NBA :: ננעל ונשלח לארכיון.

(Colombian Cowboy) #1301

מניין לך שהוא מתסיס? כלומר, אם תכנס לראש של אוהד ת’אנדר ממוצע תבין בדיוק את השנאה היוקדת. פאקינג הובילו 3-1 על גולדן סטייט, טאטאו את סן אנטוניו בעלת הגנת פלדה (מהטובות בהיסטוריה) ומה שקווין דוראנט מבין זה שהוא צריך לעזוב?? כמעט נגעו בתקרה, סביר להניח שעם טיפול נכון בפריסיזן אוקלהומה הייתה מעמידה קבוצה שרצה לאליפות בהימורים בווגאס. זה נראה לך יריבות אישית של ווסטברוק? זה נראה עמוק יותר ולדעתי זה מגיע הרבה מהקהל.

ככלל, ראסל ווסטברוק שחקן ענק אבל כבר נמאס לראות את איבוד המוח וחוסר השליטה שלו. כרגע כשהוא הספרסטאר היחיד בקבוצה הוא צריך להיות דוגמה למנהל טוב, במקום זה הוא זורק זריקות חסרות אחריות בכמות חסרת הכרה. כן, הסינרגיה עם אדאמס מושלמת וקרובה ביותר לצמד פול-ג’ורדן בקליפרס כשאדאמס מבשיל להיות בעתיד (כולה בן 23) הרבה יותר טוב ומגוון מדיאנדרה ג’ורדן. עם זאת, ראסל לעולם לא יבין משחק כמו כריס פול ותמיד חוץ מהיילייטס לא נראה מווסטברוק אחריות. לא לחינם המדד פלוס מינוס שלו ברוב מוחלט מהמשחקים שלילי. ולא דיברתי עוד על כמות האיבודים שלו…

נ.ב.
ראיתי כמעט את כל המשחק. קשה לי למצוא קבוצה שתצליח לקחת את הווריוורס בסדרה. אני ממש מתאמץ ולא מצליח…

(sh4rky) #1302

ווסטברוק הוא שחקן שמשחק באחוז סיכון גבוה מאוד. הרבה מהאסיסטים שלו הם לא סתם מסירות אחרי חדירה והוצאת כדור, אלא מסירות עוצמתיות בין שניים ושלושה שחקנים. בגלל הצורת משחק הזו, הוא מסיים עם כל כך הרבה איבודים.
כשאדמס לא על המגרש, נראה שהאפשרות היחידה של ראסל זה אולדיפו. אבל, המשחק של OKC כל כך סטטי שנראה שכולם פשוט מחכים שראסל יתפוצץ ויעשה משהו משוגע, כי זו האפשרות היחידה לייצר נקודות. כשהוא היה על הספסל אתמול בסוף הרבע הראשון-תחילת הרבע השני, הם קלעו משהו כמו 4 נקודות בערך ב-8 דקות.
יש כאן בעיה שלא ברור מה הגורם שלה. האם זה ראסל שכופה את עצמו על המשחק ולכן החברים שלו בקושי זזים ורק מחכים שהוא יעשה הכל, או שהוא כל כך טוב שזו פשוט תכנית המשחק של דונובן.

לגבי טענת ה’איש הקטן’. כשזאזה פאצ’וליה נכנס בראסל ועמד מעליו בשחצנות במשחק הקודם, ווסטברוק פשוט קם ורץ אחורה. תארו לכם שלברון סופג כזו עבירה. היה מתפתל על הרצפה ואחרי כך רץ לבכות בתקשורת.
אני ראיתי אתמול זריקות מטופשות של ווסטברוק על דוראנט רק כי הקהל שיווע לזה, שזו בעיה אחרת, אבל ‘כל כך הרבה טראש טוק’? כי הוא אמר לו I’m coming? ממש לא רואה את זה כמשהו חריג. אפילו כשרוברסון נכנס לעימות ראסל ישר קפץ להפריד ולא חיפש להתסיס את האווירה.
גם בכל הראיונות בתקשורת הוא דיי מתחנן שיפסיקו להציק לו עם היריבות עם דוראנט. כל הפרומואים לפני המשחק עסקו ב’יריבות’ הזו. במהלך המשחק הציגו סטטיסטיקות שלהם אחד מול השני כאילו הם באותה עמדה והנתונים בכלל ברי השוואה. התקשורת משוועת לכך שווסטברוק, הילד הרע לכאורה, יזרוק לה איזו עצם כדי לתדלק את השם הרע שהם יוצרים לו, והבחור לא נותן כלום. קצת כדורסל מפוזר בקבוצה שלא מגרדת פלייאוף בלעדיו, ומבחינת התקשורת הוא השחקן הכי רע בעולם.

