משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(Merengue) #470

ונאוטידוג עשתה כמה הכרזות בומבאסטיות :
לא רק TLOU2
uncharted the lost legacy- סוג של סיפור משנה שלא סופר על כמה מהדמויות הנשיות בסדרת המשחקים, ללא נייתן דרייק, מעניין איך זה יתקבל.
CRASH BANDICOOT REMASTERED- בעצם ה-משחק ה-מיתולוגי של נאוטידוג, מי שהיה בעל PS1 בסוף שנות ה-90 ותחילת המילניום אין מצב שלא שיחק במשחק הזה, בנוסף ראיתי וידאו גיימפליי של משחק חדש בסדרה, אבל ההכרזה הזאת היא רימאסטר שעושים לשולשת המשחקים הראשונים (כמו שעשו לאנצ’רטד לפני המשחק הרביעי)

(Lukaku) #471

[QUOTE=Merengue;1703362]
CRASH BANDICOOT REMASTERED- בעצם ה-משחק ה-מיתולוגי של נאוטידוג, מי שהיה בעל PS1 בסוף שנות ה-90 ותחילת המילניום אין מצב שלא שיחק במשחק הזה, בנוסף ראיתי וידאו גיימפליי של משחק חדש בסדרה, אבל ההכרזה הזאת היא רימאסטר שעושים לשולשת המשחקים הראשונים (כמו שעשו לאנצ’רטד לפני המשחק הרביעי)[/QUOTE]

גדול!!

ישר הלכתי ליוטיוב לראות

//youtu.be/2ofRRUVBIY0

כשהתחיל הסרטון אמרתי לעצמי “מה זה, זה נראה אותו דבר!”, ואז שילבו בו קטעים מהמשחק המקורי. גדול. כנראה שבתור ילד הגרפיקה זכורה כמו הדבר הכי טוב בעולם.
האמת שהמשחק שהכי אהבתי היה קראש באש. הלוואי שגם את זה איכשהו ישלבו.

(Lukaku) #472

מישהו יכול לעשות לי סדר איך קורה שבאטלפילד 1 יוצא שלוש שנים אחרי באטלפילד 4? פספסתי משהו?
בהתחלה חשבתי שהסרטונים שקופצים לי ביוטיוב על המשחק זה סתם מהעבר או שלאנשים התחשק לחזור אחורה (ועצם זה שהמשחק על מלחה"ע הראשונה הסתדר לי שזה כמו המשחקים הראשונים של COD), ופתאום גם קונאן עושה על זה סרטון ורק עכשיו קלטתי שהמשחק יצא רק לפני חודשיים. מה הקטע?

(Merengue) #473

קודם כל הפינת “קלולס גיימר” של קונאן קורעת…שמח שאני לא היחיד שרואה את זה.
דבר שני אני מעריך שזה בגלל שכאילו חוזרים אחורה בזמן מלחמת העולם הראשונה.

(Madridista#1) #474

חברים יש לי בעיה מוזרה בFIFA 17.
מישהו יודע למה השחקנים פתאום לא מגיבים לי? קניתי מחדש את המשחק למחשב, עכשיו אני משחק והכל בסדר, אבל בכל משחק אחרי כמה זמן שאני משחק, המקלדת פתאום לא מגיבה והשחקנים לא זזים.

זאת בעיה במקלדת שלי? יש לי מקלדת אלחוטית חדשה של MICROSOFT. הסוללות שלהם חלשות? זה פשוט מחרפן אותי, אני בא לזוז עם שחקן והוא נעמד ולא זז. רק אחרי שחוטפים לי ואני חוטף שער(כי אני לא מסוגל לזוז) אז אחרי כמה דקות שוב המקלדת לא מגיבה.

מישהו יודע אולי? משהו בהגדרות? להחליף סוללות למקלדת? תודה מראש לעוזרים.

(Dovi) #475

נראה כמו שביטה איטלקית.
כנראה איבדת שליטה על חדר ההלבשה.
הייתי שוקל התפטרות…

(Madridista#1) #476

רציני? אבל אני מדבר על משחקי ידידות, לא פתחתי עונה או משהו. המשחק קניתי אותו רק ביום רביעי ועוד לא הספקתי לפתוח עונה. אתה רציני איתי שהם עושים שביתה איטלקית??

