אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(LIOROM12) #2891

ניסיתי להבין לאן הם הולכים עם הדם הרע שבנו בשבועות האחרונים בין KO לשיין - והם הביאו פה כיוון נחמד ביותר לעסק.

קרב הנשים היה די רע למען האמת. הקצב היה איטי מדי והרגישו את חוסר הכימיה במהלך הקרב. כמו כן - כרמלה נראתה רע בזירה. המכירות שלה היו מביכות.

רוסב מול גייבל היה טוב מאוד. גייבל בהחלט נראה הרבה יותר מבטיח מהחבר אלפא שלו לשעבר. בקשר לרוסב ואורטון - נו מילא, לפחות זה משהו חדש.

כואב לראות איך מבזבזים את סמי זיין על השטויות האלה.

ME - לא היה קרב מטורף, אבל עמד בהחלט בציפיות של קרב טלוויזיה ראשון בין השניים. הבוטש בסיום עם הנפילה של סינה על הצוואר היה נוראי. לדעתי, אם לא יהיו הפתעות בדרך - נאקאמורה זוכה בתואר בסאמרסלאם, וקורבין לוקח לו אותו מיד לאחר מכן.

*איפה דולף זיגלר נעלם?

(baruch) #2892

לי זה היה הגיוני שסינה לא לוקח כי הוא אמר שהוא סוכן כפול… ככה שיכול להיות שהיריב של סופר סינה לסאמר סלאם יהיה דווקא מ-RAW…
אם הוא היה זוכה בקרב על התואר היה סיכוי יותר מסביר שאמור לזכור בפעם ה-17 ואז אין משמעות לסוכן כפול…
מה גם שרוצים להראות בסמקדאון שהם פחות צפויים ממה שהתרגלנו בעבר מה-WWE.

משהו נראה לי קצת מרמז עם הקרב של גייבל השבוע… הוא השתמש בתרגיל של אנגל.
יכול להיות שבהמשך יהיה סיפור שהוא הבן האמיתי של אנגל או לחילופין שתהיה קינאה בין השניים כי הוא יותר ראוי להיות הבן של אנגל?
אני בהחלט רואה קרב בין השניים בעתיד. מעניין מי יהיה ההיל…

(Paul Heyman) #2893

קצת חדשות:

• לא ידוע עדיין משך הפציעה של ביילי (ספגה פגיעה בכתף במהלך ה-RAW האחרון), אבל לפי הדיווחים כרגע - זה נראה מאוד לא סביר שהיא תוכל להתאבק בסאמרסלאם, ותוכניות אחרות יצטרכו להיכנס לפעולה בהקשר לרב הנשים של RAW באירוע.

• החתימה של איו שיראי ב-WWE נתונה גם היא בספק כרגע, כשמדווח שהתגלו אצלה פציעות שגרמו ל-WWE למשוך בחזרה את ההצעה שלהם כרגע עד לבדיקות יותר מעמיקות ויכול להיות שה-WWE יעדיפו לא להחתים אותה בכלל. המתאבק היפנית השנייה שכבר הוחתמה ב-WWE, קיירי הוג’ו - כבר התאבקה בצילומים לטורניר הנשים שישודר בסוף אוגוסט תחת השם קיירי סיין.

• ה-WWE שיחררו את אווה מארי.

• ה-WWE שיחררו את הו-הו לון.

• פייג’ טוענת שהחזרה שלה לזירת ה-WWE מאוד קרובה.

• דיווחים מאחורי הקלעים מדברים על העובדה שפול היימן מאוד דוחף לכיוון של לתת את התואר האוניברסלי לסמואה ג’ו בסאמרסלאם.

היה סגמנט אחרי שסמאקדאון ירדו מהאוויר שנראה לי שודר בתחית 205 לייב שבו בארון קורבין יצא החוצה אחרי שהקרב נגמר והתקיף את שינסקה נאקאמורה. ג’ון סינה יצא בחזרה לזירה והעיף אותו מהזירה; זה נראה שהכיוון לקרב של סינה בסאמרסלאם הוא: סינה מול בארון קורבין.

