אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(LIOROM12) #2851

זווית מעניינת בקשר לאסקה. אם כי קשה לי להאמין שהכניסה שלה לרוסטר הראשי תהיה בדמות היל.

בקשר לניה ג’קס - אני די מסכים איתך.

אגב אם כבר נהיה פה דיון היאבקות נשים קצר - ממי התרשמתם בדור העתיד ב-NXT?

(Paul Heyman) #2852

הבעיה עם ניה ג’קס היא דומה לכל כך הרבה מהנשים ב-RAW, ההצגה הכללית שלה כל כך לא מתאימה שזה גורע מהיכולת האמיתית שלה. עכשיו שלא יהיה בלבול, היא סופר צעירה וירוקה בזירה - עדות לעובדה שהיא נכנסה לעסק לפני פחות מחמש שנים אפילו. אבל - הכשרון שלה הוא בהחלט שם, וזה לא מפתיע אותי למשל שהיא הגיע לבחינות ל-WWE בלי שום רקע בהתאבקות ובכל זאת החתימו אותה ל-PC.

שים אותה בנסיבות נכונות עם מתאבקת נכונה והיא יכולה לתת תצוגות מדהימות, לי אישית זכור קרב שלה מול אוסקה מספיישל ששודר במלואו של NXT מיפן. השתיים האלו שמו קרב של יותר מ-20 דקות שהיה מהנה ומעניין לכל אורכו. אבל מה היא עושה ב-RAW? מנצחת קרבות בדקה וחצי או צריכה למכור חניקה של בנות שבקושי מצליחות לסגור את הידיים מסביב לצוואר שלה (מילא ביילי או סאשה שעוד מסוגלות לתת לזה איזשהי תחושה אמיתית…).

אתם יודעים מתי ניה הרגישה הכי חזקה? כשהיא יצאה ופשוט חיסלה את סאשה בנקס באיזה סגמנט. מה זה חיסלה, העיפה אותה בכל רחבי הזירה, דפקה לה את הראש בפינה, נתנה לה דרופ ונעמדה מעלייה; ככה בונים מפלצת.

מלבד זה, יש לה לדעתי באמת בעיה עם הלבוש שלה, כי הוא גורם לה לא להיראות גדולה ומאיימת, אלא פשוט שמנה והקטע המוזר הוא שאם אתה רואה אותה מחוץ לזירה בלבוש רגיל - היא נראית הרבה יותר טוב ובכלל לא שמנה. היא חייבת למצוא לבוש אחר שיחמיא לה יותר ויגרום לה להיראות יותר מאיימת.

אולי בכלל הדבר הכי טוב עבורה זה שיעבירו אותה לסמאקדאון. תראו איך הם הצליחו לגרום אפילו לטמינה (שאין לה שביב מהכשרון של ג’קס) להיראות פנטטית בשבועות האחרונים עם כל הקרבות MITB.

לא יודע, אני לא חושב שזה עניין של הצגה. ההצגה שלה בפני עצמה רעה מאד, אבל אני לא חושב שיש לה פוטנציאל להיות מוצלחת באמת - עושים לה המון הנחות כי אין נשים בגודל שלה. לא כל מי שגדול נראה מאיים, וניה בהחלט לא נראית כמו מישהי שיודעת ללכת מכות - זאת הבעיה המרכזית. אני רחוק מאד מלהיות חסיד של לוק ברסלינג, אם היא הייתה מפצה על זה עם איזשהו כשרון מיוחד על המיקרופון או בזירה אז מילא. בתור היל, בטח מונסטר היל, חייבים לפחות אחד מהשלושה. אני לא יודע איזה פוטנציאל אנשים רואים בה בדיוק - היא מזעזעת בכל החזיתות.

(Paul Heyman) #2854

מזהיר את כולם מראש, השבוע RAW בתוכנית גו-הום לפני GBOF וסמאקדאון זאת תוכנית ה-4 ליולי.

לרמה מטורפת, אל תצפו :smiley:

(Paul Heyman) #2855

RAW

• הפתיעו לחלוטין RAW, זאת הייתה תוכנית RAW די טובה. ויותר חשוב, זאת הייתה תוכנית בעלת משמעות. הרבה מאוד פעמים ש-RAW בתוכניות גו-הום זה פשוט שבוע מבוזבז, ששום דבר בעל משמעות מעולם לא קורה בתוכנית הזאת. הפעם זה היה שונה - תחשבו על זה ככה, לרוב כדי להיות מוכן ל-PPV זה מספיק לראות את התוכנית לפני הגו הום ואתם מוכנים, הפעם לא - התוכנית הזאת הייתה בעלת משמעות בדרך ל-PPV; וזה כיף לראות.

• אז בואו נפתר ממה שהיה משעמם. ה-CW לא מעניינים יותר מדי (הקרב של נוויל ומוסטפה עלי בקרב היה דווקא נחמד - פשוט חסר משמעות), ובמיוחד לא מעניין כל מה שקשור לסדריק אלכסנדר ונועם דאר; מספיק עם זה, תתקדמו כבר. הבוקינג של קרב הנשים היה מוזר, אז סאשה בנקס מסוגלת לנצח לבדה את האלופה ביחד עם המפלצת הגדולה ביותר של הדיוויזיה? מה ההיגיון בזה? ולבסוף, אני עדיין חושב שהקרב עצמו בין בריי לרולינס הולך להיות טוב כי הם הראו שיש להם כימיה מעולה בזירה - אבל הבנייה בפיוד הזה הייתה מעבר למשעממת.