(Shusaku) #477

[QUOTE=Madridista#1;1705105]חברים יש לי בעיה מוזרה בFIFA 17.
מישהו יודע למה השחקנים פתאום לא מגיבים לי? קניתי מחדש את המשחק למחשב, עכשיו אני משחק והכל בסדר, אבל בכל משחק אחרי כמה זמן שאני משחק, המקלדת פתאום לא מגיבה והשחקנים לא זזים.[/QUOTE]

[QUOTE=Dovi;1705106]נראה כמו שביטה איטלקית.
כנראה איבדת שליטה על חדר ההלבשה.
הייתי שוקל התפטרות…[/QUOTE]

[QUOTE=Madridista#1;1705107]רציני? אבל אני מדבר על משחקי ידידות, לא פתחתי עונה או משהו. המשחק קניתי אותו רק ביום רביעי ועוד לא הספקתי לפתוח עונה. אתה רציני איתי שהם עושים שביתה איטלקית??[/QUOTE]
אוי, זה נפלא.

אחת ההטרלות הכי טובות שראיתי.

[QUOTE=Madridista#1;1705105]זאת בעיה במקלדת שלי? יש לי מקלדת אלחוטית חדשה של MICROSOFT. הסוללות שלהם חלשות? זה פשוט מחרפן אותי, אני בא לזוז עם שחקן והוא נעמד ולא זז. רק אחרי שחוטפים לי ואני חוטף שער(כי אני לא מסוגל לזוז) אז אחרי כמה דקות שוב המקלדת לא מגיבה.

מישהו יודע אולי? משהו בהגדרות? להחליף סוללות למקלדת? תודה מראש לעוזרים.[/QUOTE]
תעדכן דרייברים, ותחליף סוללות. ככה לעולם לא תדע מה הייתה הבעיה המקורית.

(sh4rky) #478

הם לא עושים לך שביתה איטלקית.

כנראה מדובר במקלדת, נסה לבודד את הבעיה. כשזה קורה לך שוב תבדוק אם המקלדת בכלל מגיבה, בעזרת לחיצות שלא קשורות למשחק כמו ALT+TAB או WINKEY+D.
אם יש לך מקלדת חוטית, נסה לעבוד איתה ותראה מה קורה. בכל אופן, תחליף סוללות לאלחוטית לסוללות חדשות / טעונות.

בנושא אחר, מישהו משחק NBA 2K17?

(Madridista#1) #479

מתוך 5 משחקים שאני אשחק, זה יקרה ב4 מהם וזה פשוט מחרפן כי אני לא מסוגל לזוז, כאילו המקלדת לא מחוברת.
בכל אופן תודה, אני אקנה סוללות חדשות ואעדכן דרייברים.

(Michael Scofield) #480

[QUOTE=Madridista#1;1705111]מתוך 5 משחקים שאני אשחק, זה יקרה ב4 מהם וזה פשוט מחרפן כי אני לא מסוגל לזוז, כאילו המקלדת לא מחוברת.
בכל אופן תודה, אני אקנה סוללות חדשות ואעדכן דרייברים.[/QUOTE]

תראה שהמשחק מופעל על ידי המעבד החזק ביותר שעומד לרשות המחשב.
אצלי זה היה יחידה משולבת לעיבוד, לאחר מכן הגדרתי שהמשחקים יופעלו עם המעבד החזק ומאז המשחקים רצים חלק.

[ul]
[li][TABLE=“class: img, width: 74”][/li]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]

[/TABLE]
[/ul]

Premium Real Tempered Glass Screen Protector Protective Film For LG Models S001

(barakpxp) #481

מאמין שכבר ענו על השאלה הזאת אך אשאל בכל זאת. סיימתי את העונה הראשונה עם אלכס האנטר בזכייה בגביע. מה הלאה? נגמר? לא היה הכי ברור.

(Merengue) #482

[QUOTE=barakpxp;1705974]מאמין שכבר ענו על השאלה הזאת אך אשאל בכל זאת. סיימתי את העונה הראשונה עם אלכס האנטר בזכייה בגביע. מה הלאה? נגמר? לא היה הכי ברור.[/QUOTE]

נגמר, קיבלת את הקלף שלו בUT וזהו בעיקרון, יש מצב שאולי שי שינויים קטנים עם כל עדכון שיוצא.
אבל בעיקרון זה העונה האחת הזאת וזהו.

(Colombian Cowboy) #483

כזה סיפור הזוי לא קרה לי הרבה שנים - אם בכלל…

שנים אני משחק פיפ"א (ועוד משחקים ממשחקים שונים…).

