משחקי מחשב, קונסולות ומה שביניהם :: מפיפ"א ו-pes עד כל משחק שעולה בדעתכם

(George Best) #275

טוב נראה לי שהתייאשתי סופית מהפיפ"א והגעתי למסקנה שהוא משחק מהנה רק אם משחקים עם חברים.
אם סתם בא למישהו לשחק מול המחשב, זה פשוט משחק אדיוטי בלי יותר מדי קשר לכדורגל!
התחלתי עונה עם קריסטל פאלאס (כרגיל, על לג’נדרי), סיימתי במקום השני וזכיתי בגביע האנגלי (עד רבע הגמר עשיתי sim match), ממש נהנתי איתם אבל כצפוי פזלתי לכיוון אימון ביונייטד אחרי שסיימה חמישית, הצעתי את עצמי והם הסכימו. אז עברתי לאמן את יונייטד, הבאתי את דאגלס קוסטה וחוץ מזה הבאתי גיבוי לעמדת המגן השמאלי, זאת אומרת 10 שחקנים נשארו מהקאדר של של שעברה. בינואר הבאתי את תומאס מולר המפלצת, לקחתי אליפות קלה, את הגביע האנגלי. בליגה האירופית רק עשיתי sim match כי את מי זה מעניין, אם אני זוכר נכון עפתי בשמינית/רבע. החלטתי שקל מדי אז רציתי לעבור קבוצה בעונה הבאה, עשיתי כל הזמן sim match עד שיתפנו משרות, שייטתי חזק בכל המסגרות בלי בעיות, אבל הפלא ופלא, קבוצות כמו אברטון, ניוקאסל וטוטנהאם לא הסכימו להצעת העבודה שלי, גם אחרי שהסתיימה העונה עם אליפות, ליגת האלופות (שיחקתי רק את הגמר מול בארסה, 0-2) וחצי גמר גביע אנגלי.
מאוד הגיוני! איזה משחק פח בחיי, גם המשחקיות (יש חלקים לא מעטים בזמן משחק שאי אפשר לחטוף ליריב את הכדור והם משחקים יותר טוב מברצלונה גם אם הם נוריץ’), גם הקרייר מוד (לוקח כל תואר אפשרי עם יונייטד וניוקאסל לא לוקחים אותי)…
בקיצור, מייאש. מה האלטרנטיבה? לחזור לפרו, שם ממה שאני זוכר הקרייר מוד עוד יותר גרוע ושלא להתחיל לדבר על כך שאין תלבושות ואפילו שמות אמיתיים בפרמיירליג?!!?

(dkaro) #276

לשחק אונליין?

(borntorun) #277

[QUOTE=George Best;1655036]
בקיצור, מייאש. מה האלטרנטיבה? לחזור לפרו, שם ממה שאני זוכר הקרייר מוד עוד יותר גרוע ושלא להתחיל לדבר על כך שאין תלבושות ואפילו שמות אמיתיים בפרמיירליג?!!?[/QUOTE]

להתחיל ישר עם הקבוצה שאתה רוצה להיות בה? מעולם לא עברתי קבוצה בקאריר מוד בפיפ"א. מסכים שהמשחקיות מול המחשב לא מדהימה אבל בעיניי לבנות שם קבוצה זה כיף גדול.
הבעיה היא שזה באמת קל מדי לפעמים, בטח אם אתה עם יונייטד וקונה את מולר וכו’, לכן אני לוקח על עצמי אתגרים מיוחדים יותר. אולי אשתף פה כמה מהם בעתיד…

בהתחלה לקחתי על עצמי לבנות את טוטנהאם, אבל כמעט בלי רכש, רק לגדל את מי שיש. את זה כבר שיתפתי. אחרי זה בניתי דורטמונד עם בסיס גרמני חזק מאוד, סתם לכיף. החזרתי גם את לבנדובסקי כי הייתי חייב…
בשלב הבא לקחתי את ולנסיה, והחלטתי שמותר לי להשתמש אך ורק בשחקנים ספרדים צעירים. בנוסף, הכנתי מראש רשימת שחקנים ‘אסורים’ - איסקו, דה חאה, תיאגו, קוקה, וכו’, בקיצור כל מי שקל מדי. יצרתי קבוצה מפחידה לגמרי משחקנים ספרדים די אנונימיים ברובם. (ההרכב שלי היה סרחיו ריקו, מגן ריג’ן, הרמוסו, ואייחו, גאיה, סאמפר, אסנסיו, איביי לופז, חסה, סנטי מינה, פאקו אלקסר. כולם מעל 87 לפחות).
אחרי זה לקחתי את נאפולי ויצרתי שם קבוצה כל איטלקית שגם יצאה לי מאוד מגניב. (פרין, פלורנצי, רוגאני, רומאניולי, דה שיליו, ז’ורגיניו, וראטי, באסלי, אינסינייה, בראדרי, גביאדיני. כל שלישיית ההתקפה 90).

