משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(BUSQUETS16) #295

[QUOTE=orelh94;1672525]יש עדכון סגלים. ברגע שאתה מתחיל קריירה חדשה ואתה מחובר לאינטרנט אתה פשוט בוחר בLatest Update. לפחות ככה זה בPS4.[/QUOTE]

אני רוצה לשחק מול חבר שנמצא אצלי, הוא לא מבקש להתחבר לEA על מנת לעדכן את הסגל?

(רון קעקועים) #296

אוקיי, אני מודה שלא ידעתי את זה עד עכשיו, אבל כשאתה פותח עונה עם קבוצה, יש אפשרות להחליף קבוצות מהליגה שבחרת עם קבוצות מליגות אחרות. אז לקחתי את הליגה הספרדית הראשונה והשנייה, והחלפתי את כל הקבוצות בליגה הראשונה לקבוצות של 4 וחצי כוכבים ומעלה (יובה, פ.ס.ז’, באיירן, סיטי, ריאל, בארסה, צ’לסי, אינטר וכד’) ואת הליגה השנייה בקבוצות 4 כוכבים (שאלקה, מונאקו, אברטון, לאציו, גלאטאסאריי וכד’) ועכשיו יש לי 2 ליגות שהן סופר ליג. החיסרון - העולות לצ’מפיונס הן קבוצות מעפנות שכן כל הקבוצות הגדולות מרוכזות ב-2 הליגות שבניתי. היתרון - ליגה תחרותית יותר והרבה יותר קשה לעשות רכש מפני שכל הקבוצות באותה הליגה.

כרגיל, לקחתי את אתלטיק בילבאו וכרגיל, אני מרשה לעצמי רכש של שחקנים באסקים בלבד. כדי להקל על עצמי קצת אני עדיין משחק על רמת Professional והשתמשתי באופציה שקונה אותך אוליגרך כדי שיהיה לי כסף להעברות בליגה המשוגעת הזאת חרף התקציב הנמוך יחסית של בילבאו. עידכונים יגיעו בהמשך.

(orelh94) #297

אני לא זוכר בדיוק, אבל אתה נכנס להגדרות ולedit teams ושם צריך להיות update squads או משהו כזה.

(האחיין של קרלס) #298

[QUOTE=רון קעקועים;1672728]אוקיי, אני מודה שלא ידעתי את זה עד עכשיו, אבל כשאתה פותח עונה עם קבוצה, יש אפשרות להחליף קבוצות מהליגה שבחרת עם קבוצות מליגות אחרות[/QUOTE]

מה? איך עושים את זה?

(Merengue) #299

[QUOTE=רון קעקועים;1672728]אוקיי, אני מודה שלא ידעתי את זה עד עכשיו, אבל כשאתה פותח עונה עם קבוצה, יש אפשרות להחליף קבוצות מהליגה שבחרת עם קבוצות מליגות אחרות. אז לקחתי את הליגה הספרדית הראשונה והשנייה, והחלפתי את כל הקבוצות בליגה הראשונה לקבוצות של 4 וחצי כוכבים ומעלה (יובה, פ.ס.ז’, באיירן, סיטי, ריאל, בארסה, צ’לסי, אינטר וכד’) ואת הליגה השנייה בקבוצות 4 כוכבים (שאלקה, מונאקו, אברטון, לאציו, גלאטאסאריי וכד’) ועכשיו יש לי 2 ליגות שהן סופר ליג. החיסרון - העולות לצ’מפיונס הן קבוצות מעפנות שכן כל הקבוצות הגדולות מרוכזות ב-2 הליגות שבניתי. היתרון - ליגה תחרותית יותר והרבה יותר קשה לעשות רכש מפני שכל הקבוצות באותה הליגה.

כרגיל, לקחתי את אתלטיק בילבאו וכרגיל, אני מרשה לעצמי רכש של שחקנים באסקים בלבד. כדי להקל על עצמי קצת אני עדיין משחק על רמת Professional והשתמשתי באופציה שקונה אותך אוליגרך כדי שיהיה לי כסף להעברות בליגה המשוגעת הזאת חרף התקציב הנמוך יחסית של בילבאו. עידכונים יגיעו בהמשך.[/QUOTE]

בקריירה ?

(רון קעקועים) #300

[QUOTE=האחיין של קרלס;1672967]מה? איך עושים את זה?[/QUOTE]
כשאתה מגיע לתפריט של בחירת קבוצה במוד של קריירה, יש לך אפשרות לעשות Swap Team ע"י לחיצה על משולש נראה לי.

[QUOTE=Merengue;1673133]בקריירה ?[/QUOTE]
אכן.

(Sasha) #301

שימו לב: פורום המשחקים המיתולוגי נסגר והועבר לארכיון עקב חוסר פעילות.

מעכשיו כל הדיבורים על פיפ"א, PES, פוטבול מנג’ר, קונסולות למיניהן, משחקי יריות, אקשן ועוד ועוד, ייעשו כאן באשכול הזה.

שיהיה דיון פורה ומהנה!

