אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(bianconeri89) #2871

טוב אז אם אני מגיב פה סימן שאני עם מטען די גדול (מה שכן אני תמיד נוהג לקרוא פה)

1.לגבי דיוויזית הנשים של סמקדאון , עם כל הכבוד לבקי לינץ’ היא רחוקה שנות אור מלהיות טובה בכל אספקט משארלוט (כמו כל בחורה אחרת בעולם) , מבחינתי שארלוט צריכה להיות הברוק לזנר של הנשים , אין סיבה שמישהי מהרוסטר הקיים תפיל אותה , אלא אם כן מביאים את רונדה ראוזי ואז זה נהיה די מגניב

2.לגבי דיוויזית הנשים של רו , אפשר להפסיק לתת לביילי הזדמנות? היא פשוט לא טובה במיקרופון , והיכולות זירה שלה משעממות , אפילו הפיניש שלה די חלש , סוג של הטחה עם הצמדה של הבטן …באמת? איך אפשר להשוות אותה לסשה ? אפילו אלכסה בליס הרבה יותר מעניין עם אינטלגנציית היאבקות ודמות הרבה יותר משכנעת

3.סת’ רולינס אמר לאמברוז שהוא מצטער על שבגד בשילד…באמת?? , הארכיטקט הגדול מצטער ? זה היה סגמנט ממש מגניב בזמנו והוא לא צריך להתנצל על זה , זה כל הקטע בו , אני יכול לקבל את זה שהם נלחמים ביחד מאינטרס משותף אבל לא רוצה שיתחילו להיות חברים הכי טובים פתאום , ואם כבר השילד אז רק עם רומן רינס , ובטח שלא נגד מיז וחבורתו , אלא נגד קבוצה הרבה יותר מרשימה , סוג של וואיט פמילי \ אבולושן \ הבנתם את הרעיון

1. ג’ייסון ג’ורדן בן אבוד של קורט אנגל? לזה חיכנו? זה היה תופס בשנות ה80-90 אבל בעידן של היום שג’ייסון מעלה תמונות שלו לאינסטרגם עם אבא שלו זה ממש ממש לא יעבוד , שאני ראיתי את זה עם חברים זה הרגיש לי בדיחה עצובה , דבילי לגמרי , רוצים לקדם את הבחור? סבבה תעשו את קורט המנטור שלו או משהו כזה , יש אלף ואחת דרכים לעשות את זה מגניב , קורט יאמן את ג’ורדן כי יש להם ערכים משותפים וההנהלה תגיד לו שלחברי הנהלה אסור להתערב ולאמן מתאבקים ואז זה יגרום לפיוד בין קורט לטריפל , זה הרבה יותר לגיטימי מאשר בן אבוד שנמצא עכשיו .

(Paul Heyman) #2872

שארלוט היא המתאבק הכי כשרונית ב-WWE, עד לפה הכל ברור. האם מפה אתה חייב ללכת רק בדרך של לבנות אותה בתור מפלצת שאי אפשר לעצור? בכלל לא בטוח.

מה כן, אני חושב שהניסוי הזה עם הפייס טורן שלה מאז שהיא הגיעה לסמאקדאון הוא “בינתיים” לא הדבר הכי מוצלח עבורה - אבל זה לא אומר שצריך כבר עכשיו להכריז על זה ככישלון ולהחזיר אותה למה שהיא הייתה בהכרח ב-RAW. הבחורה צעירה (31) והיא יכולה להתנסות מעט עם הדמות שלה.

באקי לינץ’ היא המתאבקת הטכנית בין הכי נקיות שיש לך ב-WWE, אם לא הכי נקייה. ברמה הטכנית היא לא פחות מוכשרת משארלוט או סאשה בנקס או גייל קים או אוסקה. בנוסף - הדמות שלה היא הבייביפייס הכי אובר באופן טבעי מבין כל המתאבקות של WWE, וניצחון שלה בקרב יפה על שארלוט פה (ממליץ לך לראות חלק מהקרבות של השתיים האלו מהימים ב-NXT) הוא לא דבר כזה מפתיע או שצריך להתייחס אליו בשליליות.

באקי לינץ’ חזקה ושארלוט חזקה זה אינטרס של הדיוויזייה של סמאקדאון - כי זה “הקרב” של הכסף של הדיוויזייה הזאת. ובשביל זה אני מניח שהחליטו שכדאי שכל הדיוויזייה תהיה חזקה כדי שכלבסוף שארלוט ובאקי יתחילו לרוץ על כל המתאבקות שם - תהיה לזה משמעות ולא סתם בולדוזרים שמנצחים על אוטומט.

All that being said, כמו שאמרתי בהודעה אחרי הסמאקדאון האחרון - עד לפה הם קיבלו את הזמן עם כל הקרבות מרובי המשתתפים כדי לבנות את כל הדיווייזיה Up; אבל מעכשיו הגיע הזמן לקדם מתאבקות אינדיבידואליות - וזה אומר שלדעתי זאת תהיה שארלוט שתנצח ביום ראשון בלילה.

(תתעלם מהקולות הגבוהים באופן מיוחד)

תשכחו מהסיפור הזה של “ביילי לא מספיק טובה, ביילי משעממת”, “סאשה מתאבקת לא טובה”.
אין לזה שום קשר ליכולות לא של ביילי, לא של סאשה, לא של באקי ולא של אף מתאבקת אחרת - זה נטו מה אומרים להם לעשות (ז"א מה וינס אומר להן להגיד ולעשות) וכמה הקריאטיב נותן להן לעשות (ז"א מה וינס נותן להן לעשות).

לאלקסה בליס יש עוד קילומטרים להתקדם עד שהיא תגיע לרמה של סאשה או ביילי.

אבל כל הסיפור של הדמות של סת’ זה שהוא “ראה את האור” מבחינת ה"טעויות" שהוא עשה בעבר כשהסתמך על טריפל H וה-authority… במסגרת הזאת - הפרומו שלו השבוע, כולל ההתנצלות וכולל המוכנות לספוג מכה של כיסא בגב וכולל כל האינטרקציה עם דין אמברוז - היא הייתה סופר אפקטיבית והגיונית.

תסביר לי איך אני אמור להאמין לזה שפתאום דין וסת’ יעבדו ביחד עכשיו כדי יש להם אינטרס משותף? אתה באמת תאמין לזה שכל מה שהם צריכים כדי לעבוד ביחד אחרי כל מה שקרה זה איזה אינטרס משותף של מתאבק שמציק להם?

אם הכיוון הוא באמת איחוד של השילד - צריך לבנות את זה בצורה נכונה והגיונית סיפורית, וכמו שכתבתי בעצמי אחרי RAW… צריך עוד לראות איך בכלל מכניסים את רומאן לסיפור הזה. כי סת’ ודין ביחד זה לא איחוד - צריך את כל השלושה.

