Serie a 17/18 :: מחזור 9 - תיקו מכובד בנאפולי , עדיין בלתי מנוצחים

אינטר-מילאנו

(JZ4) #422

ניצחון בשיניים במשחק פושר אבל גם זה נצחון! שביעי רצוף של אינטר. רק שנמשיך לנצח, מקום שלישי בהחלט אפשרי.

(Il Capitano Zanetti) #423

זה היה ניצחון סופר חשוב. בעיקר בגלל שזה היה משחק ממש ממש קשה. מזג אוויר נוראי, פאלרמו שנלחמת על החיים שלה לא מוותרת על אף כדור ופשוט מרביצה לשחקני אינטר כל המשחק…מסירות לא טובות בגלל שהכל חלק ובעיקר לא מעט בלאגן במגרש…העיקר הניצחון במשחק כזה.

(Ultras inter) #424

עמית לוינטל פרשן ספורט 1 היום במשחק אמר משהו שלא יכולתי להגיד טוב יותר אינטר צריכה שני מגנים ואז היא תיהיה קבוצה שלמה, פשוט זקוקה נואשות לשני מגנים, אם נביא את ריקי רודריגז לשמאל ודרמיאן לימין זה יהיה מושלם.

(רז) #425

תודה רבה לאנסלדי על 10 דקות של התקפי לב. אידיוט אמיתי! מי יורד לגליץ’ כזה שיש לך צהוב?! חוסר אחריות. אני רק מקווה שפיולי לא יקבל עונש הרחקה. לפחות מאנסלדי יש לנו פטור (לא שיש אלטרנטיבה). דווקא ד’אמברוזיו מראה שיפור יחסי. בכל מקרה עם כל האהבה והערכה לבאנגה , הייתי שוקל לתת אותו לסינים ולהביא את ריקרדו רודריגז כבר בינואר - לא כי הוא לא טוב אלא כי המצוקה במגנים הרבה יותר חמורה מהעודף כישרון שיש כרגע בקישור. בכל אופן זה לא באמת אופציה ולא באמת יקרה.

כבר מכירים את הקלישאה שאליפות לא לוקחים בניצחונות על יובנטוס ומילאן , אלא במשחקים כאלה. כמובן שבמקרה שלנו המטרה לא אליפות, אבל זה היה משחק אינטר קלאסי לאבד בו נקודות. 90 דקות של גשם במשחק חוץ מול יריבה עקשנית ואגרסיבית. כל הכבוד לשחקנים ולמאמן שהראו כבר כמה פעמים הרבה אופי ועמדו בזה גם היום. פיולי כרגיל מצוין - חילופים מעולים הרכב נכון והכנה מנטלית מצוינת.
לא שברוזוביץ’ היה רע , אבל אני חושב שקונדוגביה-גליארדיני מחזיקים יותר טוב את הקישור והשיתוף פעולה ביניהם נראה טוב. ב2 המשחקים הקודמים אינטר שלטה הרבה יותר במרכז השדה והלחץ החטיפות היו יותר טובים. הכניסה של קונדו הייתה טובה היום , ועזרה לעצור את ההתלהבות של פאלרמו אחרי האדום. בכללי הוא בתקופה מאוד טובה.
ז’ואאו מריו כהרגלו קלף מנצח. יום חלש יחסית של חולית ההתקפה אבל כמובן העיקר הניצחון.
זה כבר מתפתח לרצף מרשים. מחזור הבא לא אמור להיות בעיות מיוחדות ובתקווה לבוא ליובנטוס עם רצף של 7 ניצחונות, לא זוכר מתי קרה לנו דבר כזה. לאציו ומילאן מאבדות נקודות ואינטר ממשיכה להתקרב. פורצה אינטר!

(Filippo Tramontana) #426

אינטר לא צריכה שום פטור מאנסלדי. כן הוא קיבל החלטה מטופשת עם התיקול שהוביל להרחקה אבל הוא המגן הכי טוב שלנו והוא ממש משתפר אצל פיולי. אם לקחת משהו חיובי אחד מההרחקה הזאת הוא שאני מקווה שסאנטון יקבל הזדמנות בשמאל מול פסקרה ויפלס את דרכו חזרה לרוטציה. שמחתי לראות שפיולי הכניס אותו ולא את היפני. פורצה אינטר!