(Michael Scofield) #302

מישהו מכיר פאטצ’ [B]pc [/B]ל-PES16 שכולל קבוצות מהעבר או שחקנים היסטוריים?

(Goalkeeper) #303

The Last of Us - הדבר הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי ביחד עם GOD OF WAR ופיפא…
האמת שהסוף הולם את כל העלילה, פשוט התרגשתי כל כך, בחיים לא התחברתי לדמות כמו שהתחברתי לג’ואל ואלי

(BannedT) #304

אם כבר עסקנו ב-naughty dog, התחלתי את uncharted 4 שאמור להיות גם האחרון בסדרה. המשחק הזה מספק וייב וחוויה שאף משחק אחר לא נותן, באמת שאני לא יודע מה החברה הזאת תעשה אחרי עידן uncharted אבל אני יודע שהם יספקו כותרים טובים. ניל דרוקמן הישראלי שכתב וביים את the last of us ו-uncharted 4 מראה שוב שהוא האיש של naughty dog. מה שהוא עשה בשנים האחרונות לחברה הזאת בעזרת איכות העלילה והיצירתיות של המשחקים זה פשוט מדהים.

(Merengue) #305

[QUOTE=Goalkeeper;1680352]The Last of Us - הדבר הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי ביחד עם GOD OF WAR ופיפא…
האמת שהסוף הולם את כל העלילה, פשוט התרגשתי כל כך, בחיים לא התחברתי לדמות כמו שהתחברתי לג’ואל ואלי[/QUOTE]

מסכים, קודם כל הסוף של המשחק זה אולי הדבר הכי מרגש שראיתי חחח וזה ועוד ממשחק לפלייסטיישן, דבר שני NAUGHTY DOG פשוט עושים הכל נכון במשחקים שלהם בשנים האחרונות.
UNCHARTED 4 זה גם פאקינג סרט בדמות משחק לפלייסטיישן, מעבר לגרפיקה המדהימה וההבעות פנים, הטקסט מעולה והסיפור מעניין והדמויות מצוינות.

(Merengue) #306

טוב אז אחרי פחות משבוע אחרי שקניתי את המשחק, סיימתי את UNCHARTED 4 , ויש לי רק מילה אחת להגיד : [B]WOW[/B] !
ועכשיו ארחיב טיפונת… המשחק הזה כמו כמעט כל משחק של נאוטידוג פשוט שואב אותך ואתה מאבד את תחושבת הזמן, אתה חושב שאתה צופה באיזה סרט או סדרה, כשיש אקשן זה גם כיף, גם מאתגר, גם סוחף, ולא רק עם נשקים חמים אלא גם במאבקים פיזים שלפעמים מצאתי את עצמי מתעקש להשתמש בהם כי זה פשוט כיף !
כשיש “חידות” אתה מפעיל את המוח כאילו היית אינדיאנה ג’ונס או לארה קרופט או לצורך העניין נייתן דרייק.
בקטעי המעבר אתה דואג שהכתוביות יופיעו כדי שתוכל להבין מה קורה שם, וגם עם אנגלית בסיסית עוד אפשר לעקוב.
וגם כל הקפיצות מצוקים, וחבלים מהנות.
וגם אם מתתי הרבה זה לא הרס את החוויה מן הסתם.
המולטיפלייר מהנה בטירוף, ואין לי חשבון של אונליין בפלייסטיישן פשוט קיבלתי יומיים חינם כנראה כצ’ופר על זה שקניתי את המשחק.
אני לא יודע אם המשחק נחשב קצר או ארוך כי באמת כשאני חושב על זה צברתי שעות על גבי שעות בלשבת על התחת ולשחק במשחק הזה בפחות משבוע הזה, מה שכן התאכזבתי ממנו שזה נגמר לי כ’'כ מהר. לצורך העניין THE LAST OF US הרגיש לי טיפה ארוך אבל זה אולי בגלל שבתקופת הזמן ששיחקתי במשחק הזה קצת הייתי יותר עסוק אז לא שיחקתי שעות על גבי שעות כמו אנצ’רטד, מה גם שבלאסט אוף אס הוסיפו עוד מיני מוד כזה שקצת מאריך את המשחק.
בקיצור, מי שיכול ומי שיש לו PS4 ולא מקובע רק על פיפא או כאלה דברים שיקנה את המשחק הזה, ולא חייב לשחק את הקודמים לטעמי.
שאפו לNAGUTY DOG על המשחקים המצוינים שלהם ועל הגרפיקה שהם מציגים בהם.

(SantiagoBernabeu) #307

אני לא מסוגל לשחק במשחקים שהם מול מחשב (pve) או עם ‘עלילה’. מרגיש לי בזבוז זמן ומדומיין מדיי.
יש משחקי מולטיפלייר שהם ריאליסטיים או חצי ריאליסטיים והם הכי כיפיים למשחק מבחינתי.
משהו בסגנון world of tanks, world of warships, wat thunder, fsx, וכן הלאה.

