NBA 2014 Offseason ::

(serginhо) #1810

יש לי בשבת דראפט נוסף ואני בוחר ראשון שם. איזה באסה, עד שתכננתי להיות סוף סוף הבעלים של KD. בכל מקרה עד השבת יהיו עוד דיווחים לכאן או לכאן. אם אכן ההעדרות תהיה ללמעלה מחודשיים אין מה לבחור אותו ע"פ מפלצות פנטאזי כמו דייוויס, קרי, לברון או הארדן.
מצד שני זה גם קשור לכישורי הדראפט שלך. אם אתה חושב שתוכל להסתדר רבע עונה בלי דוראנט ולהגיע לפלייאוף, משם השמיים הם הגבול כשהוא יחזור…

(Rude) #1811

אל תשכחו שאנחנו מחזקים עמדת IR ברוסטר שלנו כן? היא נועדה בדיוק בשביל המקרים האלה.

(k_700) #1812

כן, אבל במקרה הזה אתה מבזבז רבע עונה לפחות עם שחקן שהוא אמור להיות הטוב ביותר בקבוצה שלך בתור IR.

אי אפשר להיות קבוצה מנצחת כשהשחקן הכי טוב שלך לאורך זמן יהיה לא זמין.

זה בדיוק מה שהיה לי עם קובי בשנה שעברה כשמיד אחרי הטרייד שעשיתי עליו הוא נפצע בברך.

חצי עונה שווה לפחות 2400-2500 נקודות שדוראנט היה יכול לספק לך.

(serginhо) #1813

אני כבר רואה איך ספריוול קופץ על המציאה ב #10-11
בכל אופן זה מקפיץ את ראסל מטופ 10 לטופ 5.

(Rude) #1814

לא רק הוא אני גם קופץ על העגלה. אני חושב שבליגה של 10 קבוצות ניתן לבנות קבוצת פלייאוף גם ללא בחירה ראשונה בדראפט.

בטח כשאיתך בליגה משחקים כל מיני טטיאנות פייסרפאוורים וארביטרוז למיניהם :evil:

(serginhо) #1815

אם הוא נשאר על הלוח ב#4 רוב הסיכוים שאני חוטף אותו. והוא ישאר לדעתי.
טטיאנה וארביטרו לא מסוג המשתמשים שייקחו סיכונים, בטח אחרי הדראפט הגרוע שנה שעברה. לדעתי לברון יילך ב #1, קרי ב #3. השאלה האם תרסיס ב #2 ייקח אותו? וואלה יש מצב.
בכל אופן כבר עכשיו אני יודע ש 95% אחד מתוך השניים - גבה או דוראנט יהיה אצלי ותודה רבה על זה…

(k_700) #1816

RUDE לאיזה מערכת דומה הפנטאזי שלנו?? מבחינת חוקים ונקודות…

(Rude) #1817

בעיקרון זאת ליגת H2H סטנדרטית + כמה שינויים שאנחנו הכנסנו. כשאתה פותח ליגה ניתנת לך האפשרות לעצב אותה איך שאתה רוצה אבל בעיקרון הניקוד של ה Shooting הוא סטנדרטי למעט המינוס נקודה על כל 4 החטאות מהשדה (0.25) ה Rebounding משופצר ומחולק, אתה מקבל 2 נק’ על כל אופנסיב שזה כמובן מעלה לך משמעותית את הערך של הגבוהים בליגה. ה Defense על הדיפולט (חטיפות/בלוקים=2 נק’) וב Misc עיגלנו את האסיסטים ל 2 במקום 1.8 והוספנו בונוסים על טריפל דאבל, ודאבל דאבל.

אז בגדול אחד לאחד את החוקים שלנו פלוס המבנה של הרוסטר אני לא חושב שתמצא אבל כולם משחקים פחות או יותר על אותו קו. בליגה של סרג’יו למשל ביאהו הם משחקים H2H שבנוי על 9 קטגוריות: (Pts, Rbs, Asts, Stls, Blks, 3PM, FG%, FT%, TOs) במצב כזה אם אתה לוקח אותי ב 5 מתוך התשע לקחת את ההתמודדות.

(Forza Lazio) #1819

“Always Known They Were A Bunch Of Idiots” - Kobe Bryant On ESPN Ranking Him The 40th Best NBA Player

(Forza Lazio) #1820

איזה ליצן בחיי…

(Rude) #1821

[QUOTE=k_700;1580671]חחחח השדר של הבולס עוד שנייה התעלף עם הבאזר ביטר הזה: עאלק ג’ימי באקט ג’ורדן.[/QUOTE]

איך הוא אומר בסוף:

ITS ONLY PRESEASON BUT I"M HYPED NEIL FUNK

אין אין …על סטייסי קינג

(serginhо) #1822

מחר דראפט ואני לא אוהב את השקט שלכם פה:angry:

(k_700) #1824

מחממים מנועים לעונה הקרובה עם פריוויו של הגדול מכולם- ג’ימי באקט ג’ורדן-

[YT]kTO5D4pQAx0[/YT]

והפרק הראשון של הפריוויו בתוכנית של ג’לן וביל-
[YT]bGSfpy7Zk-Q&lis[/YT]

(Forza Lazio) #1825

גל מקל שיחק אותה הלילה.
19 נק’ ו-9 אס’, DAMNNNNN

(Rude) #1826

אתר שמרכז שידורי NBA באיכות מצויינת (בדקתי אותו כל השבוע האחרון רואים פגז)

תכניסו למעודפים

(k_700) #1827

[QUOTE=Rude;1581220]אתר שמרכז שידורי NBA באיכות מצויינת (בדקתי אותו כל השבוע האחרון רואים פגז)

תכניסו למעודפים[/QUOTE]
מצוין, תודה.
חיפשתי משהו כזה.

אגב לא צריך להתקין את הפלאגין HD הזה נכון?

(Rude) #1828

לעעע… אני לא התקנתי את זה. סביר להניח שזה סתם נותן לך קישור מהדסק.

(Forza Lazio) #1829

רוד יש איזה אתר טוב שמראה משחקים בבוקר?
היה את הרוסי ההוא לא? היה אתר פצצה. הוא עדיין זמין?

(Rude) #1830

בטח זמין שיפצרו אותו - NBA -

עכשיו בעיקרון כשאתה לוחץ פליי על משחק לוקח לו בערך חצי דקה פלוס מינוס לטעון אותו כנ"ל כשאתה מעביר HD אז חכה בסבלנות.

יש שם גם דף של NFL ו NHL למי שבעניין.

(Alvarito) #1831

רוד יא תותח, מי צריך ליג פאס עם אתרים כאלה.