניצחון מלוכלך של ג’ינדר, הם הלכו על התערבות של קורבין - סבבה, לגיטימי. ואז קורבין בא לפדות את המזוודה ולג’ינדר לקח מלא זמן לקום לפני שהשופט התחיל את הקרב, והייתי משוכנע שיקרה משהו עם סינה והקרב לא ייצא לפועל בסוף. אבל הוא התחיל, וג’ינדר ניצח תוך חמש שניות עם התערבות של סינה, וקורבין בזבז את ההזדמנות הכי טובה בענף הזה להיות אלוף עולם.

עוד לא שמעתי כל מיני דעות(או עובדות) על למה זה קרה - האם התכנית המקורית הייתה שקורבין ייכשל עם המזוודה? האם זה בגלל הכישלון עם ג’ינדר ובעקבות זה החליטו שקורבין לא יכול להיות זה שיחליף אותו(כי זה היה הכיוון הברור לסאמרסלאם אחרי ניצחון של נאקאמורה)? לא יודע. הפתעה ענקית, בטח בתזמון שלה - בהחלט כן.

(Paul Heyman) #2915

אין עדיין דיווחים על הסיבה.

אבל, קשה לי להאמין שלא קרה פה משהו מאחורי הקלעים וגרם לדבר הזה.

פשוט לא מוכן להאמין שהתוכנית מלכתחילה הייתה לתת לקורבין לנצח את המזוודה ואז להפסיד אותה ככה.

ברגע שיהיו עידכונים - כמובן שאעדכן.

(Paul Heyman) #2916

עכשיו שהסתיימה הבנייה לקארד הסופי של טייקאובר ברוקלין III שיהיה עם חמישה קרבות (יהיה כמובן Preview מסודר בשבת) חשבתי שזה יהיה מעניין לדבר קצת על הכוכבים של NXT, שנחשפנו אליהם בחודשים האחרונים בהתחלה של הקריירה שלהם ב-WWE, ושלא יהיו באירוע טייקאובר. פשוט סקירה קצרה למי שלא מכיר, ולמי שכן עוקב ורוצה קצת יותר חומר רקע. בואו להכיר את כוכבי העתיד:

• לארס סאליבן:

הנה לכם בן אדם עם מראה “יחודי”. זה די מדהים האמתי עד כמה מפלצת הבן אדם הזה נראה והסיפור ההתחלתי של הדמות שלו נורא משעשע ומצליח לגרום לקהל מאוד לחבב אותו. כל פעם הוא יוצא לקרב זוגות עם איזה שמוק שמכניס את עצמו לקרב כשהוא לא צריך ואז מפסיד עבורו את הקרב. וכמובן כל פעם לארס נכנס לזירה אחרי זה ורוצח את השותף שלו. זה הגיע לשיא השבוע כשהוא התחנן לוויליאם ריגל שייתן לו עוד קרב אחד (בפרומו מאוד משעשע מאחורי הקלעים) ולארס “נשבע” שהוא לא יפגע בשותף שלו בזירה גם אם הוא יפסיד עבורו את הקרב. כמובן שקרה מה שאתם מצפים, ולארס אכן נשאר נאמן למילה שלו. הוא לא רצח אותו בזירה, במקום זה הוא לקח והעמיס אותו על הכתף שלו כמו שק תפוחי אדמה, סחב אותו אל מאחורי הבניין וזרק אותו אל תוך האשפה. בקיצור, שימו עין על המפלצת הזאת - כי זה הולך להיות מאוד משעשע ונחמד.

• מונטז פורד ואנג’לו דוקינס:

אחד מהזוגות החדשים שמתחילים להיות מוצגים ב-NXT בשבועות האחרונים. דוקינס כבר עבר כמה איטרציות של הדמות שלו לפני הדמות הזאת, אבל (וזכרו שקראתם את זה פעם ראשונה פה), מונטז פורד הוא פשוט כוכב ענקי בהתהוות. הבן אדם נוטף כריזמה בצורה מטורפת, הגוף שלו בכושר מעולה והצמד הזה עם סה"כ שני קרבות סקווש קצרים הפך להיות אחד הדברים המבדרים ביותר ב-NXT. בדיוויזיית זוגות שנבנת מחדש אחרי העזיבה של הדור הקודם (אמריקן אלפא, הריבייבל ו-DIY) הם בהחלט הולכים להיות שחקנים מרכזיים. פשוט זכרו את ההודעה הזאת בעוד כמה שנים כשמונטז פורד יהיה כוכב ענק.

• רובי ריוט:

מתאבקת צעירה עם מראה מאוד יחודי, ודמות ייחודית עם כל הסגנון של הפאנק רוק. היא ישר נזרקה למים עמוקים עם ההחתמה שלה ב-NXT, והוכיחה שהוא מסוגלת בהחלט לשחות עם קרבות נאים עם ניקי קרוס, אמבר מון ואוסקה. לאחרונה היא לקחה צעד אחורה כשאמבר מון תפסה את מקומה הטבעי בתור היריבה מס’ 1 של אוסקה, אבל בעידן דיוויזיית הנשים של NXT אחרי אוסקה (וזה יקרה בקרוב, מאוד בקרוב אם אני מנחש נכון) היא בהחלט הולכת להיות שחקנית מאוד מרכזית.

• אדם קול, קייל אוריילי, בובי פיש ורודריק סטרונג:

רבעיית ההחתמות הגדולות מ-RoH. כל אחד מהשמות האלו הוא מתאבק עם יכולות טכניות פסיכיות בזירה, וראינו את זה בכמה הזדמנויות כבר עם סטרונג וכך גם בקרב בודד שהיה לבובי פיש וקייל אוריילי (שניהם עם אליסטר בלאק). כמו שכבר נראה לי סיפרתי פה עם ההחתמה של קול, יש שמועות שטריפל H מעוניין ליצור סטייבל של מתאבקי Ex RoH וזה בהחלט יכול להיות מעניין. אבל גם באופן נפרד הם כולם כוכבים בפוטנציאל, במיוחד אדם קול שמהעבודה שלו באינדיז ביסס את עצמו כאחד ההילס הטבעיים הטובים ביותר בעולם.

• אוני לורקין ודני בירץ’:

לורקין כבר מסתובב ב-NXT כמה חודשים טובים ואפילו הספיק לעשות קרב ברוסטר הראשי בהזדמנות. הוא מתאבק לא עם מראה מרשים מבוסטון, אבל מפצה על זה עם קרבות סופר סטיפ אחד אחרי השני, והם כולם גם נורא מהנים; דבר שעזר לו מאוד עם הקהל הלא פשוט של פול סייל. דני בירץ’ הוא הגירסא הבריטית של לורקין, ואחרי שסיים את הטורניר הבריטי עם פציעה שפתחה לו את הראש ועם כמה שנים כבר של עבודות מזדמנות בתור ג’ובר ב-NXT, זה נראה שבונים לאיפשהו עם היריבות שנבנתה בין השניים האלו בשבועות האחרונים כשכל אחד מהם עם ניצחון אחד על השני (שתי קרבות סופר סטיפ כצפוי ומאוד מהנים). אני לא הייתי פוסל בכלל שהשניים האלו יחוברו כצמד ויתחילו להתחרות בצורה מאוד רצינית בדיוויזיית הזוגות, והם יכולים להיות מדהימים שם.