מה שמעניין, לפי הדיווחים הוא שהדרך ההתערבות של קורבין שונתה מהתוכנית המקורית. התוכנית המקורית הייתה לפי הדיווחים, שקורבין יצא במהלך הקרב וינסה לתקוף את נאקאמורה אבל בטעות יתקוף את סינה ויעלה לו בקרב.

בכל מקרה, תסריט של הפסד לסינה ואז פדייה של המזוודה בהמשך הערב נראה מאוד סביר לקורבין כרגע.

(baruch) #2894

מסכים שכנראה יהיה קרב נגד קורבין.
אבל אם סינה היה נלחם נגד ג’ינדר בסאמר סלאם אז לא הייתה משמעות לסוכן כפול סמן הקרוב.

מה עם ג’ריקו? מה יעשו איתו בסאמרסלאם? יש טעם לקרב שלו נגד דולף?
אפשרות נוספת למשהו עם מייק ומריה מולו כדי לקדם אותם…

שוב העלימו את מוג’ו… הוא לא יגיע לשום כלום בקצב הזה

(Paul Heyman) #2895

קח בחשבון גם את כמות הקרבות שיש כבר בקארד (שהוכרזו רישמית):

• ברוק לסנר מול ריינס מול סטרומן מול גו’
  • ג’ינדר מול שינסקה
  • אלקסה בליס מול ביילי
  • נעומי מול נאטאליה
  • נוויל מול טוזאווה
  • ניו דיי מול האוסוז
  • AJ מול KO
  • רוסב מול אורטון

אלו כבר שמונה קרבות, ותוסיף לזה את הקרבות ש"כנראה" יוכרזו בקרוב כמו:

• שיימוס וסזארו מול דין אמברוז וסת’ רולינס
  • סינה מול קורבין
  • ריבייבל מול ההארדיז (אולי גם מול אנדרסון וגלואס)
  • המיז מול כנראה ג’ייסון ג’ורדן

מדובר לך כבר עכשיו על קארד של 12 קרבות, ואירוע של בערך 5 וחצי שעות (כולל הפרי שואו)…

אז ג’ריקו יכול לחזור כבר עכשיו ולהיכנס לאיזה קרב נוסף, כנ"ל מייק ומריה קנאלסי וכנ"ל מוג’ו, אבל סביר יותר להניח שיחכו איתם עד אחרי סאמרסלאם ל-PPV הבא של סמאקדאון כי הקארד כבר פשוט מלא מדי.

• אה, יש גם אירוע של NXT יממה לפני… !!

(baruch) #2896

מסכים להכל חוץ מזה שלא זכור לי שראיתי את מוג’ו באירוע האחרון של סמקדאון. וכנ"ל זיגלר…

נראה לי אמור להיות גם קרב של ביילור נגד בריי.

(Paul Heyman) #2897

נכון. אז אנחנו כבר ב-13 קרבות.

שנתחיל הימורים על איזה קרבות ירדו לפרי שואו?

נראה לי בטוח שהפרי שואו יהיה שעתיים ויכלול כנראה שלוש קרבות.

הם low קארד או במקסימום מיד קארד. עד שלא יהיה להם שימוש, כנראה שפשוט לא נראה אותם.

על זיגלר פשוט חבל. ברמה של הדמות ז"א. הבן אדם עדיין מקבל משכורת יפה ומתאבק תמיד באיזה קרב אפל שלא משודר בטלוויזייה ובכל המופעי לייב של ה-WWE כל שבוע.

(baruch) #2898

מחשיבים את סאמר סלאם לארוע בקליבר של רסלמניה אז אני מניח שהאורך של ה-PAY-PER VIEW יהיה דומה…
קרב סולמות של כל הזוגות של RAW יכול להיות רעיון נחמד. לא שקרב זוגות זה רע אבל יש פוטנציאל למשהו יותר מדליק…

(LOS BLANCO) #2899

דייוחים שסקוט דאוסון פצוע לחצי שנה.
עיקר גינדר מככב 3 חודשים אלוף ראשי בסמאק,והטאג הארור הזה לא משלים חודש ברציפות ברוסטר הראשי עולם אכזר מלא סינה(:wink:)
אגב,בדיילי של שבועיים נטו כי אני עצלן תגובות,גריקו גם בן 70 עדיין יהיה רלוונטי,חזרה גדולה שלו,לא רוצה לחשוב על היום העצוב שמתקרב ובא לפרישה שלו.

