Supercoppa italiana 2017/2018

יובנטוס

(humusman) #21

זאת היתה צריכה להיות המטרה הראשונה של יובנטוס במרקאטו, פשוט שחקן אדיר.

(Ofer g) #22

כמו שנאמר, קוסטה היה נהדר בבאיירן תחת פפ גווארדיולה ואני צפיתי בלא מעט משחקים שלו באותה העונה. משהו לא עבד תחת אנצ’לוטי, לא ברורה לי הסיבה, אבל הוא לא קיבל דקות וכשקיבל הוא לא הצליח לתת את מה שנתן בעונה שלפני.
קוסטה הוא שדרוג עצום לקוודראדו, ראו בגביע כמה כח התקפי הוא מוסיף לקבוצה ואני בטוח שהוא יתן ליובה ערך מוסף שהיה חסר לה.

הרכישות האנונימיות יותר תמיד יהיו הימור, אלא אם אתה עושה אותן נכון.
וידאל ופוגבה לא היו צריכים זמן התאקלמות, הם נכנסו ישר לנעליים של הכוכבים, כמוהם גם דיבאלה. לעומתם, מוראטה ובונוצ’י היו צריכים זמן התאקלמות כדי להגיע לרמה שהם משפיעים בקבוצה.
לכן הטענה הגיונית מאוד, יובנטוס הביאה הרבה יותר פוטנציאל מאשר כח מוכח ואני מבין את זה, אבל 2 השחקנים שיובנטוס החתימה, בנטקור וברנרדסקי, הם מעבר לפוטנציאל ועומדים על אותו המדף עם דיבאלה לטעמי, אין סיבה שהם לא יוכיחו את עצמם מהר מאוד וידביקו את פער הניסיון בזכות היכולת שלהם.
לגבי בנעטיה וקוודראדו, הם היו מושאלים, יובנטוס מימשה את האופצייה שהייתה לה עליהם.

בכל מקרה, כרגע מטווידי קרוב מתמיד וזו רכישה מעולה לטעמי אבל לא מספיקה, יובנטוס צריכה עוד קשר והיא חייבת ללכת בכל הכוח על אחד כזה כשמילנקוביץ’ סאביץ’ הוא האופצייה החלומית מבחינתי ואנזונזי יהיה מעולה אחריו. לצערי, אני לא רואה את יובה מנחיתה 2 קשרים אלא מסתפקת במטווידי.
השוק היום בכל מה שקשור לקשרים נמצא במצב רע מאוד, אני לא רואה הרבה קשרים איכותיים שיובנטוס יכולה להביא וזו בעיה.

אני חושב שהגמר בקרדיף הוא ממש לא דוגמא לכלום. אין לדעת איך היה נגמר המשחק לולא המריבות בחדר ההלבשה במחצית שאין ספק ששיבשו את דעת השחקנים עם העלייה למחצית השנייה. אני חושב שיובנטוס הייתה בשלה כבר בעונה הקודמת לזכות באלופות ונתקלה בריאל מפלצתית בתוספת לחוסר הריכוז שנבע מהמריבות הללו. השנה ברור לכולנו שמה שחסר לה זה את הגרוש ללירה, מי שעזב(מלבד בונוצ’י) הם שחקנים מחליפים שיובנטוס יכולה להסתדר בלעדיהם ולמעשה יובנטוס נשארה עם כמעט אותו הסגל בתוספת כוח מעולה להתקפה ובקרוב גם לקישור(שהיה העמדה שהיא הכי צריכה).

קשה לחזות מה יקרה בעונה הזו, אבל אני אופטימי מאוד לגבי הסיכויים של יובנטוס להתחרות עד הסוף בכל התארים, אם היא תזכה? אחרי שהייתי באיצטדיון בקרדיף בעונה שעברה וצפיתי בהתפרקות אני בכלל לא מעיז לדבר על זכייה עד שאני אראה שחקן בשחור לבן עם סמל של יובנטוס על החולצה מניף את הגביע.

(SantiagoBernabeu) #23

מכיוון שאני בור ועם הארץ בליגה האיטלקית לא הכרתי את ברנרדרסקי, ואני מוכרח לומר שדיברתי שטויות לכל הפחות בקשר אליו.
העניין הוא שאני אפילו לא מתעניין בליגה האיטלקית ולכן אני אפילו לא יודע כשפורץ שם כישרון כזה.
אני רוצה אותו בריאל מדריד בבקשה, תודה.
מהירות, מסירה, דריבל ובעיטה נקייה. יכול לשחק בכל מקום בהתקפה ובקישור הגבוה. מה צריך יותר מזה.
הוא בא להרכב? מה התוכניות שלכם לגביו?

לגבי קוסטה שוב, רק חזרתי כמו תוכי אחרי מה שקראתי באתרי הספורט למיניהם…

(humusman) #24

ברנרדסקי נחשב לכישרון העולה הכי גדול באיטליה והמשא ומתן עליו היה לא קל בכלל ומאוד ארוך, גם מנצ’סטר יונייטד וצ’לסי רצו אותו בקיץ,
ברנרדסקי הגיע על תקן שחקן שאמור להיות כוכב גדול, אני מאמין שהוא ישתלב בהרכב, אבל אלגרי אוהב לשלב אותם לאט לאט, ככה עשה גם עם דיבאלה.
כמו שרשמת, היתרון הענק של ברנרדסקי על רוב השחקנים זה הגיוון המטורף שלו, הוא כובש מרחוק, יש לו דריבל מצוין והוא מאוד מהיר וחד,
הוא רק בן 23 ושכשוהא יפתח יותר מסת שריר עם הגובה שלו, הוא יהיה עוד יותר מסוכן, אני אישית תולה בו הרבה תקוות שיממש את הפוטנציאל שלו ויהיה כוכב ענק.

https://www.youtube.com/watch?v=4hFLaAKqHe8

(Ofer g) #25

רק דיברנו ויש שמועות שמדברות על כך שמטווידי ינחת הלילה בטורינו ויחתום ביובנטוס.
רכישה פנטסטית, אבל זה לא מספיק, אני רוצה עוד קשר, תביאו לי את אנזונזי.

ברנרדסקי יתחיל לשחק באופן קבוע לדעתי רק לקראת חודש נובמבר, עד אז אנחנו נראה אותו משתלב עם הזמן. לעומתו דווקא דגלאס קוסטה שנראה הרבה יותר בשל ויש צורך גדול יותר שהוא יחליף את קוודראדו, יפתח באגף ימין כבר מהמשחקים הראשונים של העונה.

אלגרי אוהב לקחת את הזמן עם הקבוצות שלו, ראינו את זה מעולה בסופרקאפ המרגיז הזה כשאלגרי עלה עם ההרכב הבטוח שלו מהגמר נגד ריאל וקיבל בראש גם מלאציו. אלגרי יפתח את העונה עם השחקנים שהוא מכיר ויתן לחדשים להשתלב לאט לאט, אנחנו נראה את מנדזוקיץ’ באגף שמאל, את ברצאלי כמגן ימני לעיתים ואת חדירה פותח בהרכב.

אחרי חודשיים-שלוש אלגרי בדרך כלל נפתח ומתחיל לסדר את הקבוצה בחזון שלו, הוא משלב את השחקנים החדשים ומשנה קצת את הטקטיקות והמערכים כדי להתאים אותם לסגל הרחב. נראה מה יהיה עד אז.