• אני מצטער - אבל אני ממש ממש נהנה מטייטוס אוניל והטייטוס בראנד. מתנצל עמוקות.

• טיפול מעולה של המיז וה-WWE בסגמנט המביך משבוע שעבר. גם השתמשו בכל הפירסום שהקטע קיבל ע"י הזכרה שלו מחדש, וגם התייחסו אליו בצורה הנכונה כשהם פשוט נתנו למיז לרדת עליו במשך חש דקות רצוף. כל מה שהלך אחרי זה עם הית’ סלייטר (ששוב פעם מוכיח שיש פה מתאבק מיד קארד במינימום באופן מובהק - צריך רק להשתמש בו), והקומנטרי של אמברוז במהלך הקרב הייתה גם כן מעולה. לא ציפיתי שאני אהנה מעוד חמישה שבועות של המיז מול אמברוז - אבל זה היה ממש כיף.

• אנזו וקאס ממשיכים להיות על אש. במיוחד אנזו. אנזו אמורה אמר את האמת - הוא לא המתאבק הגדול או המלהיב ביותר שיש ב-WWE, אבל על המיקרופון - יש פאקינג מעט מאוד שבכלל מתקרבים אליו ולראות אותו על המיקרופון מול קאס ההרבה יותר שבלוני זה היה נוקאאוט מוחלט לקאס. אבל הפיוד הזה פוגע בדיוק בנקודה שלאוהדים אכפת ממנו ממש, והתקיפה של דווקא אנזו על קאס מאחורי הקלעים הביאה את זה לנקודת רתיחה בדיוק לפני ה-PPV, בדיוק כמו שצריך.

• את ההשפעות רחוקות הטווח של מה שסמואה ג’ו הצליח לעשות בחודש וקצת האחרון אנחנו עוד נראה, אבל אין ספק שג’ו אפילו אם יפסיד בראשון בלילה, אי אפשר להתייחס אליו כעוד סתם מתאבק ברוסטר של RAW. האנרגיה שהוא מציג זה פשוט פנטסטי, ה"שיחה" השבוע בינו לברוק לסנר (שסוף סוף דיבר ולא רק נתנו לפול היימן להוציא עוד פרומו מטורף) עם החיפוש של ג’ו את לסנר מאחורי הקלעים הביאה גם את הפיוד הזה לבדיוק איפה שאתה רוצה שהוא יהיה. הקרב הזה הולך להיות מטורף.

• סזארו מול פין באלור זה תצוגת התאבקות טכנית ברמה הכי הכי גבוהה שאפשר. אנחנו מקבלים כל כך הרבה התאבקות טובה שלפעמים זה נשכח - אבל צריך באמת להעריך כזאת תצוגה. ועוד בחינם; זה היה קרב פשוט פנטסטי השבוע. ואם יש דבר שהפיוד הסופר ארוך של שיימוס וסזארו מול ההארדיז (יותר מדי ארוך לכל הדעות) הרוויח - זה שקרב איירון-מן 30 דקות מרגיש ליגיטימי ובמקום בשלב הזה של הפיוד. חבל מאוד אבל שב-RAW לא יודעים מה לעשות עם פין באלור מאז החזרה שלו. עוד PPV ואין באלור בקארד - ומצטער, סמסון לא נחשב; לא בשלב הזה עדיין.

• כל מה שקשור לסטרומן וריינס. קניתי, קונה ואמשיך לקנות. פשוט עובד כל מה שקשור לפיוד הזה - עובד במלוא מובן המילא. הספוט של סטרומן פשוט מעיף את אפולו תוך כדי קפיצה - היה פשוט חולני.

(Paul Heyman) #2856

סמאקדאון

• זה היה יכול להיות הרבה הרבה יותר גרוע. היה דווקא נחמד.

• אפילו רוסב נראה ש - “אני לא מאמין שאני עושה שוב פעם את השטות המפגרת הזאת של היל אנטי אמריקאי.” הוריד את ההתרגשות מחזרה של סינה אחרי כמה חודשים - כשהוא חוזר לאותו הפיוד הלעוס של סינה האמריקאי מול רוסב האנטי אמריקאי - זה היה באסה.

• חשבתי שזה יהיה גרוע בטירוף, אבל קרב הראפ בין האוסוז לניו דיי היה פנטסטי. Wale שידוע כאוהד התאבקות ענקי נתן הופעות אורח מעולה וידע בדיוק כמה לדבר ואיפה לשתוק. האוסוז לגמרי ניצחו אגב… רק עם הירידה על אקסבייר וודס וקלטות הסקס שלו. למרות שהשורה על האוסוז נושאים את המזוודות של רומאן הייתה גם חמודה.

