NBA :: ננעל ונשלח לארכיון.

ברכות לגולדן סטייט , היו ב 2 רמות מעל כל הליגה וגם מעל קליבלנד .
לפני הסדרה הימרתי על 4-1 לקליבלנד וכמה שטעיתי .

באופן אישי ממש לא אהבתי את ההצטרפות של דוראנט לגולדן סטייט , אחרי שהיה קרוב מרחק משחק אחד שנה שעברה מהגעה לגמר ה NBA . הוא היה יכול לקחת אליפות גם בקבוצה אחרת , פחות טובה מגולדן סטייט . אבל עדיין הייתי בעד הווריורס בסדרה…
סטף קרי נתן סדרה מצויינת , בהחלט תיקן את הרושם הרע מהסדרה החלשה מהעונה שעברה . אסור לשכוח שהוא לא בגובה של דוראנט ואין לו את הנתונים הפיסיים של לברון , אבל עדיין עם הנתונים שלו הוא בהחלט עושה דברים מרשימים .

מה יקרה בעונה הבאה ? לברון יעיף את לאב ( אכזבה אדירה ) מהקבוצה , ויצרף עוד סופרסטאר או שניים לקבוצה ׁ(יכול להיות פול ג’ורג’ ) .
לברון כבר הוכיח כשכשהוא מפסיד נגד קבוצה מצויינת , הוא בוחר בדרך "הקלה " של לצרף סופרסטאר או להצטרף לכמה סופרסטארים בשביל לקחת אליפות . אין סיכוי שהסגל של קליבלנד יישאר כמו שהוא , הם הולכים להתחזק משמעותית ( יותר נכון לברון הולך להתחזק משמעותית ) .

באופן אישי אני חושב שהפלייאוף הזה היה מאכזב וחד צדדי .
ה NBA הולך לעתיד חדש עם סופרסטארים שמאחדים כוחות ורוצים לקחת אליפות בכל מחיר , מאשר כוכבים שנלחמים אחד נגד השני .

(Igorthecrazy) #1469

הדרך הקלה? וגולדן לא בחרו בדרך הקלה? אחרי עונה שהם ניצחו 73 משחקים והפסידו אחרי 3-1 בגמר מה הם עשו? שיפורים נקודתיים? התאמות במשחק? לא, הם הביאו את מכונת ההתקפה הכי מדהימה שהכדורסל ראה ושמו 4 אולסטרים בחמישיה ועוד ספסל מדהים. אין מה לעשות יש מירוץ חימוש בNBA שלברון התחיל וגולדן המשיכו ביתר שאת. זה גם לא הולך להיגמר בקרוב לדעתי. לדעתי תהיה עוד קבוצת כוכבים אחת במזרח (בוסטון אולי) ועוד אחת במערב. במיוחד כשמדובר בסופרסטארים לא בני 22 אלא חברה יותר מבוגרים שעשו את הקופה שלהם כבר ורוצים טבעות.

(Sir Ryan) #1470

אני יכול להתחרפן מהשנאה שאנשים רוכשים לגולדן סטייט ללא שום סיבה הגיונית…
נכון שגולדן סטייט הקבוצה הטובה ביותר בNBA בשנתיים שקדמו להגעת KD אבל זה אומר שהם צריכים לעצור את מירוץ ההתחמשות רק כדי שאנשים יקבלו דרמה בסדרת גמר?!
הרוסטר שג"ס מחזיקים כיום הוא תוצאה של הרבה השקעה וניהול נכון של שנים על גבי שנים…
כדי להמחיש את העבודה הקשה בוא נלך קצת אחורה:
דרפט 2009 - מינסוטה בחרו פעמיים אני שוב חוזר פעמיים לפני ג"ס בריקי רוביו ופאקינג גוני פלין כן ג’וני פלין נבחר לפני סטף קרי הקלעי הכי טוב בהיסטוריה.
אותו סטפן קרי עבר 5 שנים ראשונות קשוחות מאוד בליגה הטובה בעולם, עונות שבהם היה ה"שולייה" של שחקן אגוסיט כמו מונטה אליס וקרסול שעשוי מפלסטיק. אבל אותה ג"ס ראו את מה שהרבה אנשים לא ראו, שקרי קורץ מהחומר של הגדולים ביותר ורק צריך קצת אמונה, יכלו לוותר עליו בקלות אבל הGM של הוורירוס בצעד מעורר שאלות בחר דווקא להעביר את הסטאר הגדול שלהם דאז אדון מונטה אליס, הרבה אנשים צלבו את הטרייד הזה, טענו שזאת הפקרות להניח את גורל הפרנצייז’ בידיים של שחקן שראה יותר בתי חולים מאשר פרקט אבל כולנו יודעים איך זה נגמר.
ד"א באותו טרייד שנוי במחלוקות הגיע לג"ס אחד בשם אנדרו בוגוט, אחד מהשחקנים החשובים בזכייה של 2015.

