משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(bixente) #427

[QUOTE=Oleguer 23;1697799]בגלל שמאז ומעולם הייתי עם פיפא, אני הולך על עיוור כי לא ממש מפריע לי. אין לי בעיה לשחק בשני המשחקים. אבל החלום שלי זה מערכת ליגות כמו במנג’ר. הורדתי מנג’ר בפעם הראשונה בחיי, אפילו ערכתי את הליגות בספרד ובישראל כמו שאני רוצה. המערכת פשוט חכמה, סוף סוף משחק שיודע להכיל ליגות שמחולקות לבתים מחוזיים. אבל בכיתי שעה ברגע שהבנתי שאני צריך לעבוד על הטקטיקה במקום לשחק את המשחק ממש כמו בפיפא או פרו.

ד"א, שאלה שאף אחד לא טורח לשאול. למה תמיד משחקים לקונסולות יקרים יותר?[/QUOTE]
בעבר הייתי מכור למנג’ר, בשנים האחרונות כבר הורדתי הילוך.
אשמח לדעת - על איזה מערכת ליגות אתה מדבר? אשמח לפירוט

(BannedT) #428

האמת היא שאני בנאדם שאין לו בעיה לעשות את המעבר חד וחלק. מגיל 4 בערך היה לי פיפא למחשב וכשפרו הפציצו בסוני 2 זה היה המשחק ששיחקתי. במעבר לקונסולות של הדור היותר חדש חזרתי לפיפא ומאז לא הבטתי לאחור, אני לא מצליח לראות בפרו משחק טוב יותר מפיפא כרגע. יש דברים שבולטים לי נורא מבחינת חסרונות ויתרונות של שני המשחקים אבל בסך הכל אני פשוט מעדיף את פיפא. אם בתכניות שלך לשחק הרבה אונליין אני אציע לך לא לקנות את הפיפא כי הוא פשוט יגרום לך לרצות להתאבד, מצד שני פרו לא מתקרב לעולם העשיר שיש באונליין של פיפא.

(Oleguer 23) #429

[QUOTE=bixente;1697802]בעבר הייתי מכור למנג’ר, בשנים האחרונות כבר הורדתי הילוך.
אשמח לדעת - על איזה מערכת ליגות אתה מדבר? אשמח לפירוט[/QUOTE]
כמות הליגות והקבוצות אדירה. אין ליגות נמוכות בדרך כלל בפיפא כי זה קשה ליישום מבחינת הdata base, כי אם קבוצה יורדת ליגה לליגה מפוצלת צריך לדעת לאן לשייך אותה. במנג’ר זה מתוחכם יותר.

(Madridista#1) #430

אם לפיפ"א היה רישיון גם לליגת האלופות זה היה באמת מושלם…באסה לזכות “UEFA CUP” ולא ב"CHAMPION LEAGUE".

(LS7) #431

חברים צריך עזרה, הבנתי שיש אפשרות לקנות פיפא 17 דרך מקומות שהם לא ה Origin שם יעלה לי בסביבות ה 320 ש"ח.
הכוונה היא לקנות את המשחק למחשב קח שאשמח לקבל כמה אתרים בהם בטוח ושווה לקנות את המשחק, ועל הדרך אשמח לשמוע דעות של חבר’ה ששיחקו במוד החדש (The Journey) כי הרבה בזכותו אני כנראה אקנה השנה את המשחק.

(R_E_M) #432

התחלתי את המסע שלי עם האנטר הצעיר בדיוק היום לפני 3 שעות. עוד לא התקדמתי יותר מידי במשחק אבל כן עשיתי את החלקים המוקדמים של המסע (מחכות לך כמה הפתעות מעניינות) ואני יכול להגיד בבירור שהשקיעו בסיפור ובפרטים מסביב כמעט כמו במשחקיות עצמה.

ההחלטות שלי קובעות האם אסתדר עם חבריי לקבוצה, עם המאמן, עם האוהדים. האם אצליח להגיע להרכב הראשון ואפילו סידרו לי הפתעה (שלילית) כדי להקשות עליי מעט. אני לא רוצה להרוס לך יותר מידי, רק אומר שבינתיים אני מאוד מרוצה מהעניין נראה כמה הוא יהיה טוב לטווח הארוך.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

(dkaro) #433

[QUOTE=LS7;1697983]חברים צריך עזרה, הבנתי שיש אפשרות לקנות פיפא 17 דרך מקומות שהם לא ה Origin שם יעלה לי בסביבות ה 320 ש"ח.
הכוונה היא לקנות את המשחק למחשב קח שאשמח לקבל כמה אתרים בהם בטוח ושווה לקנות את המשחק, ועל הדרך אשמח לשמוע דעות של חבר’ה ששיחקו במוד החדש (The Journey) כי הרבה בזכותו אני כנראה אקנה השנה את המשחק.[/QUOTE]

דרך אתרי צד ג’ המשחק יעלה לך באזור ה-170\180 ש"ח. תסתכל למשל פה:

http://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-17-pc-cd-key-origin.

(Shusaku) #434

כמו שדקארו אמר, אתה תקנה cdkey אותו תכניס לאוריג’ין.

המוד של האנטר אולי נחמד, אבל הוא נחמד אחרי עונה אחת. לקנות את המשחק בגלל זה זו די אחיזת עיניים.