בכלל קצת פיספוס של הצוות קריאטיב מאחורי הקלעים השבוע בהקשר לרומאן (כרגיל) - עד שסוף סוף קהל שלם צעק וקרא לרומאן לצאת (כשהמיז ודאלאס ואקסל התחילו לתקוף את דין וסת’) - הם פשוט התעלמו מזה… “כי לרומאן יש כבר קרב בסוף התוכנית”, איזה טימטום - היה להם ברזל חם באותו הרגע בידיים, וכרגיל עם רומאן הם פיספסו לגמרי. העיקר שאני צריך לעודד אותו כשהוא באופן הירואי ינצח סוף סוף את ברוק לסנר המפלצת… נו באמת…

החשיפה בהחלט נפלה מבחינת תגובת הקהל, ורוב התגובות מאז הן די שלילות - ואני יכול להבין לחלוטין למה.

זווית סיפורית כזאתי ב-2017 זה ממש על הגבול של הקיפייב, עד כדי שזה פשוט לא אמין.

אני עדיין מחכה לראות מה הם באמת יעשו עם זה - כי זה יכול להתדרדר מאוד מהר למשהו מאוד רע ולתגובות קהל מאוד שליליות.

ג’ים רוס כתב השבוע בבלוג שלו, שהוא דווקא רואה פוטנציאל אדיר לריצה של הילס עם אנגל וג’ייסון ג’ורדן… נראה…

(Paul Heyman) #2873
  • ניו דיי מול האוסוז: מצחיק… מה זה סופר רומאן ריינס בהשוואה לסופר קסבייר וודס וסופר ניו דיי בכלליות… באמת שזה היה מוגזם לדעתי. כיאילו, מלבד לקחת אקדח ולירות בהם - הניו דיי אכלו כל דבר מטורף שאפשר היה לאכול - ומתברר שזה בלתי אפשרי להצמיד אותם לשלוש. אני פשוט רוצה שתזכרו את הקרב הזה פעם הבאה שמישהו יתלונן על הסופרמן בוקינג שרומאן ריינס מקבל… הקרב עצמו היה סבבה ושתי הצוותים האלו עובדים מעולה ביחד, פשוט הבוקינג היה מוגזם לחלוטין לדעתי.

• שינסקה נאקאמורה מול בארון קורבין: סמאקדאון נמצאים פשוט במקום ביזארי לחלוטין עם הקארד שלהם. ג’ינדר מאהאל זה הטופ שלהם ואיתו נמצא שם כרגע רק רנדי אורטון בעוד שהמתאבקים הטובים והמלהיבים ביותר של הדיוויזייה כמו נאקאמורה, AJ, KO, סאמי זיין, רוסב ואפילו ג’ון סינה נמצאים באיזה סוג של מיד קארד מורחב ומוזר שכזה. עכשיו אני לא אומר שקורבין לא התקדם מאוד מאז שהוא עלה לרוסטר הראשי ואני לא אומר שאני לא מבין למה מאמינים בו ובונים אותו בטור טופ היל של הדיוויזיה, אבל ספציפית בקרב הזה הוא פשוט נראה לא ברמה לעמוד בזירה עם שינסקה נאקאמורה. ונאקאמורה עשה כל מה שהוא צריך לעשות וזה היה “בסדר” אבל כל חיבוקי הדוב ובכלל דרך הקרב של קורבין הייתה מאוד איטית בקרב הזה, וזה נורא חבל כי הוא הראה כבר שהוא מסוגל גם לעשות קרב בקצב הרבה יותר מהיר. וזה לא אפילו שזה היה קרב נוראי, הוא דווקא תפס תאוצה בצורה יפה לקראת הסיום אבל… כרגיל עם סמאקדאון כרגע, הסיום היה חרבנא גם פה - כי הקרב עצמו היה בסדר ואפילו טוב לקראת הסוף אבל הוא לא הצליח למכור לי שאני ארצה לראות עוד אחד מאלו, והסיום מבטיח את זה - אני מנחש שזה נבנה לכיוון קרב חוזר ביניהם בסאמרסלאם עם הפסד של קורבין שיצא מאוחר יותר לפדות את המזוודה באותו הערב… ב-WWE חולים על לתת למחזיקי המזוודה להפסיד יותר מוקדם בערב בשביל להוסיף אלמנט הפתעה כשהם יוצאים לפדות את המזוודה…

• לא יודע מה להגיד בדיוק על המצב של סמאקדאון כרגע בהקשר הזה - הם באמת משתדלים לתת לכולם הזדמנות, ורואים את זה עם העובדה שנותנים לקורבין להיות בזירה עם נאקאמורה; ורואים את זה עם נאטאליה בהמשך, וכרמלה; ורואים את זה עם ג’ינדר מאהאל כמובן. ואני לא יכול להיות צבוע מוחלט ולהגיד שזה רע - כשלרוב הביקורת שלנו היא שב-WWE לא מפתחים כישרונות אלא רק מסתמכים על כוכבי עבר. אז הנה, נותנים הזדמנות למתאבקים יותר נמוכים בקארד לצבור נקודות זכות. אבל באותו הזמן אני חייב להודות שזה יוצר מין דסטופיה מוזרה כזאת עם היחס למתאבקים שכבר אובר ואתה באופן טבעי מעוניין הרבה יותר בהם (שוב: AJ, KO, נאקאמורה, זיין, רוסב, שארלוט, בקי).

• אני אסכם את הנקודה הארוכה הזאת שיצאה לי ממחשבות על הקרב של קורבין ונאקאמורה ככה: אני מבין שה-WWE לא חייבים לי את כל השמות שכרגע הזכרתי בטופ קארד כל הזמן - וכנראה שהבנייה הזאת של כוכבי משנה בסופו של דבר תעבוד לזכות אותם המתאבקים המבוססים כשהם סוף סוף יחזרו לקדמת הבמה, ואיתם גם סמאקדאון - שכרגע במיוחד אחרי העבודה המעולה של ריינס וסטרומן וג’ו ולסנר עשו ב-RAW, מדשדשת בהחלט מאחורה בחשיבות ובעניין. פשוט זה קצת “טרחה” וקצת “סבל” כל התהליך הזה שצריך להקריב את האיכות והזמן של המתאבקים המעניינים יותר בשביל לתת הזדמנות גם למתאבקים אחרים.

• קרב הנשים: אז הנה הקטע, אני לא אתחיל שוב את מה שכבר דיברתי עליו כבר שלוש נקודות. אף אחד לא יכול להגיד שנטאליה לא מגיע ההזדמנות הזאת והניצחון הזה - כי היא מתאבקת אדירה שלרוב לא מקבלת שום דבר בגלל החולשה היחסית שלה בעבודת דמות ועל המקרופון; ואני יכול להבין שבהיגיון של הבוקינג הם חושבים לעצמם - נעומי היא פייס וצריכה להילחם מול היל, אז הלכו על נאטאליה. אבל השאלה האם פייס מול פייס בדמות קרב של שארלוט מול נעומי הוא באמת דבר שהיה כל כך מפריע לקהל ולא היה פשוט מתקבל כשתי המתאבקות האתלטיות ביותר של הדיוויזייה בקרב. בהקשר לקרב עצמו, אהבתי את הסיפור שסופר בזירה: לאנה וטאמינה עובדות ביחד נגד כולן, באקי לינץ’ ושארלוט עובדות ביחד ואז נלחמות אחת בשנייה, טאמינה נפסלת ראשונה כי היא בזבזה יותר מדי זמן בלהציל את לאנה ואז לאנה נפסלת בעצמה כי סוף סוף אין מישהו שמגן עלייה, שארלוט סופגת יותר מדי נזק מכולן מה שמשפיע עלייה בסוף וכו’. האקשן היה די מהיר ומהקרב עצמו נהנתי, ועל הסיום עצמו כבר דיברתי כאמור - בהקשר הטכני אבל של ההתאבקות עצמה, הסיום הזה היה די יפה. ה-Standoff של נאטאליה ונעומי היה נחמד גם כן.