על דרימונד גרין אין צורך להרחיב הבחור לא נבחר אפילו בסיבוב הראשון של הדרפט אף אחד לא רצה להתעסק עם האופי הזה אבל ג"ס לקחו את הפרויקט הזה והוא השתלם להם בענק.

ג"ס לא חייבת שום דבר לNBA לשאר הקבוצות או לנו האוהדים הייתה להם אפשרות להפוך מקבוצה מעולה לקבוצה היסטורית והם לקחו אותה כמו גדולים… מישהו שבאמת כול כך פשוט להחזיק 3 סטארים התקפיים כמו קרי,תומפסון,ודוראנט ועדיין לשמור על סינרגיה כול כך מושלמת?

הגיע הזמן שאנשים יתנו לעצמם ליהנות מהקבוצה ההיסטורית הזו במקום להקניט אותה.
מזל טוב לKD על אליפות ראשונה על FMVP מוצדק לחלוטין, כזו חבילה ראויה לאליפות ולא משנה אם שיחק לידו סטף קרי או גל מקל הוא היה מדהים כול הסדרה הזו וברגע שעבר לשחק עם שחקנים עם “DNA” דומה לשלו ולא עם מחרב משחקים סדרתי כמו ראסל ווסטברוק הוא הוכיח כמה יעיל הוא יכול להיות במשחק עם הרבה פחות פוזשנס למשחק.

מבחינתי סטף קרי לא פחות MVP מKD בסדרה הזו, השינוי שהוא הביא במשחק שלו ברמת הפיזיות שהוא יכול לטייל בצבע של הקאבס מול שחקנים כמו לברון,תומפסון,וסמית’ לא פחות ממדהימה בעיניי.
החיבור של הקהל של ג"ס לכוכבי ה"ליבה" שלהם פשוט מרגש הקולות שהיו באולם שקרי ותומפסון דיברו עם הגביע הוא אחד הצלילים הכי יפים שיש בספורט.

(סארי) #1471

אנשים יכולים לדבר מפה עד מחר על הקטע שדוראנט הצטרף לסוללת כוכבים ולקבוצה גדולה וכולי, אבל את התהליך הזה התחיל לא אחר מאשר השחקן הטוב בעולם מיסטר לברון גיימס לא? לפני כמה ימים הוא אמר שאי אפשר להשוות בין המעבר שלו למיאמי למעבר של דוראנט כי מיאמי הייתה אז בתהליך של בנייה, אז מה ההבדל בדיוק? השחקן הטוב בליגה הצטרף לקבוצה יחד עם אחד השחקנים הטובים בעולם דאז(וויד) והביאו איתם עוד אולסטאר(בוש) ובנו מכונה משומנת, איפה בדיוק ההבדל? וגם עכשיו בקליבלנד זה אותו דבר עם גיימס ואירווינג רק שלאב במקום להיות האולסטאר שציפו ממנו יצא פשוט רע, לברון תמיד מקבל את מה שהוא רוצה, קבוצה של כוכבים.

בשקט בשקט לברון סופר 5 הפסדים בגמרים(2007,2009,2011,2014,2017). זה רזומה שקובי ודאנקן מצחקקים עליו.

לברון באמת שחקן ענק, הטוב בעולם עדיין, אבל לא יודע אם הוא באמת יחשב ברמה של הגדולים. במיוחד שהגיל שלו כבר מתקדם ולא בטוח שהוא יזכה לעוד טבעת או שתיים.

(El Maestro) #1473

מה ההבדל בין המעבר של לברון לזה של דוראנט? באמת?

