אחרי TLC - הבראנדים בדרך למלחמה ב-Survivor Series

(Paul Heyman) #2751

מצטער להיות נושא הבשורות הרעות,

אבל הפרישה של אדג’ הגיעה בגלל שהרופאים אמרו לו שאם הוא מתאבק עוד קרב אחד, יש סיכוי טוב שהוא הופך לצמח. הבן אדם מעולם לא חוזר לזירה כמתאבק… ואני לא רואה את בת’ פיניקס מעוניינת לחזור לזירה גם. אולי לקרב ספציפי פה ושם סגנון גולדברג אבל הבחורה יש לה משפחה ולא יודע כמה היא צריכה את זה…

סינה כמובן חוזר אחרי שהוא מסיים לצלם את הסרטים שלו, אבל ניקי בלה סיימה את הקריירה שלה כמתאבקת Full Time בגלל הפציעה בצוואר שלה - היא הולכת מאוד להיזהר עם זה.

ובנוגע ל-CM פאנק ו-AJ Lee… היא נשאלה בנוגע לחזרה לזירה, עכשיו שהתפרסם הספר שלה והתשובה שלה הייתה שהפרק הזה של חייה מבחינתה די הסתיים והיא מרוצה ממנו והיא לא רואה סיכוי גדול שהיא תחזור לזירה. עכשיו בנוגע ל-CM פאנק… הוא עוד רוצה לחזור לאוקטגון כי אני מניח שהוא לא רוצה לסיים את הפרק הזה בחייו בצורה שהקרב מול מיקי גאל הסתיים ואחרי שהעניין הזה ייפתר נוכל לדעת יותר ברור לאיזה כיוון הוא פונה בחייו, ואני לא אגיד שוינס מקמהאן לא ידע לשים סיכסוכים ענקיים ואת האגו בצד כשהעסק וטובתו מול עיניו (מקרה גולדברג למשל, או בראט הארט…) אז מי יודע, אולי פאנק באמת יחזור מתישהו ל-WWE… אבל זה חתיכת אבל…

(Paul Heyman) #2752

RAW

• התגעגתם לגולדן טרות’? לא? טוב - ברון סטרומן פה בשבילכם. והתוכנית הלילה הייתה תוכנית Senza רומאן ריינס (החלטה מעולה), בלי ברוק לסנר וכמעט בלי סת’ רולינס, כמעט בלי פין באלור; זאת הייתה התוכנית שבה נולד הכוכב ברון סטרומן. וביג שואו דיבר על כמה הוא רוצה לפני שהוא פורש - לעזור להפוך את ברון סטרומן לכוכב, והוא באמת עזר לו הרבה מאוד הלילה. והוא עוד צעיר, סה"כ בן 33 - הוא עוד ישתפר בשנים הקרובות. תמונה ויזואלית מדהימה לסיום הקרב והתוכנית. HOLY SHIT, השופט פשוט טס על מחוץ לזירה מעוצמת ההתפרקות - זה היה כל כך הרסני שאני לא אהיה מופתע אם זה היה אמיתי ולא מתוכנן. HOLY SHIT! (למרות שזה היה מתוכנן לחלוטין :slight_smile: )

• אהבתי את הפרומואים בנפרד לכל הנשים בקרב המרובע, קצת מבסס מחדש מי הן המתאבקות האלו אחרי תקופה מאוד ירודה בעבודת Character בדיוויזיה ב-RAW. עזר גם שהקרב עצמו היה טוב מאוד, פסיכולוגיה וסיפור טוב, נקי מבוטצ’ים (שזה חשוב מאוד, במיוחד עבור ג’קס). סיום מושלם עבור כל הדמויות - מיקי ג’יימס וסאשה בנקס היו אלו שסחבו את הקרב ברובו ויש פה דלק נוסף להיל טורן הקרב של סאשה עם ההפסד שלה, ניה ג’קס הייתה מפלצת ובעצם אחראית על הסיום רק שאלכסה בליס התחמנית הצליחה להשתחל פנימה ולגנוב ניצחון. מקבלים אגודל למעלה ממני.

• דברים שלא משתנים, המיז עדיין מדהים בכל פרומו שלו. חתיכת פרומו הוא חתך על דין אמברוז פה, ששוב כמו כל הפרומואים שלו מהשנה האחרונה - נוטף חתיכות מהאמת ומתברר שלא משנה מול מי הוא עומד בזירה - ג’ון סינה, דולף זיגלר, דניאל בריאן או דין אמברוז, המיז יודע להוציא פרומו משובח. ולעשות פיוד שמבוסס על הנקודה של היוקרה הירודה של התואר הביניבשתי זה גישה מרעננת.

• קרב CW דווקא מאוד מהנה בין TJ ל-JG. הנפילה של גלאגר אל מחוץ לזירה הייתה ברוטאלית, והיה חילופי החזקות מאוד משעשעת שלהם בתחילת הקרב. בכלל היה הרבה דברים לאהוב בסגמנט הזה, התקיפה של נוויל על אוסטין אריס, הקרב עצמו, ותראו מה זה… נותנים סגמנט טוב והקהל מגיב ולא יושב בשקט מוחלט.

• השתתפות של פין באלור בקרב הייתה מאוד חשובה, כי זה מראה שהוא קיבל אישור להתחרות אחרי הזעזוע מוח שלו משבוע שעבר ואין לו פציעה מתמשכת בהקשר הזה; הקרב עצמו כמעט לא רלוונטי בהקשר הזה, היה פשוט חשוב שהוא היה בזירה. אגב, עדיין רואים את הסימן של המרפק ההוא שנתן לו זעזוע שבוע שעבר מג’ינדר.