(LIOROM12) #2900

לא יודע ממש מה לחשוב על התכנית שקיבלנו הלילה.

הטוב:

*הקרב של אמברוז וסזארו.

*ה-ME של רומן וסטרומן(על אף הסיום הדי מטומטם, כי השופט כבר היה בספירה של שמונה על סטרומן כשג’ו תקף את רומן - ומשום מה בחר לספור מחדש על שניהם. חוץ מזה - היה קרב מעולה וספיר אחד מהטובים. גם זריקת הכסא של סטרומן הייתה נחמדה ביותר).

הרע:

*המיז ושות’ ממשיכים להיראות כמו בדיחה.

*שוב סאשה נגד ניה על המקום בסאמרסלאם נגד אלקסה. מאוס.

*אפס התקדמות בדיוויזיית הזוגות.

*הקרב של ג’ייסון ג’ורדן והסגמנט שלפניו.

המעניין - הסיפור של רולינס ואמברוז כמובן. נראה איך מתקדמים עם זה.

(Paul Heyman) #2901

RAW

• כולם קלטו את הצבע חולצה של ברוק לסנר כן? אולי זה הפיתרון באמת לבעיית הבוקינג שפול היימן יצר שבוע שעבר עם ההכזרה שאם לסנר מפסיד בסאמרסלאם אז הוא עוזב. הוא יעזוב… את RAW ויעבור לסמאקדאון (ג’ון סינה הרי כמעט בוודאות עובר ל-RAW לתקופה אחרי סאמרסלאם). זה דווקא יכול להיות סופר מעניין. לסנר מול AJ, לסנר מול אורטון 2, לסנר מול KO, לסנר מול שינסקה נאקאמורה…

• כל מה שקשור לקרב המרכזי של סאמרסלאם, היה מושלם בתוכנית. הסגמנט הראשון של ברוק לסנר עם המיז היה אפקטיבי וברוטאלי במיטב המסורת של לסנר והיימן. סטרומן וריינס ממשיכים להוכיח שיש להם כימיה ויריבות שאפשר לבנות עלייה במשך שנים (שיט, הספוט עם הכיסא היה חולני. במיטב המסורת של השניים האלו) וההתערבות של ג’ו הייתה סופר אפקטיבית לבוקינג (גם אם לא הכי הגיונית באותו הרגע).

• כל שאר התוכנית הייתה איפשהו בין חלש לבינוני. בדירוג הסופי הייתי נותן לתוכנית הזאת גם השבוע ציון איפשהו באמצע; היה טוב והיה פחות טוב והיה גם קצת משעמם.

• סת’ רולינס ואמברוז ממשיכים בסיפור שלהם בצורה הגיונית וטובה. הקרבות של רולינס ושיימוס ואמברוז וסזארו היו מאוד מהנים(סזארו מול אמברוז היה אפילו יותר ממהנה - זה היה קרב מעולה), והשיחה של רולינס ואמברוז מאחורי הקלעים שלרולינס נמאס “להוכיח” את עצמו היה התפתחות הגיונית של הסיפור וזה היה אפקטיבי. ולבסוף ה"הצלה" של רולינס את אמברוז והנכונות סוף סוף מצד דין להתחיל לבטוח ברולינס. All around - סיפור שמסופר היטב. וזה ימשיך - ואני לגמרי all in על זה.

• אז ג’ייסון ג’ורדן הוא האמריקאי המושלם עם החיוך המעט זחוח, והוא משחק את הדמות הזאת בטורנטו שבקנדה. מול מתאבק קנדי מקומי. yeah…חכם, ממש חכם. for fukcs sake, היה לו אפילו מגן דוד על הציוד! אפילו לנו היהודים לא הייתה שום סיבה להיות בעדו של ג’ורדן בקרב הזה. כאילו ברצינות - מי הגאון מאחורי הקלעים שחשב שזה רעיון טוב?!

