משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(Colombian Cowboy) #407

מה המעבד שלך וכמה ראם יש לך במחשב?

לא מכיר טוב את אופציית - כרטיס מסך חיצוני. לא יכול להמליץ לא יכול לשלול.

הרעיון כזה, לפיפא הגרפיקה לא כבדה במיוחד (טכנית, לו היה לי מסך גיימינג עם מהירות גבוהה יותר יכולתי להריץ עם הכרטיס שיש לי על 250-280 fps. לעומת משחקים כמו gta שירוצו לי על 80 fps.) מה שאומר שמעבד טוב-בינוני וכרטיס בינוני יעשו את העבודה יופי.

בהנחה שאתה רוצה לשחק בעוד משחקים מומלץ לכרטיס יותר טוב ב’לבל’ המיעוד לגיימינג. גם שם אם אתה משחק על המחשב עצמו אין טעם בהגדרות אולטרה או ברזולוצייה גבוהה מכיוון שהעין לא תחוש הבדל.

(Oleguer 23) #408

מעבד i5-5200U 2.20GHz
זיכרון 8GB

(Colombian Cowboy) #409

[QUOTE=Oleguer 23;1697373]מעבד i5-5200U 2.20GHz
זיכרון 8GB[/QUOTE]

המעבד - הגם שלא מהיר מאוד יחסית לi5 - אמור לעשות את העבודה, שמונה זיכרון ראם זה די והותר בשביל פיפא.

באשר לכרטיס הגרפי, הדרישות המומלצות לפיפא דורשות GTX 660 או R9 270 - צמד כרטיסים חלש מהדור הקודם. העניין הוא שיש לך כרטיס מסך מובנה במעבד ולא חזק מספיק. שאר המחשב קלאסה בשביל פיפא. בדוק ברשת מה אומרים על כרטיס מסך חיצוני ופעל לפי זה.

בהצלחה!

(Madridista#1) #410

פיפ"א או פרו ? מה יותר טוב השנה? אני מתלבט מה לקנות. הייתי חסיד של פרו עד הלום, אבל השנה הפיפא נראת קצת יותר טוב לפי הסרטונים ביוטיוב, מאשר הפרו שדורכת במקום מאז הגרסה של 15.

מה מומלץ לי לקנות?

(dkaro) #411

אתה לא שואל במקום הנכון… חל כאן שינוי לאחרונה בהובלתו של שוסאקו המציג את פרו כמשחק עילאי ופיפ"א כמשחק נחות ועלוב. זהו כמובן לא מדגם מייצג שכן הפיפ"א מוכר בערך פי 30 מאשר הפרו…

(ואל תגידו לי רשיונות, הן לא יוכלו להסביר כאלה פערים גדולים. בטח ובטח כשיש פאצ’ים שמסדרים את הכל.)

(Madridista#1) #412

חחח אז אני מבין מתשובתך שעדיף פיפ"א. הקטע שרואים את המאמנים [B]האמיתיים [/B]על הקווים ממש עשה לי את זה.

(dkaro) #413

הפיפ"א מכר פי כמה מהפרו עוד לפני שחשבו שם בכלל לעשות מאמנים אמיתיים. מה שעשית הרגע זה לקחת יתרון אחד קטנצ’יק של הפיפ"א וניסית להלעיג אותו כאילו הוא היחיד. מאוד רציני מצדך…

בסופו של דבר זה עניין של טעם. אני אישית מעדיף את הפיפ"א כי אני מוצא את השליטה בשחקנים הרבה יותר נוחה ומכאן שהמשחק הרבה פחות רובוטי עבורי. יש לפרו את היתרונות שלו, כמו גם לפיפ"א. שורה תחתונה: העולם קובע חד משמעית שהפיפ"א משחק הרבה, הרבה יותר טוב.

(OreoCookieh) #414

תקנה תקנה, אל תתבייש. הרוב עדיין משחקים בפיפא לטעמי, אוברול משחק יותר שלם (אם אתה מתכנן לשחק גם ברשת)

(Madridista#1) #415

הפרו לא מתקדמים מבחינת המשחקיות כבר שלוש משחקים ברצף. פיפ"א הולכים ומוסיפים עוד דברים שהם ערך מוסף אדיר בעיניי.

(Colombian Cowboy) #416

בעיניי זה פשוט שני משחקים שונים בתכלית.

הפרו הוא משחק וידאו העוסק בכדורגל, פיפא הוא סימולטור כדורגל.

יש פילוח מאוד ברור בציבור, הערסים שאוהבים מהירות (גובלת בעל אנושית) וכן ילדים צעירים נשבים בקסם הפרו. האנשים המשכילים יותר שכדורגל מבחינתם הוא גם טקטיקה, ויש משמעות לעמדות השחקנים ולתכונותיהם (חוץ מSPEED) - יעדיפו את פיפא. איטי יותר. מחושב יותר. קשה יותר.

מאחד שהיה חסיד של פרו וחזר בתשובה…

(Madridista#1) #417

[QUOTE=Colombian cowboy;1697745]

מאחד שהיה חסיד של פרו וחזר בתשובה…[/QUOTE]
:lol:

גם אני כנראה אתגייר מהר מאוד ואחזור בתשובה שלמה לפיפ"א. המאמנים על הקווים זה דבר מדהים וזה הבדל משמעותי לדעתי, הגיע הזמן שיעשו את זה גם בכדורגל ולא רק בכדורסל.

(napels) #418

מישהו יכול להמליץ לי על חנות אמינה וזולה (עד כמה שאפשר) לסוני 4 שעושה משלוחים לכל הארץ?
אני האמת מחפש עם שלט אחד ורצוי מאוד פיפא או טוקיי החדשים בחבילה.