• אני כל כך נהנה מכל פרומו של בריי וואייט. אני אפילו אתן לזה מספר מדוייק - אני נהנה מכל ארבע שניות מתוך חמש של הפרומו הזה של בריי, כי בכל שנייה חמישית אני נזכר שהוא הולך להפסיד את הקרב שלו מול רנדי אורטון - וזה פאקינג כל כך מתסכל! הבן אדם הוא דמות מושלמת שרק חסר לה את הגב של התוצאות בזירה.

• ג’ף הארדי וסזארו סיפקו קרב אדיר, ג’ריקו וסמואה ג’ו סיפקו קרב מעולה, סטרומן מול ביג שואו היה אדיר… למקרה שדאגנו שלא תהיה התאבקות איכותית ב-RAW. כמות הכישרון שיש כרגע ב-WWE זה לא להאמין. לסיכום - תוכנית ממוקדת וטובה של RAW שוב פעם; אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה שהיו שלוש תוכניות RAW טובות ברצף. רק שימשיכו.

וכמה נקודות מהירות לסיום:

• ג’ריקו זה מוסד לשלמות של מתאבק.

• מישהו אחר מוטרד מהעובדה שהסגמנט מאחורי הקלעים של דיינה ברוק, אמה ואלישה פוקס היה בכלל לא רע? אמה המרושעת זה דמות שהתגעגתי אליה.

• אני כל כך שמח שסזארו ושיימס שמרו את ה-Kilt.

• איזה חרא של תזמון להיפצע לשמונה שבועות דאש וויילדר…

• אפשר בבקשה להשאיר את דיוויד אוטאנגה בסט הצילומים ופשוט לתת לבוקר T את התפקיד?

לבסוף דיווח של דייב מלצר שה-WWE נמצאים במשא ומתן עם TNA על קניית הזכויות באופן נקי של הדמות ה"שבורה" והעולם ה"שבור" של מאט הארדי.

העסקה עדיין לא הגיע להבשלה, אבל אם הדיווח הוא נכון - זה לדעתי בדיוק מה ש-TNA רוצים ובסופו של דבר העיסקה תגיע לחתימה.

זה יכול להיות ממש טוב.

(Paul Heyman) #2753
  • ג’ינדר?!

• אז רגע, עבור החגורה של רנדי אורטון (כביכול החשובה יותר) נלחמים ג’ינדר, אריק רואן, דולף זיגלר וכו’… ועל החגורה הפחות חשובה כביכול של קווין אוונס נלחמים AJ סטיילס, בארון קורבין וסאמי זיין? טוב זה לא שאני לא אישית מסכים שחגורת אליפות מסביב למותניים של קווין אוונס מעניינת אותי הרבה יותר מחגורת אליפות מסביב למותניים של רנדי אורטון… פשוט לא ידעתי שב-WWE מסכימים איתי.

• יודעים מה, אני לא אהיה שלילי בנוגע לזה. ג’ינדר מאהאל נראה פשוט פנומינלי, הוא עובד הכי קשה בחדר כושר והוא עובד הכי קשה על הדיאטה שלו - ועובדה, שאין אף מתאבק אחר עם הפיזיות המטורפת במראה שלו כמו אצלו כרגע. למה שזה לא ייתן לו הזדמנות לעשות עם עצמו יותר ממה שהוא היה עד עכשיו בקארד? אני לא רואה אף דרך שבה הוא אשכרה מנצח את רנדי אורטון - אבל אם הוא יעשה עבודה מספיק טובה עם הפיוד, למה שהוא לא ירוויח מהעבודה הקשה שלו?

• בגדול תוכנית יחסית חלשה של סמאקדאון שמאוד הזכירה לי את התוכנית הראשונה שלהם, שגם אז הגיעה אחרי תוכנית RAW מעולה עם סיום אייקוני (הניצחון הנקי של פין באלור על רומאן ריינס) וגם אז סמאקדאון העדיפו יותר להתמקד בסרטונים, פרומואים וכמעט אפשר להגיד - להיות באופן מכוון פחות חזקים השבוע בהשוואה ל-RAW, ולהשתמש בזמן הזה כדי לבנות דברים לקראת העתיד. אגב באותה התוכנית הראשונה, היה קרב משושה דומה שניצח אותו אז…דולף זיגלר, וגם זאת הייתה הפתעה גמורה - וזה לא הצליח יותר מדי איתו אז בפיוד שלו מול דין אמברוז, אבל נראה מה ג’ינדר יצליח.

(sh4rky) #2754

המנצח הגדול של הקרב המשושה הוא קווין אוונס, שלמרות שחגורת מיד קארד סביב מותניו, מקבל מעמד של מיין איבנט.
לא חשוב הסדר שיהיה בפועל באירוע, קרב של אוונס נגד סטיילס הוא ברמה אחרת מג’ינדר מול אורטון וזה ברור לכולם.
סוף סוף אוונס במקום הראוי לו. מקווה רק שלא יחזירו אותו להיות אפס בפיוד מול סטיילס, כי קשה לראות אותו מנצח את AJ נקי כרגע.

(Paul Heyman) #2755

לא חושב שאוונס מפסיד את החגורה ל-AJ…

לפי כל הדיווחים הפיוד שמנסים לבנות אליו בצד הכחול זה סטיילס מול אורטון. אז אוונס זה רק העברת זמן בשביל AJ עד שאורטון מתפנה ומבסס את עצמו קצת כאלוף.

