NBA :: ננעל ונשלח לארכיון.

(Sir Ryan) #1508

כאילו שחסרים בהיסטוריה סגלים נוצצים שנכשלו בגדול, יש בסגל הזה כול כך הרבה שמות ככה שלומר שכול האשמה תלויה בכריס פול זה לא הוגן (בלי להתעלם מכך שהוא השם הכי “בולט” שם).
לברון היה נחשב לצ’וקר עד 2012, סטיב נאש לא הגיע מעולם לNBA FINALS, דוראנט נחשב ללוזר עד המעבר בשנה שעברה (ואולי לדעת רבים עדיין…), פירס,KG,וריי אלן לא הצליחו להשיג טבעת עד שהם התאחדו יחדיו.
סקוטי פיפן לא עשה גמר אזורי בלי ג’ורדן אז מה גם הוא לא שחקן טוב בעינייך?

עוד טיעון שהוא שאני לא ממש אוהב להשתמש בו אבל בNBA לא ניתן להתעלם ממנו זה DNA של מועדון, יש מועדונים בNBA שהם לוזרים נצחיים מיום הקמת הפנרנצייז’ - הקליפרס הם אולי הכי גדולים שיש ביחד עם הניקס וזה משהו שמחלחל בשחקנים תמיד.
סתם בשביל הנתונים היבשים הנה המספרים של פול בפלייאוף:
76 משחקים: 40% מהשדה, 30% מה-3, 4.5 ריב’, 9.4 אס’, ו21 נק’ סטט’ שכול קבוצה שבוחרת רכז בדרפט חותמת עליה בעיניים עצומות.

וכול מה שאמרתי לא בא להוריד בקצת מחובת ההוכחה שיש לכריס פול להוכיח אבל לוזר או וותרן אי אפשר לקרוא לו בעיניי.

לגבי קליבלנד: איגי עוד לא בחוץ ומאמין שבגולדן סטייט יעשו הכול בשביל להשאיר אותו אבל גם במידה ויעזוב אני חושב שגולדן ימצאו תחליף ראוי במיוחד בחלל בCAP שהוא הולך להשאיר (11 מ’ ועוד 4 מ’ שדוראנט וויתר משאירים 15 מ’ שיכולים להפסיק אפילו ל2 שחקני ספסל סולדיים מאוד) ועצם העובדה שהם קבוצה היסטורית והרבה שחקנים יהיו מוכנים לוותר על כמה מיליונים כדי להיות חלק ממנה והאפשרות לזכות בטבעת.
קליבלנד היא קבוצה מזדקנת בזמן שאצל גולדן כול הכוכבים הגיעו לגיל שבNBA השחקנים מגיעים לפיק… ובגילאים האלה כול שנה היא נצח אם השנה ראינו פערי יכולת בגמר אני חושב ששנה הבאה הפערים יגדלו אפילו יותר.

(LIOROM12) #1509

פול ג’ורג’ ב-OKC! הכי לא צפוי שיש.

אני חושב שאינדיאנה קיבלה מעט מדי עבורו(אולדיפו וסאבוניס), אבל כנראה שקבוצות חששו להציע יותר מכיוון שהוא מסיים חוזה העונה ויכול לעבור לאן שהוא רוצה(לייקרס). אינדיאנה גם איבדה את ג’ף טיג שחתם במינסוטה(רוביו עבר ליוטה, מעניין).

אוקלהומה עדיין רחוקה כמה מהלכים מלהיות קונטנדרית, אבל אני חושב שהמהלך הזה, בסה"כ, לא כל כך רע. אולדיפו וסאבוניס לא נראים כמו שחקנים שלא יוכלו להשיג כמוהם בשנים הקרובות, ואם כבר הולכים בכל הכוח נגד גולדן סטייט - פול ג’ורג’ הוא ההתחלה הכי טובה שיכלו לבקש כדי להתמוודד עם KD. אם הם יצליחו להשיג כמה שחקנים ולשכנע את ג’ורג’ לחתום אצלם מעבר לעונה הזאת - זה יהיה באמת הישג.

(Lukaku) #1510

סטף הופך לשחקן היקר בהיסטוריה, 201 מיליון דולר ל-5 שנים.

אתם חושבים הוא התעקש איתם על ה-1?