אתמול התחלתי עונה חדשה עם יובה אותה אני מאמן כבר 3-4 שנים. לקחתי אליפות בשנה הקודמת ושיחקתי מול רומא בסופר קופה אחרי שהאחרונה לקחה את הגביע שנה שעברה.

ישבתי על השער, נאדה. תחילת המחצית השניה 1-0 לרומא משער דפוק במתפרצת. דקה 81 אני מקבל פנדל - היגוואין בועט לקורה והחוצה. מפעיל לחץ לא הולך. דקה 90+ השוער שלי - מתיאו פארין (גנואה בחיים האמיתיים) נוגח קרן של פיאניץ’ ומשווה ל1-1!!! זה דבר שאני מתקשה לזכור שקרה לי עוד פעם.

הארכה. שמרתי צמד חילופים להארכה והתחלתי חזק. פנדל נוסף אני מקבל ושוב מחמיץ. הפעם מילימטר מהעמוד. איזה מזל נאחס… הארכה מסתיימת ללא שערים. פנדלים.

אני בועט ראשון. סידרתי בועט ראשון, רביעי וחמישי טובים למאני טיים. יאללה פנדל ראשון. בחוץ!! שוב פעם קורה! המזל שלי שגם הם החמיצו. עדיין 0-0. בעיטה שנייה שלי (ופנדל רביעי במשחק…) ושוב זה מילימטר מהקורה. סאמעק מה קורה לי?? רומא גם מחמיצה את השני שלה בינתיים.

אחרי עוד צמד בעיטות שנכנסו סופסוף וארבע לכל קבוצה עמדנו על 2-2. בעיטה מכריעה הבאתי צ’יפ. רומא בועטת… ומתיאו פארין גיבור המשחק עוצר! לקחתי את הגביע עם משחק מההזויים שחוויתי.

איכשהו במקום שפארין יבחר לאיש המשחק פיאניץ’ קיבל… לא נורא העיקר זה התארים הקבוצתיים!!

:innocent::innocent:

(orelh94) #484

יש לי משתמש בריטי בPS4, מישהו יודע אם עכשיו אני מזמין הורדה דיגיטלית דרך אמאזון אני אוכל להפעיל אותה עם הקוד שאקבל? כי ככה קניתי את הPS PLUS שלי.

(bixente) #485

שאלה (שאולי שאלתי בעבר) :
אם היוזר העיקר שלי בps4 הוא אירופאי ואני רוצה לרכוש את הפיפא מהיוזר האמריקאי (כדי לחסוך עלויות) , האם אני אוכל לשחק בפיפא כשאני ביוזר האירופאי?
תודה רבה

(saharsacc) #486

כן,מניסיון. אבל אתה צריך לעשות לחשבון האמריקאי activate על הקונסולה(אם אתה בגיים שייר עם מישהו זה לא יעבדו)

(bixente) #487

מה המשמעות של activate? כי אני תמיד על היוזר האירופאי. ואני לא עושה שום גיים שייר.
תודה

(saharsacc) #488

לא סגור ב100 אחוז ,אבל אתה צריך ללכת להגדרות של הפלייסטישן כשאתה מחובר לחשבון האמריקא. ומשם לsystem, ואז activate as primery console או משהו בסגנון. זה בעצם מאפשר לך לשחק במשחקים שנקנו מהחשבון האמריקאי מכל הפרופילים בפלייטסישן

(bixente) #489

שלום.
אני אתחיל בכך שבXBOX אין לי מושג לא לגבי החנות ולא לגבי שום דבר אחר שם ואני לא יודע איך הדברים עובדים.
חבר שלי רוצה לרכוש 60 דולר באמאזון כדי לרכוש את הפיפא דרך החנות של הXBOX (כמו שאני עשיתי בסוני), אבל איך אני יודע באיזה חנות הוא באקסבוקס שלו? הישראלית? אמריקאית? אחרת ?
פוחד לרכוש 60 דולר ובסוף זה לא יתאים לחנות או משהו כזה

לא מצאתי בפרופיל שלו כתובת , וכשאני מחפש פיפא דרך החיפוש לפעמים זה מראה לי בשקלים ולפעמים בדולרים.

1. איך אני יודע באיזה חנות הוא נמצא כשאני ב SIGN IN על היוזר שלו ?
  2. זה סבבה לקנות קוד של 60 דולר באמאזון ולקנות דרך החנות כמו בסוני ?

תודה רבה