Serie a 17/18 :: מחזור 9 - תיקו מכובד בנאפולי , עדיין בלתי מנוצחים

אינטר-מילאנו

(Interista) #502

איזה החמצות מתסכלות של פריסיץ’. חבל כי היינו יכולים לצאת מהמשחק הזה עם 3 נקודות.

רז - אני דווקא חושב שהחילוף של קונדוגביה היה נכון. מאז שהוא נפצע הוא קצת התקשה לרוץ ומסר מספר פעמים באופן לא מדויק, ואני חושב שאם פיולי היה משאיר אותו זה עוד יכל לעלות לנו בהפסד. מה שכן, שער אדיר שלו.

מאוד יעזור שאמפולי תוציא מחר נקודה לפחות, וגם לא יזיק שברארדי יזכר שהוא אינטריסטה וינצח את רומא. אני עוד לא איבדתי סופית את האמונה בצ’מפיונס.

(Filippo Tramontana) #503

לא מאמין איך פריסיץ’ החמיץ 3 פעמים מול השוער. 3 הזדמנויות ענקיות לנצח את המשחק, פשוט חבל. הוא היה לא טוב גם נגד אטאלנטה.
שני השחקנים הכי פחות טובים על המגרש (בנוסף לפריסיץ’), כבשו. שערים יפים של קונדוגביה וקנדרבה אבל המון המון איבודי כדור של שניהם.

המקום השלישי עוד לא אבוד מהסיבה הפשוטה שגם אם נאפולי תנצח ותגדיל את הפער ל8, בשני המחזורים הבאים הם משחקים מול יובנטוס(בית) ולאציו(חוץ) ואינטר משחקת מול סמפדוריה(בית) וקרוטונה(חוץ). אם דברים יילכו לטובתנו, הפער מהם יכול להיות פתאום 2-3 נקודות לפני המפגש הישיר.

(Spaceman Nerazzurro) #504

קונדוגביה נגד טורינו היה רמת אחת מעל כל השחקנים במגרש כולל אלו של היריבה.

(רז) #505

אינטר פתחה טוב את המשחק , והחמצה נוראית של קאנדרבה מנעה את היתרון המוקדם ומאז נחלשה מאוד.
יותר מדי הגבהות והרוב כמובן סתמיות.
קווליארלה ושיק מצאו כבר פעמיים את הקורה של סמיר משום מקום ונקווה שאינטר תדע לתת את השני ולא לחטוף

(Filippo Tramontana) #506

פיולי כנראה היה שיכור שהוא החליט להעלות את ברוזוביץ’. הסוכן שלו כבר חודשיים מתראיין שהוא רוצה לעזוב והוא לא מרוצה, כל פעם שברוזו עולה למגרש הוא זורק ולא מתאמץ וכך גם היום, נגיעת היד שלו ברחבה הייתה נראית כאילו נעשתה בכוונה.
פריסיץ’ היה אחראי לזה שלא ניצחנו בטורינו עם החמצות מזעזעות בסיום וגם היום המשיך להיות חלש מאוד. כל השאר היו לא מרוכזים ונראה כאילו לא חזרו מהפגרה. למרות איבוד הנקודות של נאפולי, היום באמת איבדנו את המקום השלישי וגם מקום בליגה האירופת נראה כרגע כמו משימה לא פשוטה בכלל. נקווה שבעיונה הבאה נצליח לסיים במקום הרביעי לפחות.

