אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(Paul Heyman) #2831

אז MITB זה הלילה. הנה הקארד (המצומצם - דבר שאני אוהב. פחות קרבות אומר קרבות יותר ארוכים ואיכותיים).

פרי שואו:

• הקולונס נגד ההייפ ברוז

מיין קארד:

• קרב ה-MITB של הגברים (נאקאמורה, דולף זיגלר, AJ סטיילס, בארון קורבין, סאמי זיין, קווין אוונס)
  • קרב ה-MITB של הנשים (שארלוט, נאטאליה, בקי לינץ’, כרמלה, טאמינה)
  • קרב על אליפות הנשים. נעומי (א) מול לאנה.
  • קרב על אליפות ה-WWE. ג’ינדר מאהאל (א) מול רנדי אורטון.
  • קרב על אליפות הזוגות של סמאקדאון. האוסוז (א) מול הניו דיי.

זה הבוקינג שלי להלילה ומה שאני מקווה שיקרה.

הקרב הראשון בערב הולך יהיה ה-MITB של הנשים. ושיתנו לו את כל הזמן שבעולם שהנשים יהיו הראשונות שעושות את הקרב הזה (ולא יצטרכו לעשות ספוטים שהגברים כבר עשו, או להיראות איכשהו בהשוואה פחות פסיכיות מהגברים). קיצר - תנו לנשים להשתולל (שארלוט - Moonsaughlt מהסולם, אני מסתכל עלייך). אני הייתי נותן את הניצחון ל… בקי לינץ’.

עכשיו מגיע הקרב של הזוגות. אני לא חושב שהניו דיי צריכים לנצח פה. האוסוז הם אלופים ממש טובים וכדאי להרחיב את הפיוד הזה שימשך לפחות עד סאמרסלאם. אז ברמאות או באופן נקי - האוסוז צריכים לשמור.

סגמנט מאחורי הקלעים של בריזאנגו, בסגנון של כל השבועות האחרונים - אבל אני הייתי חושף שהתוקפים שלהם זה אמריקן אלפא שהפכו להילס.

עכשיו מגיע הקרב האליפות של הנשים. אם אני הייתי עושה את הבוקינג, הייתי אומר שלאנה צריכה לעשות את הפינישר שלה בחמש השניות הראשונות של הקרב, ולגרום לכולם לקבל התקף לב כי “פאק, היא מנצחת!”. בשנייה האחרונה נעומי מצליחה להוציא כתף, והקרב מפה נבנה בצורה יפה של נעומי שחוזרת לתוך התמונה ובסופו של דבר מצליחה לנצח. אבל צריך לגרום לכולם באמת להאמין שלאנה הייתה מרחק נגיעה מהחגורה, ופינישר על ההתחלה זה בדיוק הדרך.

הקרב מסתיים, ובום - המוזיקה של בקי לינץ’ מושמעת והיא פודה את המזוודה שלך לקרב אליפות באותו הרגע, מנצחת את נעומי והופכת לאלופה ועושה חצי פניית היל. למה חצי? כי אני חושב שהיא צריכה ללכת במסלול של CM פאנק אחרי שהוא פדה את המזוודה שלו. היא צריכה לצאת ביום שלישי ולהגיד “היי, לא עשיתי שום דבר רע. זכיתי במזוודה והשתמשתי בה, ככה זה עובד. מצטערת נעומי אבל זאת המציאות, שום דבר אישי”. ואז לאט לאט תוך כדי ה-Reign שלה בתור אלופה, הייתי מעביר אותה להיות יותר ויותר היל עם כמה שהיא מתחילה להיות יותר ויותר נואשה לשמור על התואר. אני אומר לכם, פיוד בסופו של דבר של לינץ’ היל מול שארלוט פייס זה רשיון להדפיס כסף.

עכשיו, הקרב של אליפות ה-WWE. הקרב הזה לא צריך להיות המיין איוונט. זה לא בגלל שאני חושב שהקרב הזה יהיה רע, אני דווקא אחרי הקרב הקודם שלהם כתבתי פה שזה היה הקרב הכי טוב של רנדי אורטון מזה כמה שנים - וזה היה קרב ממש ממש בסדר גמור; בשום אופן זה לא היה קרב רע. ואני לא חושב שהפעם זה יהיה קרב רע. אבל, אני לא חושב שג’ינדר צריך להפסיד פה את החגורה, שישמור אותה על טכניות, או על רמאות או מה שבא לכם - אבל ג’ינדר צריך לשמור, לפחות עד לסאמרסלאם. ולסיים PPV שני רצוף על רמאות של ג’ינדר או סיום מלוכלף - אני לא חושב שזה דבר טוב. אם זה יהיה הקרב הלפני אחרון בקארד - אז זה יתקבל הרבה הרבה יותר טוב.

ולבסוף המיין איוונט יהיה קרב ה-MITB של הגברים. באמת שאין מה לבקש פה הרבה, רק תנו למתאבקים הפנומינלים (והפנומינאלי) לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב והסיום של ה-PPV יהיה חם אש. עכשיו, אני יודע עמוק עמוק, שהמנצח הכי הגיוני הוא בארון קורבין. הוא היל והמזוודה תמיד עבדה יותר טוב עבור הילס מאשר פייסים, והוא היל צעיר שמגיע לו פוש רציני - והמזוודה יכולה בהחלט לסדר לו את זה. אז אני לא אהיה יותר מדי מאוכזב אם אכן קורבין ינצח, כי כאמור אני יכול לחלוטין לראות שימוש מעולה איתו במסגרת הזאת (תחשבו לעצמכם… ג’ינדר מאהאל מול סאמי זיין בסמארסלאם, כל הקהל יהיה לחלוטין נגד ג’ינדר ובעד סאמי - מה גם שסאמי מסוגל להוציא קרב טוב מכל אחד ברוסטר. סאמי מצליח למרות כל הרמואיות של ג’ינדר בסופו של דבר לנצח בסאמרסלאם ולהפוך לאלוף - הקהל בטירוף ובאקסטזה עבור זיין - ואז בארון קורבין רץ לזירה, תוקף אותו מאחורי הגב ופודה את המזוודה. איזה היט אטומי מטורף זה יהיה!).

אז למרות כל מה שכתבתי, ההעדפה האישית שלי - היא ששינסקה נאקאמורה יזכה במזוודה. כי אני רוצה ששינסקה יצא ביום שלישי ויכריז מראש - " אני פודה את המזוודה הזאת עבור קרב בראסלמאניה מול מי שלא יהיה האלוף באותה התקופה". זה נותן לנו הזדמנות סוף סוף לבוקינג של תיכנון של חודשים על גבי חודשים שבסופו של דבר יובילו לקרב הכי טוב שה-WWE מסוגלים לספק כרגע:

ראסלמאניה 34:
שינסקה נאקאמורה מול האלוף AJ סטיילס.