לברון הגיע לקבוצה שב-4 שנים שקדמו לנחיתה שלו הודחה 3 פעמים בסיבוב הראשון ופעם אחת לא הגיעה לפלייאוף. דוראנט הגיע לקבוצה אלופה בריצה שסיכוי טוב שהייתה מסיימת באותה פוזיציה גם בלעדיו. המעבר של לברון היה יכול להיכשל באותה מידה (זה של פייטון ב-2003 ללייקרס קופץ לי לראש), למעבר של דוראנט היו סיכויים אפסיים לא להצליח. לברון בנה מכונה משומנת, דוראנט הצטרף לאחת.

המאזן של לברון בגמרים אכן מעיב על המורשת שלו אבל היא מרופדת במספיק הישגים שיעידו לטובתה. הוא לא MJ וגם לא יהיה אבל להגיד שהוא לא יחשב ברמה של הגדולים… נו באמת. ה-hall of fame של הליגה היה כמעט ריק.

לגולדן סטייט אין על מה להתנצל, הם עשו את שלהם ובגדול. רק שלא נקבל פלייאוף כזה משעמם בשנים הבאות.

(Sir Ryan) #1474

יש לי מין תחושת בטן שהסדרה הזאת תגרום ללברון להוציא את עצמו המיטב כדי לחתוך כמה חולות רעות מהסגל כמו קרובר ולאב כדי להתחזק בהיוורד/גורג’ ועוד סטאר.

(Uriah) #1475

אני מבין את הביקורת על דוראנט, אבל לא את הביקורת על GS.
הרי כל השלד היה אורגני יחסית ונוצרה אפשרות להוסיף שחקן מהטובים בעולם שיצור קבוצה היסטורית. מה האינטרס שלה לסרב לעיסקה שכזאת?
זה לא שאולקהומה היא יריבה מושבעת וגם ככה בNBA המושג “שחקן בית” לא קיים במובן של הכדורגל.

אני לא מבין בכדורסל, אבל לראשונה מאז שיקאגו בולס( שסמיר העריץ כמוני :slight_smile: ) יש לי איזשהו עניין במפעל הזה. אני פשוט משוגע על סטף קרי וכיף לי לראות את גולדן ןסטייט משחקים, הפסד אחד לאורך כל הפלייאוף זה הישג פשוט מדהים.

אבל מה זה משנה, הרי המשחק לפנות בוקר היה רק מתאבן לקראת הגמר האמיתי בין מכבי חיפה לבין הפועל ירושלים :slight_smile:

למען האמת היה מושג כזה “שחקן בית” עד ללפני 5 שנים בערך. המושג הזה נכחד כאמור מהעולם והיום השחקנים מחפשים כסף ואליפויות.

(sh4rky) #1477

קיירי שחקן מדהים. נראה שהוא יכול לקלוע מתי שהוא רוצה, על מי שהוא רוצה ומאיפה שהוא רוצה. שלשות על הפרצוף של קליי, ליי-אפים על פאצ’וליה וגרין, ג’אמפ שוטים מכל פינה. תענוג לראות אותו משחק, אולי יותר מכל שחקן אחר בגמר הזה.
בכלל, יש לקליבלנד כלים התקפיים נדירים. לברון בעצמו יכול לקלוע כמעט בכל מהלך בהינתן אוויר בריאות. כשג’יי אר מתחמם כמו היום, קשה עד בלתי אפשרי לעצור אותו - החטאה אחת מ-7 נסיונות ל-3, כולל קליעות מרחוק ואחת עם עבירה. לאב הוא PF עם יד רכה לשלוש, שיכול לסיים כל משחק ב 20+. כמה כאלו כבר יש בליגה?

סך הכל מדובר במפגש בין שתי קבוצות עם כוח אש ברמה היסטורית. לא זכור לי גמר בו לכל קבוצה יש על המגרש בכל רגע נתון 4 שחקנים שיכולים להפציץ מכל נקודה ברדיוס של 7-8 מטר מהסל.
אם בכדורגל ראינו את ריאל נגד יובה, ב-NBA ראינו את ריאל נגד ריאל.

(HJKL) #1478

מאוד יכול להיות, וההתערבות הבלתי פוסקת הזו היא חלק מהבעיה של לברון לדעתי.

הוא צריך (ואולי גם אנחנו) לשאול איך זה שהקבוצות שהוא משחק בהן אף פעם לא נראות קרוב לגולדן סטייט הנוכחית או לספרס של 2013-2014. עם כל הכישרון של גולדן סטייט, הם פשוט בבירור קבוצה מאומנת הרבה יותר טוב. גם ב2011 זה היה התסריט רק נגד קבוצה הרבה פחות מוכשרת. צריך לשאול איך זה שקווין לאב כמו כריס בוש לפניו הפך לשחקן כזה שמידי פעם מתפוצץ, מידי פעם מספק תצוגת נפל ורוב הזמן הוא בינוני. הפתרון הקל זה להגיד ששניהם כוסיות אבל שניהם סחבו קבוצות על הגב, אני לא חושב שזה המקרה.