• AJ מול KO: קרב הערב, ולא שזה מפתיע אף אחד. בלהתחשב בכל מה שקורה עם החגורה והפיוד הזה, מעניין לאיפה זה מתפתח. הסיום שוב פעם - מבאס. הבוקינג אני מתכוון היה מבאס - לראות מתאבק פשוט משליך מתאבק אחר בסופלקס לתוך שופט - זה דווקא מקורי… אותו השופט לגמרי פישל בסיום אגב, כי הספירה האחרונה נראתה ביזארית לחלוטין.

• ג’ון סינה מול רוסב: אבל פה נותנים לקרב 20 דקות וניצחון נקי, ברור.

• סאמי זיין מול מייק קנאליס: סאמי זיין ניצח - מגניב. מייק קנאליס מפסיד בקרב ה-PPV הראשון שלו - מבאס.

• ג’ינדר מול אורטון: טוב, אני לא אשקר - הופעה של קאלי לא היה משהו שציפית אליו…זה היה מגניב קצת וויזואל טוב אבל עדיין… שיהיה - עוד פיניש רע - מה חדש פה, כקרב זה היה הקרב החלש ביותר מבין השלושה (הבאמפים שהסינגס לוקחים עדיין חולניים) והגיע הזמן לסיים את זה - וגם הגיע הזמן לסיים את השלטון של ג’ינדר: הוא קיבל מספיק זמן, עשה עם זה את מה שהוא עשה (בערך עשה עם זה את כל מה שהוא יכל, תחת הנסיבות). לא יודע לאן אורטון ממשיך מפה, אני פשוט לא רואה את הדמות הפייס שלו מצליחה להתרומם לא משנה מה. אבל חייב לציין שזה היה חצי שעה מתישה וברוטאלית לכל המעורבים (טוב, חוץ מקאלי) - אז למתאבקים, כבוד גדול.

בסופו של דבר, באטלגראונד היה ה-PPV האחרון ברצף של חמישה לדעתי, ברצף של כל שבועיים - PPV, וזה מתיש וזה מדלדל את החשיבות של ה-PPV. ויתרה, סמאקדאון הופכים לשם נרדף לבוקינג של סיומים נוראיים ב-PPV, וזה חבל כי הם יותר טובים מזה. עדיין יש בצד הכחול מספיק כשרון כדי להתרומם בחזרה, אבל משהו צריך להשתנות ברמת האינטנסיביות ובהחלט ברמת ההחלטות של הבוקינג של הסיומים.

לפחות בריזאנגו עדיין גאונים - יום אחד אנחנו גם נדע מי תוקף אותם.

(Paul Heyman) #2874

RAW

• מומנטומים משתנים, ובדומה לכותרת החדשה שנתתי לדיון (אני מקווה שמעריכים את הדימיון שלי, שאני צריך כל הזמן להמציא כותרות חדשות :stuck_out_tongue: ) RAW נמצאים כרגע לחלוטין על הגל ואין ספק בנוגע לאיזה בראנד נמצא עם ידו על העליונה כרגע (אפילו שהכול לא מושלם בכלל). זה הרבה מאוד הודות לעובדה שב-RAW יש הרבה יותר הגיון כרגע בהקשר למי נמצא בטופ של הקארד (לסנר, רומאן, ג’ו וסטרומן), ואפשר אולי להתווכח על אולי השימוש בפין באלור למשל - אבל בגדול קשה להתלונן עם טופ 4 כאלו, ובמיוחד עם השימוש בהם בחודשים האחרונים. הקרב המרובע הזה הוא ראוי לקרב מיין איוונט של סאמרסלאם ואין ספק שהוא יהיה מטורף.

• אז נראה לי די בטוח שלסנר לא שומר על החגורה בסאמרסלאם. היגיון אומר שרומאן או סטרומן יקחו את החגורה אחרי שיצמידו את ג’ו; אבל ה-WWE הוכיחו שהם מבינים עד כמה ג’ו נהיה חזק בחודשים האחרונים, אז אולי יש מסלול אחר In Mind… דעות?

• אז בואו נדבר על פין באלור. הבחור אובר בטירוף עם הקהל ואפשר לטעון שמבחינת פופלאריות, הוא בעצם הטופ פייס של ה-WWE; ולכן זה מרגיש קצת כמו פיספוס השימוש המצומצם בו כרגע, ובמיוחד העובדה שהוא לא נמצא בטופ קארד. מצד שני, אהבתי מאוד את הקרב של סמסון ופין פה (קרב יותר טוב מרוב הקרבות בבטאלגראונד) והפיוד של פין עם בריי נראה שמתחיל טוב עם פעולות קונקרטיות, ולא עםדיבורים חסרי משמעות של בריי. למרות הכל, בריי עדיין אחד המתאבקים האהובים ביותר עלי ואני מקווה שהוא ופין יצליחו לספק סיפור טוב פה. הבסיס מעולה: Demon vs Demon. אגב, סמסון נראה מעולה ברוסטר הראשי (מתחיל להיות סיפור אלקסה בליס של הגברים לאט לאט), והספוט שלו עם הכתף של פין לברך שלו - זה היה די מגניב.

• רנה יאנג עכשיו ב-RAW? מה?! למה!

• אני לא אוהב איך שקאס הולך לזירה עם היד למעלה, זה נראה מפגר. הסיפור עצמו שממשיך עם קאס ואנזו הוא בלתי נמנע - והוא בסדר גמור. אנזו אוכל את המגף של קאס בצורה מושלמת. ומה זה איום קטן ברצח עבור ה-WWE עם קאס מאיים לשבור את הצוואר של אנזו, אחרי ניסיון רצח ראסטמי של רומאן ריינס. אבל מה היה כן משעשע? לראות את הביג שואו נותן הוראות לקאס בזירה, לאיך לפוצץ אותו מכות :slight_smile:

• כן, מה ש-RAW באמת צריכים זה לקבור יותר עמוק את אחת המתאבקות הכישרוניות ביותר שלהם - אמה, בשביל לתת ניצחון חסר משמעות לחלוטין לניה ג’קס. מה הייתה הפואנטה של זה… אוקיי אוקיי אוקיי, הסנטון עם גלגול היה ממש מגניב…

• הסיפור של טוזאווה הוא ממש טוב. האינטרקציה עם טייטוס היא סופר הגיונית והסיפור עובד טוב, אין לי הרבה תלונות לזה. לפעמים הסיפור הפשוט וההגיוני - הוא הכי טוב.