כרגע אני משחק ב2 שמירות, אחת עם PSV שבה איחדתי את הקבוצות הכי טובות בליגה ההולנדית והפורטוגזית ואני יוצר קבוצה שמותר שיהיו בה אך ורק הולנדים ופורטוגזים.
השמירה השנייה היא שמירת ‘שאר העולם’. אני בונה קבוצה עם סוונסי, החוק הוא כזה: אסור אף שחקן אנגלי, איטלקי, ספרדי, צרפתי, גרמני, הולנדי, פורטוגזי, בלגי, ברזילאי או ארגנטינאי. ובנוסף, אסור שני שחקנים מאותה מדינה (כולל מחליפים). נקודות בונוס למדינות מונפצות. זו גם שמירה די בהתחלה, אבל יש לי הרכב די מגניב ב3-4-3:
Mvogo (שוויץ); ריג’ן נורבגי, חודזניאזוב (רוסי), מבמבה (קונגו); רוברטסון (סקוטלנד), סיגורדסון (איסלנד), הויברג (דנמרק), לזארו (אוסטריה); בופאל (מרוקו), לוזאנו (מקסיקו), טראורה (בורקינה פאסו).

לאח שלי גם יש שמירה שבה כל השחקנים חייבים להיות עם Sprint Speed מעל 90, ושמירה שבה כל השחקנים חייבים להיות מעל מטר 90 גובה.

בקיצור, אין ספק שכcareer mode לגיטימי המשחק פשוט קל מדי, אבל יש הרבה דברים מגניבים שאפשר לעשות וקבוצות כיפיות ויחודיות לבנות אם אתה מעוניין…

(George Best) #278

חשבתי אולי עם יונייטד לשחק רק עם שחקנים בריטיים + שחקני בית (יאנוזאי, פריירה…)…

זה יראה ככה:
ג’ונסטון (בטח אקנה את בוטלנד), לורפה (מגן נהדר מוולבס), פול (Poole, בגיל 18 הוא עם ציון 71, מבטיח), סמולינג, שואו, יאנוזאי, לינגארד, פריירה, רוני, ווילסון.
צריך קשר אחורי וקשר קדמי…

(borntorun) #279

לך על זה, אפשר לעשות אחלה פרוייקטים ככה ולגלות שחקני פיפא מעניינים ביותר. עם הTRAINING החדש אפשר מאוד לשפר גם שחקנים בינוניים. (שלא לדבר על הloan glitch אם אתה בעניין של לתת להם בוסט קטן לפוטנציאל…).

(BUSQUETS16) #280

תגידו, פיפא עד כדי כך מזלזלים בשחקנים שלא רכשו חבילת אונליין שהסגל לא מתעדכן עד ינואר?
לדוגמא דה ברויינה לא נמצא בסיטי, מרסיאל לא ביונייטד וכו’.

(bixente) #281

איך לעזאזל אתם גורמים לקבוצות להשאיל ממכם שחקנים ? אני שם את כולם להשאלה ואף אחד בכלל לא מעוניין. חלק מהם הם גם בגילאי 15-16 עם אוברול של 50-60 כך שבכלל הם גרועים כרגע.
איך לעזאזל יש כ"כ הרבה סבלנות לאנשים לעבוד על ה LOAN GLITCH ? אני רק רוצה להשאיל מספר שחקנים ברגיל בלי שום גליצ’ ומתייאש מזה…

(דניאל.) #282

טוב , אז אתמול שיחקתי במשחק לראשונה והאמת- לא כל כך אהבתי. אני לא יודע מה בדיוק לא אהבתי, אבל הרגיש לי שהמשחק לוקה במשהו, שלא נאמר קצת מפוזר.

למי שמיכם ששיחק גם ב15 וגם ב16- מה ההבדלים?