אגב, הוא אמנם היה דיי אומלל נגד גרין, אבל סאבוניס נראה מאוד מבטיח.

ודבר אחרון, באמת קשה למצוא קבוצה שתיקח את הווריורס בסדרה, אבל יש איש אחד שאסור להספיד:

(Sir Ryan) #1303

[QUOTE=Colombian cowboy;1709635]מניין לך שהוא מתסיס? כלומר, אם תכנס לראש של אוהד ת’אנדר ממוצע תבין בדיוק את השנאה היוקדת. פאקינג הובילו 3-1 על גולדן סטייט, טאטאו את סן אנטוניו בעלת הגנת פלדה (מהטובות בהיסטוריה) ומה שקווין דוראנט מבין זה שהוא צריך לעזוב?? כמעט נגעו בתקרה, סביר להניח שעם טיפול נכון בפריסיזן אוקלהומה הייתה מעמידה קבוצה שרצה לאליפות בהימורים בווגאס. זה נראה לך יריבות אישית של ווסטברוק? זה נראה עמוק יותר ולדעתי זה מגיע הרבה מהקהל.

ככלל, ראסל ווסטברוק שחקן ענק אבל כבר נמאס לראות את איבוד המוח וחוסר השליטה שלו. כרגע כשהוא הספרסטאר היחיד בקבוצה הוא צריך להיות דוגמה למנהל טוב, במקום זה הוא זורק זריקות חסרות אחריות בכמות חסרת הכרה. כן, הסינרגיה עם אדאמס מושלמת וקרובה ביותר לצמד פול-ג’ורדן בקליפרס כשאדאמס מבשיל להיות בעתיד (כולה בן 23) הרבה יותר טוב ומגוון מדיאנדרה ג’ורדן. עם זאת, ראסל לעולם לא יבין משחק כמו כריס פול ותמיד חוץ מהיילייטס לא נראה מווסטברוק אחריות. לא לחינם המדד פלוס מינוס שלו ברוב מוחלט מהמשחקים שלילי. ולא דיברתי עוד על כמות האיבודים שלו…

נ.ב.
ראיתי כמעט את כל המשחק. קשה לי למצוא קבוצה שתצליח לקחת את הווריוורס בסדרה. אני ממש מתאמץ ולא מצליח…[/QUOTE]

אפשר לראות את ההתבטאויות שלו בתקשורת ואת ההתנהגות שלו על המגרש איך הוא מוסיף שמן למדורה הגדולה גם ככה… יכול להיות שזה חלק ממלחמה פסיכולוגית לנסות להדליק את חבריו לקבוצה ביחד עם הקהל אבל אני אישית לא אוהב את זה.

כרגע נכון GSW נראים כמו מכונה, נראית כמו הקבוצה עם הכי כישרון בחמישייה אחת שנראתה בהיסטוריה ולעומת מיאמי של בוש-וויד-גיימס כבר בעונה הראשונה נראה שהתגברו שם על תופעות הלוואי של כזאת חבילת סופרסטארים אבל אתה יודע לפלייאוף חוקים משלו וכמו שראינו בעונה המטורפת בשנה שעברה כי הכול אפשרי.

במערב במיוחד אחרי הפציעה של פארקר לא נראה שאיזשהי קבוצה תעצור מעבר למשחק-שניים כול סדרה (במיוחד אחרי הפציעה של פארקר) אבל אני בטוח שקליבלנד לא אמרו את המילה האחרונה ואם ושתי הקבוצות יפגשו בפיינלס כצפוי המהפך של שנה שעברה לא יעלם מהראש של הלוחמים.

