משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(רון קעקועים) #448

טוב, אז כמו בעונה שעברה, החלטתי גם השנה לפתוח עונה עם בילבאו בפיפ"א (הקבוצה השנייה שלי בספרד אחרי בארסה, כשהפערים לא כאלה רחוקים כיום) וגם השנה לשמור על הציביון הבאסקי. אבל מה, השנה עשיתי מחקר קצת יותר מעמיק וגיליתי כמה דברים מעניינים באשר לשחקנים שיכולים לשחק בבילבאו. מעבר לשחקנים ספרדים באסקים אותם אפשר למצוא בקבוצות כמו אייבאר, אוסאסונה וסוסיאדד או מפוזרים להם בקבוצות באירופה (צ’אבי אלונסו, חאבי מארטינז, סזאר אזפיליקווטה, אנדר הררה, פרננדו יורנטה וכו’), ומעבר לצרפתים מחבל הבאסקים כמו גרייזמן, רופייה (השוער של סט. אטיין) ולאפורט (שכבר משחק במועדון), יש כמה שחקנים נוספים עם שורשים באסקים שלפי החוקים של בילבאו, יכולים לשחק במועדון ולשדרג אותו מאוד. בין השחקנים:
פרנננדו אמורבייטה הונצואלני שכבר שיחק בעבר במועדון (ספורטינג גיחון), ניקולאס אוטאמנדי ופאבלו זאבאלטה (מנצ’סטר סיטי), גיירמו אוצ’ואה (השוער המקסיקני של מלאגה), אזקיאל גאראי (זניט סט. פטרסבורג), גונזאלו היגוואין (יובנטוס), אדריאן ראביו (פ.ס.ז’) וסרחיו קנאלאס (ריאל סוסיאדד. אמנם ספרדי, אבל עם שורשים באסקיים ואני בכוונה הפרדתי אותו משאר הספרדים שציינתי קודם מפני שעד היום אף אחד לא ידע שלקנאלס יש שורשים באסקיים). אגב, הוא לא מופיע במשחק בגלל שהוא משחק בליגה ההודית, אבל גם לדייגו פורלאן יש שורשים באסקים.

יהיה קשה להביא את כולם, או אפילו חלק בעיקר בגלל התקציב הדל של בילבאו, אבל אחרי כמה עונות (מוצלחות כמובן), או אם אתם משתמשים באופציה של קניית המועדון ע"י אוליגרך שמגדיל לכם את התקציב, תהיה לכם אופציה לשדרג את הקבוצה כך שתעמוד בשווה מול אריות אירופה. דמיינו לרגע את ההרכב הבא:

רופייה
זאבאלטה - אוטאמנדי - לאפורט - אזפיליקוואה
צ’אבי אלונסו - חאבי מרטינז
סוסאטה - מוניאין - גרייזמן
היגוואין

בכללי, עשיתי במשחק עצמו רשימה של כל השחקנים הבאסקים הקיימים, כך שמי שירצה את הרשימה, או עצות לגבי איזה שחקנים אני ממליץ להביא, יותר מאשמח לעזור. אני מאוד נהנה לשחק עם בילבאו זה שנה שנייה ברציפות ואני ממליץ לכם לנסות גם.

תהנו!

(LS7) #449

אני לא יודע אם למישהו יצא לשחק בפיפא 17 ב PC עד עכשיו, ממש התאכזבתי ממנו.
מעולם לא קרה לי שכששיחקתי בפיפא חדש הרגשתי שהוא ירד ברמה לעומת קודמו, המשחק ניהיה דיי רובוטי, בעיקר בזמן ריצה עם הכדור, הגרפיקה מבחינת פנים של שחקנים נראית מאוד מוזרה, כל השחקנים נראים כאילו הם בובות שעווה של עצמם.
הפיפא 16 בפער היה כיף יותר, זה נראה כאילו הם השקיעו השנה רק במודים ועשו כמה שינויים כדי להגיד שעשו שינוי, בולט במיוחד המצבים הנייחים והפנדלים - מה שהם עשו מהם זה פשוט רצח את המשחק ומוציא את החשק לגמרי.
למעט המצבים הנייחים כל השאר זה דברים שבאים לביטוי רק ב PC, שיחקתי בזה בסוני 4 ושם הכל בסדר. הם פשוט דיי זרקו השנה על הגירסה של המחשב.

אני בדרך כלל לא קונה את המשחק, קניתי בפיפא 14 והשנה, ואין ספק שלמדתי את הלקח, אמנם ה 180 ש"ח האלה לא יהרגו אותי אבל מעדיף להוציא אותם על דברים אחרים ולחכות כבר לקראק.

(Lukaku) #450

מישהו כאן משחק בפיפא מובייל?

(Raul Gonzalez Blanco) #451

[QUOTE=Lukaku;1701036]מישהו כאן משחק בפיפא מובייל?[/QUOTE]

ניסיתי שעה וויתרתי. בזמנו הייתי מכור ל-14 ו-15. היו חייבים להרוס.