• הסיפור של אנגל וג’ורדן - בינתיים, לא עובד הכי טוב, לא עובד טוב בכלל. הקרב עצמו של ג’ורדן מול הוקינס היה סבבה.

• זה אפילו לא היה בטופ ה-3 קרבות הטובים ביותר בין ביילי וסאשה, והן עדיין הורידו את הגג מהמקום. הקהל היה לגמרי בקרב ורק נשאר לתהות לאיפה זה מוביל, האם יש סיכוי להתפתחות דמות אמיתית עם סאשה אחרי ההפסד הזה, או הכיוון הוא סיפור “גאולה” של ביילי. אם רק יתנו למתאבקות לעשות את מה שהן יודעות (כמו שביילי וסאשה עשו הלילה) - זה יהיה טוב. אלכסה בליס אגב עם פרומו רצחני מוקדם יותר.

• הסיפור של אמברוז ורולינס ממשיך להיות מעולה. אהבתי מאוד את המשפט של אמברוז עם: “אתה צריך לדאוג בנוגע ל-3 אנשים, אני צריך לדאוג בנוגע ל-4 אנשים”. בביקורת של Andrew Murray הוא כתב:

WWE don’t tend to do subtle relationships well. Wrestlers either like or dislike each other, with few feelings in-between

ובדיוק בגלל זה אני מעריך את הסיפור שמסופר פה בין דין אמברוז וסת' רולינס.
  • פלוס אחרון להודעה זה: כל עוד נותנים לריבייבל וגלאוס ואנדרסון לעשות את מה שהם עושים הכי טוב… Top Guys OUT.

(Paul Heyman) #2875

SMACKDOWN

• אז אני אגיד את הצד הרע מיד: הטרנד הזה של סמאקדאון בחודשיים האחרונים של לספק PPV ממש רע ואז לפצות עם תוכנית שבועית מעולה, זה טרנד רע וכדאי לסמאקדאון להפסיק אותו מהר. אבל לעזאזל - זאת הייתה תוכנית ממש ממש טובה, אין לי מה להגיד חוץ מזה בהקשר הזה.

• תראו, אולי זה פשוט המחיר שסמאקדאון מוכנים לשלם בשביל להמשיך עם הניסויים שלהם. כי אין ספק שבסמאקדאון מתאבקים מקבלים הזדמנויות, והתוכנית מנסה דברים הרבה יותר יצירתיים ומעניינים. ולפעמים זה עובד טוב ולפעמים זה נכשל טוטאלית כמו בבאטלגראונד. כי כיאילו, מישהו בכלל יכול להשוות בין הקרב של נאקאמורה וקורבין מהלילה לעומט לפני כמה לילות? זה אפילו לא קרוב - הקרב הזה הפעם היה בקצב מהיר, בלי חיבוקי דוב מפגרים, וקורבין הראה את מה שידענו לפני זה אבל הוא גרם לנו לשכוח בראשון בלילה - וזה שהוא בהחלט יודע לעבוד בקצב מהיר יותר אפילו שהוא בחור גדול. אז מה אני אמור לקחת מפה, שסמאקדאון שוב פעם פישלו עם קרב ב-PPV אבל היה להם את השכל להבין את מה שקורה (ושאף אחד לא רוצה עוד חודש של נאקאמורה מול קורבין) ולתקן מיד (כמו שהם עשו כבר בעבר), או שסמאקדאון עוד פעם היו צריכים לתקן שגיאה גדולה (שקורות יותר מדי עם נאקאמורה מכדי שלי יהיה נוח עם זה)? מאיזה צד אני אמור להיסתכל על זה הא…

• תודה לאל שלאנה הוסיפה לביגוד שלה בזירה… כבר שמעתי בדיחות פה ושם על בנים שהפכו לגברים מלראות את לאנה בזירה…מילה טובה גם לטאמינה שאף אחד לא ציפה לשום דבר ממנה, כי זאת - טוב, טאמינה. והיא מעולם לא תהיה שום דבר על המיקרופון, אבל היא עושה עבודה די טובה בזירה עם אגרסיביות מעולה והמערכת יחסים שלה עם לאנה דווקא מעניינת ברבדים שלה - אז היי, אני בינתיים מוכן להמשיך עם הסיפור הזה.

• הסרטון לסיכום של הקרב של אורטון וג’ינדר היה הרבה יותר טוב מהקרב עצמו; בחירת מוזיקה מעולה, במיוחד עם הרגע שבו קאלי יצא. אין לי הרבה טענות ספציפית לג’ינדר עם כל המצב הזה, כי הוא עושה את המקסימום שהוא יכול. הוא פיתח סגנון שמאוד תואם אותו בזירה, אולי לא הסגנון הכי מלהיב אבל אחד שתואם את הדמות שלו ואת המצב הפיזי המרשים שלו; והוא מצליח כל הזמן להוציא את הבוז מהקהל, זה לא צרצרים כשהוא יוצא. אני חושב שמה שבעיקר פגע בריצה הזאת, זאת העובדה שבמקום לעשות קרב אחד או שניים מהירים יחסית עם רנדי אורטון ואז לתת לג’ינדר לרוץ על עוד כמה בייביפייסים נחמדים כדי לבנות היט ענקי - הם הפכו את זה לטרילוגיה של שלושה חודשים שבעיקר התישה את הקהל. אז אני מקווה, שמפה זה משתפר.

• ג’ון סינה מול שינסקה נאקאמורה בחינם בתוכנית שבועית של סמאקדאון… WTFFFF!!!

• האוסוז והניו דיי, מלבד השבועיים של הקרבות יחידים שהיו די משעממים - נותנים פיוד ממש טוב לאורך כמעט כל הפיוד. והשבוע הם חזרו לכושר טוב עם סיפור אלמנטרי של הילס מתוסכלים שפשוט מחסלים את האלופים הפייסים בהתקפה מאחורי הגב. אלמנטרי, פשוט וטוב.

• אז התוכנית בכלל נפתחה בפרומו מעולה כרגיל של קווין אוונס, ואז AJ סטיילס יצא החוצה - ועד לפה הכל סבבה לגמרי, אין לי תלונות - אבל אז פאקינג ג’ריקו חזר! יייייאיייי! וישר נותנים קרב משולש במיין איוונט, וכרגיל עם המיין איוונט של סמאקדאון - הקרב עצמו מטורף ומעולה, ובסוף AJ סטיילס זוכה בחגורה מחדש. מה לעזאזל הולך עם החגורה הזאת וההעברה שלה מקווין אוונס ל-AJ סטיילס… מה הייתה הפואנטה של ההפסד הסופר ביזארי של AJ בבאטלגראונד אז (כל הדיווחים אומרים שההחלטה לשינוי בבוקינג ש-AJ יפסיד, נעשתה אחרי שה-PPV בכלל התחיל. כיאילו אין יותר “רגע אחרון” מההחלטה הזאת). אז פשוט, מה לעזאזל הולך שם?

• אבל שיהיה, מה שיהיה יהיה ונראה מה קורה - אבל פאק איט, Y2J חזר - וזה היה קרב משולש חולני. Drink it in maaaaaaan!!