• הפציעה של סקוט דוסון היא ליגיטימית והיא פשוט ברוטאלית לצמד הזה. לדעתי האישית, הריבייבל זה הצמד הכי טוב בהתאבקות בכל העולם כרגע, אבל מהרגע שהם ברוסטר הראשי - אין להם פשוט מזל בשיט; נורא נורא חבל. מבחינת זמן חזרה, זה יהיה תלוי אם הוא צריך ניתוח או לא; בלי ניתוח זה זמן החלמה של בין 3-5 שבועות, ואם זה ניתוח אז בין 4-6 חודשים. פציעה שאני דווקא חושב שהיא לא ליגיטימית אלא חלק מסיפור זאת הפציעה של ביילי. מתאבק העבר טאז כתב השבוע שהוא חושב שזה חלק מסיפור כי הקומנטרי דיבר על הכתף שלה ברגע שהיא נחתה וזה לא קורה אלא אם כן נאמר לקומנטרי לדבר על זה מראש, ובנוסף הראו כל מני קטעים שלה מאחורי הקלעים בבדיקות רפואיות ובוכה שבוע שעבר - ואם הפציעה הייתה ליגיטימית ה-WWE לא היו מראים את הדברים האלו.

• אבל מה שהם לא מנסים עכשיו, ביילי משלמת את המחיר של הטימטום המתמשך עם הדמות שלה מהרגע שהיא הגיע ל-RAW, והבוז הדי עוצמתי שהיא קיבלה מהקהל הלילה היה פשוט עצוב. תרתי משמע, המתאבקת האהובה ביותר בתולדות NXT, כוכבת מובטחת עם חיבור מדהים עם הקהל - והקריאטיב של RAW (ז"א וינס מקמהאן) הרגו אותה לגמרי.

• כל זה לא אומר שצריך לתרץ את הקהל הלילה בטורנטו. פשוט קהל של מניאקים, שבא בעיקר לבדר ולעודד את עצמו.

• לא יודע למה קאס היה צריך לסיים גם הפעם מעולף על הקרקע; האם זה הכל כדי למכור שיש לביג שואו איזשהו של סיכוי מול קאס בסמארסלאם? כן, לכולם זה ברור לחלוטין שאין דרך בעולם שקאס לא יוצא מהקרב הזה עם ידו על העליונה. לראות את אנזו תלוי מעל הזירה אבל יהיה משעשע אני מניח.

(Paul Heyman) #2902

קלטו קטע מגניב.

המתאבק ה״מקומי״ שהפסיד לג׳ייסון ג׳ורדן - ג׳אן פייר גולה - הבחור עם המגן דוד על הציוד שלו…

הוא מתאבק ישראלי בשם תומר שלום שעובד כבר כמה שנים בסצנת האינדי של אזור קוויבק.

אז היי, מתאבק ישראלי מופיע ב- WWE, כבוד!

(LIOROM12) #2903

*אהבתי את זה שהזכירו שלא הכל ורוד בין שיין ו-AJ ויש להם משקעים מהעבר הלא כל כך רחוק(למרות שהם השלימו כבר…).

*הגיע הזמן באמת שאלסוורת’ יחזור, אבל אני חייב לציין שאני ממש לא מתלהב מכרמלה בזירה, ואני לא רואה בינתיים התקדמות בתחום(בניגוד לאלקסה לדוגמא, שהייתה מבריקה על המיק מהרגע הראשון ומשתפרת בזירה כל הזמן).

*ולרגע הביזארי של התכנית - למה אורטון מנצח את ג’ינדר נקי שבועיים לפני סאמרסלאם?? מה זה מועיל? רק מוציא את האלוף, שגם ככה לא מרשים יותר מדי - חלש. בקיצור - החליטו להוריד ממנו את החגורה סופית בסאמרסלאם.

(Paul Heyman) #2904

סמאקדאון

• מצטער על האיחור…

• הוינייט בהתחלה במיטב המסורת של WWE, מעולה. אז יש אישור רשמי, סינה מול קורבין. קורבין עם מוזיקת כניסה חדשה, נחמד - לא מדהים אבל אני יכול להתרגל לזה. כל הפרומו ההתחלתי הזה היה בסדר, לא מדהים, אבל עם כמה רגעים נחמדים.