(OreoCookieh) #419

את הפיפא שלי לPs4 קניתי מהמרקט האמריקאי, 220 שקלים וסיימת סיפור.
אבל משחקים בד"כ אני קונה מהאתר base.com (שים לב שצריך משתמש אירופאי בשביל זה)

(Shusaku) #420

[QUOTE=Colombian cowboy;1697745]יש פילוח מאוד ברור בציבור, הערסים שאוהבים מהירות (גובלת בעל אנושית) וכן ילדים צעירים נשבים בקסם הפרו. האנשים המשכילים יותר שכדורגל מבחינתם הוא גם טקטיקה, ויש משמעות לעמדות השחקנים ולתכונותיהם (חוץ מSPEED) - יעדיפו את פיפא. איטי יותר. מחושב יותר. קשה יותר.[/QUOTE]מה? מה?! זה כל כך הפוך ולא נכון, שאין לי מושג אם באמת התבלבלת, או שסתם רשמת את אחד הדברים ההזויים שקראתי.

(Colombian Cowboy) #421

[QUOTE=Shusaku;1697752]מה? מה?! זה כל כך הפוך ולא נכון, שאין לי מושג אם באמת התבלבלת, או שסתם רשמת את אחד הדברים ההזויים שקראתי.[/QUOTE]

אם ארשום שוב זה יעזור?

עומד מאחורי הדברים. לגמרי.
וכיוון שאני מכירך טל, נסיים את הדיון עכשיו ונסכים שלא להסכים. יש?

(Shusaku) #422

כמובן. אני לא חושב שמישהו מאיתנו ישנה את דעתו.

רק ארשום, שאני עדיין לא מבין על מה אתה מדבר מבחינת מהירות המשחק. בפיפ"א המשחק טס, וכל המשחקים שם בנויים על התקפות מעבר. לעומת זאת, בפרו יש הרבה יותר דגש על בניית משחק.

יצא לי לשחק הרבה יותר בפיפא 17 השנה (אצל חברים) מאשר בפרו שעוד לא קניתי, והמשחק לא הרבה פחות הזוי מקודמו. כל נגיחה של איברהימוביץ’ לשער זה גול. אינייסטה לא מסוגל להבקיע גם מול שער ריק. המשחק פחות גרוע מפיפא 16, אבל הוא עדיין הזוי לטעמי.

(Colombian Cowboy) #423

אודה ואתוודה שפיפא 16 היה כישלון. גרוע מ15 עשרות מונים… את 17 אקנה בעתיד הקרוב ממש.

(napels) #424

פיפא 16 ו-17 זהים לחלוטין. שניהם בינוניים ומלבד הרצון לנצח משתמשים באונליין אין לי שום רגש בלשחק בו.
את פרו אני שונא מהיום שהוקם, כך שאין לי ברירה.

דווקא… ה-2K משחק הספורט הכי יפה שראיתי. ועדיין עצוב לי שלייב סגרו ת’בסטה.

(bixente) #425

בוא נגיד ככה
הפרו מבחינת כדורגל נטו טוב יותר. הרבה יותר דמו לכדורגל אמיתי. הבעיה (מלבד הרשיונות והזלזול הרגיל של קונאמי בלקוחות)? מי שתכנת את המשחק הוא תלמיד כיתה י’ בכיתת מחשבים שעובד בכלל על אקסל בפעם הראשונה. וברצינות - תכנות עלוב, תפריטים מכוערים, הרבה פערים טכנולוגיים לעומת הפיפא. וחבל כי מבחינת כדורגל יש שם משהו לא רע בכלל , אם כי אני חייב לסייג - משהו במשחק לא זורם עד הסוף, חסר לו עוד איזשהו טאצ’ סופי כדי שיהיה משחק ממש מהנה.

פיפא מבחינת כדורגל עלוב, וממציא בד"כ חוקים משלו, עמוס בבאגים הרבה יותר מפרו, קורים שם דברים שבמציאות קורים אחת לשנה במקרה המוגזם.
התכנות כרגיל מדהים, התפריטים מעולים, הכל נוצץ ויפה. הבעיה האמיתית שמי שאחראי על הפרוייקט לא שיחק/ראה משחק כדורגל בחייו. כ"כ תלוש מהמציאות. בפיפא 17 המשחקיות והדמיון למציאות השתפר מאוד (לא חכמה אחרי המחדל של 16) אבל עדיין רחוק מאוד מהמציאות.

לצערי אין משחק שגורם לי להרגיש שאני משחק כדורגל אמיתי עם הנאה של כל המסביב. בטח לא פרו שמציע לי את madrid white

(Oleguer 23) #426

בגלל שמאז ומעולם הייתי עם פיפא, אני הולך על עיוור כי לא ממש מפריע לי. אין לי בעיה לשחק בשני המשחקים. אבל החלום שלי זה מערכת ליגות כמו במנג’ר. הורדתי מנג’ר בפעם הראשונה בחיי, אפילו ערכתי את הליגות בספרד ובישראל כמו שאני רוצה. המערכת פשוט חכמה, סוף סוף משחק שיודע להכיל ליגות שמחולקות לבתים מחוזיים. אבל בכיתי שעה ברגע שהבנתי שאני צריך לעבוד על הטקטיקה במקום לשחק את המשחק ממש כמו בפיפא או פרו.

ד"א, שאלה שאף אחד לא טורח לשאול. למה תמיד משחקים לקונסולות יקרים יותר?