• אוטיס דוזוביץ’ וטאקר נייט:

עוד אחד מהצוותים החדשים בדיוויזיית הזוגות, ואני התאהבתי בהם עוד מההופעה הראשונה שלהם אי שם בטורניר לזיכרו של דאסטי רודס השנה כשהם הפסידו לרודריק סטרונג (בבכורה שלו ב-NXT) ואוסטין אריס. שני גברים ענקיים שכל הגימיק שלהם זה שהם משטחים (תרתי משמע) את היריבים שלהם מרוב שהם גדולים, יש להם אחלה של איכויות קומיות בזירה עם פרצופים ותגובות Over the Top. הם כבר די עובר עם הקהל וכמו שאמרתי בנוגע לפורד ודוקינס; בדיוויזיית הזוגות הנבנית מחדש של NXT, צפו לראות אותם כשחקנים מרכזיים.

• The Velveteen Dream:

מתאבק שעבר כמה דמויות בדרך לדמות הזאת (פטריק קלארק וכו’) והצליח להתבסס לבסוף עם הדמות הזאת שנראית כמו שילוב של פרינס וסמים להגברת אגרסיביות. הוא בעיקר נלחם בשורה של קרבות סקווש בנתיים כדי לבסס את הדמות ההילית שלו עם הקהל, עם כמה פרומואים מאחורי הקלעים בהם הוא באופן עיקבי מסרב להתראיין לדאשה פיינטס כי “התאורה לא טובה” ו"הלבוש שלה … פשוט לא". פוטנציאל אדיר יש פה לדמות מעט יותר קומית, אבל מצד שני הדמות הדומה האחרונה כזאת ב-NXT הייתה טיילר בריז והוא היה ענקי ב-NXT ואז כמעט שנעלם לחלוטין ברוסטר הראשי. אז צריך להיזהר.

(Paul Heyman) #2917

אזהרה, הודעה מאוד ארוכה!
תחילה נדבר על טייקאובר ברוקלין III שיהיה הלילה.
אז על סמארסלאם שביום ראשון בלילה.
כמה חדשות ושמועות מהימים האחרונים.
ולבסוף בהודעה הבאה “פנינים” לסיום.

אז עכשיו הגיע הזמן לדבר על הקארד של טייקאובר לשבת בלילה. קארד מאוד מעניין שמבטיח הרבה.

1. דרו מקינטאייר מול בובי רוד (א) על חגורת האליפות של NXT: מקינטאייר נראה מדהים מאז החזרה שלו לחברה אותו הוא עזב לפני כמה שנים אחרי פוש כושל בתור “הנבחר”. הוא בנה גוף מרשים ושיפר את היכולות שלו בזירה עם עבודה מדהימה באינדיז. בובי רוד כמובן הגיע ל-NXT אחרי הרבה שנים ב-TNA, אבל עושה עבודה פשוט פנמונלית מאז שהוא הגיע ל-WWE והתבסס כאחד ההילס הטבעיים הטובים ביותר בחברה. הקרב מיין איוונט הזה מבטיח הרבה כי מדובר בשני מתאבקים מאוד מרשמים עם יכולות אדירות בזירה, ומה עוד - יש סיכוי מעניין לראות את רודריק סטרונג מעורב בכל הסיפור, למרות שב-NXT אף פעם לא עושים סיומים מלוכלכים לקרבות.

2. אוסקה (א) מול אמבר מון על חגורת האליפות של הנשים: בין אם זה עבד יותר טוב או פחות טוב, זה כבר זמן מה ש-NXT בונים את אמבר מון בתור היורשת של אוסקה. השאלה היא פשוט האם אוסקה נקראית סוף סוף לרוסטר הראשי או לא, בלי להעליב את אמבר מון שהיא מתאבקת מעולה - אבל אוסקה הייתה אבן יסוד בלתי מעורערת של דיוויזיית הנשים של NXT וכנראה הבראנד כולו, אז עזיבה שלה היא עניין מאוד רציני; וזה באמת נראה שזה הזמן. בזירה שבה התרחש הקרב הראשון האדיר בין ביילי לסאשה בנקס, אין מקום יותר טוב מלספק עוד קרב בלתי נשכח שמבשר עידן חדש בדיוויזיית הנשים של NXT.

3. סאניטי מול AOP (א) על חגורת האליפות של הזוגות: אז איך הגענו לפה… שיין ט’ורן נפצע ושם את TM61 על המדף, הריבייבל עזבו למיין, DIY התפרקו והנה אנחנו פה. פני דיוויזיית הזוגות של NXT הם המקום עם הכי הרבה תהפוכות כרגע וגם כנראה בחודשים הבאים. ככה יוצא לנו שיש קרב הילס מול הילס על החגורה הזאת. למה יש לנו לצפות? Hoss Fight! זה הולך להיות כבד, עוצמתי וכנראה מאוד מהנה. לא יודע אם יש פה סיכוי גבוהה להחלפת חגורה אבל גופות עפות לכל מיני כיוונים - זה בהחלט על התפריט.

4. אליסטר בלאק מול הידאו איטאמי: אחד מהקרבות המאוד מסקרנים בהקשר לאיפה הולכים בדיוק עם הסיפור הזה. הידאו איטאמי כמובן הוא בין המתאבקים חסרי המזל ביותר מאז שהוא חתם ב-WWE. כישרון ענקי באינדיז וביפן שהוחתם בקול תרועה אדירה ל-WWE ומאז פשוט נפצע פעם אחרי פעם עם פציעות חמורות. סוף סוף חוזר לבמה המרכזית ומפסיד לבובי רוד בקרב מעולה, ואז הוא מתחיל “להישבר” מבחינת הסיפור עם פיוד עם חבר לשעבר בדמות קסיוס אונו ואז תקיפה על אליסטר בלאק. האם תהיה פה מעורבות של אוריילי ופיש (שני המתאבקים שבלאק ניצח לאחרונה) שירצו נקמה, אולי ביחד עם מתאבק חדש שהוחתם זה עתה מ-RoH? בכל מקרה, צפו לקרב סופר מהיר ועוצמתי בין שני סטרייקרים פאנטסטים.

5. אנדרדה “סיאן” אלמאס מול ג’וני גארגאנו: הבכורה של גארגאנו בתור מתאבק יחיד באירוע טייקאובר, ומולו אלמאס גם כן ברמה מסויימת “חדש” עם המנהלת החדשה שלו סלינה וגה. אז שני מתאבקים שמתחיליפ סיפור חדש ושניהם צריכים את הניצחון, מה שמוסיף לעניין של “מה יקרה פה”. בלי קשר ששניהם מתאבקים מעולים בזירה, אז בקיצור של דבר נשמע כמו קרב פותח מעולה לאירוע.

