משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(JRM) #316

[QUOTE=Merengue;1683128]זה הדבר הראשון שעלה לי לראש.

[/QUOTE]

LOL, זה בדיוק כך XD

(Goalkeeper) #317

//youtu.be/P9LHzVEPodg

וואוו, האם בפיפא 17 יהיה כמו MY PLAYER ב2K???

(Merengue) #318

לא שיחקתי NBA 2K בשנים האחרונות אז זה יותר הזכיר לי את “הסטורי מוד” של היצירת מתאבק במשחקי WWE (THQ) של לפני 10 שנים שהיינו משחקים ב-PS2, אחלה משחק זה היה אגב, גם בהשוואה למשחקים של היום.

אבל ממה שקראתי, מדובר באפשרות של לשחק עם שחקן אחד (האנטר, שראו בטריילר) בליגה האנגלית ולא לפתח שחקן משלכם עם שם ופרצוף ומה שתרצו, כנראה זה מסובך מדי בינתיים לתת אפשרות כזאת.
אבל בלי קשר זה נראה טוב, וכנראה זה הולך להוסיף למשחק הרבה מאוד, והמשחק יהיה יותר מעוד משחק לשחק עם חברים. המהפכה הקודמת הייתה עם ה-FUT וכבר אז נפתח פער ביניהם לבין קונאמי. ואם זה יהיה טוב כמו שזה נראה אני מאמין שPES בהחלט צריכים לעשות חושבים איך לצמצם פערים כי הם רק הולכים ומתרחקים מהם.

מה גם ש-EA הולכים להשתמש במנוע ה-Frostbite, שזה המנוע הגרפי שהשתמשו בו ב-STAR WARS BATTLEFRONT ובכל המשחקים החדשים שיצאו (לא רק ספורט) ישתמשו במנוע הזה.
מי שראה הגרפיקה בBATTLEFRONT אז בטח שם לב כמה היא מדהימה וביחד עם משחק כמו UNCHARTED 4 באמת שהגרפיקה במשחקים האלה היא אולי הכי טובה ויפה שראיתי אי פעם במשחק כלשהו.
אז כנראה שגם הולך להיות שיפור גרפי רציני.
ועוד משהו נוסף, ב-Fifa 17 יהיו 4 מאמנים שונים שישפיעו על צורת המשחק, כל אחד בצורת הניהול שלו. המאמנים הם: פפ גווארדיולה, יורגן קלופ, ארסן ונגר וז’וזה מורניו. ולכל המאמנים בפרמייר ליג יהיו פנים שנסרקו כמו השחקנים (אבל לא סגנון משחק וניהול משחק מיוחד כמו ה-4 שכתבתי מקודם).
הרבה זמן EA לא עשו כאלה שינויים משעמותיים בגרסא אחת של משחק, בדרך כלל השינויים קורים בדירוג משנה לשנה, כל פעם הוסיפו דבר אחד.

(DoctorGonzo) #323

תזמין מאיביי, 40 שקל ותחסוך כאבי ראש

הנה אחד שמוכר

(dkaro) #324

דיסק ?! אין לי כונן דיסקים במחשב אפילו…

חוץ מזה שאני בכלל לא בטוח שהוא ירוץ על חלונות 10 אז מעדיף גרסה חינמית לבדיקה :wink:

[B]עריכה: מצאתי !!![/B]

תודה בכל אופן :slight_smile:

(Sasha) #325

זה מתקרב… אז מה אומרים על הטריילרים של FIFA ו-PES?

//youtu.be/v382PZErYrk

(DoctorGonzo) #326

i call your bet sasha, and raise you BATTLEFIELD 1

//youtu.be/eKGqtZc-xsQ

תכינו את הארנקים, זה הולך לכאוב בכיס.

(chelsea777) #327

הערה לפני השאלה: לא שיחקתי במורטל קומבט אף פעם, אין לי מושג איך זה עובד.

הורדתי מורטל קומבט XL מהפליטיישן סטור (סוני 4*). ואני לא יכול להכנס לאופצייה של הסיפור או כל דבר אחר, פרט לקרבות של של שחקן אחד (או שניים). ככל שאני משחק קרבות רגילים נפתחו לי עוד ועוד דמויות, ועוד לא פתחתי את כולן. מתי אני אוכל להכנס לסיפור, למגדלים וכל השאר? תודה.

