אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(LOS BLANCO) #2811

ממש חודש חלש אצל כל הארגון רוב הפרקים והאמת גם באקלש גם הרצתי.
הרבה בגלל מחסור באליפות עולם גם בראו וגם ובסמאק(מצטער אם נותנים אליפות לגינדר ועוד בלי בנייה זה נטו מהלך שיווקי והופך את החגורה לעוד יותר זולה).
שוב רוסב בחוץ למרות שלי ממש לא אכפת כי לא קונה אותו יותר מריין קצר,בסמאק יש לי עוד הרבה תקווה לעתיד הקרוב.
בראו הרבה פחות,צריך לחכות ללסנר שהאמת מתחיל להיות די מאוס,באמת מקווה לשיפור בזמן הקרוב כי אני ממש רואה בכוח את התקופה האחרונה.

(Paul Heyman) #2812

בהקשר לתחושות שלך בלאנקו - דייב מלצר מדווח שאם אתה וגם אחרים מרגישים שהבוקינג איטי ממש לאחרונה, זה לא טעות.

זאת הכוונה המוחלטת של וינס מקמהאן. הבוקינג איטי עכשיו (ובגלל זה יש לנו כל כך הרבה קרבים של 3 מול 3, חמישה מתאבקים, שישה מתאבקים וכו’) כי זאת התקופה בשנה שוינס רוצה בוקינג איטי - והקצב אמור לתפוס תאוצה בחודשי יולי - אוגוסט לקראת סאמרסלאם.

(Paul Heyman) #2813

RAW

• תוכנית RAW ממש מוזרה. היא לא עשתה כלום כדי לגרום לנו להתרגש לקראת ER (מה שתאכלס, זה התפקיד של תוכנית Go Home) אבל דווקא היו דברים מאוד נחמד ומעניינים שיהוו קווי עלילה בזמן הקרוב. פשוט תוכנית גו-הום זה תאריך ממש מוזר להתחיל את העלילות האלו. אני יכול להגיד בגדול שהתכנית הייתה לא טובה, אבל איכשהו אני פשוט לא יכול להגיד דבר כזה על תכנית שבה היה את הקרב של ריינס מול רולינס - כי הוא היה פשוט מטורף עד כמה שהוא היה טוב.

• אהבתי כאמור את שתי הזוויות של המיסתורין שרצות עכשיו ב-RAW. תחילה, מי תוקף את אנזו אמורה מאחורי הקלעים? כל כך שמחתי לראות את הריבייבל חוזרים לטלוויזייה והפרומו שלהם היה מעולה ומצחיק כרגיל; קאס מצד שני מתנהג בצורה הגנתית חשודה (דווקא יכול להיות מגניב היל טורן שלו נגד אמורה)… כל עוד לא יהפכו את החשיפה למשהו מפגר - זה יכול להיות ממש מגניב. והזווית השנייה היא כמובן מה היה בטקסט שקורי גרייבס קיבל, ממי הוא נשלח, ולמה זה יכול להרוס את קורט אנגל. אהבתי - רק אל תפקששו את זה…

• נהניתם מהבנייה המינימלית שבריי וואייט קיבל בחודש האחרון? יופי - הוא מפסיד שוב. דיר באלאק WWE, את הנשמה גמרתם לי עם היחס שלכם לבריי.

• אני היחיד אגב שממש נהנה מכל הסיפור הזה של טייטוס? מצטער אבל זה סיפור מפגר שמתקדם במילימטרים כל פעם, אבל זה סיפור שמצליח לבדר אותי. טייטוס אומר לאפולו קרוז שהוא הולך ללמד אותו לנצח - והוא מקיים. בלי קשר שלטייטוס יש טונות של כריזמה והדמות ההילית שלו בתקופה האחרונה מצליחה להוציא את זה בצורה טובה; ואם זה גם יצליח סוף סוף לגרור דמות מתוך קרוז, מה טוב.

• אז הם הצליחו למצוא ווריאציה חדשה כדי לשים את שיימוס וסזארו מול ההארדיז… לא חשבתי שהם יצליחו אבל היי - This people get the Job done…

• ה"דבר" הזה שגרמו לאלכסה בליס לצאת ולעשות היה…זוועה זה לא מתחיל לתאר את זה. לפני עשרים שנה או משהו כזה, מיק פולי עשה סגמנט כזה על הרוק וזה היה סופר מוצלח ומאז ה-WWE ניסו לשחזר את זה כמה פעמים… אבל באמת שזה היה כואב לראות הפעם.

• ולבסוף - הקרב של ריינס מול רולינס היה כל כך טוב. אני אומר לכם, מילא רולינס שאנחנו יודעים שהוא קבלן של קרבות טובים וכבודו במקומו מונח בהקשר הזה, אבל ריינס פשוט לא מקבל מספיק קרדיט על העבודה האדירה שלו בזירה. אני כל פעם אומר את זה, וכל פעם זה נכון - הבן אדם השתפר בצורה מדהימה בזירה והוא פשוט לא מספק קרב רע. הקרב פה מול רולינס היה פנטסטי - בהילוך שישי מההתחלה ועד הסוף (שזה לא דבר קל לעשות) ובהנחה שריינס לא שם את הידיים שלו על ברוק עד למאניה (מה שאומר שהוא מפסיד ב-ER), זה יכול לבנות סיפור נחמד של ריינס שנראה בלתי ניתן לעצירה מגיע ומפסיד בצורה מדהימה למישהו אחר -ואיך הוא מגיב לזה.

(LIOROM12) #2814

אני די מסכים עם כל מה שאמרת על RAW, אז בוא נכתוב על סמאקדאון קצת.

קודם כל - כל האזכורים של KO לג’ריקו מרמזים לנו שהפיוד הזה לא נגמר. יותר מזה, האזכור שלו לכך שג’ריקו טוען שהוא ממציא קרב ה-MITB יכול להיות אפילו טיזר לחזרה שלו שתמנע מאוונס לנצח בקרב.

עוד נקודה על KO. נאקאמורה מצמיד אותו שבוע שני ברציפות בקרב זוגות. אמנם זה לא היה נקי לגמרי הפעם כי קורבין תקף אותו קודם, אבל יש פה אמירה מסוימת. שבוע הבא השניים האלה נפגשים, ומעניין לראות מה יקרה שם.

הניו דיי ערכו בכורה רשמית בסמאקדאון ונתנו אחלה סגמנט עם האוסוז. אני מניח שקרב ביניהם הוא באמת הטופ שיש לדיוויזיה הזאת להציע כרגע. בריזאנגו עם FF נחמד נוסף, ועם ניצחון בקרב משעשע על הקולונס.

קרב ההדחות המחומש שלא התממש אצל הנשים. לצערי שמעתי את הדיווחים על כך שיהיה קרב MITB לנשים לראשונה בהיסטוריה, אז זה קצת הרס לי פה. זה כמובן מהלך מבורך ויהיה מעניין לראות איך הקרב הזה יתפתח באירוע. הדבר היחיד שמפריע לי - זה שתכלס אין מועמדת לאליפות כרגע. מה שאומר שמי שתזכה בקרב, תאלץ לחכות עד שיקבעו קונטנדרית חדשה, ורק אז יוכל להתחיל כל הסיפור עם המזוודה. קצת מוזר לטעמי.

ה-ME - דולף זיגלר ניצח את AJ סטיילס בקרב מעולה. מאוד הופתעתי מהניצחון של דולף, והאמת שאני לא סגור אם AJ צריך לקחת הפסד “נקי” שכזה(אם כי דולף הכניס לו אצבע לעין קצת לפני, אבל לא ממש באותו מהלך - ככה שאני לא יודע אם לקרוא לזה ניצחון נקי או לא בדיוק). בכל מקרה, הניצחון, בתוספת להופעה שלו ב-TalkingSmack, משפרים את היחס לזיגלר בכניסה לקרב הזה

*בגזרת הנעלמים - אמריקן אלפא, טיי דילינג’ר ומוג’ו רואולי.