(sh4rky) #2756

גם אני לא חושב שהוא יפסיד את החגורה ל-AJ.
אני פשוט רוצה שהוא ישמור עליה בצורה נורמלית שלא תוציא אותו אפס מאופס, כמו הריין העלוב שלו בתור האלוף האוניברסלי.
שינצח ברמאות, אין בעיה, רק שתהיה לגיטימית (כיסא, מדרגות), ולא מעצבנת (פסילה בכוונה, ספירת חוץ).

(Paul Heyman) #2757

אז הנה שאלה לדיון.

ה-WWE שומרים על הקרב הראשון של נאקאמורה ברוסטר הראשי כבר שלושה שבועות.
אירוע ה-PPV הבא של סמאקדאון הוא Backlash בעוד 4 שבועות.

האם אתם חושבים שהם צריכים למשוך את האירוע הזה עד לבאקלאש והקהל המטורף של שיקאגו?

מצד אחד, אם כבר עשו את זה במשך שלושה שבועות, למה לבזבז את זה עכשיו על תוכנית סמאקדאון שבועית רנדומלית. הקרב הראשון של נאקאמורה ברוסטר הראשי, תצוגת הבכורה של הסטרונג סטייל האולטימטיבי וכו’… כל זה מושך קהל וגורם לכרטיסים להימכר; אז לשמור את זה עבור אירוע PPV נשמע הגיוני.

מצד שני, מה עושים עם נאקאמורה בארבע התוכניות הבאות ואיך גורמים לו להישאר חם בלי אקשן בזירה?

נאקאמורה תפס את המשבצת של ג’ון סינה כרגע בסמאקדאון כשהוא נלחם את הקרב האפל (קרב שלא משודר) אחרי 205לייב ששולח את הקהל הביתה שמחים, ובאותו הזמן מראה שב-WWE מחשיבים את נאקאמורה למוכר כרטיסים ומושך קהל מספיק טוב כדי להשאיר אנשים בכיסא במהלך 205לייב - כאמור משבצת שהייתה שמורה עד עכשיו לג’ון סינה.

אז בלהתחשב בכל מה שמאמינים ב-WWE שנאקאמורה יכול להיות, מה אתם הייתם עושים?

חדשות מעט מעניינות בגזרת הקרב של אורטון מול וואייט ב-Payback. באתר הרשמי של ה-WWE, הקרב הזה רשום כקרב שלא על חגורת האליפות, אלא קרב “House of Horror” וזהו, בלי חגורת האליפות.

זה מתחבר לעובדה שהקומנטרי בסמאקדאון דיברו כמה וכמה פעמים ובאופן ברור שג’ינדר מהאל הוא המתמודד מספר אחד לחגורת האליפות ושהוא יילחם ברנדי אורטון עלייה. זה היה מאוד מוזר, כיאילו זה כבר נראה מוגזם כמה ה-WWE משדרים שאורטון מנצח בטוח את הקרב מול וואייט. עכשיו זה נראה שהקרב שלהם פשוט לא יהיה על החגורה (אולי יסבירו את זה בצורה שבריי עכשיו ב-RAW אז הוא לא יכול להילחם על החגורה של סמאקדאון), וזה פותח את התקוות בחזרה לניצחון של בריי - מה שהוא פשוט חייב לעשות.

בגזרת חדשות נוספת מגיע דיווח של דייב מלצר בנוגע ללמה ג’ינדר מאהל מקבל את הפוש שלו. יש שתי סיבות לפי מלצר; תחילה ה-WWE חתמו כרגע על הסכם שידור ופרסום ענקי בתוך הודו ולכן זה חכם עבורם כרגע לקדם דמות “הודית” (ג’ינדר בכלל הוא קנדי אגב) בתוכנית שלהם כי השוק ההודי הוא כסף ענקי וזה פשוט ביזנס חכם מבחינתם.

הסיבה השנייה היא שג’ינדר מקבל הרבה מאוד כבוד ומחמאות מאחורי הקלעים על העבודה הקשה שלו בלהילחם על יותר ממה שתוכנן עבורו, ובמיוחד על המראה הפיזי שלו וכמה הרבה עבודה הוא משקיע בזה. מלצר אומר שוינס פשוט ממש התרשם מהמצב הפיזי של ג’ינדר.

בגזרת החדשות הפחות נעימות, תנחומים לרומאן ריינס שאחיו, מת’יו “Rosey” אנויי, נפטר השבוע כנראה מהתקף לב.

ריינס קיבל אישור לא להופיע בסופ"ש באירועי ה-WWE, אבל הוא צפוי להיות ב-RAW בשני בלילה.

(LIOROM12) #2758

WWE World Heavyweight NO.1 Contender’s match:

יולי 2016 - AJ, סינה, בריי וואייט, בארון קורבין, דולף זיגלר ואפולו קרוז(לא ייאמן).

אפריל 2017 - דולף זיגלר, סמי זיין, לוק הארפר, אריק רואן, מוג’ו ראולי וג’ינדר מאהאל.

WTF?!