(bixente) #328

טוב אז אחרי כמה שננים טובות של פיפא (יש לציין שבכל שנה נתתי הזדמנות גם לפיפא וגם לפרו , גם בדמו וגם בהורדה של הפרו למחשב לצורך בדיקה) - יש מצב שהשנה זו תהיה השנה של הפרו.
מאתמול אני משחק בדמו של הפרו 17 בPS4 וזה פשוט מרגיש לי נכון. אפשר לשחק כדורגל, אפשר לעשות מהלכים. מרגיש ממש כמו כדורגל בניגוד למשחקי פיפא האחרונים שמבוססים ב98 אחוז על מקריות. הרבה זמן לא נהניתי ככה מכדורגל ממוחשב.
לא אומר לכם במה לשחק , אבל אני חושב שכדאי לתת לפרו הזדמנות, לפחות לדמו שלו. כדי לבחון ולהחליט טוב יותר.
אני אישית פשוט נהנה.

(Merengue) #330

אז דווקא כשחשבתי שאולי השנה אתן צ’אנס לPES, בא הדמו ונתן לי כאפה על המחשבה הטיפשית הזאת.

(Shusaku) #331

קונאמי החליטו לדלג על המחשב השנה כשהוציאו את הדמו. אכפת לכם לספר על הנסיון שחוויתם עם המשחק?

(Michael Scofield) #332

באמת שלא ברור לי איך אנשים מעדיפים את הפיפא על ה-PES.
נכון, הפיפא בדרך כלל יותר מלא (תלבושות, שדרנים וכו’) והגרפיקה יותר טובה בקלוזאפים - so what?
המשחק הזה כל כך נוראי שזה פשע לקרוא לו כדורגל. שליטה על הבעיטה שואפת לאפס, שחקנים כל כך איטיים ולא שליטים שזה מטריף את הדעת.
הפרו הרבה יותר ריאליסטי מהדריבל עד הבעיטה דרך המסירות וההגנה.
לפעמים אני חושב שהפרו זה לאנשים ששיחקו כדורגל בחיים והפיפא זה לכאלה שרק אוהבים כדורגל.

(Shusaku) #334

מבין את הבעייתיות שקיימת אצל שחקני הקונסולות עם הסמלים, תלבושות והשמות. עם זאת, נאמר שהשנה המשחק יהיה פתוח לחלוטין לעריכה ויהיה אפשר לטעון קבצים מusb גם לקונסולות. מה זה אומר? כרגע שום דבר, נצטרך לחכות ולראות.

אני חייב לציין שאני ממש שונא פיפ"א. זה משחק כל כך נכה. אתה לא באמת משחק כדורגל, אתה לומד להכיר את הדפקות של המשחק, וככה אתה כובש. זה הדבר הכי לא הגיוני שקיים, ולא מספק חוויה אמתית של משחק ספורט.

(bixente) #335

[QUOTE=Shusaku;1693247]מבין את הבעייתיות שקיימת אצל שחקני הקונסולות עם הסמלים, תלבושות והשמות. עם זאת, נאמר שהשנה המשחק יהיה פתוח לחלוטין לעריכה ויהיה אפשר לטעון קבצים מusb גם לקונסולות. מה זה אומר? כרגע שום דבר, נצטרך לחכות ולראות.

אני חייב לציין שאני ממש שונא פיפ"א. זה משחק כל כך נכה. אתה לא באמת משחק כדורגל, אתה לומד להכיר את הדפקות של המשחק, וככה אתה כובש. זה הדבר הכי לא הגיוני שקיים, ולא מספק חוויה אמתית של משחק ספורט.[/QUOTE]
מסכים לגמרי עם מה שאמרת על הפיפא ! יש שחקנים שאני אפילו אומר עליהם “הם טובים בפיפא אבל אין להם גרם הבנה במשחק כדורגל”(כך אני חושב גם על מי שאחראי על הפרוייקט שנקרא פיפא).
במצב תקין מבחינתי השחקנים האלו אמורים להיות גרועים במשחק כדורגל אבל תודות לפיפא אפשר לבעוט כדור ארוך, המגן ינסה להשתלט עליו , מה שיגרום לאיבוד כדור כי החלוץ יהנה מזה ועוד שער מקרי בדרך למשחק עלוב. או שסתם לומדים מאיפה במגרש בועטים כדי שהכדור יכנס , לא משנה כמה זה רחוק מהשער וכמה לא הגיוני שהכדור יכנס לשער.