לברון לדעתי בטראומה משבע השנים הראשונות בקליבלנד ומסגל השחקנים הבאמת נוראי שהיה סביבו רוב השנים, והוא לא סומך על אף אחד, לא על ההנהלה ובעיקר לא על המאמנים שלו. הוא באמת מנסה לשחק הכי קבוצתי שאפשר ובשנתיים האחרונות הוא מצא בעצמו איזה הילוך נוסף בפליאוף, אבל איכשהו תמיד הקבוצות שלו ברגעי ההכרעה תמיד עם iso או שלו או של קיירי (\וויד).
ואני לא מנסה לרמוז פה בקטע פרובנציאלי על בלאט, אפילו בלאט הוא חלק מהבעיה כאן כי כשהוא חזר לקליבלנד לברון העדיף לשמור על עמימות במקום לשלוח מסר לקליבלנד שיחכו קצת ואולי להביא מאמן מנוסה יותר. מה בדיוק קרה וקורה מאחורי הקלעים אני לא יודע, אבל שוב ושוב הקבוצות של לברון מרגישות לא מאומנות לעומת היריבות, וזה היה נכון גם כשהוא זכה באליפות שנה שעברה וגם באליפות שריי אלן גנב\הציל. רק מול סקוט ברוקס המצב היה שונה וגם אני מאמן יותר טוב מסקוט ברוקס אז זה פחות רלוונטי.

(smer2008) #1479

ראשית, ברכות לגולדן סטייט. הייתה ללא ספק הקבוצה הטובה ביותר (למעשה כבר 3 שנים שהיא הטובה ביותר בליגה). אני שמח שסיימו את העונה של ה״קינג״! אני גם שמח שהחששות לגבי המשחק הזה שלי התבדו. קרי היה טוב בסה״כ, אך דוראנט היה ברמה אחרת מעל כל חבריו לקבוצה.

האם תהיה קבוצה שתוכל לעצור את הווריורס בשנה הבאה? כן, קוראים לה גולדן סטייט ווריורס. הם היריבה הכי גדולה של עצמם כפי שראינו בשנה שעברה. האמת, אם קליי תומפסון יעזוב או פול ג׳ורג׳ יחבור ללברון ואירווינג, אולי קליבלנד תוכל לקרוא תיגר.

אוריה,אחרי הפרישה של ג׳ורדן, היתה תקופה שאיבדתי הרבה עניין בליגה הזו. אך כעת חשובה לי ״המורשת של ג׳ורדן״. גולדן סטייט אומנם נחשבת על ידי רבים לקבוצה הטובה ביותר בכל הזמנים (וזה לא עוזר למורשת של המלך האמיתי), אך ההפסדים של לברון בהחלט עוזרים :slight_smile:

סטף קרי שחקן מיוחד- הוא מעצבן אותי מאוד עם זריקות ממצבים קשים וכניסות עם ראש בקיר, אך קשה לא לאהוב אותו. היה על זה דיון היום בפוקס: קרי הוא השחקן היחידי שיכול לשחק רע ועדיין ימצא מי שיהגן עליו. האמת היא, אם אישתי (שלא מתעניינת בכדורסל) אוהבת את קרי, אז כנראה שיש בו משהו מיוחד :slight_smile:

(Uriah) #1480

להבדיל אלפי הבדלות מכבי חיפה שיחקה אתמול בחצי גמר הפיינל פור הישראלי (אלוהים יודע למה לא סדרות) והירוקים פשוט לא אוהבים להיכנס לצבע או לא רוצים. אין שום מקריות בכך שאין למכבי חיפה “גבוה” מתחת לסל כשהסקאוט שלה הוא אולי הסקאוט הטוב בארץ, פשוט כל שחקן לוקח את הכדור לשלוש ומנסה את כוחו - והמעניין הוא שמכבי תל אביב גם נגררה למשחק הזה (בהצלחה לא מבוטלת) לאחר שמכבי חיפה ברחה עם ההפרש. אם תשים לב למשחק המדהים של קליבלנד, הם ניצחו גם בזכות מטווח השלשות שלהם.