(Paul Heyman) #2815

סמאקדאון:

• אני לא יודע למה מחכים עם נאקאמורה, אבל הבן אדם שומר הרבה אחורה מאז שהוא הגיע לרוסטר הראשי. עכשיו, אם ההיגיון שלהם הוא שממוצע הצופים של NXT הוא באיזור ה-200,000 והממוצע של הרוסטרים הראשים נע בין 2.2 ל-3.2 מיליון צופים, ולכן הרוב המוחלט של הצופים לא מכירים את שינסקה נאקאמורה אז בונים אותו לאט… אני יכול להבין את הבנייה האיטית הזאת ברמה מסויימת, אבל מצד שני התגובות שהוא מקבל הם עדיין פופ ענק ויש מעט הרגשה של החמצה שלא נותנים לו לתת את כל מה שהוא יכול, הרגשה של לא להכות בברזל כל עוד הוא חם.

• אלוהים אדירים, הסגמנט בין הניו דיי לאוסוז היה כל כך טוב. ההפסקה הזאת שהניו דיי לקחו בגלל הפציעה של קופי, עבדה מעולה לדעתי והם מרגישים ממש רעננים עכשיו. כשביג E הצביע על התארים של האוסוז ולחש “We likes em, we wants em” - התפוצצתי מצחוק, וכנ"ל עם וודס וה-“Honeeeeey” שלו. ומהצד השני האוסוז ממש לא נופלים מהניו דיי ונותנים בחזרה כל מה שהם מקבלים ובתוך שבועיים שלושה של בנייה חכמה של כמה צוותים ופתאום תראו איך הדיוויזייה של סמאקדאון נראית יותר טוב מזאת של RAW. רגע השיא כמובן היה כשבסוף ביג E ווודס מרימים את קופי ומצביעים את המפשעה שלו לכיוון של האוסוז וצורחים עליהם “Dont look away!”.

• עוד קצת על דיוויזיית הזוגות, החשש שלי היה שעם החזרה של הניו דיי - שבריזאנגו והמומנטום האדיר שלהם… יעלמו. אבל אני ממש שמחתי לראות שהם לא והבנייה שלהם ממשיכה. שתבינו כמה בריזאנגו עובדים טוב עכשיו - המגזין Bleacher Report הוציא כתבה שלמה על בריזאנגו ועל העובדה שהם מחזירים עטרה ליושנה בקומדיה שלהם בדיוויזיית הזוגות.

• אם כבר לתת סיום מלוכלך ולמנוע מאיתנו בעצם קרב שעשיתם פרומו עליו כל השבוע, אז רק כמו שהנשים עשו. בואנה, נתנו להם פשוט ללכת על זה - והן הלכו על זה ממש חזק. אם קרב הסולם יהיה חצי שעה של מה שהמתאבקות האלו עשו אחת לשנייה בחמש דקות האלו מחוץ לזירה…מצפה לנו חתיכת קרב היסטורי בכל המובנים.

NXT:

אוקיי, סוף סוף בואו נדבר על טייקאובר שיקאגו, וגם מה התקדם משם מאז.

• נתחיל עם רודריק סטרונג שכאמור פתח את האירוע עם ניצחון על סאניטי. הם הולכים עם כל הכוח על רודריק סטרונג ונתנו לו פה את הניצחון על סאניטי פעמיים (גם בתוכנית NXT השבוע) והוא נראה עם אנרגיה מטורפת וסופר חד בזירה. תראו, זה שהבן אדם יודע פשוט ללכת בזירה זה היה ידוע (לא סתם הוא היה Mr. RoH), אבל מה שהיה חסר לו בהתחלה ב-NXT היה פשוט דמות כלשהו. ופה נכנסים לתמונה הסרטונים האלו שעשו עליו שהיו הצלחה עצומה כי הם נתנו למתאבק - דמות שאפשר להזדהות איתה שמרגישים אמפטיה כלפייה. לאן מפה עם רודריק סטרונג? יכול להיות שכבר לבובי רוד (למרות שאני חושב שמי שצריך לנצח אותו הוא דרו מקינטייר).

• מה שפיט דאן וטיילר בייט עשו בקרב שלהם, אפשר רק להשתאות. החברה הצעירים האלו באו ופשוט שמו את ההתאבקות הבריטית על המפה בצורה שאי אפשר להתעלם ממנה בשום אופן עכשיו. חצי שעה של מומנטומים מתחלפים, ספוטים אדירים (בחיים שלי לא ראיתי מישהו זז כל כך מהר בסיבוב כמו טיילר בייט עם דאן על הכתפיים שלו). דייב מלצר נתן לקרב הזה 4.75 כוכבים, אבל עבורי זה היה ההגדרה של קרב חמישה כוכבים - מושלם. והמעבר לדאן בתור אלוף נעשה בצורה פנטסטית וחוזק השבוע ב-NXT עם ניצחון סטיף ויפה על דני ברץ’ בתוספת פרומו מאוד נחמד בסוף הקרב. פיט דאן הולך להיות, בעצם עזבו “הולך להיות” - הבן אדם כוכב ענק בתוך ה-WWE כבר עכשיו.

• מאוד נהנתי מקרב הנשים, כשהבעיה היחידה שלי איתו הייתה לא ההתאבקות עצמה שהייתה מעולה, אלא העובדה שבאף שלב של הקרב (או הבנייה לפניי) לא הרגשתי שיש אפילו סכנה קטנה שאוסקה תאבד את התואר. וזה בעיה כשהקרב הוא משולש. הם חייבים להתחיל לבנות את הנפילה של אוסקה כי זה מתקרב לשלב שבו היא בעצם עוצרת את ההתקדמות של הדיוויזייה הזאת. יש מספיק כישרון מאחורי הקלעים כדי ללכת את הצעד קדימה, אבל כל עוד אוסקה אלופה כל כך דומיננטית - כל שאר הדיוויזייה פשוט יורדת שלושה שלבים רק כי הם בצל שלה. דיוויזייה של אמבר מון, ניקי קרוס, רובי ריוט, פייטון רויס ובילי קיי … והכשרונות הקצת יותר צעירים כמו ליב מורגן, סוניה דוויל, לייסי אוונס… ועוד ההחתמות של שיראיי וקוג’ו היפניות שבדרך. זאת דיוייזיה מדהימה - צריך לדעתי למשוך את הפלאג על אוסקה סוף סוף ולהמשיך הלאה.

• הקרב של בובי רוד מול הידאו איטאמי היה פאנטסטי לדעתי. זה בדיוק מה שכתבתי לפני זה שאיטאמי היה צריך מהקרב הזה; כי לנצח אני לא חושב שמישהו חשב שהוא הולך - לא בשלב הזה של החזרה שלו, ולא בשלב הזה לתקופת השילטון של רוד. אבל איטאמי בא והוכיח שהוא עדיין המתאבק המדהים שה-WWE החתימו ב-2014 ואפילו שהקהל בהתחלה ממש לא היה איתו (כי מי זה הפושטק הלא מוכר הזה בהשוואה לבובי רוד והגלוריוס שלו?!), הוא גרר את הקהל לתוך הפינה שלו ולתוך הקרב הזה - עם עזרה כמובן של הופעה מדהימה של בובי רוד. מעניין לראות לאן לוקחים את הדמות של איטאמי מפה, זה נראה לפי השבוע ב-NXT שהכיוון הוא קסיוס אונו.