(Scouser) #435

המוד של האנטר זה עונה אחת עם גיימפליי מוזר ושונה לפי דעתי, נחמד אבל גימיק. במקום אלף cut scenes שישקיעו במוד שיהיה טוב לאורך כמה עונות כמו שפרו עשו פעם עם bal.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Lukaku) #436

מה משתנה אחרי עונה אחת? זה פשוט נהיה כמו Be a player שהיה תמיד?

(OreoCookieh) #437

[QUOTE=Lukaku;1698116]מה משתנה אחרי עונה אחת? זה פשוט נהיה כמו Be a player שהיה תמיד?[/QUOTE]
זה נגמר. (אתה מקבל קלף של השחקן שלך לUT, אוברול 75, סטאטים קבועים, העמדה לפי מה שבחרת במשחק)

מישהו פה משחק בPS4? אני מחפש אנשים לשחק איתם PRO CLUBS או סתם 2 על 2 לכיף…אם מישהו מעוניין שישלח PSN!

(Colombian Cowboy) #438

קניתי היום פיפא 17. ייקח זמן עד שאתן חוות דעת אבל אם מישהו יוכל להציל אותי מה’רעה חולה’ הזו שדפקו לי מעל כל שחקן על איזה כפתורים אני לוחץ. אני חייב להעיף את זה זה מסתיר לי היכן נמצא הכדור ואני לא מוצא איך…

(R_E_M) #439

לוחצים R3

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

(Colombian Cowboy) #440

[QUOTE=R_E_M;1698269]לוחצים R3

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk[/QUOTE]

אני בPC…

(Merengue) #441

[QUOTE=R_E_M;1698269]לוחצים R3

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk[/QUOTE]
או בתפריט של המשחק (כשאתה לוחץ START או OPTIONS או לא יודע מה במהלך משחק) , יש את אופציית trainer ושם אפשר לבטל לגמרי

טוב שאלה, אני ועוד 3 חברים הזמנו את הפיפא מהאתר BASE האנגלי שיכול להיות שכבר שמעתם על זה ועל הביקורות הטובות שיש עליו כמה שהוא זול ואמין והכל…
העניין הוא שעבר כמעט חודש מרגע יצא המשחק, ועד עכשיו זה לא הגיע אלינו, מה גם שיותר מדי אנחנו רואים אנשים שהזמינו פיפא מהאתר עצמו וקיבלו את ההזמנה תוך פחות משבוע וזה גם בתקופת החגים, עוד יותר מתסכל זה שגם ראינו אנשים שהזמינו משחקים שיצאו ממש בשבוע-שבועיים האחרונים כמו טומב ריידר החדש למשל וגם קיבלו אותו תוך 4-5 ימים.
מישהו מכיר את התופעה ?

(Santiago_Munez) #443

האמת שמוזר, שאני הזמנתי מהם קיבלתי תוך חמישה ימים.
קיבלת בסוף?

(LOS BLANCO) #444

[QUOTE=Merengue;1698275]או בתפריט של המשחק (כשאתה לוחץ START או OPTIONS או לא יודע מה במהלך משחק) , יש את אופציית trainer ושם אפשר לבטל לגמרי

טוב שאלה, אני ועוד 3 חברים הזמנו את הפיפא מהאתר BASE האנגלי שיכול להיות שכבר שמעתם על זה ועל הביקורות הטובות שיש עליו כמה שהוא זול ואמין והכל…
העניין הוא שעבר כמעט חודש מרגע יצא המשחק, ועד עכשיו זה לא הגיע אלינו, מה גם שיותר מדי אנחנו רואים אנשים שהזמינו פיפא מהאתר עצמו וקיבלו את ההזמנה תוך פחות משבוע וזה גם בתקופת החגים, עוד יותר מתסכל זה שגם ראינו אנשים שהזמינו משחקים שיצאו ממש בשבוע-שבועיים האחרונים כמו טומב ריידר החדש למשל וגם קיבלו אותו תוך 4-5 ימים.
מישהו מכיר את התופעה ?[/QUOTE]
תבדוק מעקב אחרי החבילה,אני אישית הזמנתי גם פיפא מאתר שונה,וזה שכב שבועיים בסניף סתם כי הטיפשים לא שלחו
התראה לא לדואר ולא לפלאפון,במזל ענו לי מהר בDHL שעשו את המשלוח לארץ ושלחו לי את המספר חבילה,ששם גילתי שזה שוכב בסניף
ונרשם שנשלח פעמיים התראה ללקוח דבר שלא קרה.

(Shusaku) #445

[QUOTE=LOS BLANCO;1700168]תבדוק מעקב אחרי החבילה,אני אישית הזמנתי גם פיפא מאתר שונה,וזה שכב שבועיים בסניף סתם כי הטיפשים לא שלחו
התראה לא לדואר ולא לפלאפון,במזל ענו לי מהר בDHL שעשו את המשלוח לארץ ושלחו לי את המספר חבילה,ששם גילתי שזה שוכב בסניף
ונרשם שנשלח פעמיים התראה ללקוח דבר שלא קרה.[/QUOTE]דואר ישראל… כבר קרה לי שלפי מס’ מעקב חבילה היה רשום שהחבילה בסניף, ובסניף אמרו שזה לא הגיע אליהם עדיין.

הפ השתפרו בזמן האחרון, אבל מהזוועה שהם היו זו לא ממש חכמה להשתפר.

(Merengue) #446

כבר הגיע חברים…

(napels) #447

למי שיודע…
ב2k החדש למישהו יש מושג איך אני מחזיר שחקנים מה-free agent לקבוצות אחרות (לא הקבוצה שלי)?