(Sir Ryan) #1511

אני חושב שרצו ל"פצות" אותו על השנים שהיו סופרסטאר וקיבל משכורת של שחקן רוטציה… הבעלים גם אמר את זה הוא יעשה הכל כדי לפצות סטף.
אני חושב שמגיע לו אבל עם חוזים כאלו לא יודע כמה זמן גולדן סטייט תצליח לשמור על סגל חלומות הזה, איגי לא להוט להישאר שם ויפגש עם הספרס אבל רודי גיי הוא תוכנית המגירה למקרה שאיגי ילך.

המזרח הופך כעת רישמית למגרש האימונים של לברון וכעת נגמרו לו האפשרויות לחזק את הקבוצה שלו בכוח רציני ככה שנראה לי ששנה הבאה הוא לא ישאר בקליבלנד.

הדבר המעניין שבקיץ הבא יש סנריו שאפשרי לראות בLA קבוצה של ראס-לונזו בול-גורג’-ולברון ולשם אני מאמין שמג’יק יכוון.

המפסידה העיקרית היא בוסטון שחוץ מהיוורד רוב המטרות שלהם כבר נתפסו.

אז עומרי כספי ישחק בעונה הבאה בגולדן סטייט…
אני מאוד מחבב את כספי ומאחל לו בהצלחה, אבל בואו נודה על האמת :
כספי מעולם לא היה שחקן משמעותי ורציני בליגה ה NBA .
הוא תמיד היה נתון לחסדיהם של חברים לקבוצה שימסרו לו פעם ב…
לא זוכר מתי הוא עשה מהלכים משני משחק או היה על הפרקט ברגעים משמעותיים או במשחקים כאלו .
בדרך כלל הוא מתחבא ומסתפק בזריקה ל - 3, כשסוף סוף מוסרים לו .

הוא כבר 8 עונות בליגה ועדיין מקבל משכורת מינמום ( במונחי NBA כמובן ) .

מה יהיה בגולדן סטייט ? האם הוא יקבל דקות בכלל ?

מה דעתכם ?

(Paul Heyman) #1513

אם יש קבוצה שהסגנון שלה זה להוציא את המקסימום מכל מי שעל המגרש, זאת גולדן סטייט.

קשה להגיד דבר רע על המעבר, כי GS יודעים בדיוק מה הם רוצים - והם רצו את כספי, אז אני מקווה שהוא יצליח לעמוד על התקוות שלהם ממנו.

(moshe34) #1514

אם ינתחו את DNA של העם היושב בציון ויבדקו אותו, בטוח ימצאו רמות שיא של אי יכולת לפרגן .
כל הציניקנים האלו, שנראה שזה יעלה להם בחיים לפרגן למישהו אחר חוץ מלעצמם כמובן.
אני גאה בעומרי כספי, לא משנה איך הקרירה שלו תסתיים ואם המעבר לגולדן סטיט יקרה או לא יקרה.
הוא כבר סיפור הצלחה. הוא לא סטף קרי ולא קרוב לזה והוא לא אמור להיות כזה. הוא שחקן לגטימי ב NBA וזה ההצלחה שלו.
אפשר לחשוב שכל השחקנים האחרים שמשחקים ב NBA הרף להצלחה שלהם:
זה להיות בדרג הראשון או השני של השחקנים.
כספי הוא מקצוען אמיתי ומודל לחיקוי לכל ספורטאי אחר באיך לנהל את הקרירה שלו. מספיק לזכור את כל אלו ש"ניבאו" לו כישלון וחזרה אם הזנב בין הרגלים אחרי השנה הראשונה שלו. שלא לדבר על כל אילו שצחקו עליו, שהוא אמר שהוא רוצה לשחק ב NBA אחרי העונות שלו במכבי ת"א.
אבל רק בארץ ישראל, במולדת של הציניקנים, מנסים ל"נגח" שחקן שעומד לחתום באלופה הטרייה.
כל הכבוד עומרי כספי. אני אוהב את השחקן הזה.

למה כל דיון על ספורטאי ישראלי חייב להידרדר לדיוני פטריוטיות בשקל א-לה מירי רגב והתבכיינות על “פירגונים”? למה אתה בא בתלונות למי שמדבר על כדורסל בדיון על… כדורסל?

אני לא רואה שום בעיה בהחתמה של כספי.
גולדן סטייט מצדם הביאו שחקן מנוסה על חוזה מינימום שיכול לזרוק שלשות ולשמור על מספר עמדות. החוזה הוא לשנה אחת כך שבמקרה הכי גרוע הם לא מאריכים את החוזה.