• ולבסוף קרב הסולם של הזוגות. כל מה שאפשר לצפות מקרב סולם של DIY שסחבו את הקרב הזה. עכשיו - אני לא יורד על AOP או על העבודה שלהם, כי הם זוג צעיר שמתקדמים בצורה מדהימה מאז שהם הגיעו לרוסטר של NXT, אבל בהשוואה ל-DIY הם לא יכולים כרגע להשתוות - אלא פשוט ללכת איתם ולמלא את התפקיד שלהם, ואת זה הם עשו בצורה מעולה. הקרב הזה המחיש את כל מה שנותנים למתאבקים ב-NXT לעשות אבל לא ברוסטר הראשי. ברוסטר הראשי - הדרך שבא וינס מקמהאן רואה התאבקות, שמה הרבה מגבלות על המתאבקים שלא קיימים שם ב-NXT. רואים ש-DIY פשוט באו ועשו את מה שהם רוצים, והפחידו את הקהל בטירוף על הדרך - הקהל literally צעק להם “Please dont die!” במהלך הקרב…

• ואז מגיעים לזווית של הבגידה בסוף. דבר ראשון צ’יאמפה וגארגאנו עשו את הזווית הזאת בצורה מדהימה, עם הבעות הפנים והפיזיות הברוטאלית של התקיפה. אבל הנה החדשות היותר מטרידות, כמו שצ’יאמפה אמר בפרומו שלו (רגע נדבר על זה) - הוא ניכנס לקרב עם פציעה בקרסול (כמו שדיווחנו פה) והוא ספג פציעה נוספת במהלך הקרב עצמו עם קרע ב-ACL שזה פציעה חמורה שדורשת ניתוח ותקופת החלמה של עד ל-9 חודשים (זאת הייתה הפציעה של סת’ רולינס). מה שאני חושב שהם השיגו עם התקיפה הזאת בסופו של דבר (כי אני בטוח שהפציעה השנייה של צ’יאמפה לא הייתה ידועה כשקבעו את הזווית), ועם הפרומו המעולה של צ’יאמפה השבוע ב-NXT, זה שכהוא יחזור - יש לו מסע הרס כבר בנוי ומוכן כדי להפוך אותו לכוכב שמגיע לו להיות; ומהצד של גארגאנו יש לו עכשיו חודשים של סיפור של התמודדות עם בגידה והתפתחות של הדמות שלו בגלל זה - וההתחלה הם כבר שמו בשקט בשקט אצל הקומנטרי השבוע, כשהם אמרו שגארגאנו מסרב לדבר עם אף אחד מאז ההתקפה.

מחר אני אעלה הודעה עם החדשות של השבוע האחרון, וגם פריוויו קצר לקרת ER בראשון בלילה :slight_smile:

(Paul Heyman) #2816

Extreme Rules Preview!

אז קארד מעט מוזר בכמה שהוא קטן יש לנו הלילה ב-ER.

עכשיו, אני לא אומר את זה בצורה רעה - אני דווקא מקווה שאף קרב לא יתווסף במהלך היום הזה ויתנו לכל אחד מהקרבות בקארד מספיק זמן כדי לעשות רושם אמיתי. אבל PPV עם סה"כ שישה קרבות מוכרזים כרגע זה באמת דבר נדיר עבור ה-WWE.

הקרב שהכי פחות מעניין את כולם הוא נועם דאר ואלישה פוקס מול סאשה בנקס וריץ’ סוואן. אבל גם בקרב הזה עם בוקינג נכון אפשר לעשות רווח טוב. בואו נצא מנקודת הנחה שלבנקס אין שום דבר להרוויח מהפיוד הזה - אפילו אם היא מנצחת הלילה, פשוט ממשיכים והיא לא מרוויחה כלום; וזה לעומט אלישה פוקס ונועם דאר שדווקא בהחלט יכולים להרוויח מניצחון פה. אז אני הולך עם דאר ופוקס ואני אסביר למה בהמשך.

נוויל ואוסטין אריס מגיעים נראה לי לקרב האחרון שלהם אחד מול השני - ובאמת שדאבל A חייב כבר לזכות בחגורה פה. למרות שנוויל הוא פשוט מדהים לחלוטין וחבל להוריד ממתאבק כזה חגורה, אבל בשלב מסויים כבר חייבים לתת ל-AA את החגורה או לתת לו לעזוב את 205לייב.

ההארדיז יגנו על חגורת הזוגות מול שיימוס וסזארו, ופה זה בהחלט עניין מוזר. ההארדיז ניצחו את שיימוס וסזארו כל פעם (כל פעם!) ובכל קונסטלציה (כל קונסטלציה אפשרית!). אז היגיון הבוקינג של ה-WWE אומר ששיימוס וסזארו צריכים לנצח פה כי אחרת מה בכלל היה הטעם בהיל טורן שלהם. הבעיה נתונה בבעיות המשפטיות הנמשכות עם הגימיק של מאט הארדי השבור. אם היו שמועות שהגימיק כבר בידיים של ה-WWE אז אפשר היה להגיד בלי היסוס שההארדיז יפסידו וזה יגרום למאט הארדי “להישבר” שוב, אבל אין שמועות כאלו כרגע אז אני לא יודע מה הם יעשו עם הבוקינג פה.

אלקסה בליס וביילי ילחמו בקרב מקל קנדו (Groan) ונקווה לקרב טוב, כי הקרב הקודם שלהם בפייבאק היה הטוב ביותר בקריירה של בליס אז פוטנציאל יש. הנה התקווה שלי לבוקינג (מתקשר אחורה) - בליס צריכה לשמור על החגורה שלה פה כי ביילי לא צריכה להחזיק בחגורה, היא צריכה להתקשות (ואגב להפסיק עם השטויות של האוהדת התאבקות מילדות ולחזור לדמות האנדרדוג שלה מ-NXT) במסע שלה בחזרה לחגורה. אבל אני הייתי עושה Swerve לכולם, ואחרי שהקרב נגמר שבליס תרצה לתקוף את ביילי אבל סאשה בנקס שהפסידה מקודם יוצאת החוצה ומונעת את זה ממנה, ובדיוק כשבנקס מושיטה יד לביילי כדי לעזור לה לקום - היא תוקפת אותה וסוף סוף חוזרת להיות היל. והנה אנחנו מקבלים אלופה דומיננטית ומעניינת בדמות בליס ופיוד חם אש של ביילי מול בנקס לקראת סאמרסלאם.

דין אמברוז יגן על החגורה שלו מול המיז כשפסילה של אמברוז משמעותה שהחגורה עוברת למיז. הם יצטרכו למצוא דרך הגיונית לעשות את הקרב הזה, כי לכולם ברור כיאילו שהדבר הכי קל בעולם זה לצאת לזירה ושנייה אחרי שהקרב מתחיל שמאריז תיתן סתירה לבעלה והקרב נגמר… אז, צריך להיות יצירתי פה… שמועות אומרות שאליאס סמסון יהיה מעורב…

ולבסוף הקרב המרכזי שאמור לקבל הרבה הרבה זמן כדי להרשים כמו שקרב מחומש של ריינס מול רולינס מול באלור מול וואייט מול ג’ו - אמור להרשים. מתוטלת הפייבוריט מתחלפת כל הזמן בשמועות. הנה מה המצב בכלליות - מי שמנצח את הקרב הזה אמור להיות בתוכנית של קרב אחד בלבד עם לסנר, בלי קרבות חוזרים - כי עדיין התוכנית היא שלסנר יהיה מול סטרומן בסאמרסלאם. אם כך, ריינס כמעט בוודאות מוחלטת לא הולך לנצח פה (למרות שאני רואה הגיון בוקינג ענקי בזה שהוא דווקא כן - עוד רגע אסביר). באלור יכול לנצח אבל יש הרגשה שלא ירצו לבזבז את באלור על תוכנית של קרב אחד בלבד, וואייט הוא אפשרות טובה לקרב אחד בלבד מול לסנר ואין ספק שהוא ירוויח הרבה מלהיות המנצח בקרב המחומש הזה. ג’ו הוא גם אפשרות למרות שיש גם התנגדות לזה כי ג’ו הוא מישהו שנראה לחלוטין ליגיטימי אפילו מול לסנר - אז גם אותו חבל לבזבז על קרב בודד. ונשארים עם רולינס (הפייבוריט האחרון כרגע בשמועות, אבל אל תתייחסו לזה יותר מדי, כי זה מתחלף כל יום) שדווקא יכול למלא משבצת של תוכנית בודדת עם לסנר בצורה נחמדה.

למה אמרתי שיש היגיון מאוד גדול של בוקינג בניצחון של ריינס? התוכנית הרי לפי כל השמועות היא לסנר מול ריינס במאניה אחרי שלסנר יחזיק בתואר במהלך כל השנה. אז למה לא לבנות מזה סיפור של מאבק אמיתי? שריינס ינצח את הקרב המחומש כי זה “ה-Yard שלו” וכל הבולשיט הזה, ואז לא סתם יפסיד ללסנר… לסנר פשוט מוחץ אותו בצורה יותר מפחידה מאיך שהוא מחץ את סינה אז בסאמרסלאם. ואז הסיפור יהיה איך ריינס מצליח לבנות את עצמו מחדש אחרי התבוסה הברוטאלית הזאת ורגע ה-Redemption שלו יהיה במאניה… החלום הרטוב של וינס מקמהאן. תודו שזה סיפור שיכול לעבוד… האם יעשו אותו? בספק. אבל רק כתבתי שזה אפשרות.