כלומר לדעתי קרי עשה משהו שבאמת שמור לגדולים באמת, הוא שינה את המשחק. זה לא משהו שמודדים בטבעות, או בתארי MVP, אבל זה לא פחות גדול בעיני.

אני חושב שאישתך זה מבחן חשוב לא פחות מהדיעה המקצועית של פרשן שחי ונושם כדורסל, סטף קרי הוא שחקן כל כך מיוחד שגם מי שלא מכיר את המשחק פשוט נדבק למסך. אני חושב שגם מעבר ליכולת המקצועית, משהו באישיות שלו ממכר ונראה לי שהגישה שלו למשחק פשוט חיובית מאוד.

זה לא מקרי שללברון - גדול ככל שיהיה - יש כל כך הרבה הייטרים, בעוד שכולם רוצים שקרי יצליח. אולי זה סתם רציונאליזציה שלי, אבל אני נוטה לחשוב שמקבץ הפרסומות הזה מציג לא מעט מהאישיות שלו:

עד לגירסה הנוכחית של הגולדן סטייט לא רציתי שאף קבוצה תצליח מלבד שיקאגו, אבל הכדורסל שלהם כל כך מרהיב ואני אשמח לראות הגמוניה של הווריורס.

(smer2008) #1481

קרי בהחלט מיוחד ושינה את הצורה בה מסתכלים על המשחק. האם אפשר לומר שהוא הרונאלדיניו של הכדורסל? מלהטט, משחק כדורסל ״שמח״ ומנצח. שוב, הוא לא תמיד ״מיי קאפ אוף טי״, אבל קשה שלא לאהוב אותו.

אני לא אוהב את לברון לא רק בגלל ג׳ורדן. לא אהבתי את לברון כי כבר שנים שהוא קורא לעצמו ״המלך״ למרות שאז לא זכה בכלום למעשה.

כאשר הייתי ילד תיכון באמצע שנות ה-90, הכרתי אנשים שלא עקבו אחרי הנ.ב.א. אולם, הם ידעו מי זה מייקל ג׳ורדן. אז, כמובן, לא היו לנו כל אמצע התקשורת הנוכחיים, אך ג׳ורדן היה אייקון אמיתי שהפך את הליגה לפופולרית מאוד בכל רחבי העולם. זה הפך להיות נכון במיוחד אחרי אולמפיאדת 1992.מצד שני, אני מכיר אנשים כיום שלא יודעים מי זה לברון ג׳ימס. אישתי, אגב, לא סובלת אותו!

גולדן סטייט היא הקבוצה מספר 3 שלי בליגה (אחרי שיקגו וושינגטון) או מספר 4 (סן אנטוניו מתחרים על המקום השלישי). שתי הראשונות לא עתידות לזכות בתואר בקרוב, ולכן אני אשמח לראות את גולדן סטייט מצליחים.

(Uriah) #1482

סן אנטוניו בגלל טקסס או בגלל הכדורסל היפה? וושינגטון זה בטוח בגלל מרילנד :slight_smile:

ההשוואה לרונאלדיניו במקומה, אם כי סטף הוא הרבה יותר מקצוען.

אני חושב שגם לנייק יש חלק משמעותי בפופולאריות האדירה של ג’ורדן, לדעתי היום הוא היה מתקבל בתחושות מעט יותר מעורבות דווקא בגלל הסיקור התקשורתי. אני זוכר איך אבא שלי סיפר על הדרים טים שהפכו את הכדורסל האולימפי לבדיחה. זהו אותו האופן בו הוא תיאר את נבחרת ברזיל “שהגיעה רק לרקוד ולא לנצח”.

ואם כבר קצת נוסטלגיה אז

(למוטמבו יש קול של עוגיפלצת / לואי ארמסטרונג)

תאמר לאישתך את שתי המילים שעושות פלאים לכל זוגיות - “את צודקת”. כל הפארסה של המעבר למיאמי הפכה אותו לדמות מאוסה, טוב ככל שיהיה.

(moshe34) #1484

בינגו!
סתכלו אני לא סובל את לברון ואת ההתנהגות שלו אם כל השחצנות והכל.
אבל לנסות “לגמד” את לברון והמורשת שלו בגלל הפסדים בגמר מול אחת הקבוצות המלהיבות שהיו בהיסטוריה, נראה לי עלוב.
להגיע עם קליבלנד לשלושה גמרי nba רצופים ומתוכם לקחת אליפות אחת זה הישג עצום.
(שכחתם כבר את העונה הראשונה בקליבלנד, איך הוא סחב קבוצה פצועה לגמר וכמעט “גנב” אליפות?)