• ציוות מעניין של סאמי זיין וטיי דילינג’ר. השאלה האם זה משהו עם המשכיות או רק שמו אותם ביחד כי התוכנית הייתה בקנדה השבוע והציוות הזה הבטיח פופ ענקי לשניהם והיט גדול לאוסוז שניצחו אותם. הקרב היה לא ארוך אבל בקצב מעולה וממש כיפי אז אין תלונות לסגמנט הזה; פשוט מעניין אם יש פה משהו גם לעתיד.

• כל מה שהיה אחרי הקרב עם היפוך היוצרות של הניו דיי על האוסוז, היה בדיוק מה שצריך כדי לשמור על הפיוד הזה חם. הפיוד הזה נשאר בין הפיודים הכי פשוטים, הגיוניים וחמים שיש כרגע.

• הניצחון שנתנו לאורטון פה, היה נטו לשמור עליו. הוא הפסיד 3 פעמים לג’ינדר, אז עושים קרב לא על התואר ואורטון מנצח. בוקינג טיפוסי של WWE; לפחות הקהל היה חם לקרב הזה (זה קצת עדות לעובדה שג’ינדר הצליח לשנות לפחות את הדרך הראשונית שהקהל מגיב אליו. הוא חלק מהטופ קארד עכשיו, בין אם הוא מספיק טוב בשבילו או לא). הקרב עצמו גם לא היה רע בכלל, פשוט הפיוד הזה מאוס וזה מה שהפריע ממש להינות מהקרב. התקיפה של רוסב בשניות האחרונות הייתה דרך מגניבה לסיים בהפתעה את התוכנית.

• בואנה, אולי עדיף שמעולם לא נדע מי תקף את בריזאנגו, כי הסגמנטים שלהם זה הדבר הכי טוב בתוכנית באופן קבוע. זה ממש הפך עבורי להיות אטרקציה של סמאקדאון, כי אני מתיישב לראות ומחכה לראות את הסגמנט השבועי של בריזאנגו. הקטע עם הפורב האנאלי היה גאוני, והופעת האורח של ארן אנדרסון עם הרפרנסס לסוס (ארבעת ה-Hoursemen המקוריים עם אנדרסון ופלייר וכו’) והעובדה שהוא לקח להם שני “טבעות” (ריק פלייר הוא המתאבק היחיד עם שני טבעות היכל התהילה, אחד שלו לבד ואחד שלו כחלק מה-4 Hoursemen). פשוט גאונות כל הסגמנט.

• הקרב של שארלוט מול לאנה היה קצת מביך בשלבים, אפילו אם לפחות הוא סיפר סיפור. אני עדיין לא מצליח להבין מה הם מנסים לעשות עם הדמות של לאנה, אבל לפחות הם מספרים משהו עם לאנה וטאמינה פה. שיהיה… הדיוויזייה טיפה נרגעת אחרי תקופה מאוד יפה עם שני קרבות הסולם שהיו (הקרב של לאנה מול נעומי לא היה מדהים…)

• החלק של שיין, AJ ו-KO היה לדעתי הכי טוב בכל התוכנית. ההתייחסות לברט הארט… בכלל, זה כל כך נדיר שה-WWE מתייחס לעבר כיאילו הוא באמת קרה, ופה ההתייחסות לתקיפה של AJ על שיין מקמהאן לפני מאניה הייתה ממש מגניבה, וההתייחסות לקרב ההוא של סטיב אוסטין ו-Mankind הייתה בכלל גאונית (בכלל, KO על המיקרופון זה תענוג כמו תמיד). הסיום היה נחמד…

• מאוד מאוד אהבתי איך השתמשו בנאקאמורה השבוע. אם הוא לא מתאבק, אז שמו אותו בסגמנט דיבור. אבל לא הוציאו אותו לזירה לדבר בלייב - כמו שהם עשו באופן מטומטם כל הזמן עד עכשו (בבירור עם האנגלית שלו, החלק של הפרומואים זה הצד החלש שלו); אלא שמו אותו בסגמנט מאחורי הקלעים עם רנה יאנג, ערכו את הראיון, הוסיפו מוזיקה וקטעי וידיאו מתאימים. בקיצור, הציגו את נאקאמורה ואת קרב האליפות באור מאוד מחמיא וטוב. על זה יש לי רק להגיד: Fucking Finally!