כספי יקבל מעט דקות(או הרבה, כי יהיו משחקי גארבאג’) בהן יצופה ממנו לזרוק שלשות ולשחק עם אנרגיות וזה בדיוק מה שהוא.
מהלך מעולה לדעתי.

(Sir Ryan) #1517

אני גם מאמין שג"ס אחלה במה לכספי.
קודם כול הוא סוף סוף יראה דקות פלייאוף (גם זה הגארבג’ של הגאברג’ זה יותר טוב מלהתחיל לחפש את העתיד שלך כבר בחודש אפריל) גולדן סטייט היא קבוצה שונה ממה שנהוג ב NBA זה מתחיל ממאמן שחוץ ממאמן טוב הוא קודם כול אישיות עצומה, מכבד כול שחקן באשר הוא, ובאמת מאפשר לכול שחקן לנסות להביא את עצמו למשחק, זה ממשיך לקבוצה חסרת אגו כמעט שכול שחקן מהכוכב הכי גדול לשחקן רוטציה הכי שולי קיים פירגון אדיר.

מצידה של גולדן סטייט לא יודע כמה זה צעד חכם כיוון שיש להם כבר 2 באנקרים על העמדה שלו ויכולת קליעה מ3 זה לא משהו שחסר בקבוצה הזאת אבל אין לי עוררין על הרמת ניהול סגל שם ואם הם מאמין שכספי הוא אפשרות טובה בשבילם אני מאמין בזה.

קצת מצחיק שאחד השחקנים החופשיים הכי “מדוברים” של הקיץ (היוורד) מחליט סוף סוף איפה הוא ישחק ובארץ מנתחים עד הפרטים הכי קטנים העברה קטנה כזאת אבל אין מה לעשות הוא ישראלי ומגיע לו הכבוד הזה ויש סיכוי גדול שבסוף השנה הוא יחזור לארץ גם עם פאקינג טבעת אליפות וזה משהו שאי אפשר לזלזל בו בשום צורה.

(BannedT) #1518

האמת שכרגע מבדיקה באינטרנט דעת הרוב (מהאוהדים בפורומים ועד הפרשנים) די משוכנעת שמדובר באחלה מהלך של הווריירס. שחקן שמגיע עם חוזה מינימום, ניסיון ב-NBA, לא מבוגר, ושחקן שלשות מהספסל שזה משהו שהם רצו. בכלל, אם הוא ישולב בדקות מסויימות כשסטף/דוראנט/קליי או כמה מהם על המגרש, יכול להיות שישאירו אותו פנוי לזריקות, לפחות מה שהבנתי מטקטיקנים וזה נשמע די הגיוני. בכל מקרה הוא אחלה קלע שלשות שיקבל דקות פה ושם ובעצם מדובר בעוד צעד למעיכת הליגה, כשהם מוסיפים לרוטציה קלע שחסר להם (yeah right) מבחינת הדרג של הספסל.

(LIOROM12) #1519

כספי שונה ממה שיש לגולדן סטייט על הספסל כרגע. יש את ליבינגסטון וקלארק(שחקן חופשי,ספק אם יישאר) בעמדות הגארדים, כשגם איגי בגדול משחק 2/3. יש את פאט מקאוו שהראה יכולת לא רעה בעונת הרוקי שלו, אבל הוא גם 2/3(בגובה 2.01 ועם קליעה לא מרשימה במיוחד) וכספי שבעידן הנוכחי הוא סטרץ’ 4 מעולה ב-NBA(מבחינת התאמה לתפקיד, לא אומר שהוא בטופ של השחקנים בקטגוריה הזאת), וישחק גם בעמדה 3 כמובן - למרות שזה רק על הנייר, עמדות ב-NBA זה כבר ממש לא משנה. אני חושב שזה צעד מצוין של שני הצדדים. כספי היה שווה חוזה באיזור ה-8-10 מיליון לעונה(בחוזים של היום, טירוף מה שנהיה) אם היה שחקן חופשי בקיץ שעבר, אבל לצערו הוא עבר עונה נוראית וחסרת מזל והמנייה שלו בירידה - אבל זה הוביל אותו בסופו של דבר לסיטואציה שבה הוא משחק באחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של המשחק, ועם סיכוי טוב מאוד לאליפות NBA. קשה לי להאמין שהוא חלם אפילו על משהו כזה אחרי העונה שעבר.