אפילו ברוק לסנר מכתיר את רומאן ריינס לא יצליח להרוס את הרגע הזה מבחינת הקהל.

(LIOROM12) #2832

ההבהרות התקבלו :wink:

אני לגמרי זורם הבוקינג שכתבת. אנסה לכתוב באופן קצת שונה:

*קרב ה-MITB של הנשים - מבחינת מי צריכה לזכות בעיניי זה הולך ככה: שארלוט, נאטליה, טאמינה, כרמלה/בקי.
שארלוט היא האחרונה ביקום בערך שצריכה את המזוודה הזאת. נאטליה מתאבקת מעולה, אבל הדמות שלה הלכה לאיבוד מזמן, ואני לא חושב שהמזוודה הזאת צריכה להיות שלה עכשיו. טאמינה היא די חידה - אין לה ממש דמות, וגם בזירה לא ראינו ממנה יותר מדי. אני לא שולל שיעשו פה מהלך סופר מפתיע ויתנו לה לנצח, אבל אני לא חושב שזה יקרה. ונשארנו עם כרמלה ובקי לינץ’. המזוודה הזאת תפורה על כרמלה עם אלסוורת’ שיסחוב לה אותה, וכמו שדניאל כתב - מזוודה מתאימה יותר להילים. מצד שני בקי - אחד המתאבקות הטובות ללא ספק, ואחת שצריכה שינוי מסוים, כי היא די מדשדשת לאחרונה. אם באמת היא תזכה והמהלך יוביל אותה להיל טורן בסופו של דבר - זה יהיה מדהים. ולאור זה שרוצים להשאיר את שארלוט פייס כרגע כנראה - די מתבקש אפילו. עם כמה שקשה כרגע לדמיין את בקי היל.
הימור - כרמלה.

*נמשיך לקרב על אליפות הנשים - אמרתי כבר שאני קצת חושש מזה שזה הקרב הראשון של לאנה ב-WWE, אבל האנשים בארגון רואים אותה כבר הרבה זמן ויודעים הרבה יותר טוב ממני למה היא מסוגלת. נקווה שהם צודקים פה. בקשר לקרב עצמו - אני חושב שזכייה של לאנה תהיה פחות נוראית “על הנייר” מהזכייה של ג’ינדר, כי לאנה לא באה עם המאזן והמעמד של ג’ינדר בזמנו. אני רואה ניצחון שלה רק במקרה ורוסב חוזר ועוזר לה איכשהו. אני יכול לראות את זה קורה לאור העובדה שהתעלמו מהבקשה שלו לקרב אליפות ב-PPV הזה. יהיה מעניין לראות מה קורה איתו באמת באירוע הזה ולאחריו. חסרים לנו הילים!
הימור - לדעתי מהאירוע הזה תצא אלופה חדשה - או לאנה(בעזרת רוסב) או כרמלה שתפדה אחרי ניצחון של נעומי. לא סגור על איזה תסריט אני מעדיף או חושב שיקרה בפועל.

*אליפות הזוגות - אני מבין שלשים את החגורות על ניו דיי שוב זה המהלך הכי רווחי שיש, אבל אני רוצה לראות עוד מהפיוד הזה. לא אכפת לי איך - תנו לאוסוז לשמור.
הימור - האוסוז שומרים.

*קרב על אליפות ה-WWE - כתוב בענק על הקרב הזה שמירה של ג’ינדר. העובדה שזה ב"בית" של רנדי וכל הסיפור מסביב פשוט קלאסי לשמירה של ג’ינדר. כנראה מלוכלך. אני אישית אשמח אם הפסד פה יגרום לרנדי להישבר ויחזיר אותו לצד האפל, שהרבה יותר הולם אותו מהבייבי פייס המשעמם שהוא.
הימור - ג’ינדר.

*והקרב שאני מקווה מאוד שיהיה ה-ME(אפילו אם זה חוסם את האופציה של פדייה באירוע עצמו) - קרב ה-MITB של הגברים. אז ככה - אני יכול לראות את כולם עם המזוודה, חוץ מדולף. באמת שאין שום סיבה שהוא יזכה. אני חושב ש-AJ גם לא צריך את המזוודה הזאת, אז נוציא גם אותו מהתמונה. KO הוא גם מועמד לגיטימי ליציאה מהרשימה, אבל הוא יכול להיות ממש טוב עם האליפות והמזוודה. אבל אני חושב שכל הרפרנסים שהוא נתן לג’ריקו לפני כמה תכניות לא היו לחינם, ו-Y2J אכן יחזור פה ויעלה לו במזוודה. נשארנו עם 3. נאקאמורה פחות צריך את המזוודה כרגע לדעתי, אבל עם הבוקינג החזק שהוא קיבל עד עכשיו(ובצדק) - אני לא אתפלא אם הוא ינצח. קורבין הוא כנראה האופציה הכי הגיונית מכל הסיבות. וסמי הוא סמי. האנדרדוג המושלם. זכייה שלו תהיה מושלמת כי יש שני כיוונים שזה יכול להוביל אליהם - הודעה מראש על קרב אליפות לאירוע כלשהו, או היל טורן(בסגנון שדניאל כתב על בקי). בשני המקרים זה סיפור ענק.
הימור - קשה מאוד. יש תחושה שקורבין ממש צריך את זה עכשיו, אבל אני הולך עם סמי. פשוט כי זה יהיה סיפור הרבה יותר מעניין מעוד היל שייפדה את המזוודה בהזדמנות הכי טובה.

ציפיות גבוהות לקראת האירוע, וכשהאירוע הוא של הצד הכחול - אני סומך עליהם שנקבל משהו טוב.

(LIOROM12) #2833

אז סיימנו את האירוע עם שני הילים מחזיקים במזוודה. לא מפתיע מדי.

נלך לפי הסדר:

הקרב שפתח את האירוע היה קרב ה-MITB. הנשים סיפקו קרב די טוב, בטח בהתחשב שזה קרה לראשונה בהיסטוריה. אין לי שום בעיה עם זה שכרמלה ניצחה, אבל הסיום הזה פשוט רע. כרמלה לא ניצחה בקרב הזה. אף אישה לא ניצחה. מאכזב פשוט. מהרגע ששיין חזר ל-WWE לפני כמה שנים הוא לא נותן לדברים כאלה לקרות בתכניות אקראיות, ובקרב כזה, ב-PPV, הוא מצייץ שעולם ה-WWE נגנב(Got robbed…)?? יהיה מעניין לראות אם בסמאקדאון הקרוב דניאל ושיין יחליטו לעשות משהו בקשר לניצחון הזה.