(Paul Heyman) #2905

אוקיי, אז בואו נתנתק קצת מכדורגל (ועבורי מברצלונה :stuck_out_tongue: ) ונתמקד קצת בחדשות לקראת שבוע של תוכניות Go Home שיגיעו לשיאן עם Takeover: Brooklyn III בשבת בלילה וסאמרסלאם בראשון בלילה!

• נתחיל עם חדשות רעות. ריק פלייר אושפז ביום שבת לטיפול נמרץ, וכעת מדווח שהוא הוכנס לתרדמת רפואית ומכינים אותו לניתוח ממש בשעה הקרובה. נמשיך לעדכן.

• ההחתמה שדובר עלייה כבר חודשים על גבי חודשים, קרתה סוף סוף לפי דיווחים. אלוף RoH לשעבר וכנראה הסוכן החופשי המבוקש ביותר בעולם כרגע, אדם קול - חתם ב-WWE ויתחיל להופיע ב-NXT בקרוב. לא הייתי פוסל הופעה שלו בצידי הזירה בטייקאובר ביום שבת הזה, בדומה להחתמות גדולות אחרות בעבר.

• החזרה של כריס ג’ריקו לסמאקדאון הייתה כרגע חד פעמית. הוא סיפר בפודקאסט שלו שהוא היה בזירה רק כדי לצלם פרק בתוכנית הפודקאסטים שלו עם בריזאנגו ופשוט שוכנע לעשות קרב. אז לכרגע הוא עדיין בהפסקה, אבל הוא עדיין לפי הדיווחים חתם על חוזה חדש עם ה-WWE וצפוי לחזרה מלאה בשלב מסויים.

• קיירי סיין (קיירי הוג’ו לשעבר) התחילה להופיע באירוע לייב של NXT הסופ"ש כבר. להזכירכם היא משתתפת בטורניר הנשים שרובו כבר צולם (לדעתי הכל מלבד קרב הגמר) וישודר בסוף אוגוסט בקרוב!

• הוכרז כבר שהמיין איוונט של סמאקדאון השבוע הולך להיות ג’ון סינה מול ג’ינדר מאהאל.

• אגב ג’ינדר מאהאל. הוא הולך ללוות את לוחם ה-UFC ארג’ן בולאר (ההודי הראשון ב-UFC) בקרב הבכורה שלו ב-UFC215 ב-9 לספטמבר מול לואיז הנריקה.

(LOS BLANCO) #2906

לואיס הנריקה?חשבתי התנתקת מבארסה :P,טוב הנריקה התנתק ממנה.
כמה שהפסקה על גריקו מראה שהוא גדול,פשוט מתאבק ענק גם אני לא אשכח את הראו אחרי הקרב מול אמברוס והנעצים שהוא עלה והתאבק במקום לנוח שבוע לעזעזל כמה שהוא יחסר לי.
מחכה כבר להעלאה של בובי רוד לראשי,חושב שסמאק עדיף לו על ראו ופיוד עם זיין יכול לעשות טוב לשניהם(אחרי שיסיים עם מייק ומריה).

(Paul Heyman) #2907

:stuck_out_tongue:

תכיר את לואיז הנריקה “האחר” :slight_smile:

אגב לא ציינתי את זה, אבל אדם קול שחתם כרגע ב-WWE, מצטרף לשני מתאבקים נוספים שעשו את המעבר מ-RoH לאחרונה: בובי פיש וקייל אוריילי שסיפקו קרבות ראשונים ב-NXT בשבועות האחרונים. בנוסף שני מתאבקים נוספים מאותו המקום מדווחים שהם מאוד קרובים להחתמה גם כן, ומדובר בדונובן דיג’אק וליאו ראש. יש אפילו שמועות שטריפל H מעוניין ליצור סטייבל של מתאבקי Ex RoH.

העומק של דיויזיית הגברים של NXT הוא אדיר כרגע, ועם טורניר הנשים, כל שלושת הדיוויזיות של הנשים של ה-WWE הולכות להיראות מאוד מאוד שונה.