בקיצור - בהצלחה לכספי. ושוב הווריורס נהיו אהובים במדינת ישראל אחרי שקצת ירד מהם לחלק מהאנשים עם ההגעה של KD :stuck_out_tongue_winking_eye:

אה וגורדון הייוורד בחר להתאחד עם בראד סטיבנס בבוסטון. כמה פוטנציאל יש למועדון הזה. אם רק ישחקו עם הקלפים שלהם נכון, הם ייקחו עוד תואר בשנים הקרובות ללא ספק.

(Shusaku) #1520

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/20374417_1690670387630293_691430616721423742_n.jpg?oh=54c16e935a070d817f5d5e40f720d98b&oe=5A38BB2F

הבנאדם בדיחה עצובה כבר 4 שנים, לא חושב שהוא יכול לתרום משהו רציני לקאבס.

היו שמועות על אירווינג שעוזב, יש דברים בגו?

(sh4rky) #1522

הרבה דיברו על זה שכספי התפשר על כסף כדי לשבת בספסל, כשבמצב הדברים הנוכחי MVP לשעבר חתם על אותה משכורת מינימום כדי להיות מחליף ביריבה של הווריורס.

בד"כ כשיש שמועות בנוגע לטריידים ב NBA הן מבוססות. זה לא הקרנבל שהולך בשוק הכדורגל באירופה. אם אכן קיירי יעזוב, גם רוז בריא לא ימלא את החסר. קיירי הציל את קליבלנד בכל משחק בו ניצחה את גולדן סטייט, וליכולת שלו לייצר סל בכל מצב אין תחליף.
בכל אופן קשה לי להאמין שרוז ישאר בריא כל העונה, ובטח כשתגיע האינטנסיביות של הפלייאוף. לא חושב שקליבלנד בונה עליו ברצינות ליותר מעיבוי הסגל, בדומה לליוינגסטון בווריורס.

(Raul Gonzalez Blanco) #1523

אין תגובה על הטירוף?

ממבט ראשוני הייתי אומר שבוסטון זכתה. יהיה מעניין.

אם הטרייד היה אייזאה תומאס בלבד בתמורה לקיירי ארווינג, אז בהחלט הייתי אומר חד משמעית שבוסטון הרוויחה בגדול . ארווינג שחקן הרבה יותר טוב מתומאס, וגם צעיר ב 4 שנים .
ראיתי את ההופעה של תומאס בגמר המזרח בעונה שעברה, וזה היה פשוט מביך .
ארווינג לעומת זאת שחקן הרבה יותר מוכח, והווינר האולטימטיבי .

מצד שני, הם וויתרו על קראודר ובחירת דראפט גבוהה מאוד ככל הנראה .
לטעמי הבחירת דראפט לא משמעותית כל כך, מכיוון שיש להם כבר רוקי סופר מוכשר וגם שחקן שנה שנייה מעולה.

קראודר הוא שחקן סביר ולא יותר מזה. לא כזה הפסד גדול.

בשורה התחתונה : בוסטון הרוויחה מהטרייד, ולטעמי הם גם ייתנו פייט בגמר המזרח.

(moshe34) #1525

(sh4rky) #1526

כרמלו אנתוני עובר ככל הנראה לת’אנדר תמורת אנס קאנטר ודאג מקדרמוט.
על הנייר טריו של ווסטברוק, ג’ורג’ ואנתוני אמור לתת פייט לגולדן סטייט בגמר המערב, אבל בפועל אני לא רואה שום סרט בו כרמלו אנתוני וראסל ווסטברוק מסתדרים בקבוצה אחת. אנתוני הוא לא כמו דוראנט, שמוצא את המקום שלו גם בתנועה ללא כדור, והוא לא מדגדג את הרמה שכולם חשבו שיגיע אליה.

אוקלהומה הולכת על חבורת כוכבים שלדעתי לא תצליח לעשות הרבה עד סיום העונה, שם ג’ורג’ יברח ללייקרס והת’אנדר ישארו תקועים עם כרמלו אנתוני חסר תועלת וראסל ווסטברוק מתוסכל.

(Colombian Cowboy) #1527

2 תגובות פוצלו לנושא חדש: העונה הסדירה :: הלילה מתחילים!!