אגב, ביטלו את המקש L2 שאם אתה מוסר לשחק ואז לוחת L2+X השחקן נותן מסירה בלי לעצור? סוג של מסירה תחת לחץ כזו.

(האחיין של קרלס) #283

[QUOTE=דניאל.;1656459] למי שמיכם ששיחק גם ב15 וגם ב16- מה ההבדלים?[/QUOTE]

תדפדף קצת בת’רד הזה, דיברו על זה בלי סוף.

(borntorun) #284

[QUOTE=bixente;1656440]איך לעזאזל אתם גורמים לקבוצות להשאיל ממכם שחקנים ? אני שם את כולם להשאלה ואף אחד בכלל לא מעוניין. חלק מהם הם גם בגילאי 15-16 עם אוברול של 50-60 כך שבכלל הם גרועים כרגע.
איך לעזאזל יש כ"כ הרבה סבלנות לאנשים לעבוד על ה LOAN GLITCH ? אני רק רוצה להשאיל מספר שחקנים ברגיל בלי שום גליצ’ ומתייאש מזה…[/QUOTE]

להשאיל שחקנים צעירים זה באמת קשה קצת. אבל שחקנים לגיטימיים, נגיד עם אוברול 72-3 ומעלה, אין שום בעיה להשאיל. תמיד יהיה איזה 1-2 שלא יהיו עליהם הצעות, אבל על כל השאר יהיו בלי בעיה.

(האחיין של קרלס) #285

מישהו יודע אם כשאני מגיש בקשה להנהלה ב-Career לכסף והם מאשרים ואני מקבל סכום מסוים מהם, הוא יורד לי (בחלקו לפחות) גם מהסכומים שאני מקבל אחרי תארים? ואם כן, זה עדיין יותר משתלם גם לבקש מבחינת סכום הכסף שמתקבל בסוף (כסף על תארים + הבקשה).

(lolothe2nd) #286

איך אני עושה שכשאני לוחץ על האנלוג השמאלי הוא לא יעבור למצב שוער?

(דניאל.) #287

[QUOTE=האחיין של קרלס;1656764]תדפדף קצת בת’רד הזה, דיברו על זה בלי סוף.[/QUOTE]

והמסירה עם הL2?

(רון קעקועים) #288

משחק עם בילבאו.
משחק בית מול ולנסיה - שלג.
משחק חוץ מול זניט - שמש.
FIFA Logic

(BUSQUETS16) #289

יובה מציעה לי 19 מליון על מאטה-
אני מציע לה טרייד על מוראטה בתוספת של 5M, יובה עונה לי שהיא לא מוכנה לטרייד מהסיבה שהיא לא מעוניינת במאטה-
יובה מציעה לי 19.5 על מאטה אחרי שבוע-
FIFA LOGIC.
נ.ב- אני במעקב על רונאלדו ומסי, לשניהם נגמר החוזה בסוף העונה ואני מחכה לינואר לנסות להחתים את אחד מהם בחינם, כמו שעשיתי עם זלאטן.

(Ender) #290

זקוק לעזרתכם:
אני עם טוטנהאם, עונה שנייה, ינואר. נשארה לביירין חצי שנה לחוזה בארסנל, אבל לא מוצגת לי האופציה של לפנות ישירות אליו. מישהו יודע מדוע?
(היא כן מוצגת לי עבור שחקנים אחרים, כולל למשל מרטסאקר)

(LIOROM12) #291

זה עובד בהתאם לחוק הבוסמן האמיתי - רק שחקן בן 23 לפחות רשאי לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות כשנשארו לו 6 חודשים לחוזה.

With six months or less remaining on an existing contract for players aged 23 or older, they are free to negotiate with other clubs and sign a pre-contract agreement, indicating their ability to move to their intended club on a Bosman transfer when the next transfer window opens.

(Ender) #292

הטוב: פיפא קשורה למציאות מדי פעם, למדתי חוק כדורגל חדש.
הרע: צריך לשלם 4 מיליון לחלאות.

תודה!

(BUSQUETS16) #293

שואל שוב, חלק מהחבר’ה פה משחקים בקרייר מוד כמוני ולא רכשו חבילה לאונליין, גם לכם לא היה עדכון סגלים?

(orelh94) #294

יש עדכון סגלים. ברגע שאתה מתחיל קריירה חדשה ואתה מחובר לאינטרנט אתה פשוט בוחר בLatest Update. לפחות ככה זה בPS4.