אמרתי פריוויו קצר הא… טוב נו, פעם הבאה אולי :slight_smile:

(LIOROM12) #2817

מבחינתי יש כמה דברים שחייבים לקרות פה:

ניצחון של אוסטין אריס. משכו את הפיוד הזה כל כך הרבה זמן, ועכשיו זה באמת כבר חייב לקרות. יש סיכוי שהסיפור עם TJP יתממש לכדי משהו אמיתי והוא יעזור לנוויל לשמור שוב, שזה לא סיפור רע. אבל לדעתי - אריס חייב לזכות הפעם.

שיימוס וסזארו מנצחים ולוקחים את החגורות. ההיל טורן שלהם חייב להסתיים ככה. ולעשות את זה ב-PPV שנקרא Extreme Rules נגד ההארדיז - זאת ההזדמנות המושלמת. יהיה מרענן לראות את ההארדיז רודפים אחרי התואר, כי כרגע הם לא ממש מראים משהו מחוץ לזירה.

אלקסה חייבת לנצח את ביילי. גם מבחינת אלקסה, שעוברת שנה ראשונה מדהימה ברוסטר הראשי(לא ראיתי NXT בזמנו, אבל לא זכור לי שהיה עליה דיבור כלשהו. דניאל אודה לעזרתך פה :wink: ), וגם מבחינת ביילי. אני חושב שפספסו את ריין האליפות הראשון של ביילי, והגיע הזמן להכין אותה מחדש לקראת הבא. סיפור עם סאשה בטוח יהיה אדיר, אבל אולי יעדיפו לחכות עם זה לשלב שזה יהיה על החגורה.

דין אמברוז חייב להפסיד את החגורה. אמברוז לא צריך את החגורה הזאת כדי להיות Over מטורף, והמיז הוא הדמות הכי מזוהה עם חגורת ה-IC בכמה שנים האחרונות. זה שיש סטיפולציה כזאת באירוע שנקרא Extreme Rules זה מטומטם לכשעצמו, אבל נקווה לקבל פיצוי בדמות קרב טוב עם סיפור מעניין.

קרב הזוגות המעורבים הוא מעניין מסיבה אחת בלבד - למה מלכתחילה? למה סאשה נמצאת בפיוד כזה עם אלישה פוקס? אני מאוד מקווה שזה כדי להכין את סאשה למשהו גדול יותר, ולא בדרך לשורה של פיודים בינוניים בדמות הפייס הדי צולעת שלה. נראה איך זה יתפתח.

הקרב המחומש - כיף לראות קרבות שמרגישים פתוחים לחלוטין. אין שום סיבה שלא נקבל פה קרב מצוין. 5 מתאבקים נהדרים, עם המון סיפורים פנימיים. אני לא אתאכזב מניצחון של אף אחד פה.

(Paul Heyman) #2818

אז אלקסה בליס התחילה ב-NXT ב-2013. הפעם הראשונה שהיא הופיעה בטלוויזיה הייתה בראסלמאניה של אותה שנה כשהיא הייתה אחד מהניצבים בכניסה של טריפל H באותה המאניה (אגב, יחד עם עוד שתיים… שארלוט וסאשה בנקס…). היא הספיקה קצת להתאבק ב-NXT אחרי זה ואז נפצעה, ואז היא שולבה כמתאבק וגם כמנג’רית של בלייק ומרפי שנהפכו בזמנו ביחד איתה לאלופי הזוגות של NXT.

וזה היה בגדול התפקיד שלה בין 2014 ל-2015. בתוך 2016 היא התחילה לקבל קצת יותר פוש בתור מתאבק בודדה ב-NXT, אחרי שהיא עזבה את בלייק ומרפי כי הם התחילו להפסיד כביכול. היא הייתה חלק מהסיפור של המתמודדות שרוצות לקבל קרב מול האלופה דאז ב-NXT ביילי, ואפילו נלחמה בקרב N1C משולש מול כרמלה וניה ג’קס, קרב שג’קס ניצחה והמשיכה לקרב מול ביילי.

ואז באוגוסט של 2016 היא נקראה לרוסטר הראשי ביחד עם ג’קס וכרמלה (ג’קס כמובן ל-RAW, והיא וכרמלה לסמאקדאון).

היכולות בתור דמות היו שם די הרבה זמן, עוד כשהיא הייתה המנג’רית של בלייק ומרפי (אגב, תפקיד דומה למה שעשתה כרמלה - שהייתה המנג’רית של אנזו וקאס ב-NXT) וזה מה שבנה לה את הפופלריות היחסית שהייתה לה ב-NXT. אבל בתאכלס, ב-NXT בזמנו לפני העלייה לרוסטר הראשי, כרמלה הייתה דמות ומתאבקת הרבה יותר אובר מאשר אלקסה בליס (בתור בייבפייס שהייתה קשורה לאנזו וקאס כמובן).

מאז שהם עלו לרוסטר הראשי, בליס הצליחה להבריק בתפקיד שהיא קיבלה לעומט למשל כרמלה שנכשלה עם הדמות הבייביפייס שלה והתחילה רק להצליח אחרי שעברה להיות היל.

אז כמו שאמרתי, הדמות היה לה תמיד וזה מה שעזר לה ברוסטר הראשי. היכולת בזירה הייתה לוקה בחסר, וזה היה מאוד ברור במהלך כל שנה שעברה בסמאקדאון. אבל היא משתפרת הרבה מאז שהיא התחילה להיות בסביבת המתאבקות המנוסות יותר של הרוסטר הראשי וכמו שראינו בפייבאק בקרב המעולה שלה עם ביילי - היכולת בזירה מגיעה.

(Paul Heyman) #2819

הממ…

אז ככה בקצרה (הודעה מלאה בסופ"ש או משהו):

באקלאש היה יותר טוב. טייקאובר שיקאגו היה יותר טוב.

אבל… לא רע.

קרב IC טוב עם בוקינג נכון בסיום. קרב כלוב זוגות מעולה עם בוקינג נכון בסיום למרות שהרגיש מוזר.
קרב CW מעולה. קברו את ביילי לחלוטין - בוווווו.
קרב מחומש פנטסטי ועם המסקנה הסופית:

סמואה ג’ו מול ברוק לסנר. קרב חלומות.

(Paul Heyman) #2820

RAW

עזבו נקודות וכל הדברים האלו השבוע, בואו נתמקד בעיקר.

אני הרבה פעמים מרעיף שבחים על סגמנטים או על קרבות, ואני יכול להגיד משהו בסגנון של “אחד הסגמנטים/קרבות/פרומואים היותר טובים של השנים האחרונות”. ואני מתכוון לזה כשאני כותב את זה.

אבל הסגמנט הכי טוב של RAW מאז שדניאל בראיין השתלט על RAW - זה היה הלילה.

כשאני אומר על סמואה ג’ו שהוא מתמודד ליגיטימי מול ברוק לסנר, אני מתכוון לזה בדיוק במשמעות של זה. עכשיו, אל תתבלבלו בין המונח “ליגיטימי” למונח “Over” פה. סמואה ג’ו הוא בכלל לא המתאבק הכי “Over” ב-RAW כרגע; סת’ רולינס, רומאן ריינס, ברוק לסנר, פין באלור, ההארדיז, אנזו וקאס - הם כולם יותר “Over” מסמואה ג’ו בעיניי הקהל.

אבל סמואה ג’ו הוא ליגיטימי. אני כתבתי בעבר על סמואה ג’ו כשהוא התחיל לעלות לתהילה ב-NXT וסיפרתי על הקריירה שלו בעבר, על העובדה שהוא לא רק מכובד בתור המתאבקים הטובים ביותר בארה"ב היום והמתאבק האמריקאי הטוב ביותר בסגנון הסטרונג סטייל, אלא גם הוא מקבל כבוד בחוגים של ה-MMA על הרקע שלו בתחום. זה לא דבר תלוש מהמציאות להגיד שאם ג’ו היה מחליט לפני 15 שנה החלטה שונה בנוגע לקריירה שלו - שברוק לסנר וג’ו היו יכולים להיפגש גם בכיף בתוך האוקטגון.