סאמר סלאם כמובן אתם יודעים מה קורה, אני לא אעשה פריוויו מלא כזה כי יש שם פאקינג יותר מדי קרבות!
הנה הקארד המלא עם ההכרזות של הסופ"ש:

פרי שואו (של שעתיים):

• אקירה טוזאווה (א) מול נוויל על חגורת האליפות של ה-CW
  • ניו דיי (א) מול האוסוז על חגרות אליפות הזוגות של סמאקדאון
  • ההארדיז וג’ייסון ג’ורדן מול המיז עם קרטיס אקסל ובו דאלאס

מיין קארד:

• סזארו ושיימוס (א) מול דין אמברוז וסת’ רולינס על אליפות הזוגות של RAW
  • ג’ון סינה מול בארון קורבין
  • פין באלור מול בריי וואייט
  • רנדי אורטון מול רוסב
  • ביג שואו מול ביג קאס (אנזו אמורה תלוי מעל לזירה)
  • AJ סטיילס (א) מול קווין אוונס על חגורת אליפות ארה"ב (שיין מקמהאן שופט מיוחד)
  • אלקסה בליס (א) מול סאשה בנקס על אליפות הנשים של RAW
  • נעומי (א) מול נאטאליה על אליפות הנשים של סמאקדאון
  • ג’ינדר מאהאל (א) מול שינסקה נאקאמורה על אליפות ה-WWE
  • ברוק לסנר (א) מול סמואה ג’ו מול רומאן ריינס מול ברון סטרומן על האליפות היונברסלית

אז בעניין התחזיות הנה השנקל הקצר שלי.

בארון קורבין או ייקבר סופית עם הפסד אם הם אכן איבדו בו אמון, או שאיבוד המזוודה היה חלק מסיפור ואז הוא ינצח או לפחות יעשה משהו מאוד מאוד רע לג’ון סינה.

סת’ רולינס ודין אמברוז ינצחו ויזכו בתואר הזוגות (Wait for it) בתחילת הערב.

פין באלור ינצח את בריי וואייט.

רוסב בתקווה רבה ינצח את רנדי אורטון.

יש שמועות שאנזו אמורה יפנה היל ויצטרף מחדש לקאס. לא יודע כמה להאמין לזה, אבל אין שום סיכוי שביג שואו מנצח פה.

אני חושב ש-AJ סטיילס ישמור על התואר שלו, כי הם צריכים להפריד בינו לבין נאקאמורה עד ראסלמאניה ודרך טובה זה שהם יהיו עם שני תארים שונים שכל אחד מהם צריך להגן. ובאותה ההזדמנות אני חושב שנאקאמורה יזכה בחגורת האליפות מידי מאהאל. הניצחון של AJ אבל יבוא באיזה צורה שקווין אוונס יחטוף את העצבים של המאה אחרי הקרב על שיין מקמהאן וזה יתחיל באופן רישמי את הפיוד של שניהם לקראת סרבייבור סירייס.

אלכסה בליס ונעומי ישמרו.

והנה התחזית הכי פרועה שלי. הכל יראה כיאילו ברוק לסנר הולך לשמור על החגורה שלו עד לסיום, שבו סת’ רולינס ודין אמברוז ירוצו לזירה ויעזרו לחבר שלהם רומאן ריינס לנצח ולזכות בחגורה. ה-PPV יסתיים עם תמונה של השילד מאוחדים מחדש עם שני תארים (הזוגות והאוניברסלית) והם חוזרים בחזרה ביחד עם שיא הכוח.

לבסוף טיפה חדשות.

• אחרי שהוא כבר חתם שנה שעברה ונפצע בצורה קשה, שלטון בנג’מין סוף סוף חותם מחדש ב-WWE ויצטרף מאוד בקרוב כנראה לסמאקדאון.

• ג’ים קורנט חזר… ל-TNA (או GFW כמו שהם נקראים עכשיו).

• מצבו של ריק פלייר יותר טוב אבל הוא עדיין נאבק בזיהום והוא עדיין על דיאליזה. הוא מוכרז כעדיין במצב קריטי אבל יותר טוב מאשר לפני כמה ימים.

• יש צילום של מישהו שנראה כיאילו האנדרטייקר עלה על מטוס מטקסס (ביתו) לניו יורק הבוקר.

• Southpaw Regional Wrestling חזרו לעונה שנייה! עכשיו בערוץ היוטיוב של ה-WWE.

(Paul Heyman) #2918

אה שכחתי. כמה פנינים מהימים האחרונים לסיום!

אנשים אמרו לו שזה היה מבויים אז הוא העלה את זה:

ולבסוף, טריפל H מפרסם את סאמרסלאם בצורה יחודית:

(LIOROM12) #2919

Preview מעולה כרגיל, וגם הסקירה על NXT מוסיפה המון :slight_smile:

אז נתחיל ב-TakeOver כמובן - כרגיל, אירוע עם פוטנציאל לגנוב את ההצגה מה-PPV של החבר’ה הגדולים. אם זה בכלל עדיין נחשב לגניבה אחרי כל הפעמים שזה כבר קרה…:smirk:
כמו תמיד כל קרב משמעותי להווה ולעתיד ואני משוכנע שנקבל פה היאבקות ברמה גבוהה מאוד. דווקא שני הקרבות שלא על חגורת האליפות הם אלה עם הפוטנציאל הגבוה ביותר לדעתי מבחינת הנאה מהקרב.

הימורים בקטנה - רק בובי רוד שומר על החגורה באירוע, וגם זה רק כדי שיהיה קרב משולש עם רודריק סטרונג בעתיד הקרוב.

סאמרסלאם(!!!)

חיכינו לאירוע הזה כל כך הרבה, והוא אוטוטו פה. אז כן, הוא הולך להיות ארוך ומתיש, אבל מכיוון שאנחנו יודעים איזה קרב ענק נקבל ב-ME - אני חושב שנצא מרוצים בסוף. יש לי בעיה עם זה שהקרבות על אליפות הזוגות של סמאקדאון ואליפות ה-CW נמצאים בפרי שואו. אמנם קיבלנו כבר לא מעט קרבות של ניו דיי נגד האוסוז, אבל הזוגות האלה יודעים לתת קרבות מעולים, וזה פשוט מוריד מערך החגורות האלה. על ה-CW בכלל נראה שמוותרים שם. לא ברור לי למה מתעקשים פעם אחרי פעם לקבור את המתאבקים המוכשרים האלה ככה. על זה שהמיז בכלל לא מגן על החגורה באירוע בכלל עדיף לא להתייחס.

הימורים בקטנה:

סזארו ושיימוס (א) מול דין אמברוז וסת’ רולינס על אליפות הזוגות של RAW - דין וסת’ יוצאים עם החגורות.