נתחיל בכך שהקרב עצמו היה בהחלט לא רע. עצוב לראות שאלו המשתתפים בקרב כזה. בקשר לבחירה בג’ינדר - בוקינג נוראי במיוחד. שום חשיבה לא הייתה פה. לא בנו אותו ב-כ-ל-ל כמתאבק מיד-קארד לגיטימי אפילו, ופתאום אחרי ניצחון אחד בשנה בערך הוא מקבל ME ב-PPV על חגורת האליפות הראשית?? הזוי.
אני שמעתי את הברודקאסט של דייב מלצר(מתומצת בתגובה מעליי), ואני פשוט לא יכול לקבל את ההחלטה הזאת. היה דראפט, והיה עוד Shake Up ממש עכשיו. לא יכלו למצוא פתרון יותר טוב מזה? שוב - הזוי בעיניי. ואין פה שום ניסיון להקטין את ג’ינדר. הוא Fit ברמה פסיכית אבל וואלה - לא מכרו לנו אותו כמתאבק כמעט.

והתוצאה הזאת היא אפילו לא הדבר הגרוע ביותר שקרה בסמאקדאון - מסתבר שלא רק שבריי הפסיד את האליפות ברסלמניה - הוא גם לא יקבל קרב חוזר!!! אז נגיד שזה פותח אפשרות שלא לניצחון על רנדי ב-Payback, אבל ברצינות - למי אכפת? תפסיקו להתעלל בבנאדם הזה כבר.

שארלוט מנצחת את נעומי ותתמודד על האליפות בשבוע הבא. כמובן שחבורת ההיליות(וג’יימס אלסוורת’) יהרסו לה. נראה מה ייצא מהסיפור הזה. ותחזירו את בקי בבקשה.

פרימו ואפיקו מנצחים את אמריקן אלפא בקרב ממש קצר. שום דבר חיובי להגיד על זה.

כמה דברים בקשר ל-RAW:

*אני חושב שהניצחון של אלקסה הוא מהלך נכון. אני זוכר שכתבתי עליה כשהפכה ל-NO.1 Contender לראשונה בסמאקדאון אחרי BackLash(נראה לי) שהיא פיוד ראשון טוב בשביל האלופה בקי והיא לא תיקח ממנה את החגורה - הפעם אני ממש לא בטוח. לא בטוח באשר לתוצאת הקרב עם ביילי ב-Payback, ולא בטוח מה התוצאה הנכונה בעיניי בקרב הזה.

*עוד פעם אנזו וקאס נגד גאלוס ואנדרסון - די כבר.

*מבאס כל כך שדאש ודוסון מאבדים את המומנטום שפתחו איתו בגלל פציעה. אני מאוד מקווה שכשהם יחזרו - זה יהיה עם אימפקט לא פחות גדול.

*רומאן ריינס נגד ברון סטרומן ב-Payback. בסגמנט הפתיחה של סטרומן הוא קיבל עידוד כמו פייס, למרות שהוא היל מפלצתי, על כך שתקף את רומאן ריינס הפייס. כמובן שאי אפשר שלא להתייחס לרומאן כמקרה מיוחד(כל עוד הוא פייס), ועם זאת - מה יכול לצאת טוב מהפיוד הזה? אם סטרומן יינצח(והפעם אפילו יותר מפעם קודמת - דיר באלק אם לא) - אז בשביל מה נתנו לריינס לנצח את טייקר? ואם רומאן מנצח - אני אפילו לא מרגיש צורך לכתוב למה זה נורא. לא ברור לי בכלל הסיפור פה.

*סעיף המשך - יש מצב שאין לנו קרב על החגורה המרכזית ב-PPV??? ברור שזה עדיף על איזה פיוד קצר ומיותר, אבל זה מוזר ביותר.

NXT:

*טיי דילינג’ר מסיים רשמית את חלקו בבראנד עם ניצחון על אריק יאנג בקרב כלוב נחמד ביותר. נראה מה מתכננים עבורו בצד הכחול.

*קרב זוגות הנשים - משהו לא עובד לי שם. לא אצל צמד האוסטרליות, לא אצל אלייה, ולא אצל ליב מורגן. לא יודע למה. כבר דיברנו על זה בעבר - אבל אני לא מרגיש יותר מדי התקדמות. אין ספק שההחלטה להשאיר את אסקה עוד קצת נכונה.

*שבוע הבא מקבלים קרב על אליפות UK בתכנית. ג’ק גלהאר בא להתארח. יהיה כיף. ועוד יותר מזה - אנדרה סיין אלמאז נגד דרו מקינטייר. מעולה.

לגבי PPV בלי קרב על האליפות - ברוך הבא, זה מה שקורה כשהאלוף שלך הוא ברוק. בפעם הקודמת שזה קרה, אחרי שהוא לקח את אליפות ה-WWE מסינה בסאמרסלאם 14 והגן עליה חודש אחרי, נאלצנו לחכות עד הראמבל כדי לראות אותו מגן על התואר.

(Paul Heyman) #2760

ההופעה שלהם ב-Talking Smack הייתה מעולה אבל, בניגוד אגב להופעה מאוד חלשה הפעם של ג’ינדר (היה הרבה יותר טוב שבוע שעבר). אני מזמן חושב שבזירה הם כשרוניים מאוד ואולי השינוי הזה יצליח להחיות אותם בתור דמויות.

שואל ברצינות לחלוטין.

האם אתם באמת מאמינים שחייבים לחלוטין שהחגורה הבכירה תוגן בכל PPV?

האם זה הכרחי במצב של היום שיש לך בכל בראנד חגורה מרכזית, חגורה שנייה, חגורת נשים, חגורת זוגות ועוד חגורת CW אצל RAW - שכל החגורות יוגנו בכל PPV?