אבל ג’ו החליט להיות מתאבק מקצועי והוא עשה קריירה מזהירה מזה מחוץ לכותלי ה-WWE, דבר שהביא לו סטטוס וכבוד גדול בקהילת ההתאבקות המקצועית. זה מתאבק שהרוויח 3 קרבות של 5 כוכבים מדייב מלצר במהלך הקריירה שלו (כולל הקרב חמישה כוכבים היחיד בתולדות TNA) וזה מתאבק שהובא תחילה ל-NXT כדי פשוט לעזור לצעירים, אבל אף אחד לא יכל להתכחש לרמה המטורפת שלו - וכך הדמות שלו שונתה במהירות, המוזיקה שלו שונתה במהירות והיא קיבל פוש לכוכבים במהירות - כי הוא ליגיטימי.

בגלל זה, ברגע הכי טוב ב-RAW כאמור מאז הרגע ההוא של בריאן - כשסמואה ג’ו ניגש בשיא הנימוס והרכות לפול היימן ואומר לו עם חיוך על הפנים שהוא הולך עכשיו להכאיב לו, ואז מתאר לו בדיוק מה הוא הולך להרגיש תוך כדי שהוא הולך להכאיב לו - כל זה עם חיוך על הפנים! - אנחנו בתור הצופים מרגישים את הפחד של הדמות של היימן באותו הרגע כי זה נמסר לנו בתור איום ליגיטימי ופסיכולוגי של ג’ו ללסנר על חשבון פול היימן.

RAW לא שינו הרבה בתוכנית הזאת מתוכניות קודמות בשבועות האחרונים - אבל ההבדל של ג’ו בלי קשר לתגובת הקהל (שלא הייתה מחרישת אוזניים האמתי) בטופ של הקארד פשוט בא ועושה בקרירות ודיוק את בדיוק מה שהדמות שלו הייתה עושה במקרה הזה - והאדם מאחורי הדמות, מבצע את הדבר הזה ב-Deliverence מושלם… טוב אז זה יוצר כאמור את: הסגמנט הכי טוב של RAW מאז שדניאל בריאן השטלת על RAW.

קטעים מאחורי הקלעים שמסבירים לנו את הלך הרוח של המתאבקים זה עוד שינוי מבורך השבוע (אולי בהזדמנות אני ארחיב על זה גם), ביחד עם התמקדות על סיפור וחזרה לפוקוס מלא של החגורה המרכזית של RAW והמתאבק המרכזי של RAW (אפילו בלי שהוא יהיה באופן פיזי בזירה)… והאנרגיה של RAW משתנה לחלוטין השבוע.

(bianconeri89) #2821

חייב להגיד את דעתי על דיביזיית הנשים , עכשיו אני מבין שצריך לחדש ולגוון , אבל באמת שמההתחלה לא הבנתי מה מוצאים בביילי והיא פשוט אלופה גרועה , מבחינת יכולות זירה היא פשוט לא ברמה גבוהה מספיק , לא רק שגימיק הילדה טובה מדיי\בתולה\לא נישקה גבר \ מביאה את אבא שלה לדייטים ממש מגוחך, הפיניש שלה ממש גרוע גם הוא , בכנות אין לי שמץ איך היא כל כך OVER בדבליואי ואני לא אבין את כל מי שמתחבר אליה.

אין לי מושג איך שארלוט וסשה בנקס מתבזות כל אחת בתפקידה , הפיוד שלהם ב2016 היה הפיוד הכי טוב של נשים איי פעם בWWE ואם הדבליואי לא מסוגלים להמציא משהו ברמה הזאת אז שזה ישאר סשה נגד שארלוט כמה שאפשר

(sh4rky) #2822

בקי לינץ’ ושארלוט זה הדבר האמיתי. הקרבות של סשה מלאים בכל כך הרבה פיקשושים, ובקי פשוט מדהימה גם כדמות ובמיוחד בזירה. מאמין שזה יהיה הפיוד המרכזי השנה בדיוויזיה.

(Paul Heyman) #2823

אני תמיד מכבד דעה של כל אחד.

אבל, בבקשה אני ממליץ לכם בחום ללכת לנטוורק ולראות את סאשה בנקס מול ביילי מטייקאובר ברוקלין, ואת בנקס מול ביילי ב-Ironman Match מטייקאובר Respect.

סאשה בנקס נוטה למעט סלופינס, אבל זה דבר שאפשר לראות גם בשני הקרבות בשבועיים האחרונים של דולף זיגלר מול AJ סטיילס - וכולנו יודעים בדיוק מה הרמה הטכנית של שני המתאבקים האלו. אבל מצד שני אפשר להגיד על סאשה בנקס שהיא מנסה לייצר קרבות ומהירות קרבות ברמה מאוד גבוהה ומנסה מהלכים שאף מתאבקת אחרת כמעט לא מבצעות.

אני טוען בתוקף שכל חולשה מתמשכת בהופעות של בקנס וביילי בחודשים האחרונים - זה נטו אשמת הקריאטיב; בשום אופן של המתאבקות או הרמה שלהן. שוב פעם, לכו תראו במינימום את שני הקרבות האלו ואז אני חושב שאתם מאוד תתקשו להגיד לי שהם מתאבקות לא ברמה הכי גבוהה שיש.

הקריאטיב של RAW פשוט רוצח את שתי המתאבקות האלו וזה עצוב לראות. הדמות של ביילי ב-RAW זאת לא הדמות של ביילי מ-NXT; והשינוי הוא לחלוטין לרעה. הם כותבים את הדמות שלה בצורה מעצבנת, דמות טיפשית ופחדנית שהגיעה לאן שהיא הגיעה שלא בצדק. בעוד הדמות האמיתית של ביילי, זאת שנהפכה לדמות האהובה ביותר בתולדות NXT (גברים או נשים) - היא הדמות של האנדרדוג שמפסידה אבל ממשיכה להילחם וממשיכה להילחם וממשיכה להילחם עד שבסופו של דבר באותו אירוע הראשון בברוקלין - היא סוף סוף הצליחה לנצח את סאשה בנקס ולהפוך לאלופה של NXT - והאולם התפוצץ.

(אם אתם רוצים, תראו גם את ביילי מול אוסקה מטייקאובר ברוקלין II, או ההופעה של בנקס בקרב המשולש במאניה 32, או כאמור כל אחד מהקרבות של סאשה בנקס מול שארלוט מהשנה שעברה)

• נ.ב: יש סיבה שמתאבקות עם יכולת טכנית הרבה פחות טובה משל ביילי וסאשה בנקס, כמו נעומי ואלקסה בליס - נראות הרבה יותר ליגיטימיות וטובות מאשר ביילי או סאשה כרגע. רמז, זה לא הרמה שלהן כמתאבקות - זה נטו הכתיבה בסמאקדאון(נקייה לחלוטין מוינס מקמהאן) שבנתה את נעומי ובליס לאן שהן היום נמצאות לעומת הכתיבה של RAW(תוכנית שנכתבת ב-100% ע"י וינס מקמהאן) שקוברת יותר ויותר עמוק את ביילי ובנקס. לצורך ההגינות - ברגע זה, כל הדיוויזייה כולה של סמאקדאון (שכוללת את כרמלה, נאטאליה, טאמינה ולאנה) היא כנראה נראית יותר חזקה וליגיטימית ואובר מסאשה בנקס וביילי.

(Paul Heyman) #2824

מצטער שלא הייתי פה הרבה השבוע עם סיכומים לעניין של ER וסמאקדאון ו-NXT :slight_smile:

פשוט יש זמן מוגבל לראות דברים וזמן מוגבל לכתוב הודעות(כמו שצריך) והפוקוס שלי היה בעיקר השבוע עם הרולאן גארוס הנפלא שיש השנה.