קרב הזוגות היה מעולה. אבל גם פה התאכזבתי מהסיום. לא מהתוצאה, אלא מהדרך. כל הקרב נבנה יפה שניו דיי קרובים מאוד לניצחון והאוסוז מצליחים להינצל איכשהו כל פעם. אבל הסיום? למה קופי לא יכל פשוט לצאת אליהם ולשבור את הספירה? די טיפשי בעיניי. אני שמח שהפיוד ימשיך.

קרב האליפות של הנשים - לאנה הייתה לא רעה בכלל. השדרנים די הגזימו עם המחמאות, אבל אני מבין למה עשו את זה. לא הופתעתי שכרמלה לא השתמשה בסוף במזוודה, כי לא היה פה שום יתרון. היה נחמד שהוציאו אותה במהלך הקרב והיא גרמה לכולם לחשוב שהיא הולכת לפדות. פעמיים. נראה מה יהיה עם לאנה עכשיו. בלי קשר - אני רוצה לראות את רוסב בתכנית הקרובה. וגם מה הפיוד הבא של נעומי.

קרב על אליפות ה-WWE - היה בדיוק מה שציפיתי ממנו. בוקינג נכון פשוט. נראה מי הפיוד הבא של ג’ינדר. אני ממשיך בתקוות שרנדי יהפוך להיל בקרוב.

מריה קאנליס ומייק קאנליס מגיעים להראות את כוחה של האהבה. נו מילא. העיקר שירשימו בזירה. אני לא זוכר יותר מדי מהלכי היאבקות מדהימים ממריה בזמנו, אבל אין מה להשוות את היאבקות הנשים של אז להיום.

אז האסנשן תקפו את בריזאנגו? אני מקווה שזה יתברר כלא נכון ויהיה משהו יותר מעניין מזה. נתנו אחלה של קרב לפחות.

וה-ME - קרב פשוט מצוין. היה בו הכל מהכל. כולם חטפו והציגו כמה מהלכים(אולי חוץ מ-KO, שמגיע לו הרבה כבוד על הספוטים שהוא ספג היום. גם בקרב ה-MITB הקודם הוא היה מאלו שחטפו את הספוטים הכי כואבים). הספוט של ה-Sunset Powerbomb של סמי על דולף היה פסיכי. והמצלמה מלמעלה נתנה זווית נחמדה מאוד כשהשתמשו בה. אהבתי מאוד את כל הסיפור של הקרב - מהתקיפה של קורבין על נאקאמורה בפתיחה, הספוטים המטורפים, החזרה של נאקאמורה שכיסח את כולם, ה-Face Off עם AJ והקרב ביניהם, והסיום של קורבין שמעיף את שניהם ולוקח את המזוודה(כמה זמן לקח לו לשחרר אותה…ההתרגשות השפיעה עליו).

לסיכום - אירוע טוב מאוד מבחינת היאבקות. לא הכי מפתיע, אבל החלטות טובות התקבלו בסה"כ.

(Paul Heyman) #2834

קשה לי עם ה-PPV הזה.

אני חושב שההתאבקות ברובה הייתה פנטסטית, אבל החלטות הבוקינג של הסיומים… היו פשוט מזעזעות.

זה ממש הרגיש כאילו מישהו שהשם הפרטי שלו מתחרז עם “Lance” ושם המשפחה שלו מתחרז עם “Pension Plan”, שמע איפשהו את הרחשים על העובדה שסמאקדאון טובה כי הוא לא מתערב שם - אז הוא פשוט הגיע ועיצבן את כולם.

עכשיו, אין לי באמת מושג מה קורה מאחורי הקלעים בנוגע לניהול וכתיבת התוכנית, ובאמת שלא בא לי לרדת דווקא על הבראנד הכחול שעושה עבודה כל כך יפה מאז הפיצול. אבל ה-PPV הזה פשוט לא היה מהנה.

אני אתן קרדיט ענקי לקהל של סיינט לואיס שלא נתנו לו אפילו סיבה אחת אשכרה להיות מרוצים ממשהו, ועדיין היו חמים אש במהלך רוב הערב.

וזה בדיוק העניין, ממה הצופה אמור לצאת מה-PPV הזה עם תחושת סיפוק כלשהי?

מהסיום המלוכלך המעצבן ביותר אי פעם עם השטות הזאת של אלסוורף מנצח עבור כרמלה את הקרב ההיסטורי הראשון של נשים ב-MITB… גבר מנצח את הקרב הנשים ההיסטורי…

מהסיום המלוכלך שבא בקרב הזוגות הפנטסטי אחרי זה ובכך הפך אותו לחסר משמעות…

מהסיום הגם קצת מלוכלך של קרב אליפות הנשים (לאנה מאוד צעירה בזירה, אבל היא לא נוראית - לא יודע אם קרב אליפות ב-PPV היה צריך להיות הקרב הראשון שלה במתחרה יחידה)…

מהסיום המלוכלך וההפסד של בן העיר רנדי אורטון (בבדיוק אותה הדרך שבה הוא הפסיד פעם שעברה - אפשר קצת מקוריות?)…

או מניצחון של בארון קורבין…

בעיה, ושוב פעם - הצד של ההתאבקות לא קשור בכלל לדעה שלי. זה נטו לחלוטין כל הסיומים הממש פרובלמטים.

עכשיו, אני כבר רואה התאבקות כמה שנים טובות ולכן אני יודע שזה יכול להתהפך ולהיות ממש חיובי - אם כל הדברים האלו יהיו מרכיבים בסיפור טוב בסופו של דבר. הבעיה עבורי שכרגע זה מרגיש יותר כמו Xpac heat ולא כמו Heel heat - אולי זה ישתנה בהמשך; וכמו שהתחלתי להגיד, זה השיג במינימום שסמאקדאון ביום שלישי היא תוכנית שצריך לראות כדי לראות מה לעזאזל עושים עם כל הדברים האלו.

לא סוף העולם או משהו, עדיין הבראנד הכחול עושה בגדול עבודה מדהימה. אבל פשוט, קשה לי עם ה-PPV הזה.

(Paul Heyman) #2835

אני גם חייב להוסיף להגנת המתאבקים, כי אולי זה לא יצא ברור מההודעה שלי.

