NBA 2014 Offseason ::

(Forza Lazio) #1832

[QUOTE=Rude;1581357]בטח זמין שיפצרו אותו - NBA -

עכשיו בעיקרון כשאתה לוחץ פליי על משחק לוקח לו בערך חצי דקה פלוס מינוס לטעון אותו כנ"ל כשאתה מעביר HD אז חכה בסבלנות.

יש שם גם דף של NFL ו NHL למי שבעניין.[/QUOTE]

מתי המשחק של הלייקרס-יוטה מהלילה יעלה? יש זמן משוער?
תודה רבה כפרה.

(Rude) #1833

אין לי מושג אבל הוא יעלה בשלב מסויים ביחד עם שאר המשחקים.

(Ricardo) #1834

[QUOTE=Rude;1581357]בטח זמין שיפצרו אותו - NBA -

עכשיו בעיקרון כשאתה לוחץ פליי על משחק לוקח לו בערך חצי דקה פלוס מינוס לטעון אותו כנ"ל כשאתה מעביר HD אז חכה בסבלנות.

יש שם גם דף של NFL ו NHL למי שבעניין.[/QUOTE]

למרות שהמשחקים הכי מאוחרים מהNFL הם מ11 זה עדיין אתר קטלני אם אני מפספס SNF או MNF, תודה רבה אהובי, אוהב אותך. עדיף על TYT בהרבה.

(k_700) #1835

עוד אתר חביב עם שידורים טובים בעיקר לפוטבול- http://goatd.net/.

(Alvarito) #1836

קובי קרא לESPN אידיוטים כי הם דירגו אותו רק במקום ה-40 בדירוג השחקנים השנתי שלהם, זאת התגובה שלהם:

לאציו, מה יש לך לומר? אני הייתי תובע אותם.

(k_700) #1837

מהכתבות המביכות ביותר שקראתי.

לESPN יש קראש מטורף לגבי קובי. הם תמיד היו השופר של השונאים שלו בתקשורת.
מילא כשבאמת היה על מה לכתוב, אבל הטענות שם כל כך מביכות שזה מעליב את האינטילגנציה של הבן אדם הממוצע שקרא ולא סבל מהכתבה הזאת.

מכל הכתבה הזאת יש אולי 8 אחוז אמת וגם היא עוותה לצורך האג’נדה שלהם שם.

(Forza Lazio) #1838

[QUOTE=Alvarito;1581710]קובי קרא לESPN אידיוטים כי הם דירגו אותו רק במקום ה-40 בדירוג השחקנים השנתי שלהם, זאת התגובה שלהם:

לאציו, מה יש לך לומר? אני הייתי תובע אותם.[/QUOTE]

בינתיים פול ג’ורג’ שנטען בכתבה כמי שלא רצה לעבור לשחק עם קובי בלייקרס, הסתלבט בטוויטר על כך בתרגום של WTF is he talking about?
גם פיל צייץ דברים זהים.

בקיצור לא צריך להתייחס יותר מדי להנרי אבוט הדביל שנעלב מזה שקובי קרא לו אידיוט.

קוב המשיך הלילה את הכושר הנפלא שלו, 27 נק’.
השאלה הכי גדולה היא, שוב, מה ייתן הצוות שמסביבו ועד כמה ביירון סקוט באמת ישתלט על הקבוצה הזו. לפחות כרגע, התשובות לצערי ברורות.

(k_700) #1841

האידיקציה הטובה ביותר עד כה לראות כמה רעב יש עדיין לקובי ובאמת מה הכשירות הפיזית שלו זה לשים לב בשני המשחקים האחרונים איך הוא פשוט מתעלל בשני שומרים גדולים- האחד אלק בורקס(מעומד לפריצה רצינית העונה, תרשמו.) והשני פי ג’יי טאקר מפיניקס שקובי ממש התעלל בו בדקות האחרונות של המשחק הבוקר כולל איזה חיוך שטני אחרי עוד סל ענק בפייד אווי.

פשוט תענוג היה לראות אותו מחזיק אותנו לבד בדקות האחרונות ועם סגל עוד יותר גרוע מהסגל שהיה לנו בעונה שעברה(אז עוד היו קלעי 3).