(רז) #507

איזה עצבים…
גדול עלי לנסות ולהבין מה ברוזוביץ’ פאקינג חשב לעצמו (וכן גם למה הוא בכלל שיחק) , אבל מי שבאמת הצלחתי להתייאש ממנו היום זה קאנדרבה - נראה לי ששברנו שיא היום בהרמות למשחק וכל אחת יותר מיותרת ועקומה מהשנייה. בנוסף 16 קרנות וכלום ושום דבר. ועד שקאנדרבה העביר קרוס אחד טוב איקרדי בהחמצה שלא האמנתי שנזכה לראות ממנו. הוא לא ישן היום בלילה. גם פריסיץ’ אותו סיפור רק מהצד השני וכל הקבוצה לא הגיעה היום לעבודה.
לפחות הצלחנו לסחוב עד אפריל לפני שנגמרת העונה. אני דווקא בעד הליגה האירופית אבל ראינו השנה כמה אינטר זורקת על זה זין אז זה סתם הופך לנטל וחבל להתבזות , מה גם שלאציו ואטלנטה כרגע יותר משכנעות.
לחשוב שמחכה לנו עוד מילאן-פיורנטינה-נאפולי בהמשך.

(nader.inter) #508

זריקת *** כזו במשחק של שחקן לא ראיתי כל כך הרבה זמן ! ברוזוביץ ! כל תנועה שלו הוא עושה פרצופים של:" לא מרוצה" ועצבני , בעיטות סתמיות לשמיים , איבודי כדור קריטיים במרכז המגרש , פנדל הזוי , זה נראה כאילו בכוונה שם את היד! ופיולי ? משאיר אותו במשחק! מהדקה הראשונה קלטתי שברוזוביץ לא בא לשחק! למה להוציא את קונדוביה מההרכב לאחר ההופעה המצוינת שלו בטורינו ? כשקונדוביה וגליארדיני משחקים ביחד הם מפעילים לחץ על היריב ומחזירים את הכדור לאינטר ונותנים חופש פעולה לבנגה ! אם רוצים להמר ולשחק יותר התקפי אז למה לא לפתוח עם גואו מאריו במקום ברוזוביץ. פיולי הוכיח שהוא איש של משחקים לא חשובים , ברגעי האמת הוא קורס. מקווה שהוא לא ימשיך לעונה הבאה ושיביאו מאמן נורמלי עם אישיות של ווינר (סימונה ) ולא אכפת לי גם קונטה בניגוד לכמה חבר’ה מהקורבה נורד שמבחינתם קונטי זה סמל של יובה 97 / 98 .

(Filippo Tramontana) #509

בהילוכים חוזרים רואים בבירור שברוזוביץ’ שם את היד לגמרי במתכוון בפנדל. אני לא מבין איך אף אחד באיטליה לא מתרעם על כך. האפס הזה עלה לנו בתקווה היחידה שהייתה לנו להגיע למקום השלישי. אני מקווה שפיולי ישלח אותו ליציע עד סוף העונה ושיעיפו אותו למרבה במחיר בקיץ, לא חשבתי שאגיד את זה אבל אני כבר מעדיף את מדל בקישור על פניו.

(nader.inter) #510

למה מדל כשיש קונדוביה ומאריו בספסל?

(רז) #511

הוא התכוון שכמה שמדל גרוע בתור קשר , אפילו הוא עדיף על ברוזוביץ’ היום.

(nader.inter) #512

מי ביקש את מדל בקישור ולא קיבל ? :slight_smile:

(Filippo Tramontana) #513

לא התכוונתי באמת פיולי😞 למה לא ז’ואאו מריו?

(Il Capitano Zanetti) #514

יופי ישי…מקווה שאתה מבסוט

(Filippo Tramontana) #515

כנראה שגם פיולי וויתר על העונה ומעביר את הזמן עד הקיץ…

(nader.inter) #516

התרסקות … 20 דקות וקרוטונה קורעת אותנו כאילו אנחנו משחקים נגד ברצלונה.
2 / 0

(Filippo Tramontana) #517

אינטר חוזרת למקומה הטבעי ה7, הרחק ממאבקי צמרת של קבוצות יציבות ורציניות. בתמימותי חשבתי שננצח את סמפ וקרוטונה והדרבי יהיה מכריע במאבק על המקום השלישי, אבל אינטר כמו אינטר הזכירה לי כמו תמיד באיזו קבוצה מדובר. עדיף בלי הליגה האירופית ונתראה בחלון ההעברות של הקיץ. פיולי הצליח לייצב את הקבוצה ולהחזיק את גל ההתלהבות יחסית הרבה זמן אבל נפל בכל משחקי הצמרת ונכשל להרים את הקבוצה אחרי הנפילה בטורינו.