ג’ון סינה מול בארון קורבין - דווקא פה היה מתאים הסיום שהיה לקורבין עם נאקאמורה בבאטלגראונד עם הפסילה ולפוצץ את סינה אחר כך. לא יודע אם כדאי לעשות את זה אבל בשני אירועים ברצף. נראה מה יהיה.

פין באלור מול בריי וואייט - Demon King.

רנדי אורטון מול רוסב - רנדי. לצערי.

ביג שואו מול ביג קאס (אנזו אמורה תלוי מעל לזירה) - ביג קאס.

AJ סטיילס (א) מול קווין אוונס על חגורת אליפות ארה"ב (שיין מקמהאן שופט מיוחד) - AJ.

אלקסה בליס (א) מול סאשה בנקס על אליפות הנשים של RAW - בא לי להגיד סאשה…שיהיה - סאשה.

נעומי (א) מול נאטאליה על אליפות הנשים של סמאקדאון - קודם כל - נעומי. לפני התכנית האחרונה של סמאקדאון הייתי מהמר שילכו על שתי פדיות של המזוודות באירוע, אבל זה כבר לא יקרה. אני לא יודע אם כרמלה תפדה פה, אבל אני חושב שהיא תצא לזירה אחרי הקרב בכל מקרה.

ג’ינדר מאהאל (א) מול שינסקה נאקאמורה על אליפות ה-WWE - גם פה סמאקדאון האחרונה טרפה את כל הקלפים בעיניי. אני לא יודע אם נאקאמורה עדיין יוצא עם החגורה מהקרב הזה כמו שחשבתי קודם. אני לא יודע עם ג’ינדר ינצח את הקרב מלוכלך או יפסיד מלוכלך - אבל הוא יוצא עם החגורה לדעתי.

ברוק לסנר (א) מול סמואה ג’ו מול רומאן ריינס מול ברון סטרומן על האליפות היונברסלית - הקרב שכולנו מחכים לו. בנו אותו פשוט מצוין לכל אורך הדרך. אהבתי מאוד את התסריט של דניאל, וזה יהיה הסיפור הכי גדול שיכול לצאת מהאירוע אם נקבל איחוד מושלם של השילד בסופו. אבל גם אם זה לא יקרה, כל אחד מהארבעה יכול לצאת פה עם החגורה - ולא תהיה לי שום בעיה עם זה. אם לא נקבל את תסריט החלומות(בעיניי), אני הולך עם סטרומן.

(Paul Heyman) #2920

Holy Fucking SHIT

זה מדהים לראות באיזה ביטחון “ליגת הפיתוח” של ה-WWE מחסלת בהשוואה את הרוסטר הראשי של ה-WWE (אין לי שום פחד להגיד את זה עוד לפני האירוע הלילה). תסבירו לי איך זה שבאותו ה-WWE מבינים שצריך לתת גם לקרבות הלא מרכזיים של הערב זמן, וכמה זמן שהם צריכים כדי לפתח קרב וסיפור ראוי (לראייה התצוגות בין גארגנו ואלמאס ובלאק והיטאמי). למה ב-NXT מבינים שהיל מנצח יכול לעשות את זה גם בצורה נקייה, וזה לא מוריד מערך הפייס שהפסיד או מערך הניצחון סוף סוף של הפייס כשזה מגיע.

כל הערב הזה היה שילוב מדהים של תרבויות וסגנונות התאבקות שונים הסגנון היפני של גרגאנו, היטאמי, אוסקה ובלאק למשל אל מול הסגנון של הלוצ’ה (אלמאס) והסגנון היותר אימפקטי וכבד של אירופה/אמריקה (מון, רוד, מקינטאייר). למה ברמה הכי פשוטה, ב-NXT כל סיום של קרב של פשוט ממתק מושלם לסיום ארוחה מלאה, וברוסטר הראשי לא משנה איזה עבודה מדהימה המתאבקים יעשו בזירה, כל כך הרבה פעמים זה מתקלקל לחלוטין עם בוקינג מטומטם (במילים עדינות) של הסיומים.

אין מילים לתאר את הבלבול הזה לפעמים. אבל איזה פאקינג אירוע של NXT הלילה, שמתייצב בשורה אחת עם האירועים הגדולים ביותר שלהם בעבר (שיקאגו, דאלאס, Arrival).

אנדרדה “סיאן” אלמאס מול ג’וני גארגאנו: זאת ללא ספק הייתה ההופעה הטובה ביותר של אלמאס מאז הוא הגיע ל-NXT וכנראה מאז הימים שלו בתור “לה סומברה” ב-CMLL ו-NJPW. המעבר לדמות בלי מסכה היה מעבר מאוד מאתגר ללוצ’דור המעולה הזה וזה סוף סוף מתחיל להניב פירות. השאלה שאני הצבתי לפני הקרב הזה הייתה מי צריך את הניצחון יותר, ואני חושב שההחלטה בסופו של דבר שאלמאס צריך אותו יותר היא נכונה. גארגנו הוא הבייביפייס האולטמטיבי (רק תראו איך הוא מוכר במהלך כל הקרבות שלו, הוא פשוט בייביפייס טבעי ברמה שלא נראתה ב-WWE מאז שון מייקלס) ולעומתו אלמאס אחרי שנה וחצי לא פשוטות ב-NXT היה חייב להתחיל את המסלול הזה עם סלינה וגה ברגל ימין וזה אכן מה שקרה. עבודת מזרן פנטסטית של שניהם שהקפיצה את הקהל לרגליים יותר מפעם אחת וסיום מלוכלך אבל באמת שבצורה הכי טובה.

סאניטי מול AOP על חגורת האליפות של הזוגות: או כמו שנכיר אותו עכשיו, הקרב שבו רצחו את ניקי קרוס. הבטחתי לפני הקרב HOSS MATCH והקרב אכן קיים במלוא הדרו של תאונת משאית סמי טריילר ואוטובוס כפול. היציאות אל מחוץ לזירה, ההתחלה המבולבלת של הקרב, הספוט המדובר שבו רצחו את ניקי קרוס; כל זה תרם בלתת נפח רגשי לקרב שלא קיבל יותר מדי בנייה לקראת (עוד שיעור לרוסטר הראשי איך אפשר להתמודד בקלות גם עם בנייה לא מספקת לקרב). השיתוף של דווקא EY בקרב ולא דיין היא החלטה ניהולית מאוד חכמה מאחורי הקלעים, כי AOP הם צוות עם פוטנציאל אדיר אבל הם עדיין צעירים בזירה (סה"כ שנתיים שלוש בעסק) ואריק יאנג גרם להם להיראות כמו מיליון דולר בזירה. עד סוף הקרב סאניטי השלימו את המהפך שלהם לפייסים מפלצתיים ובנוגע לתקיפה של בובי פיש וקייל אוריילי (תכירו, ReDragon) ומה שקרה גם בסיום הערב אני אדבר בסוף.