מי שמנסה “לגמד” את לברון, בסה"כ נותן לאמוציות שלו להשתלט על הרציונל שלו.
שלא יהיה ספק, כל פעם שהוא מפסיד או נכשל אני מרגיש טוב יותר, אבל אני לרגע לא שוכח איזה ספורטאי וכדורסלן ענק הוא.
בקשר לגולדן סטיט, כל הספולרטיבים נגמרו, תענוג לצפות בהם משחקים.
(עדיין גורדן ושיקגו ישארו לנצח מקום ראשון אצלי)
אחרי הרבה שנים שאיבדתי עניין (מאז הפרישה השניה של גורדן) זוהי העונה השלישית שאני נשאר ער עד מאוחר לצפות באנ בי אי. בעיקר בגלל בלאט (בעונה ראשונה) וגולדן סטיט.

לי אישית פחות אכפת התחורתיות באנ בי אי, אני פה בעיקר בשביל ה “SHOW”.

(orelh94) #1485

כתבת כאן דברים שהם כ’'כ נכונים לדעתי, אף פעם לא הייתי טיפוס של כדורסל, פה ושם הייתי רואה איזה תקציר או משהו כזה אבל לא היה שחקן שהוא פייבוריט שלי או שהייתי רוצה בהצלחתו, לא היה אכפת לי אף פעם. עד שהגיע סטף קרי, זה השחקן היחידי בכדורסל שהרגשתי אליו חיבה כלשהי אי פעם ושאני מוצא את עצמי מתלהב ממנו ורוצה בהצלחתו. זו גדולה ששמורה לבודדים. אני מאמין שהרבה מרגישים כמוני.

(titi camara) #1486

לדעתי האישית לברון יותר טוב מג’ורדון, גם אני לא סובל את לברון(וגם לא סבלתי את ג’ורדון) אבל אני לא יכול לא לדרג אותו כשחקן הכי גדול שאני ראיתי, בדיוק כפי שעשיתי עם ג’ורדון לפני 2 עשורים.
יש לזכור שבתקופתו גם למייקל ג’ורדון היו הרבה “הייטרס” כמו ואולי אף יותר מאשר לברון, שחקנים כאלה או שאתה אוהב או שאתה שונא אבל אתה לא יכול שלא להעריך.

כולם מדברים על השינוי בליגה, אבל השאלה היא מה קדם למה ? האם התחילו לזרוק שלשות ולשחק כדורסל נמוך כי כבר אין שחקני פנים דומיננטים או שאין עוד שחקני פנים דומיננטים בגלל שהכדורסל השתנה והם כבר לא יכולים לבוא לידי ביטוי ?

לדעתי האישית כל קבוצה בליגה היום בתוספת שאקיל או חאכים או דאנקן תעשה המון בעיות לגולדן סטייט, שאקיל יאנוס אותם מתחת לסל ויקח כמעט כל כדור חוזר שלא לדבר על המטריה האווירית ההגנתית.

דוראנט עם כל הכבוד לסטף קרי(שכולם אוהבים כולל אותי) הוא השחקן השני הכי טוב בליגה והשחקן החשוב בסגל האלופה.

(smer2008) #1487

סאן אנטוניו בגלל הכדורסל היעיל ובגלל סאן אנטוניו העיר. זו קבוצת הספורט היחידה מטקסס שאני אוהב. לגבי וושינגטון- כמובן בגלל מירלנד והימים היפים, ואם לא די בכך, אז ג׳ורדן שיחק שם בסיבוב השלישי שלו בליגה!

אולי היו לג׳ורדן שונאים, אך הוא היה וישאר פופולרי יותר מלברון ג׳ימס. יש משהו בלברון שלא מושך אנשים. אף אחד לא מתווכח על גדולתו והוא נחשב, גם בקרב אנשים שלא אוהבים אותו, לשחקן הטוב בעולם. אבל הוא פשוט לא קל לאהוב.

ג׳ורדן הגיע ל-6 סדרות גמר וזכה בכולן. הוא מעולם לא איפשר משחק שביעי בסדרת הגמר. הוא היה מיוחד!