• פייג’ נראתה מאחורי הקלעים בצילומים של TNA (או Global Force Wrestling כפי שהם נקראים עכשיו) ואפילו נתפסה יושבת בשורה הראשונה עם פאקינג מסכה על הפנים… זה ביג no no כמובן, ולמרות שה-WWE אומרים באופן רשמי שהם לא מענישים מתאבקים על דברים כאלה - בולשיט אם השורה של האוסוז על קלטות הסקס של וודס לא היו מכוונת באופן ספציפי כדי “להעניש” את פייג’.

• דווקא אהבתי את הניצחון הסופר מהיר של נעומי על לאנה פה, והכניסה של טמינה לתמונה אחרי זה… דווקא הצליח לעורר בי סקרנות בנוגע למה שותפות של לאנה עם טמינה יכולה להביא לשולחן.

• אני חושב שהבנתי משהו בנוגע לדיוויזייתה הנשים של RAW וסמאקדאון. ב-RAW אפילו שיש להם 3 שעות למלא לעומט השעתיים של סמאקדאון, משום מה מרגישים שרק האלופה צריכה להיות חזקה, בתוספת ה-NOC ואולי אולי עוד מתאבקת אחת שתהיה NOC בהמשך, וכל שאר הדיוויייזיה אפשר לקבור חופשי כל הזמן בלי שום מחשבה. בסמאקדאון מצד שני מנסים לייצר דיוויזייה חזקה All Around כדי שיהיה אפשר לייצר סיפורים בין כל זוג מתאבקות בכל רגע נתון. ובאמת תראו את המצב בסמאקדאון כרגע: נעומי סופר חזקה, באקי שארלוט וכרמלה חזקות, טמינה חזקה, לאנה באמצע סיפור, אפילו נאטאליה נמצאת במקום טוב.

• גם ג’ינדר ואורטון פשוט שחזרו את אותם השטויות מלפני חודש וזה היה משעמם. הדבר היחיד שהיה טוב בזה זה אורטון מתפוצץ על איידן אינגליש ונפסל. אורטון באמת מתאמץ בשבועות האחרונים וזה כיף לראות.

• אחלה של באטל רויאל שנתן הזדמנות במה לכמה אנשים שמזמן לא ראינו. האם הפסילה הסופר מהירה של דולף ע"י לוק הארפר מסמלת פיוד מיד קארד עבורם? יכול להיות חמוד. כנ"ל הבגידה בקטנה של מוג’ו על ריידר? מרגיש קצת יותר מדי קרוב לשיחזור של קאס ואנזו אבל אני מוכן לתת לזה להתקדם. וטיי דילינג’ר מגיע לשלישיה הסופית מראה על אולי חזרה שלו לאיזה פיוד מיד קארד גם כן - אני בהחלט בעד.

• בריזאנגו זה באמת לדעתי הדבר הכי טוב בסמאקדאון כרגע.

(LIOROM12) #2857

סינה חזר, רוסב חזר - והסיבה היחידה שהם בפיוד עכשיו זה שזה קרה ביום העצמאות. WWE Logic…

סינה פתח את התכנית עם פרומו מצוין כמובן. אהבתי את ההסבר שלו לכך שהוא Free Agent והולך להופיע בשני הבראנדים.

על כל שאר הדברים שקרו אין לי מה להוסיף למה שדניאל כתב. על שני הבראנדים.

NXT בקטנה - איזה קרב ME אדיר בין בובי רוד ורודריק סטרונג. כמו שחשבתי - זה היה יותר מדי מושלם מכדי שרודי ייקח את זה. אבל הם בנו את זה בצורה נהדרת לאורך כל הקרב. אני מאמין שנקבל קרב חוזר ביניהם ב-TakeOver הבא ורודי ייקח הפעם.

(Paul Heyman) #2858

אני דווקא חושב שפה הפוש הענקי של רודי ייעצר מעט.

הוא עכשיו טופ בייביפייס שלהם אבל אם הוא היה לוקח את התואר, הוא היה לוקח אותו השבוע.

לדעתי הוא יהיה האלוף, אבל אחרי… דרו מקינטייר. הוא הובא בשביל זה.

(Paul Heyman) #2859

דברים קרו הלילה… חלקם מאוד מפתיעים וחלקם עוד יותר מפתיעים…

• אוסטין אריס ביקש את השיחרור שלו מהחברה וקיבל אותו כשה-WWE הודיעו על עזיבתו של AA את האירגון. החדשות מאחורי הקלעים היו ש-AA היה לא מרוצה מלהיות סגור בתוך המסגרת של ה-CW והיו לו בעיות חמורות של Attitude בעקבות זאת וזה תרם להסכמה המהירה של החברה לשחרר אותו.

• הלילה היה אירוע הלייב הגדול ביותר של ה-WWE שהתקיים ב-Meddison Square Garden. הקארד כלל קרבות של מתאבקים גם מ-RAW, גם מסמאקדאון וגם מ-NXT. החדשות הגדולות ביותר שיוצאות מהערב הזה זאת העובדה ש-AJ סטיילס זוכה באליפות ארה"ב מידי קווין אוונס באירוע!

• אני לא זוכר פעם אחרונה שב-WWE (רוסטר הראשי) החליפו חגורה באירוע לייב (שלא מצולם ומשודר) ועוד בקאליבר של מתאבקים כמו AJ סטיילס וקווין אוונס (סמואה ג’ו זכה באליפות NXT באירוע לייב מידי פין באלור, אבל זה היה NXT, ועדיין מפתיע בטירוף).

