משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(saharsacc) #490

אתה יכול לשנות בהגדרות באקסבוקס את המדינה למדינה שאתה רוצה לקנות בחנות בה, ואז אתה יכול לקנות בעזרת הכסף הטעון מראש(אשראי ישראלי לא עובד).
משחקים לאקסבוקס וואן אפשר לקנות בוודאות מהחנות האמריקאית, לגבי שאר הדברים(משחקים ל360,סרטים או מנויים) אני לא יודע

(ivgiland) #491

למכירה: FIFA 18 PC (קוד ORIGIN) - מחיר: 260 ש"ח
משחק מחשב FIFA 18, בתצורת קוד ORIGIN (לא עותק פיזי - אין צורך במפגש לקיום העסקה) נקנה היום (08.10.17), לא נעשה בו שימוש, מעוניין למכור עקב קנייה כפולה. נקנה במחיר של 280 ש"ח כולל עמלת משלוח.
המעוניינים מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית או להתקשר: 052-6264723

(Colombian Cowboy) #492

הייתי קונה אבל…

במקרה ראיתי ופיפא 18 נפרץ זריז בניגוד ל17 ו16. כהרגלי בקודש, משחק שנפרץ קודם אני מוריד לראות אם הוא שווה ורק אחרי חוות דעת ובדיקה אני מחליט.

ובכן, המשחק (18) חרא. פשוטו כמשמעו. אני משחק מספיק זמן, והפכו אותו לפרו אבולושן. מהיר, הפיזיות פחות משמעותית, כל פס מגיע ליעדו, כל בעיטה לשער גול… שיחקתי עם נאפולי נגד אינטר ופרקתי אותם 6-2 בקלות. הגנות מביכות ועוד… ואני כמובן ברמה הקשה ביותר - לג’נדרי.

פשוט לא שווה את זה.

(dkaro) #493

מי שקונה פיפ"א לא עושה את זה בשביל לשחק מול המחשב, אחרת גם אם זה משחק פצצה למה לא להשתמש בפרוץ?

(Colombian Cowboy) #494

לא מדויק.

• ראשית, רוב האנשים בעולם המשחקים במשחקי וידאו בז’אנר הספורט (כדורגל, כדורסל, פוטבול ועוד) משחקים בקונסולה ולא בPC.
  • שנית, אנשים משלמים כסף כדי לקבל עותק מקורי, בשביל - עידכונים, תיקוני באגים ועוד. לא חייבים לקנות מתי שיוצא, אפשר להתאזר בסבלנות חודש חודשיים והמחירים יורדים.
  • שלישית, פיפ"א מוגן משנת 2015 (כמדומני) בהגנת Denuvo. פיפ"א 15 נפרץ חצי שנה לאחר שיצא, ב 16 ו 17 לא נפרץ פריצה טובה רק אחרי שנה. זה עדיין מפליא אותי איך פרצו את 18 כל כך מהר, אבל בעיקרון קונים מקורי כדי לשחק כי אין דרך אחרת…
  • רביעית (זהו, מבטיח!) רוב השחקנים המשחקים בפיפא מעל גיל 18 מתים על המנג’ר ופחות על האולטימייט או האונליין. המנג’ר זה הדבר בה"א הידיעה.

ושיחקתי בזה עוד מאז ההודעה אתמול… פשוט חרא מזוקק. כל בעיטה מ30 מטר - גול. כל משחק נגמר ב5-6 שערים לטובתי. הגנות ושוערים מביכים… פשוט מאכזב ברמות.

@Colombian_cowboy עידכנת גירסא לפטץ החדש?
הורידו את הדיוק בבעיטה ושיפרו את תגובות השוערים, בנוסף לעוד כמה פיצ’רים במשחקיות (גם הוסיפו דברים בכל קטגוריה כמו המנג’ר), גם אני התאכזבתי בהתחלה מהפיפא אבל אם ea ימשיכו במקצה שיפורים אז אולי עוד נקבל כותר מוצלח למדיי.

(Colombian Cowboy) #496

איך אעדכן אם זה פרוץ? יש עדכונים גם לפרוצים?

מחילה, לא ראיתי את ההודעה הקודמת שלך.
אני משחק בסוני, לא יודע לגבי המחשב לצערי.

