Serie a 17/18 :: מחזור 9 - תיקו מכובד בנאפולי , עדיין בלתי מנוצחים

אינטר-מילאנו

(רז) #562

עוד ניצחון - 0-2 בחוץ על קורטונה העקשנית משערים בדקה ה82 וה89 של סקריניאר ופריסיץ׳.
אחרי 4 מחזורים אינטר מקום ראשון עם הפרש שערים של 1-10

(nader.inter) #563

משחק רע מאוד של אינטר , למרות זאת ידעה לחלץ משם 3 נקודות .
איש המשחק הנדנוביץ שהציל אותנו פעמיים מגול בטוח.
דאלבארט וגליארדיני חושך מוחלט , כנראה שנצטרך לראות את היפני רץ על הקו נג בולוניה ביום רביעי.

(Filippo Tramontana) #564

בולוניה בשלישי לפי מה שראיתי, לא ברביעי.

גליארדיני בתקופה קצת לא יציבה, לצד הופעות טובות מאוד מול פיורנטינה וספאל הוא נותן שני משחקים בינוניים נגד רומא וקרוטונה. דאלברט רק צריך לקבל קצת ביטחון ואם ייתנו לו להמשיך להתנסות הוא ישאיר אבק ליפני.
דרך אגב גם דאלברט וגם ד’אמברוזיו ירדו מהמגרש עם פציעה אתמול, והם מתווספים לסאנטון וקאנסלו שנפצעו עוד לפני כן. מה הסיכוי ש4 מגנים מתוך 5 יהיו פצועים בו-זמנית? חוסר מזל. יכול להיות שבבולוניה נראה את קנדרבה ופגאטומו באגפי ההגנה.

מתיאס ווסינו התראיין ואמר שאינטר חייבת לנצח את כל המשחקים לפני הדרבי. בולוניה בחוץ, ג’נואה בבית ובנבנטו בחוץ - אחרי שניצחנו את פיורנטינה ורומא, קשה שלא להסכים איתו. אין סיבה שאינטר לא תגיע לארח את הדרבי עם מאזן מושלם.

(JZ4) #565

אמנם 4 מ-4 אבל היכולת בשני המשחקים האחרונים טעונה שיפור. אני דווקא מסתכל על הפן החיובי שלהבדיל משנה שעברה, משחקים כאלה לא היינו מנצחים ונראה שהשנה אינטר יודעת לנצח גם כאלה אבל זה ברור שככה זה לא יכול להמשך לנצח.

עוד משהו ששמתי לב אליו, מריו אם נכנס כמחליף משחק הרבה יותר טוב מאשר כשהוא פותח בהרכב (מקרי ?) ושאנחנו נראים קצת רכרוכיים במרכז, ואלרו ? לא מבין למה התלהבו ממנו כל כך, הוא בינוני ועושה עבודה בינונית במגרש, אולי אני היחידי שחושב ככה ואם כן אז תאירו את עיני בבקשה.

נראה שלאינטר חסר קשר מרכז שדה רע(סטייל וידאל שהיו שמועות שרצינו).

בסך הכל אני מאד מרוצה לפתוח עונה עם 4 נצחונות רצוף זה לא קרה שנים.

(Filippo Tramontana) #566

קודם כל, לפני שתי עונות(15/16) עם מנצ’יני פתחנו עם 5 ניצחונות רצופים למי שזוכר(כולל אחד בדרבי), וגם יצאנו לפגרת החורף מהמקום הראשון בליגה - אח"כ כרגיל התרסקנו וסיימנו במקום הרביעי. ב13/14 עם מצארי פתחנו עם 4 ניצחונות ב5 המחזורים הראשונים, ושוב בהמשך התרסקנו וסיימנו במקום החמישי. ב12/13 עם סטראמה יצאנו לפגרת החורף במקום השני(אינטר ניצחה כמעט את כל הגדולות בסיבוב הראשון - מילאן, יובה בחוץ, נאפולי ופיורנטינה), ואז התרסקנו אף יותר וסיימנו במקום התשיעי. פתיחת עונה טובה באינטר זה עניין שכיח, מה שנדיר וכמעט לא קורה זה שהיציבות קיימת גם בשלבים המתקדמים של העונה. ספאלטי לטעמי מאמן טוב יותר מכל שלושת הנ"ל לכן אני מקווה שאינטר שלו תהיה יציבה בניגוד לעונות הקודמות.

ואלרו הוא מנוע והמפתח למשחק המסירות של אינטר אבל עדיין קצת חלוד, וכשהוא חלוד אז הקישור נראה כמו שהוא נראה אתמול וההתקפה לא מקבלת כדורים. לכן ציפיתי מגליארדיני ומריו לקחת אחריות אבל שניהם אכזבו הפעם.

(nader.inter) #567

מסכים איתך לגבי ולירו , ןמה שמדאיג אותי שחסר לאינטר קשר סטייל וידאל או ניינגולן , החולשה של מרכז המגרש מורגשת.