• נ.ב ,זה:

Here it is, the very first episode of #SmackingTalk exclusively on TOUT ft. @ReneeYoungWWE & @WWEGable. VERY big news breaking on this show! pic.twitter.com/fJiqyThWy9

— Daniel Bryan (@WWEDanielBryan) 26 ביולי 2017

(sh4rky) #2876

מצחיק שקרב ה N1C לקראת סאמרסלאם הרבה יותר מעניין, וכנראה גם יהיה הרבה יותר איכותי, מהקרב על האליפות באירוע עצמו.

לסמאקדאון יש חומר אנושי שמאפשר להוציא מועמד לקרב השנה בכל ערב. אתמול זה היה הקרב המשולש בין ג’ריקו אוונס וסטיילס, בשבוע הבא יש את סינה ושינסקה ושוב סטיילס ואוונס. הקרב בין שינסקה לסינה צריך להיות המיין איבנט של סאמר סלאם, וקרב בין שינסקה לסטיילס המין איבנט של רסלמניה. מה שיוצא בסופו של דבר זה ג’ינדר מאהל במיין איבנט לא מעניין מול אורטון, שמנסה לעשות את המיטב אבל גם הוא לא מצליח לגרום לזה לעניין מישהו.

ככה או ככה אני לא רואה את ג’ינדר שומר על החגורה בסאמרסלאם, ויפה שעה אחת קודם. לא יודע אם שינסקה ינצח את סינה, אבל לתת לג’ינדר לנצח את אחד מהשניים זה כבר פשע, כי זה בוודאות יהיה בעזרת שני הערסוואתים הקטנים. לבזבז הפסד של סינה על ג’ינדר זה אידיוטי, כי הגימיק שלו גם ככה ימנע ממנו להגיע לטופ וכל עוד הוא ההודי הכועס שמדבר מוזר נגד אמריקה, הוא לא יצליח. לעצור את שינסקה תהיה החלטה עוד יותר טיפשית, כי הבחור אובר ומוכשר בטירוף, ואחד הכוכבים המבטיחים של החברה והרסלינג בכלל.

אני סומך על סמאקדאון שיבחרו בבוקינג הגרוע ביותר בסאמרסלאם. כל כך גרוע שאפילו לא חשבתי עליו.

(Paul Heyman) #2877

לי זה נראה ודאי לחלוטין שאף אחד לא ינצח. לא יודע מה יקרה שבוע הבא, אבל אני בספק אם אני באמת נקבל קרב אמיתי ומלא בין סינה לשינסקה - אפילו בסמאקדאון לא יבזבזו את הקרב המלא הראשון של סינה ונאקאמורה על תוכנית שבועית. יהיה איזה סיום מלוכלך ואז ג’ינדר מול אחד מהם, אולי שניהם.

ככה או ככה - אף אחד לא מנצח בסאמרסלאם. אני כמעט בטוח לחלוטין שקורבין פודה את המזוודה לפני שהקרב נגמר, מכניס את עצמו לקרב סגנון רולינס וגונב את האליפות.

(sh4rky) #2878

וזה אכן הבוקינג הגרוע ביותר שאפשר לבחור בו. לבזבז הזדמנות לאליפות של שינסקה נקאמורה / 17 של ג’ון סינה בסאמרסלאם, כדי לתת לקורבין את החגורה. אני מבין שרוצים לשמור את פדיית המזוודה לאירוע גדול, אבל ברון קורבין הוא אפילו לא סת’ רולינס (שמבחינתי גם הכניסה שלו ברסלמניה הייתה החלטה גרועה מאוד), ולתת לו את הרגע הגדול של סאמרסלאם פשוט יהפוך את זה לרגע קטן.
ריצה של קורבין תהיה דומה לריצה של ג’ינדר. שום דבר לטווח ארוך, בטח לא כשבסמאקדאון יש מתאבקים כמו סטיילס, אוונס, סינה ושינסקה. הוא ימלא את משבצת האלוף לחודש-חודשיים ויחזור חזרה למיד קארד. להבדיל מג’ינדר, לו יש סיכוי להצליח שם. ג’ינדר לדעתי יעלם לחלוטין תוך שנתיים (כל עוד דבקים בגימיק העלוב שלו).

(Paul Heyman) #2879

אבל אין מה לעשות עם העובדה שקורבין מחזיק במזוודה.

ואין מה לעשות עם העובדה שלפדות אותה מול מתמודד פייס סופר אהוב כמו נאקאמורה או סופר אובר כמו סינה - זה בעל משמעות הרבה יותר גדולה מאם הוא יפדה אותה נגד, לדוגמא - רנדי אורטון.

ובדיוק הסיבה שאתה כל כך נגד זה ולא רוצה שזה יקרה, זאת בדיוק הסיבה הכי טובה כן לעשות את זה. כי אז אתה תהיה מושקע לחלוטין בעובדה שקורבין צריך להפסיד את החגורה - זאת מהות ההיט של ההיל.

בדיוק כמו שאתה יחסית מושקע בעובדה שאתה רוצה לראות את ג’ינדר מפסיד את התואר, בגלל זה אני ממשיך לטעון שהוא עושה את הטוב ביותר שהוא יכול לעשות תחת הנסיבות.

(sh4rky) #2880

אם כך, איך אנחנו מגדירים את אוונס? אני אשמח לראות אותו מחזיק בחגורה הרבה זמן :slight_smile:

פעם הילים היו ‘רשעים’ כמו טריפל אייץ’ וקורט אנגל, אך לכולם היה ברור שמגיעה להם החגורה שהם מחזיקים. היום הילים הפכו להיות או אפסים שיודעים רק לרמות כמו סת’ רולינס בגלגול הקודם, או אנשים שבכלל לא ראויים לחגורה בעיני הקהל כמו ג’ינדר. ההיט שג’ינדר מקבל שונה מההיט שקיבל טריפל אייץ’ בזמנו. אף אחד לא כועס בגלל הדמות, או בגלל מה שג’ינדר אומר, אף אחד אפילו לא כועס עליו. כועסים על מי שנותן לו להיות במיין איבנט.

לעומת זאת, הילים כמו אוונס או סטיילס של עד הפיוד האחרון, מקבלים פופים מטורפים. סטרומן היה ההיל האולטימטיבי וכולם ייחלו שהוא יחסל את רומן ריינס. אנשים כבר לא שורקים בוז למי שאמור לקבל אותו לפי התסריט.

ה-WWE נכשלו לחלוטין בבניית ההילים שלהם. כשהם יוצרים היל עם פוטנציאל כמו סטרומן הם שמים אותו מול ריינס והופכים אותו מיידית לפייס, ללא קשר למה שיעשה. גם אם סטרומן ירד על הקהל, על העיר, על ארה"ב (כמו אוונס), יזרוק את אלזה מפרוזן מצוק התקווה, כל עוד הוא מרביץ אחרי זה לרומן ריינס - הוא יקבל תשואות. ב-RAW כרגע אין אפילו היל אמיתי אחד במיין איבנט - ג’ו, ברוק, היימן וסטרומן כולם מקבלים תשואות - ואת ריינס כולם שונאים לא כי הוא היל אלא בגלל ההנהלה שדוחפת אותו בכוח.