(רז) #427

[QUOTE=Filippo Tramontana;1707845]אינטר לא צריכה שום פטור מאנסלדי. כן הוא קיבל החלטה מטופשת עם התיקול שהוביל להרחקה אבל הוא המגן הכי טוב שלנו והוא ממש משתפר אצל פיולי. אם לקחת משהו חיובי אחד מההרחקה הזאת הוא שאני מקווה שסאנטון יקבל הזדמנות בשמאל מול פסקרה ויפלס את דרכו חזרה לרוטציה.שמחתי לראות שפיולי הכניס אותו ולא את היפני. פורצה אינטר![/QUOTE]

אני לא מסכים חבר ,ולדעתי זאת וואחד תעודת עניות לאינטר שאנסלדי הוא המגן הטוב ביותר שלה. אבל כמו שגם אמרתי בתגובה הקודמת שלי לא רואה אלטרנטיבה יותר טובה כי סאנטון ובטח שנאגטומו לא יותר טובים ממנו. אני דווקא רואה שיפור לטובה אצל ד’אמברוזיו שהגנתית הוא סביר בהחלט וגם בהתקפה מראה פריצות לא רעות וגם כמה מסירות חכמות. אנסלדי יצא לא אחראי , אבל גם אם נוציא את המקרה הזה בשתי המשחקים האחרונים הוא נבחר ע"י הגזאטה לחלש במגרש. הוא מגביהה הרבה כדורים סתם בלי שום תחכום והיום היה מאוד לא מדויק. שוב אומר , אני גם חושב שאין כרגע מישהו טוב ממנו.

לגבי סאנטון אני כבר התייאשתי - בדומה לראנוקיה יותר מדי הזדמנויות הוא קיבל ואיכזב. אצל דה בור הוא היה המועדף והיה נוראי בהגנה. הדעה הרווחת הייתה שהוא חזק יותר בצד ההתקפי אבל גם שם לא הראה שום דבר. אולי הוא שווה הזדמנות אצל פיולי שהקבוצה חזקה ומנצחת אבל הוא בדרך החוצה מהקבוצה ולדעתי זה גם לטובה. הדבר הנכון לעשות יהיה להשאיר את ד’אמברוזיו ואנסלדי כגיבוי ולהביא את ריקרדו רודריגז ודרמיאן.

(Filippo Tramontana) #428

גם אנסלדי וגם ד’אמברוזיו עושים הכל נכון עד המסירה האחרונה. שניהם נותנים פריצות יפות(אנסלדי יצא לדריבלים מוצלחים לא פעם היום), עובדים חזק הגנתית ומתמסרים היטב עם חבריהם לאגף. הבעיה איתם היא שהם לא מדייקים בכדורי הרוחב לרוב ובזה הם חייבים להשתפר. עוד לגבי אנסלדי, הוא מגן ימני הרבה יותר טוב מאשר שמאלי לדעתי, אבל דנילו התייצב בימין וחבל להזיז אותו משם. לגבי סאנטון, כפי שרוב הסגל השתפר וקיבל ביטחון אצל פיולי - אני מאמין שגם סאנטון יכול. בלי קשר, אם יצליחו להביא את דרמיאן או רודריגז זה יהיה מבורך, אבל גם בסגל המגנים הנוכחי כל עוד נגאטומו לא רואה מגרש, אפשר לסחוב עד סיום העונה.

(Kurason) #429

לא מבין את הנפילה הזאת על אנסלדי, יש לו כדורגל לא רע בכלל ואני מסכים שהוא המגן היותר טוב שלנו. נכון ההרמות שלו לא הכי מדויקות אבל יש לו ראיית משחק טובה ופסים חכמים ובניגוד לדאמברוסיו יש לו גם דריבל לא רע בכלל, לא זוכר מתי פעם אחרונה ראיתי מגן שלנו יוצא לדריבל מוצלח, והוא עושה את זה לא מעט.

(Azzurro) #430

אני חושב שהמגנים נראים טוב כאשר ההגנה נראית טוב. ההגנה כוללת את שני הבלמים ושני הקשרים אשר תפקידם לסייע בהגנה. כאשר אנחנו מחזיקים בשחקנים כמו גליארדיני וקונדוגביה בכושרו הטוב, ההגנה טיפה יותר יציבה והמגנים נראים טוב יותר בהתאם.

(Filippo Tramontana) #431

אני לא יודע איך זה קרה, אבל איכשהו לאינטר יש פתאום את ההגנה השלישית בטיבה בליגה כאשר רק יובה ורומא ממקומות 1 ו-2 ספגו פחות. פיולי עושה שם עבודה נהדרת. בהתקפה אינטר החלה לכבוש הרבה יותר לאחרונה אך עדיין המאזן של תחילת העונה בעוכרינו ולכן מיקומנו בדירוג זה הוא רק השישי בטיבו.