(Il Capitano Zanetti) #568

לא וידאל ולא נאיינגולן. מה שחסר לאינטר זה סרגי מילינקוביץ’ סאביץ’.

(nader.inter) #569

היכולת החלשה ממשיכה גם הערב. מחצית זוועתית של אינטר. לבולוניה יש גול מוצדק. אני לא מבין מה עושים השחקנים במגרש? ואלירו פשוט אסון. לדעתי הוא הגורם העיקרי לחולשה של הקבוצה. הוא פשוט לא עושה כלום. בעצם מוסר לשחקני בולוניה. ואני מסתכל על הספסל שלנו ולא מוצא שום שחקן יצירתי שיכול להוביל לשינוי במרכז המגרש. זה היה טמטום למכור את באנגה. הוא היחידי שידע לשחק כדורגל באינטר שנה שעברה. אנחנו תלוים מדי באיקרדי העונה ואם הוא לא מביא איזה הברקה אנחנו נמצא את עצמנו מהר מדרדרים למרכז הטבלה. חייבים להנחית שחקן יצירתי בקישור. ההימור על מאריו כנראה כשל.

(INTER BOYS) #570

אני חייב להגיד שאנחנו ממשיכים להראות חרא כמו גם מול קרוטונה, אבל מעל הכל אני חייב להגיד , פשוט אין לנו קישור, תהרגו אותי, לא יודע מה ספטלטי מוצא בואלרו, הבן אדם כ"כ מיותר על המגרש פשוט בלי שום ערך מוסף, הוא לא מסוגל לחטוף שום כדור, לא מצליח לשמור על הכדור ולא מצליח להביא כדור אחד טוב בהתקפה במקרה שהוא מחליט לנסות משהו שהוא לא למסור לבלמים, בנוסף גם מאריו פשוט חושך, עושה רושם שמאריו הכי טוב שנכנס כמחליף כי בנתיים גם מול קרוטונה וגם עכשיו הוא מזעזע, בקיצור מקווה שהיכולת המגעליה הזאת תשתנה…

(nader.inter) #571

סאביץ זה חלום. לדעתי צלסי או יונייטד יקחו אותו. שחקן מדהים

(nader.inter) #572

הרג אותי קנדרבה… 90% מההגבהות שלו קצרות מדי. והשאר ליציע.אוווופ

(nader.inter) #573

ולירו עוד פעם בהרכב . השחקן הכי חלש של אינטר העונה ביחד עם גליארדיני.

(Interista) #574

במשחק הבא אני רוצה לראות את אדר בהרכב על חשבון קאנדרבה. הוא תמיד מוסיף לנו למשחק בתור מחליף, דוחף את הקבוצה קדימה ומגוון לנו את ההתקפה. מהמשחק היום אני גם מעדיף את ברוזו על חשבונו של מאריו בתור קשר התקפי.

חוץ מזה, אני מאוד מקווה שנעלה את הרמה שלנו כי זה לא זה בכלל ואני מפחד שזה ייגמר כמו בעונה של מאנצ’יני, מאז ההופעה מול הויולה אנחנו מקרטעים.

(Filippo Tramontana) #575

אני מאוד מקווה שואלרו לא יתברר כסוס מת, וויתרנו בשבילו על באנגה מתוך הנחה שהוא יצליח יותר כי הוא מכיר את הליגה. לגבי גליארדיני הוא עוד יהיה אחד השחקנים הכי גדולים בתולדות אינטר ונבחרת איטליה, רק צריך להחזיר לעצמו את הביטחון. קנדרבה ודאמברוזיו עושים חושך באגף הימני. מחכה לשילוב קאנסלו-דאלברט.

(Il Capitano Zanetti) #576

ישי האהבה שלך לגליארדיני מרחיקה לכת. לפי דעתי מאריו פשוט לא קשר התקפי הוא מרגיש הרבה יותר בנח והרבה יותר טוב בתור קשר אמצע. קרמוה צריך לשחק יותר יש בו אש, מהירות וכח אנחנו צמאים לזה. בדיוק ההפך מקנדרבה. ההרכב שנראה ממנו הכי הרבה כדורגל לפי דעתי:

הנדא
דאלבר מיראנדה סקריניאר קאנסלו
וצ’ינו מאריו
פריסיץ’ ברוזו קרמו
איקרדי

אדר צריך להישאר מחליף כשהוא פותח הוא לא מצליח ממש להביא את עצמו לידי ביטוי. גליארדיני ווצינו ברוטציה וואלרו ומאריו ברוטציה. לפי דעתי ברוזו היחידי בסגל שבאמת מתאים להיות קשר התקפי.