(Lukaku) #452

לא שיחקתי בקודמים אז אין לי מושג. אבל כבר שמעתי את זה, מה השתנה? סתם לדעת.
היות ואף פעם לא התחברתי באמת ל- FUT, גם בזה אני לא ממש מבין את הקטע. כולם רק עסוקים בכמה להרוויח מכל דבר, לא מבין את זה.

(Lukaku) #453

פוקימון גו הושק רשמית בארץ. טוב שנזכרו באמת.

(Oleguer 23) #454

חודשיים לא שיחקתי בזה. המשחק הכי מבאס שיש, אני גר במושב, אני חייב לנסוע לעיר כדי להצליח בו, ואסור חס וחלילה לזייף GPS אחרת המשחק יחסום אותך בתור עונש. שלא נדבר על כך שצריך לחכות חצי שנה עד לדור הבא של הפוקימונים.

לא תודה, אני חוסך ל3DS לשחק במשחקים הקלאסיים.

אגב, יוצאים החודש משחקי הדור השביעי(!) של פוקימון. בקושי את החמישי סיימתי, ואת השישי אני עדיין לא מכיר. חכו קצת, לא רוצה להזדקן

(Raul Gonzalez Blanco) #457

ירושלים, אבל הייתי שלשום בנתניה והיה פשוט מטורף.

(Oleguer 23) #458

נראה אותך מגיע לאזור לוד! בקושי אקנס מוצאים כאן.:guns2:

(Merengue) #459

וזה שבבית שמש עיר שלמה הסתובבנו כדי למצוא צ’רמנדר מסריח רק כי זה לא זובט או אקנס…

(San Sunny) #460

חסר לי רק סנורלקס מהישראלים… רק סנורלקס. לעזאזל איתו.

(Oleguer 23) #461

מה שמרגיז זה שבהמשך יוציאו את הדורות החדשים, ואז יהיה צריך לפתח. לסנורלקס יש בדור הרביעי התפתחות קודמת (מנצ’לקס), אולי רק ככה תשיג סנורלקס…

(San Sunny) #462

אני כבר לא אשחק כנראה בדור הרביעי. גם במשחקי הגיימבוי עצרתי בדור השלישי, כי זה מה שהיה במחשבים בצבא. אין לי מושג איך הגעת לחמישי.

(t-rix) #463

מאז 2013 שיחקתי בפיפא, השנה אחי הקטן רצה לנסות לחזור לפרו משום שהפיפא הרגישה יותר מדיי רובוטית וההשפעה של מהירות וכח יותר מדי גדולה במשחק.
אז שיחקנו בפרו, לקח לנו שבועיים להתרגל, אבל באלוהים זה שמים וארץ. שחקנים טכניים כמו אוזיל למשל לא נדרסים בידי המהירים יותר אלא יודעים להביא לידי ביטוי את היכולת הטכנית שלהם. בעיטות מרחוק לא נכנסות עם כל בומבה.
כמו כן אני חייב לציין את התנועה הנכונה והנהדרת של כלל השחקנים, במיוחד שחקני ההתקפה, החלוץ מספיק חכם כי להבין מתי הוא צריך לחזור ולגשר על הבור שיש ברמכז השדה במערך 4-3-3 ומשם לנתב כדורים לאגפים ולחזור מהר לעמדת החוד, הקישור מצטרף נהדר המגנים עולים בתזמון חכם ובכלל יש תחושה כאילו המשחק לומד אותך ומתאים את תנועת השחקנים לאופי שלך…

ממש בחירה מצויינת.

נ.ב. אם כי העדכונים השוטפים והנורא פשוטים שיש בפיפא חסרים לי פה. כל עדכון פה מסבך לי ת’חיים עד שיוצא לפועל.

(LOS BLANCO) #464

לחברה של PES פה,
אני זוכר שהיה פעם אפשרות להתחזות במשחק,זה עדיין קיים?

(Shusaku) #465

[QUOTE=LOS BLANCO;1702389]לחברה של PES פה,
אני זוכר שהיה פעם אפשרות להתחזות במשחק,זה עדיין קיים?[/QUOTE]אני די בטוח שביטלו את זה. וטוב שכך. הצלחתי להשיג עם זה פנדל רק פעם אחת מתוך עשרות ומאות פעמים שניסיתי את זה בזמנו.

(Lukaku) #466

בפרו 6 הצלחתי דקה 120 לסחוט פנדל מהתחזות בטורניר זוגות עם חברים. אחד משיאי חיי.

איזה צחוקים היו. בעיקר כשהחטאתי אותו.

(Merengue) #467

(Or_Cule) #468

//youtu.be/GCmsgUTNLY0

(Raul Gonzalez Blanco) #469

עשית לי את השבוע. וואו.