משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(bixente) #385

[QUOTE=MichaelB;1695010]השלטים של הפלייסטיישן 3 שלי הפסיקו לעבוד בצורה אלחוטית. אני לא יכול להדליק אותם או את הפלייסטיישן עצמו מלחיצה על כפתור הסוני בשלט אלא אם כן הוא מחובר לפלייסטיישן בכבל.

אם אני מדליק את השלט כשהוא מחובר ואז מנתק אותו הוא נכבה שוב.

קרה למישהו?[/QUOTE]

בצד האחורי של השלט יש לך חור ובו לחצן קטן שתוכל לאפס עם קיסם. תנסה ללחוץ עליו ואז לחבר את השלט חוטית(לצורך סנכרון חד פעמי) לסוני ואז הוא אמור לפעול אלחוטית ללא בעיה. תעדכן אם הסתדר.

לכבי הפאצ’ לPS4 הוא נהדר והכל עובד טוב ויפה !!!
פשוט תענוג

Shusaku - כשאני עושה ליגה זה מיד עובר למשחק הראשון של הליגה . אין העברות? רכישות ?
כאלו דברים ? או שאני פשוט מפספס…

(Shusaku) #386

צלם ושלח לי בפרטי מה הולך בדיוק, ב-Master League תמיד יש העברות, הימים עוברים של בקבוצות של 3 כשכל פעם יש עדכונים לגבי המשא ומתן עם שחקנים.

(SantiagoBernabeu) #388

יש פאטצ’ גם לסוני 3 או רק ל4?

(Shusaku) #389

כרגע רק ל4. צריך לחכות ולראות בימים הקרובים איך זה מפתחת, כרגע גם לxbox one אין כלום.

(bixente) #390

[QUOTE=Shusaku;1695058]צלם ושלח לי בפרטי מה הולך בדיוק, ב-Master League תמיד יש העברות, הימים עוברים של בקבוצות של 3 כשכל פעם יש עדכונים לגבי המשא ומתן עם שחקנים.[/QUOTE]

כן, מספר דקות אחרי ששאלתי, נזכרתי (בכל זאת עברו 6-7 שנים מאז ששיחקתי במאסטר ליג) במאסטר ליג.
פשוט בהתחלה בחרתי תחת competition ואז ליגה.

ההעברות בינתיים מאוד מאכזבות, אין אפשרות להציע סכום שאני קובע, הדברים שם לא ממש מפותחים.
גם החיפוש שחקנים המתקדם לא בדיוק להיט.

לגבי המשחק עצמו - חבל מאוד שעשו את השוערים זוועתיים, אבל אני מתכוון ממש זועתיים. מוסרים להם פס והם הודפים עם הרגל כאילו בעטו טיל שהם ממש עשו מאמץ לעצור. ממש מיותר והורס קצת מהמשחקיות המצויינת שיש למשחק הזה להציע.

אגב אשמח לקצת טיפים - איך אני עובר שחקנים? אפילו איך אני רץ איתם בלי שיחטפו לי בקלות או ידביקו אותי למרות שהתחלתי את הריצה כשאני 2-3 מטר לפניהם?
האימונים לא כזה עזרו לי בנושא

(OreoCookieh) #391

בכל מקרה, אם יש פה כאלה שמשחקים פיפא בPS4, מוזמנים להוסיף אותי לחברים: yrubin. אני בעיקר משחק FUT וקריירה רגילה, אבל אם תרצו להרכיב קבוצה לPRO CLUB אז אשמח!
אני מתכנן גם לרכוש battlefield1 ו ghost recon wildlands כשייצאו גם כן, אז צריך אנשים למשחקי הרשת :slight_smile:

(t-rix) #392

האם ב PES יש עדכונים של יכולות שחקנים כמו שקורה בפיפא?

(Shusaku) #393

שיחקתי אתמול בדמו של FIFA 17. לא יכולתי שלא להתפקע מצחוק. זה המשחק פיפא שהכי דומה לPES שראיתי אי פעם, ושיחקתי בכל פיפא מאז 2002.

(Merengue) #394

[QUOTE=t-rix;1695568]האם ב PES יש עדכונים של יכולות שחקנים כמו שקורה בפיפא?[/QUOTE]
אם אני לא טועה כבר כמה שנים יש.

(bixente) #395

[QUOTE=Shusaku;1695573]שיחקתי אתמול בדמו של FIFA 17. לא יכולתי שלא להתפקע מצחוק. זה המשחק פיפא שהכי דומה לPES שראיתי אי פעם, ושיחקתי בכל פיפא מאז 2002.[/QUOTE]
לחלוטין !!
בדיוק מה שאני אמרתי, הם ניסו כ"כ להתחקות אחרי PES שזה מפחיד.
ואני חוזר ושואל אותך שוב - טיפים להשתלטות טובה יותר בחלק הקדמי של המגרש? תמיד בשליש האחרון השחקן לוקח סוג של מקדמה שגורמת לו לאבד את הכדור ויש שם יותר דיליי בתגובה מאשר במצב רגיל. ואיך הכי מומלץ לעבור שחקנים?
תודה

נ.ב
הדבר שהכי אהבתי תמיד ב PES שאני מתמודד בליגה מול ברצלונה,אתלטיקו והגדולות בניגוד לפיפא שם הייתי מוצא את עצמי במחזור 10 מוביל ב7 נקודות כבר על חטאפה סוסיאדד וגראנדה. כ"כ מוסיף לחוויה כל מה שקורה ב PES.
תמונה להמחשה :