• בנוסף זאת הייתה הבכורה ב-MSG של כמה מתאבקים הלילה:

(LIOROM12) #2860

איזו החלטה מוזרה. כאילו לא מתייחסים לאירועים האלה בכלל ואז פתאום מחליטים להכתיר שם אלוף חדש? מוזר.

מאוד מעניין אותי מה עומד מאחוריי זה.

(LOS BLANCO) #2861

איזה פיספוס עם AA חבל,מקווה שימצא את דרכו חזרה.
בקשר לUSA מקווה שזה לא עונש לKO או משהו ונטו החלטה מוזרה.

(Paul Heyman) #2862

אין שום דיווח בכלל שהעניין נעשה בגלל איזה סוג של ענישה ל-KO.

הפוך, הבן אדם כרגע שיחרר סרט דוקומנטרי בהפקה של ה-WWE על הדרך שלו עד להגעה לאירגון ומאז.

KO הוא מהשחקנים המרכזיים של ה-WWE, ואני אישית לא שמעתי אף דיווח עליו אי פעם מלבד העובדה שמרוצים ממנו מאוד.

עובדה ששמו עליו את החגורה שנה שעברה, בלי קשר לבוקינג של הדמות - הבן אדם קיבל את התפקיד של האלוף ולתקופה ארוכה.

בהקשר הזה, הסירו דאגה מליבכם. הסיפור פה זה זווית של סיפור נטו לדעתי.

(Paul Heyman) #2863

קפץ לי סרטון ביוטוב של Preview לתוכנית של WWE בשם WWE beyond the ring: Paul Heyman.

ראיתי כמה דקות ביוטוב והתחלתי להתעניין אז פשוט קפצתי לנטוורק ומצאתי את הסרט המלא.

אז מדובר בסרט דקומנטרי מ-2014 באורך של פאקינג שעתיים על הקריירה המלאה של פול היימן מההתחלה כצלם בן 13 שהיה מגניב את עצמו ל-MSG בעזרת שקרים לאבא של וינס מקמהאן, העבודה ב-WCW והפיכתו למנג’ר, ואז ולהפיכתו לכותב הראשי של ECW וכו’, לתוך המעבר שלו לתוך ה-WWE וכל מה שבא אחרי בקומנטרי עם ג’ים רוס והפיכתו לכותב הראשי של סמאקדאון בתקופה שסמאקדאון היו מביסים את RAW ברייטינג על בסיס שבועי, והמעבר ל-OVW והעבודה עם CM פאנק וכו’ כו’.

אחד מהסיפורים המרתקים ביותר שיש בהיסטוריה של ההתאבקות (גם הדברים הטובים וגם הרבה מהדברים הרעים) ואחד המוחות הגאוניים ביותר שהיו אי פעם לענף (אם לא הגאון ביותר מכולם) ואני ממליץ לכם בחום אם יש לכם קצת זמן לשרוף - למצוא את הדבר הזה בנטוורק ולראות.

(Paul Heyman) #2864

אז אפילו שהקארד מראש של GBOF היה קארד מדהים, ההתנייה שלי עם RAW היא להיות כל כך זהיר באופטימיות שלי, שאפילו עם הקארד הפנטסטי לפני הלילה - הייתי בחששות שזה לא יהיה טוב.

לשמחתי, הפעם ה-WWE העיפו את זה מהפארק עם ה-PPV כנראה הטוב ביותר שלהם ב-2017, כשלא היה אף קרב שאיכזב והרבה מהקרבות נעו בין קרבות מעולים לקרבות פנטסטים.

• טוזאווה מול נוויל: אז אני חושב שהסיום היה חלש, במיוחד כי נוויל לא העיף את תוזאווה על החבלים אלא פשוט הניח אותו, זה לא נראה אמין העובדה שתוזוואה היה מקופל ולא יצא מספירת השלוש אחרי זה. מלבד זה הקרב הזה היה 15 דקות נהדרות של לחמם את הקהל עם מהלכים יפים מצד שני המתאבקים - נוויל הוא באמת הכוכב הבלתי מעורער של הדיוויזיה, והרמה שלו היא באמת מעבר לכל מתאבק אחר ב-205.

• בריי וואייט מול סת’ רולינס: אז בחירה מעניינת לקרב הראשון של הערב. השניים האלו הראו לי כימיה פנטסטית בקרב שלהם ב-RAW לפני חודש וחצי ולכן לא הייתי מופתע שהקרב גם הערב היה מעולה ומאוד מהנה לכל אורכו. וסוף סוף נתנו ניצחון לבריי - ואני אף פעם לא יכול להתלונן על זה!

• אנזו מול קאס היה בדיוק מה שהוא היה צריך להיות גם כן, כשאנזו חתך את הפרומו הכי טוב של חייו לפני הקרב (פשוט פנטסטי - אם יש משהו שימנע ממנו אי פעם לשקוע יותר מדי - זה הפה המטורף של אנזו) והקרב עצמו היה מה שציפינו. כמו שבלומפייה אמר מ-WhatCulture, זה לא היה יפה, זה לא היה כיף לראות - אבל זה היה הכרחי וברוטאלי בהתאם.