אייזהה תומאס הזה חתיכת גניבה, אחד מהבודדים שהייתי מוכן הקיץ שנתפרע כדי להחתים.
השחקן הזה הולך להיות הבנזונה הכי גדול בליגה הזה(שנה שעברה יותר מחצי עונה היה השחקן שקולע הכי הרבה נקודות ברבע האחרון), איזה סל הוא נתן שם בפחות משניה לסוף.

(Forza Lazio) #1842

האתר הרוסי הזה מאכזב.
פעם אני זוכר 4 שעות אחרי משחקים הם היו מעדכנים. היום צריך לחכות יותר מיממה, אני עדיין מחכה למשחק שלנו נגד פיניקס.

רוד יש אלטרנטיבה?

(Forza Lazio) #1843

(Árbitro) #1844

//youtu.be/VWYRfh1hhzc

(Forza Lazio) #1845

היא נחמדה מדי ולא רוצה לפגוע באף אחד, בטח לא אחיה שעשה את כל הנזק והצרות.
רואים בעיניים שלה שהיא כועסת כאשר שואלים אותה על הבחירה בפרינגלס ולא בפיל.

בקיצור, לא לזה פיללתי. כמובן שאני לא מצפה ממנה ללכלך על אחיהך וקופצ’אק, אבל קצת יותר אמינות ותעוזה לא יזיקו.
יש גם את הציטוט הזה בעילום שם של גורם בהנהלת הלייקרס כאילו קובי עם האגו שלו מונע מהלייקרס להתחזק יותר. פשוט קשקוש, אף מנהל שמכבד את עצמו לא יעיז לומר דברים כאלה, גם אם נכונים (והם לא, מלו ספר את הלייקרס מהתחלה בגלל קובי).

(k_700) #1846

היא עצבנית כי בתכלס אין לה שום SAY בשום דבר שקשור לניהול המועדון.

ובפרינגלס אבא שלה הגוסס בחר(בתמיכה של קופצ’אק והאח כמובן).
אף אחד לא ממש שואל לדעתה, היא את הכסף למועדון הביאה בשנות ה80 מצילומים לפלייבוי.

(Rude) #1847

[B]BGCP3TV in HD – Episode One[/B]

//youtu.be/v2Qt0sOyJqQ

(Rude) #1848

הראל, זאת ההזדמנות שלך אחי! לך תן יד לראסל …

[TW]526790922311573504[/TW]

(k_700) #1849

עם ה-44 דקות שווסטברוק בטח יקבל כבר במשחק הראשון אל תתפלאו אם הוא יפצע כבר במשחק השני.

ברוקס בכיין רציני.
סגל עמוק מאוד יש לו, שיבוא יראה איך בלייקרס עולים ביום שלישי 8 שחקני ליגה ז’+קובי למשחק מול יוסטון.

(Rude) #1850

בוודאי שהוא בכיין הבולס שיחקו כל העונה שעברה עם רוטציה של 8 שחקנים, כל השאר היו מלקטים שפורמן הביא ללא שום קשר למקצוע בשביל ליצור רוסטר חוקי. אבל בתאכלס מה היה לנו? היינריך, באטלר, דאנליבי, בוזר, נואה (חמישיה) מחליפים: טאג’, די-ג’יי, סנל.

(Rude) #1851

עלק’

Never seen anything like it

:grin:

(k_700) #1852

לבולס לפחות היו 8 שחקנים נורמליים וגם הקבוצה כבר שנים משחקת בקצב איטי מאוד ועל חצי מגרש.

עם דאנטוני המפגר משחקים מגרש שלם וריצה(פלא שמול קליבלנד לא היה לנו אפילו ספסל וסאקרה היה צריך לקבל 700 עבירות טכניות?).

בקיצור, כשמאמן של קונטנדרית נותן לך את התירוץ הזה ועוד לקראת משחק ראשון בעונה, לא תגיד לי בחודש מרץ, זה לא יותר מבכיינות.

(Rude) #1853

!!THATS MY BOY