בכל מקרה, אני משאיר פה סרטון אחד עם דיון מרתק על אייטם החדשות הגדול של ההתאבקות בשבוע האחרון, שעוסק בגיל של הצופים ב-WWE היום ע"פ מחקר שהתפרסם השבוע.

סטיב ולארסון היו פה הראשונים שהתייחסו למחקר הזה בצורה המלאה שבו הוא נכתב. המחקר התייחס לספקטרום ספורטיבי הרבה יותר גדול שהתאבקות היא רק חלק ממנו, ורוב האנשים שדיווחו על האייטם הזה הבינו אותו בצורה לא נכונה שכיביכול המחקר פשוט קובע שה-WWE נכשל בדמוגרפיה של בני הנוער.

המחקר בעצם מתייחס למכלול הכללי של צפייה בספורט, בטניס, בהתאבקות, בכדורסל וכו’ וקובע שיש ירידה כללית בכלל בצפייה בלייב באירועים ספורטיבים בסגנון הזה, וכנ"ל בכלל בטלוויזיה; וחלק מההתייחסות הזאת מתייחסת ל-WWE.

בכל מקרה, מחקר מרתק (יש קישור בסרטון של סטיב ולארסון) ודיון מעולה של אחד ערוצי היוטיוב שאני הכי מחבב בהקשר להתאבקות בכלל:

(LIOROM12) #2825

Extreme Rules היה קצת מאכזב בעיניי.

מבחינת בוקינג - אני לא מבין לאן מתקדמים עם דיוויזיית הנשים וה-CW עכשיו. קברו פה את ביילי לגמרי. צריכים לעשות ריסטרט על כל הדמות שלה ב-RAW, כי זה פשוט לא עובד. גם מה שקרה ב-RAW לא כל כך ברור לי. נראה לאן זה הולך.

בקשר ל-CW - נוויל נראה בלתי ניתן לעצירה עכשיו, ואני לא ממש רואה מישהו חדש פתאום נכנס לתמונה ומאיים עליו אחרי שסוואן, ג’נטלמן ג’ק, AA ו-TJP נכשלו כבר. אולי ינסו לבנות את סדריק אלכסנדר/מוסטפה עלי, אבל זה לא נראה ריאלי כרגע.

שיימוס וסזארו ניצחו, ובצדק. היה קרב טוב, והתוצאה הנכונה התקבלה. יהיה מעניין לראות מה יעשו עם ההארדיז עכשיו. האם יתנו להם לזכות שוב, או יחליטו לפרק אותם בקרוב.

קרב ה-IC היה קצת טיפשי מהבחינה שהשופט מנע מהם להתאבק, במקום לפסול מישהו במקרה שהוא עשה משהו לא חוקי. אבל הסיום היה נחמד, וכך גם הסגמנטים שהיו קשורים לשניהם ב-RAW. אני בכל מקרה חושב שהפיוד הזה צריך להסתיים אחרי הקרב הבא ולפנות לכיוון חדש.

הקרב המחומש לא היה אקסטרימי במיוחד, אבל סיפק את הסחורה בענק. הניצחון של ג’ו היה ממש מפתיע, וההופעה שלו ב-RAW הייתה פשוט אדירה. אני רק מקווה שנקבל קרב רציני עם לסנר, ושלא יתבלבלו שם ויהיה פה קרב חד צדדי לטובת ברוק.

*התייחסות קטנה למה שעוד לא אמרתי על RAW השבוע - שני הסיפורים המסתוריים עם קורט אנגל וקורי גרייבס, וסיפור התקיפות של אנזו(ועכשיו גם קאס) מעניינים ומרעננים. רק שלא יאכזבו אותנו עם איזה שטות.

נראה שבריי נגד סת’ הולך להיות פיוד חדש. רעיון נחמד.

*סמאקדאון - תכנית לא רעה בסה"כ.

סגמנט הפתיחה עם הצגת המזוודה(היפה מאוד יש לציין) היה די רגיל, עד הקטע עם לאנה. בכלל הופעת בכורה מעניינת מאוד שלה, ואחרי שדאגתי שלנעומי אין יריבה ל-MITB - קיבלנו יריבה מאוד לא צפויה. נקווה שקרב בכורה על אליפות ב-PPV לא גדול עליה. יהיה חבל אם היא תאבד הרבה קרדיט על ההתחלה בגלל בוקינג שכזה.

AJ ניצח, כצפוי, את דולף אחרי ההפסד המפתיע משהו בתכנית שעברה.

מוג’ו חזר לחיים וקיבל הזדמנות להשתתף בקרב ה-MITB אם ינצח את האלוף האימתני ג’ינדר מאהאל. כמובן שג’ינדר ניצח בעזרת החברים הקטנים שלו, והאמת שזה בדיוק מה שצריך לקרות אם הלכו על הכיוון הזה.

Fashion Files נוסף מצחיק ביותר. הניו דיי ערכו בכורה בזירה וגם קיבלו תגובה חזקה על המיק מהאוסוז על התכנית שעברה. ניו דיי נהיו די משעממים מאז שאיבדו את החגורות, וההעברה הזאת לסמאקדאון היא בדיוק מה שהם היו צריכים.

קורבין הוא המתמודד שזכה לצאת Over בתכנית הזאת לקראת קרב ה-MITB עם התקיפה של סמי ונאקאמורה.

ועם כבר דיברנו על נאקאמורה - ניצחון שלישי שלו ברציפות על KO. והפעם בקרב אחד על אחד נקי לחלוטין. אני לא יודע מה זה אומר, אבל זה מעניין ושונה מאוד מהבוקינג שהורגלנו לראות בשנים האחרונות ב-WWE.

*205 - היה קרב אליפות בין נוויל ל-TJP. כבר התייחסתי לזה למעלה, אבל רק נעדכן למי שלא ראה - נוויל ניצח בהכנעה.

*לא היה NXT השבוע?

(Paul Heyman) #2826

RAW

• דייב מלצר מדווח שב-WWE מאוד מרוצים מהתגובות לפיוד שנפתח בין ג’ו ללסנר ושוקלים אם זה ימשיך ככה, להרחיב את הפיוד מעבר לרק Great Balls Of Fire. עכשיו זה לא שאני נגד, אני דווקא ממש בעד; אבל הנה הבעיה שלי. איך זה יכול להיות שב-WWE לא מצליחים לראות את מה שכל שאר העולם כנראה היה יכול לראות מההתחלה. ג’ו מול לסנר זה כסף, כל אוהד ממוצע היה יכול להגיד את זה מיד - איך לעזאזל וינס מקמהאן מגלה את זה רק עכשיו אחרי שהם אשכרא התחילו לעבוד ביחד.

• אתם יודעים מתי היה הפעם האחרונה שעירבו את לסנר ב-Brawl כמו הלילה? מול האנדרטייקר. יודעים למה מאז זה לא קרה? כי אף מתמודד מול לסנר מאז לא היה מספיק ליגיטימי כדי להאמין שבמצב של “קרב רחוב” לכמה שניות מול לסנר - שלסנר לא פשוט שובר לא את כל העצמות בגוף. אתם ראיתם איך זה נראה כשג’ו מול לסנר התחילו לזרוק אפילו קצת אגרופים ושטויות? אני אומר את זה כבר יותר משנה: ג’ו הוא אולי המתאבק הליגיטימי היחיד מול לסנר.

• דיון מעניין התעורר בתוכנית Put in on the Table אחרי RAW, עם JBL בנושא רנדי אורטון והציוצים שלו בנוגע ל-“Dives” בהתאבקות (דווחתי על הסיפור הזה פה לפני כמה שבועות נראה לי למי שרוצה לרענן את הזיכרון). ו-JBL אמר דברים מאוד חריפים בנוגע להתאבקות אינדי מסוג מסויים - ספציפית הוא אמר שהמתאבקים האלו שמקפצים ועושים סלטות כל הזמן, לדעתו חלקם עושים את זה כי הם לא יודעים בכלל איך אפילו לעשות Headlock או התאבקות מסורתית. עכשיו אני לא אסתיר את זה עכשיו, כמו שלא הסתרתי את זה בעבר - ההעדפה שלי היא בהחלט לכיוון היותר ריאלי של התאבקות, ועבורי קרב של ברוק לסנר מול סמואה ג’ו זה קרב הרבה יותר מעניין מאשר ויל אוספריי מול ריקוצ’ט והקפיצות שלהם (למרות ששניהם מדהימים ואני לא אנסה להסתיר את העובדה הזאת אפילו לשנייה). איפה אתם עומדים בסוגייה הזאת?