שמועות חזקות שרונדה ראוזי התחילה אימונים ריציניים מאוד במטרה להיכנס לעולם ההתאבקות (לפי השמועות היא מתאמנת עם בריאן קנדריק) כשהדיווחים גם מספרים שהדבר הראשון שה-WWE סופר מעוניין לעשות וכבר התחילו לשים לזה ניצנים הוא קרב של Four Horseweman של UFC מול WWE, וקרב כזה (כמו שציין דייב מלצר השבוע) נשמע כמו קרב מאוד מתאים לסרבייבור סירייס; מלצר גם העלה השערה שאם הקרב הזה ירקום עור וגידים, שה-WWE כנראה יהפכו את זה למיין האיוונט הראשון של נשים של PPV מרכזי (אחד מהארבעה הגדולים).

(Paul Heyman) #2908

RAW

• ככה עושים תוכנית גו הום. חיממו מעולה את רוב הקרבות, בתוספות של התאבקות מעולה לפרקים וקהל אנרגטי וטוב.

• הסיפור שנבנה בין אמברוז לרולינס הוא מהסיפורים היותר טובים והגיוניים שה-WWE סיפרו לאחרונה, ועל זה אני באמת מעריך אותם. וכל הסגמנט הפותח הלילה, היה אנרגטי בטירוף וסיכם את כל הסיפור הזה בצורה מעולה. ואם אתם רוצים עדות לכמה כל הסיפור הזה עבד טוב, תראו פשוט את תגובת הקהל בכל אחד מהשבועות האחרונים. בשום שלב הקהל לא היה אדיש.

• מדהים, מתאבקת ניצחה קרב בעיר הבית שלה. לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שזה קרה. הקרב של בנקס וג’קס היה דווקא כיפי ונחמד, הסיקוונס האחרון של סאשה נשארת בעמדת ההכנעה לא משנה מה הייתה דווקא לא רעה. אני כן רואה בעיה בבוקינג ששוב פעם כביכול המפלצת (ניה) מפסידה בהכנעה, זה לא בדיוק מעורר אמון בעובדה שג’קס אמורה להיות מפלצת. אבל בנקס מול בליס זה קרב ראוי ומה שרוב האנשים היו חושבים שהיה צריך להיות הקרב מלכתחילה - במיוחד אחרי הקרב הקודם שלהם ב-GBoF.

• כמה “סוף סוף” ענקיים. דבר ראשון, סוף סוף התפתחות בפיוד של פין באלור ובריי וואייט; וסוף סוף שימוש במהלך כל התוכנית בקורט אנגל בתפקיד מרכזי ומתאים לו. רק נשאר לשאול - Why did it take you so long??

• ביג קאס עם מוזיקה חדשה שוב… לא שאני לא מבין את שינוי - המוזיקה הקודמת הייתה מזעזעת. אבל לא עדיף פשוט לבחור משהו טוב מלכתחילה? אבל יופי של פרומו של קאס עם אנרגיות פנטסטיות של הקהל. ההשתתפות של אנדרסון וגלאוס הייתה מפתיעה לטובה. אני חושב שסטייבל של שניהם עם קאס הוא רעיון מעולה - קאס ירוויח הרבה מלעבוד עם שני וותיקים כמוהם. יופי של תקיפה על היד של ביג שואו, מאוד אפקיטיבי עם ניחוחות של התקיפה של סניטי על AOP ב-NXT האחרון; אז עם כבר להעתיק, אז להעתיק משהו טוב.

• אני מעדיף לראות את החיובי ב-CW השבוע. אז כן, הקרב שלהם הורד מהקארד של סאמרסלאם והושם בתוכנית בחינם, בבירור מאילוצי זמן שכבר דיברנו עליהם פה בפורום בעבר (לא הייתי מצפה לקרב ארוך עכשיו בסאמרסלאם). אבל זה היה קרב מדהים, והקהל היה לגמרי בתוך הקרב והחגיגה אחרי הניצחון הייתה תואמת לאירוע גדול. וסוף סוף נתנו לקרב CW מעולה להיות גם משודר ב-RAW (כי למי שצופה לפעמים 205לייב יודע שיש שם קרבות פנטסטיים). נוויל הגיע כבר למצב שבו הוא יכול להפסיד את האליפות וטוזאווה הוא בחירה ראוייה. והיי, אולי זה ידחוף את הדיוויזייה הזאת קדימה.