בוא ניקח למשל את אירוע באקלאש של סמאקדאון בעוד חודש: יהיה לנו את AJ סטיילס מול קווין אוונס, שינסקה נאקאמורה (כנראה) מול דולף זיגלר - אלו כבר שני קרבות שמבחינתי יותר ראויים למשבצת הקרב המרכזי מאשר רנדי אורטון מול ג’ינדר מאהל.

לי אישית לא מפריע בכלל שברוק לסנר לא יגן על החגורה ב-Payback; כל עוד כשהוא כן יגן, זה יהיה חלק מסיפור טוב ומושך.

תראה, בגדול בהודעה שלי לא נתתי שום ביקורת - רק ציינתי שזה המצב. אני חושב שבאליפות הקודמת של ברוק למשל אפשר לטעון די בצדק שהוא נתן לה יוקרה שלא היתה לה לפני מעצם העובדה שההגנה עליה הפכה נדירה יותר. באופן כללי זה דיון מעט יותר רחב על האם part timer צריך להיות אלוף עולם (בעיני התשובה היא לא, בטח לא עם אליפות כל כך חדשה וכל כך לא מבוססת שאתה מנסה לבסס כחגורה מספר אחת בחברה) - אבל זה כבר סיפור מורכב יותר.

זו שאלה שמהרבה בחינות לא נפרדת מסוגיית ה-part timers במניה - ה-WWE מאז WM27 מספרים לנו סיפור מאד פשוט דרך אירועי WM השונים: ה-part timers הם הכוכבים האמתיים וכל החבר’ה שפה כל שבוע פשוט ממלאים זמן עד שהם יחזרו. תסתכל על כל הקרבות המשמעותיים בשש השנים האחרונות במניה:

WM27 - רוקי מאפיל על המיז בME, האנטר מול טייקר כשבמהלך הבילד הוא אומר שהחבר’ה הצעירים מאחורה “לא ברמה” כדי לנסות לשבור את הסטריק.
WM28 - סינה-רוקי, האנטר מול טייקר עם מייקלס כשופט, פאנק מגן על האליפות במידקארד.
WM29 - רוקי סינה II, לסנאר נגד HHH.
WM30 - כמעט וקיבלנו באטיסטה נגד אורטון בME, לסנאר שובר את הסטריק. בריאן מסיים את הלילה כאלוף שזה סוטה מאד מהמגמה, אבל קשה לומר שזה היה התכנון.
WM31 - לסנאר במיין איבנט, HHH מול סטינג.
WM32 - טריפס במיין איבנט, לסנאר מנצח את אמברוז בלי להתאמץ יותר מדי.
WM33 - לסנאר מול גולדברג על אליפות עולם, טייקר במיין איבנט (למרות שהוא בהחלט הרוויח את הזכות הזאת).

ה-WWE לא מצליחים לייצר מגה-סטארים אמתיים כי הם פשוט מספרים לנו (ולעצמם) באופן קבוע שהדור הנוכחי לא יכול להתחרות באלו שלפניו (חוץ מריינס). לא הייתי רוצה לראות את התפיסה הזאת שלטת גם בסצנת אליפויות העולם של החברה.

(LIOROM12) #2762

כתבתי כל כך הרבה ששכחתי להתייחס לשאלה שלך על נאקאמורה :sweat_smile:

מבחינתי עדיף כבר לחכות ל-Backlash. אני מאמין שאפשר לשמור אותו חם גם בלי לראות אותו בכלל. זה שינסקה נאקאמורה.
סרטונים, סגמנטים…לא חסרות אופציות.

אני חושב שזאת האופציה הנכונה לאור מה שעשו איתו עד עכשיו.

(baruch) #2763

אני מצפה שבכל Pay-Per view האלוף יגן על התואר.
באופן עקרוני אני מצפה שכל 30 יום תהיה הגנה על התואר, אחרת אם מתאבק נפצע לחודש וחצי אז למה לוקחים לו את התואר?
אני מצפה שהאלוף יופיע בכל תוכנית הרי הוא האלוף.
לסנר - אני לא מחזיק ממנו. ואני לא מבין איך מסבירים את זה שגולדברג לא מקבל קרב חוזר. סיפור די מעצבן שברוק מקבל קרב על תואר רק בגלל שקבע קרב עם גולדברג שזכה בתואר והנה הוא זכה (איזו הפתעה…) ואפילו אין קרב חוזר. איזה סיפור עלוב שאפילו ילד בן 8 היה יכול להמציא סיפור יותר מעניין.

אז בעצם קווין אואנס לא מקבל קרב חוזר אחרי שהפסיד לגולדברג. בריי לא מקבל קרב חוזר אחרי שהפסיד לרנדי. גודלברג לא מקבל קרב חוזר אחרי שהפסיד ללסנר
עבור מה נלחמים רוב המתאבקים ברוסטר אם לא להיות אלופים?
היו יכולים לתת לבריי לנצח את לסנר (אפילו במירמה רק כדי להפוך אותו לטופ היל של RAW)

(Paul Heyman) #2764

RAW

• אני עדיין מודאג מבחינת הבוקינג למיז… אבל מצד שני הבוקינג שלו גם בסמאקדאון לא היה מי יודע מה, ולמרות זה - הוא עדיין היה בין הדברים הכי חמים שם. וזה ממשיך להדהים לראות באיזה mode אדיר הוא נמצא כרגע… אין קהל שהוא לא יכול תוך בערך 15 שניות לגרום לו לשרוק לו בוז בהתלהבות יתרה. הפרומו הפותח של התוכנית עם ג’ריקו היה נחמד ומבדר (הפעם האחרונה כנראה שרואים את ג’ריקו על טלוויזייה של WWE לעתיד הקרוב).

