NBA :: ננעל ונשלח לארכיון.

(Árbitro) #1

ה NBA ליגת הכדורסל הטובה בעולם בפורום ספורטאנטר, מוזמנים לדיונים!!

(k_700) #2

[YT]aAzWwxcYvBU[/YT]

[TW]527326235467063297[/TW]

[TW]527326101698138114[/TW]

(Árbitro) #3

מסכן ג’וליוס ראנדל, מסכנים הלייקרס.

(Azzurro) #5

העניין הזה עם רנדל, מעבר לטרגדיה של השחקן, מגבירה את הסיכוי שהלייקרס יהיו כל כך גרועים ששוב הסאנס לא יקבלו את הבחירה שלהם על הטרייד על נאש.

(Árbitro) #6

הלייקרס לא צריכים להתאמץ יותר מדי השנה כדי להיות גרועים. עם כל הכבוד לקובי(שנראה טוב), LAL נותנת פייט רציני למיניסוטה על התואר “הקבוצה הגרועה במערב”.

(Forza Lazio) #7

תגידו, להיות רכיכה בהגנה זה יכולת כדורסל לקויה או סתם חוסר מוטיבציה/רצון/חשק?

בשכונה כשאני משחק נגד מישהו שאין לו מושג בכדורסל, הוא לוחץ עליי, רץ אחריי לכל מקום, שם גוף ומונע ממני לעשות נק’, או קלות בכל אופן. להיות שחקן הגנה טוב לא צריך להיות בגובה 2 מטר פלוס או עם מודות ידיים כמו לברון ג’יימס. מספיק שתרצה, אלא אם אתה ג’יימס הארדן. אבל ברצינות, כשאני רואה את שחקני הלייקרס שומרים, זה מטריף לי ת’צורה. רבאק כל המיליונים שאתם מקבלים, לפחות תרוצו פדלעות. עוד מבט חופשי ועוד חדירה קלילה. גועל נפש לראות את זה.

איפה ביירון סקוט הגאון בכל הסיפור? התקפית אני מבין יש מגבלויות, אבל בהגנה איזה יכולת צריך? לרדוף אחרי שחקן, לשים יד על הפנים שלו? להתמקם בריב’? זה יכולת? לא, זה רצון.

זבלונים.

(k_700) #8

גם בהגנה יש המון מוגבלויות.
אין לי מושג מה אתה רוצה מסקוט.

זה ביי פאר הרוסטר השני או השלישי מהסוף בליגה בכל מה שקשור להגנה.

יש שחקן אחד שמסוגל לפרקים לשמור פרימטר וגם הוא לא ברמה גבוה(ג’ונסון) ויש גבוה אחד בלבד שמסוגל לשים גוף ולהגן על הטבעת(אד דייוויס).
ויש את רוני פרייס שעושה עבודה טובה בהגנה אבל לא יותר מזה.

כל השאר בסגל לא מסוגלים לשחק הגנה בליגה הזאת.
זה לא עניין של רצון, הם לא משחקים נגדי ונגדך בשכונה, הם משחקים נגד שחקנים הרבה יותר מוכשרים מהם, חזקים מהם, אתלטים מהם.

היתרון ברוסטר הזה הוא החוזים בלבד.
על הגופה המסריחה של לין רשום “שנה אחרונה בחוזה המזעזע+בחירת סיבוב ראשון בדראפט הקרוב בגלל הטפשות של מורי”, אד דייוויס, בוזר, וולינגטון, פרייס, ג’ורדן היל- כל אלה פה רק בגלל החוזים שלהם.

זו עונה כלכלית שהמטרה בסופה זה גם לשמור על הבחירה שלא תלך לפיניקס. להשתמש בה ובבחירה מיוסטון ולנסות לבנות בקיץ הבא כשאתה נקי לגמרי והתקרה תקפוץ למעלה.

(Forza Lazio) #9

אז השנה-שנתיים האחרונות של קובי בקריירה יהיו זהות ל-2004-2006? זה מה שאתה אומר?