(Arjen_Robben) #1304

אני עם הווריירס סיימתי. אין סיכוי שאני מתעורר לראות משחק נוסף שלהם עד גמר המערב. הקבוצה הזאת דורסת והופכת את כל החצי השני לגרבג’ טיים. אני דואג מאוד לתחרותיות, וכמו שזה נראה עד כה, הקבוצה הזאת בדרך לאחת האליפויות הכי חד צדדיות שאני ראיתי. לעזאזל איתך kd.

Sir Ryan

אני חושב שבמידה ויש לך אג’נדה או עניין עם ווסטברוק אז פשוט תבוא ותגיד. אבל לחפש אותו בכוח ולומר שהוא מחפש את הטראש-תוק או לא מקצועי או מתסיס את האוירה זו בורות. ממה שהתרשמתי, ווסטברוק הוא השחקן הכי מקצועי, פרפקציוניסט ומרוכז רק במשחק ולא מכל הוויב שמסביב. את זה אני לגמרי זוקף לזכותו.

אני חושב שלא חסר על מה לבקר את הבחור. אפשר בכיף לדבר על קבלת ההחלטות שלו או על איבודי הראש שיש לו, האיבודים האינסופיים, לא חסר. אבל בבקשה אל תבוא ותגיד שהוא לעולם לא יהיה אלוף בגלל אופי ילדותי וכדומה. די ריחמתי עליו (מצחיק, מי אני ש) כשראיתי את שהכל קם ונפל עליו נגד הקבוצה הכי טובה בליגה, אבל זה מה יש. לokc יש סיכוי לא רע להגיע למקום 5-6 ולהימנע למפגש עם סן אנטוניו שעלול להעיף אותם כבר בסיבוב הראשון.

(Colombian Cowboy) #1305

רובן,

עונה שעברה סן אנטוניו עם הגנת הברזל הפסידה לאוקלהומה כי הזקנים לא עמדו בקצב ובאינטנסיביות של הת’אנדר האתלטיים.

#רק_אומר

(Sir Ryan) #1306

אין לי שום דבר נגד הפרסונה של ווסטברוק ואף אומר יותר מזאת הוא אחד השחקנים שאני הכי נהנה לראות בליגה וההפסד שלו ושל KD בגמר של 2012 הוא אחד מהגמרים שהכי התבאסתי לצפות בהם.
אבל הכניסות האלה בKD ו I AM COMING שהוא זרק לו באמצע משחק היו מאוד ילדותיים בעיניי.

ווסטברוק יכול להיזכר כמפלצת סטט’ מהגדולות שנראו בליגה או בקיץ לעשות חושבים אם לא הגיע הזמן לעשות שינוי ולנסות להיות חלק מקבוצה מנצחת כמו שהחבר הטוב שלו בחר לעשות כי עם כול הסימפטיה לOKC אני לא רואה אותם חוזרים לגבהים שהם היו בהם עם דוראנט

(sh4rky) #1307

לברוח לקבוצה שמועמדת לאליפות אפשר להגיד להרבה סופרסטארים ב-NBA, ויש גם כאלו שאפילו לא נכנסים לפלייאוף, קאזינס ואנתוני דייויס בראשם.
צריך לתת ל-OKC לסיים את העונה ולראות אם הם יכנסו לפלייאוף ומה יצליחו לעשות שם. לדעתי אם הם עוברים סיבוב ראשון זו הצלחה שאפשר לבנות עליה לעתיד, כי הסגל שלהם צעיר מאוד. אדאמס, אולדיפו, קאנטר וסאבוניס בני 24 גג (האחרון בן 20), וכולם כבר פותחים בחמישייה לסירוגין.
סגל כזה, בקבוצה שמגיעה לחצי גמר מערב, עשוי לשכנע סטאר כלשהו לחתום. OKC חייבת Go-To Guy נוסף, ושחקן פנים בתפקיד הזה יהיה לטעמי טוב יותר אפילו מה-SF שדוראנט היה.
החלום שלי הוא שדיוויס יגיע לשם. שחקן שלא חייב את הכדור ביד כל המשחק, אבל יודע לסיים משחקים עם 40 נקודות. מה גם שהוא בקבוצה כל כך כושלת ונראה שהוא לא הולך לעבור איתם סיבוב ראשון בפלייאוף בקרוב. הסיכוי שהוא יגיע לאוקלהומה נמוך בהתחשב בעובדה שהוא חתם על חוזה חדש בתחילת העונה נדמה לי.
בכל אופן, גם אם לא, אני לא ממהר להספיד את הת’אנדר. בעידן גולדן סטייט כמובן שאין לאף אחת במערב סיכוי (חוץ מפופ), אבל הקרנבל הזה עשוי להיגמר כשהארבעה יתחילו לבקש חוזים חדשים. עד אז, יש לכל הצעירים של אוקלהומה זמן להשתפר ולהתחבר, המועדון יכול להביא שחקנים משלימים איכותיים, וראסל יהיה ‘רק’ בן 30-31 ובתקווה כבר ילמד להפסיק עם הזריקות המשוגעות שלו (אגב, קובי בראיינט מעולם לא למד להפסיק איתן).

