NBA :: ננעל ונשלח לארכיון.

(Sir Ryan) #1448

זה שג"ס קבוצה עתירת כישרון לא הופך את מי שמולם לניצבים. קליבלנד בראי היסטורי היא גם אחת הקבוצות החזקות שנבנו בהיסטוריה של הNBA, תחשוב שהם “הקריבו” שלוש בחירות ראשונות כדי לגבש את הרוסטר המרשים הזה, ולא סתם הם מפרקים את היריבות שלהם במזרח שנה אחרי שנה.

לעומת הבנייה של קליבלנד שהתלוותה בהרבה מאוד מזל (בחייאת כמה פעמים אפשר לזכות בבחירה הראשונה בדראפט), בג"ס בנו קבוצה היסטורית ע"י בחירות דראפט גאוניות וסבלנות של המון שנים שהם גירדו את הפלייאוף. לשם המחשה אף אחד מהסטארים שהם “פרי” פיתוח גולדן סטייט לא נבחר אפילו ב5 המקומות הראשונים בדרפאט, דיימונד גרין איימת שחקני ההתקפה בליגה נבחר במקום 36.

מקווה שבמקרה ולברון יפסיד הוא לא ישתמש בתירוץ של קבוצה היסטורית וכו’, כרגע הוא אוכל את פירות העץ המורעל שהוא שתל את הזרעים שלו. הוא פתח את הטרנד של קבוצות אול סטארס וידע לקטוף בעזרת הטרנד הזה 2 אליפויות, אחת דרך אגב על הגב של אותו דוראנט שעשה בדיוק מה שלברון עשה ב2010.

לאב יושב על חוזה מקס’ כיוון שהוא חושב שהוא ברמה הכי גבוה שיש, גרין יושב על סביבות ה5-6 מיליון פחות, בעיניי אין ספק בכלל מי סטאר יותר גדול.
קיירי יושב על חוזה של 17 מיליון דולר, קליי שעושה לו קורס מורחב “באיך עושים הגנה בסדרת גמר” יושב על אותו חוזה, קרי על 12.

השחקנים של קליבלנד תופסים מעצמם כוכבים ודורשים משכורות שתואמות את האמירות האלה הגיע הזמן שיתחילו גם לשחק ככאלה.

סתם מעניין אותי במקרה שOKC של 2012 הייתה שומרת על הטריו של ווסטברוק-הארדן-דוראנט עד היום והייתה מפרקת את הליגה שנה אחרי שנה מישהו היה שונא אותם כמו השנאה שיש כלפי ג"ס והיו קוראים להם לא ספורטיביים.

(Igorthecrazy) #1449

יש המון מזל לגולדן עם החוזים, המון. זה לא שקרי וקליי וגרין לקחו חוזים נמוכים בשביל “לעזור לקבוצה” אלא שזה החוזים שהגיע להם בזמן חתימת החוזה. כשהם יצטרכו לחתום חוזים חדשים גולדן יהיו בבעיה כי הם לא יוכלו לשלם 4 חוזי מקסימום. השנה הוא אמור לחתום על חוזה מקסימום אגב

(סארי) #1450

אם הם רוצים לשמור על הקבוצה והתלכיד הקבוצתי הזה הם אמורים להתפשר, קראתי לפני יומיים שדוראנט יתפשר בחוזה שלו.

(titi camara) #1451

השחקן הטוב בהיסטוריה מול הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה !

אני לא חושב שיש ללברון סיכוי ממשי, עונה שעברה רק נס ותצוגה והתעלות חד פעמית של שחקן בסדרת גמר(לברון) עם שיאים שקיירי הגיע אליהם(ולעולם לא יחזור אליהם) הביאה אליפות מול נפילה לא מובנת של הווריירס וקרי, אז מה גולדן-סטייט עשו ? הביאו את השחקן השני הכי טוב בליגה…דוראנט הוסיף את הנשק ההתקפי היחיד שהיה חסר לווריירסת שחקן שמתחיל את הצעד וחצי על קו השלוש ומסיים בדאנק ! בנוסף כמובן לכל היתרונות האחרים(מטרייה אווירית בהגנה, אפשרות לשחק עם הרכב סופר נמוך כשהוא משחק פורוורד/סנטר, שמירה מדהימה על לברון, קליעה נהדרת מרחוק מקרוב ומחצי מרחק, עוד שחקן שמוביל כדור בהתקפות מתפרצות ועוד מתפקיד הגבוה ועוד…)

קליבלנד נתנו תא כל מה שיש להם והם באמת ששיחקו מצויין, אבל זה לא דיגדג את הווריירס, לדעתי אנחנו צופים בקבוצה הסטורית, לא נראה איך אפשר יהיה לקחת מהם את האליפות בעונות הקרובות, ולא רואים שם ניצוצות של הרס עצמי כפי שראו בלייקרס של שאק וקובי.