• סזארו ושיימוס מול ההארדיז היה קרב הערב מבחינתי. באמת שהרמה של שתי הקבוצות האלו היא בשמיים והם כבר מכירים אחד את השני מעולה - והיה נחמד מאוד לראות שכל אחד מהספירות הרגישה שונה ובאה בקומבינציה אחרת והם לגמרי החזיקו את הקהל בכף היד שלהם מבחינת חילופי המומנטום. כל מה שחסר כרגע זה שמאט הארדי ישבר - ואז הכל יהיה מושלם. שיימוס וסזארו הפכו לצוות פנטסטי ואם בעבר הייתי אומר שכדאי להם להיפרד כדי להתקדם כבודדים - עכשיו אני לא כל כך ממהר, כי הם מרוויחים הרבה קרדיט מההופעות המעולות שלהם ביחד; אז למה לעצור עכשיו?

• בליס מול בנקס: אז הסיום עצמו היה טיפה מאכזב במיוחד אחרי שאותו הדבר כרגע קרה ב-MITB עם האוסוז, אבל הקרב עצמו היה פשוט פנטסטי. סאשה בנקס מוכיחה שוב שהיא פשוט מתאבקת פנטסטית, רק תן לה בוקינג טוב לרוץ איתו והיא תספק לך קרב מעולה - ההתקפה שלה נראית ליגיטימית, המכירה שלה מעולה והכריזמה שלה מעולם לא הייתה בספק. אלכסה בליס ממשיכה במגמת השיפור שלה בזירה, ואני עדיין חושב שהקרב הראשון שלה מול ביילי היה טיפה יותר טוב מבחינתה, אבל הקרב הזה לא נפל רחוק. השטיק עם המרפק הכפול (מה שזה לא היה) שהיא השתמשה כבר בעבר עם בקי לינץ’, עבד פה יפה בתור Heel Move; ובנוגע לסיום, הוא גרם לסאשה בנקס להיראות סופר חזקה גם בהפסד, לאלכסה בליס להיראות כמו אלופה חכמה ותחמנית ולי לרצות לראות קרב חוזר בכיף לגמרי.

• המיז מול אמברוז היה כנראה הקרב המאכזב של הערב, פשוט כי הם לא הצליחו דווקא בקרב עצמו להמציא משהו חדש ומעניין (אחרי שבהכנה לקרב הם דווקא כן הצליחו לרוב) וזה הרגיש עייף וחוזר על עצמו. הבוקינג הוא נכון, מיז מנצח עם כל רמאיות אפשרית, עכשיו באמת אפשר לסיים עם הפיוד הזה ולהמשיך הלאה - גם המיז וגם אמברוז.

• עכשיו הגענו ל-Money Time. תחילה ברון סטרומן מול ריינס. אני כבר אמרתי בעבר שכל מה שהשניים האלו עושים ביחד - אני נהנה וקונה לחלוטין. הלילה לא היה יוצא דופן. ברמה של קרב נטו, הקרב מפייבאק היה כנראה יותר טוב, אבל מבחינת ספוטים חולניים (הבמה מתפרקת, סטרומן אוכל מכות כיסא ו-No Sell אותם כמו בוס וכו’). סטרומן מנצח נקי זה גם החלטה נכונה לדעתי, אבל הנה הקטע בנוגע לסיום עצמו. מבחינת אימפקט כל הקטע עם האמבולנס וריינס מנסה לרצוח תרתי משמע את סטרומן: אם זה היה Double Turn שהפך את ריינס באופן סופי להיל ואת סטרומן לפייס (כי זה פאקינג הרגיש ככה לא?) אז מבחינתי - זה הרגע החשוב והטוב ביותר ב-WWE בחמש השנים האחרונות. אבל כל כך הרבה פעמים בעבר קיוונו ווינס המשיך עם השטיק שלו עם הדמות של ריינס, שאני לא מאמין לזה עד שאני לא אהיה פאקינג בטוח לחלוטין. אז פשוט, נחכה… ונראה…

• ג’ו מול לסנר: כל מה שאפשר היה לבקש מהקרב הזה מבלי אשכרה לתת לג’ו לנצח. זה היה עוצמתי, זה היה ליגיטימי קרב בהמות מוחלט. היה שם קטעים של עבודה קרקע על רמת ה-MMA בחלקים, היה שם סמואה ג’ו מקבל את הבוקינג הכי חזק שאפשר לתת לו בלי לתת לו לנצח והיה את לסנר שנראה כמו מפלצת לא אנושית בסיום הקרב. הייתי שמח לעוד 5 דקות של התענוג הזה, אבל אולי ההחלטה לשמור את זה יחסית קצר (7 דקות) אחרי כל מה שהלך עם ריינס וסטרומן - הייתה החלטה יותר נכונה כדי לשמור את הקהל חם לחלוטין עד לרגע האחרון.