(Filippo Tramontana) #432

בנוסף לאנסלדי שיירצה עונש השעיה מול פסקרה, פיולי כנראה ייתן מנוחה גם למירנדה וקונדוגביה שרחוקים צהוב אחד מלהחמיץ את יובה במחזור שלאחר מכן(עוד לפני יובה, פוגשים את לאציו ברבע גמר הגביע אז יש לפיולי אתגר לא פשוט בכל הנוגע לרוטציה).

הרכב משוער:
הנדאנוביץ’;
סאנטון, מורייו, מדל, ד’אמברוזיו;
ברוזו, גליארדיני;
פריסיץ’, מריו, קנדרבה;
איקרדי.

בגלל שמדובר אולי בקבוצה החלשה ביותר בליגה, הייתי שוקל לתת לגליארדיני מנוחה כי נגד לאציו ויובה פיולי בטוח יצטרך אותו. לכן, אולי כדאי להוריד את ז’ואאו מריו מעט אחורה ולתת לבאנגה עוד צ’אנס כקשר התקפי - או לעבור ל4-2-4 עם ברוזו ומריו באמצע וגביגול(אם לא לזרוק אותו מול פסקרה אז מול מי?) ליד איקרדי בהתקפה.

(nerazzurro) #433

לאציו מפסידה בבית לקייבו בדקה ה91!
סורנטינו נותן עוד הופעה מטורפת.
שימו לב לגרף של ההתקפות בsofascore, לאציו העליונים !

פשוט נס. חייבים לנצל את זה ולעלות למקום הרביעי…
נקווה למעידות של נאפולי ורומא למרות שזה כבר נראה ממש חסר סיכוי.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

(רז) #434

אינטר בשליטה , אבל נראה שיחסית די מתקשה בפעולה האחרונה. אבל יתרון 0-2 אז נגיד תודה ונסתום.
בהגנה לא כל כך שקט , אבל מזל שמדובר בפאסקרה החלשה ושהשער שלהם נפסל.
רק לא לעשות שטויות ולא להסתבך סתם.

(nader.inter) #435

נצחון חשוב מאוד. מגיעים מוכנים למשחק נגד יובה שבוע הבא. המצטיין היום ברוזוביץ . ניהל את המשחק בצורה חכמה . חטף כדורים הניע קדימה והכניס כדורי עומק ובישל. מאריו גם מצוין היה בכל נקודה במגרש והשתתף בהתקפה. חבל על ההחמצה מול השוער לבד במחצית הראשונה. מקווה שהגול שכבש יחזיר לו את הבטחון. איקארדי היה טוב . ירד למטה כדי לקבל את הכדור . בישל לאדר ופרגן לשחקני הקבוצה. אני אוהב את פיולי . משהו טוב קורה באינטר. אינטר לוחצת בחצי השני מחלצת כדורים נלחמת על כל כדור גם בשלוש אפס. לא הצלחתי לספור יותר מ 4 מסירות ברצף לפיסקארה. פורצה אינטר מירדה יובה

(Interista) #436

הקבוצה נמצאת בכושר מצוין, ובאמת פשוט כיף לראות את הקבוצה משחקת. היום המחצית הראשונה הייתה נהדרת ויכולנו לסיים אותה עם יותר משני שערים, במחצית השנייה הרגשתי שהורדנו הילוך ובתכל’ס גם לא הגיע לנו הגול שכבשנו (היה נבדל).

ז’ואאו מריו במשחק טוב מאוד וכל התקפה כמעט עברה דרכו, גם ברוזוביץ’ שיחק נהדר.

רק שנמשיך ככה :slight_smile: פורצה אינטר!

(רז) #437

עוד משחק טוב ואיזה כיף שזה כבר בשגרה.
יש לפיולי חתיכת כאב ראש חיובי בקישור כי ברוזו-גאליארדיני-מריו היו מעולים ויש בחוץ את קונדוגביה בכושר נפלא ובאנגה.
ד’אמברוזיו בלי קשר לגול פשוט מצוין כבר כמה משחקים , איזה שינוי מדהים פיולי עשה איתו.
גאביגול ברבע שעה של הרבה אנרגיה והתלהבות , עם הרבה טכניקה ויכולת אישית אבל גם משחק באחריות ולא סתם משתולל. נראה שגם איתו המאמן עושה עבודה טובה ורק שכמות הדקות תגדל.
לא רוצה להגזים אבל מטורף לגמרי מה שפיולי עשה לקבוצה בזמן כל כך קצר, אבל נשמור את ההתלהבות לאחרי המשחק בטורינו.
אינטר עם גב עצום בדמות מומנטום של 7 ניצחונות ברציפות מצפה לאתגר הכי קשה שיכול להיות , יובנטוס בחוץ. ניצחון שם , ובאמת שהשמיים הם הגבול. משחק סופר חשוב כי למרות הריצה המטורפת , רומא ונאפולי עדיין רחוקות ומצד שני לאציו מילאן ואטלנטה יותר מדי קרובות. וגם חבל שהמומנטום האדיר הזה ייקטע. יש לאינטר פה הזדמנות להוכיח לאיטליה וגם לעצמה שהיא חזקה, שזה לא זמני ושהיא מועמדת לגיטימת למקום 2-3. (עם כל הכבוד למשחק הגביע מול לאציו, קונה בקלות הדחה בגביע וניצחון בטורינו)