רמת ההתאבקות נטו באירוע הזה הייתה מטורפת. עם היוצא מהכלל של נעומי מול לאנה שהיה מאוד ירוק בכורך הנסיבות, כל שאר הקרבות היו פשוט מעולים.

רנדי אורטון נתן את הקרב הכי טוב שלו מזה שנים (יותר טוב מבאקלאש) והוא גרם לג’ינדר להיראות מעולה. ג’ינדר עבד בצורה מאוד Old School שאני אישית מאוד אהבתי. הוא היה פשוט ההיל המפלצתי והעוצמתי שלא צריך סלטה בשביל להיראות טוב. פשוט ברוטאלי ולפנים.

קרבות הסולמות היו פנטסטים, קרבות הזוגות היו מעולים. AJ סטיילס הוא השליט הבלתי מעורער של המתאבקים בעולם - הבן אדם מדהים ברמות שאי אפשר להפסיק לתאר. ה-Standoff של AJ מול נאקאמורה הוכיח שזה הקרב בה’ הידיעה הכי גדולה שיכולה להיות של ה-WWE כרגע. זה היה חשמל באוויר שמזמן לא היה ב-WWE. נאקאמורה אגב, סוף סוף הערב Got Over בתור בייביפייס. החזרה שלו בחזרה לתוך הקרב הייתה צפוייה אבל בצורה הכי טובה והשימוש במוזיקה שלו באמצע הקרב היה מעולה כי זה היה ברור שזה יגרום לקהל לשיר את המוזיקה שלו במהלך כל הזמן שהוא נראה פשוט מדהים עם אש בעיניים.

קיצר ההתאבקות הייתה Top Level.

הבעיה הייתה רק בבוקינג של הסיומים. אפילו לא הבוקינג עצמו - כי תנו לי את אותו הבוקינג בדיוק עם כרמלה וקורבין מנצחים, אוסוז ונעומי שומרים, בריזאנגו מנצחים - אבל בצורה יותר טובה (כרמלה מטפסת לבד להשיג את המזוודה, האוסוז מנצחים מלוכלך אבל בתוך הזירה, נעומי מנצחת בלי שכרמלה יוצאת לפני זה - רק אולי אחרי הקרב ומאיימת לפדות את המזוודה אבל לא עושה את זה בסוף, והסיום של ג’ינדר ואורטון טיפה טיפה שונה שלא יהיה בדיוק אותו הדבר כמו פעם שעברה) - ואני יוצא מה-PPV עם הרגשה פי אלף יותר טובה.

בלי קשר - היה רגע אחד פשוט אדיר ב-PPV הזה:

אפילו היימן בעצמו נהנה מזה:

(LOS BLANCO) #2836

בקצרה על הMITB,לטעמי אכזבה במיוחד מרמת הרסלינג,החלטה בוקינג טובה בקרב סולם של הנשים,הבעתיות בה זה נטו הבמה,זאת אומרת לא אמורים לעשות כזה דבר בקרב נשים היסטורי ראשון של MITB.בכל MITB אחר אפשר לעוף עם זה בכלל גבוה לטעמי.
עוד דבר אחרון בקשר לאירוע,אני חושב שהגיע הזמן להחזיר את זה לקרב ברסלמניה שבה המזוודה משחקת תפקיד בשני הברנאדים.

ראו האחרון היה די טוב,סיום מעולה היל טרן צפוי אבל נכון של קאס שסוף סוף סגר את הפינה הזאת.
ריינס מדבר כמו רובוט בפרומו שלו,התסריט מבחינתו הגיוני ונכון אבל פשוט הביצוע רע,לא קונה את האדישות הרובטית שלו שהוא אומר משפט כמו החצר שלו ובגלל זה הוא הN1C.
חבל על הפיוד המבוזבז והלא מעניין של רולינס ווויאט,וויאט שלא באשמתו פשוט נמחק,הוא לא מעניין ולא אמין ורנדי אורטון צריך לתת לו עוד פאנט ולשלוח אותו לגימיק חדש.
מיז זהב :heart:

(Paul Heyman) #2837

RAW

• באמת שיופי של תוכנית השבוע אצל RAW. ממשיכים את הבנייה הדי מעולה שהולכת להם לקראת … לקראת … לקראת… Great Balls of Fire…

• זה באמת חבל שב-WWE לא מוכנים להתחייב על הדמות של רומאן ריינס. שבוע אחד הוא פייס, שבוע אחד הוא היל. השבוע הוא היה היל מוחלט, והקטע הוא - ששוב פעם זה ברור למרחקים, הבן אדם היל טבעי מדהים. הוא יצא בתחילת התוכנית והטריל את הקהל הזה בצורה של אומן; הוא ידע בדיוק מה הוא הולך להגיד ובדיוק מה הקהל יחשוב על זה - אז הוא עשה הכול בצורה הכי מעצבנת עבור הקהל שאפשר. ואני מוכן לקבל גם שבוע הבא את ג’ו וריינס מבטאים את המילה “סמואה” עם הדגשים שלהם - יופי של הגיון סיפורי להמשיך את הנקודה של היימן משבוע שעבר, שג’ו לא מקובל בקהילה הסמואית.

• עוד מי שנתן הופעת היל מושלמת השבוע זה אליאס סמסון, שפשוט גמר אותי מצחוק עם הכיוון גיטרה שלו. אתם פשוט יודעים שהכותבים של הדבר הזה ישבו מאחורי הקלעים עם סמסון כשהם הציעו את הרעיון הזה, וכולם שם נשפכים מצחוק. גם שימו לב לפנים של סמסון, הבן אדם בקושי מצליח לעצור את עצמו מלהתפוצץ מצחוק. באמת יופי של עבודה מאז שהוא עלה לרוסטר הראשי.

• הטריילר של המשחק החדש היה ממש ממש מגניב. חבל פשוט שהדמות של רולינס ב-WWE זאת לא הדמות שהוא הראה בטריילר הזה. הנאום שלו לקהל היה די לא נעים לראות אחרי זה. השטות הזאת של “זא לא שלי, זה של כולנו” היא כל כך נדושה.

• טייטוס אוניל עושה עבודה מדהימה בשבועות האחרונים. אני ממש נהנה מהשטויות שלו - והוא אשכרה גרם לאקירה טוזאווה להיראות כעניין יותר גדול. יש להם משהו שבכלל לא כדאי לזלזל בו ב-WWE, עם טייטוס בתור מנג’ר.