אליסטר בלאק מול הידאו איטאמי: זה אומר משהו כשהקרב הכי חלש של הערב זה קרב שברוב ה-PPV’s של הרוסטר הראשי יכול להיות בכיף בין קרבות הערב. זה גם לא שהאקשן היה חלש בזירה, פשוט יש לי טיפה ביקורת על זה שהסיום הרגיש נמהר מדי ויותר מדי משום מקום, ובנוסף יש את השאלה של לאן הידאו היטאמי ממשיך מפה. עדיין, קרב בעיטות, אגרופים וסגנון יפני טהור, אז מלבד התלונות הקטנות האלו - היה הרבה מאוד ממה להינות פה.

אוסקה מול אמבר מון על חגורת האליפות של הנשים: כנראה הדבר הכי קרוב שהיה לקרב סטרונג סטייל טהור שאני ראיתי מהנשים ב-WWE בכלל. זה היה עוצמתי וסטיף בטירוף לפרקים. יש לי בהחלט תהיות על ההחלטה עדיין לתת לאוסקה לשמור פה, כי אם היה קרב שבו אפשר להאמין באופן ריאלי שהיא יכולה להפסיד זה היה הלילה מול הופעה פשוט מטורפת של אמבר מון שבאמת נראתה שהיא באותה רמה כמו אוסקה בחלקים גדולים של הקרב (וזה אומר הרבה). מלבד התהיה בנוגע לבוקינג אין לי שום תלונה פה, זה היה קרב מדהים וזה נראה (לדעתי) שמסלול ההתנגשות של אוסקה יהיה עכשיו כנראה קיירי סיין אחרי טורניר הנשים.

דרו מקינטאייר מול בובי רוד על חגורת האליפות של NXT: ולבסוף המיין איוונט, ששוב פעם הרגיש כקרב שונה לחלוטין משאר הקרבות בקארד (עדות לורסטיליות של NXT בזירה כרגע). זה ממש הרגיש כמו קרב משקל כבד בסגנון של ה-WWE, ולי אישית אין שום בעיה What so EVER עם הסגנון הזה (הודתי במספר הזדמנויות שזה הסגנון האהוב עליי). אהבתי מאוד את הפסיכולוגיה הרבה שהייתה בקרב הזה מחילופי המומנטום ומהעובדה שרוד הפסיד בסופו של דבר להיבריס של עצמו כשהוא כבר פרקטית יכל לנצח את הקרב אבל היה חייב להשפיל את מקינטאייר וללכת על ה-DDT השלישי, מה שעלה בסופו של דבר בקרב. על מאקנטאייר כבר דיברתי בעבר ואמרתי כבר מההתחלה שהוא הובא ספציפית ל-NXT כדי להיות הפנים והאלוף שלהם, זה היה ברור לחלוטין עם הסטאר פאוור שהוא מביא לשולחן ובובי רוד שהחזיק את החגורה למשך שמונה חודשים מאוד מאוד יפים; זאת הייתה החלטת בוקינג הגיונית וטובה.

עכשיו בוא נדבר על הסיום של הקרב הזה (ושל קרב הזוגות). מהרגע שרוד פשוט התגלגל החוצה מהזירה במהירות, הייתה לי תחושה חזקה שהולך לקרות פה משהו - ואכן Low and behold אדם קול (BayBeh)! עשה את הבכורה המפוצצת שלו ב-NXT וביסס כאמור את הסטייבל שהשמועות היו כל כך חזקות לגביו עם חבריו לשעבר ב-RoH, קייל אורייל ובובי פיש (ReDragon). ועכשיו יש לנו סיבה מעולה להמשיך לראות את NXT כשלא רק האלופים החדשים הם מרתקים, אלא גם קבוצה חדשה שהתריעה ושמה את שני האלופים החדשים תחת הזהרה עוצמתית וחדה.

תוכנית A+ בלי שום צל של ספק מצד NXT!

• אגב חייב תוספת נ.ב… מאורו רנאלו מוכיח שהוא בין ה-Play by Play commentator הטובים ביותר בעולם והשילוב שלו עם נייג’ל מגיניס זה פשוט תענוג לאוזניים.

(bianconeri89) #2921

וואו , אם טייקר חוזר זה יהיה כל כך אפי
אני לא חושב שהוא בשייפ לקרב , ולא יודע כמה בא לי לראות אותו שוב מתבזה כמו בקרב האחרון שלו…אבל כן בא לי שיבוא להפריע ויהרוס לריינס

(LOS BLANCO) #2922

ממש לא יודע אם באמת שווה את הזמן להשקיע על NXT כי התוכנית שנה אחרי שנה מקבל ביקורות טובות,אבל כן מפריע לי שכל הזמן התוכניות מוקלטות,אולי בקרוב שמשחקי הכס תגיע אל סוף עונתה,אני אשקיע את הזמן באמת.

(Paul Heyman) #2923

מניסיון, אין לעובדה הזאת שום משמעות בהנאה מהתוכנית.

בסופו של דבר, המוצר הכי טוב בקילומטרים של ה-WWE זה NXT וזה אפילו לא קרוב.

(Paul Heyman) #2924

האם מיין איוונט מטורף ברמה של קלאסיקה היסטורית מידית, בתוספת של שני קרבות זוגות מעולים, זה מספיק בשביל להשכיח חמש שעות של שיעמום מלבד זה?

לא עבורי מצטער.

וזה לא לוקח שום דבר בכלל מהמיין איוונט שהיה כל מה שההייפ הבטיח ואז עוד כמה רמות מעל לזה.

הקרב של נאקאמורה היה פשוט מעליב, ואחרי מה שהלך ב-NXT בשבת בלילה אתם חייבים לשאול את עצמיכם למה NXT מצליחים לספק שעתיים וחצי של Must see TV לכל אורך ה-PPV, והרוסטר הראשי מצליח במקרה הטוב שעה אחת מתוך שש.

אוקיי, אם להיות ממש הוגן, אז AJ מול JO היה קרב ממש טוב ונאטאליה מול נעומי הפתיע אותי וגם כן היה מעבר לסביר. אבל זה באמת שזהו זה.

העניין הוא שאם הקארד היה מורכב מהמיין איוונט, שני קרבות הזוגות, קרב ה-CW, נאטאליה מול נעומי וKO מול AJ… זה היה PPV לתפארת. במקום זה זה היה אירוע ארוך מדי של 6 שעות שאני לא מצליח להתמקד בטוב שבו עם כל מילוי הזמן המשעמם שהיה תוך כדי.

ושוב פעם - נאקאמורה מול ג’ינדר היה בולשיט טהור. BULL SHIIT.

(LOS BLANCO) #2925

זה בדיוק הבעיה מהאירועים האלה.
שמנסים למלא את השעות הפסיכות שלהם(פאקינג 6 שעות ולחשוב שזה אירוע משפחתי שכולל ילדים,לא יודע איך האמריקאים מחזיקים מעמד),מה שיוצר קרב של אליפות בין יבשתית בפרי שואו,מה שמוריד לה את הערך ומה שגורם לקרבות פיילרים מסריחים של כמה דקות בלבד.
במקום כמה קרבות איכות שיש זמן להיכנס אליהם ולבנות אותם כמו שצריך.
וכן בגדול אני בראש שלך,אירוע רק עם 3 קרבות לטובה(נשבע לכם שעל השאר רפירפתי בגלל בניות גרועות והעובדה שהם קרבות פיילרים) קרב הזוגות,ארה’'ב וכמובן קרב המפלצות המרובע.