ג’ו ביסס את עצמו בתור מיין איוונטר מוחלט עם הפיוד הזה, ואי אפשר יהיה להתכחש לזה עכשיו - זה אלוף WWE עתידי באופן כמעט מובטח עכשיו. ובאמת היה לי קשה מאוד לראות את ה-WWE מורידים את החגורה מאלוף כמו לסנר כבר בהגנה הראשונה שלו - אז היה פה קצת חוסר מזל מבחינת הזמן לג’ו - כי אם הקרב הזה היה מתקיים באוקטובר לדוגמא, אני לא בטוח אבל יש מצב טוב שה-WWE היו באמת הולכים על זה מבחינת הבוקינג. סתם תבינו מה קרה במהלך הקרב הזה, ה-WWE נתנו בוקינג מספיק חזק לג’ו שהקהל צעק לפאקינג ברוק לסנר “Joe is Gonna Kill You”.

אבל בסופו של דבר, GBOF הוא PPV עם שם מזעזע ברמות על, אבל הקארד עצמו וההופעה של כל המעורבים הופכות אותו ל-PPV הטוב ביותר של 2017.

(LIOROM12) #2865

קלעת לגמרי למחשבות שלי באופן כללי.

מילה על הזוגות - היה קרב מטורף. באופן כללי הייתי שמח אם זה היה נגמר פה והיינו מקבלים משהו חדש(כי יהיה קשה להתעלות על זה) מדיויזיית הזוגות של RAW, אבל פשוט אין אף זוג פייס ברוסטר חוץ מהית’ סלייטר וריינו שכנראה שלא יקבלו עוד פוש ביחד. וגם להארדיז אין באמת משהו אחר לעשות(אולי משהו עם גאלוס ואנדרסון הנשכחים, או הריבייבל שזה יכול להיות מדהים). מצב קצת בעייתי לדעתי.

הקרב של רומן וסטרומן היה מעולה, אבל הסיום - וואו. הם מכרו את זה כל כך טוב, ומאוד אהבתי שהכניסו פתאום את הית’ ואת הוקינס חצי לבושים ומבולבלים מזה שהם צריכים להתאבק פתאום משום מקום. זה הוסיף בעיניי.

תהיה תכנית מעניינת מאוד הלילה ללא ספק.

(baruch) #2866

גם אני מסכים אבל… בעצם הגנה אחת על התואר מאז רסלמניה??
זה פשוט מעצבן. רוצה אלוף שרואים בכל שבוע ולא מישהו שמגיע פעם ב להתאבק
הכינו את הקרקע לקרב של לסנר בסאמר סלאם אבל חבל שככה מתייחסים לחגורה הראשית ב-WWE.

מילה על דיוויזיית ה-CW: מזעזע!

דיוויזית הנשים משעממת… צריך אלופה אחת לשתי התוכניות או להגדיל את כמות המתאבקות בכל תוכנית במטרה ליצור עוד סיפורים ועניין.
אי אפשר שכל מתמודדת שניה היא אלופה עתידית…לנה מתמודדת על התואר? קודם שתוכיח את עצמה ואז תזכה לקרב על התואר…

(Paul Heyman) #2867

כמה חדשות:

• Talking Smack בוטלה כרגע בתור תוכנית שבועית, ותישאר רק כתוכנית אחרי PPV’s של סמאקדאון.

• הצילומים של טורניר הנשים של ה-WWE התחילו. הפרקים ישודרו החל מסוף אוגוסט והקומנטרי מורכב מליטה וג’ים רוס, וראיונות מאחורי הקלעים אמורים להתנהל עם מתאבקת העבר מדוזה.

• שני המתאבקות הבולטות כנראה של הטורניר הם קאירו סיין (בשמה הקודם קאירו הוג’ו) היפנית, הכוכבת לשעבר של אירגון ההתאבקות היפני “Stardom” שחתמה עם ה-WWE לאחרונה, והשם השני היא שיינה באסזלר שמי שלא מכיר אותה היא לוחמת MMA ו-UFC לשעבר עם יחס של 15 ניצחנות מול 10 הפסדים והיא הייתה חלק מ"ארבעת ה-Hourseweman" של ה-MMA ביחד עם גז’מין דיוק, מארינה שאפיר (ארוסתו של רודריק סטרונג מ-NXT) ורונדה ראוזי. לפי הדיווחים מהצילומים, כל השלושה היו באירוע כדי לתמוך בחברתן (כולל מתברר סטנדאוף מסויים מהיציעים בין ארבעת ה-Hourseweman של UFC והקבוצה המקבילה מ-WWE: ביילי, סאשה בנקס, שארלוט, באקי לינץ’).

• למי שרוצה להכיר יותר את כל המתאבקות: הנה קישור להצגה שלהן:
    https://www.youtube.com/watch?v=ShNK0GI6aEA

• https://www.youtube.com/watch?v=iixqCvr1HSw

אני מצטער שלא היה לי זמן להעלות הודעות כמו שצריך על התוכניות של RAW וסמאקדאון השבוע, פשוט… ווימבלדון… פאוליניו… סמדו… הרבה עבודה ורעש…

ומכיוון שאני פשוט לא יודע לכתוב הודעות קצרות בנושאים האלו (תאמינו או לא, המעבר ללכתוב עם הנקודות היה ניסיון שלי לקצר הודעות - כישלון טוטאלי…) אז אני מעדיף פשוט לא להתחיל אם אין לי את הזמן לכתוב הודעה כמו שצריך.