(Santiago_Munez) #336

לא שיחקתי בPES מ2013 אבל FIFA בPS4 מאוד ראליסטי (מלבד הבעיטות מרחוק).
אם פעם היה אפשר לעבור שחקנים על הקו רק בעזרת מהירות, או לסובב כדורים לחיבור, היום צריך לשחק יותר חכם בשביל להבקיע ולנצח.
לי באופן אישי עוד לא יצא כמעט להפסיד למישהו שלא מבין בכדורגל…

(Shusaku) #337

עוד לא שיחקתי בדמו של pes17, אבל כן חרשתי שנה שעברה על 16. ופשוט הגיוני שם לשחק כדורגל. בונים התקפות באמצעות משחק מסירות, יש הצטרפות של שחקנים, ותנועה הגיונית. והכי חשוב, אתה לא חוטף לשחקן כדור ואז הוא ישר חוטף לך כמו בפיפ"א.

לא הרבה אנשים מבינים פה בגיימינג מעבר לכדורגל. אני יכול להגיד שפיפ"א נחשב למיץ של הזבל בקרב קהילות שחקנים. משחק לא ריאליסטי, שבור ואדיוטי שהדבר היחיד שמחזיק אותו בחיים זה רשיונות.

(Raul Gonzalez Blanco) #338

פיפא זה פשוט ביזיון. כל פעם מחדש מדהים אותי כמה המותג הזה מחזיק את עצמו, זה ממש עצוב. אבל מה שעוד יותר עצוב זה שאנשים לא מוכנים לתת לPES הזדמנות (שב-2016 חזרו לעצמם בענק), אבל אני מניח שבמובן מסוים הם הביאו את זה על עצמם.

אבל בלי שום קשר פיפא זה פשוט העלבה לגיימינג ולענף הכדורגל. לצערי אני משחק בזה לא מעט כי אין מה לעשות, כשהחבר’ה ביחד מריצים טורניר זה רק פיפא.

(Shusaku) #339

לפני כמה שעות ישבתי עם חברים ועשינו טורניר פיפ"א. אני כל כך שונא את המשחק הזה.

הבעיה היא שהם לא קונים PES (בצדק) כי אין קבוצות. לעשות קלאסיקו מול MD White או דרבי של Man Blue נגד Man Red, כשאין אפילו תלבושות - זה לא כיף.

אבל יודעים מה? גם כשהשוער מוסר מתוך 4 שחקנים, כשאתה מחזיק את הגלגלת ימינה, לשחקן של היריב - גם זה לא כיף.
גם כשאתה יוצא למתפרצת, ואף שחקן לא עושה עושה תנועה כדי לקבל כדור - גם זה לא כיף.
כשאתה לוחץ על הכפתור של השליחה עד הסוף, ובסוף השחקן מוסר חלש ומאבד - גם זה לא כיף.
כשאתה חוטף כדור, ואז ישר השחקן היריב חוטף אותו - גם זה לא כיף.
כשמישהו בועט מ40 מטר, ובגלל שהוא התאמן על בעיטות הוא גונב ניצחון - גם זה לא כיף.

לשחק במשחק שבור, שאין קשר בינו לבין כדורגל זה ממש לא כיף.

EA יצרו משחק עלוב ושבור. אחד המשחקים הנחותים ביותר באחד הז’אנרים הנחותים ביותר (משחקי ספורט) בעולם המשחקים הממוחשבים. ואנשים ממשיכים לקנות אותו, רק בגלל שיש להם רשיונות.

(Madridista#1) #340

אני שנים טוען שPES זה משחק יותר ריאליסטי ומציאותי מפיפא, ששם התנועות רובטיות, השחקנים נראים מוזר וכו’. וSHUSAKU צודק במאה אחוז, הדבר היחיד שמחזיק את פיפא בחיים זה הרישיונות.

(Oleguer 23) #341

יש בPES מצב אונליין כמו בפיפא?