הקרב זוגות לקח קצת זמן להיכנס אליו אבל לבסוף באמת נהנתי מהקרב והופתעתי מהתוצאה,קטע ענק היה עם סזארו והכדור ים שהיה אחלה אילתור שלו(או שיצאתי פאתי וזה היה מתוכנן),נבואה אישית שלי לעתיד הקרוב רחוק. היל טרן של אמברוס עם בגידה ברולינס ואובדן אליפות הזוגות ועוד פיוד בין השתיים.

אליפות הWWE,מצוין שגינדר שמר,זה עוד מוקדם מידי ליפני המוכשר ושחייב גם לתרגל קצת על המיק ולהתאמן על האנגלית.גם מעבר לעניין השפה זה באמת מוקדם מידי בשבילו לטעמי,צריך להריץ קצת פיודים איכותיים ואז בנייה טובה אל עבר התואר(ראמבל קלאסי למשל).

אליפות ארהב-פשוט קרב טוב וזה בידיוק מה שמצפים מKO וAJ שממשיכים לספק את הסחורה אחרי 4 קרבות אליפות רצופים.
אישית לא אוהב את הכיוון שהפיוד הזה הולך,אל KO ושיין אבל אולי דווקא יצאו מזה דברים טובים.

קרב מפלצות מרובע,תמיד תהיתי איך זה יהיה תסריט כזה ששמים בו את כל המפלצות החזקות של הארגון בקרב אחד וחששתי שזה יהיה איטי ומשעמם(לא מדבר על הקרב הזה ספציפית,אלא מחשבה שרצה שנים בראש בכלליות),אבל החברה המצוינים הוכיחו לי אחרת.
התחילו את הקרב בהילוך גבוהה ולא הורידו רגל מהגז.לסנר צריך לקבל ח’'ח שלקח כמה באמפים לא פשוטים,סטרומן מצוין ואולי הMVP ג’ו היה די רדום ומאכזב האמת וריינס?כמובן שסאקס(כמה סופרמן פאנץ אפשר לחלק?זה כבר מאבד מעצמו במיוחד בקרב כזה).
די מפתיע השמירה של לסנר וגם מעצבנת בגלל שמדובר בפארט טיימר אבל החלטה מצוינת לתת לריינס להיות מוצמד כי עליו זה לא ישפיע.

שאלת לא קשורה כ’'כ לסיום,זיפזתי בTNA המתחדשת וראיתי את מייקי גיימס,מתי היא הספיקה להשתחרר שוב מהWWE?

(Paul Heyman) #2926

הם נקראים (GFW (Global force wrestling עכשיו ואני חושב שהתבלבלת.

מיקי ג׳יימס חתומה ב-WWE ולא הופיע בשום אופן בשום אירגון אחר.

(Paul Heyman) #2927

מפאת קוצר זמן השבוע אני מביא רק כמה עידכוני שמועות וחדשות במקום סיקור מלא של RAW, מוזמנים להשלים :smiley:

• בובי רוד היה מאחורי הקלעים ב-RAW הלילה, מה שהוביל לשמועות לפני התוכנית שהוא יעשה את הבכורה שלו הלילה (הוא היה כוכב NXT היחיד מאחורי הקלעים הלילה, עוד על זה במהשך); כמובן שהוא לא שומש בסופו של דבר, אבל יש שמועות עדיין חזקות שהוא הולך למלא את החסר בסמאקדאון אחרי העזיבה של סינה והפסקת הפוש של קורבין. יש מצב שהוא עושה בכורה הלילה בסמאקדאון.

• יש שמועות עקביות כבר הרבה זמן שהולכים לעשות Superstar Shakeup נוסף עכשיו אחרי סאמרסלאם וזה כולל כמה זימונים מ-NXT. בין השמות שמדובר עליהם זה כמובן בובי רוד שדייב מלצר מדווח שבהנהלה של ה-WWE מאוד מאוד נלהבים ממנו ווינס מקמהאן לא יכול לחכות כדי לקבל אותו לרוסטר הראשי ובנוסף שהוא צפוי להיות מיד בטופ קארד של לא משנה איזה בראנד הוא יכנס , ומלבדו מדובר גם על הידאו איטאמי, AOP, פייטון רויס ובילי קיי ולבסוף No Way Jose.

• אחרי ההחתמה של אדם קול (ל-NXT) וההחתמה של שלטון בנג’מין (לסמאקדאון כנראה) הייתה הכרזה על עוד החתמה (סביר להניח ל-NXT) של ליאו ראש. מתאבק בן 22 שנחשב לעילוי מטורף, אפילו שהוא בחור קטן (בכיוון של CW). הוא אמור להשתלב ב-NXT בקרוב.

• מלצר מדווח שהפוש של בארון קורבין הופסק לחלוטין, ומכאן הבוקינג שלו מפסיד את המזוודה ולסינה. הוא אומר שזה בעקבות היט שהוא מקבל מאחורי הקלעים על התבטאויות פרובלומטיות שלו בטוויטר גם עם כוכבים אחרים של סמאקדאון וגם עם אוהדים. לדוגמא הוא אמר לאיזה אוהד בטוויטר שהוא מפגר (Moron) והאוהד ענה לו עם תמונה שלו במדים מחובק עם וינס מקמהאן ועם הכיתוב “וינס לא חשב שאני מפגר כשהוא ביקר אצלי בבסיס בעיראק שנה שעברה”. אאוץ’ אאוץ’ אאוץ’.

• אנזו אמורה נמצא בבעיות קשות, כשמלצר מדווח שכולם שונאים אותו מאחורי הקלעים והדבר היחיד שמחזיק אותו כרגע זה שהקהל עדיין נותן לו פופ. אבל הפופ הזה נהיה יותר ויותר קטן וכשהוא יעלם הוא הולך להיות במצב מאוד מאוד קשה.

• ביק קאס נפצע הלילה ב-RAW עם פציעה בברך, הוא יעבור צילומים ובדיקות ואז נדע את משך ההחלמה. אוסקה גם היא ספגה פציעה של שבר ב-Collarbone אחרי הקרב שלה בטייקאובר האחרון. היא אמורה לחזור בעוד 6-8 שבועות.

(Wildman) #2928

יש כל כך הרבה על מה לדבר, על מה לכתוב. בימים קשים אלה כאוהד ברסאי ו-WWE קשה להחליט איזו הנהלה יותר גרועה, כמעט בלתי ניתן להשוות בגלל השוני הגדול בין המקרים. לרוב אני נוטה לחשוב שהנהלת בארסה נוראית יותר, אבל אז מגיע וינס מקמהן עם ההחלטות הבזיוניות שלו ומזכיר לי - בדיוק כמו ברתומאו נשיא בארסה - שכל פעם שאני אומר לעצמי שאי אפשר לרדת יותר נמוך הוא יגרום לזה לקרות איכשהו. יש דימיון ויש גם שוני אבל שורה תחתונה - שניהם הורסים מורשת והורסים לאוהדים את כל הכיף.