• דיווח מהימים האחרונים מספר שטריפל H מאוד מתוסכל מאחורי הקלעים ממה שקורה עם הכוכבים שלו מ-NXT אחרי שהם מגיעים לרוסטר הראשי. HHH לפי הדיווח מאוד לא אוהב איך הכוכבים שהוא בונה ב-NXT כמו ביילי, סאשה בנקס וה-CW לדוגמא - מנוהלים בצורה מאוד רעה כשהם מגיעים לידיים של וינס מקמהאן. דוגמא לזה בהזמנה - הסגמנט של ביילי הלילה, אלוהים אדירים איזה פטאטית הם גורמים לה להיראות; זה על הגבול של פשע.

• מי שמקבל בוקינג פנטסטי מאז שהוא הגיע לרוסטר הראשי הוא הדריפטר אליאס סמסון. בואנה הבן אדם הזה מושלם.

• זה תמיד משעשע לראות איך דמויות כמו המיז (טוב לא “כמו” - ספציפית “המיז”) צודקים לחלוטים בגישה שלהם כלפי “מקבלי ההחלטות”. אנגל בא למיז בתלונות על למה הוא מנסה לעשות משהו לדין אמברוז, והמיז בצדק אומר שזה לא היה הוא שהתחיל אלא אמברוז וזה בכלל קרה רק כי אנגל לא עשה את העבודה שלו בצורה טובה (אין מה להגיד - צודק לחלוטין). והסגמנט מסתיים בזה שאנגל אומר למיז שאם יש לו בעיה עם אמברוז - שיעשה משהו בנוגע לזה בעצמו. אבל זה מה שהתעצבנת עליו מלכתחילה!

• זה נראה שהפיוד של סדריק אלכסנדר ונועם דר נגמר. זה יהיה באמת טוב גם עבור אלכסנדר, גם עבור דר ובמיוחד עבורנו…

• אנחנו הרבה כולנו מתלוננים על הבוקינג של ריינס. אבל בואנה, אתם מבינים שבמקרה של סת’ רולינס המקרה אפילו יותר גרוע? אתם יודעים מתי בפעם האחרונה רולינס הפסיד נקי קרב אחד מול אחד? זה היה לפני הבראנד ספליט - לדין אמברוז… כמעט לפני שנה וחצי! אפילו סמואה ג’ו “לא יכל” לנצח נקי את רולינס - אפילו כשהוא צריך להיראות חזק מול ברוק לסנר… וזה הבוקינג של הפייסים אצל וינס מקמהאן! בעוד הטופ הילס כמו בריי וואייט - הם מקבלים בוקינג של בדיחה ופחדנים.

• לצורך ההגינות של הסדר ההיסטורי. הרבה מדברים ב-WWE על מהפכת הנשים - ברמה של סדר הדברים האמיתי, המהפכה התחילה באמת עם שתי מתאבקות ב-NXT לפני כמה וכמה שנים שהתחילו לספק בפיוד שלהן קרבות שלא נראו הרבה שנים ב-WWE, ואז כבר הדברים התגלגלו עם השנים לאן שהם היום. שתי המתאבקות האלו הן פייג’ ואמה. עכשיו על פייג’ כבר ויתרתי, כי הבחורה הזאת נראית עסוקה בהכל מהכל - חוץ מבלהיות מתאבקת. אבל על אמה אני בכלל לא ויתרתי - אם היא רק תצליח לשמור על בריאות, היא בקלות בין המתאבקות הטובות ביותר ברוסטר הנשים של ה-WWE. אבל בעולם של RAW ווינס מקמהאן? ניחשתם נכון - אמה חוזרת מפציעה וישר מוצמדת ומפסידה, והיל אחרת בדמות ניה ג’קס נראית כמו בדיחה מאוד גדולה.

• אם סלייטר וריינו עדיין מקבלים תגובות טובות מהקהל, אפילו שנה אחרי שקברו אותם… אולי זה אומר שכדאי לעשות איתם משהו?

• לא ציפית הרבה מ-RAW השבוע, כי הם היו מול המשחק האחרון בגמר ה-NBA. אז כצפוי הם התחילו עם הדבר המעניין ואז פשוט די ויתרו…

(Paul Heyman) #2827

Smackdown

• אחרי כמה שבועות יותר חלשים - סמאקדאון Is Back! כבר מההתחלה עם המיני תזמורת, ישר מרגישים - זאת הולכת להיות תוכנית חמה!

• אני אוהב איפה דיוויזיית הזוגות של סמאקדאון מרגישים עכשיו. הם מצאו את הנישה שלהם איפשהו בין קרבות ברמה טובה לקומדיה טובה, ועכשיו כל פעם שהזוגות של סמאקדאון יוצאים - מרגישים פשוט, שבמינימום הולך להיות כיף. זה היה קרב 4 על 4 ממש טוב ופתיחה מעולה לסמאקדאון.

• אני לא אוהב את הדמות הזאת של סאמי זיין - אבל כן נהנתי מזה הפעם, רק בגלל התגובה של שינסקה נאקאמורה. I Like him…

• אני אוהב את ג’ינדר חייב להודות. אהבתי גם השבוע את הפרומו שלו, וג’ינדר מצליח להמשיך ולהוציא את התגובות שהוא רוצה מהקהל. התקיפה מאחורי הגב ובהפתעה של רנדי אורטון ואז ללכת אל תוך הקהל וזהו - הקהל חם לקראת הקרב הזה. פשוט ולעניין.

• הדבר היחיד שלא אהבתי בתוכנית השבוע זה הקרב של טמינה מול נעומי - זה פשוט היה משעמם. הפאוור בומב של לאנה בסיום היה דווקא ממש מגניב.

• שארלוט מול נאטאליה מצד שני היה הרבה הרבה יותר טוב כקרב (למרות סיום קצת לא מאורגן) וחימם את האווירה כמו שצריך לקראת הקרב סולם של הנשים, יהיה ממש מעניין לראות מה הנשים יעשו עם הפורמט.

• ומה יש להגיד על המיין איוונט. אם יש דבר קבוע בסמאקדאון, זה מיין איוונט מעולה - והשבוע זה לא יוצא דופן. בסופו של דבר תוכנית Go Home מעולה ששמרה את האקשן בעיקר בזירה בלי הרבה זמן פרומו וחיממה כמו שצריך את כל הקרבות ל-MitB. מה עוד אפשר לבקש.

• מיני הערות לסיום: מפרסמים את סינה בתור “סוכן חופשי” לחזרה שלו… זה אומר שהוא יופיע גם בסמאקדאון וגם ב-RAW? והערה שנייה… מה הקטע של הפיצוץ בכניסה של נאקאמורה? אפשר בבקשה להפסיק עם השטות הזאת?

בגזרת החדשות הטובות - מלא מתאבקים קיבלו אישור לחזור לזירה הסופ"ש:

• אמה
  • זאק ריידר
  • ברון סטרומן
  • דאש וואיילדר (הריבייבל)
  • רוסב

ולבסוף יש גם דיווח שפייג’ קרובה גם היא להיות כשירה לחזור לזירה, ומתברר שהיא אכן עובדת כדי לחזור לזירה ולהתאבק ב-WWE. דבר שלא היה בכלל בטוח בחודשים האחרונים - ואני עדיין לא הייתי חותם לכם שהיא אי פעם תהיה שחקנית מרכזית שוב ב-WWE. עם פייג’ נצטרך ללכת לאט ולראות מה קורה, כי הרבה נזק נגרם בין שני הצדדים במהלך השנה האחרונה.

בנוסף יש דיווח של דייב מלצר שקורט אנגל עבר את הבדיקות הרפואיות שלו ב-WWE ויש כוונה מאוד חזקה כנראה לבנות פיוד וקרב בינו לביין טריפל H. יכול להיות שזה קשור לזווית שמריצים על קורט אנגל בשבועות האחרונים.

(Paul Heyman) #2828

ביג שואו התארח לאחרונה בפודקאסט של כריס ג’ריקו… והבן אדם לא חסך שום דבר.

אני מניח שזה קל יותר כשאתה עם רגל וחצי כבר בפרישה, אבל שואו דיבר על העובדה שהוא מעדיף הרבה יותר את העבודה במופעי הלייב בסופ"שים מאשר הצילומים המרכזיים לטלוויזיה כל שבוע.

זה מה שהיה לו להגיד בנושא:

“TVs I just want to bash myself in the head with a hammer, cause they’re just long, useless, time-wasting, bullsh*t days where you sit around all day for some frickin’ idea that absolutely sucks.”

ועל אותם כותבים הוא המשיך:

“writers who have never laced up a pair and don’t know sh*t, but for some reason they’re telling you what to do. So, you’re just walking around baffled, going ‘why are we doing this?’”

(LIOROM12) #2829

בקשר להיאבקות “מסורתית” נגד היאבקות בסגנון “טורניר ה-CW” - קודם כל אני חושב שלעתים רחוקות אנחנו מקבלים קרב בסגנון אחד בלבד. משמע - לרוב לפחות לאחד מהמשתתפים יש מהלכי “התעופפות” בארסנל. אפילו ה- CW שינו כיוון מאז הטורניר והקרבות שלהם הרבה יותר טכניים מבטורניר. אני אישית נהנה מדי פעם מקרב טכני אולד-סקול, אבל אם רוב הקרבות היו ככה - כנראה שהייתי משתעמם בשלב מסוים.

סיכום מעולה של RAW וסמאקדאון, רק אוסיף שהקטע עם אנזו וקאס ממשיך בכיוון החיובי שלו.
ה-ME היה לא רע, אבל הסיום קצת לא מובן לי. איך ממשיכים מכאן? נחיה ונראה.
בגזרת ה- CW הגענו איכשהו לטוזוואה כמתמודד הבא של נוויל…המצב בקנטים.
זאק ריידר חזר ונראה שהכיוון הוא לאחד שוב את ההייפ ברו’ס - מהלך נכון? לדעתי כן, כי הפוש של מוג’ו לא ממש מתקדם לשום מקום.
וברצינות עכשיו - מה קורה עם אמריקן אלפא וטיי דילינג’ר?? זה כבר לא מצחיק.

NXT - מסתבר שכן הייתה תכנית שפספסתי איכשהו שבוע שעבר…אז רודריק סטרונג הוא כנראה המתמודד הבא של בובי רוד - מעולה. קרב הנשים המשולש ב-ME היה מצוין, ונראה שהם החליטו לסיים אותו ככה ב-Brawl הנהדר הזה כדי לפתוח רשמית בפיוד של אסקה וניקי קרוס. בנייה מעולה.

מחר ארשום קצת לקראת MITB הבא עלינו לטובה :slight_smile:

(Paul Heyman) #2830

אני יכול להבהיר כמה דברים בנוגע לתהיות שהעלת בהודעה שלך ליאור, או לפחות לנסות :slight_smile:[quote=“LIOROM12, post:2829, topic:7724”]
בגזרת ה- CW הגענו איכשהו לטוזוואה כמתמודד הבא של נוויל…המצב בקנטים.
[/quote]

שני דברים בנוגע לזה:

• תוזאווה הוא מתאבק פנטסטי, שאני אישית ממש נדלקתי על הסגנון היותר דומה לסטרונג סטייל שלו בטורניר ה-CW. זה כמובן שהבניה שלו ב-205Live הייתה מאוד לא שווה, כשלצד קרב רחוב מטורף מול בריאן קנדריק היו גם הרבה שבועות של קומדיה נאלחת טיפוסית של WWE שמעט הפכה את הדמות שלו למשהו שהיא לא צריכה להיות.

• כמו שאוסטין אריס גם הודיע בתוכנית השבוע, הוא צריך לקחת פסק זמן. הוא דיבר על זה מחוץ לתוכניות ה-WWE, לתקשורת והסביר שהוא כבר זמן מה עם פציעות מציקות רבות והוא לא מטפל בהן מכיוון שהוא רצה להוציא את המקסימום מהתקופה הזאת שלו ברוסטר הראשי. יכול להיות שזה היה הסיבה ללמה הוא לא קיבל את החגורה ב-ER מול נוויל. אז בהעדר AA, הפיוד היחיד שנשאר טרי כרגע לנוויל מול טופ בייבי ב-205לייב זה טוזאווה.

נשבע לך שזאק ריידר הולך לעשות היל טורן על מוג’ו רולי. חתום :slight_smile:

מלבד זה, כבר הכריזו שהקרב קיקאוף ב-MITB הולך להיות ההייפ ברוס נגד הקולונס.

טיי דילינג’ר לדעתי אין להם שום סיפור ופיוד להכניס אותו (זוכרים שדיברתי מזמן על העובדה שאין לסמאקדאון כמעט שום הילס במיד קארד?

זה אותו המצב ביש בדיוק שלוק הארפר נמצא בו כרגע; שני מתאבקים שמגיע להם פוש רציני. התקווה שאחרי יום ראשון עם הכניסה למחזור ה-PPV הבא של סמאקדאון (Battleground) יש מספר מתאבקים חוזרים/חדשים שיכנסו לפעולה (רגע אני אפרט למה הכוונה) ובנוסף מתאבקים שכרגע כלואים עם הקרב מרובה המשתתפים של הסולם (דולף, בארון, KO) יתפנו לפיודים אישיים ואפשר יהיה לייצר פיודים גם עבור הטופ קארד וגם עבור המיד קארד (טיי ולוק הארפר).

בנוגע לאמריקן אלפא, יש לי תאוריה. הם זמן מה כבר נעלמו לחלוטין מהטלוויזיה, ושימו לב שמישהו תקף את טיילר בריז מאחורי הקלעים בסמאקדאון השבוע. עכשיו אם נבחן את הצוותים בסמאקדאון כרגע, יש לך את ניו דיי, בריזאנגו ועכשיו גם ההייפ ברוז שהם כולם פייסים. מצד שני יש לך את האסוז והקולונס ההילס (האסנשן לא נחשבים כי…הם פשוט…לא נחשבים). אז עם מי לדעתכם יהיה לבריזאנגו פיוד עכשיו. לא עם האוסוז כי זה התואר והניו דיי; לא עם הקולונס כי כרגע היה להם פיוד איתם, כנל אפשר גם אפילו להגיד על האסנשן. אז מה אם הופכים את אמריקן אלפא להילס, כי הם מילא נכשלו בתור פייסים ברוסטר הראשי, ואלו היו הם שתקפו את טיילר בריז?

למה התכוונתי במתאבקים חוזרים/חדשים.

אז יש כמה שמות שצפויים לחזור לסמאקדאון ביום שלישי הקרוב. תחילה יש אגב את דניאל בריאן שכבר הודיע רשמית שהוא חוזר לסמאקדאון בפעם הראשונה מאז הולדת ביתו בתחילת מאי - בשלישי הקרוב. מלבד זה לפי דיווח של PWInsider ה-WWE החתימו זוג מתאבקים לשעבר של TNA: מייק באנט (Mike Bennet) ואישתו מאריה קאנאליס (Maria Kanellis-Bennett). מייק באנט מעולם לא עבד ב-WWE, אבל אישתו דווקא כן עבדה ב-WWE כדיווה מ-2004 עד לשיחרורה ב-2010; מאז היא עבדה עבור אירגונים כמו ROH ו-NJPW.

שניהם כבר דווחו לפני חודש שהם חתמו ב-WWE, וזה נראה שהכיוון הוא ששניהם ביחד (או לחוד, ב-TNA למשל הם עבדו כזוג. דומה למיז ומאריס, רק שמאריה היא גם מתאבקת, ולפי הדעות היא גם מתאבקת ממש טובה) יעשו את הבכורה שלהם ב-WWE ביום שלישי הקרוב בסמאקדאון.

חיזוק משמעותי בסטאר פאוור ופשוט כמות של אנשים ברוסטר צפוי להיות בסמאקדאון השבוע.