(Paul Heyman) #2881

או, עכשיו עלית על הבעיה הכי גדולה של התאבקות מודרנית בכלליות: הקהל.

החברה והאנשים של היום הם לא האנשים של שנות ה-90 או שנות האלפיים אפילו. ואנחנו רואים איך באופן סיסטמתי הקהל של ה-WWE יפסול כל סוג של בייביפייס בסגנון הישן והטוב שיוצג לו.

זה התחיל עם ג’ון סינה וה-Lets go Cena, Cena Sucks! והיום אתה רואה את זה קורה עם פרקטית כל בייביפייס מסורתי כמעט שה-WWE ניסו לבנות: רומאן ריינס, סת’ רולינס, דין אמברוז, ביילי, האוסוז (כשהם היו פייסים) וכו’ וכו’ - הדוגמאות יכולות להיות עד מחר.

ומצד שני, כל מה שהקהל מחשיב בתור ההיל ה"חכם" וה-Smark שיורד על ה"מערכת הארכאית" ועל ה"סדר הישן" מקבל עידודים וצהלה בכל צעד שלו. לדוגמא: קווין אוונס, AJ סטיילס ההיל, ברון סטרומן, כריס ג’ריקו, CM פאנק, אפילו סת’ רולינס היה הכי פופלארי כשהוא היה בכלל היל לפני שהוא נפצע. ובכלל, אם אתה היל ואתה מגניב בזה - אז אתה הרבה יותר פופלארי מכל בייביפייס עבור הקהל: ברוק לסנר, סמואה ג’ו, טריפל H, אפילו פאקינג בריי וואייט.

דמויות “טובות” פשוט לא מעניינות את הקהל, והקהל מחרבן עליהם בקשת יפה ורחבה.

המתאבק הכי יוצא דופן בכל הסיפור הזה היה יחיד במינו וזה היה דניאל בריאן. אבל אפילו הוא לא נהיה פופולארי בטירוף כי הוא עמד עבור הדבר ה"נכון" וכי הוא ייצג את הצד ה"טוב". הוא נהיה סופר פופלארי כי הוא היה אנטי הממסד - ובצורה חריפה במיוחד.

אז מה זה נראה הפיתרון של ה-WWE בשנים האחרונות. בעצם הריסה של מוסד ה"בייביפייס", וזה לא אומר שהם לא עדיין מנסים פה ושם איזה מתאבק בבנייה מסורתית של בייביפייס… תראה מה הם עושים ב-NXT עם מתאבקים כמו רודריק סטרונג או כריס הירו (סליחה, קסיוס אונו) או אפילו ברוסטר הראשי עם מתאבקים כמו סאמי זיין.

אבל בפוש האמיתי, כל בייביפייס היום צריך להיות עם שילוב מאוד גדול של “רע” בתוכו. רומאן ריינס הוא פייס, אבל הוא מתנהג כמו היל רוב הזמן ועושה דברים שפייסים לא אמורים לעשות. פין באלור הוא דמות סופר “טובה” אבל הוא משתמש ב"רוע" שבתוכו (השד) כדי להיראות עוד יותר מגניב, כריס ג’ריקו הוא פייס שיורד על כולם וקורא להם אידיוטים וכו’…

בסופו של דבר זה הכל בא בגלים, וראינו את הדברים האלו בעבר. דמויות של הרוק או שון מייקלס בריצה השנייה שלו, או סטיב אוסטין הם דוגמא לפייסים בתקופה שהקהל היה, נקרא לזה “צמא לדם” יותר.

אז ככה בגדול זה עובד לרוב בטופ של הקארד, ולפחות כרגע - כמה שסטרומן יעשה דברים מזעזעים ומגניבים באותו הזמן (ומצטער, גם אם הוא עכשיו יפרק זירה שלמה עם הביג שואו הוא עדיין יקבל מחיאות כפיים אדירות… רגע…זה כבר קרה; קיצור זה לא קשור רק לרומאן ריינס, למרות שהבן אדם הזה ממשיך להיות קו פרשת המים והבעיה הכי גדולה של החברה וזה כולם רואים) - הוא ימשיך להיות אהוב ע"י הקהל - בתור היל.

אתה רואה את אותו הדבר בחודשיים האחרונים עם מה שג’ו עושה עם ברוק לסנר. ג’ו הוא היל מוחלט שלא עשה דבר אחד כדי להיחשב לפייס, ותראה איך הקהל מגיב לו, וזה בפיוד עם ברוק לסנר - לא רומאן ריינס.

(Paul Heyman) #2882

Ahokey…

אחרי כמה שבועות של טראש טולק לשם ובחזרה בין כריס סייבורג ובקי לינץ’… :

אגב, סייבורג ניצחה את הקרב שלה הלילה ב-UFC214 ו… :

ובינתיים…

ברוק לסנר ענה לו ב:
"Be careful what you wish for, young man"

(Paul Heyman) #2883

RAW

• אוקיי, זה בהחלט טוויסט מעניין עם ההכרזה של פול היימן שאם ברוק לסנר מפסיד בסאמרסלאם אז ברוק לסנר והוא, פול היימן, עוזבים את ה-WWE. השלכות אמיתיות מעבר לאלוף על המשקל פה - ואני ממש אוהב את זה.

• הנה המצב מאחורי הקלעים עם ברוק לסנר. הבן אדם מסיים חוזה עם ה-WWE ממש אחרי ראסלמאניה 34 הקרוב. החוזה שלו מעצם ההגדרה שלו, מחודש אוטומאטית באותו הסכום האסטרונומי שהוא מקבל היום כל עוד אף אחד מהצדדים לא אומר לצד השני שהוא לא מעוניין. קרי אם אף אחד לא אומר שום דבר, החוזה שלו מחודש אוטומאטית והכל ממשיך כרגיל. עם זאת, ברוק לסנר מאוד מאוד פוזל לאחרונה לחזרה לאוקטגון ול-UFC, ספיציפית לקרב מול ג’ון ג’ונס שקרא עליו תיגר אחרי הניצחון שלו בשבת בלילה עם דניאל קרומייר. זה קרב שג’ונס מאוד מעוניין בו, פשוט מהסיבה שזה קרב שכתוב עליו “כסף ענקי” באותיות ענקיות ובוהקות. ג’ונס אולי לא בקטגוריית המשקל של לסנר, אבל הוא מוכן גם להעלות משקל כמה שיותר קרוב ללסנר וגם להילחם בו גם עם נחיתות במשקל כי זה כסף ענקי.

• הבעיה של לסנר זאת כמובן ההשעייה שלו אחרי שהוא נתפס משתמש בחומרים אסורים אחרי הקרב הקודם שלו מול מארק האנט ב-UFC200. יש לו עדיין 5 חודשים על ההשעייה הזאת שכרגע מוקפאים כי הוא הוציא את עצמו מהרשימה של הנבדקים של ה-UFC לחומרים אסורים (כשהוא הכריז על פרישה מחודשת מ-MMA שנה שעברה). כדי שהוא יוכל בכלל להילחם בג’ונס, הוא צריך להחזיר את השם שלו לרשימה ולחכות עוד חמישה חודשים.