• בשקט בשקט, הפיוד של ההארדיז וסזארו ושיימוס הופך להיות ממש נחמד. הקרבות ביניהם היו ממש טובים בינתיים, והדברים ככה תלויים באוויר וזה לא ממש ברור לאיזה כיוון זה הולך וזה נחמד.

• חייבים להיות נגד הבוקינג של סטרומן “מפסיד” קרב לקאליסטו, במיוחד אחרי שבוע שעבר ולפני שבועיים. אבל אני לא אתכחש שהם ממשיכים בקו עקבי שבו סטרומן “מפסיד” רק כשהוא עסוק מדי בלשחק עם האוכל שלו. כמו מול סאמי זיין אז וכך גם מול קאליסטו הפעם. אבל ה-Beatdown אחרי הקרב היה שוc פעם אדיר ואני נותן קרדיט ענק שלא הביאו את ריינס בשביל “להציל” את קאליסטו. הם מוכרים את הפציעה שלו בצורה רצינית וזה דבר טוב.

• פין באלור הוא מתאבק שמקפיד מאוד על הפרטים הקטנים. זה כולל איזה צבעים למשל הוא משתמש בצבעי הגוף של ה"שד" שלו וכו’ בהתנהגות שלו. ומאז שהוא חזר הוא מתנהג בצורה מאוד מסויימת אם שמתם לב; בלי חיוכים ומאוד רציני… משהו מתבשל שם. אל תהיו מופתעים אם באלור יהיה בצורה כזאת או אחרת מעורב ב-Payback, אפילו אם הוא לא על הקארד בקרב כרגע.

• תוכנית Go Home “בסדר” ולא יותר; כנראה פחות. RAW מתעקשים שחס וחלילה לא להיכנס ל-PPV עם מומנטום אמיתי… הם תמיד עושים את זה…

נקודות מהירות:

• דיינה ברוק מול אלישה פוקס בתוכנית Go Home ל-PPV. זה באמת קרה…

• קהל ממש ביזארי השבוע… רצה לראות את ריינס והיו צ’אנטים לטובת אפולו קרוז, אבל ההארדיז כמעט שלא קיבלו קריאות Delete… ביזארי…

• פינישר חדש לסת’. ברך לפרצוף מעמדת Rainmaker. נחמד מאוד - יקח לי קצת זמן להתרגל.

• אלקסה בליס כל כך טובה על המיקרופון. We gonna play this game again, really?

• הסיום היה מפתיע וטוב.

(Paul Heyman) #2765

סמאקדאון

• מי שכתב את השורות האלו לדולף זיגלר צריך להיות מפוטר. זה היה טיפשי להחריד. וחבל פשוט “לדרדר” את שינסקה נאקאמורה לכזאת כתיבה רעה סביבו. הייתי מעדיף שבשבועות שמובילים לבאקלאש עכשיו פשוט ימכרו את הרעיון שאנחנו צריכים למות ששינסקה כבר ישים את הידיים שלו על דולף. לא צריך מילים, פשוט נגיד שדולף ינסה לתקוף אותו מאחורה או יתערב לו בכניסה או משהו וכל הזמן ברגע האחרון פשוט מצליח לברוח לפני ששינסקה שם עליו את הידיים באמת. תמכרו לי את הרצון לקרב והקרב עצמו אני בטוח יהיה מעולה.

• הם באמת באמת באמת מנסים לעשות משהו עם דיוויזיית הזוגות, ועל כך אני יכול להגיד רק כל הכבוד. תאכלס, אני כל כך שמח עבור טיילר בריז ופאנדאנגו שהם קיבלו את ההזדמנות הזאת. כי אין יותר מגיע מאשר לשניים האלו, במיוחד לבריז שהוא אחד הכשרונות הגדולים שיצאו מ-NXT ומאז פשוט נכשל טוטאלית ברוסטר הראשי.

• אם בריזאנגו יצליחו לעשות בהזמדנות שלהם את מה שג’ינדר עושה עם ההזדמנות שלו, זה יהיה ממש טוב. מאהל פשוט ממשיך לקחת את מה שנותנים לו ולעשות את זה עם הרבה עוצמה והרבה שיכנוע. הוא באמת היל מהסוג הישן והטוב שאתה פשוט שונא, והוא מצליח להוציא ממך את התגובה הזאת בצורה מעולה עד עכשיו. אם זה ימשיך ככה, הקרב שלו מול אורטון בבאקלאש לא יהיה כזה בזבוז זמן ענקי כמו שזה נראה בהתחלה.

• מה אתם אומרים על הבוקינג של קווין אוונס בינתיים בסמאקדאון? הוא נמצא בקומנטרי, איפה שהוא תמיד זורח. הוא מוצג כסיפור מאוד גדול בבכורה שלו בסמאקדאון ומאז מנצח קרבות מול ג’וברים ותוקף בהצלחה את AJ סטיילס. רק שימשיכו…

• רנדי אורטון מול אריק רואן היה הרבה יותר מהנה ממה שחשבתי שזה יהיה כשהכריזו על הקרב. אריק רואן צריך לקבל כל הכבוד על לקיחת ספוטים ובאמפים מאוד יפים כדי לגרום לאורטון להיראות כל כך טוב (השולחן וכו’), ורואים שהוא באמת רוצה גם לעלות בקארד (כי הוא נתן תצוגה מאוד יפה גם בקרב המשושה שבוע שעבר). מאחל לו רק את הטוב ביותר כמובן.