• הנשים כולן מקובצות לסגמנט אחד של חמש דקות במשבצת המוות לפני הסיום. וזה יממה אחרי מה שהתרחש ב-MITB… נו ברצינות…דבר היחיד שאני אקח מזה, זה ביילי עם אנרגיה בדמות שלא ראיתי ממנה חודשים.

• הקרב של ג’ו מול ריינס היה פנטסטי. כרגיל אני חוזר ואומר - רומאן ריינס המתאבק, לא מספק קרב רע כבר תקופה מאוד ארוכה (בוודאי שהקרדיט הוא באותה מידה לג’ו פה - שמסוגל להוציא קרב טוב עם כל אחד). החזרה בתוך אמבולנס של סטרומן הייתה כל כך מגוחכת בצורה מוגזמת, שזה היה פשוט מושלם לחלוטין. תחשבו רק איך אתם מתארים את התמונה הזאת למישהו: ואז היה אמבולנס שנכנס ברוורס לבניין, הדלתות נפתחו ויצא משם בן אדם במשקל 150 קילו ואז הוא צעק “רהההההההה”. מדהים נכון?

• בהקשר לאותה הנקודה האחרונה. גם הקרב של לסנר מול ג’ו (עם חבילת הוידאו המדהימה שהם שידרו) וגם הקרב של רומאן מול סטרומן (שיש להם כימיה מטורפת ביחד) וGBoF מתחיל להיראות כמו חתיכת PPV רציני, גם עם השם הדבילי. אני מתחיל גם לפנטז שהסיכויים של ג’ו לנצח הם לא כל כך נמוכים כמו שהם היו בהתחלה - הוא עושה לעצמו שם אדיר אני בטוח מאחורי הקלעים עם הפיוד הזה.

• מכל האפשרויות בנוגע לתוקף שלאנזו, אני חושב שה-WWE הלכו עם האפשרות הכי טובה. זה היה סגמנט מעולה לסיים את התוכנית איתו. סגמנט שפגע בול במטרה מכל הכיוונים, גם של קאס, גם של אנזו. עכשיו נשאר רק ה-Follow Up.

SMACKDOWN

• יש משהו מאוד נכון בסנטימנט שלך בלאנקו. זה היה ברור אפילו יותר במהלך הפרומו של כרמלה (כנראה הטוב בחייה) כשהיא אמרה בעצם, “על מה אתם מתלוננים, אף אחד פה לא בכה אחרי ההתערבות של קיין או של בריי וואייט - אבל עליי אתם כן”. באותו הרגע הבנתי מה הייתה הכוונה שלהם מאחורי הקלעים עם הבוקינג הזה, אבל שוב פעם את צודק בלאנקו כשאתה אומר - זה לא בהכרך הבוקינג; זה הבוקינג בטיימינג הכי לא נכון שאפשר.

• הדבר היפה באמת בסמאקדאון זה שהם בפעם הראשונה מאז הפיצול עמדו מול רגע משבר אמיתי של PPV. דבר ש-RAW היו צריכים להתמודד עם כמה וכמה פעמים. והשיטה של RAW היא פשוט להתעלם ולהמשיך הלאה. סמאקדאון מוכיחים שגם בזה אפשר אחרת - הם לקחו אחריות על הבוקינג שלהם והלכו קדימה לכיוון שצריך איפה שצריך, ואיפה שאפילו היה צריך לקחת צעד אחורה (הנשים) היה להם את הביצים בעצם להודות בטעות ולהגיד - נעשה את זה נכון הפעם.

• זה נראה שאורטון מול ג’ינדר הולך להיות טרילוגיה… לא יודע איך אני מרגיש בנוגע לזה. אני חושב שג’ינדר יפסיד את החגורה בסאמרסלאם, והייתי רוצה לראות אותו מגן מול בייביפייס אחר עד אז. ואז אני רוצה לראות אותו מול סאמי זיין בסאמרסלאם (ולא סינה). אני אבל כן בעד לראות את רנדי אורטון נותן RKO לסבתא וסבא של ג’ינדר.

• הם נפטרו מהפיצוצים בכניסה של נאקאמורה וחזרו לאורות המהבהבים. תודה לאל, עוד דוגמא לנכונות של סמאקדאון להודות בטעות. לא יודע מה הייתה הפואנטה של הקרב של שינסקה מול דולף - אבל בואנה, וואחד קרב מעולה - וזה בלשון המעטה. נאקאמורה באמת מתחיל להגיע למצב של Has Arrived.

• למה אי אפשר שסאמי זיין יתנהג ככה כל הזמן? תעזבו את הקטע הנירוטי שלו. האינטרקציה שלו עם דניאל בראיין ובקי לינץ’ (גם החליפה עזרה) היה מעולה.

• טוב לראות את קווין אוונס, ושהכול בסדר אצלו. כי היו דיווחים קצת מדאיגים בנוגע לאליו, שאולי הוא נפצע - כי הוא היה צריך עזרה מהשופטים כדי לחזור למאחורי הקלעים אחרי MITB. אבל הוא בסדר גמור בסופו של דבר, הבן אדם פשוט לקח באמפים חולניים בראשון בלילה. ה-Open Challenge שלו היה גם סגמנט מעולה, גם באיך הוא מתחמק מ-AJ סטיילס וגם בקרב מול צ’אד גייבל, שמוכיח בפעם המי יודע מה שאמריקאן אלפא זה השקעה אדירה - חייבים לגרום להם להיות אובר, חייבים. אולי כדאי להעביר אותם ל-RAW שמתקשה יותר עם דיוויזיית הזוגות שלהם, ובנוסף החיבור שלהם עם קורט אנגל פשוט כותב את עצמו.

• הדרך שבא השאירו את עניין הקרב של הנשים במחשבה במהלך כל התוכנית וההחלטה הסופית (בהקשר ל"הודאה באשמה" של סמאקדאון כבר דיברתי) הייתה נכונה לחלוטין. זאת הייתה תוכנית קריטית, קריטית - עבור סמאקדאון. זה היה מאוד חשוב שהתוכנית הזאת הייתה בסופו של דבר - בדיוק מה שהיא הייתה. ועל זה מגיע לסמאקדאון קרדיט. מסיימים שבוע מאוד מוצלח של תוכניות שבועיות של WWE גם של RAW וגם של סמאקדאון.