• מהצד השלישי, צריך לציין את העובדה שוינס מקמהאן כבר הרשה לו גם בעבר להילחם ב-UFC, כשהוא תחת חוזה ב-WWE (מקרה UFC200) ומערכת היחסים בין וינס לברוק… בוא נגיד - שאם ברוק שואל, וינס כנראה ייתן לו אישור בלי הרבה ויכוחים להילחם בעוד קרב ב-UFC ועדיין להמשיך להיות תחת חוזה ב-WWE. מה לסנר בסופו של דבר יחליט? נדע עם הזמן.

• אין לי הרבה תלונות לקרב הזוגות של ההארדיז ואנדרסון וגלאוס. גם לא ל-Brawl האדיר שלהם עם הריבייבל בסוף הקרב. סתם תהייה, לאן זה מוביל? אני בסדר האמתי עם לתהות… במיוחד כשזה נראה שהכיוון הוא אולי סת’ רולינס ודין אמברוז מול שיימוס וסזארו; אז איפה נכנסים לתמונת דיוויזיית הזוגות בדיוק הריבייבל, ההארדיז ואנדרסון וגלאוס. אגב, אחלה של פרומו מאחורי הקלעים של שיימוס וסזארו וסת’ רולינס - ממש נחמד.

• ה-CW שוב פעם בקרב שלוש מול שלוש… זה לא להאמין כמה הדיוויזייה הזאת מתה בהשוואה לכישרון המטורף של המתאבקים שם… ריץ’ סוון, אקירה טוזאווה, סדריק אלכסנדר, טוני ניס, TJP, נוויל, ג’ק גלאגר, מוסטאפה עלי וכו’… החברה האלו הם מתאבקים מטורפים אחד אחד, וזה כואב לראות אותם מתים מבחינת הדיוויזייה. ה-WWE חייבים למצוא לזה פיתרון, זה פשוט יותר מדי פאקינג כישרון מבוזבז.

• המיז גאון, הצליח להוציא את ג’ייסון ג’ורדן מעניין בפעם הראשונה אי פעם. אגב, מוזיקת הכניסה החדשה שלו מזעזעת אבל ברמות אחרות לגמרי. ושוב פעם - המיז גאון.

• התקווה החדשה שלי היא שזה הכל שקר ענקי, שג’ורדן המציא עם עזרה של מישהו כדי “להתקדם בעסק” והגילוי של זה יהיה ההיל טורן שלו - אחרי שהוא ימצוץ כל מה שהוא יכול מהאוסציאציה עם אנגל. זה דווקא סיפור שאני אהיה מאוד מוכן לראות. הבעיה עם הסיפור הזה, הוא שאנחנו נדע שזה הסיפור רק אחרי שהוא כבר יתגלה ויסופר ברובו.

• אגב דיבורים על מוזיקה… התוספת של Burn it Down למוזיקת הכניסה של רולינס היא בהחלט… מעניינת. יודעים מה, אהבתי.

• כרגע, ה-WWE משחקים מאוד יפה על רגשות הקהל עם כל הסיפור של אמברוז ורולינס וזה אפקטיבי מאוד. שיימוס וסזארו קיבלו וואחד היל היט הלילה, ובכלל - דין אמברוז לא היה כזה מעניין כנראה מאז שהוא זכה בתואר האליפות לפני כמעט שנתיים. הבעיה היא, שמאוד בקרוב ההעדרות של ריינס מכל הסיפור הזאת תתחיל להיות יותר מדי משמעותית.

• הפרומו של ברון ורומאן היו בסדר גמור, לגמרי סבבה. אבל הם לא מתקרבים לרמה של ה-Veteran, סמואה ג’ו.

• תגידו מה שאתם רוצים על בריי וואייט. אבל אין הרבה מתאבקים שמתמודדים עם קהל עוין כמו שהיה לו בהתחלה של הפרומו שלו ומשתלט עליהם לגמרי. ואת זה הוא עושה עם הרבה ג’יבריש עדיין - זה מרשים. לא יודע, הסגמנט הזה עבורי עבד - זה הרגיש מגניב.

• הקרב המשולש של ג’ו, רומאן וברון - היה מעולה. העובדה שזה לא היה המיין איוונט והדבר האחרון בתוכנית - הזייה שלא ברורה לי בשום צורה ודרך. כי כל מה שבא אחרי זה, הרגיש חסר משמעות לחלוטין בהשוואה; פשוט החלטה הזוייה. ה-WWE מנסים לצייר את רומאן בתור הפייבוריט הגדול לנצח בסאמרסלאם… מה שאומר שהיסיכויים שלו לנצח באמת ירדו; הסיכויים של סטרומן כרגע עלו משמעותית.

• אז בהתאם אין לי הרבה מה להגיד על מה שהתרחש אחרי הקרב הזה. אליאס סמסון עכשיו רק “אליאס”. עדיין יש לו אחלה התחלה ברוסטר הראשי…

• אחרי כמה שבועות יותר טובים, RAW השבוע הייתה מאוד לא יציבה ברמת העניין שבה וזה לא שהייתה תוכנית רעה, אלא סתם באמצע כזה. הציפיות שלי אבל מסמאקדאון הלילה הן הרבה יותר גדולות… סינה מול שינסקה (או מה שלא יהיה שם) וקווין אוונס מול AJ סטיילס.

לגבי הקרב המשולש - יש דיבור רציני על כך שהסיבה שהוא לא היה ME היא בגלל רייטינג. הרייטינג של השעה השלישית של RAW הוא גרוע באופן עקבי כבר שנים, כאשר שיא הרייטינג מגיע איפשהוא לקראת סוף השעה השניה. הפתרון של WWE? לא לבטל את השעה השלישית והמיותרת חלילה, ככה מפסידים הרבה כסף מפרסומות. אלא: יתבצע שינוי הדרגתי בו הסגמנטים ה"גדולים" יהיו דווקא לקראת סוף השעה השניה, בעוד את השעה השלישית ימלאו סגמנטים “ניסיוניים” יותר (קאס-שואו נגיד).

(Paul Heyman) #2885

ההרגשה של התוכנית שתהיה בנוייה בצורה כזאת היא ממש מוזרה.
(בדיוק כמו שהיה עם התוכנית השבוע)
זה די קובר את כל מה שבא אחרי השיא, לא?

לגמרי, אבל יש כאן בעיה עמוקה: 3 שעות זה פשוט יותר מדי לתכנית שבועית, בטח כשיש רבים שעוקבים גם אחרי סמקדאון וכשיש כל כך הרבה PPVs. הצופים מתעייפים ורבים מהם מעבירים ערוץ, והתכניות מרגישות פחות מושקעות (הרבה יותר filler segments) ומהצד השני - יש חשיפת-יתר רצינית עם קרבות ארוכים שיכלו להשמר לPPV על בסיס שבועי כמעט. כל המוצר סובל, אבל העניין הוא שהשעה השלישית שווה הרבה מאד כספי פרסום, ולכן על אף שהבחירה ההגיונית מכל בחינה אחרת היא לבטל את השעה השלישית - היא כאן כדי להישאר.