אני לא בא לכאן כדי לבאס את כולכם, אבל לעזאזל, מאז הסופרסטאר שייק-אפ המוצר הזה מת! ושאני אומר מת הכוונה למכלול ולא לפיודים מסויימים שהיו טובים (כמו ברוק/ג’ו וסטראומן/ריינס). בדיוק כמוכם, גם אני עברתי תהליך של הבנה שראו השתפרה וסמאקדאון צנחה לחלוטין. ההחלטות באותו סופרסטאר שייק-אפ כמעט הוציאו לי את האוויר מהמפרשים כאוהד, אבל זכרתי שאחרי הדראפט (שגם בו באופן ברור ניסו להשאיר את סמאקדאון בעמדת נחיתות) סמאק הסתדרו אז עם התקווה הזאת חיכיתי לראות מה יהיה.

אבל לא הייתה דרך חזרה הפעם. המטרה של השייק-אפ לדעתי הייתה לגמור את סמאקדאון ולתת עליונות לראו, no matter what. שני מעברים בשייק אפ הזה היו הסמל לקבירה של סמאקדאון.

1. המעבר של בריי וויאט היה ההחלטה המקצועית הכי מבזה, מגעילה ודוחה שראיתי הרבה זמן. לקחת אלוף שסוף סוף אחרי שנים צובר מומנטום כאשר רנדי אורטון בעצמו התחייב להפוך אותו לאובר ולחתוך אותו משם לראו, ברנד שבו הוא אפילו לא בחמישייה הראשונה. באמצע הסיפור המסקרן וברגע האחרון… וואו, פשוט שמו זין על השקעה של חודשים בפיוד של וויאט/אורטון. אבל בראייה שלהם, הם “עשו לנו טובה” כי הם השאירו לנו את אייג’יי סטיילס לעוד כמה חודשים (בשייק אפ הבא הוא יהיה אדום).
  2. ההעברה השנייה הייתה מאחורי הקלעים, והיא של ריאן וורד, לא חושב שיש מה להוסיף בנוגע לזה. “רוד דוג” הכותב החדש לא רק שהוא גרוע, הוא גם אטום לביקורת וזה הכי נוראי (חסם מעריצים בטוויטר כי הם לא מנשקים לו את הרגליים על הזבל שהוא מייצר). ממש איש WWE קלאסי, מתאים כמו כפפה (והדימיון לפמליה של ברתומאו ממשיך). הכי אירוני זה שמתי שבארון קורבין קצת מלכלך על אנשים בטוויטר הוא מקבל “נו נו נו”.

מהרגע הראשון של הדראפט בשנה שעברה הכתובת על הקיר (ומבט על התגובות פה אשתקד מראה שזו ממש לא חכמה בדיעבד) - וינס לא מוכן שסמאקדאון תהיה טובה יותר מראו, גם אם זה אומר להשחיט את המוצר שלו! ולמרות שאין הוכחה לכך צריך להיות ממש אטום או תמים כדי לא לראות את זה. הרייטינג העולה של סמאקדאון פגע לו חזק באגו, אז במקום ללמוד מזה הוא מנסה לדפוק את התכנית, כי לא איכפת לו בשיט מהמעריצים של ה-WWE. מבחינתו ראו מייצגת את ה"ראייה" החדשה על הענף והיא חייבת להיראות טוב יותר, בדגש על המילה להיראות כי כל מה שה-WWE עושים היום זה רדוד, שטחי ולמראית עין. אותה ראייה שהפכה את הקהל של ה-WWE מהקהל הכי טוב בעולם לקהל הכי אדיש שראיתי אי פעם בחברה, העידודים שלהם גרועים וחוזרים על עצמם במיליון צורות והם מספימים דברים כמו “This is awesome” שבאופן עקיף עוזרים למוטט את המוצר. למה למוטט? כי מתאבקים כמו רולינס הבייביפייס הכושל (כן, כושל) חושבים שהם עושים עבודה טובה בגלל כמה ספוטים טובים באיזה ראו אקראי.

אז עכשיו ראו הפכה לתכנית עם רגעים טובים מאוד לפרקים (וגם זה לא תמיד) ומלא פילר זבל ואילו סמאקדאון הפכה לזבל טהור ומוחלט. אפילו המושיע נקאמורה, השימוש בו גרוע וההפסד בסאמרסלאם זאת החלטה רעה מכל כך הרבה בחינות אבל הייתי רושם את אותו הדבר גם לפני. ג’ו (המדהים) עוד איכשהו נשמר אבל השימוש בו גם ממש לא אידיאלי (לראייה חוסר המעורבות הבולט שלו במיין אבנט של סאמרסלאם, והפרט המבאס מאוד - לקחו לו את הפינישר הנהדר שלו).

לגבי סאמרסלאם אני רק אומר שאני לא זוכר את עצמי כל כך הרבה בטלפון בזמן צפייה בפאקינג סאמרסלאם (וזה לא שרסלמניה היה טוב, אלא אם כן הדבר הכי חשוב בעיניכם זו רמפה וכניסות תיאטרליות). היה שם כל כך הרבה כאוס והחלטות גרועות שדברים הזויים עוברים לנו מתחת לרדאר. למשל אם ספרתי נכון, 5 אלופים חדשים! ורק אחד מהם (האוסוס) באמת נתן הרגשה טובה. What a mess!

הבעיות ב-WWE כרגע לא נגמרות, פשוט לא נגמרות. רק מלחשוב על לסדר ולומר אותם המוח שלי מוציא עשן. אני חושב שכולם רואים את זה ובעיקר מרגישים את זה. לצערי כמו שרבים פחדו לפני “העידן החדש”, ה-WWE מגיעים לשפל אז הם מנסים למשוך אותך עם תקוות והבטחות ולאט לאט חודש אחרי חודש חוזרים לסורם בתקווה שלא תשים לב. ה-WWE היום במצב גרוע מאוד למרות רוסטר שיש המון מה לעשות איתו, מישהו זוכר שהחלפנו עידן? לי אישית לא נותר אלא לתהות עוד כמה זמן אני אוכל להמשיך לראות את הדבר הזה, כי זה פשוט בושה וחרפה. אפשר תמיד לחשוב על התקווה העתידית שיש מתאבקים אדירים כמו בובי רוד, ג’וני גרגנו (הבייביפייס הטבעי הבא), אדם קול, אבל אותו הדבר היה עם שינסקה נקמורה והם לאט לאט הורסים אותו לחלוטין… כמו שהרסו את סמי זיין, במידה מסויימת קווין אוונס (ותחסכו לי את רשימת התארים שלו, זה לא אומר כלום היום), בחודשים האחרונים אפילו אייג’יי סטיילס כבר לא מה שהיה, ועוד רבים וטובים.