• שארקי, עזוב אותך. קונאן אובראיין רואה הודעה שלי וחושב לעצמו - בואנה הבחור חופר :slight_smile:

(sh4rky) #2838

בואו נשחק את משחק התרגומים אפשריים ל-PPV הקרוב:
כדורי אש גדולים
וואחד ביצים של אש
אשכים עצומים ובוערים

(Paul Heyman) #2839

ביצי הזעם

(והם מתלוננים שהרמה ירדה בפורום, נו באמת :stuck_out_tongue: )

(sh4rky) #2840

איך נוכל לדון ברצינות באירוע עם שם כזה :sleeping:

(Paul Heyman) #2841

אני מציע משחק שתייה בסגנון whatculture. כל פעם שאומרים את השם הזה מעכשיו עד לאירוע (כולל) - משקה אלכוהול :smiley:

(LOS BLANCO) #2842

רק צריך לשים שיר של סטטיק ובן אל כשיר הנושא של האירוע ואפשר לסגור את הWWE.

(sh4rky) #2843

מה ההבדל בין סטטיק ובן אל לניו דיי? :slight_smile:

(Paul Heyman) #2844

אז בוא נראה כמה ממכם ציפו לקרוא את החדשות הבאות:

מאורו רנאלו חותם מחדש ב-WWE ומצטרף לצוות הקומנטרי של NXT!

מפתיע ומשמח! חבל שזה לא לרוסטר הראשי במקום JBL החלאה, אבל מאורו יהיה מעולה בNXT, אין לי ספק.

(LIOROM12) #2846

טוב לראות שמאורו רנאלו בסדר ושהוא חוזר לעניינים. אני חושב שטום פיליפס עושה אחלה עבודה בשתי התכניות, אבל אפשר להוריד ממנו קצת עומס.

אני רק רוצה להבין - בדוק שההחלטה שהתקבלה בסמאקדאון לעשות את קרב ה-MITB של הנשים שוב באה בעקבות התגובות לאירוע ולא החלטת הבוקינג הראשונית? אם כן - באמת שאפו על זה שלא הלכו ראש בקיר פה.

חבל שאנזו וקאס לא הגיעו למעמד של אלופים ברוסטר הראשי(גם לא ב-NXT, אם אני לא טועה), אבל אני חושב שהפירוק הזה במקום. מעניין לראות איך ימשיכו מכאן, כי אנזו מול קאס באמת יהיה מביך לראות. בקשר לקריירת הסולו של השניים - הוספה של היל בהחלט מבורכת, ונראה איך קאס יסתדר בלי אנזו לצידו. מצד שני, אנזו בצרה. הוא לא נראה כמו אחד שיכול לפתח קריירת סולו מזהירה בזירה.

אני רציתי שהפיוד של המיז ואמברוז ייגמר כבר, אבל הכיוון שהלכו אליו בשבועות האחרונים בהחלט מספק את הסחורה. אני עדיין מקווה שזה יסתיים ב-PPV הקרוב(לא חשוב שמות), אבל אני אהנה מזה עד אז. הקטע עם הפמליה של אקסל ובו דאלאס גם מוסיף, וטוב שעושים איתם משהו.

אליאס סאמסון נגד פין באלור? לא יודייע בקשר לזה. גם רולינס ובריי צריך שינוי כיוון אם רוצים להוציא ממנו משהו משמעותי.

הפרומו של ריינס היה טוב בעיניי, וגם הקרב עם ג’ו. הבעיה היחידה היא שהסיום הזה לא הוציא את ג’ו חזק יותר לקראת ברוק בגלל שזה לא היה נקי. מה שכן - הוא יצא מספיר של ריינס. וזה עניין רציני. טוב לראות את ברון חוזר.

בקשר לסמאקדאון - לא הבנתי כל כך למה צ’אד גייבל נענה ל-Open Challenge, אבל היה קרב נחמד וטוב לראות שאמריקן אלפא עדיין בחיים. רק שיעשו איתם משהו(ועם כמה שהם תפורים על סמאקדאון, אני לא יודע אם הם יוכלו להיות שם בטופ כשניו דיי בסביבה. יכול להיות שב-RAW שתצטרך זוג פייסים טוב אחרי שההארדיז יפסיקו במרדף אחרי החגורות).

לוק הארפר נגד ג’ינדר מאהאל - מה אני אגיד לכם? הרגיש לי כמו קרב סתמי בין שני מיד-קארדרים. אני עדיין לא מצליח לראות בג’ינדר מתאבק לגיטימי ברמות הגבוהות. ספק אם אצליח גם.

לאנה מקבלת הזדמנות נוספת בשבוע הבא. אולי הפעם רוסב יופיע? בכל מקרה - תחזירו אותו כבר.

המנצחת בקרב ה-MITB החוזר שבוע הבא עדיין תהיה כרמלה/בקי בעיניי.

NXT - קרב ME אדיר בין אליסטר בלאק לקאסיוס אונו. אמבר מון חוזרת בכושר. מנסים לדחוף את דריה שנהייתה סוניה דוויל איכשהו. קרב Last woman standing בשבוע הבא בין אסקה לניקי קרוס על האליפות. ועוד שבועיים, בתכנית ה-400 - בובי רוד יגן על האליפות נגד רודריק סטרונג. זה נבנה מושלם שסטרונג ייקח פה, ובגלל זה אני די מעורער אם זה אכן יקרה.

(Paul Heyman) #2847

אז הנה העובדות:

• חמש דקות אחרי שהקרב נגמר, בלייב במהלך ה-PPV, ה-WWE כבר פרסמו תגובות של שיין מקמהאן ודניאל בריאן.
  • בהמשך הלילה, יצאו תגובות גם של כל המתאבקות כמעט (גם של סמאקדאון וגם של RAW).
  • היה משבר רייטינג לאחרונה ב-WWE.

על סמך העובדות האלו, זה יחסית נוח להאמין שזה היה פעלול לקבלת רייטינג. אבל הבא לא נתבלבל, הם שידרו מסר מסויים לאוהדים עם התעלול הזה, ועבורם אני מקווה שזה לא יחזור לנשוך אותם בתחת. יש גבול מסויים של בוקינג שאוהדים עכשיו יסרבו לקבל… יאללה תביאו את ריינס במקום ה-30 בראמבל גם השנה.

עזוב טוב וחוזר לעיניינים. מאורו חתם בתור השדרן של ארגון ה-MMA בלאטור, בנוסף הוא גם הולך להיות השדר של הקרב המדובר של מקגרגור מול מייווט’ר. ועכשיו הוא גם חתם עם NXT. הבן אדם נמצא כנראה בתקופה הטובה ביותר בחייו.