בהנחה שיש את ההפרש רייטינג הזה, והוא עקבי לחלוטין, עדיף שאנשים יפספסו את המידקארדרים שלך מאשר את ריינס/ג’ו ושות.

(Paul Heyman) #2887

כן, השעה השלישית הזאת ברמה של הקריאטיב לעומת התמריץ הכלכלי - זאת אחת הבעיות הכי גדולות של WWE בכל השנים האחרונות.

אולי להעביר את 205לייב ל-RAW ושזאת תהיה דה פקטו השעה השלישית של RAW…

בכל מקרה, אני חושב שבסופו של דבר אם יהיה שינוי - הסיכוי היחיד זה לקראת המשא ומתן המחודש על החוזה של WWE עם USA Network שאמור להיות רק בקיץ הבא.

(LIOROM12) #2888

תכנית באמת מוזרה מבחינת סדר האירועים בה. אשכרה קיבלנו ME של ביג שואו נגד ביג קאס - WTF?!

מבחינת דיוויזיית הזוגות - זה נבנה בשבועות האחרונים לקראת קרב משולש שיקבע מי יתחרה בשיימוס וסזארו בסאמרסלאם, אבל אז פתאום ראו את שיימוס וסזארו צופים בקרב של רולינס ואמברוז נגד המיז ושות’, ואחרי מה שקרה הלילה - נראה שזה הולך לכיוון הזה. מה עושים עם יתר הזוגות? שאלה טובה. ועוד משהו - אם באמת ימשיכו במיני איחוד שילד הזה בלי רומן בשום שלב, זה יהיה פספוס גדול.

בגזרת הנשים - אלקסה עם עוד פרומו נהדר, רמה בפני עצמה בדיוויזיה הזאת על המיק. החלטה מעניינת מאוד “להחיות” את הקריירה של ביילי אחרי ההתחלה הנוראית שאירגנו עבורה ברוסטר הראשי. מה שכן - חייבים להוסיף עומק לדיוויזיה. פשוט קברו את אמה, מיקי ג’יימס(!) ודנה ברוק כבר תקופה ארוכה(את אמה בכלל לא זכינו להכיר באמת ברוסטר הראשי - וחבל מאוד).

*רנה יאנג אשכרה חזרה לקווים בשתי התכניות. כנראה שזה סוג “פיצוי” על הביטול של Talking Smack.

(Paul Heyman) #2889

אגב התוכנית השבוע משכה את הקהל הכי טוב של RAW מזה שלושה חודשים עם ממוצע של 3.163 מיליון צופים.

3.194 בשעה הראשונה.
3.275 בשעה השנייה.
3.021 בשעה השלישית.

מה זה אומר על בניית התוכנית אני לא יודע. אולי היו נשארים הרבה יותר אנשים אם היה מוכרז שהקרב האחרון הוא הקרב המשולש.
אולי הקרב הזה חימם אנשים מספיק כדי להישאר לשעה האחרונה…

מי יודע…

(Paul Heyman) #2890

SMACKDOWN

• כגודל הציפייה, כך גודל ההצלחה. תוכנית סמאקדאון הטובה ביותר מאז הרבה לפני מאניה אפילו. פשוט פגיעה בול.

• AJ מול KO: קרב טלוויזיה מעולה, עם בוקינג טלוויזייה סופר הגיוני שממשיך את הסיפור שנבנה פה במשך כמה חודשים ומבסס את הקרב החוזר בסאמרסלאם בצורה מעולה; והקרב הזה יגיע עכשיו עם דם רע מפה עד להודעה חדשה שיוסיף הרבה פלפל לקרב. ועוד מה, AJ ו-KO עדיין לא סיפקו קרב “מדהים” - אז לספק את זה על הבמה הגדולה זה אופטימלי. הסגמנט מיד אחרי זה מאחורי הקלעים היה פנטסטי מכל כך הרבה בחינות. הדיבור ה"כנה" עם השופט כששיין ובראיין אומרים לו שהוא פישל והוא אומר שהוא לא הצליח לראות (זה נראה ונשמע אמין) ואז התקף הזעם של קווין אוונס. פלוס ענקי לכל החלק הפותח הזה של התוכנית.

• האוסוז נמצאים פשוט בזון.

• בריזאנגו… באמא שלי, שזה יהיה כל כך חבל כשהסגמנטים האלו בסופו של דבר יצטרכו להסתיים. זה פשוט אדיר, וגרסת הדיוויד לינץ’ השבוע הייתה אולי האהובה עליי מכל.

• כניסה פנטסטית של איידן אינגליש, אלוהים אדירים זה היה כל כך מעצבן. אני מניח שהניצחון הפוקסי של אינגליש עם זיין פה זה כדי שזיין ינצח אותו עכשיו פעם פעמיים בחזרה. הפיוד המשולש המוזר הזה של זיין, אינגליש והקנאליס - לא הדבר הכי טוב בסמאקדאון, אבל זה מבדר מספיק בשביל פיוד מידקארד.

• פיוד הנשים של סמאקדאון לא ממש התקדם השבוע. קרב הזוגות היה סביר אבל לא משהו מיוחד. בנוסף זה נראה שבקי לינץ’ סחבה רגל אחרי משהו בתחילת הקרב, שזה לא חדשות טובות בכלל - זה אחרי החדשות מאתמול אגב, שביילי נפצעה בכתף ב-RAW ולא ידוע כרגע עדיין מה חומרת הפציעה ומשך ההחלמה, וכמובן מה ההשלכות בנוגע לקרב של ביילי מול בליס בסאמרסלאם.

• רוסב מול גייבל: אהבתי מאוד איך גם רוסב נראה בזירה, וגם גייבל. כל אחד מהם נשאר בהתאבקות שתואמת את הדמות שלו וזה היה בגדול קרב מאוד מהנה. גייבל עושה לעצמו שירות מאוד טוב בזירה בשבועות האחרונים עם הקרבות שלו מול AJ, קווין אוונס ועכשיו רוסב. לגייבל יש יכולות אדירות בזירה ויש לו כריזמה טובה (הרבה יותר מהשותף שלו לשעבר ג’ייסון ג’ורדן) והוא יכול עם בנייה נכונה להיות בייביפייס פנטסטי עבור ה-WWE בעוד כמה שנים. ורוסב נכנס לפיוד עם רנדי אורטון; עכשיו על אורטון הפיוד הזה לא ישפיע יותר מדי, רוסב אבל יכול מאוד להרוויח מזה או להפסיד; ההתחלה הייתה לפחות די חמה.

• שינסקה נאקאמורה מול ג’ון סינה:: במשפט? העיפו את הגג מהבניין. וזה אפילו עם קרב שבבירור היה קרב טלוויזייה ולא קרב PPV מלא. כמה דרמה הם הכניסו לעשר דקות - זה פשוט מטורף. ביום שהשניים האלו יפגשו לקרב מיין איוונט מלא ב-PPV, זה הולך להיות בקליבר של סינה מול AJ מהראמבל - אם לא יותר.