• אז המיין איוונט היה ממש טוב (כנראה הקרב הטוב ביותר בקריירה של נעומי), והסיום היה ממש מעניין. דבר ראשון, זה היה ברור למרחקים מה יקרה בסיום - סמאקדאון כבר חתמו על זה בדם שבוע שעבר עם כל הקטעים מאחורי הקלעים. אבל הנה העניין הבאמת מעניין… שארלוט הופכת פייס?! זה חתיכת החלטה מעניינת כי זה לא מה שאף אחד ציפה. אז הרעיון הוא ששארלוט,באקי ונעומי הם הפייס בדיוויזייה וכרמלה, נאטאליה וטאמינה הן ההילס? יש פה פוטנציאל. מעניין מאוד מה נבנה פה עם הדיוויזייה הזאת.

• סאמקדאון נמצאת במקום ממש ביזארי כשחצי מקווי העלילה שלהם מתנקזים לאירוע בכלל של RAW כשחצי מהמתאבקים בסיפורים האלו שייכים בכלל ל-RAW עכשיו, כמו בריי וואייט או כריס ג’ריקו. אז בהינתן המצב המאוד מוזר שבו נתונה סמאקדאון, ועוד שה-PPV הבא שלהם רק בעוד חודש והקודם היה חודש וחצי לפני מאניה (באמת שדפקו את סמאקדאון מהבחינה הזאת); אני נותן לתוכנית של השבוע ציון של “הכי טוב שיכלו בהינתן הנסיבות”.

(LIOROM12) #2766

דניאל סיכם נהדר את המחשבות שלי על שתי התכניות השבוע, אז אני אכתוב קצת על NXT ברשותכם.

רובי ריוט וניקי קרוס מכניסות הרבה עניין לדיוויזיית הנשים של NXT. שבוע הבא נקבל באטל רויאל בדיוויזיה הזאת על הזכות להפסיד לאסקה ב-PPV הבא בשיקגו. אלא אם כן - זאת תהיה אמבר מון שתזכה. ואם חושבים על זה, הגיוני שזאת תהיה היא אחרי הסיום המלוכלך של הקרב ביניהן.

אנדרדה סיין אלמאז ודרו מקינטייר נתנו אחלה של קרב. קצת מפריע לי שהסיום היה פתאומי קצת והרגיש קצת Out of nowhere, אבל אני חושב שמקינטייר היה צריך את הניצחון יותר מאנדרדה. ועם זאת - טוב שהמשיכו לאיזה סגמנט קטן של אנדרדה מחוץ לאולם. המתאבק הזה צריך להישאר בטופ של הבראנד.

אליסטר בלאק עם עוד ניצחון קל. יש בו משהו בבחור הזה. מחכה שישימו אותו בפיוד עם מישהו ונוכל להתרשם ממנו גם באספקטים אחרים.

הסרטון על רודריק סטרונג היה ממש מעניין. כאחד שלא הכיר אותו לפני - זה מוסיף המון רקע לדמות שלו. שבוע הבא החלק השני. אחר כך נראה מה הם עושים איתו. יש תחושה שהוא בדרך לפוש אמיתי.

ולסיום - קרב על אליפות ה-UK בין טיילר בייט לג’ק גלהאר. יש משהו כל כך שונה בקרבות של הבריטים האלה. הרבה יותר שואו איטי כזה. יש כאלה שאוהבים את זה יותר, וכאלה שאוהבים את זה פחות. מבחינתי - לראות תכנית שלמה כזאת זה יותר מדי, אבל קרב אחד כזה, בטח עם שני מתאבקים ברמה גבוהה, זה בהחלט נחמד. קרב טוב, תוצאה נכונה.

(Paul Heyman) #2767

הנה הקארד להלילה:

House of Horrors Match
Bray Wyatt vs. Randy Orton

RAW Women’s Title Match
Alexa Bliss vs. Bayley

WWE United States Title Match
Chris Jericho vs. Kevin Owens

WWE Cruiserweight Title Match
Austin Aries vs. Neville

RAW Tag Team Title Match
Cesaro and Sheamus vs. The Hardys

Seth Rollins vs. Samoa Joe

Roman Reigns vs. Braun Strowman

Kickoff Pre-show
Enzo Amore and Big Cass vs. Luke Gallows and Karl Anderson

Kickoff Pre-show
The Miz and Maryse host a special edition of MizTV with Finn Balor

הנה כמה דברים שצריך לדעת בנוגע להלילה:

• האם פין באלור יהיה מעורב יותר מאשר במלחמת פרומואים מול המיז?

• שמועות חזקות על זה שה-WWE הגיעו להסכם עם TNA על הדמות השבורה של מאט הארדי. אם השמועות אכן נכונות, מתי הם יעשו את המהלך…

• הקרב של אורטון מול בריי וואייט נראה גם עכשיו שהוא לא על התואר.

• הוכרז שההגנה הראשונה של ברוק לסנר על חגורת האליפות שלו תהיה ב… חכו לזה… זה ממש טוב… מישהו היה ממש שיכור ב-WWE… או וינס מקמהאן הוא ממש זקן…תהיה ב… Great Balls of FIRE. נשבע לכם שזה השם של ה-PPV.