אז השבוע אני אסתפק בלהגיד שאני בהחלט מעוניין לראות שבוע הבא מה קורה עם קורט אנגל, ואני רק אגיד בקצרה שאנגל תמיד היה מוכן ללכת מחוץ לקופסא עם הסיפורים שלו ולכן הוא היה כזה מוצלח - אז אני לא מחכה לאיזה הכרזה טיפוסית או רגילה… זה יהיה מעניין.

(Paul Heyman) #2868

RAW

• אני אתחיל דווקא עם הריבייבל. זוכרים אותם? זוכרים איזה צוות מדהים הם? כנראה הזוג הכי טוב בהתאבקות בעולם כיום. היחידים שבאזור שלהם בכלל הם היאנג באקס של NJPW ו-ROH. אבל למקרה ששכחתם בחודשיים שלושה האחרונים אני מזכיר: ריבייבל מול DIY, ריבייבל מול DIY מול AOP, ריבייבל מול אמריקן אלפא. לראות אותם השבוע מול ההארדיז היה תענוג.

• שיו, מתי הייתה הפעם האחרונה שהיה סיפור של בן לא חוקי ב-WWE… ברור שאם מחזירים דבר כזה זה יהיה עם קורט אנגל, וברור שהוא ימכור את זה את הסוף ובלב מלא - כי זה קורט אנגל. בחירה מרתקת דווקא בג’ייסון ג’ורדן, שבאמת נעלם לאחרונה (כנראה בכוונה) בעוד השותף שלו צ’אד גייבל עשה יחסית חייל בסמאקדאון עם שורת קרבות מעולה מול AJ ו-KO. אז כאמור, אני כבר שועל התאבקות ותיק(יחסית כמובן) אז אני לגמרי זורם עם העלילה הזאת, אני פשוט לא מבין עדיין מה קורה פה - אוקיי, אז האם מישהו איים על קורט אנגל לחשוף את הפרשה או שזה היה הכל בין קורט אנגל, ג’ייסון ג’ורדן וקורי גרייבס בחודשים האחרונים… למה זה נראה שהמיז ידע על הסיפור הזה בשבועות האחרונים? זה הדבר היחיד שאיכזב אותי, ואני יכול להבין שהם מחפשים למשוך את הסיפור ולהרחיב אותו, אבל בתאכלס זה כבר היה באוויר חודש חודשיים לא? אפשר היה כבר לחשוף הכל היום - כולל האם זה מוביל לחזרה של אנגל לזירה גם וכו’… אבל אוקיי, נמשיך לעקוב. דאגה שיש לי זה ספציפית הבחירה בג’ורדן… אני ממש ממש מקווה שלבחור תהיה מספיק כריזמה בשביל למשוך סיפור כמו זה.

• ממש ממש קשה לי עם ה-CW, הם מרגישים כל כך רע כרגע, כל כך מילוי זמן אוויר שזה עצוב. אם כבר למלא זמן למה לא עם סיפור משני של הנשים? לעזאזל - אני דורש צדק לאמה!

• הדבר הטוב שאני אקח אבל מה-CW השבוע זה שהם מראים שבזירה הם כולם כישרונות מטורפים, זה רק אשמת הקריאטיב שזה המצב שבו הם נמצאים, ודווקא התעניינתי בסיפוק המתפתח של טוזאווה וטייטוס - זה היה יחודי ומעניין שמנהל יתערב ככה בקרב ובעצם יכנע עבור המתאבק שלו, התגובה של טוזאווה הייתה בהתאם ואני דווקא מסוקרן בקו העלילה הזה.

• אז בואו נדבר על היחס של הכותבים לאינטליגנציה שלנו. נתחיל עם הצד הרע: רומאן ריינס. אני מצטער אבל לנסות לצייר לי אותו בתור בחור טוב רק בשביל השבוע זה זלזול באינטליגנציה שלי. זה בן אדם שניסה לרצוח מישהו אחר כי הוא ניצח אותו נקי, זה מישהו שהתנהג כמו היל מוחלט בכל החודשים האחרונים. המינימום שמגיע לאינטליגנציה שלי זה שרומאן פשוט יתנהג כמו שהוא התנהג שבוע שעבר. לזה התוכנית השבוע מקבלת נקודה למטה.

• מצד שני איפה שהם מקבלים נקודה למעלה זה עם דין אמברוז וסת’ רולינס. פה דווקא הכתיבה מכבדת את האינטליגנציה שלי, כי אין שום סיבה שאני אשכח את הסיפור של השילד, והקהל יכול לשרוק לזה בוז (שלא תגרמו לי להתחיל בכלל עם הקהל המטומטם הזה שעוד העיז לצעוק What לקורט אנגל - חבורת *******) אבל אין שום סיבה הגיונית שדין אמברוז פשוט יתחיל להתנהג עם סת’ רולינס כמו אחוקים שוב והסיפור שהם מספרים ביניהם הוא מאוד הגיוני וטוב ואני מאוד אהבתי את הפרומו של שניהם בתחילת התוכנית וגם את כל מה שקרה עם המיז ומאחורי הקלעים אחרי זה. אם הכיוון באמת הולך לאיחוד של השילד, לי אין כלום נגד זה אבל צריך לראות עוד איך רומאן ריינס משתלב בזה ושימשיכו לבנות את זה בצורה ההגיונית שהם עשו את זה עד לפה.