ובעיקר הליגה הצמודה(הפרש 3 נקודות בין מקום ראשון לחמישי והקבוצות הן סביליה, ולנסיה,אתלטיקו וברצלונה) :

וגם ה"סיקורון" שקיבלתי לפני מפגש רבע הגמר מול פריז. די מאריה מן הסתם היה חלק בולט שם :

סלחו לי על הקישור , משום מה שאני שם את התמונה של די מאריה כתמונה זה הופך אותה

(Oleguer 23) #397

כל כך מעצבן. לפני שנה קניתי מחשב נייד עם דגש על כך שיוכל להכיל תוכנות פשוטות כמו פוטושופ אבל בעיקר כדי שאוכל לשחק במשחק כמו פיפא. אז פיפא 15 עבד לי טוב, לא שיחקתי ב16. עכשיו קניתי את 17 ואני לא מצליח לשחק, כנראה שפתאום הכרטיס מסך לא מספיק טוב!

עזבו את זה שהם משדרגים את המשחק כל פעם מחדש מה שאומר שצריך לשדרג כרטיס מסך כל פעם מחדש, אני נכנס למשחק ומגיע למשחק של יונייטד נגד צ’לסי בהתחלה. ברגע שיצאתי לתפריט הראשי המשחק פשוט קרס לי. ניסיתי לשחק אותו במלואו ובאמת הגעתי לתפריט מתקדם יותר, אבל שוב קרס.

מה עושים? סתם עכשיו אני צריך לשדרג את כל המחשב? כרטיס המסך שלי הוא Inter® HD Graphics 5500.

(Paul Heyman) #398

אני מצטער להגיד לך אבל זה כרטיס מסך שאם נדרג את כרטיסי המסך בקטגוריות של: חזקים, בינוניים, חלשים, ממש חלשים; אז הוא ידורג אי שם בתחתית של רשימת הבינוניים פלוס מינוס.

זה מאוד אפשרי שהוא לא יהיה מסוגל להריץ משחק חדש לחלוטין כמו FIFA החדש.

(Shusaku) #399

אני רוצה להוסיף. זה שהמחשב חדש מלפני שנה, לא אומר כלום. זה לא קונסולות. אני יכול להביא לך מישהו עם מחשב מלפני 3 שנים עם כרטיס מסך שאוכל את שלך לארוחת בוקר.

מה שכן, אני מניח שהפורט של פיפ"א זבל ולכן זה לא רץ על כרטיס ברמה הזאת.

(Oleguer 23) #400

זה מה שמעצבן, שהפיפא הקודם שהרצתי על המחשב עובד. אז למה לא לתת אפשרות לשחק במשחק גם באיכות פחות טובה? סתם לשפוך 1000 שקל כדי שבעוד שנה שנתיים פיפא יצא על מנוע חדש?

בלי קשר, אני חושב לקנות סוני רק בגלל הפיפא, לכותר הבא. בדרך כלל לא משחק בשום דבר חוץ מזה ומGTA, אולי ננסה גם פרו ביחד…

(Shusaku) #401

כי הפורט זבל, והכרטיס שלך חלש מדי. יש אנשים עם מחשבים יותר ישנים שיכולים להריץ פיפא על אולטרה, ווואלה זה לא כזה בעיה. זה הרבה מעבר.

(Oleguer 23) #402

Gigabyte GTX960 2GB DDR5 GV-N960OC-2GD 128 bit
מספיק טוב לפיפא?

בעיקרון אם הייתי יכול הייתי מוכר למישהו את המשחק שכבר קניתי אותו, אבל לצערי זה כנראה בלתי אפשרי…

(Shusaku) #403

בגדול הכרטיס טוב. הוא פשוט לא מצויין. הוא מהסדרה של שנה שעברה (השנה יצאה הסדרה 10xx), והוא לא מהטופ שלה (מעליו יש 970, 980 ו-980i). הוא גם עם 2GB, שזה קצת לכרטיסים של היום. בגדול אני חושב שהוא אמור להתאים למחשב שלך (עדיף שתעלה מפרט), אבל קח בחשבון שעוד 4 שנים יכולה להיות לך שוב בעיה להריץ משחקים חדשים.

(Oleguer 23) #404

עכשיו אני שם לב שזה מיועד לכונן נייח. אני משחק בלפטופ, ככה שאני מנחש שמקסימום אוכל להרכיב כרטיס חיצוני. בע.

(Colombian Cowboy) #405

אור,

ברגע שקנית לפטופ ולא שמת דגש על גיימינג אכלת אותה. זו בדיוק הבעיה במחשבי ניידים - אין דרך חזור…

ככלל, אם המשחק שאתה משחק זה רק פיפא הכרטיסים הבינוניים מספיקים בכיף. לפיפא צריך מעבד טוב שיריץ הרבה נתונים אבל גרפיקה זה לא הצד החזק (ביחס לגיימינג כמובן).

אגב, וזו המלצה לכל חובב גיימינג, כשקונים כרטיס מסך או אפילו מחשב חדש, ההמלצה לקנות כרטיס קצת יותר טוב ממה שצריך. ככה אתה מסודר ליותר משנה שנתיים.

(Oleguer 23) #406

דווקא נשמע לי רעיון טוב ללכת על כרטיס מסך חיצוני. התקווה שלי שהמחיר לא ירקיע שחקים, ושאני לא אצטרך לחכות עד שיגיע לי מהאינטרנט. השאלה אם כרטיס מסך זה הדבר העיקרי שצריך להפריע לי כדי שיעבוד לי הפיפא.