קצת חדשות לקראת השבוע:

• משבר הרייטינג שהיה לאחרונה ב-WWE (רק השבוע זה נשבר כשגם הרייטינג של RAW וגם של סמאקדאון זינק ביותר מ-25% כל אחד) יכול להיות שישנה תוכניות לטווח ארוך שהיו ל-WWE. ספציפית לקרב של לסנר מול רומאן במאניה 34. יכול להיות עכשיו שהם יקדימו את הקרב הזה כבר עכשיו לסאמרסלאם, כי הם מודאגים מהרייטינג כשהאלוף לא נמצא כל שבוע בתוכנית. עוד פיוד שמדובר עליו כאחד שיקרה בקרוב יותר מאשר במאוחר זה ריינס מול סינה, וזאת אחת הסיבות המרכזיות של סינה מפורסם עכשיו כ-Free Agent. לפי מלצר, הוא עדיין כוכב של סמאקדאון אבל הוא מדי פעם יעשה פיודים גם ב-RAW.

• מייק באנט ומאריה קנאליס סיפרו שמי שדחף אותם לסרב לחתום מחדש עם TNA ולבוא ל-WWE היה קווין אוונס.

• קודי רודס זכה בתואר האליפות של ROH והפך לבן משפחת רודס הראשון שמחזיק בתואר מזה 30 שנה.

• הבכורה של איו שיראי ב-NXT תתעכב בכמה חודשים מכיוון שהיא סובלת מפציעה בצוואר והיא רוצה להחלים ממנה לחלוטין לפני שהיא מתייצב ל-Performance Center באורלנדו.

• לאירוע לייב של סמאקדאון הסופ"ש בקנאדה היה מתאבק אורח לקרב המרכזי מול ג’ינדר. נאקאמורה שהיה צריך להיות המתמודד באירוע הזה, נתקל בבעיות בויזה שלו במעבר לקאנדה ולכן מי שהוקפץ לאירוע היה סת’ רולינס. באותו אירוע אגב, רוסב חזר לזירה בפעם הראשונה מאז הפציעה שלו.

• כריס ג’ריקו הוכרז שיתאבק באירועים של WWE ביפאן בתחילת חודש יולי, כשהמתמודד מולו יהיה הידאו איטאמי מ-NXT.

• דניאל בריאן ממשיך לתת רמזים שהוא ירצה להתאבק שוב אחרי שהחוזה שלו ב-WWE יסתיים, ואם ה-WWE לא יאשרו לו, אז הוא יעשה את זה במקום אחר. השבוע הוא הוציא ציוץ לקודי רודס שיזהר כי בעוד 462 ימים הוא אולי יבוא לקחת לו את התואר… מצד שני, אפילו בריאן מתקשה למצוא רופאים שמאשרים לו להתאבק (הרופא הראשי של ה-WWE לא מאשר לו להתאבק מחשש לפגיעה חמורה במוח), ויש לו כעת בת קטנה בבית. אישית אני חושב שבסופו של דבר הוא יצטרך להתמודד עם האמת הקשה… אבל נראה.

• מתאבק פליט נוסף מ-TNA וגם לשעבר ב-ROH עשה את הבכורה שלו ב-NXT בצילומים לשבועות הקרובים. מדובר בבובי פיש.

• לבסוף מתאבק יפנית שכן כבר התייצבה ל-PC והתחילה כבר לעבוד עבור ה-WWE היא קאירי הוג’ו. פה יש כבר תמונה שלה עם קסיוס אונו ב-PC באורלנדו:

(Paul Heyman) #2848

RAW

• אחרי תוכנית מעולה שבוע שעבר, השבוע הייתה יותר הרגשה של חזרה לשגרה של בינוניות שמאפיינת את RAW בכמה חודשים אחרונים. מלבד כמה רגעים מעולים במהלך התוכנית, השלוש שעות של RAW אופיינו בהרבה העברת זמן וסגמנט אחד מביך ברמות שקשה לתאר.

• אז אני אתייחס רק לסגמנט המביך האחד ואז לרגעים הטובים. דייב מלצר מספר שוינס מקמהאן חטף התקף זעם מאחורי הקלעים בזמן שהסגמנט של המיז והאורחים שלו קרה (כמובן לא בגלל המיז שניסה בכל כוחו לשמור על שפיות). אז חוץ מהמופע והריצה הביזארים ביותר שאי פעם ראיתי, אחד הבנים גם אמר בשידור חי את המילה Ni***r … מאט מורגן אמר אחרי התוכנית שזה טעות ענקית מצד ה-WWE שפשוט לא הבינו עם מי יש להם עסק. הוא אומר שהדמות של המטומטם הזה היא מאוד מפורסמת לשלילה בארה"ב וה-WWE היו צריכים לדעת שהוא יכול לעשות כזאת שטות. כל תוכניות להופעה חוזרת של משפחת באל כמובן בוטלה מיד…

• הסגמנט של קאס ואנזו נעשה בצורה פנטסטית. הם כמעט כמעט כמעט גרמו לי להאמין שהם אשכרה מתחרטים על ההחלטה שלה ומחזירים את הצוות בצורה צולעת ביחד. אבל גם אנזו וגם קאס שיחקו את התפקידים שלהם בצורה מושלמת - וההיל היט על קאס כרגע הוא בנקודת רתיחה אטומית; בדיוק מה שרוצים. הירידה של קאס על קורי גרייבס אחרי זה הייתה מעולה גם כן.

• הקרב של הנשים היה מעולה מלבד נקודה אחת, שהיא כמובן הקבירה של אמה. פשוט חבל - מגיעה לה הרבה הרבה יותר. ניה נתנה הופעה מעולה ומרשימה כשהיא נמצאת בזירה יותר מ-20 דקות והיא נראיתה פשוט כמפלצת - מה שהיא לא נראתה במשך הרבה הרבה זמן. אהבתי את הקרב הסופי של סאשה מול ניה והדרך שבא סאשה הצליחה אחרי החזקה ארוכה מאוד של החניקה שלה לגרום לניה להיכנע. אני לא חושב שסאשה תיקח את החגורה מבליס, כשהתסריט היותר הגיוני עבורי יהיה התערבות של ניה בקרב האליפות שיוביל לניה מול בליס בסאמרסלאם.

• כל מה שקשור לסטרומן וריינס, כמו שאמרתי: תחתימו אותי. אמרתי את זה אחרי הקרב שלהם בפייבאק, אם ב-WWE ישחקו את הקלפים שלהם נכון - יש פה כימיה וחומר ליריבות של שנים ושנים (בדיוק כמו סינה ואורטון, סאמי ואוונס, אדג’ וסינה, אנגל ולסנר וכו’). הם עובדים כל כך טוב ביחד, והם נראים כל כך ליגיטימים ביחד. פשוט תענוג.