משחקים שאתה מצוות עם עוד אנשים ומשחק נגד אנשים. אין גבול או הגדרה למשחק טוב או לא טוב, והקהילה עצמה מפחת את הסטנדרטים של עצמה. האתגר תמיד גדול יותר מההישג והמשחק לעולם לא נגמר למעשה.
אם לא הכרתם ואתם בקטע של משחקי מחשב אז תנסו.

(Raul Gonzalez Blanco) #308

uncharted עם המשחק האחרון ביססה את עצמה לדעתי כאחת מסדרות המשחקים הטובות בהיסטוריה. לא יודע אם זה המשחק האחרון או לא, כנראה שכן, אבל איכשהו היא כל פעם מתעלה על עצמה. uncharted 3 היה מהפנט והאחרון פשוט עוצר נשימה. הסיפור כל כך טוב שאתה לא יכול שלא להתעניין ולרצות להמשיך לשחק. הגרפיקה, הגיימפליי, וכמובן הצמד נייט וסאלי שמנצח על התזמורת.

יצירת מופת.

(Merengue) #309

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1680962]uncharted עם המשחק האחרון ביססה את עצמה לדעתי כאחת מסדרות המשחקים הטובות בהיסטוריה. לא יודע אם זה המשחק האחרון או לא, כנראה שכן, אבל איכשהו היא כל פעם מתעלה על עצמה. uncharted 3 היה מהפנט והאחרון פשוט עוצר נשימה. הסיפור כל כך טוב שאתה לא יכול שלא להתעניין ולרצות להמשיך לשחק. הגרפיקה, הגיימפליי, וכמובן הצמד נייט וסאלי שמנצח על התזמורת.

יצירת מופת.[/QUOTE]

מאיך שזה נראה גם בסוף של המשחק כנראה שזה האחרון, יכול להיות שיהיו משחקי ספין אוף כאלה או פריקוולים כאלה. אני אשמח !

(JRM) #310

לא ידעתי איפה לשים את זה, ואם מישהו בעניין ה-esports, ולנסיה (קבוצת הליגה הספרדית) נכנסת לתחום. הקבוצה רוצה הרכב למשחקים כמו פיפא, Hearthstone, League of Legends. צריך לציין שהיא לא הראשונה לעשות זאת, קבוצות כמו ווסטהאם, וולסבורג ואפילו שאלקה כבר נכנסו לתחום. כשהאחרונה התחילה לפני כחודש לשחק בליגה האירופאית של EULCS-League of Legends.

למי שלא מכיר את ה-esports, בתכלס זה משחקי מחשב שמשוחקים בצורה תחרותית, בדיוק כמו כל ספורט. יש טורנירים, ליגות, פרסים ואפילו שופטים. בשנים האחרונות הוא צבר הרבה אוהדים/שחקנים, ובכל שנה הוא גדל עוד יותר. מעניין האם בעוד כמה שנים יהיו ליגות בכירות כמו הליגות בכדורגל. והאם קבוצות כמו ריאל, יונייטד, בארסה, יובה…יצטרפו בעתיד

(BannedT) #311

אתה יכול להסביר מה זה הרכב ואיך המותג והאנשים של ולנסיה קשורים למה שקורה?

(Merengue) #312

אתה יכול להסביר איך זה יעבוד ? כלומר, אני מניח שמדובר בחבורה של אנשים משחקים משחק ויש מסביבם קהל וכולם רואים על המסך מה קורה במשחק.
שזה מסתדר מאוד עם פיפא מן הסתם, אפילו יותר מכל משחק ששוחק ככה אי פעם לדעתי, אבל לא הבנתי איך הקבוצות מכניסות את עצמן לתחרות הזאת, מה זה אומר הרכב ?

(JRM) #313

הקבוצה קונה שחקנים ומאמן/עוזרים/מחליפים(מה שצריך) לכל משחק. למשל ב-League of Legends, הקבוצות בנויות מ-5 שחקנים כשלכל אחד עמדה מיוחדת(כמו בכדורסל). בד"כ כלל קבוצות קונות שחקני League of Legends ידועים או שחקנים שהגיעו לדרגה הכי גבוהה במשחק. למשל Hearthstone הוא משחק של אחד מול אחד, אז גם כאן הם קונים שחקן או יותר שיש לו דרגה גבוהה או ידוע. השחקנים/צוות מקבלים משכורת חודשית ומתאמנים כמו בכל ספורט. בנוסף הם חיים ב-gaming house שגם הוא יהיה על השם של הקבוצה.

הליגות בכל אזור (קוריאה/סין/צפון אמריקה/אירופה) מורכבות מ-10 קבוצות, בנוסף יש גם מין ליגת משנה שממנה קבוצות יכולות לעלות/לרדת בסוף עונה.

שאלקה שהתחילה לשחק בעונה הזאתלמשל, קנתה את המקום של קבוצה אחרת בליגה, ושינתה רק שחקן אחד .

(Merengue) #315

[QUOTE=JRM;1683092] השחקנים/צוות מקבלים משכורת חודשית ומתאמנים כמו בכל ספורט. בנוסף הם חיים ב-gaming house שגם הוא יהיה על השם של הקבוצה.

.[/QUOTE]
זה הדבר הראשון שעלה לי לראש.