(oren-Nerazzurro) #577

התפללתי כל הקיץ שתגיע אלטרנטיבה לעמדה של קנדרבה וידעתי למה. הוא פשוט לא מספיק טוב. הוא לא שחקן רע, אבל בטח לא להרכב. אני עוד מוכן לקבל אותו כקיצוני בהרכב בו יש שני חלוצים, או במערך של שלושה בלמים בכנף, אבל כאחד מתוך שלושה שחקני התקפה שאמורים לאיים על השער הוא פשוט לא עומד בסטנדנט. אפס איומים על השאר משהתחלנו את העונה, ובאופן כללי יכולת בינונית להחריד, מאוד חד גוני וצפוי, יותר מזיק מאשר תורם. קשה לי להאמין שספלטי יוותר עליו, לא שיש אלטרנטיבות גדולות על הספסל.
ואחרי פריקת התסכול, למשחק עצמו.
חייבים למצוא דרך למשחק להיות קצת יותר יצירתי ודינמי. אנחנו אולי עומדים לא רע מבחינה טקטקית ומתחילת העונה ספגנו רק שער אחד, שזה באמת לא מובן מאליו, אבל זה לא עוזר כשאנחנו נראים פשוט חושך בקישור ובהתקפה. משהו חייב להשתנות בדרך המשחק, או לתת לברוזו ומריו לשחק ביחד, או לעבור לשחק עם שני חלוצים, שזה לדעתי יכול לעשות פלאים, אבל קשה לי להאמין שספלטי יתן לזה צאנס. לדעתי במערך של 4-4-2 נוכל גם להרוויח את קנדרבה(\קרמו שנראה שגם הוא לא סקורר באופי אלא יותר שחקן כנף) ולתת לו לעשות את מה שהוא טוב בו, וזה לשחק לגמרי על הקו, וגם להוסיף עוד סקורר למערך, שיתן גם לאיקרדי קצת חופש בתוך הרחבה, הבלמים פשוט שוכבים עליו. הנטל שיש כרגע על איקרדי ופרסיץ’ מבחינה התקפתית הוא עצום.

(Interista) #578

(Spaceman Nerazzurro) #579

אני לא יכול להגיד שאני שמח ששחקן אינטר נפצע, אבל מאז המשחק נגד בנבנטו הייתה לי תחושה שברוזו הרוויח מקום בהרכב והוא ידפוק את זה לגמרי בדרבי. עם כל הכבוד, צמד נגד נמושה כמו בנבנטו לאחר חודשים שהוא לא הראה שום דבר זה לא מה שיחזיר לי את האמון בו.

נקודה חזקה אצל מילאן, וזה מאוד בולט לעין, זו הפיזיות של הקישור שלה. רומא, שמחזיקה בקישור נהדר, התקשתה לעמוד מולה בגלל הנקודה הזו ואני חושב שספאלטי לא צריך לקחת את ואלרו כמובן מאליו בהרכב. וסינו באנקר, שחקן נהדר שמשתפר ממשחק למשחק וכשאינטר תיכנס לפורמה גם מבחינת היכול אז נראה ממנו דברים יפים, אבל ואלרו מאכזב אותי במשחקים האחרונים ולדעתי הוא יתקשה מול הפיזיות של ביגליה, קסי ובונאונטורה. גאילארדיני יותר מתאים ובקשר לעמדה שמאחוריי החלוץ, אז יש דיבור על קנדרבה עם קאראמו במקומו באגף. אני הייתי מעדיף את אדר האמת, אבל זה קו מחשבה נכון. 20 הדקות הראשונות נגד בנבנטו, שקנדרבה שטף את המגרש ולא היה תקוע רק באגף, הראו לנו שמדובר בשחקן מצוין שפשוט נמצא בתקופה לא טובה. לדעתי אם הוא יהיה מעורב יותר במשחק וישחק מאחוריי החלוץ, הוא ישתפר וכך גם המשחק של אינטר.

(oren-Nerazzurro) #580

מישהו יכול לפרסם קישור למשחק בבקשה?

(רז) #581

וואו וואו וואו!
הצגת סופר סטאר של מאוריטו (בגול השני הפסקתי לנשום) ואינטר עם המון אופי ומזל (למרות שאיבדה יתרון פעמיים) ובניצחון ענק.
קאנדרבה באחד המשחקים הטובים שאני זוכר ממנו - בדרך כלל עושה פעולות טובות אבל גם מתיש אותנו במלא הרמות סתמיות. היום כל דבר שעשה היה נכון והחזיק אותנו לבד במחצית הראשונה. גם ואלרו היה מצוין במיוחד במחצית הראשונה. וסינו במחצית שניה ענקית.
היה בליץ מטורף של מילאן בתחילת המחצית השנייה וספלאטי לא כל כך הגיב , הרבה מזל והרבה סמיר הצילו אותנו (חבל על השער העצמי כי הוא נתן משחק ענק). מת לראות כבר את דאלברט וקאנסלו במשרה מלאה. סקריניאר זה בינגו ענק
עוברים את יובנטוס ומתמקמים במקום השני, אבל כבר ידענו פתיחות עונה מרשימות אז מוקדם לצאת בהצהרות. שבוע הבא עוד מבחן לא פחות קשה בסן פאולו.