(k_700) #10

תלוי, בקיץ הקרוב יהיה מספיק כסף להתחיל שיפוצים ובאחד משני הקיצים הקרובים אתה תקבל תשובה ברורה לגבי דוראנט.
אני רואה את קובי ממשיך לשחק גם אחרי השנתיים אם תהיה קבוצה מספיק תחרותית.

בריאותית בינתיים רואים שהוא פשוט נהדר.

אגב, הרוסטר הנוכחי עוד יותר גרוע מזה שהיה לו ב2005 עם כל הסמוש פארקרים למיניהם.

וסקוט יחסית מסכן, הוא לא בנה פירור מהסגל הזה ויותר מזה לא מבטיחים שיביאו לו אפילו גארד מחליף לנאש בחצי משארית החוזה שלו לפי התקנה שהליגה מאפשרת(כלומר עד 4.5 מיליון דולר). כלומר החשיבה של קופצ’אק והבאסים היא כלכלית נטו העונה ומשהתברר שגם מכל הבררה שנשארה יש יותר מדי פצועים זה משחק להם יופי לתוכניות.

(Forza Lazio) #11

אז למה מיץ’ אמר שהמטרה היא אליפות? הוא משקר לכל העולם?
קובי כבר היום עם כל זה שבריאותית הוא נראה טוב, מראה סימנים של ירידה. אין מה לעשות הגיל עושה את שלו. גם מייקל הגדול סבל מירידה בגיל הזה למרות שלקח אליפות. האחוזים שלו ירדו משמעותית, קובי אמנם נתן משחקים טובים בפרי סיזן אבל כמה הבנאדם יכול לסחוב? עוד עונה של 82 משחקים, אני בספק אם הוא ממשיך מעבר לעונה הנוכחית, גם אם יש לו חוזה שמן.

ללייקרס אין סגל כזה רע. בוזר ולין שחקנים סולידיים, הבעיה שאני לא רואה שום טביעת אצבע של מאמן. לא יודע, נראה מאמן מגושם, ממשיך דרכם של צמד המייקים הליצנים.

(k_700) #12

מיץ’ אמר שהמטרה השנה היא אליפות??? איזה פטריות אתה לוקח??

אמר בכל הראיונות בחצי חיוך ממזרי ש"זו קבוצה טובה מאוד שעוד תפתיע רבים" שזה כמו לומר “אנחנו כל כך גרועים ואני לא יכול להגיד את זה אבל לפחות דאגתי שלא נקלע לבוץ אחרי העונה הזאת”.

לין ובוזר סולידיים??? לין זה גארד שלא מסוגל לשמור על הצל של עצמו, כל הזמן חודר כי זה הנשק היחיד שלו(וזה לא שהוא איזה דראגיץ’), מסיים רק בצד אחד של הסל, מכדרר בינוני, מוסר בינוני- בשקלול הוא בין הPG החלשים שפותחים בליגה, באיזור הקטגוריה של כל הרוקיז-שנה שנייה שפותחים רק שלהם תקרה הרבה יותר גבוהה ממנו.

בוזר- זה גניבה ביחס למחיר שמשלמים עליו אבל התרומה שלו תהיה באמת סולידית וזהו.

אתה בטח לא עושה משהו במערב עם סגל כזה ומכיוון שלא הצלחת להביא איזה מלו/לברון בקיץ עדיף לך להיות כמה שיותר גרוע, לשמור את הבחירה שלך, על הדרך עשקנו את יוסטון בבחירה בגלל שהיה להם פחות מ-24 שעות להפתר מלין וכשהם חשבו שהם ישיגו את בוש ולקוות לקיץ הבא וזה שאחריו.

בקיץ הקרוב הלייקרס תהיה אולי במצב הכי טוב מבין השווקים הגדולים בליגה.
ולא יחסרו שחקנים שיחפשו את הכסף.

(בני-קנטור) #14

יש סיכוי שהלייקרס ייקחו את מקל אם וכאשר?

(Madridista#1) #16

TONIGHT

אגב למי שלא יודע זה אני כרמלו.

(אלון ר.) #17

למישהו יש מושג למה לא משדרים ניקס - בולס? מה כואב להם לשים משחק בערוץ פתוח?

(Shusaku) #18

אז הצפוי מכל קרה, וגל מקל כבר לא שחקן דאלאס. לפי ערוץ הספורט, אם ביומיים הקרובים אף קבוצה לא תיקח אותו עם החוזה שלו, הוא יקבל 1.76 מליון דולר, ויוכל לחתום כשחקן חופשי בכל קבוצה שהיא. אכן כך הדבר?

(dkaro) #19

אפשר לדעת למה בדיוק קובי נשאר בלייקרס?

מעבר שלו לקבוצה שנלחמת על התואר זה ההגדרה של אבן שושן ל-WIN WIN.

(k_700) #20

למעשה ב-48 שעות הקרובות החוזה של מקל הוא סוג של מכירה פומבית כשהקבוצה שתציע את ההצעה הכי גבוהה מה1.76 מיליון תקח אותו ואת היתרה משלמת דאלאס.

מעניין מי השחקנים שירימו אותם כשהסגלים כבר חתומים.
מבחינת גארדים יש כמה קבוצות שחייבות פתרון מידי.

למה קובי נשאר? למה לא? המון סיבות:

1. הוא השחקן הכי ריווחי בהיסטוריה של המועדון ואם מראש לא כיוונו להשיג משהו בשנתיים הקרובות אז למה להפסיד אותו?

2. הוא רוצה לסיים קריירה במועדון שהפך אותו לאחד השחקנים הגדולים ביותר.

3. אתה לא יכול להאשים בן אדם שזכה ב-5 טבעות והיהב-7 גמרים שהוא היה צריך בגיל 36 לעבור לקבוצה שנלחמת על אליפות.
    בן אדם כזה השיג כבר הכל, למה לא לוותר על חיים בLA??

4. הוא מאוד היה רוצה תפקיד במועדון גם אחרי הקריירה או אפילו לחכות לסוף החוזה ולראות מה נהיה באותו קיץ.

(Rude) #21

לראות את הניקס משחקים זה כמו לראות משחק של הג’טס

(k_700) #22

יותר גרוע, מזל שלא שידרו בערוץ הספורט את המשחק הזה.

איזה משחק היה בין מילווקי לשארלוט.

ומה תגידו על רונדו הגבר??? 53 נקודות לאח.

(dkaro) #23

[QUOTE=k_700;1583765]למה קובי נשאר? למה לא? המון סיבות:

1. הוא השחקן הכי ריווחי בהיסטוריה של המועדון ואם מראש לא כיוונו להשיג משהו בשנתיים הקרובות אז למה להפסיד אותו?
  2. הוא רוצה לסיים קריירה במועדון שהפך אותו לאחד השחקנים הגדולים ביותר.
  3. אתה לא יכול להאשים בן אדם שזכה ב-5 טבעות והיהב-7 גמרים שהוא היה צריך בגיל 36 לעבור לקבוצה שנלחמת על אליפות.
    בן אדם כזה השיג כבר הכל, למה לא לוותר על חיים בLA??
  4. הוא מאוד היה רוצה תפקיד במועדון גם אחרי הקריירה או אפילו לחכות לסוף החוזה ולראות מה נהיה באותו קיץ.[/QUOTE]

[ol]
[li]אני אמנם לא מדבר מידיעה, אבל קשה לי מאוד להאמין שקובי מכסה ללייקרס את ההוצאה המטורפת בשלב זה של הקריירה.[/li][li]לא נשמע לי טיעון מספיק חזק.[/li][li]עם כל הכבוד לתארים שלו, את החיים ב-LA הוא מעביר כבר מליון שנה ויכול לחזור אליה עוד שנה שנתיים. יש לו שנתיים אחרונות לעשות הסטוריה, זה הזמן.[/li][li]למה זה רלוונטי?[/li][/ol]