(Lukaku) #1452

הלוואי הגמר הזה היה נמשך לנצח.

(Shusaku) #1453

[quote=“Lukaku, post:1452, topic:10396, full:true”]הלוואי הגמר הזה היה נמשך לנצח.[/quote]אפשר, פשוט צריך להחליט שממשיכים את הסדרה עד שקליבלנד גם מנצחים משחק.

(סארי) #1454

חחחח הרגת אותי טל:joy:
מדהים טיך שוב ושוב ג"ס גורמת לקליבלנד להיחנק במאני טיים, מדהים שבמאני טיים יש להם 3 שחקנים שיכולים לקבל כדור ולקלוע מכל מקום, kd גם כן מדהים.

הבעיה של קליבלנד זה הספסל שלה. כולם שם ליצנים, זקנים ולא תורמים בשיט למשחק. בזמן שלגולדן יש את איגודאלה, דוויד ווסט ושון לווינגסטון הנפלא, לקליבלנד יש את שאמפרט, קורבר, ריצ’ארד ג’פרסון הליצן ודרון ווילאמס השמוק.

זה מעבר לקווין דוראנט, שהוא באמת יותר מדי עבור כל קבוצה. בטח שמוסיפים אליו את קליי ביום טוב ואת סטף.

לברון מפלצתי, הכי טוב בליגה, אבל הוא לא יכול לבד. גם הוא וקיירי ביחד לא יכולים לבד, למרות שהוא קיבלו תרומה נדיבה מJR וריבאונדים חשובים בהתקפה ובהגנה מקווין לאב, אבל זה פשוט לא מספיק.

(Lukaku) #1456

הממ…

(Paul Heyman) #1457

אם מישהו חושב שקליבלנד הולכת לצלוף 24 שלשות גם בסן פרנסיסקו…

הסדרה גמורה, אבל לפחות הרווחנו עוד משחק להנות מגולדן סטייט :stuck_out_tongue:

(סארי) #1458

אתם מבינים מה צריך לעשות כדי לנצח את הקבוצה הזו? משחק היסטורי כזה קליבלנד לא תתן שוב, סיכוי ממשי אין לה.

קליבלנד לא תיתן עוד משחק שבו היא תקלע 24 שלשות, אבל הבשורה מהמשחק הלילה היא שהרבה שחקנים נכנסו סוף-סוף לעניינים. נותר לקוות שהקאבס ינצלו את המומנטום כדי שהסדרה תהיה מעניינת יותר.

לדעתי משחק 5 לא יהיה האחרון.

(סארי) #1460

ניצחון אחד וכולם כבר חושבים שאפשר לחזור מ 3:0?
קליבלנד נתנה היום תצוגה אדירה שספק אם היא תוכל לחזור עליה עוד 100 משחקים, והיא קיבלה גם תצוגה מאוד רעה ממול של תומפסון וקרי ועם כל זה ג"ס הגיעה ל 115 נקודות.
אני אתפלא אם ג"ס לא דורסת את קליבלנד במשחק הבא.

(smer2008) #1461

אם קליבלנד הייתה פוגשת הערב את הבולס של ג׳ורדן, רודמן ופיפן, הייתי אומר שהסדרה תיגמר הערב.

אם קליבלנד הייתה פוגשת הערב את הלייקרס של קובי ושאקיל, הייתי אומר שהסדרה תיגמר הערב.

אם קליבלנד הייתה פוגשת הערב את הספרס של דאנקן, פארקר וג׳ינובלי, הייתי אומר שהסדרה תיגמר הערב.

אם קליבלנד הייתה פוגשת הערב את ההיט של לברון, בוש וויד, הייתי אומר שהסדרה תיגמר הערב.

אך קליבלנד פוגשת קבוצה שיודעת לסבך לעצמה את החיים לחינם. כמובן, גולדן סטייט פייבוריטית הערב, אך אני ממש ממש לא בטוח אם תנצח. בשנה שעברה, גולדן סטייט נאלצה לחזור מפיגור 1-3 מול אוקלוהומה סיטי. זה היה נחמד, אך קבוצה בסדר הגודל הזה מעולם לא הייתה צריכה להיות בפיגור כזה. לאחר מכן, ההפך קרה והפסידו את סדרת הגמר אחרי יתרון מבטיח.

גולדן סטייט יכולה לעשות ריצה של 20 נקודות מבלי להרגיש, אך הם יכולים גם להיקלע למצב בו הם נכנסים עם הראש בקיר, לוקחים זריקות קשות מאורי הקשת, מנסים מסירות קשות פנימה, רצים לקלוע כאשר היריבה חמה במקום להרגיע את המשחק וכו׳. סטף קרי הוא הדוגמא הכי טובה לכך.

(Paul Heyman) #1462

מצד שני, גולדן סטייט השנה לא הפסידה משחק פלייאוף אחד, עד למשחק שבו הקבוצה הכי טובה חוץ ממנה בליגה (בהפרש גדול) התפוצצה עם נתוני קליעה ששברו שיאים הסטוריים.

צריך לקרות משהו ממש ממש ממש ביזארי, מטורף, לא סביר, מפתיע ודרמתי - כדי שגולדן סטייט לא חוגגים אליפות הלילה.

(smer2008) #1463

כפי שאמרתי, גולדן סטייט פיבוריטים הערב כי הם קבוצה טובה יותר, משחקים בבית וקליבלנד עבדה קשה בכדי להישאר בחיים במשחק האחרון. מצד שני, אם יש קבוצה גדולה שיכולה להפסיד משחק כזה, אז גולדן סטייט היא הקבוצה.

אני גם חושב שאין צורך במשהו מטורף וביזארי בשביל שגולדן סטייט תפסיד הערב. אם לברון, אירווינג ולאב ישחקו טוב, ואילו קרי ימשיך לקלוע באחוזים נמוכים, גרין ימשיך עם היכולת הדלה שלו (והעצבים) וקליי תומפסון ימשיך לגלות יכולה בינונית בהתקפה, אז זה בהחלט אפשרי. דוראנט הוא האיש שלהם בסדרה זו, ואם לא יתן ערב גדול הערב, אני לא אופתע אם גולדן סטייט תפסיד.

(Paul Heyman) #1464

אבל זה בדיוק העניין לדעתי, כדי שקליבלנד תנצח היום את גולדן סטייט, מלבד הופעה מעולה פלוס שלהם עצמם - הם כנראה צריכים שגם קרי יהיה במשחק לא טוב, שגם גרין יהיה במשחק לא טוב, שגם דוראנט לא יהיה במשחק טוב, ושגם תומפסון יהיה ביכולת לא טובה…

אני פשוט לא רואה את כל זה קורה.

(smer2008) #1465

זה קרה בעבר, וזה יכול לקרות שוב. צריך לזכור שהשמות שהזכרת (מבלד דוראנט) כבר הפסידו לחבורה מקליבלנד אחרי יתרון 3-1.

אני חושב שגולדן סטייט תזכה השנה בתואר כי קליבלנד לא תוכל לנצח 4 משחקים רצופים. אין לי פשוט את הביטחון בגולדן סטייט כפי שהיה לי בקבוצות גדולות אחרות (ואני אומר זאת בתור אחד שרוצה שהם ינצחו הערב).

לפעמים הם פשוט משחקים ללא שכל!

(סארי) #1466

ההבדל בין ניצחון להפסד הלילה יהיה בידיים של סטף קרי, אם הוא יבוא וישחק עם שכל ויהיה בזון אין לקליבלנד ממש סיכוי, דוראנט יעשה את שלו ואני מאמין שגם גרין וקליי ייתנו משחק טוב, מה שצריך הוא קרי מפוקס שלא ילך עם הראש בקיר ועל זריקות משוגעות ואיבודים מיותרים.

(LIOROM12) #1467

יש שני דברים שיכולים לעצור את גולדן סטייט בתקופה הקרובה: תקרת השכר ופציעות.

אם הסגל הזה פלוס-מינוס ממשיך ככה - קשה לראות מישהו עוצר בעדם מלזכות גם בעונה הבאה.