(Sir Ryan) #1308

[QUOTE=sh4rky;1709755]לברוח לקבוצה שמועמדת לאליפות אפשר להגיד להרבה סופרסטארים ב-NBA, ויש גם כאלו שאפילו לא נכנסים לפלייאוף, קאזינס ואנתוני דייויס בראשם.
צריך לתת ל-OKC לסיים את העונה ולראות אם הם יכנסו לפלייאוף ומה יצליחו לעשות שם. לדעתי אם הם עוברים סיבוב ראשון זו הצלחה שאפשר לבנות עליה לעתיד, כי הסגל שלהם צעיר מאוד. אדאמס, אולדיפו, קאנטר וסאבוניס בני 24 גג (האחרון בן 20), וכולם כבר פותחים בחמישייה לסירוגין.
סגל כזה, בקבוצה שמגיעה לחצי גמר מערב, עשוי לשכנע סטאר כלשהו לחתום. OKC חייבת Go-To Guy נוסף, ושחקן פנים בתפקיד הזה יהיה לטעמי טוב יותר אפילו מה-SF שדוראנט היה.
החלום שלי הוא שדיוויס יגיע לשם. שחקן שלא חייב את הכדור ביד כל המשחק, אבל יודע לסיים משחקים עם 40 נקודות. מה גם שהוא בקבוצה כל כך כושלת ונראה שהוא לא הולך לעבור איתם סיבוב ראשון בפלייאוף בקרוב. הסיכוי שהוא יגיע לאוקלהומה נמוך בהתחשב בעובדה שהוא חתם על חוזה חדש בתחילת העונה נדמה לי.
בכל אופן, גם אם לא, אני לא ממהר להספיד את הת’אנדר. בעידן גולדן סטייט כמובן שאין לאף אחת במערב סיכוי (חוץ מפופ), אבל הקרנבל הזה עשוי להיגמר כשהארבעה יתחילו לבקש חוזים חדשים. עד אז, יש לכל הצעירים של אוקלהומה זמן להשתפר ולהתחבר, המועדון יכול להביא שחקנים משלימים איכותיים, וראסל יהיה ‘רק’ בן 30-31 ובתקווה כבר ילמד להפסיק עם הזריקות המשוגעות שלו (אגב, קובי בראיינט מעולם לא למד להפסיק איתן).[/QUOTE]

AD רק בקיץ האחרון חתם על חוזה עתק בניו אורלניס הם יודעים שהוא העתיד של הליגה הזאת אני לא יודע אם ימהרו לשחרר אותו אלא תמורת סופרטאר שהוא לא פחות ממנו.

OKC אכן קבוצה חביבה עם עתיד שנראה טוב אבל אני לא יודע אם זה באמת חכם מבחינת ווסטברוק בגיל 28 להתחיל להילחם בשביל להוביל קבוצת אמצע לחצי גמר אזורי - גמר בגג.
לעומת זאת מעבר לאיזשהי בקבוצה בתהליך הפיכה לקבוצה שיכולה לרוץ לאליפות כמו בוסטון או ווישנגיטון יותר כדאי לו בעיניי, גם מבחינה שהמזרח הוא בכללי קונפרס חלש יותר שיהיה לו יותר פשוט לנסות לפלס את דרכו לגמר NBA.

במערב אני לא מצליח לראות קבוצה שיכולה לקלוט אותו בלי לשלם מחיר יקר… אופציה מעניינית בעיניי היא מינסוטה, ידוע כמה כישרון יש בבחירות דראפט שם בשנים האחרונות ואולי ווסטברוק יקח על עצמו להוביל את התלכיד שם למה שמצפים ממנו.

(Colombian Cowboy) #1309

[RIGHT][B]Sir Ryan[/B]

אני מוכרח לציין שחבר של ווסטברוק ברח לקבוצה בה הוא טוב יותר בכמעט כל פרמטר. הכי הגיוני בעולם, בדיוק כמו ששחקן כדורגל ישראלי נקנה ע"י קבוצה אירופאית ומתקדם.

דוראנט בגולדן סטייט משלים יחד עם גרין האדיר קו הגנה אחורי בסמול בול (בכל מתפרצת של היריבה בדר"כ הוא וגרין רצים לעצור. לכן אין לו ריבאונד התקפה כמעט.) ובהרכב הרגיל עם מגי או פאצוליה הוא עוזר המון בסגירות דאבל על שחקני פנים. דוראנט בג"ס (Per Game) מאבד כדורים למשחק הכי קצת בקריירה (2.3), דופק בלוקים הכי הרבה בקריירה (1.7), לוקח ריבאונד הכי הרבה בקריירה - בעיקר בהגנה (8.4), קולע באחוזים הכי טובים שלו בקריירה ל2 (60.4%) ומהשדה (53.5%) וכל זה בפחות דקות (‘רק’ 34.3 דקות) ממה ששיחק באוקלהומה.

אפשר בקלות לייחס את זה למכונה מאוקלנד. הכי הרבה נקודות למשחק, האחוזים הכי טובים מהשדה בפער, הכי הרבה אסיסטים למשחק - שוב בפער, הכי הרבה חטיפות והכי הרבה בלוקים (מפתיע?!) למשחק. אבל, הנתונים האלו מראים שלא רק שגולדן סטייט נותנת לדוראנט ספייס אלא הציוות שלו עם גרין נותן לווריוורס המון. דוראנט לא הלך לקבוצה טובה (גם. אבל לא רק) דוראנט הלך לקבוצה בה הוא יותר טוב ולדעתי שני בחשיבותו לקבוצה רק לגרין האדיר. בלעדיהם, הצמד קרי ותומפסון עם כל הערכה שלי אליהם - ויש המון - היה נטחן לעפר גם עם הספסל של שנה שעברה.

לעומתו ווסטברוק, אני לא מוצא קבוצה בה הוא יהיה יותר טוב. זה יותר בראש מאשר בתפקיד או בביצועים.

ואם כבר הזכרתי את גולדן סטייט,
כיום היא זורקת פחות מהשלוש ולומדת להשתמש בצבע בצורה מעוררת השראה. אין שום ליקוי התקפי, וגם הגנתית זה יותר מיתוס או תאוריה שההגנה שלהם רכה, הייתי אומר הגנה שלא נותנת את כל הכוח ולמדה משנה שעברה מה זה להגיע בלי מצברים לגמר בדיוק כמו סרגל המאמצים הגאוני של לברון שנראה חיה בפלייאוף.

[/RIGHT]
[B]sh4rky[/B]

מתחבר מאוד למה שאתה אומר עם כמה סייגים.

ראשית, דיוויס לא טוב לאוקלהומה. בעצמך אמרת שהגבוהים שלהם צעירים ולא פחות מכך איכותיים מאוד ומתואמים נפלא עם ווסטברוק. אדאמס, קאנטר וסבוניס (גניבת העונה בפער. אפילו ברוגדון ממילווקי או פרל מדאלאס לא מתקרבים) סוגרים לך עומק ויופי של צבע עם הרבה ורסטיליות של כל שחקן.