• אז בואו נדבר על המיין איוונט. הקרב עצמו, שום תלונה ממני - קרב מעולה כמו שצפוי ממתאבקים בקליבר הזה. את הבוקינג של הסיום אהבתי אפילו יותר, וזה אולי היה צפוי ההתערבות של סטרומן פה אחרי מה שהלך ב-GBOF אבל זה שזה היה צפוי לא אומר שזה לא היה מעולה וכיף לראות, ואני אוהב את הכיוון שזה נראה כמו לסנר מול ריינס מול ג’ו מול סטרומן בסאמרסלאם. בנסיבות שנוצרו (שלדעתי חייבים להוריד את החגורה מלסנר בתור Part Timer) קרב מרובע שכזה הוא מעולה כי אני יכול בקלות לראות כל אחד מה-Full Timers האלו זוכים בחגורה ובנוסף זה יהיה קרב מטורף. סיום אדיר לתוכנית שבגדול הייתה ממש טובה השבוע.

• כמעט שכחתי! איזה וואחד Guitar Shot… אישית, Me Like…

(Paul Heyman) #2869

אגב, מצטער - זה מצחיק מדי:

(Paul Heyman) #2870

סמאקדאון

• תוכנית מהנה כרגיל. סמאקדאון היו יותר חמים בתקופות, אבל זה חלקית קשור לעובדה שג’ינדר כרגע האלוף וזה ה-PPV לפני סאמרסלאם אז אי אפשר לעשות יותר מדי דברים מפוצצים, כי שומרים את הדברים הגדולים לשם.

• אז בואו נדבר על ג’ינדר שנייה. אם הוא היום יאבד את התואר שלו ויחזור לתוך העירבוביה, האם הוא כבר נחשב לטופ היל, למתאבק טופ קארד ליגיטימי? בוודאי שלא - אבל אני לא חושב שזה דבר רע בהכרח. תראו, ג’ינדר כבר לא נחשב לג’ובר והוא עושה עבודה בכלל לא רעה עם הגימיק והסיפור שלו, אבל זה לוקח זמן, ואפילו את ברון סטרומן (ההצלחה הכי גדולה של וינס מקמהאן מזה הרבה שנים) לקח פלוס מינוס שנה שלמה של בנייה עד שהוא התחיל להיחשב ליגיטימי. אז ג’ינדר רק כמה חודשים בקטע, והוא יכול להיחשב בתור היל של מיד קארד גבוה בלי הרבה בעיה. יתרה מזאת, הוא לדעתי עדיין ימלא את התיפקוד הכי טוב שלו עם הפסד למתאבק בייביפייס בסאמרסלאם כדי שקורבין יוכל לפדות את המזוודה שלו… זה יהיה די מגניב אם זה יהיה סאמי זיין…רק אומר…

• אחרי התחלה זוועתית של הגימיק שלהם, הקנלסיס מתחילים להראות נוכחות הרבה יותר טובה בשבועות האחרונים עם המיני פיוד הזה עם סאמי זיין. הסיפור בזירה הלילה היה נחמד מאוד, לא משהו חדש שמעולם לא ראינו - אבל עדיין מבדר.

• ג’ון סינה מול רוסב והסיפור של ארה"ב מול שאר העולם, כבר משעמם אותי - ואני מדבר על לפני שבועיים.

• הנשים של סמאקדאון עדיין הורגות את זה. הפרומו מאחורי הקלעים עם שיין מקמהאן היה דווקא נחמד, עם כמה סיפורים רצים כמו ההגנה של טאמינה ללאנה והאינטרקציה בין שארלוט לבקי, והקרב עצמו בין שתי המתאבקות הכי טובות של הדיוויזיה בוודאי ובוודאי שלא איכזב. אבל אני מקווה שבקריאטיב של סמאקדאון מבינים שזה באמת הפעם האחרונה שאפשר לעשות את הקרב המרובה משתתפים בדיוויזיה הזאת. מספיק, בנו את כולן למצב טוב - עכשיו צריך להתמקד בסיפורים יחידניים אחרי באטלגראונד.

• בריזאנגו, עדיין הדבר הכי טוב בסמאקדאון. והפעם עם ה-Rendition שלהם לשבעה חטאים. תאכלס, עדיף את פאנדנגו ובריז מאשר בראד פיט ומורגן פרימן… טוב לפחות מבראד פיט… :stuck_out_tongue:

• וכרגיל, המיין איוונט מספק קרב מעולה, עוד דבר שסמאקדאון מעולם לא נכשלים בו (כולל ה-Brawl בהתחלה). KO עדיין הטראש טולקר הכי טוב ב-WWE, והבוקינג של הסיום היה מאוד הגיוני כשמתחשבים שאוונס וקורבין אכלו הרבה הפסדים יחסית לאחרונה; הם היו חייבים להשיג קצת מומנטום בחזרה, במיוחד ש-AJ סטיילס הולך כמעט בוודאות לשמור על התואר בבאטלגראונד ואין שום סיכוי שקורבין מנצח את נאקאמורה באירוע הנ"ל.

• אין Talking Smack אחרי בשביל להשלים… :cry: