אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(Paul Heyman) #2771

השמיים נפלו והאדמה נבקעה לשניים.

ה-WWE עשו החלטת בקינג נכונה עם רומאן ריינס.

אז איך חוגגים?
עם כריס ג’ריקו כמובן:

(LIOROM12) #2772

חחחח אחד הסרטונים המצחיקים.

טוב, בקצרה על Payback:

Pre-show צפוי ומיותר. הדבר היחיד שאפשר אולי לקחת ממנו - זאת ההצהרה של פין באלור שהוא רוצה את החגורה האוניברסלית בחזרה.

הקרב הראשון - KO נגד ג’ריקו: אני חושב שזאת הייתה הפתעה גדולה מאוד שג’ריקו ניצח, אבל נכון לעכשיו - אני לא מצליח למצוא שום היגיון בה. למה להתחיל מעין גימיק חדש ל-KO ואז הוא נהיה חסר משמעות אחרי שנייה וחצי? בלי קשר לגימיק הזה, KO היה צריך לנצח פה. Simple as that. נראה מה יהיה עם הסיפור הזה.

נוויל נגד אוסטין אריס: קרב מעולה. חשבתי ש-TJP יציל את נוויל הפעם, אבל כנראה שהחליטו סתם לעשות לו היל טורן ולהציג אותו בקטנה כסיפור משנה לסיפור המרכזי של הדיוויזיה. נו מילא. הסיום של הקרב מראה שאריס בדרך לקחת את החגורה, וזה מהלך נכון לחלוטין.

הארדיז נגד שיימוס וסזארו: עוד קרב מצוין. כמו שחשבתי(ואני מניח שעוד הרבה חשבו ככה, כי זה הגיוני לגמרי) - קיבלנו היל טורן של שיימוס וסזארו. החלטה נכונה. אגב, למי שדילג על הPre-show - היה סגמנט קצרצר של ההארדיז עם גולדן טרות’, שבוא אמרו צמד הליצנים שהם ביקשו מקורט הזדמנות על החגורה נגד מי שינצח את הקרב שראינו היום. אוקיי…
אגב 2 - שמתם לב שלקראת הסיום אחרי שג’ף העיף את סזארו ליציע הוא חיכה לחילוף בצד הלא נכון של הזירה? :joy:

ביילי נגד אלקסה: נתחיל בזה שהקרב עצמו היה טוב מאוד. מפריע לי שאלקסה לא יודעת למכור ב-כ-ל-ל וזה קצת מוריד. אני מקווה שיעבדו איתה על זה. אני הייתי חלוק בדעתי לגבי מה התוצאה שצריכה להיות בקרב הזה, ואני עדיין לא סגור על מה אני חושב על זה שאלקסה לקחה את החגורה פה.

בריי נגד רנדי: אוקיי אז מסתבר שקרב House of horor הוא קרב שמתחיל בקטע וידאו די ביזארי, ומסתיים בעוד 5 דקות בזירה. טוב לדעת. באמת שכל הסיפור הזה היה הזוי בעיניי, ואני מעדיף לשכוח שזה קרה בכלל. יאללה דפקו מספיק את בריי בפיוד הזה, אפשר להמשיך להרוס אותו בפיוד אחר.

סת’ רולינס נגד סמואה ג’ו: אני חושב שהשניים האלה מסוגלים ליותר, ואני בטוח שנראה את זה כבר בקרב הבא ביניהם. זה היה קרב לא רע, אבל לא ממש הצליח להתרומם לדעתי.

ולסיום - ברון סטרומן נגד רומן ריינס: קרב טוב, סיום טוב, רומן הפסיד כשהיה חייב להפסיד - אין תלונות. עכשיו רק שלא יהרסו לנו את המומנטום של סטרומן באיזו החלטה טיפשית.

(Paul Heyman) #2773

אז עכשיו אחרי כמה שעות הנה התגובות שלי לקרבות השונים:

KO מול כריס ג’ריקו: אז החלטת הבוקינג הייתה באמת מפתיעה. אגב, אין שום בעיה בכלל עם העובדה שג’ריקו ניצח פה בגדול, כי הוא אובר בטירוף וההיעדרות שלו צריכה להיות רק לחודש ולא יותר אז לא צריך לקבור אותו לחלוטין. הציפייה פשוט הייתה שהזווית תהיה KO מנצח ופוצע את ג’ריקו כדי לתת תירוץ ללמה Y2J לא נמצא בזירה במשך חודש ימים. ויש עדיין זמן לעשות את הזווית הזאת אגב, כי ג’ריקו מתחיל את מסע ההופעות שלו אחרי השבוע הזה. אז יכול להיות מאוד שיהיה קרב חוזר או משהו בשלישי בלילה ואז הזווית הזאת עדיין תתרחש. הקרב עצמו היה מעולה, ובסופו של דבר הניצחון של הבחור הטוב על הבחור הרע פה גרם לקהל להיות גם חם (הם היו חמים כל האירוע) וגם סימן שלא יהיה בוקינג שמרני מההתחלה. אולי באמת ג’ריקו לסמאקדאון זה לא דבר רע כי יש ריבוי טופ פייסים ב-RAW בכל מקרה.

נוויל מול אריס: בדיוק מה שקרב CW צריך להיות. זה היה מהיר, זה היה Stiff, זה היה אינטנסיבי עם ספוטים מעולים ובאמפים עוצמתיים. אוסטין אריס הוא כל כך טוב שזה מתחיל להיות חבל פשוט לבזבז אותו על ה-CW (וזה דבר שאני אפילו לא אומר על נוויל, שתבינו עד כמה אני אוהב את העבודה של AA כרגע) ואני מסכים במאה אחוזים עם הבוקינג פה. אריס נראה חזק, נוויל נראה נואש להחזיק את החגורה שלו ובסופו של דבר הוא לא מצליח להיפטר מאריס לחלוטין מה שאומר שבהמשך הוא בטוח יזכה בחגורה - ובייביפייס שרודף אחרי החגורה עם צדק לזכייה שלו בו זה תמיד הנוסחא הכי טובה שיש.

הארדיז מול שיימוס וסזארו: לדעתי קרב הערב. שיימוס וסזארו עבדו מאוד מאוד Stiff (כולל שיימוס שבועט בג’ף ומפיל לו את השן החוצה) וזה כביכול סימן מראש את מה שיתרחש אחרי הקרב. אז מאט הארדי לחלוטין מתנהג “שבור” אחרי הקרב הזה בטוויטר שלו (כולל איום לשיימוס שהוא “יאכל אותו”) מה שמסמל שה"שבירה" שלו בדרך אם לא כבר פה. וגם פה, אין דבר רע להגיד על הבוקינג של המנצחים או על הבוקינג של ההיל טורן של שיימוס וסזארו - כי זה נדרש עבורם. שיימוס הוא היל הרבה יותר טבעי מאשר פייס וזה ייתן הזדמנות לסזארו להיות יותר מ-Good Guy מעצבן שתמיד מפסיד, כי לפחות עכשיו הוא יוכל לפרוק תסכול בפעולות היל.

ביילי מול אלקסה בליס: הקרב הכי טוב ללא ספק של בליס בקריירה שלה, והקרב הכי טוב של ביילי מאז היא עלתה לרוסטר הראשי. היה קצב מעולה, היו ספוטים מעולים וזה נראה ליגיטימי. גם פה אני מסכים בסופו של דבר עם הבוקינג, כי לשים את בליס במקום מרכזי שייתן לה הרבה זמן על המיקרופון עכשיו בתור אלופה זה מצב מנצח וביילי הרבה יותר יעילה כרגע בתור רודפת אחרי התואר מאשר בתור אלופה כרגע. הבנייה שלה לתואר לא נעשתה טוב ולכן ההחזקה שלה בתואר מעולם לא הרגישה לגיטימית וטובה. הזדמנות לעשות את זה שוב, והפעם טוב יותר.

בריי מול רנדי: אוקיי… אז הנה הקטע. הקרב הזה היה מגוחך בכמה גרוע הוא היה, אבל לפחות בחלק הראשון שלו, זה היה מגוחך בצורה שהתאבקות לפעמים מרגישה; הסגנון ה-Over the Top הזה שאתה יודע שזה רע, אבל זה התאבקות וזה כל כך רע שזה כבר יכול להיות טוב. ואם הקרב היה מסתיים בתוך הבית אני חושב שהתגובות היו הרבה יותר טובות. החלק השני עבורי הוריד הרבה מהנישה הזולה (במובן הטוב של המילה) של הקרב בחלק הראשון שלו (בלי קשר לחורים הענקיים בהגיון, שהם כבר יותר מדי גם למי שעוד זורם מספיק כדי ללכת עם ה"אשליה"). ההתערבות של ג’ינדר הייתה אבל טובה והוא אני חייב להגיד - ממשיך לעשות עבודה טובה עם כל דבר שניתן לו עד עכשיו בסיפור הזה. לפחות בריי וואייט ניצח (בצורה מפגרת ודי חלשה אמנם - אבל עדיין לפחות ניצח… מה שמראה עד כמה הדמות שלו נמצאת בשפל עכשיו) והפיוד הזה נגמר.

רולינס מול ג’ו: קרב מעולה שנראה לי היה טיפל’ה ארוך מדי והסיום לא עמד בסטנדרטים של רוב הקרב לפניו, ובכך גרע מהאפקט הכולל של הקרב. אני חושב שאני מבין לאיפה הם מנסים לכוון את הבוקינג הזה כי באופן ברור הכתפיים של ג’ו לא היו מוצמדים למזרן בזמן הספירה והוא יוכל להגיד עכשיו שהניצחון הזה לא היה ליגיטימי ובתקווה בקרב הבא הוא כן ינצח - כי אני פשוט לא מנצליח להבין למה רולינס צריך ניצחון נקי אמיתי על ג’ו בשלב הזה של השנה. רולינס לא מתמודד על שום תואר כרגע והוא פשוט צריך לבסס את הדמות שלו עכשיו בתור בייביפייס - או פשוט לוותר על העניין ולהפוך אותו להיל שוב (שאני לא רואה הרבה אנשים שיתלוננו על זה בשלב הזה). אין שום מצב שבו בקיפייב שג’ו צריך לקחת את ההפסד הזה בתור הפסד נקי - הוא חייב להראות את התמונה של הקרב שהכתפיים שלו היו באופן ברור לא מוצמדות.

סטרומן מול ריינס: קרב מיין איוונט שהרגיש כמו קרב מיין איוונט והבוקינג היה Spot on. ריינס מכר את הנשמה שלו כדי לגרום לסטרומן להיראות בתור המפלצת הכי גדולה בחברה בקרב הזה, ולא יעזור לאף אחד ואני אומר את זה כבר הרבה זמן: רומאן ריינס הוא מתאבק מעולה ויש סיבה שיש בו כל כך הרבה אמונה מאחורי הקלעים. הוא גרם לסטרומן להיראות כמו מיליון דולר פה והוא לקח את ההפסד הנקי פה כמו אלוף והוא ראוי לכל מחמאה אפשרית על זה. קרב של לסנר מול סטרומן בשלב הזה נראה כמו קרב ליגיטמי מעולה שאפילו זה לא מגוחך לראות את סטרומן מנצח בקרב הזה, עד כדי כך הפוש הזה היה מוצלח, ומי היה מאמין שאני הייתי כותב משפט כזה על ברון סטרומן לפני שנה וחצי הא?

בסופו של דבר הסיכום שלי לפייבאק זה:
התאבקות מעולה (A+) מצד כל הגורמים המעורבים; קשה לי להגיד על קרב אחד שהמתאבקים בו לא נתנו את הכל. הבוקינג היה בסדר בגדול (-B) ואני מקווה שידעו ב-WWE לקחת את ההחלטות האלו למקומות הנכונים.

הציפיות בכניסה לפייבאק לא היו גבוהות, הם היו די נמוכות האמתי כי הבנייה הייתה בכמה רמות טובות פחות טובה מהאירוע עצמו, ואת זה אני אומר גם לחובת הבנייה הרעה ובגם לטובת האירוע שהצליח להתעלות על הבנייה בגדול.

(Paul Heyman) #2774

RAW

• התחלה טובה, סיום פנטסטי, אמצע משעמם.

• אלקסה בליס פשוט שוחטת את כולם על המיקרופון. אני לא חושב שיש מישהי (אולי מלבד שארלוט) שאלקסה בליס לא הורגת כרגע על המיקרופון, ואם הקרב האחרון שלה אתמול בלילה אומר לנו משהו - זה שגם היכולת שלה בזירה (הצד החלש שלה עד כה) משתפרת.

• ה-WWE מספקים סיבה אמיתית והגיונית ל-Heel Turn של מישהו? אני בשוק. זה היה ממש הגיוני מה שסזארו ושיימוס אמרו: הקהל כל פעם נופל במלכודת הנוסטלגיה ושוכח להיות שם עבור הכוכבים של היום. סזארו חשב שהוא עם האטלתיות ודחיפת הקהל יצליח להצליח והוא טעה. זה ממש הגיוני, אני יכול להבין את זה. I Like it.

• הקטע עם אנגל ובריי היה בסדר גמור, אבל חייב להגיד שבקטן בראש עובר לי: זה קורט פאקינג אנגל! למה לעזאזל לא עושים איתו משהו מצחיק גם!

• סת’ רולינס לא יהיה Motivational Speaker בזמן הקרוב לדעתי… פין באלור הוא כל כך מגניב…דין אמברוז שמצהיר שהוא האלוף הבכיר ב-RAW בגלל שברוק לסנר אף פעם לא רוצה להילחם זה דין אמברוז שאני יכול לעמוד מאחוריו… והמיז אוכל את כולם לאורחת בוקר ברמת פרומו. באמת שמלבד סינה כשהוא לוהט, אין מישהו שמתקרב למיז בפרומואים כרגע. אולי בריי וואייט, אבל אתה צריך לאהוב את השטויות שלו בשביל זה.

• אהבתי את כל מה שהיה עם ה-CW הפעם. נוויל מנווט בצורה פוליטית את TJP ומתרץ את ההפסד שלו באותו הזמן. והקרב ה-3 מול 3 היה מיותר לחלוטין אבל מזמן לא ראיתי את החברה האלו (כי הפוקוס כבר הרבה זמן רק על נוויל ו-AA) והם נתנו יופי יופי של קרב.

• אהבתי גם הראיונות של דין אמברוז עם שלושת המתחרים במיין איוונט. אהבתי את מיז שפשוט מתעלם והולך, אהבתי את המתח שיש מיד בין אמברוז לרולינס (Naah… Dean got suprised once… Can’t happen again; כזה משפט טוב וחכם לצופים שמבינים את הקונטקסט) ואהבתי את הקטע עם הפחמימות ובאלור.

• איזה מיין איוונט מ-ט-ו-ר-ף. בקרב עצמו השלושה האלו פשוט הורידו את הגג מהמקום. ואם כבר להכניס התערבות חיצונית, אז פה היא נעשתה בצורה הטובה ביותר. תוצאה של מיין איוונט מעולה היא כדלקמן: שלושה פיודים חדשים (טוב, באלור מול וואייט ומיז מול אמברוז זה חדש, רולינס מול ג’ו זה ממשיך), קרב מעולה וסוף סוף מסלול ברור עבור RAW ללכת בתוכניות הבאות.

• אז אמרתי בהתחלה שהתחלה טובה, אמצע משעמם וסיום מעולה. אבל העוצמה של התוכנית הזאת לא נמצאת ברמת האקשן שהייתה במהלך כל הערב, אלא בעובדה שהמיקוד היה בעיקר על פעולה בזירה, פחות פרומואים והצבת דרך ומסלול ברור עבור התוכניות הבאות. ברמה הזאת אפשר להגיד ש- יופי של תכנית RAW.

למי שעוקב אחרי מה שאני כותב, כבר הוכרז קרב חוזר בין אוונס לג’ריקו הלילה בסמאקדאון… Cough Cough.

ויצא הפוסטר הרשמי של באקלאש… האמונה בנאקאמורה היא גדולה מאחורי הקלעים בבירור:

(LOS BLANCO) #2775

מבין את האמונה הגדולה בו,אבל מאוד קשה לי החלק של הדיבור הלא ברור והמבטא הכבד לדעתי
צריך לצידו מנגר(הבעיה שלא יודע כמה זה זורם שמדובר בפייס).
הרבה זמן לא הגבתי פה קצת(הרבה)קשה לי עם העיצוב המעיק הזה אבל אנסה להתרגל.

(Paul Heyman) #2776

תתחיל פשוט לשחק עם המערכת.

המערכת חכמה ולומדת אותך ומתאימה את עצמה בשקט אלייך (מקפיצה נושאים מסויימים להודעה האחרונה ואחרים לא בהתאם למה קראת בעבר וכו’).

לוקח טיפה זמן להתרגל ואז זה נהיה ממש נוח.

ברוך שובך :slight_smile:

(bianconeri89) #2777

חייב להגיד את דעתי על נקאמורה , מה שחששתי ממנו לדעתי זה מה שיהיה , הוא יהיה אובר בקרב ההארדקור פאנס אבל אף פעם לא איש שיגיע לרמה של מוכרות למיינסטרים , האנגלית שלו פשוט מזעזעת , גם הסגנון דיבור המוזר הזה …לא יודע…לדעתי שנה מהיום הפיימ שלו ירד ועוד שנתיים או שהוא יהיה מידקארדר או שהוא לא יהיה בדבליואי , הוא פשוט לא פונה לקהל הרחב

(Paul Heyman) #2778

סמאקדאון

• הסיפור והיריבות הטובה ביותר בשנה החולפת ב-WWE הגיע הלילה בסמאקדאון לסיום הגורלי והברוטאלי שלה. קווין אוונס וכריס ג’ריקו היו לזמנים מאוד ארוכים הדבר הטוב ביותר ב-RAW, וממש סחבו את התוכנית האדומה על הכתפיים שלהם לתקופה ארוכה. וכולנו ידענו איך זה חייב להתפתח ואיך זה חייב להסתיים, ואפילו שידענו בדיוק את כל ה"שלבים" כמו הבגידה של אוונס בג’ריקו או ה"נקמה" של ג’ריקו באוונס או לבסוף אוונס “פוצע” את ג’ריקו וזורק אותו החוצה (בשביל לעשות תור הופעות עם הלהקה שלו כמובן); אפילו שכולנו ידענו שכל אחד מהדברים האלו יקרה, עדיין כשכל אחד מהם קרה זה נעשה בצורה כל כך מעולה, כל כך משכנעת. פסטיבל הידידות נשאר בין הסגמנטים הטובים ביותר של השנה לטעמי, וקשה להגיד שהיה פיפס אחד מחוץ למקום בסיום של הסאגה הזאת הלילה בסמאקדאון. הקרב היה בנוי בצורה מושלמת עם שתי הפעמים שג’ריקו החזיק את אוונס בחומות, ולבסוף אוונס שמצליח להכניע את Y2J עם הפאוור בומב שלו…וכמובן שה-Beatdown אחרי היה מושלם.

• נאקאמורה ממשיך לקבל אגב (בהמשך למה שכתבת ביאנקונרי) תגובות אדירות מהקהל, אפילו כשהוא לא מופיע בטלוויזייה (הוא היה בקרב האפל אחרי 205 לייב כשהוא, רנדי אורטון ו-AJ ניצחו את אריק רואן, ג’ינדר מאהאל ודולף זיגלר כדי לשלוח את הקהל שמח הביתה). הבנייה לקרב הזה שלו עם זיגלר עד עכשיו רחוקה ממושלמת, והייתי מעדיף לחשוב שזה רק מהמורה בדרך למה שיהיה סביר להניח - קרב מדהים.

• אם יש מישהו שמסוגל לגרום לג’ינדר להיראות כמו מיליון דולר, זה כנראה סאמי זיין. בחירה מאוד חכמה בלשים אותו בזירה הפעם, וגם היוקרה של סאמי נשמרה על העובדה שהוא הפסיד רק בגלל ההתערבות של הסינגס וג’ינדר ממשיך להיות היל שנוא בצורה טובה. יש כנראה אנשים אחרים בדרך שיותר ראויים להיות בתוכנית חגורת האליפות בסמאקדאון, אבל הבעיה היא שהם כולם פייסים וכל עוד אורטון עדיין פייס - צריך להעמיד מולו היל. אז ג’ינדר איט איז, וכמו שאני אומר… הוא לא גורם לי לחשוב שהוא ברוק לסנר נולד מחדש, אבל הוא עושה עבודה מספיק טובה עד עכשיו.

• איידן אנגליש הרג אותי מצחוק עם התקף הזעם שלו והקטע מאחורי הקלעים עם ג’ריקו. הגימיק הזה הוא של Enhancement Talent ולא יותר (זה אגב הגימיק הישן שלו מ-NXT למי שלא ידע) אבל הוא ממש מבדר כרגע, ואם הוא ימשיך לעשות עבודה טובה… דווקא בתוכנית כמו סמאקדאון זה יכול להוביל למשהו.

• בריזאנגו סוף סוף מקבלים משהו ממשי לרוץ איתו ופשוט נותנים נוקאאוט מוחלט עם הסרטון הקצר שלהם. רשימת ה"פשעים" של האוסוז (סליחה… ה-“Uggos”) הייתה אדירה.

• דיוויזיית הנשים ממשיכה להתבסס. אני אוהב שהצד של הפייסים עדיין מרגיש כמו שלושה כוכבים נפרדים, כי אחרת האפשרויות לסיפור מוגבלים ל-2 שחקנים (הקבוצה ה"טובה" והקבוצה ה"רעה"). ככה יש 4 דמויות אפשרויות לסיפור…ואני צופה כניסה של אוסקה לסיפור הזה בעוד אולי 5-6 חודשים…

(LIOROM12) #2779

הייתה לי בעיה עם ההחלטה לתת לג’ריקו לנצח ב-Payback, אבל אחרי סמאקדאון אני משוכנע שזה היה הצעד הנכון. קודם כל, ג’ריקו עבר לצד הכחול - ואני חושב שזה מהלך לא רע. ובנוסף, זה גרם לתקיפה של KO בסיום להיראות אפילו יותר הגיונית מאם זה היה נגמר ככה ב-Payback.

הסגמנט ב-RAW שהתחיל עם סת’ ונגמר בטלפון של דין לקורט אנגל(שלא ייפגע מיק פולי, אבל הוא הרבה יותר מתאים ממנו לתפקיד הזה) היה מעולה. זה שדין יוצא ופותח ככה על זה שברוק לסנר לא באמת נמצא ממש הפתיע אותי. זה היה ממש במקום והגביר את החשיבות של האליפות שלו.

(LIOROM12) #2780

היל טורן של אסקה בבאטל רויאל ב-NXT. לא ציפיתי האמת. יהיה קרב מרובע מעניין בשיקגו.

אני הולך עם רודריק סטרונג בשבוע הבא. לא אופתע אם גם הקרב הזה יגיע איכשהו למצב של קרב משולש בשיקגו אחרי התערבות של בובי רוד.

(Paul Heyman) #2781

אני חושב שאוסקה כבר הפכה היל באורלנדו עם הדחיפה של השופט כדי לשמור על התואר.

היא כבר הייתה בתהליך לפני זה עם כל ה"זחיחות" וה"זילזול" שלה בכולם.

אהבתי את הקונספט של באטל רויאל עם מתאבקות. מחזה נדיר והיה מרענן לראות כזה קרב.

עבודה מעולה מעולה עם שתי הסרטונים על רודריק סטרונג, ממש נתנו אופי לדמות שלו ויש סיבה טובה לעודד אותו עכשיו. הקרב שלו מול איטאמי הולך להיות מעולה ומרתק; אני דווקא חושב שאיטאמי ינצח, כי אם לא עכשיו אז מתי כבר כן - אבל רודריק סטרונג זה השקעה לחודשים הבאים וזה סוף סוף על הדרך הנכונה מבחינתו.

חוץ מזה התוכנית הבאה מסתמנת כמעולה: גם איטאמי מול סטרונג, גם דרו מקינטייר וגם אליסטר בלאק. ללקק את האצבעות.

(Paul Heyman) #2782

אחד הראיונות היותר מעניינים שיצא לי לקרוא.

ראיון עם לייסי אוונס (לשעבר מייסי אסטראלה), אחת מהמתאבקות מהדור הצעיר שגודל ב-NXT (היא השתתפה בבאטל רויאל בשבוע האחרון) ויש לה סיפור מעניין ויש לה גישה מעולה.

מעניין לעקוב אחרי מתאבקת כזאת עוד מההתחלה שלה פה ולראות איפה היא תהיה בעוד שנה - שנתיים.

(baruch) #2783

אני שמח שהתפתח עם ג’ריקו איך שהתפתח (אמרתי שהוא יזכה בפייבאק :innocent:)
השאלה מי יחזור קודם: ג’ריקו/סינה/רוסב או מישהו אחר?

(Paul Heyman) #2784

אגב, כריס ג’ריקו קצת דיבר לתקשורת בימים האחרונים וסיפר על התוכנית המקורית לסיים את הריצה הנוכחית שלו.

הוא מספר שהתוכנית במקור הייתה מה שכולנו ציפינו, שהריצה שלו תסתיים בראסלמאניה ואוונס היה תוקף אותו שם אחרי שהיה זוכה ממנו בחגורה. אחרי זה הוא אמר שוינס ניגש אליו ושאל אותו אם הוא רוצה להרחיב מעט את הסיפור עד לשבוע לפני שהוא יוצא למסע הופעות (קרי פייבאק) ואחרי זה וינס גם הציע את הזכייה המפתיעה בפייבאק ואת הזווית הסופית לעשות במיין איוונט של סמאקדאון יומיים אחרי זה.

ג’ריקו נמצא במסע ההופעות שלו עד סוף מאי (אגב, שיר הנושא ל-NXT TAKEOVER הקרוב בשיקאגו, הוא השיר “Judas” של ג’ריקו והלהקה שלו Fozzy) ואחרי זה נראה מתי הוא יחזור מבחינת הסיפור לסמאקדאון (הובהר שג’ריקו יחזור לסמאקדאון ולא ל-RAW) אחרי זה. חוזה חדש עם ה-WWE הוא עוד חתם בתחילת השנה, אז אין פה שום סיפור של חוזה שנגמר, ג’ריקו פשוט נמצא בהייטוס לתקופה מסויימת כדי להתעסק בשאר הדברים שהוא עוסק בהם (הבן אדם מלבד היותו מתאבק גם כמובן סולן להקה, וסופר עם כמה ספרים כבר שפורסמו שלו).

אז סינה מצלם שני סרטים בהפסקה הזאת, אז בערך אני מעריך לוקח חודש לצלם סרט אחד, אז הצפי חזרה שלו זה לא לפני אמצע יוני ככה.

רוסב מחלים מהפציעה שלו ולפי הסרטון הקצר שהראו איתו שבוע שעבר, הצפי חזרה שלו זה Money in the Bank שזה ה-PPV של חודש יוני של סמאקדאון (16 ביוני), אז החזרה שלו תהיה לקראת זה.

בנוגע לג’ריקו כתבתי למעלה :slight_smile:

(baruch) #2785

לפי מה שכתבת, שלושתם אמורים לחזור כמעט באותו זמן… (שזה גם מה שאני חושב)
יהיה מעניין לראות פתאום שלושה מתאבקים שעושים קאמבק :slight_smile:
השאלה אם יש מישהו שיעשה קאמבק טיפה לפני??
מה קורה עם קיין?
האם יש מישהו אחר שיכול לחזור?

(Paul Heyman) #2786

קיין בחצי פרישה כבר,

הוא הפסיק להתאבק לפני כמה חודשים בגלל כאבים ופציעות ומאז הוא מתעסק בעיקר בעסק פוליסות הביטוח שלו והעובדה שהוא רץ לראשות עיר איפשהו בארה״ב.

אז הוא לא פרש רשמית ויכול להיות שהוא עוד יחזור פה ושם, אבל בגיל שלו ובשלב הזה בקריירה שלו הוא פחות סביר בתור מתאבק רסטמי ברומטר כרגע.

מי שאתה תראה יחסית בקרוב בסמאקדאון זה הניו דיי, שמחכים עם הבכורה שלהם לזמן שקופי קינגסטון יחלים מהפציעה ברגל שלו. שזה אמור להיות בשבועות הקרובים.

(Paul Heyman) #2787

RAW

• ה-WWE חייבים לעשות יותר תוכניות באירופה, ובמיוחד בבריטניה. אין מה להשוות את הקהל הבריטי הממוצע לקהל האמריקאי הממוצע. בכלל תוכנית מלאה בהתאבקות ופחות פרומאים, ובנוגע לזה אף פעם לא יכול להיות הרבה תלונות. קיבלנו כמות עצומה של התאבקות איכותית הלילה. סה"כ תוכנית מאוד צפוייה מצד RAW בכל הקשור לתוכניות Oversees של ה-WWE… הרבה אקשן בזירה (כדי לתת הצגה) ומעט מאוד בתחום התפתחות הסיפורים.

• האינטרקציה בין המיז לדין אמברוז במהלך כל התוכנית הייתה נחמדה ומבדרת, והקרב של המיז מול פין באלור היה טוב מאוד (הוכחה נוספת למי שעוד צריך לרמה המשופרת של המיז בזירה בשנה האחרונה), ומעניין שהזיזו את הקרב על החגורה הבין-יבשתית של דין אמברוז מול המיז לשבוע הבא כבר… או שבונים למשהו חדש ל-ER(הרבה תוכניות השתנו בעקבות הנקודה הבאה) או שיהיה סיום מלוכלך. הקרב הלילה של בריי מול דין היה גם ממש טוב (לראות את בריי מול כל מישהו מלבד רנדי אורטון כרגע זה מעולה). אבל קצת חבל על השימוש בבאלור וואייט השבוע רק בתור תפאורה לפיוד של המיז ואמברוז, וזה גם גורע מהניצחונות של שניהם.

• אז מתברר שהפציעה של ברון סטרומן היא לגיטימית (לא ברור אם היא התרחשה באמת בפייבאק או בהופעות לייב של RAW מאז) והוא יעדר בין ארבעה לשמונה שבועות. מה שאומר שהתוכנית המקורית שסטרומן יהיה היריב של ברוק ביולי צריכה להישתנות. סיכוי טוב לדעתי שנראה ביולי את ברוק נגד פין באלור עכשיו, ואז באוגוסט ובסאמרסלאם אנחנו נקבל את המיין איוונט של ברוק נגד סטרומן. בכל מקרה, הזווית של ריינס וסטרומן השבוע נעשתה כדי לכתוב את סטרומן off tv לשבועות הקרובים בגלל הפציעה.

• התגובה של אלקסה בליס כל פעם שהיא רואה בפעם הראשונה את ניה ג’קס בכל תוכנית - נהדר. ואהבתי את כל הסיפור מסביב לקרב עצמו, אבל הקרב עצמו של בליס מול מיקי ג’יימס היה סלופי בטירוף.

• תגידו לי, איפה היה הסגמנט מאחורי הקלעים של ג’ו וסת’ בבנייה לפייבאק? למה רק עכשיו זה קורה? אבל מה, נמאס לי מההתעסקות עם הברך של רולינס; די, נגמר הקטע הזה כבר. אני כבר חשבתי שהם מגזימים עם זה עוד לפני ראסלמאניה, ועכשיו זה סתם אלמנט סיפורי זול שפשוט לא עובד יותר. חוץ מזה הקרב שלהם הערב היה פנטסטי, הופתעתי שנתנו להם ללכת לכזה קרב מושקע בחינם ולא ב-PPV. הבוקינג והסיום של הקרב היה מעולה, פשוט מעולה.

• אני אוהב כל דבר שמערב את סטרומן וריינס ביחד. זה מרגיש ליגיטמי, מרגיש עוצמתי, ויש להם כימיה מעולה ביחד, וטיפה חבל לי שעכשיו אנחנו לא נקבל את זה בשבועות הקרובים בעקבות הפציעה של סטרומן. אבל מצד שני, זה כנראה חסך ניצחון 50/50 של ריינס על סטרומן באקסטרים רולס - וזה דבר טוב. עדיף שה"מפלה" של סטרומן תהיה לקבל 4 מכות מכיסא ביד ולסגת אחרי זה, במקום הפסד בקרב ב-PPV.

• קרב הזוגות היה כיפי, ומאוד אהבתי את העובדה שהזכירו במהלך הקרב בקומנטרי את הריבייבל. טוב שלא נותנים להם להיעלם רק בגלל הפציעה המרגיזה של דאש וויילדר. השימוש בכלל בגולדן טרות’ בשבועות האחרונים הייתה spot on, בנו מספיק סימפטיה על בסיס הנוסטלגיה והדמויות שלהם ונתנו לשיימוס וסזארו לקבל את כל ה-Heat על הניצחון שלהם הלילה. גולדאסט אגב בן פאקינג 48 ותראו איך הוא מתנהל בזירה - מדהים. בכל מקרה, הרבה הודות לשיימוס וסזארו וההארדיז, דיוויזיית הזוגות של RAW מרגישה ממש טוב כרגע.

(baruch) #2788

לא מסכים לגבי דיוויזיית הזוגות. זה נראה כאילו יש 2 זוגות מעל כל השאר (עד שהריבייבל יחזרו). כל השאר לא רלוונטיים… אם כל הזוגות הפסידו ברצף לזוג השני בטיבו אז מה זה אומר עליהם.
לא אוהב את איך ש-RAW נראים כרגע. איפה ברוק? איפה קרב על התואר…
התוכנית האחרונה הייתה משעממת… ואני לא בטוח שזה הולך למקום שהייתי רוצה שזה ילך. בטח לא עם התואר הראשי שבכלל לא רואים אותו באזור.

(Paul Heyman) #2789

מחסור בזמן כופה עליי קיצור השבוע בנקודות שלי לתוכניות השבועיות (סמאקדאון ו-NXT).

אז בשיא הקיצור:

• סמאקדאון אולי לא נתנה תוכנית מעולה כבר כמה חודשים, אבל בשום מצב היא לא נתנה פרק רע. הדבר הכי גרוע שאנחנו מקבלים מסמאקדאון זה פרק בינוני פלוס. השבוע היה תוכנית בסדר גמור. ג’ינדר ובריזאנגו עושים דברים מעולים עם הפוש הקצר מועד שלהם, במיוחד בריזאנגו.

• הקרב הטוב ביותר השבוע מגיע מ-NXT עם הידאו איטאמי מול רודריק סטרונג. קרב של פייס מול פייס זה דבר שמאוד קשה לעשות טוב בצורה שהקהל זורם. ושניהם הצליחו עם זה ובגדול; קרב פנטסטי. ניקי קרוס היא חלום של מחויבות של מתאבק לדמות, פשוט פנטסטית.

אוסף חדשות מהשבוע האחרון:

• הזמן של אליסטאר בלאק (טומי אנד) ב-NXT יכול להיות מאוד קצר כי בהנהלה של ה-WWE חושבים דברים ענקיים עליו ויש מצב שהוא פשוט יעבור לרוסטר הראשי בלי שום שהיה ארוכה ב-NXT.

• יש מחשבות שניות בהנהלה על הפייס טורן של שארלוט, וזאת הסיבה ששארלוט הייתה יותר טווינר השבוע בסמאקדאון. יש סיכוי טוב ששארלוט תחזור להיות היל אחרי באקלאש והתוכנית תהיה שארלוט מול נעומי.

• לפי דייב מלצר, הסיבה כנראה שקרב האליפות של המיז מול לאמברוז הוזז כבר לשבוע הקרוב זה הפציעה של ברון סטרומן. רומאן ריינס מול סטרומן היה אמור להיות המיין איוונט של אקסטרים רולס, וריינס היה אמור להפסיד את הקרב הזה גם (מדהים לחשוב אם זאת הייתה באמת הכוונה שלהם) ואז הוא היה אמור להיות בפיוד עם המיז בזמן שסטרומן עובר לברוק לסנר. בגלל הפציעה של סטרומן, הפיוד של ריינס מול המיז מוקדם כבר לעכשיו. עוד בפעולת השרשרת תמשיך עם מי יהיה היריב של ברוק לסנר ביולי, והשמועות החזקות מדברות על פין באלור, מה שאומר שהפיוד שלו מול בריי וואייט יכול להיות שיעבור להקפאה.

• אגב, בהופעות לייב של RAW בשבוע האחרון, מי שהחליף את ברון סטרומן מול רומאן ריינס היה דווקא בריי וואייט.

• ה-WWE מבקשים מסינה לחזור מוקדם יותר מההפסקה שלו בעקבות רייטינג נמוך בשבועות האחרונים.

• מאחורי הקלעים, מאוד מאוד אהבו איך יצאו הסרטונים על מי זה רודריק סטרונג.

(LIOROM12) #2790

ממש בקצרה על NXT:

מחזק את הדעה על ה-ME. רודריק סטרונג והידאו איטאמי נתנו הצגה.

אמבר מון נפצעה(קייפייב?) ולא תהיה ב-TakeOver הקרוב בשיקגו. מאמין שזה מוביל לשמירה של אסקה(יכול להיות שגם בקרב המרובע המקורי הייתי מהמר על זה, אבל לא רלוונטי).

AOP נגד DIY בקרב סולמות(Ladder match כוסאומו).