שנית, הGTG שהם צריכים לטעמי זה 2-3 עם נטייה יותר לפוורוורד. עם כל הכבוד לשמור על רוברסון כדי (עלק) לשתק את כוכב היריב זה לא שווה. למעט המשחקים מול הווריוורס והספרס שנה שעברה בגמר ובחצי גמר הקונפרנס - הרבה זמן לא ראיתי ממנו תרומה התקפית ראויה לציון.

שלישית, קובי בראיינט לא ידע לברור זריקות טובות אבל הוא - פאקינג - קלע אותם. ביותר שנים שלו בליגה מווסטברוק הוא זרק יותר (הרבה יותר) מכל טווח וקלע באחוזים טובים יותר שוב, מכל טווח. גם סטף קרי משוגע ולוקח זריקות לא הגיוניות - אבל הוא אשכרה משחיל אותם. יחי ההבדל.

(Sir Ryan) #1311

[QUOTE=Colombian cowboy;1709767][RIGHT][B]Sir Ryan[/B]

אני מוכרח לציין שחבר של ווסטברוק ברח לקבוצה בה הוא טוב יותר בכמעט כל פרמטר. הכי הגיוני בעולם, בדיוק כמו ששחקן כדורגל ישראלי נקנה ע"י קבוצה אירופאית ומתקדם.

דוראנט בגולדן סטייט משלים יחד עם גרין האדיר קו הגנה אחורי בסמול בול (בכל מתפרצת של היריבה בדר"כ הוא וגרין רצים לעצור. לכן אין לו ריבאונד התקפה כמעט.) ובהרכב הרגיל עם מגי או פאצוליה הוא עוזר המון בסגירות דאבל על שחקני פנים. דוראנט בג"ס (Per Game) מאבד כדורים למשחק הכי קצת בקריירה (2.3), דופק בלוקים הכי הרבה בקריירה (1.7), לוקח ריבאונד הכי הרבה בקריירה - בעיקר בהגנה (8.4), קולע באחוזים הכי טובים שלו בקריירה ל2 (60.4%) ומהשדה (53.5%) וכל זה בפחות דקות (‘רק’ 34.3 דקות) ממה ששיחק באוקלהומה.

אפשר בקלות לייחס את זה למכונה מאוקלנד. הכי הרבה נקודות למשחק, האחוזים הכי טובים מהשדה בפער, הכי הרבה אסיסטים למשחק - שוב בפער, הכי הרבה חטיפות והכי הרבה בלוקים (מפתיע?!) למשחק. אבל, הנתונים האלו מראים שלא רק שגולדן סטייט נותנת לדוראנט ספייס אלא הציוות שלו עם גרין נותן לווריוורס המון. דוראנט לא הלך לקבוצה טובה (גם. אבל לא רק) דוראנט הלך לקבוצה בה הוא יותר טוב ולדעתי שני בחשיבותו לקבוצה רק לגרין האדיר. בלעדיהם, הצמד קרי ותומפסון עם כל הערכה שלי אליהם - ויש המון - היה נטחן לעפר גם עם הספסל של שנה שעברה.

לעומתו ווסטברוק, אני לא מוצא קבוצה בה הוא יהיה יותר טוב. זה יותר בראש מאשר בתפקיד או בביצועים.

ואם כבר הזכרתי את גולדן סטייט,
כיום היא זורקת פחות מהשלוש ולומדת להשתמש בצבע בצורה מעוררת השראה. אין שום ליקוי התקפי, וגם הגנתית זה יותר מיתוס או תאוריה שההגנה שלהם רכה, הייתי אומר הגנה שלא נותנת את כל הכוח ולמדה משנה שעברה מה זה להגיע בלי מצברים לגמר בדיוק כמו סרגל המאמצים הגאוני של לברון שנראה חיה בפלייאוף.

[/RIGHT]
[/QUOTE]

שמע שוב הכול יכול להיות דו כווני יכול להיות שדווקא בגלל שכרגע הוא משחק עם 3 כוכבים לידו שלא לשמור חזק כול אחד מהם הוא סיכון רב לעומת לצד כוכב אחד ועוד חבורה יחסית מוגבלת.
שוב הכול הוא בגדר השערה אבל בוא נגיד ככה ווסטברוק כול הקריירה שלו נמצא בOKC וגם לצד אחד מצמד השחקנים המסוכנים בליגה הוא לא הצליח לזכות בטבעת עם הופעה אחת בלבד בגמר, אצל OKC אולי העתיד הורוד אבל לך תדע אם וכשהעתיד הזה יתממש אולי לראס כבר לא יהיו את הכוחות הפיזיים והנפשיים לעשות את הדברים שהוא עושה עכשיו.

הנאמנות שלו מעוררת השראה ללא ספק לכול שחקן בליגה (שיעול לברון שיעול) אבל שוב זאת בדיוק כמו הבחירה שקווין גארנט היה צריך לעשות בזמנו, או שנשאר בקבוצה שלי שאני הסטאר הכי גדול בה ללא עוררין או שאני יוותר על חלק מהעקרונות שלי על מנת כלא להיזכר כעוד כישרון בליגה הזאת ללא טבעת.

יכול להיות שכרגע לא בטוח שיש קבוצה שאכן תתאים לו בול אבל לדעתי זה סיכון שעדיף לראס אישית לנסות לקחת לדעתי לפחות ואישית קשה לי על קבוצה שתסרב לקבל נכס כמוהו מלבד קליבלנד או גולדן.
אם למיאמי של הטריו וגולדן סטייט הנוכחית מצאו את הסינרגיה הנכונה אני מאמין שגם לראסל ווסטברוק אפשרי למצוא קבוצה ליד סטאר ועוד איזה שחקן קלאץ כזה ושוב כול עוד הוא ינסה גם לשנות בעצמו דברים.

(Colombian Cowboy) #1312

אני לגמרי מסכים ובטח שלא מעלים על המוקד את ווסטברוק כשהוא רק חצי עונה פלוס בלי דוראנט ועם סגל שעבר מתיחת פנים.

עם זאת, הוא צריך לדלל את ההחזקה בכדור. מאז שדוראנט עזב ראסל ווסטברוק מחזיק את הכדור (נטו זמן בהתקפה) הכי הרבה בליגה בפער משמעותי. הוא חייב להמר על החבר’ה שלו יותר שגם הם יוכלו ליצור, אי אפשר שרק הוא יפעיל אותם (ע"ע הלילה האחרון בו וושינגטון רצה בסוף המחצית כשווסטברוק נח על הספסל בפער של 20+ נקודות). כל סטאר חייב לקחת צעד אחורה כדי שהרביעייה המשחקת אתו תיקח צעד קדימה, ובסה"כ זה משתלם. זו הדרישה שלי מווסטברוק.

(Colombian Cowboy) #1313

רק עדכון קצר עד שנלמד את המערכת כאן.

האולסטאר התחיל!! 17-19 בפברואר. אל תחמיצו…

(Lukaku) #1314

@ganjo
ניסיתי להדביק סרטון דרך ציוץ, לא נראה שעובד.

(ganjo) #1315

בודק וחוזר אליך

(LIOROM12) #1316

כל שנה האולסטאר נהיה יותר ויותר “שואו” עבור האמריקאים, וחסר עניין לחלוטין עבורי. ראיתי כמה דקות היום והעדפתי לחזור לישון. אפילו התחרויות אתמול אכזבו…

אגב, היה טרייד די משמעותי בליגה שכסרג’ איבקה עבר לטורונטו תמורת טרנס רוס ובחירת סיבוב ראשון בדראפט הקרוב. אני חושב שאיבקה הוא בדיוק השחקן שהיה חסר להם בעמדה 4(וגם ב-5 בהרכבים נמוכים וכשעדיף לא לשחק עם ואלנצ’יונס נגד שחקנים מסוימים). האם זה יספיק כדי לתת פייט אמיתי לקליבלנד? מוקדם לקבוע. ויש עוד את בוסטון, שאסור לזלזל בה, בדרך לשם.

(Colombian Cowboy) #1317

מסכים לגמרי. תחרות ההטבעות שנה שעברה הייתה כה גדולה שהחלום התנפץ לרסיסים כשארון גורדון עף. אה… גם השלשות לא היה משהו.

טרייד עצום שולח את דימרקוס קאזינס (ועומרי כספי) לניו אורלינס תמורת באדי הילד הרוקי, טייריק אוואנס וצמד בחירות דראפט שיעברו לקינגס.