• אז השטויות עם הצבע האדום בין בריי לפין היה שטות. אבל זאת שטות שקיימת בהתאבקות (זיכרונות מה-Brood!) והאמתי, כשאני מדמיין פיוד של Demon מול Demon - זה משהו שאני לגמרי מוכן לקבל בתור עזר ויזואלי לפיוד; חוץ מזה, יש לי חולשה של אוהד בכל מה שקשור לבריי וואייט - זה ידוע, אז עבורי כל זה עבד מאוד השבוע. הקרב עצמו היה מספיק טוב ומספיק חסר (ביחד עם פרומו מעולה של פין מאחורי הקלעים אחרי זה) כדי להתרגש לקראת קרב של בריי וואייט מול השד החוזר של פין באלור.

• בצד המשעמם של התוכנית: ג’ייסון ג’ורדון ממשיך לשקוע. אמה שוב פעם מפסידה, כוס עמוק…

• בנוגע לסיום של התוכנית. הקרב המרובע לא צריך הרבה הכנה בשלב הזה, וה-Brawl היה סיום קלאסי לתוכנית גו הום לפני PPV גדול. עדיין היה יעיל והקרב הזה הולך להיות מטורף, אין שום ספק.

(sh4rky) #2909

אישית קצת התבאסתי מהסיום של ה brawl בסוף.
זה התחיל מעולה. היימן מדבר, נפלא. ג’ו יוצא וממשיך לא להראות פחד - אחלה. סטרומן יוצא, עושה שרירים וג’ו מעמיד אותו במקום - סבבה. ריינס יוצא ומחזיר לג’ו על שבוע שעבר - טוב מאוד. סטרומן תוקף את ריינס - מתבקש.
אבל אז, סטרומן ולסנר עומדים אחד מול השני וכל ה’אבטחה’ נכנסת למנוע עימות. כדי ליצור עימות למרות האבטחה, סטרומן או לסנר צריכים ממש לכעוס אחד על השני. הבעיה היא, שאין להם שום סיבה לכעוס אחד על השני. אם אני לא טועה לא נוצר ביניהם שום קשר עד כה. אפילו מילה אחת לא הוחלפה בין השניים, שאיכשהו זועמים כל כך אחד על השני עד שהם מוכנים לכסח את כל חדר ההלבשה כדי להכאיב זה לזה.

הברולים האלו שמורים בדרך כלל לפיודים עם סיפור רקע - לסנר וטייקר, לסנר וג’ו (אמנם רקע קצר מאוד, אבל רקע). מה שהיה היום הרגיש לי קצת מאולץ וחבל.

(LOS BLANCO) #2910

ראו די רע לדעתי,דווקא בשבועות האחרונים הם התעלו על סמאק ובאמת נהנתי מהתוכניות אבל השבוע לצערי יש נפילה.
-אני חושב דווקא שהסטורליין עם אמברוס ורולינס הוא פתטי,מטומטם ונראה כאילו נכתב לדרמת נוער יומית והיה בו המון פוטניצאל כנראה שזה רק עניין של זמן עד שיש אלופי ראו חדשים(ומעניין כמה ירוצו איתם).

-בנוגע לקורט אנגל,היו תגובות שפולי בינוני ולא התלהבו ממנו אני חושב אותו דבר על קורט,הוא מעצבן ולא אמין(שזה קשה לשחק את הפייס בלי לעשות את זה)ואני לא חושב שהוא עולה על פולי וגם במיוחד נמאס לשמוע שבוע אחרי שבוע את הDAMN TRUE שלו,אפשר להרבות שימוש בקאטצ פרייז אבל כל שבוע כבר הורס את זה.

-סטגמנט סיום,שוב פוטנציאל עצום ואכזבה גדולה,פולי חימם נהדר הברול התחיל טוב ואז שוב בפעם האלף שוב מאבטחים שכושלים,
שוב קורט אנגל(שלא ברור לי למה היה צריך לשבת על כיסא בצד,מיותר לגמרי)קורא לרוסטר שלא מצליח להפריד באמת בין המתאבקים וככה נגמר הפרק.היה יכולים פשוט לתת להם לפרק את הזירה ושולחן שדרנים כדאי להשאיר וואחד אימפקט לסאמרסלאם.

נשאר עם הפנים לסמאק המאכזבת.