הם יכולים להביא את המתאבקים הכי טובים בעולם, אם המיין רוסטר לא ינוהל כמו NXT ה-WWE ימשיכו להיות הבדיחה של הענף. וינס מקמהן ולא משנה מה הוא יעשה תמיד יהיה מוערך על ידי בפן מסויים על מה שהוא עשה בשנות ה-90. היה לו ביצים, היה לו עין, והיה לו את הטירוף הזה שהוסיף משהו מיוחד למוצר, אפילו אומר עליו שבזמנו הוא היה גאון בתחומו. אבל צריך לדעת מתי לסגת ולהבין שאתה כבר לא שם, ברמה הנחוצה. מה שהוא עשה אז לא משנה את העובדה שב-10 שנים האחרונות (לפחות) הוא הורס את המוצר שלו והוא מבזה את הענף. הניסיון שלו לשווק את ענף ההיאבקות כ-PG בשביל כסף זה כמו לנסות לשווק המבורגר וצ’יפס לאנשים שרוצים לרזות. היאבקות זה אלימות! אין דרך לברוח מזה, אין דרך להתחמק מזה (והמבורגר באמת טוב יהיה משמין, מה לעשות). הניסיון להציג את זה כאירוע עלאק ספורטיבי-תחרותי זה לא אותנטי ובעיקר לא מעניין. ספורט תחרותי לא יכול להיות ב-WWE כי זו לא באמת תחרות אלא החלטה מאחורי הקלעים. וזה לא לילדים, המוצר ה"רך" שיש לנו היום לא יכול באמת לעבוד כי זה סותר את מהות הענף. לא סתם ה-UFC לא מסננים שום דבר והם עושים אחלה כסף.

ואם כבר דיברתי על משהו לא מעניין, אחת ההחלטות שהכי ממוטטות את המוצר זה שיותר מדי מתאבקים מגיעים לזירה ו"משחקים את עצמם". כן, סטיב אוסטין אמר על עצמו ועל אגדות אחרות שהם היו עצמם, אבל עצמם עם טיל בתחת! בינינו גם היה להם את האופי המתאים. היום? מעטים, ממש מעטים המתאבקים שמבינים שמה שהם עושים זה Entertainment. הם לא מבינים כמה הם משעממים ותפלים, ואם אין לך את הפלפל בטבעי, תוציא אותו החוצה או שאל תהיה בענף הזה. לא איכפת לי כמה קשה אתה עובד, זה לא עושה אותך כוכב. ואם אתה לא כוכב, מה לעשות, WWE לא בשבילך אז או שתשתפר (לראייה דרו מקינטייר) או שתעבוד במקצוע אחר/בחברה שלרמה שלה אתה מתאים. להיות אתה זה לא מעניין, זה פשוט פוליטיקלי קורקט ולהגיד את הדברים הנכונים. להיפך, זה הכי לא מעניין.

מי ייתן והביקורות יגיעו וייכנסו איכשהו למוח של וינס, כי ממה שאני רואה, בסיס האוהדים המסורים של ה-WWE כולם ברמה כזו או אחרת רואים שהמניה הזאת צונחת, וצונחת ביג טיים.

(LOS BLANCO) #2929

בדיוק כמו שפאנק אמר לפני שנים,רק אחרי מותו של וינס אולי נראה חברה טובה יותר.
בנוגע לדעה שלו על בובי רוד,אני חושב שזה הפעם היחידה שאני והוא ממש אוהבים אותו מתאבק מה שבמקרה הזה חיובי,אבל במקרה השלילי כמה מתאבקים מצוינים כמו כריסטיאן :heart: נשרפים.
ראו ממש חלש,מקווה שהפציעה של ביג קאס(שאישית אני באמת לא מוצא בו כלום וביוחד בשותף שלו לשעבר שהשיחרור שלו מעבר לפינה.
אני אגע רק בפרומו של מיז שהיה מעולהאבל היה יכול להיות הרבה יותר אדיר אם תגובה לא ציינית של סינה שהרסה טיפה(וגם ריבוי האנשים בזירה לדעתי).
אני באמת חושב שזה היה יכול להגיע לפרומו ברמותו של פאנק,כי יש בזה הרבה מאוד אמת ומירמור שמתאבקים כמו סינה וריינס ושאר ירקות נשארים בטופ שנים בגלל החלטות שיווקיות כי מה לעשות שחולצה מסריחה של סינה מוכרת יותר מזאק ריידר למשל.
וכן סמאק הפכה לחרא טהור,התקווה שבובי רוד אולי ישפר אותה.

(Paul Heyman) #2930

רק עכשיו סיימתי לראות מה היה הלילה ב-RAW ואני חייב להגיד נקודה או שתיים וכמה חדשות לקראת סמאקדאון.

• לצערינו, חדשות רעות כשהחבר של דנה ברוק, דאלאס מק’קארבר ז"ל, נמצא מת היום בדירתו בגיל 26 אחרי שהוא מת כנראה מהיחנקות ממשהו שהוא אכל.

• אין גבול להסביר כמה אני נגעל מהקהל של ה-WWE. רוצים להגיד על וינס מקמהאן והבוקינג שלה דברים רעים, בכיף - אני פה ולרוב אני מסכים (למרות שעדיין יוצאות לו הברקות כמו ברון סטרומן לדוגמא) אבל הקהל הזה שהיה הלילה בברוקלין זה פשוט גועל נפש אחד גדול. אתם יודעים, מילא אם האנשים בזירה היו מנסים לבדר אותם עם משחק דמקה או משהו, אבל לא - החברה בזירה מטיחים את עצמם למזרן בבאמפים שכואבים רצח ונותנים את הגוף שלהם עבור הבידור של האנשים האלו בזירה, והחלאות האלו מתעסקים בכדורי חוף? כל מה שאמרתם (ואני אמרתי) פה בנוגע למה יכול לשפר את המוצר - פשוט לא מגיע לקהל הזה.

• לא יודע למה נאמר לקומנטרי להכיר בעובדה שהיו כדורים אגב, זה רק מעודד את הדפוקים האלו. ועוד יותר מעצבן היה שג’ון סינה נראה מעודד את הקהל ואחרי שהתוכנית הסתיימה הוא חתך פרומו אחרי השידור שבו הוא תמך בקהל ואמר להם שהוא נגד זה שלקחו את הכדורים. סינה או לא סינה, אם אני הייתי מאחורי הקלעים מתאבק ב-WWE הייתי ממש כועס על הזילזול שלו למקצוע.

• בובי רוד נצפה נכנס לזירה לתוכנית סמאקדאון הלילה. הוא היה גם אתמול בלילה ב-RAW אז יכול להיות שהוא רק שם בשביל לצפות ולקבל את האווירה אבל יכול להיות שלא…

• התוכנית הלילה קיבלה רייטינג של 3.404 שזה הרייטינג הגבוה ביותר מאז התוכנית אחרי ראסלמאניה.