המפלצת של הקו הקידמי שמתפתחת יחד עם אנתוני דייויס (הmvp של הלילה) מסקרנת בטירוף. איזה טרייד…

אה, היה גם משחק אולסטאר בו המערב ניצח 192-182 את המזרח. כאמור אנתוני דייויס נבחר לmvp. זה הולך ונהיה גרוע משנה לשנה ונראה כמו משחק אימון. בטח שנה הבאה יחצו את רף 200 הנקודות למשחק.

(sh4rky) #1318

אני לא זוכר מתי שני שחקני פנים כל כך טובים שיחקו יחד. כל שחקני הפנים הדומיננטים שאני מצליח לחשוב עליהם, שיחקו עם תותחים מהקו האחורי.
שאק שיחק עם קובי ו-ווייד (קצת עם מאלון בלייקרס אבל אחרי השיא שלו), דאנקן עם פארקר וג’ינובילי וגם נוביצקי הסתדר בלי סנטר דומיננטי.
לדעתי ההתפחות של שחקני הפנים בשנים האחרונות היא זו שמאפשרת את השילוב הזה. קאזינס ודייויס הם לא רק שני שחקני הפנים הטובים בליגה ככל הנראה, אלא גם קלעים טובים מאוד מבחוץ.
ניו אורלינס לא תהיה מוכרחה לפתח משחק חפירות, ומלבד שליטה מוחלטת בצבע, יהיו להם מגוון אפשרויות התקפיות.
אגב, אני חייב לקחת את מה שאמרתי על ניו אורלינס בחזרה, כי הם אמנם לא יקחו אליפות השנה או בשנה הבאה, אבל עם סגל משלים איכותי הם בהחלט ידברו חזק בצמרת, גם במערב הקשה.
כמובן שהרבה תלוי גם באם קאזינס יסדר לעצמו את הראש סוף סוף.

לגבי האולסטאר, ממש מגוחך שההפקרות הזו מתבצעת בשם השואו לקהל, כשהקהל בבירור מעדיף תחרותיות על פני תחרות דאנקים. ראו את זה אתמול כשהדקה הכי רועשת במשחק, מלבד קרקס ווסטברוק-דוראנט, הייתה כשווסטברוק ותומאס התחילו מאץ’ אפ ביניהם (אחרי תגובה משעשעת של ראסל לריבאונד על תומאס).
יתרה מזו, הרייטינג של האולסטאר רק יורד, למרות שסך הנקודות רק עולה. על פי הגיון השואו לקהל, הרייטינג אתמול היה צריך להיות בשיא כל הזמנים.
נראה שהשחקנים באים בשביל הצחוקים ביניהם, והקהל לא ממש מעניין אותם. אני מבין אותם ואין תלונות כלפיהם, אבל אם הליגה רוצה להמשיך להכניס כסף מהאירוע, היא תצטרך למצוא פתרון.

(Azzurro) #1319

האולסטאר הוא משחק מגוחך. הוא נהיה מגוחך בגלל חוסר העניין של השחקנים עצמם, אבל כעת מורגש גם חוסר עניין מהתקשורת, כשאני לפחות בפייסבוק כמעט ולא ראיתי התייחסות למשחק הזה, וגם בתקשורת בישראל בקושי מדברים עליו.

ובצדק.

(LIOROM12) #1320

אם, וזה חתיכת אם, קאזינס מצליח לסדר את הראש, והפליקנס משחקים נכון עם הקלפים שלהם, ומביאים את השחקנים הנכונים סביב הצמד המפחיד שבפנים - יהיה מאוד מעניין בליגה בשנים הקרובות.

סקרמנטו עם עוד טרייד נוראי. באדי הילד הוא פוטנציאל רציני, אבל לא יהיה פרנצ’ייז פלייר ברמה של קאזינס בחיים. מה שכן - הם היו חייבים לבנות מחדש שם. ויכול להיות שההחלטה לוותר על קאזינס לא תיזכר לדורות ככזאת רעה. נראה כמה זמן ייקח להם להיות רלוונטיים שוב.

(ganjo) #1321