(Il Capitano Zanetti) #518

חושך…אינטר נראית כמו כלום ושום דבר. לא להאמין שזה אותה קבוצה שריסקה 5-1 ו7-1 לפני חודש אפילו קצת פחות.

(INTER BOYS) #519

אינטר זאת פשוט תעלומה, לא מבין מה עובר על הקבוצה הזאת, כמו שאמרו מעליי שלא להאמין שלפני חודש הבאנו 12 גולים ב2 משחקים, אבל מה שבאמת מתחיל להציק לי בזמן האחרון זה ההחלטות של פיולי, כל משחק אותם חילופים ולא משנה עד כמה הם לא מועילים, וגם היו אותו דבר, מדל בקישור? באמת? שוב? מה לעזאזל עם מאריו שהוא כישרון אדיר?! ולמה לעזאזל שוב פלאסיו מועדף על פני גאביגול?! זה לא להאמין! פלאסיו שחקן גמור מת בן 35 שלא יכול לעשות שום דבר מועדף על פני כישרון מטורף ב30 מיליון שברבע שעה עשה מה שפלאסיו לא מסוגל בחצי עונה, בקיצור הקבוצה הזאת תעלומה וכולל המאמן, התקפה שכוללת שחקנים כמו איקרדי, קאנדרבה, פריסיץ, באנגה,אדר ומאריו לא מסוגלים פשוט לכבוש מול פאקניג קרוטונה?! מה נסגר עם הקבוצה הזאת?!

(Interista) #520

השחקנים פשוט לא הגיעו היום למשחק, המחצית הראשונה הייתה פשוט זוועתית והיה נראה שפשוט השחקנים לא נותנים מעצמם. וזה מזכיר לי את סוף עידן דה-בור, כשהשחקנים נמצאו בירידת מתח לקראת פיטוריו. וכעת, כשעומדים לערוף את ראשו של פיולי המצב זהה. ואם נסתכל אחורה, חווינו ירידות מתח כשבתקשורת דיברו על ריב בין לייאיץ’ ויובטיץ’, וגם כשדיברו על כניסת הסינים למועדון. אולי פשוט השחקנים לא יודעים להתמודד עם הפרעות חיצוניות. ואולי אני מגזים, כי תמיד יש הפרעות חיצוניות כלשהן.

באשר לפיולי - גם אני חושב שההצבה של מדל בקישור היום הייתה טעות, כי קרוטונה פשוט אכלה לנו את מרכז הקישור ולא נתנה לנו לנשום במחצית הראשונה. כמובן שהחסרון של גליארדיני השפיע, אבל הייתי מעדיף אפילו לפתוח עם ברוזו (על אף הזריקת זין שלו מול סמפ’). וגם לגבי פלאסיו עליו דובר רבות, אני לא מבין למה פיולי מכניס אותו. עם כל האהבה והכבוד, זה לא אותו פלאסיו. היה עדיף את גביגול, את ז’ואאו מריו, את ברוזוביץ’… אבל פלאסיו כבר לא זה לצערי.

אני מאוד מקווה שלפחות נשיג כרטיס לאירופה, ועדיף מהמקום החמישי כדי להימנע משלב המוקדמות השלישי בליגה האירופית.

(Il Capitano Zanetti) #521

פיולי מוכיח לנו משהו שכבר ידענו בעבר ושחכנו. רק מאמן עם ביצים כמו סימאונה יעשה סדר בקבוצה הזאת, מאמן שלא מעניין אותו מה קורה מסביב יודע להתעסק רק בקבוצה וביריבה שלה ולהחדיר את זה בשחקנים שלו.