(nerazzurro) #438

המחזור עד כה מושלם עבור אינטר,
לאציו מפסידה 1:0 בבית לקייבו החלשה, רומא מפסידה לסאמפ 3:2 ומילאן מפסידה 2:1 אחרי מהפך של אודינזה!!!
נשאר רק את נאפולי שמארחת הערב את פאלרמו, אבל זה באמת כבר משימה בלתי אפשרית . מחזור מדהים בכל זאת!

(Yoni-Juve fan) #439

[QUOTE=רז;1708343]עוד משחק טוב ואיזה כיף שזה כבר בשגרה.
יש לפיולי חתיכת כאב ראש חיובי בקישור כי ברוזו-גאליארדיני-מריו היו מעולים ויש בחוץ את קונדוגביה בכושר נפלא ובאנגה.
ד’אמברוזיו בלי קשר לגול פשוט מצוין כבר כמה משחקים , איזה שינוי מדהים פיולי עשה איתו.
גאביגול ברבע שעה של הרבה אנרגיה והתלהבות , עם הרבה טכניקה ויכולת אישית אבל גם משחק באחריות ולא סתם משתולל. נראה שגם איתו המאמן עושה עבודה טובה ורק שכמות הדקות תגדל.
לא רוצה להגזים אבל מטורף לגמרי מה שפיולי עשה לקבוצה בזמן כל כך קצר, אבל נשמור את ההתלהבות לאחרי המשחק בטורינו.
אינטר עם גב עצום בדמות מומנטום של 7 ניצחונות ברציפות מצפה לאתגר הכי קשה שיכול להיות , יובנטוס בחוץ. ניצחון שם , ובאמת שהשמיים הם הגבול. משחק סופר חשוב כי למרות הריצה המטורפת , רומא ונאפולי עדיין רחוקות ומצד שני לאציו מילאן ואטלנטה יותר מדי קרובות. וגם חבל שהמומנטום האדיר הזה ייקטע. יש לאינטר פה הזדמנות להוכיח לאיטליה וגם לעצמה שהיא חזקה, שזה לא זמני ושהיא מועמדת לגיטימת למקום 2-3. (עם כל הכבוד למשחק הגביע מול לאציו, קונה בקלות הדחה בגביע וניצחון בטורינו)[/QUOTE]

אל תשים כספך בקרן הצבי, לשחק בטורינו כשהקבוצה התחברה והטקטיקה גובשה ממש לא שווה ערך למשחק תחילת עונה בסן סירו.
בעוד במשחק הראשון היה אלמנט של מזל במשחק הזה נראה יכולת נטו.

ואת זה אני מוכן לקנות…

Sent from my iPhone using Tapatalk

(orinky) #440

[QUOTE=Yoni-Juve fan;1708455]אל תשים כספך בקרן הצבי, לשחק בטורינו כשהקבוצה התחברה והטקטיקה גובשה ממש לא שווה ערך למשחק תחילת עונה בסן סירו.
בעוד במשחק הראשון היה אלמנט של מזל במשחק הזה נראה יכולת נטו.

ואת זה אני מוכן לקנות…

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUO TE]
אני יכול לצטט את זה עוד שבוע? :wink:
צוחק :wink: אני חושב שיהיה משחק מאוד קשה ל 2 הקבוצות, אינטר משחקת היום הרבה יותר טוב מששיחקה בתחילת העונה, ונראית מאוד טוב.

משחק באמת טוב של אינטר, מאריו היה מצוין. תנועה מעולה שלו על המגרש, אבל כבר משחק שני שהוא חלש ליד השער. צריך להשתפר באספקט הזה.
אינטר משחקת יפה מאוד, למעט המגנים. שוב… נאגטומו הזה ממש גרוע… הלוואי פיורנטינה יקחו את סנטון ודארמיאן ינחת אצלנו משמיים (אולי זניט יקחו את ראנוקיה ויביאו לנו את קרישיטו ?) .

(nerazzurro) #441

נאפולי מסיימת ב1:1 , מחזור החלומות .