(saharsacc) #498

אם מנגר מוד זה הקטע שלך, למה פיפא ולא פוטבול מנגר? יש במנגר משמעותית יותר ליגות ושחקנים ולפחות מבחינתי יותר ראליסטי לתת לשחקנים לשחק מאשר להשתלט ולנצח כל משחק

(Colombian Cowboy) #499

ראשית, אתה צודק. פוטבול מנג’ר בהחלט הדבר האמיתי.

יש לי לכדורגל גישה מאוד ברורה והיא; כמות הטקטיקה שיש למשחק להציע היא מועטת ביחס לענפי ספורט קבוצתיים.

כיף לי לשחק עם שחקנים קטנים בלי פיזיות ובלי דריבל (לא יודע איך עושים את כל תרגילי ההקפצות, או תרגילי הדריבל של רונאלדיניו), ולנצח קבוצה דרך משחק מסירות. ככה אני, אוהד בארסה! אגב, אני לא משחק בחיים עם בארסה בפיפ"א…

אגב 2, יש לי מנג’ר של אופני כביש והוא מורכב כולל כמה סוגי טקטיקות וניהול צוות של 30 רוכבים למשך מעל 100 מירוצים. זה באמת תענוג צרוף.

(bixente) #500

אני מסכים איתך שהגרסא הראשונית היא נוראית והמשחק ארקייד לחלוטין ועם יותר מדי שערים בצורה שהגעילה גם אותי.
אחרי העדכון לא מעט דברים השתנו.הייתי ממלית לך לעדכן ולנסות שוב (לא שפתאום זה משחק מדהים אבל השתפר. למרות שהבעיה של פיפא היא בגישה בעיניי) אבל אתה עם עותק פרוץ.
ואני לגמרי מסכים איתך שמה שמעניין זה הקריירה ולא האולטימייט. האונליין יכול להיות נחמד ברגע שישקיעו כמו שצריך בשרתים.

(Yoninori) #501

מישהו מחזיק בגרסה המלאה של PES 2018 ויכול לחוות דעתו?
שיחקתי בדמו של פיפא ושל PES, ומעבר לכך שאני מסכים שפיפא 17 היה הרבה יותר טוב מ18, 18 PES נראה ומרגיש לי מדהים. אציין שהשימוש שלי במשחק כדורגל הוא בעיקר במשחק מול חברים, ופחות כל המסביב.

אני משחק בPES 2018 במחשב והמשחק פשוט מדהים. משנת 2014 עד השנה הייתי בFIFA, אבל אחרי שלא התלהבתי מהמשחק הזה החלטתי לנסות השנה את פרו, שמה הפעם הוא משחק טוב.

אני חייב לציין, המשחק מרגיש לי ריאליסטי, המסירות, כדורי עומק, דריבלים, הכל מהכל. המשחק נפלא. הורדתי את העדכונים לתלבושות וכו’, ובתוספת הצ’מפיונס ליג, זה פשוט אופרה אחרת.

השנה, לטעמי, פרו עקפו את פיפא בסיבוב. שוב, כאמור, זו דעתי האישית בלבד. תענוג של משחק, שווה קניה.

(Colombian Cowboy) #503

אם נפרץ (כנראה שכן) אוריד אותו ואתן חוות דעת שלי בין צמד המשחקים.

הבעיה היא בגישה, פרו אבולשן זה משחק וידאו של כדורגל, פיפא זה סימולטור. אבל נראה שהפערים אכן הצטמצמו…

אם הכוונה להורדה בטורנט אז אי אפשר להוריד. עברו הימים שפרו היה משחק זול שניתן להשיג בשעה באינטרנט.

(Colombian Cowboy) #505

אם הוא נפרץ - אי אפשר לברוח מזה.

(sh4rky) #506

לא יודע מתי הימים האלו עברו כי עד כה לא הייתה אפילו שנה אחת שפרו לא נפרץ מהר מאוד, לעומת פיפ"א.

חיפשתי חבר, חיפשתי. אני תמיד הופך את האינטרנט כדי למצוא לינקים להורדה בטורנט( עשיתי את זה עם 2k18) אבל במקרה של פרו, אין קישורים.

כנראה החליטו לשחק אותה קשים להשגה כמו פיפא.

(moshe34) #508

אתם יודעים שגם פיפא 18 וגם פרו כבר פרוצים… מה שכן זה לא שווה הגירסה הלא חוקית כי אי אפשר לשחק אונליין.

מה שכן מוזר שאת פיפא 18 הצליחו לפרוץ מהר ואת 16 לא.

(Colombian Cowboy) #509

אביא לך הורדה של עותק פרוץ עד מחר.

הולך?