• לא ברצינות, זה השם האמיתי של ה-PPV הראשון שבו ברוק לסנר הוכרז שיגן על חגורת האליפות שלו; למה אתם כולכם מסתכלים עליי ככה?

• הבעיה כמובן היא (מלבד השם הגאוני!) שעד ל-PPV הזה של RAW, יש עוד PPV באמצע (בין פייבאק לאז) בשם Extreme Rules. מה שגורם לשמועות לרוץ שהפיוד של ריינס מול סטרומן יוארך לשני ה-PPV האלו. מה שיכול אולי להצביע על ניצחון דווקא של ריינס הלילה וניצחון של סטרומן ב-ER.

• מה שגם, הקרב שלהם הלילה לא הוכרז בתור קרב Num. 1 Contenders Match. טוב, נחייה ונראה. מה שבטוח הוא שכמעט בוודאות היריב הבא של לסנר לפי כל השמועות הוא ברון סטרומן.

(baruch) #2768

אם מה שאתה כותב נכון אז בין רסלמניה להגנה הראשונה על התואר יחכו 3 חודשים? זה רע! פשוט רע!!
וגם בסמקדאון המצב לא משהו. מחכים להתמודדות שתגיע של רנדי מול ג’ינדר?? גם זה רע!

(Paul Heyman) #2769

מה שלי מוזר בסיפור הזה הוא שכבר הוכרז מראש שברוק לסנר הולך לעשות הרבה יותר קרבות השנה מאשר שנה שעברה.

ז"א שה-WWE הולכים להשתמש בו הרבה יותר.
אז מה הקטע - שומרים את הכל כדי לייצר לו רצף PPV לקראת המאניה הבאה?

אני באמת מסכים שזה מוזר שחגורת האליפות של RAW לא תוגן במשך שלושה חודשים (2 לאפריל היה מאניה - 9 ליולי יהיה האירוע הזה).

אבל זה הכל מבוסס על טריילר פרומו שהוציא המרכז שבו האירוע מתקיים שבו נאמר “ברוק לסנר מגן על האליפות שלו בפעם הראשונה”.
והדברים האלו מאוד נתונים לשינויי, אז נראה מה באמת בסופו של דבר מסתדר.

לפי המידע שיש לנו כרגע, ברוק יגן על האליפות שלו בקרב ב-9 ליולי (מה שלא פוסל כמובן הופעות שלו ב-RAW גם לפני).

(LIOROM12) #2770

אז אנחנו מקבלים הלילה PPV בלי קרב על חגורת ה-ME, בלי קרב על חגורת המיד-קארד ובלי חגורה על הכף בקרב שאמור להיות Rematch של בריי על האליפות. מקסים.

ננסה להתעלם מהחדשות המשעשעות(אך נוראיות) בקשר לאלוף הנייר(Paper Champ…הכל נשמע טוב יותר באנגלית) שלנו ברוק לסנר וניגש לדבר על האירוע.

*אני לא מאמין ששוב נותנים לנו פיוד בין אנזו וקאס לגאלוס ואנדרסון. פשוט הזוי, וכל כך מיותר.

*לא ברור לי מה קשור Miz TV ל-PPV, ועוד עם פין באלור…נראה מה יהיה שם.

*נוויל - אוסטין אריס: כנראה הפיוד הכי טוב שיכולים להעמיד בדיוויזיה המסכנה הזאת. אני אהמר שחיית המחמד החדשה של נוויל(AKA TJP) תעזור לו לשמור על החגורה ולהמשיך את הפיוד הזה.

*ביילי - אלקסה בליס: אני שמח לראות שהכותבים של RAW עוד לא הרסו את המומנטום של אלקסה. כתבתי כבר שאני לא יודע איזו תוצאה תהיה הנכונה במקרה הזה. אני מהמר שביילי תשמור, אבל זה לגמרי פתוח לדעתי(ולשמחתי כמובן, הרבה יותר כיף לראות קרב שאין לך מושג מה תהיה התוצאה שלו).

*ובמעבר חד - KO נגד ג’ריקו על אליפות ארה"ב: יש מה לכתוב פה? פיוד מצוין שמגיע לסופו בקרב עם תוצאה צפויה. אני מאמין שהקרב עצמו יהיה טוב לפחות.

*ההארדיז נגד שיימוס וסזארו: פיוד קצת מוזר. לאור מה שראינו ממנו עד כה - אני מאמין שההארדיז ישמרו(כי הם לא יפסידו כל כך מהר את החגורות) ונקבל היל טורן של שיימוס וסזארו. אגב - אם הוא באמת יקרה, אני לא אתפלא אם הוא קשור לפציעה של דאש וגרמה למחסור בצד ההילי של הדיוויזיה לשבועות הקרובים.

*סת’ רולינס - סמואה ג’ו: אני לא רואה סיכוי לקרב רע בין השניים האלה. אני הולך סת’ פה.

ברון סטרומן - רומן ריינס: אם עוד פעם בנייה מפלצתית של ברון תסתיים בהפסד נקי לרומן זה יהיה מאוד מעצבן. ועוד לרומן “חבול”. מקווה מאוד שזה לא יקרה הפעם.

בריי וואייט - רנדי אורטון: לא ברור מה זה הקרב הזה כרגע, אבל אני חושב שהוא יהיה טוב יותר מהקרב ברסלמניה. יש סיכוי שנראה לפחות התערבות אחת של מישהו חיצוני - ויש לא מעט מועמדים: באלור, רואן, הארפר וג’ינדר. מעניין זה בטוח יהיה.