• וכמובן שהרגע הכי טוב היה כל מה שקשור לסמואה ג’ו וברוק לסנר. השמועות אומרות שהתוכניות של ה-WWE השתנו והקרב שתוכנן בין לסנר לריינס במאניה הועבר כבר לסאמרסלאם, אולי מפנה את הדרך לריינס מול סינה במאניה (נראה). אבל אפילו בתוך זה דייב מלצר מדווח שמה שהוא שומע מהאנשים ב-WWE זה שהתוכניות האלו יכולות להשתנות גם כן, כי מאחורי הקלעים מודעים מאוד לכמה חזק ג’ו נהיה תוך כדי הפיוד הזה עם לסנר. אותי מפתיע העובדה שב-WWE מופתעים מזה, הרי זה כל כך ברור שברוק לסנר מול סמואה ג’ו זה קרב חלומות…

Smackdown

• סמאקדאון מצד שני סיפקו תוכנית אדירה השבוע שפגעה כמעט בכל מטרה שהם היו צריכים. הדבר היחיד שטיפה צרם היה ההפסד המאוד החלטי ומהיר של ההייפ ברוז, כי אין לי מושג לאן הם הולכים מפה.

• אלסוורף מוכיח את כל הסטיגמוט בנוגע ללבנים ויכולות קפיצה. אבל יופי של פרומו פתיחה שוב של כרמלה (אם כי מעט חוזר על שבוע שעבר) ויופי של תגובות מצד דניאל בריאן שפשוט, ולפעמים שוכחים את זה כי מדברים עליו בתור מתאבק - הבן אדם הוא באמת עילוי חד פעמי בלדעת איך לשחק עם הקהל.

• בריזאנגו ממשיכים להרוג אותי עם הסגמנטים שלהם. I think we were both good cops… No, we were GREAT cops…וסחטיין גם לאסנשן שבאו והיה ממש מצחיקים גם כן (We only listen to grindcore Thrash Metal). באמת סקרן לדעת מי תוקף את המשרד של בריזאנגו בשלב הזה. אחרי שבוע שעבר האמריקן אלפא נראים פחות אפשריים, וזה לא אסנשן, וזה לא הקולונס… צוות חדש לגמרי? צוות מ-RAW (להביא את אנדרסון וגלאוס לסמאקדאון יהיה חלום - כמו גם האיחוד שלהם עם AJ)? צוות מ-NXT (מי? AOP? קשה לי להאמין)…

• פרומו טוב של רנדי גם השבוע, ורואים שפה (בניגוד לבריי וואייט) הוא באמת מתאמץ לגרום משום מה לג’ינדר להיראות ליגיטימי. קרב Punjabi Prison אבל… arghhh, זה לא בדיוק שהזיכרונות הם של נוסטלגיה נחמדה… אלו היו קרבות שאי אפשר היה לראות כלום בגלל הבמבוק ורוב הזמן היה טיפוס … אבל טוב, נראה…

• הקרב של הנשים היה פנטסטי. בדיוק מה שאתה רוצה לראות. ספוטים פנטסטים ויצירתיים והסיום היה בדיוק מה שהתבקש פה. כרמלה שומרת על כל ההיט שהיא אספה בשבועיים האחרונים ועכשיו נשאר לראות לאן זה ילך מפה. יש הרבה דברים שאפשר לעשות עם הדיווייזיה הזאת. בכלל, איזה כיף כשבונים דיוויזייה בצורה שאתה יכול להאמין ליגיטימית לכל פיוד בין השישיה הזאת?

(LIOROM12) #2849

הסגמנט של אנזו וקאס היה כל כך טוב, שיצא לי לחשוב במהלכו שאולי “השלמה” ביניהם היא צעד הגיוני אפילו.

טוב לראות שההפוגה הקטנה של סאשה עם אלישיה פוקס(פווווווקס) הייתה ירידה לצורך עלייה, ולא השאירו אותה באזורים האלה.

שבוע הבא נקבל באטל רויאל לקביעת היריב של KO בבאטלגראונד. יש 3 זוכים אפשריים בעיניי - AJ זה האובייס כמובן, חזרה של ג’ריקו ואיך לא - ג’ון סינה.

זה עבר קצת מתחת לרדאר, אבל נראה שסמי זיין יהיה הפיוד הראשון של מייק ומריה קאנליס. לא יודע בקשר לזה…

קצת NXT:

אוני לארקין והידאו איטאמי פשוט כיסחו אחד את השני! קשה לי להאמין שהתכנון היה שהקרב יתחיל בזה שלארקין יסדר להידאו את הפנים מחדש, אבל העובדה שהידאו חזר אחר כך הפכה את הקרב הזה למיוחד באמת. גם הסיום שהידאו רצה לעזור ללארקין לקום אחרי שנפצע ולארקין סירב וחטף GTS היה נהדר. וה-Call Out של הידאו לקסיוס אונו שהסתיימה בתקיפה של סאניטי ממש מעניינת.

קרב Last Woman Standing הראשון בהיסטוריה היה פשוט אדיר. הדבר היחיד שקצת מפריע לי, זה שהיה נראה שאסקה מתחילה קצת לשחק מלוכלך כדי לשמור על החגורה שלה בפיוד עם אמבר מון, ופה היא פשוט ניצחה נקי לחלוטין, ועוד אחרי שספגה יותר מניקי בקרב. יצאה סופרוומן, ולא לטובה.

לגבי אסוקה - בעיני זה דווקא מעולה. ל-WWE יש הזדמנות מדהימה ונדירה ליצור סוג של Monster Heel בדיוויזיה של הנשים, אבל כדי שזה יקרה אסוקה חייבת להישאר כמה שיותר protected עד סוף דרכה ב-NXT. היא צריכה להיראות כמו מפלצת והיחידה שצריכה להיראות באותה הרמה כמוה מבחינת הבוקינג צריכה להיות מי שתיקח ממנה את החגורה, מי שזו לא תהיה.

אגב Monster Heel נשית - ניה ג’אקס פשוט מזעזעת בעיני, בכל הפרמטרים. היא גרועה מאד בזירה, גרועה מאד על המיקרופון וגם הלוק שלה לא באמת מוצלח - היא אולי גדולה אבל היא לא נראית מאיימת בשום צורה, וברור שגבר עם features דומים לא היה מקבל פוש כזה. תוסיפו לזה את תלבושות הפאוור ריינג’רס המגוחכות וקיבלתם מתאבקת רעה מאד. תשוו אותה לAwesome Kong למשל, זו לא אותה ליגה. אני באמת לא רואה מה ה-WWE רואים בה.